• kulix

    tak abych někoho na vánoční svátky navnadil, je cca 10 minut videa ve třech částech na youtube

    www.youtube.com/watch?… www.youtube.com/watch?… www.youtube.com/watch?…

    jinak letos 12.4.2008 jiz 7. rocnik !!!

    0 0
    • Zerocool  

      vypadá to zajímavě, kde to je?

      0 0
    • zubatec  

      Pěkný videjka, taky se tam chystám. Ty jsi pořadatel?

      0 0
      • kulix  

        jj, uz je to tak ;)

        0 0
        • zubatec  

          Tak to přijmi gratulace, slyšel jsem na tenhle závod samou chválu :-) Budou zase takový pěkný trička jako letos?

          0 0
          • kulix  

            díky díky, ale i tenhle závod má chybičky..... spíš máme štěstí, že se nám extra nic zatím nepos_alo, ale i to může přijít............. každopádně jedna news, výše startovného na rok 08 se nemění !!!! a večerní krůta a prase taky ne :) (teda měnéí se za čerstvé :o )

            0 0
          • kulix  

            a tricka snad budou taky :) s kadibudkou …

            0 0
        • nemeto  

          V tom případě mám pro tebe jeden námět: Uvažuj, prosím o zařazení kategorie nad 60 let. Ceny žádné nepotřebujeme, jen mít možnost ofiko se porovnat s rovnocenými soupeři. Nic vás to nestojí a získáte něco navíc na startovném. Divili byste se, co nás dědků je!!!

          0 0
          • Sweeta  

            A špatná by nebyla ani kategorie do 18let:-) ale i bez ní se stejně na 2 kopce hrozně těšim:-)

            0 0
            • Bajker16  

              Taky bych to bral. Pojedeš krátkou nebo dlouhou ? Já jako člen UACu musim dlouhou,alespoň bude sranda :o).

              0 0
              • Sweeta  

                Tak jasně, že dlouhou. Na takhle krátkym závodě je škoda jet jenom „půlku“;-)

                0 0
                • Bajker16  

                  Já bych z jara asi přemejšlel i o krátky,ale nesmim bejt měkkej :-)

                  0 0
                • Sweeta  

                  sakra co to melu, mělo tam být krásnym…jinak 80 je na jaře dost, ale zase ta krátká je takovej sprint a člověk je pořád v dost vysokejch tepech(teda aspoň já sem byl), takže taky nic moc

                  0 0
    • Beeda  

      hehe ka vsici tak pospichaj:-)

      0 0
      • Darkson  

        někteří doháněj ztrátu po defektu:-)

        0 0
      • Martinaa  

        na občerstvovačku :D – sama s tim mám zkušnosti, i když já pospíchám o něco pomaleji:)

        0 0
    • Martinaa  

      jo jo, to je fakt supr závod. Název je sice trochu zavádějící, ale nakonec se to objet dalo :)

      0 0
    • Bulda  

      pěkný, píšu si do deníčku :)))

      0 0
    • karliner  

      Tak tento závod si rozhodně ujít nenechám, zvláště, když mám natrénováno z Orliček :-)))

      0 0
    • karliner  

      Samozřejmě, že každý bikový fajnšmekr si střihne dlouhou trasu , protože jedině ta mu umožní pocvičit šplh na laně s bikem na zádech!

      0 0
    • kulix  

      pouze pro info: od 7.2.2008 možnost přihlašování na letošní ročník. Cenově výhodné startovné s tričkem jen do 10.3. 2008 !!! zdraví pořadatelé

      0 0
      • Milenius  

        A co tohle?

        Přihlášku není možno zasílat emailem, je potřeba klasicky poštou s vlastnoručním podpisem !!!!! Kopii dokladu zašlete spolu s přihláškou na adresu: Občanské sdružení KOLO-hnát, Soukenická 58, 274 01 Slaný. Platíte-li najednou za několik osob, pošlete všechny přihlášky v jedné obálce (zašlete minimálně 3 dny po nebo před zaplacením !!!).

        Jsem ve správném století?

