• kulix

    na www.presdvakopce.cz bylo oficiálně spuštěno přihlašování na letošní ročník (10.4.2010)

    0 0
    • kulix  

      dnes zveřejněn oficiální plakát na letošní ročník.

      0 0
      • rš2  

        Jak to letos vidíš – bude tam zase ten šílený nejezditelný brod…? :-))

        Brod jako takový dobrý, ale takhle hluboký, ostrý výjezd a hlavně napuštěn vším možným z pole… :-D

        0 0
        • Siny  

          To jako tý špinavý louži řikáš brod?

          Ale máš pravdu, bylo to nejezditelný, takže to všichni obcházeli okolo, chce to něco reálnýho.

          0 0
          • JJ  

            Třeba já to projel bez šlápnutí a spousta lidí kolem taky..

            Takže letos ho chci znovu, ale bez možnosti obejít to kolem:)

            0 0
        • karliner  

          Tam nebylo všechno možné z pole, tam byla vyvezena senkrovna ze sokolovny, aby se vyprázdnila před welcome party a afterparty…

          0 0
          • kulix  

            ale jdete, ten BROD byl napusten umele. a jeste k tomu pitnou vodou z vodovodu !!! (i kdyz to tak nevypadalo). Je pravda ze hasici to napustili trochu vic nez jsme chteli a ten vyjezd byl skoro nejetelny. Nechte se prekvapit, vse bude zalezet na pocasi, kdyz bude +5 C tak tam bude maximalne 2cm vody, jen jako povinna louze, kdyz bude hezky, budeme se snazit aby to byl brod, ktery 70% projede … ale to je jeste daleko, to budeme stavet az o velikonocich :) ahoj

            0 0
            • karliner  

              Za každý půllitr té vody z rybníčku, který vypiješ u mne máš půllitr plzně :-)

              0 0
              • kulix  

                voda do brodu byl sponzorsky dar VEOLIA Slaný, at veris nebo neveris …

                0 0
                • Bulda  

                  sponzorsko-danajsky :)

                  0 0
                  • karliner  

                    Bych se letos přeorientoval od sponzora VEOLIA na sponzora Plzeňský Prazdroj a sponzorskou tekutinu bych nelil do rybníčku.

                    To je taková moje malá manažerská rada :-)

                    0 0
                    • kulix  

                      dík za podnět, ale kdyby to tak bylo, tak bych se o to postaral sam :)

                      0 0
                  • kulix  

                    Ahoj Honzo, jak to ze nejses prihalsen?

                    0 0
                    • Bulda  

                      to víš, nechávám to na poslední chvíli, jako dycky :)

                      navíc, když tam budou vystupovat nějaký gay kapely (jak jinak si vysvětlit to „nehráli“ :))

                      0 0
                    • karliner  

                      Bulda čeká na startovný vole :-)

                      0 0
                      • Bulda  

                        jasně, volný startovný pro externího korektora :)))

                        0 0
        • kulix  

          byla to pitna voda z vodovodniho radu … ale obarvila se. Brod bude, ale urcite prijemnejsi :) nez-li loni.

          0 0
    • rš2  

      Chlapci a děvčata :-) já sice přihlášen jsem, ale švagrovi a jednomu kamarádovi to nejde, tak jsem na to kouknul se slovy „PC amatéři :-)“ a ejhle…pod „přihláška“ je pouze startovní listina stejně jako pod „startovní listina“ :-( Jestli jste tady někdo spřízněn s pořadatelem tak prosím o upozornění, nějak mi to hlásí i divnou hlášku když se snažím napsat jim přes jejich web.

      Jinak už se těším jak malej Jarda (vlastně Radek), to bude zase parádní otvírák ve všech směrech :-))

      0 0
      • Iceman.X  

        Jsem taky přihlášen, a zkoušel jsem tedy znovu otevřít přihlašovací formulář a v poho se mi otevřel. Tak už to asi dali do kupy.

        0 0
      • kulix  

        trochu jsem přepsal adresáře :( … webmaster musel zakročit a večer už to bylo v pohodě… sorry

        0 0
    • kulix  

      k dnesnimu dni 400 prihlasenych borcu

      0 0
    • JJ  

      Dotaz na Vaška:

      Umíš dát účtenku o zaplacení startovného? Pár lidí jsem dneska za firmu přihlásil, pokud budeme mít doklad, firma nám to proplatí jako „propagaci“ :)

      0 0
    • karliner  

      Bude letos konečně vypsána kategorie „najeto 0 km do startu“? :-)))

      0 0
      • Jenda  

        mam dojem ze obzvlast letos by se tam sesla pocetne velka konkurence:-)

        0 0
        • karf  

          zdravim, uz mam sice 700 v nohach, ale jeste se chystame za teplem zrovna v terminu tohohle epesniho zavodu, cili nekdy moc najizdeni je spatne :(

          0 0
          • Jenda  

            a zrovna letos tim ze tam nejsem bys mela historickou sanci dojet bez defektu a bloudeni :-)

            0 0
      • kulix  

        o vis ze ne !!! :( ale museli jsme opet vypsat limit, lidi je jak smeti, skoro jiz 5OO !!! …

        0 0
    • fousek  

      Tak dneska sem poslal startovny a zvolil jsem kratkou, doufam ze jsem neudelal nejakou zasadni chybu:-)

      0 0
      • martin_bakov  

        No s tou kratku trasou to je chyba jak hrom :) !

