• vt

    15. ročník se pojede 18. 6. 2016

    Budu u Rudy pres Velikonoce, kdyby si nekdo chtel projet trasu.

    0 0
    • Spící kníže :-)  

      Plánujeme s kolegou trasu jet v dubnu. Termín bych sem hodil. Velikonoce u nás neklapnou.

      0 0
      • McBlacky  

        Termín blbej, se nestihnu jet podívat jak to vyhraješ ;)

        ve stejný den je Malevil – loni jsem vynechal, letos jedu.

        0 0
        • Spící kníže :-)  

          Tak pošli jen Šárku-Čárku ona se za někoho hákne. :-) Já myslím že letos to ještě nepadne ale příští rok už by mohlo.

          Letos je trasa trošku jiná. Musím zkusit jaký z toho budu mít pocity. Minimálně mám čas to několikrát zkusit. A letos se soustředit jen na toto. Ale tak loni jsi říkal velká grupa že se tam dalo zašít. Na kolikátý kilometr jste jeli loni společně. ?

          0 0
          • McBlacky  

            ta pojede s mnou že jo ;)

            si to schválně zkus sám a uvidíš, že to je víc za svý jak zevl v háku, navíc jak loni pršelo i super hákovačky Sněžné-Jimramov se jeli za svý :( My jeli pohromadě prakticky, do prvního většího sjezdu. Tam to dost borců poslalo na nezájem protisměrem – kam teda nebylo vidět – a tím se to rozdělilo. Pak jsme jeli menší skupinku, ze který se umíralo až jsme zůstali kus před Sněžným jen 3. A tak to bylo až do cíle, přesně si to už nepamatuju.

            0 0
    • coplos  

      Nejezdilo se vždy dříve?? V květnu??

      0 0
      • Spící kníže :-)  

        Myslím že povětšinou to bylo v červnu první nebo druhý týden.

        0 0
      • vt  

        pamatuju tak poslednich 10–12 rocniku a termin je vzdy stejnej.

        0 0
        • Spící kníže :-)  

          Koukám že opět jedeš kolikátá je to už účast?

          0 0
        • Spící kníže :-)  

          Jak se jelo mistře jsem tě nikde nezaregistroval?

          0 0
          • vt  

            Vse ok. Videl sem te v cili u BMC stanku, tak doufam, ze za rok na poradnem kole konecne vyhrajes ;-)

            0 0
            • Spící kníže :-)  

              No je to o tom, jak bude zdraví , ta technika je důležitá to jo. Já jsem měl nečekane dva dny předem cosi v krku. A noc předem, klasika, bolení hlavy, ucpané cesty, citil jsem svaly klouby takže jsem vůbec nevěděl jestli ráno pojedu. Ráno bylo líp tak jsem to nějak rozjel. Možná mi to pomohlo. Dnes je už líp. Asi bych měl čas kolem těch 7 hodin což není uplně špatný. Když odečtu zastavování, jedno telefonování.

              0 0
            • Spící kníže :-)  

              To jsi jel pořád v tom samém dresu jsem si fakt nevšiml na startu. To ho asi docela šetříš.

              0 0
              • vt  

                Dres je z roku '92 nebo '93 vetsinou maratonu sem v nem objel protoze ma 3 velky kapsy ;-) Asi to delali driv kvalitnejc, tezko rict, rozhodne ho nesetrim.

                Tak at se dari za rok. Ja bych to pod 7h zajel jedine s moturkem ;-)

                0 0
                • Spící kníže :-)  

                  Tak to seš bourák teda s tím dresem. Já když vezmu něco co je 4 roky starý tak je to tak mockrát vypraný a skoro průsvitný. Nebo se to totálně páře, trhá, je to steřelý.

                  0 0
    • Akatum  

      Už jsou spuštěny registrace na závod , letos nově i pro závodníky s licencí.

      0 0
      • McBlacky  

        to bude mít Kníže těžký teda ;)

        0 0
        • Člověk a jeho svět  

          Padesátku moc lidí s licencí nepojede ;)

          0 0
        • Spící kníže :-)  

          Ale tak myslím že trať je pořád stejná a těch lidí z CCC doufám moc nedorazí. :-) Ale největší hit, dnes jsem otevřel nejmenovaný časopis 53×11 a co tam nevidím. Lada Stratil v půlce magazínu foto přes celou stránku. Tak jsem říkal to si musím koupit. Přeci jen přemýšlím proč ho tam nedali na první stranu. Sagan je ohranej.

          0 0
          • Lada,s  

            :-)))

            to je už moje druhá fotka v 53×11, předtím jsem tam měl tu jak jsem v dešti schovaný v betonový rouře na mistráku ve Slavkově :-D

            0 0
      • Spící kníže :-)  

        Jinak je to dobře zbytečný ciráty o ničem. Na závodě peníze nejsou takže jen foto na pódiu, gulášek pohoda.