        0 0
        • Bulda  

          šak nemusiš jezdit, když je to taková vada...... a jestli to umíš líp, pak už se těším na milenius maraton

          0 0
        • kulix  

          jj ve správném století jsme. Vis co je to digitální podpis, kolik lidí ze startovního pole tenhle certifikát má? ....... Jinak je totiž přihláška jen evidenční údaj, ale bez zpětné vazby, že bereš v potaz regule závodu. A to by měl právě řešit ten podpis........ Až bude digitální podpis rozšířen minimálně u 70% populace, mile rád budu řešit elektronické přihlašování......

          0 0
          • Milenius  

            Ale k tomu přece není třeba podpis. Stačí na tu přihlášku, co je na netu dát ustanovení, že odesláním přihlášky se člověk zavazuje k bla bla bla a není k tomu nutný podpis. Stejně se to dělá přece u všech licencí k software a právnicky to dnes již platí, je na to zákon, tak v čem je problém? Ještě nikdy to po mně na žádným závodě nevyžadovali, vždy se přihlašuju formulářem na webu nebo mailem a platím převodem z účtu na účet. U prezentace pak prokazuju zaplacení výpisem z účtu, ve zkutečnosti to ale po mně chtěli jen na Sob. maratonu, u ostatních to vždy ve svých seznamech měli napsaný, že jsem zaplatil. Ušetřili byste práci i sobě, nejen závodníkům. Přece jen vyjet si seznam plateb z banky a porovnat ho se seznamem v počítači (třeba v Excellu) je jednodušší než to dělat ručně z nějakýho papíru.

            Ale promiň, jestli jsem se tě nějak dotknul, tak jsem to nemyslel, jen mi to přijde podivný – jít do papírnictví pro obálku, tisknout přihlášku, pak jít na poštu. Zvláštní je také ustanovení zašlete minimálně 3 dny po nebo před zaplacením !!!.

            0 0
            • Beeda  

              souhlas… zaplacenim se dava souhlas s podminkama… b.

              0 0
            • kulix  

              hosi hosi, je videt ze jste asi jeste nedavali dohromady cca 500 plateb pod ruznyma smybolama a 500 prihlasek v období 2–3 mesicu..... protoze kdyby jste meli zkusenosti tak vite, ze x lidi zaplati pod symbbolem 9 , x lidi zaplati az dva mesice po zaslani prihlasky, naopak x lidi zaplati a prihlasku prinesou az na prezentaci a pak se divi, ze nemaji tricko, kdyz podle platby platili vcas…no proste nam nejvice vyhovuje papirova prihlaska a platba ± par dni okolo kdyz prijde na ucet ...... howgh domluvil jsem :) cau a pro ty co umi poslat dopis v oblace v dubnu CAU ;)

              0 0
              • Beeda  

                Tak tu nepis nakej bullshit o digitalnim podpisu a nekych pravnich zavazcich…a napis ze neumite online prihlaseni.

                mimochodem, x lidi={0–9}… A nevim co je za problem udelat tricka podle pocet plateb k datu…kdo projede termin ma smulu. takze, kdo chce hleda zpusoby, kdo nechce hleda duvody a nebo pise howgh;-) B

                0 0
                • hodny soused  

                  Každopádně on určuje podmínky,bud je přijmeš a pojedeš nebo nepřijmeš a nepojedeš.Jak pros­té

                  0 0
                • kulix  

                  no tak tedy jeste jedna poznamka.....dle platby doopravdy nepoznas zda chce triko L nebo XXL .. jedine ze bych to vycuchal… no nic, je to ztrata cau. Kdo chce posle obalku, kdo nechce da prednost jinemu podniku. Delame vse dle naseho nejlepsiho svedomi a moznosti. Pa Vasek

                  0 0
                  • Milenius  

                    Nikdo ti prece nechce nic vycitat, jen jsou to navrhy na vylepseni. Spis se divim, ze veci, ktere jdou zautomatizovat nedelas automaticky. Od toho prece ta technika je. Napr. zkopirovat var. symbol z elektronickyho vypisu a priradit je k prihlaskam, vytahnuti tech, co zaplatili tolik a tech co zaplatili tolik a tech co nezaplatili je otazka dejme tomu hodiny nebo dokonce i par minut. Kdyz mam neco delat vic jak desetkrat, tak uz premyslim, jak to zautomatizovat, kdyz bych to mel delat 500×, tak bych to rucne nedelal ani nahodou, protoze v tom na 100% udelas chybu. Clovek vzdycky premyslel, jak si ulehcit praci, proto je tu taky tolik vynalezu. Kdyby to clovek nedelal, tak porad lezem po strome.