        0 0
        • fousek  

          Sem si to myslel, ale zas sem uvazoval tak, ze ja radsi jezdim kratsi veci a peci jen pvni zavod v sezone, abych vubec dojel.

          Dotaz na poradatele: Je mozne zmenit kratkou na dlouhou?

          0 0
      • vojco  

        taky jsem dnes zaplatil. Pudu krátkou. Můj první závod v životě, od ledna najeto 40km, takže bude prča :)

        Snad se to toho časového limitu vlezu :P

        0 0
    • kulix  

      posledních 30 volných míst !!!!

      0 0
      • karliner  

        Kolik je v Jedomělických hvozdech ještě sněhu?

        0 0
        • gargamel  

          Včer jsem kousek projížděl a stav sněhu je 0cm (až na nějaké malinkaté fleky v zákoutích), místy je blátivo, ale nic strašnýho.

          0 0
        • Pijer  

          Taď řešíte sníh?

          Vždyť je ještě dva týdny do závodu.

          To ještě připadne, nemějte strach :-)

          0 0
          • karliner  

            Mám trochu strach, aby to letos nebylo moc lehké, když ten sníh tak rychle slezl…

            0 0
            • martin_bakov  

              Napis poradatelum kolik tun snehu hodlaji na akci privezt pro pripad ze by bylo spatne pocasi a vsechen snih roztal. Alespon do sjezdu by to chtelo peknou snehovou pokryvku aby to byl zavod pro opravdove labuzniky :)

              0 0
              • kulix  

                snih by mel byt, v kritickem pripade nam pomuze Katka Neumannova a neco navezeme z Jizerek …

                0 0
                • Jarman  

                  Dnes jsem si projel krátkou a po sněhu ani památka. Místy trochu bahna, ale jinak solidně sjízdné…

                  0 0
                  • rš2  

                    Projel sis krátkou že jí znáš nebo je to předznačený např z loňska? Loni jsem jel, ale pamatuju si prdlajs až na to, že mi to dalo kurňa zabrat páč jsem neměl najeto vůbec nic… :-/ Letos bych se na to chtěl vypravit alespoň jednou před závodem, ale neznám to tam, jsem od Plzně (Horní Bříza)

                    0 0
                    • Jarman  

                      Mám to za humny, takže to znám nazpaměť…jestli chceš, v sobotu 3.4. to pojedeme s kolegama ještě projet, tak se můžeš přidat..

                      0 0
                      • rš2  

                        To není špatný nápad, zjistím jak jsem na tom s časem a ozvu se ti, v profilu nemáš mail tak mi kdyžtak písni na můj nějaký kontakt na tebe…mail, ICQ, Skype. Dík

                        0 0
    • Thapsus  

      Kdyby měl někdo jedno místo v autě z Prahy, rád přispěju na pohonné hmoty. Dejte když tak vědět na mail v profilu. Vlastní nosič kola když tak mám. Díky

      0 0
    • kulix  

      604 borců prihlaseno – VYPRODÁNO

      0 0
      • StrejdaS  

        Jsem to nejako nestihl zaplatit, jsem prihlasenej od ctvrtka, je moznos to zacalovat jeste zitra?

        0 0
        • kulix  

          jestli si poslal prihlasku, mas 3 dny na platbu… takze zaplat ;)

          0 0
      • JJ  

        Jaký je asi poměr startujících krátká/dlouhá? Nechce se mi to počítat ze seznamu přihlášených:)

        0 0
        • martin_bakov  

          jaky pocitani, otevres si excel, prsknes tam tu stranku a das filtr na prvni sloupec :)

          384 realistu na kratke trase, 228 optimistu na dlouhe trase

          0 0
          • JJ  

            Aha, jsem se nepodíval, že už je tam aktuální seznam.. Včera ješte nebyl:( Pěknej nával, ale do 3.stovky na dlouhý bych to mohl dát:)

            0 0
            • martin_bakov  

              Ja mam cil tak kolem 120. mista na dlouhy trase, ale tezko rict jaky se sejdou souperi :) …se uvidi ten zimni ‚trenink‘ estli za neco stal nebo nee.

              0 0
          • karliner  

            Na P2K obecně platí, že dlouhá je chlapská, kdežto holky a turisti jezdí krátkou.