        0 0
        • cyklon  

          Tak uz i ZKV bude jen vylet.

          0 0
          • McBlacky  

            nj než se ***** s PČR :/

            0 0
            • Člověk a jeho svět  

              Takže jedeme na čas, ale ofiko je to výlet, aneb vlk se nažral…

              0 0
              • McBlacky  

                Dává to ještě smysl? Když to není závod tak si každej může dělat co chce. Podpora, zkracování trasy atd. Díky tomu, že to není závod, tak se pak nedovoláš nějaký nápravy.

                Už jsem podobný věci zažil, netvrdím, že to bude případ ZKV, ale stačilo. O účasti po téhle novince uvažuju jen okrajově.

                0 0
                • Člověk a jeho svět  

                  JJ. Taky nevím, jak to bude na ZKV, ale o výlety se startovným nějak nemám zájem ;)

                  0 0
                • vt  

                  >>Podpora, zkracování trasy atd.

                  Na dlouhy ZKV urcite nebyl v minulych rocnicich problem podvadet, to proste na 200km na takhle malym zavode neuhlidas. A myslim, ze ani nema smysl se tim zabyvat, na tyhle urovni ;-)

                  0 0
                  • Spící kníže :-)  

                    Tak nějak ono, i kdyby tam někdo takovej byl ohlídat to nejde. Myslím že tomu změna za výlet neuškodila. Účastníků bylo řekl bych tak nějak stejně.

                    0 0
                    • Svart  

                      Taky myslím že změna na výlet neměla žádnej vliv, pořád to byla pohodová akce. Zkracování se tady řešit nedá, vždycky to jde někudy střihnout. Já to kvůli koleni zabalil v půlce stovky a do cíle dojel zkratkou o 15 kiláků. Kdybych se v cíli sám nenahlásil, klidně bych ten čas měl zapsanej a vědělo by to jen pár kluků ze skupin, kde jsem jel pak mě předjížděli ještě jednou, když jsem se loudal do cíle.

                      0 0
                      • Spící kníže :-)  

                        Stanou se různý věci, já jel letos za místní skoro profi tým Becaro jen tak abych jim vyjádřil podporu. Chtěl jsem pro ně vyhrát. Po startu dobrý, a už jsem si to valil na Osovou, kdežto mi spadl řetěz a prostě humorná akce jako Andy Schleck chvili jsem se to pokoušel nahodit za jízdy, pak si zajel stranou sesedl nahodil rukou zamotal klikama prostě minuta a něco v čoudu.. rázem jsem byl asi na 35 fleku haha. Ale to prostě tak někdy je.

                        0 0
                    • Akatum  

                      No stovku jelo o cca 40 lidí míň než loni a i konkurence na špici bych řekl, že byla nižší oproti předchozím ročníkům. Ale to možná bylo dáno taky horším počasím…

                      Trasu jsem měl nejradši tu „klasickou“ která stoupala kolem Pernštejnu, ale i ta letošní byla pěkná, pořád je to bezva akce.

                      0 0
                      • Spící kníže :-)  

                        Vidím to na počasí. Mraky, hrozí chcanec,vítr a kosa. Je to více méně hoby akce. A ti lidi na to slyší. Lidi co se na to nějak připraví přijedou. Uvidíme příští rok. Podle počasí.

                        0 0
            • Spící kníže :-)  

              Je to těžký ale stále přemýšlím proč to některým akcím jde a některým ne.

              0 0
              • McBlacky  

                protože někde jsou poliši jen poloviční čůráci a pořadatel má lepší nervy a víc času.

                0 0
    • vt  

      Koukam, ze trasa 2017 je jina nez loni? zda se mi to jako navrat k trase pred lety … nebo se pletu?

      0 0
      • cyklon  

        Taky me napadlo, ze kdyz uz neni nutny povoleni policie, bylo by mozny vratit se k puvodnim trasam.

        Libily se mi vic.

        0 0
        • vt  

          JJ tak nakonec vsechno spatny bude k necemu dobry ;-) … ja trasu vlastne znam jen z reality, v mape nektery mista nevim kudy jedu, takhle od oka vidim, ze je zase puvdni zacatek hned z Rudy a zase se jede pres Nedvedici, coz je prima.

          0 0
        • Lada,s  

          Původní trasa vedla přes dva kraje, takže kvůli povolením se to potom vedlo pouze na území jednoho kraje.

          Teď už je to jen výlet tak se můžou vrátit k původní trase

          0 0
      • Akatum  

        Co jsem se teď díval, tak celou trasu 100km varianty opět překopali, asi kvůli uzavírce ve Stražku. Ze Žďárce se teď povalí dolů směrem na Tišnov…

        0 0
    • vt  

      Jak zitra s retezem? wet nebo dry mazivo?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.