                    0 0
          • Beeda  

            no kazdopadne mi to neda:-), ten podpis na prihlasce ma byt notarsky overen?

            0 0
          • RADO77  

            Sorry, ale to je podle mě zbytečný formalismus, který se v Čechách rozmáhá jako mor. Bohužel spousta mých kolegů právníků (a taky neprávníků) na to slyší – co kdyby náhodou… Pak už zbývá jen chtít ještě notářky ověřený podpis jak píše Beeda ..............

            Podle mých právních znalostí bohatě stači to co psal Milenius, když přihlašování proběhne formulářem na webu a dopišeš tam větičku, že odesláním přihlášky a zaplacením akceptuje závodník podmínky závodu, jak už tu bylo řečeno. Proboha jde o přihlášku na závod nekupuju barák.

            Sorry nemoh jsem si pomoci, ale papírové přihlášky jako jediná alternativa je fakt jak z jiného století.

            0 0
        • karliner  

          Tak hezký závod za vytištění jednoho papíru, jeho podepsání, zastrčení do obálky, její zalepení a oblepení známkou a vhození do schránky stojí…

          0 0
          • Bulda  

            tak tak a komu se to nelíbí, nemusí jezdit, případně může dojet do Stompo sportu do Slanýho (třeba v rámci tréninku :))) všici maj plno keců, ale kdyby uspořádali něco podobnýho a setkali se s neukázněností lidí (při přihlašování a platbách a potom ještě na trati) tak by zmlkli dělal jsem dvakrát závod (silnice) do UACu a pořadatele osobně znám, tak vim o čem píšu ON to pořádá a když se mu to tak nejlíp osvědčilo, tak my to můžem bud respektovat, nebo jet jinam… mimochodem, dělá to ve svým volnu, normálně chodí do páce, tak trochu vděku by neuškodilo, bo je to fakt super akce

            0 0
            • kulix  

              teda buldo ty me branis :) dikes v.

              0 0
              • McBlacky  

                to víš mistrák Kralupské sekce :)

                0 0
                • Bulda  

                  ne, jen už sem pár akcí pro pár lidí uspořádal a vím, že se vždycky najde někdo, komu neni něco po chuti, ale sám by prstem nehnul.....

                  0 0
                • Bulda  

                  podívej se co jsem psal v tý vánoční besídce jak pořádala Med a poznáš, že je to jak přes kopírák…

                  0 0
                • frof  

                  :-))))))))))))))))).

                  0 0
            • -Alan-  

              Je to tak pěkný závod, že se mi vyplatí i ty dva dny navíc (cesta tam a zpět). I když je můj pocit zkreslený výjimečně vydařeným počasím ročníku 07. Pošta mě netěší, ale jsem vděčný za tu ORGANIZACI, která si zaslouží být velkými písmeny. Doufám, že nepřijde doba, kdy bude potřeba překonat spoustu dalších nástrah, aby se člověk stihnul vejít do těch 500 lidí ;-) Subjektivně se mi zdá ta opatrnost zbytečná. Když o tom přemýšlím, tak mě napadá, že se tím kulix vyhne lidem, co se zaregistrují, ale nakonec nezaplatí/nep­řijedou. Zjara to přece jen hrozí víc. Sice i to jde ošetřit, ale čert to vem. Stejně občas na poštu musím.