            0 0
    • kulix  

      v sekci novinky, ode dneska je moznost stahnuti obou tras do GPS

      0 0
    • -Alan-  

      Náčelníku, že jsem tak smělý, bude na vlastní riziko možnost přespání pod pinkpongovým stolem (prostě nahoře v sokolovně)? Konkrétně ze soboty na neděli. S ruchem „ulice“ se počítá.

      Moc rád na to vzpomínám z prvního ročníku své účasti a rozhodl jsem se to zopakovat. Navíc k tomu chci přesvědčit kolegu premianta. Peří si přivezu vlastní a dehet snad letos raději použijí na výplň výtluků.

      0 0
      • kulix  

        :) ha pamětník, jasná páka…

        0 0
        • -Alan-  

          Loni mi to zkazil Obama. Jestli se letos zdrží ještě na pár piv, bude taky hoňka. Odzbrojení je holt věc, které se musí přinášet oběti.

          Ale letos si prostě 2 kopce nedám vzít. Už kvůli té úžasné atmosféře po závodě (pátek bych právě stejně nestih).

          0 0
        • JJ  

          Pokud by se dalo, taky bychom přespali.. Pokud zábava nepojede až do nedělního odpoledne:) Celkem 4 lidi

          0 0
    • martin_bakov  

      A na jakem ze kilometru bude ten umele vytvoreny brod ?

      0 0
      • karliner  

        Letos prý bude hloubka přes metr. Takový jedomělický „velký Taxis“ :-)))

        0 0
        • -Alan-  

          Mohli nám zavést hadičky už na startu. Věděl bych rovnou, že mi teče do bot a ušetřil bych kolo od bordelu.

          Já jsem jeden z těch, kteří berou brody na vodních tocích jako nutné zlo a koření pro diváky. Tyhle umělý záležitosti nikdy nepochopím a pěkně mě štvou. Mokrý boty a následně zadělaný boty fakt nejsou věcí, bez který bych si nedokázal představit závod na kolech.

          0 0
    • Schuminier  

      Já mám dotaz! Když jsem se podíval na idos.cz a cestu z Prahy do Jedomělic vlakem, tak mi to pochopitelně nic nenašlo. Nejbližší nádraží bude asi ve Slaném, je to tak? A zde narážím na další problém – z Prahy to tam jede 1:50 hod! Nevíte o nějaké rychlejší cestě? Tohle je fakt hrůza!

      0 0
      • Schuminier  

        Už jsem se lekl, 1:09 hod už vypadá mnohem lépe!

        0 0
      • karliner  

        Pokud nutně musíš vlakem, hledal bych spojení spíše do Stochova, je to sice o fous dál, ale vlak je tam za hoďku.

        0 0
        • -Alan-  

          Když vlakem, tak do Stochova. Jezdili jsme vždy ztama. Budeš malinko rozjetý před závodem.

          0 0
    • karliner  

      Nazdar, nenašel by se někdo, kdo má volné místo v autě po závodě (v sobotu!!!) směr jižní Čechy (ideálně Hluboká, ale beru cokoliv v okruhu cca 50 km), s kolem nebo bez něj, to je mi fuk. Pokud ano, prosím o kontakt na mail nebo ICQ. Díky!

      0 0
    • JJ  

      Pokud by někdo chtěl jet krátkou, ozvěte se mi na email. Kolega nakonec nemůže a je škoda to nechat propadnout.

      Je to i s tričkem velikosti XL :)

      0 0
      • L-u-k-a-s5  

        Ahoj, připojuju se. Mám také jedno volné číslo na krátkou. Bohužel z důvodu nemoci nemůžu jet, resp. nemá to smysl. Je to ale bez trika, nějak se domluvíme…kdo by měl zájem, napište.

        0 0
        • Beeda  

          neni kam ti psat:-), mi napis na maila v profilu a bookni…

          0 0
      • JJ  

        Místo na krátké je pořád volné, hlašte se:)

        0 0
    • jonti  

      Jaky mate pro letosek cil? ja loni cas 3:47, letos cil dat to do 4 hodin.

      0 0
      • karliner  

        Přežít páteční „welcome party“ tak, abych byl schopný se v sobotu postavit na start…

        0 0
      • McBlacky  

        naopak letos se musíš zlepšit ! horší čas než loni to je hovno motivace :)

        0 0
        • tom_777  

          záleží na podmínkách, kdyby bylo hnusně a mokro tak ten čas nebude úžasnej…

          já nechci jet hůř než 4:30 – kdybych jel hůř tak zahodim tričko s reklama a budu jezdit jenom do hospody :)

          (špatnej čas by omlouval jen technickej problém nebo fakt hnusný počasí)

          0 0
        • jonti  

          Je to docela na hovno, ale dva tydny jsem marodil a tak mi to nepojede.

          Se tesim na sjezdy a na to, ze konecne nejaky zavod pojedu na pohodu.

