• rs.1

    První šlápnutí 2008 – www.vinohradskeslapky.com/akce.php?… se nezadržitelně blíží, přijeďte prodat svoje zimní kilometry! Startovní listina slibuje heroické boje na všech výkonnostních úrovních. Máte možnost si vybrat volné startovní číslo www.vinohradskeslapky.com/…_listina.htm, se kterým necháte na trati úplně všechno! Přihlášku zasílejte přes kontakt www.vinohradskeslapky.com/kontakt.php, kde do textu uveďte: „PRS2008, vaše přezdívka, jméno, příjmení, rok narození, klub, startovní číslo“.

    0 0
    • Darkson  

      mám v plánu se zúčastnit:-)

      0 0
    • Attila  

      Jedu!

      0 0
    • RADO77  

      Už jsem se přihlsil

      0 0
    • D!ablo  

      SOUTĚŽ O VSTUPENKY NA SPORT PRAGUE PRO ÚCASTNÍKY PRVNÍHO ŠLÁPNUTÍ najdete na www.vinohradskeslapky.com/aktuality.php

      0 0
    • Andrea  

      S tím hlášením je to nějaké slabé! To je tu tak málo silničářů? Ten závod je fakt super! Mrkněte na loňské video: www.poslednislapnuti2007.webovka.eu/…007_klip.wmv

      0 0
    • Maroška  

      Už se nám to blíží, extra kategorie pro MTB i silnici, navíc se otevřela kategorie týmů, kdyby tu chtěl někdo spáchat vítězné tažení (Ječňáku a spol?). Startovné = 0,– Kč, na jarní rozjetí jako dělané…

      0 0
      • Bajker16  

        Chápu správně podle mapy,že se jede MTB po silnici ? :-)

        0 0
        • kámen úrazu1  

          Jo. PRS je silniční akce. Kategorie MTB je pro ty, kteří se taky chtějí Prvního šlápnutí zúčastnit, ale nemají silničku. Kdyby byli hodnoceny zároveň se silničáři, budou znevýhodněni.

          0 0
          • kámen úrazu1  

            byli hodnoceni. Původně jsem to psala o babách, spousta bikerek silničku nemá, bikeři „závoďáci“ často vlastní obě kola. Nevšimla jsem si, že jsem nepřepsla všechna y ⇒ i. :-)

            0 0
      • prvniodkonce  

        Hmmm, kategorie MTB…

        0 0
      • Bulda  

        hmmmm, že by něco pro sekáčka :))?? počítá se do MTB i bike s pevnou vidlou a 46z pilou :))??

        0 0
        • Maroška  

          když na tom budeš mít 2" pláště a po beranech ani památku, bezpochyby ;-)

          0 0
          • Andrea  

            Teda takovu účast jsem nečekala, přihlášeno je přes 200 lidí! Bikerů kolem 40. Jinak do kategorie MTB patří i jezdci na trekových kolech.

            0 0
            • Meduza  

              Sem premejslel, ze bych se taky dostavil, ale nevim kam patrim. mam slicky na horakovi…

              Takze mam si tam na ten asfaltovej dostih dat Noby Nic??? :)

              0 0
    • kámen úrazu1  

      Dámy, pánové, tak jaké jste si z PRSu odnesli dojmy? :-)

      Mně se to líbilo. I když jsem nezávodila, ale v křižovatce na vás posílala auta. ;-)

      0 0
      • Medunka  

        Nekteri te poznali jen podle bundy ;-)

        0 0
        • kámen úrazu1  

          Ale nikdo „novej“ se ke mně nehlásil. A Tebe jsem taky neviděla. Kde ses toulala?

          0 0
          • Gung-Ho  

            To my sme se k Tobě hlásili:-))ale noví nejsme..to je fakt. Jo a moc se mi to líbilo. I počasí vyšlo, fakt super akcička:-))

            0 0
            • kámen úrazu1  

              Vy byste mě poznali i v jiným oblečení. Ale že jso bundička i dres dobře vidět, co? :-)

              Už sis poradil s výhrou? :-)

              0 0
              • Gung-Ho  

                Vidět si byla rozhodně pěkně…zvlášt na křižovatce si hezky zářila, když si na nás autíčka posílala:-))

                A k výhře…láhev moc pěkná, myslim, že s ní bude i Jeptiška jezdit a co se těch gumycuků na posilování týká, tak že bych já posiloval to opravdu nehrozí, přece si nepokazim krásně stavěnou rachytickou figuru:-)), ale když bude někdo zlobit, tak ho do nich svážu, tak se třeba budou i hodit:-))

                0 0
          • Medunka  

            My se dojeli jen podivat, vyrazeli sme pozde a pocitali s tim, ze vetsina lidi uz bude v cili, coz pro zpozdeni tak nebylo. (Jeli sme cast s peletonem, tak jsme narazili na tebe). Chvili jsme cekali v cili u teplych parku a pak jsme podlehli navalu zimy a vyrazili. Doprotivky jela akorat Martina, po tobe ani stopa ;-(

            0 0
            • kámen úrazu1  

              Asi jsem byla ještě na trati a čekala na odvoz autem hasičů. Teplo při stání rozhodně nebylo. Naštěstí z mojí křižovatky nebylo vidět na přijíždějící cyklsity, tak jsem si vždycky vyběhla na malej prudkej návětrnej kopeček, který poskytoval pěkný výhled, a když někdo jel, seběhla jsem dolů na křižovatku. Vlastně když o tom tak přemýšlím, jsem posilovala nožičky výběhy do prudkýho kopce. To si musím zapsat do deníčku. :-)

              0 0
              • Medunka  

                Jeste k tomu kolo na zada a idealni trenink na XC ;-) nebo na Kokorin je na svete

                0 0
            • Maroška  

              Medunko, škoda že jste ujížděli, akorát jsem jela z křižovatky, kde jsem taky regulovčila. Ve fotkách jsem jednu tvojí našla, viz obr. Dokonce za tebou vykukuje moje kolo :-)))

              Víc fotek pro zájemnce tady: http://www.racergallery.com/…RS/index.htm

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.