              0 0
              • hodny soused  

                jj taky sem to minule jel poprvé,a tak si říkám,že to počasí doufejme bude obdobné :-) akorát jsem minule 2× píchnul,tak snad všechno stejné nebude

                0 0
          • Bulda  

            myslím, že podobné závody běžně stojí o dost víc, takže tu známku klidně zaplatí každej, kdo chce jet a ješět mu zbyde na pivo …a na poštu se dá zajet na kole, takže …no, jasně …TRÉNINK v ceně :))))

            0 0
          • Darkson  

            souhlas, taky s tím nemám problém. jedná se o pěkný závod na úvod sezony s rozumným startovným, který za práci s odesláním dopisu stojí;

            0 0
    • Sobi  

      Je to ten nejhezčí závod co jsem kdy jel! Prostě pohoda, bohužel letošní sezona pro mne ani nezačala… varexy v lýtku :-( ale stejně si to objedu na pohodu :-)

      0 0
    • hmi  

      UL crew se tesi, zupa gut akce…;) Posledne prerusila 3 mesicni abstinenci…

      0 0
    • Bajker16  

      Máte někdo naměřený převýšení na dlouhý trase ? Sice už jsem se přihlásil,ale jenom pro zajímavost :o).

      0 0
    • ydaho  

      jedu, nepojede někdo z jižní části Prahy ? místa v autě volný…

      0 0
    • kleky  

      Po hovorech na včerejší velikonoční vyjížďce jsem se též přihlásil na tuto akci, doufám že sem se vešel do limitu, stránky moc aktuální bohužel nejsou.

      Doprava: touto cestou hledám

      1. někoho kdo mě s kolem sveze
      2. posádku do svého vozu ať nejsem sám – kola bud dovnitr (max. 3 osoby); nebo nahoru (max 4osoby), ale nejlépe s vlastním nosičem, mám pouze postarší pro kulaté rámy.
      0 0
      • kulix  

        nevim jakou aktualizaci by sis predstavoval. Ale minimalne jednou tydne je tam aktualizovan seznam prihlasenaych + v novinkach je vzdy napsano kolik volnych mist jeste je....... KOLOhnát

        0 0
        • Jenda  

          diky za zmenu trasy dlouhy – konecne si dame taky uchyla dolu – se na nej tesim jak malej jarda, jenom doufam ze tam nelehnu, tam by to fakt bolelo:-)

          0 0
        • kleky  

          V době kdy jsem ten příspěvek psal byla trošku proluka v aktualizaci a při rychlosti s jakou se tam lideé z kraje hlasili jsem trošku znejistěl. Teď je to velmi aktuální a lidi na tom dělající chválím.

          Tedy svou kritiku beru zpet a doufam ze jsem tolik neurazil.

          0 0
    • Bajker16  

      Nějaký aktuální info o bahnu na trati by nebylo ? :o)

      0 0
    • Sweeta  

      Tak se nám to pěkně blíží a celkem mě zajímá ta změna trasy. Potom co sjedeme úchyla a vyjedeme na silnici se dáme kam? Dolů ke hřbitovu nebo vlevo po silnici? Tak nějak tuším dvě cesty ke Trojici, ale z mapy mi to neni úplně jasný. No a pak za Trojicí zas nevím kudy, konkrétně ten úsek co nás dovede nad Kalivody. Napojíme se na cestu, kterou jsme jeli před rokem nebo se dostaneme spíš ke Bdínu a nad Kalivody budeme muset dokopce?

      0 0
      • Sweeta  

        Tak už to vidim…kdybych sledoval novinky, tak se nemusim, tak blbě ptát:-)

        0 0
        • kulix  

          no jede se uchyl dolu (ale je to te uchyl z rocniku 2 a 3), jinak ten novy uchyl (rocnik 5 a 6) se sape nahoru nezmenen !!! pkse sjede houpake nad Srbec a odtud po silnici hore cca 100 m a hned doprava lesikem ke kostelu..... a od kostela se to tahne cestou necestou az nad Bdin, ale je to po rovine… a napoji se to na starou strat nad Bdinem)

          Bahno je ted v pohode, ale predpoved neni moc oprtimistic.