          0 0
    • martin_bakov  

      Proměnlivá, převážně velká oblačnost, na většině území přeháňky, ojediněle i bouřky. Nejvyšší teploty 7 až 11 st.C.

      No neni to krasa ?

      Mozna me ten brod uz nebude vadit jestli budu mokrej uz od deste :D

      0 0
    • jonti  

      Se prave divam, ze prezentace rano do 8:30? Tomu uplne nerozumim, tam mam teda dorazit uz nekdy kolem 8:00 a potom dve hodiny zevlovat? Nebo teda spis snidat? :((

      0 0
      • kulix  

        s 8.30 strasim lidi,abychom nemeli za deset minut deset jeste 20 nepresento­vanejch borcu…

        0 0
        • McBlacky  

          nj ale když jedou v autě dva a jeden z nich 84 a druhej 50 tak to už je pak čekáááníííííí :)

          0 0
        • Sipal  

          Bude stánek Enervitu nebo podobného sypání? Nějak mi došly zásoby, tak jestli mám ještě někde shánět…

          0 0
          • -Alan-  

            Nevím, jestli to pomůže, ale dá se to objet i bez toho :-) Případně bývaly otevřené potraviny, tak kus gothaje a rohlík. V tom je taky spousta potravinových doplňků.

            0 0
    • McBlacky  

      Trať i zajištění hodně slušný. Sucho všude. Místy teda velké riziko poškození výpletu od větví, ale zase za cenu minima asfaltu. Přišlo mi to poměrně našlapaný – na lokální závod, nezařazený do serie.

      nakonec mi to hodilo 3,28,21 a 9. v kat ze ztrátou 18 minut na celkového vítěze. Spokojenost.

      0 0
      • Schuminier  

        No jo, ty jsi profík! Velká gratulace! Já jel krátkou a taky jsem si to maximálně užil, se vším jsem absolutně spokojenej, trať byla super! Odkaz na pár mých fotek a 1 video pořízené přímo ze závodu najdete na mém blogu zde: http://schumiho.spaces.live.com/blog/cns

        0 0
        • Schuminier  

          Těch fotek jsem chtěl udělat víc, ale bohužel trať mi to nedovolila – spoustu technických a zároveň nádherných úseků!

          0 0
      • Feďa  

        Neříkám, že by trasa měla být zametená, nicméně ty větve odtahat mohli – nebylo to pořád, jen pár úseků, ale šlo nejen o výplet, přesmyk či šaltr (můj případ). Jinak trať byla suchá jak v létě, pěkný rychlý sjezdy – po dlouhé zimě a minimu km najetých v terénu chvílemi orgastický zážitek:-)

        0 0
      • Darkson  

        si nehoráznej. kolik že to máš letos na kole najeto? :-)

        0 0
        • Sharka1  

          na kole tak 1000 ale 1500 běžky + nějaký běhání.

          PS. píšu to já :)

          0 0
      • Bulda  

        kdepak, to bylo jen předběžně, ofiko ja :))) …no ale první desítka to pořád je :D

        0 0
    • Thapsus  

      Za mne taky spokojenost. Zdá se, že kluci organizátorský uměj zajistit i slušný počasí. Ač jinde pršelo, nad těma 2 (a mnoha dalšími) kopci se podařilo zajistit oblohu bez deště (aspoň do tý doby než jsme odjeli). Ani blatníky nebyly potřeba. A dehonestující brod mi letos nevadil, protože jsem o něm věděl a stejně jako většina ostatních ho obešel. Já najel 4.16 hod. a nějaké drobné, pro mě je to maximum možného, takže 100% uspokojení. Myslim, že příště jedu zas !

      0 0
      • Bumerangista  

        Kdo nejel brod, neví o co přišel. Viz foto, není to o věku. Styď se.

        Já jsem dnes hodně fotil a proto z čistého času 4:10 mám 4:32 celkově. Tímto se omlouvám těm, co jsem zhruba 50× předjel.

        Brzy budou dva reporty na Cykloserveru, jeden ode mne a druhá od Paw, který dojel viz foto. Bude tam pár dalších fotek.

        0 0
        • Thapsus  

          Nestydím se ani trochu. Jel jsem ho loni, takže vím o co jsem přišel. Dle chuti a gusta každého, kdo ho chce jet, ať ho jede, od toho tam ten brod je. Žhavá diskuze o brodu tu už byla loni, nemá cenu to sem tahat znovu.

          0 0
          • Bumerangista  

            V poho, nechtěl jsem tě urazit. Jen lobuji za extrémismus. Stejnak jsi mi to nandal o dost, tak už nic neříkám ;)

            0 0
            • Thapsus  

              To nic, koneckonců začal jsem to sem tahat první já. A dík za poklonu. Řeky s Tebou ale stejně nedám, tam ujedu max. zevl okruh :-)

              0 0
          • karliner  

            Brod šel v pohodě projet, po straně hloubka cca 10 cm.

