• Hroch obojzhivelnyj

Hola hola,

Vyhlasuju obvyklo tipovacku na Vueltu 2014.

Vitez ziskava jako obvykle pravo vytahovat se na BF a okoli uvidime jak se vyvinou ceny, zejmena ta druha nejcennejsi za posledni misto.

Kdo by se mel chut si tipnout, at mi prosim posle na mail v profilu:

Tip na celkove poradi od prvniho do pateho mista (5 RUZNYCH jmen)

Tip na nejlepsiho vrchare, viteze bodovaciho trikotu a nejlepsi team.

Tip na viteze pro teamovou casovku

Tie-breaker: Kolik jezdcu ze 198 na startu dokonci.

Tip na 9 jmen (= RUZNYCH jmen) jezdcu kteri si myslite ze se dostanou na bednu v nektere etape.

Idealne na formulari nize, gracias.

Uzaverka tipu v SOBOTU 23. 8. 2014 ve 19.00h.

Soupisky tymu a profily etap budou na ofiko strankach nebo pekne prehledne na steephill.tv Prosim pekne overte si ze vasi oblibenci opravdu fakt jedou :-).

DNF po 5 dnech na chvostu.

Posledni slovo ve sporu o pravidla ma hroch.

LEtos mi to necvychazi, ode dneska az do uzaverky nebudu na webu, a prvni update poradi bude az v pondeli nebo v utery po startu, dik za trpelivost.

Bude Conta se zlomenou nohou ci Froomie se zlomenou rukou lepsi Quinty? Vydrzi Hornerovi druha miza? Vrati se Puritovi forma? Vyoutuje si Garmin lidra uz v TTT? Vyhraje Sagan etapu? Rozchodi Styby zuby a Kreuziger flastr? A nepojede Saxo nakonec zas na Majku?

0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

Pravidla a bodovani:

Body za celkove poradi: Spravny tip na 1.-5. misto 24–20–16–12–8 bodu. Pokud se spletes o 1 misto, mas polovinu bodu jezdce, pokud o vice nez o 1 misto ale stale v top 5 pak 4 body.

Dale 6 bodu za spravny tip na nejlepsiho vrchare, 6 za spravny tip na viteze bodovaci souteze a 6 za tip na nejlepsi tym.

Body za etapy: 3–2–1 bod za 1.-3.misto jezdce ze „staje“ v etape

Body za tymovou casovku- 3–2–1 bod za tipovany tym na 1–3 miste.

Bod za den na poslednim miste tipovacky. Pozor na cut: kdo bude posledni 5 dnu po sobe (vcetne volnych), vypadava!

Pri rovnosti bodu rozhoduje, kdo je blize poctu jezdcu v zavode. Pak rozhoduje vyssi pocet dnu v cele. Pokud ani to nerozhodne, rozhoduje vyssi pocet bodu za GC.

Pocita se konecne poradi vyhlasene po dojezdu posledni etapy; body za etapy jezdcu vyloucenych za doping uz v prubehu zavodu se rusi; poradi v etepach se uz ale neprepocitava.

Po uzaverce bude k disposici soubor se vsemi tipy, ktery bude umet i spocitat body.

Prubezne budu take preposilat oficialni poradi.

0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

Copy&paste friendly verze pro tipy

Jmeno/Nick:

E-mail:

Celkove poradi:

1.

2.

3.

4.

5.

Nejlepsi vrchar:

Nejlepsi v bodovaci soutezi:

Nejlepsi tym:

Z 198 jezdcu dokonci:

Team pro TTT:

9 jezdcu na bednu v etapach:

0 0
    • karliner  

Tentokrát je deadline na příjem tipů myšlen konečně vážně nebo se opět budou přijímat i tipy zaslané dávno po uzávěrce?

0 0
      • McBlacky  

si koleduješ, že do pravidle přibude black list :)

0 0
      • Kalic  

… se divím, že se takové podle tebe „nefér, zmanipulované, s nejasnými pravidly“ soutěže vůbec účastníš… to pro tebe musí být ohromně frustrující, ne? Není to ztráta času, co? :-)

0 0
        • karliner  

Právě proto chci mít jasno v pravidlech (a jestli platí pro každého stejně) předem, abych zase nebyl vyloučen kvůli nějakýmu pseudodůvodu, jestli mi rozumíš. Protože natipovat, těšit se na prestižní cenu a pak si přečíst vtipnost o „vyloučení kvůli nesrovnalostem“, které je pak žehleno v hospodě, to mne nebavilo, to máš pravdu. To fakt bych asi raději dostal předem ban na všechny hrochem pořádané soutěže.

EDIT: smajlík na konec.

0 0
          • Kalic  

Jasně, plně ti rozumím. Jen tak mezi náma – jak to plánuješ očůrat tentokrát? Už si našel někde škvíru v pravidlech?