          0 0
          • kulix  

            aby to bylo jasny:

            1. obrazek jak je to nad srbci u tlaceni k trojici (fialove tecky dlouha, ruzove kratka)
            2. obrazek uchylove, uchyl c. 1 se tlaci nahoru (jel se 2005,2006)

            uchyl c. 2 se snasi dolu (asi vetsina), jel se 2003

            KOLO-hnat Vasek

            0 0
            • Sweeta  

              teda to nemuselo být:-) ta Srbeč už je mi jasná, akorát budu muset zjistit, jak to vypadá přímo na místě, no a úchyl č.2 je to co se sjíždí normálně na krátký, že jo? jinak počasí je doufam objednaný stejně jako poslední 3 roky a bahna moc nebude:-)

              0 0
    • Bajker16  

      Tak limit NAPLNĚN. Tohle je první závod,na kterým vidím zaplněnou kapacitu už dva týdny před závodem…už se těšim :o)

      0 0
      • tulda  

        ty brdo, ja posilal prihlasku vcera… snad me vemou :)

        0 0
        • kulix  

          to vis ze ti ji neposlu zpatky domu … ;)

          0 0
          • Bulda  

            jasně, jen at přijede, dostane místo čísla pořadatelskou vestu :)))) o pořadatele je přeci nouze :)))

            0 0
    • Bajker16  

      Ještě 3 dny…:o)

      0 0
    • hodny soused  

      To počasí je nějaké zmatené :-/ a nebo ti co to předpovídaj

      Doufám, že nezmoknem

      0 0
    • kenapets  

      Ahoj, mám otázku nejspíš na pořadatele…všimnul jsem si, že nad fotbalovým hřištěm, kde se má odbočovat do terénu, chybí šipka…je snad na poslední chvíli nějaká změna v trati???

      0 0
      • kenapets  

        myšleno nad fotbalovým hřištěm v Jedomělicích samozřejmě…

        0 0
        • Bajker16  

          Můžeš dát nějaký info o bahnivosti trati ? :-)

          0 0
          • Sweeta  

            bahna bude rozhodně dost a dost, na krátký by to nemuselo bejt tak strašný, ale na dlouhý to bude určitě klouzat pořádně:-)

            0 0
            • Bajker16  

              A já už se těšil,že to nebude tak hrozný…tak holt nechám nový botky doma :-)

              0 0
            • gargamel  

              Bahno bude určitě, ale nemuselo by to bejt tak zlý, jestli v noci nesprchne:) Nejhorší je to na cestách, co jsou vyjeté od techniky.

              0 0
      • kulix  

        jako poradatel to ctu az ted… zmena byla jen kosmeticka…alo to uz prece vis :)

        0 0
        • kenapets  

          :)

          0 0
          • prvniodkonce  

            Hele, tys to Nějak zalít, začínám se tě bát…

            0 0
            • kenapets  

              Tenhle závod jezdí hodně lidí jen na pohodu, na rozjetí, tak se dá dojet dost vepředu…

              btw proč si nepřijel? Máš to kousek a tady se navíc můžeš dočíst jen samou chválu…

              0 0
              • prvniodkonce  

                Jel jsem hájit svou čest do Pardubic :-)

                Počítal jsem, že na dva kopce pojedu, ale nakonec jsem to nějak zaspal, navíc mi nejde tiskárna atd, najednou bylo plno. Se už nedalo nic dělat, za rok to určitě nepropásnu a přijedu, aspoň se mám na co těšit.

                0 0
    • Marry  

      mame jedno startovné, pritelka je prihlasena na 44 km, ale nepojede…je to i s trickem. V pripade zajmu mi volejte 724 974 307

      0 0
    • Bulda  

      a dalsi na dlouhou od kamose 732/90 80 61

      0 0
    • kleky  

      já též pro nemoc musím svou účast na dlouhé trati odříct :(

      V případě zájmu registrace na jméno Jan Klečka, dlouhá trať bez trika :-(

      0 0
    • tulda  

      prej přes 2 kopce… super akce, neni co vytknout, počasí taky parádní. a domácí buchta na předposlední občerstvovačce to vše podtrhla :)

      0 0
      • Blacks  

        JJ akce téměř bez chyby. Co se mi ale nelibilo, byla obcerstvoovacka pod kopcem…

        0 0
      • lodyh  

        Jj, souhlasím těmi kopci, pořád sem si říkal, který sou ty hlavní, všechny byly výživný. Každopádně díky pořadatelům, bezvadná práce, ani jednou sem se neztratil:-) Příště přijedu zase.