            Tu louži ke konci jsi taky přenášel? :-)))

            0 0
        • Sharka1  

          Macháček hustě tunil prasklý ráfek. nechápu že to vydrželo a nepíchlo duši. dojel na tom 15km

          0 0
          • Meduza  

            A jak dopadl ten zranenej, co se potkal ve finishi celne s tim autem. Co ja videl, tak mel koleno hodne na kasi :(

            Rekl bych, ze to tam organizatori trosku po… :(

            0 0
            • martin_bakov  

              Coze tohle se tam stalo ? O tom sem teda neslysel.

              0 0
              • karliner  

                Mno, prý to byla vina cyklisty. Ale to jsem jen slyšel od zainteresovaných, neviděl jsem.

                0 0
                • o5majkl  

                  já u toho nebyl a každej by si měl samozřejmě dávat bacha, ale bylo to kousek před cílem, snad při výjezdu na silnici? Prý tam nikde nebyl pořadatel a co sem slyšel, tak prej i na trase jich bylo žalostně málo… Podle mě to nebyl nejlíp zabezpečenej závod.

                  0 0
                  • karliner  

                    Na trati jich bylo dost a dost. Na silnicích (nájezdech a výjezdech) byli v reflexních vestách. Jestli ti přišlo, že jich bylo žalostně málo, zeptej se svýho vodiče, protože jsi podle mne slepej.

                    0 0
                    • Gorgov  

                      Nebo ma dost zkusenosti z jinejch zavodu, kde to treba vypada jinak. Ale nevim, nebyl sem tam :)

                      0 0
                    • Feďa  

                      Na dlouhý trati, kousek před posledním bufetem, se přejížděla silnice, kde nestál nikdo. Zleva zrovna jelo auto, kterého si naštěstí biker za mnou všimnul, takže jsme to ubrzdili…

                      0 0
                      • fousek  

                        Tak jestli takhle davate pozor i v terenu tak se divim ze dojelo tak hodne lidi.

                        0 0
                  • fousek  

                    Podle me poradatelu na trati bylo dostatecne. Bohuzel nektery zavodnici si myslej ze jezdej na uzavrenym okruhu a tak to proste neni. Podle me muze temer kazdej i ti v 1. desitce ztratit tu 1 s. na to aby se podivali jestli nahodou nemaj dat prednost autu

                    0 0
                    • martin_bakov  

                      Presne tak, v zavodnim rausi se lidi proste nepodivaji ze najizdi na normalni silnici… poradatelu bylo myslim dost, a trat byla pekne znacena.

                      0 0
                • Meduza  

                  Stalo se to tady, ve finishi.

                  Proste si myslim ze 200 metru pred cilem nema jedouci auto v neprehledny zatacce co delat. A kdyz uz nekdo dopustil, aby tam jelo, tak mu asi zrovna v tomhle miste mel nekdo ukazat, jestli je tam volno.

                  Nebyl jsem u ty rany samotny, takze netusim jestli ten kluk jel v te chvili sam a tu zatacku si pristrihl protismerem nebo jich jelo vic a uz pro nej nezbylo misto. Ale kazdopadne to treba klidne mohlo dopadnou jeste hur, kdyby tam v tu chvili projizdel nejakej vetsi balik.

                  0 0
                  • gargamel  

                    Jeli dva, spurtovali do cíle. Má asi 7 stehů v koleni (takže to nedopadlo zas tak zle)

                    0 0
                    • Meduza  

                      Tak to je super, ze to bylo jenom na siti. Podle toho co jsem zahledl, tak bych tech stychu typnul 3× tolik

                      0 0
                      • kulix  

                        byl to souboj o cca 20. místo na dlouhé. Jeli tři a střihnul zatáčku po anglicku … no je to nastesti jen siti … Auto bylo jeste k tomu poradatelsky a skoro stalo … fuj … nastesti tak …

                        0 0
          • knihomol  

            Čumím, že na tom dojel. Jsem ho předjížděl v lese, když tam montoval tu větev se stejným zakřivením. Nevěřil jsem, že se na tom dá ještě něco ujet.

            0 0
            • McBlacky  

              v neděli jsem viděl to kolo a je urvaná spodní část ráfku od horní dost zajímavě. jako by někdo vzal flexu a uřízl to po obvodu přesně pod vnitřním spojem levé a pravé části.

              už jsem viděl pár prasklých ráfků, ale takto žádný.

              Imho ta větev byla zbytečná a dalo by se na tom dojet i bez ní, protože to jako celek drží na rozsah poškození neuvěřitelně dobře.

              0 0
              • karliner  

                image :-)))

                0 0
                • Paw  

                  To jsu mi připominky. Já vám dám image. Vono je rozdíl 15 kilců ujít nebo jakž takž ujet. Bez vyspravení dlahou se prostě jet nedalo.