0 0
            • bassano  

No jednoduše, napíše tam Martin na etapy a bude vyžadovat body za tonyho i daniela šance se zvyšuje, dobří jsou oba :)

0 0
          • Amoondre  

V pravidlech maji vsichni jasno, akorat tobe porad neco nestimuje

0 0
            • blaf  

nejdulezitejsi pravidlo je:

Posledni slovo ve sporu o pravidla ma hroch. :)

0 0
              • Amoondre  

a nebo takove to ktere nikde nemusi byt psano: „nejsu pica a nesnazim se soutez vsemozne vosulit“

0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

No v mailu jsem od tebe nic nevidel, tak ses asi preventivne vybananoval sam :-)

0 0
            • treatt  

Jo, Hrochu, v tipo jsi uváděl 198 jezdců, ve startovce jich ale bylo 219..

0 0
              • Kalic  

Hroch má pravdu, 22 teamu po 9 borcích = 198

0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

??? ve vysledkach 1. etapy je jich 198 (=9* 22 tymu)

0 0
                • treatt  

Shit. Tak nejen blbě natipováno, ale ještě jsem za vola :) Jasně, 219 je nejvyšší startovní číslo, ale to je tím, že každý tým začíná novou desítku od jedničky výš..chjo :) takže můj tie je teda dobrej úlet :D

0 0
    • marios  

Tak koukám, že kromě Štybyho nejede ani Cav, tím se zjednoduší tipování, hodně jsem váhal, jestli ho vůbec mám dát na etapy. „Sprinterů“ je tam docela dost a na MTF by pak zbývalo málo míst.

0 0
    • celevra  

Tak odesláno, hodinu sem si tady nad tim trhal vlasy, očekávám vítězství nebo chvost, nic jiného neberu! :)

0 0
      • dafe  

to se teda mas. ja si na tipo vyhradil pul zitrejsiho pracovniho dne :-)

kazdy tady hrocha chvali za bezva soutez, ja ho zacinam proklinat. Budim se zpoceny s vidinou Detskeho usmevu, Babicciny hnede tvare, Pavouciho vireni, Doutnikove strely a Zlomene pistole.

Proste hrochu, mas me(nas) na svedomi!!! :-)))

0 0
        • celevra  

Tak jsem se unáhlil, od té doby, co jsem to sem napsal, tak jsem tipo už 2× předělal.. :D at už to začne, boože..

0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

:-) a po 3 etapach stejne zjistis ze je vsecko spatne

0 0
    • iron.hide  

ja fakt nevim co s tym contadorom. mam ho dat do prvej 5 alebo ne? na jednej strane bol vazne zraneny a nemohol trenovat, na druhej strane moze byt uz v pohode a moze prekvapit.

0 0
      • Kalic  

Do soboty 19:00 ti tady nikdo neporadí, nebo aspoň ne upřímně :-)

0 0
      • daymaker  

na TOP 5 mám min. 10 kandidátů, na etapy dalších 15… hmm… asi zapíchnu tužku… :-)

0 0
      • Breakpain  

Imho – NE … podle me, se mu to „vrati“, pojede, ale s omezenim …

0 0
      • KasoMakac  

Daj ho tam! A myslím to fakt úprimne ;-D

0 0
      • bassano  

po nějaké té konzultaci s několika bookmakery taky odesláno

jinak contíka tam dej, ne nadarmo se berlím říká fofr klacky :)

0 0
    • Glum  

Uf, Horner OUT, teda ne že bych dědečkovi až tak věřil, ale s tipovačkou ještě počkám. Kdo další ze startlistu ještě odpadne?

0 0
      • lusk  

Contadorova noha pod kolenem .)

0 0
      • iron.hide  

lol, tipovacku som poslal uz vcera a hornera som tam ani vobec nedal :) dedecek by nemal sancu znovu prekvapit.

0 0
    • Tina  

Bárta podpísal na 3 roky v Netapp Endura.

0 0
    • Honzas  

tak jsem zavrel oci, napsal par jmen a ted dej se vule bozi. uspech bude, kdyz se doziju sesty etapy;-)

0 0
      • robb  

Taky jsem tomu moc nedal. Minulej rok jsem měl snad jako jedinej Hornera na celkový pořadí a stejně jsem nedokončil :-D

0 0
    • Ma7ous  

přišlo mě to jako ještě větší loterie na TdF. No snad mě dokončí víc lidí na GC než na TdF.

0 0
      • Kalic  

Těžko říct, možná bude letos na jakoukoliv otázku odpověď „Movistar“ nebo „Quintana“.

0 0
      • Amoondre  

Pral sem se s tím hodně, příliš moc velkých jmen, největší otázka byla Contador top5 nebo ne? Klidně prozradím že první dva sem dal Quinta a Froome

0 0
        • Melvin  

Tak myslim, ze Quintu a Frooma bude mit hodne lidi. Tezke bylo imho natipovat zbyvajici mista. Tam bylo na vyber tak deset lidi. Jinak Contador je v podobne pozici jak Purito na tour a sam jsem zvedav co predvede. Ja ho v top 5 nemam, ale drzim mu palce. Treba prekvapi.