        P.S. Buchet sem si nevšim:-(, ale zase to vynahradila pečená šunka:-)

        0 0
    • Martinaa  

      Moc pěknej  závod, i když na můj vkus moc bahnitej, ale s tim se nedá nic dělat. Značení bylo supr, občerstvovačky taky, trasa taky. Jen mě překvapila ta šotolina, který bylo víc než loni…Jo a až budou nějaký fotky, tak dejte odkaz :)

      0 0
      • petebike  

        sava se dneska trosku vyradila, tak az dam do kupy bike a sebe tak udelam galerku…

        0 0
      • RK  

        A už víš, k čemu je ta výh­ra v tombole?

        0 0
        • Martinaa  

          tak ten koláč jsme snědli :) a tu rohožku máme u dvěří na balkóně

          0 0
    • petebike  

      tady je par fotek od ženy :-)

      http://www.petebike.com/…sk/index.htm

      0 0
    • Daf  

      Naposledy jsem takhle moc tlacil na Bikechallengi. Zavod je oproti predeslym rocnikum zase o neco hezci a tezsi. Pro me to je prvni letosni zavod. Na 60km se mi rozlomil přesmykac, ale mnohem horsi bylo, ze mi uz na 30km skoro prestaly fungovat nohy :) Na startu jsem sice pekne vymrz, ale nakonec to pocasi bylo vcelku dobre.

      0 0
    • zubatec  

      Parádní závod, pořadatelé zaslouží 1* :-)

      Bahna tak akorát, značení super, dokonalá organizace. Už se těším na příští rok!

      0 0
    • Zlobitko  

      Takisto by som chcela podakovat organizatorom za velmi dobre zvladnutu akciu, tazku, ale krasnu trat a vsetkym na obcerstvovackach za podporu a fandenie. Zapas s lanom si budem pamatat este dlho :-)

      0 0
    • Jenda  

      Tak jako letos jsem se na P2K nikdy netrapil – na lane me vzaly krece do stehen i rukou, malem jsem spadl a krece v nohach me neopustili az do cile. Kolo v nekterych pasazich jelo zcela nezavisle na pilotazi, pri pesi turistice mi klouzaly tretry. Jediny svetly okamzik na trati byl muj pokus o one hand no foot front flip s pristanim do bahna – aspon se za mnou jedouci kolega dobre pobavil. Nicmene i kdyz jsem trpel velky dik Vaclavovi za super organizaci, nakonec i dobre objednane pocasi – pristi rok snad prijedu znova.

      0 0
      • neo22  

        Tak, tak… nádherný a opět o pár šlápnutí těžší závod ve kterém jsem jako spousta dalších bojoval s křečkama už od 25 km. Těžká přetěžká byla dřina skloubit 3 věci najednou při šplhu do kopce o laně (stehenního křečka jsem musel přemlouvat že chca nechca musí nahoru se mnou ;), v blátíčku udržet balanc a kolo nad hlavou a nakonec ještě hlídat houpající se lano) Slušná dávka bahna na trati způsobila že i přes veškeré úsilí člověk jel jak šnek a pořád kontroloval zadní kolo zda není prázdné ;)  Mazééc… Ale počasí krásné, trasa značená na jedničku* (neztratil jsem se ačkoliv jsem občas zůstal sám). Takže velký poděkování pořadatelům a příště jenom vychytat to bahýnko.. co takhle vyhřívaná trať??? (Když už to mají fotbalistiííí :-D )

        Takže příště ;)

        0 0
    • karliner  

      celej závod byl parádní, jediné, co mě na něm vadilo, že mě v podstatě pořád někdo držel za sedlo :-)))

      0 0
      • kankrlicek  

        Ne, ne, to jsou skřítci bahenní. Vždycky se zakousnou do gumy a nechtějí pustit

        0 0
    • gargamel  

      Závod opět super a náročnější, než dříve. Novinky na trati parádní, hlavně výtlač ze Srbče ke Sv. trojici byl velice vypečenej:) a následná pasáž cestou necestou ke sjezdu do Kalivod.