                  Jak to vypadalo těsně po nehodě můžete vidět na fotce. V průběhu se to zhoršovalo a záchranou mi byl nápad stáhnout to dvěma suchými zipy a vyztužit to klackem.

                  0 0
                  • knihomol  

                    JJ, je to poněkud marod. To asi rámem nechtělo projít, co :-)

                    0 0
                  • teepeex  

                    to mas z toho, ze jezdis jako prase:)

                    cau a nech si to od pendase vycentrovat:)

                    0 0
        • StrejdaS  

          Jo, moc pekny to bylo, trat paradni, obcerstvovacky supr, jenom jsem v jdenom miste kufroval a nevim kde jsem minul sipku, mozna jsem jenom slepej.

          PS: snad ten rafek rychle sroste, at jste rdy na to soustredeni.. :D

          0 0
        • karliner  

          MacGyver…

          0 0
      • Darkson  

        povedenej závod, trasa pěkná(asfalt byl vlastně až ke konci), zabezpečení a značení perfektní. vlastně vyšlo i počasí, nepršelo, i když hodně foukalo. osobně jsem vzhledem k okolnostem spokojenej, i když jsem toho měl ke konci dost a bolely mě celý závod záda. kopce tedy byly víc než 2, spoustu jsem jich tlačil:-).

        btw, kolik jste naměřili km a eventuelně převýšení? já měl v cíli na tacháči jen 80…

        0 0
        • jonti  

          prevyseni 1460, delka neco malo pod 81km. Taky jsem si ale nekolikrat tech deset metru mimo dal.

          0 0
      • teepeex  

        ja to rikam porad Thapsus je zakuklenej prebornik v amaterskym bajkmaratonu:)

        congrats priteli, supercas

        0 0
    • Pijer  

      Klobouk dolů před organizátorama. Takhle parádně vysušit trať a ještě na hodinu přesně objednat takovéhle počasí, to je vážně obdivuhodné. Těch pár klacků už tam bylo i vloni, ale to byl asi větší tahák pro diskutující Brod :-)

      Jinak ještě díky za parádní dětský závod, to aby byly obdarované všechny startující děti, jsem ještě nezažil. Fakt supr a ještě jednou DÍKY

      0 0
    • pepad  

      Pár fotek z dnešního závodu zde: http://www.pepadvoracek.cz/…

      0 0
    • drbo  

      Organizatorum posilam dik, je videt ze to maji zmaknuty vcetne pocasi :-). Jenom skoda tech pichnutej dusi po trati, potkal jsem jich aspon pet, hlava mi to nebere :-(.

      0 0
      • rš2  

        Nebere ti že to lidi zahodí nebo píchnou…? :-)

        Já to bodnul 2× :-/ …a jako bonus zaseknutej řetěz za XT kazetu, počítám celkově ztráta na defektech cca 15 minut :-( ale to patří k mtb, když holt někdo blbě nafouká a potom to pustí přes šutry na surovce tak se nesmí divit, že to buchne :-D

        0 0
        • Pijer  

          Myslím, že mu spíš vadí, že když si tam lidi tu duši přivezou, tak už nemaj sílu si tu píchlou zase odvézt a dělaj s ní bordel v lese :-(

          0 0
        • martin_bakov  

          Ja pichnul nekde na 5tym kilometru dlouhy trasy na sotolinovy ceste, fakt nevim od ceho. Na moralku neni dobrej pocit ze u tebe ceka motorka co sbira posledni ucastniky :) Pak sem dohanel co se dalo protoze projizdet se v lese sam muzu i bez startovneho :) a docela sem se utavil, ale nakonec sem asi 40 lidi predjel, tak priste to snad dopadne lip.

          Hlavne se divim ze me nevletl zadny klacek do vypletu, bylo to obcas dost neprijemny jak tam litaly pod kolama.

          0 0
        • karliner  

          Taky to nechápu, ty odhozené píchlé duše kolem trati, obaly od gelů atd, nechápu to ani u elity a už vůbec ne u turistů (ať už závodících anebo ne)…

          0 0
          • McBlacky  

            potupně se přiznávám, že na cca 55km na široké šotolině jsem sáhnul do kapsy a vypadnul mi celý gel :/ ale říkal jsem si, že třeba někomu přijde k chuti :) navíc vystupovat ze skupinky se mi nechtělo ani trochu

            0 0
            • karliner  

              Ztrestám tě informací, že papričková vodka definitivně došla :-)))

              0 0
            • rš2  

              Já taky odhazoval dva gely…ale vždycky u občerstvovačky kde to stejně budou uklízet :-)

              0 0
              • kulix  

                bordýlek po trati jdu sbirat zitra, tak uvidim kolik to bude pytlu

                0 0
                • Thidney  

                  bych ty píchlé duše dal stranou a za rok dal jako cenu pro posledního ,)

                  0 0
                  • vojco  

                    takže příští rok dostanu cenu :D

                    a to jsem cestou potkal i bidony a nářadí

                    0 0
                  • drbo  

                    ja jsem snad zadnej jinej bordel nez ty duse nevidel. Vasku, soupnes sem jak jsi dopadnul po sve inspekcni pytlove ceste, pro zajimavost ?

                    0 0
                    • kulix  

                      nebylo to extra zle, nekolik malo dusi, a cca 50 obylu od carbosnacku apod. … takze v poho

                      0 0
    • o5majkl  

      foto zde

      0 0
      • McBlacky  

        pěkný, dík i za Šárku

        0 0
        • Schuminier  

          Z fotek jsem si všiml, že málokdo projížděl brodem … Z jakého důvodu? Jestli to bylo kvůli technice, tak to celkem chápu, protože třeba mně pak trochu zlobilo přehazování. No ale jestli to bylo jen z důvodu neušpinit se, tak to jste teda pěkný princezničky:-) A že ani elitáři do toho nešli, tomu moc nerozumím, vždyť se tam dalo vydělat takových dobrých 5 sekund!

          0 0
          • Zerocool  

            a co tak voda do ložisek a nábojů?

            0 0
            • karliner  

              A co děláš, když začne během jízdy pršet? :-)

              0 0
              • Zerocool  

                to je snad trošku jiné, než když kolo ponoříš do bahnité vody, ne?

                0 0
                • karliner  

                  Ty vole, ten brod měl asi 10 cm hloubku (tedy po pravé straně, co jsem jel já), nenamočil jsem si ani tretry…

                  Když začne pršet, často se pak tvoří louže a jak to řešíš potom – každou přenášíš nebo prostě jedeš a po dojetí v cíli kolo zkontroluješ a opečuješ?

                  0 0
                  • Zerocool  

                    necháme toho, myslel jsem, že bylo vody po náboje, kdo s námi byl před pár lety na Beskid Trophy, tak ví, že se vody fakt nebojím:)

                    0 0
          • Bulda  

            přečti si vlákno o minulém ročníku a pochopíš …taky nebylo zrovna teplo na takovýhle „frajeřinky“ …brod byl na začátku, takže 70km v mokrejch tretrách

            0 0
          • McBlacky  

            bylo to dost na začátku a mokrý boty na celý závod to není dobrý. Protože abys ušetřil, tak bys to musel vzít v plným a to se hrozně ohodíš. Pomalu by to šlo projet bez komplikací /ikdyž ten frajer co ho to hodilo do stromu…/ ale to zase neušetříš nic.

            celkově to byl zbytečný počin, a kdo měl rozum tak to šel, navic následoval kopec, takže jsi si to za trochu zmáčknutí molh sjet i na ty co by to projeli. Kdyby to bylo před hákovací rovinkou a 5 a méně km do cíle, jeli by to všichni

            0 0
            • fousek  

              Sem jel kratkou takze pohled na vec kapku jinej, nez vymejslet co s tim tak sem ho proste projel stredem, vody nebylo moc a kapku se namocili tretry, ale ne tolik aby v nich bylo mokro. Proste mi to prislo nejjednodussi a sklidil jsem i potlesk:-)

              0 0
              • jonti  

                Problem je, ze nez tam vjedes nevis, jestli tam je 10cm nebo pul metru vody.

                0 0
                • tom_777  

                  jsem si to obhlíd před startem a fakt to žádná propast nebyla takže jsem to prolít

                  0 0
    • JJ  

      Takže malé shrnutí po 6. startu na P2K:

      • organizace zase parádní, všechno klapalo jako vždy (ale v tombole jstemě mohli vylosovat).
      • značení opět bez problémů
      • počasí bez komentáře
      • malé vylepšení trati taky parádní, rozhodně radši ten singlík, nežzbytečný asfalt
      • brod byl hodně decentní, mokrá noha sice studí, ale na Hrádečku neboÚchylu si je člověk zahřeje. Stejně jako si nezkracuju trať, takneobíhám brody
      • trochu větví sice na trati bylo, ale to v lese bývá, žejo? Cestou jsemsice pár utrženejch šaltrů potkal, ale na cestách, kde si to namotalaobsluha špatným řazením
      • občerstvovačky zase na 1*, ale radši příště méně dobrot, opět jsemse na druhém bufet solidně přejedl:)
      • nechápu, proč jsem nikdy dřív nezůstával na afterparty, tam se teprveukáže:) Ale noc je lepší propařit celou, než se snažit usnout
      • proti loňsku celkově skoro o půl hodiny lepší čas a to jsem celkemstrávil na bufetech 20 minut:) A ještě jsem se cestou kochal. Kdo zezávodníků na bedně stihl obdivovat modré podléšky kolem trati?
      • přiznejte se, komu jsem cca na 15 km věnoval duši a pak mi ji přessliby nevrátil? :) Uznávám, že měla asi 10 záplat, ale neutíkala
      • 600 lidí je skoro už dost, na dlouhý to jde, na krátký to prý bylotrochu maso
      • celkově moc velká spokojenost, ale kde jsem sakra potratil památečnítričko?:( Snad jsem ho nafasoval, prezentoval jsem asi 5 lidí a bylo totrochu ve fofru v pátek po zavíračce – ale díky, že jste odběhliod zábavy