      Jo a Úchyl dolu byl taky good:)

      0 0
      • kulix  

        mockrat diky za kladne reakce … poradatele

        a jeste jedna prosbicka: kolik jste namerili prevyseni na kratke a kolik metru na dlouhe trati…kulix

        0 0
        • Thapsus  

          jo, tak to mam doma, kouknu na to večer. Ale myslím, že to bude víc, než proklamovaných 1300 m. Ty jsem už vyčerpal někde kolem 65 kilometru tuším :-)

          0 0
          • kulix  

            :) no mam jeden zaznam s 1900 m , ale tomu se mi nechce verit to je nejak moc na tech 80km, to by pak odpovidalo skoro alpskym zavodu, kde je 3000 na 120km (napr.  nekolikrqat absolovovany Superbikedolomiti)

            0 0
            • gargamel  

              Mě to naměřilo něco kolem 2000, ale zdálo se mi to taky nějak moc. Chvilku před startem se mi nějak zbláznil tachák (pak už měřil dobře), tak sem myslel, že to má souvislost, ale na to, jak sem byl vyřízenej po dojezdu, tak by to odpovídalo:-)

              0 0
              • kulix  

                a *****, tak to jsem to stizil asi hodne....... ;)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  tywoe :-) tak to ja mel tak 3000 pac sem vezl kocoura jako howado z patecni pripravy v sokolovne ;-))))

                  0 0
                  • karliner  

                    tak jestli byl stejný, jako můj, tak vím, o čem mluvíš :-)))

                    0 0
          • kulix  

            nejake fotky snad dodam zitra.....

            0 0
        • Pijer  

          Kamarád prohodil, že měl na polaru něco přes 1450 metrů, ale nebyl důvod tomu nevěřit, tak jsme to dál nerozebírali.

          0 0
        • petebike  

          1400 metru / 78 km

          0 0
        • lodyh  

          834 na krátké

          0 0
        • Thapsus  

          tak já mám 81 km / 1450 m.

          0 0
          • kulix  

            tak to je uz rozumnejsi, diky za zpravy vsem

             

            v.

            0 0
          • Martinaa  

            tak tobě věřim :) Už chápu, že to bylo letos pomalejší, každopádně na sebe můžem být všichni hrdí, takový převýšení neni ani v Brdech

            0 0
            • petebike  

              takovy prevyseni – versus km je placka… :-)

              bikechallenge, ci mtb trophy, ci kazdy jiny velky maraton ma 2× tolik pri stejnych km :-)

              0 0
              • Martinaa  

                hele nekaž mi radost, prostě je to víc než loni a hotovo :)

                0 0
                • petebike  

                  :-), pak az nekdy jestli nekdy das poradny tezky maraton tak ti to taky prijde jako placka, nerikam ale ze to bylo jednoduchy, kdyby tam nebylo tolik bahna a chozeni tak by to byl hezky zavod :-)

                  0 0
    • Thapsus  

      Tak jak to vypadá s těma fotkama, šéfe ? :-)  Na stránkách u videa máte,  že „až po skončení závodu“, snad není někdo ještě na trati ? :-))

      0 0
  • Pijer

    Vadí mě tady takový dementi jako jsi Ty, který se zaregistrují a založí nový thread o tom, jak jejich prostřednictvím „vidělat“ peníze, ale vrchol sajrajtu je inzerovat svojí živnost v kloudném threadu – ať Ti pazoury upadnou :-(

    0 0
  • Maadaf

    Aby te pes jebal do nohy! A nauc se cesky, trubko.

    0 0
  • Kryton

    MAAAAAAAAAAAA­AAAAAGOOOOOOO­OOOOOOOOOOOOR!!!!!!!!!!

    0 0
  • kulix

    :)) poradatelu mam vcelku dost, to vis gulas, tricko a 100,– CZK delaji sve :))))

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.