      Díky moc všem Kolohnátům a za rok se zase těším:)

      0 0
    • knihomol  

      Nemohu se nepřidat k řadě pochvalných reakcí! Letos to o5 nemělo chybu. Brod jetelný, trať parádní, občerstvovačky skvěle zásobené. A kdo nebyl na afterparty a neslyšel LOS CHUPEROS, tak o hodně přišel!

      0 0
    • Tashunko  

      znacenie sa mi az tak nepozdavalo, zabuludit sa dalo lahko. v zjazde velmi cumim na zem, nie na stromy, k tomu este par prevesenych znaceni a uz som bol neviem kde. Urcite by sa hodilo este nejake znacenie na zemi.

      0 0
    • McBlacky  

      pozdě ale přece report http://mtb-blog.cz/…ce-10–4–2010

      0 0
      • Bumerangista  

        Tak ještě:

        Já – dlouhá a je tam odkaz na fotogalerii

        Pavel – dlouhá neúplná

        Honza – krátká

        Je co číst, to jo.

        0 0
        • teepeex  

          clanky od Mejly, od tebe i Pavla jsou bezva:)

          dik

          0 0
        • rš2  

          Teď se tady u PC moje žena „bílá ochotnice“ rozčiluje, že jenom smrkala… :-D To víš, moje morální podpora na trati, vždycky jezdí se mnou jako doprovod a poslední dobou jí začalo bavit mě překvapovat na trati na nejrůznějších místech… :-) Podle toho kde stojí a má u sebe ještě Powerade jsi tam byl přede mnou, ale jenom o chvilku… :-)) Tak za rok čau!

          0 0
          • Bumerangista  

            :) Pro příště vím, kde jsou na trati k dispozici lepší tyčinky.

            0 0
            • rš2  

              Jsem zapoměl napsat, že se to vztahuje k fotkám „já – dlouhá“ :-) ,objevil jsem tam paňmámu v bílém na druhé občerstvovačce…to už jsem měl za sebou dva defekty a cca 2km před tím jsem zápasil s řetězem kterej se mi seknul za kazetu a držel jak židovská víra… :-/

              0 0
    • jonti  

      Taky chvalim celou akci, ale jedna pripominka. Nechcete uz konecne udelat normalne vypadajici tricka? Ten soucasny i lonsky design je opravdu dobry jenom do postele.

      Myslim, ze neni takovy problem neco nakreslit a dat tricka nositelne barvy.

      0 0
      • kulix  

        jakou mas konkretni predstavu…? do postele neni zas tak spatny zamereni… jsme dost konzervativni zavod a ta tricka tomu odpovidaji, ale urcite se nejakemu napadu nebranime :) vasek

        0 0
        • Pijer  

          Ta trika 2008 jsou docela bída, loňská mi přijdou lepší, ale bohužel ho nemám a letošní mi nepřijdou zas tak špatný, spíš takový hodně konzervativní bez nápadu, neurazí, ale ani nenadchnou .

          0 0
          • Pijer  

            Jinak model 2008 je moje oblíbený tričko pro spaní ve spacáku :-)

            0 0
            • kulix  

              tak vidis:)nenadchne ale zahreje :) na tech lonskych je kresba deti z JEDOMELICKE skolky… pro nas z rodnych hroud .. docela hezke … pro jine asi mene.. jak zjistuju … ale dejte do konce elta nejakenavrhy … rad kouknu a treeba… :)

              0 0
              • karliner  

                Mě se tedy letošní líbí.

                0 0
                • rš2  

                  Mě se líbí letošní i loňský, nechal bych to dál na vás… :-)

                  0 0
                • Darkson  

                  mě se nelíbí ta oranžová barva, zato luxusní byly ty zelený organizátorský, takový bys prosil na příští rok:-)

                  0 0
    • rš2  

      Podél tratě bylo milion fotografů a na stránkách pouze dva odkazy + KT foto, rajče taky poloprázdný, lidičky – nesulcujte si to doma a šup s tím na rajče :-D

      0 0
      • kulix  

        vim vim, nebyl jsem nekolik veceru doma, dam dohromady galerii

        0 0
        • rš2  

          A sorry – dnešní příspěvek níže jsem napsal aniž bych si přečetl nové příspěvky :-/

          0 0
    • rš2  

      Blíží se měsíční výročí…bude video? A více foto? :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.