0 0
          • Kalic  

Kontík jede na vueltu jen pro to, aby letos dostal do těla aspoň jednu grand tour. Maximálně to zkusí na nějakou etapu, ale GC rozhodně jeho cílem není. Dávat tipo na GC je nerozum, když on sám se o to nebude snažit :-)

0 0
            • daymaker  

problém je, že on neumí nejet na GC… :-)

0 0
            • Tina  

Osobne si myslím, že AC dúfa, že za prvé 2 týždne sa ešte rozjazdí a nejako uvisí a bude dúfať, že nechytí nikde veľkú stratu a posledný týždeň už by mohol byť rozjazdený a v plnej forme bude útočiť na GC ;)

0 0
              • bassano  

Alberto je chytry on vi ze za ty prvni dva tydny to bude s temi jezdci co tam jsou zle, to znamena za ten flastr chyti velice brzy

on sam ale vi jak na tom je a dle meho tam jede aby se do konce sezony uz jenom nenudil protoze uz ho zadny rozumny zavod neceka a nechce cekat pres pul roku na pristi tirreno adriatico aby si moh poradne zazavodit

a navic je to vuelta a je spanel

rad bych se mylil ale dle meho to na GC nebude, na etapu to ale s trochou stesti vyjde rad ho uvidim vpredu s nejlepsimi vrchari

0 0
              • Kalic  

Na letošní vueltě se začne závodit na gc už v prvním týdnu. Klišé o začátku ve 3. týdnu při tomto rozpisu etap neplatí, tak jako neplatilo ani na tour.

0 0
          • treatt  

Já měl asi jako jeden z mála (jestli ne sám) koule na to nedat Frooma. Sice si myslím, že to vyhraje, ale fandit mu prostě nemůžu, na toho fixátora představců se prostě nedá koukat! :) Takže jsem ho nedal ani na GC, ani na etapy 8-)

0 0
            • robb  

Taky jsem ho nedával. Ani Quintanovi moc nefandím, přijde mi takovej nafoukanej. Snad vyhraje Jagger :-)

0 0
            • Biker jak Pes  

Kdybych takhle posílat tipo při každé GT, tak nedojedu ani do druhého týdne. :D

Nicméně po shlédnutí včerejší druhé etapy jsem si uvědomil, že jsem opět při výběru úplně ignoroval sprintery. Snad to nebude při letoší skladbě etap takový *******. :)

0 0
              • Delkim  

já měl u tipo na TdF taky hodně odvahy udělat netradiční volbu a pak jsem samozřejmě vypadnul jako první :)))

0 0
                • Biker jak Pes  

Právě loni při TdF jsem nenapsal Cavendishe, protože jsem si někde přečetl, že nepojede. No samozřejmě to byla nějaká kachna a byl jsem rád, že jsem přežil první týden. :D

0 0
                • Josef Panek  

I tak lze pojmenovat totální neznalost: hodně odvahy udělat netradiční volbu. Pěkně ty!

0 0
      • bassano  

záleží kolik z nich se na to vykašle po prvních 8 etapách protoze se pujdou pripravovat na MS :)

0 0
    • treatt  

Tak co, přátelé, jak jste dopadli s TTT? Letos to bylo fakt otevřené, měl jsem napsané 3 týmy do finálního výběru, Trek, Movis a OPQS, nejdřív jsem vyškrtl Treky a pak jsem se spolehl, že Omegy jedou na vítězné vlně a ono toto..

Ovšem Cannon? A SKY? Ufff

Jinak jsem zatím viděl jen záznam ve velice, velice špatné kvalitě ze závěru včerejší etapy, teda až zírám, s jak ledovým klidem FDJ jezdí, naprostí mazáci. Nechají vycukat Gianty, Cannony a ostatní, pak to začne na špici pilotovat Murilo, že nikdo přes a najednou Geoffrey zezadu přiletí jako pěst boží, všechny přejede a rozjede to tak, že si zezadu nikdo ani nečuchne? Ufff, klobouček!

0 0
      • McBlacky  

taky jsme vsadil na omegu, hlavne proto, že jsou sjetý, bylo to dost technický. no nic.

FDJ brutálně, nechápal jsem nic, na 1 to go si říkám, jsou v piči je jich málo a ejhle…

Překvapil mě Sagi, že do toho nešel.

A kvalita přenosů je teda megashit :/

0 0
        • treatt  

No jako dost mě pobavil záběr dlouhým přiblížením na prolétající ptáky, když se nejvíc bojovalo o pozice na asi 2,5 to go..asi pošlu režisérovi přenosu děkovný dopis :)

Akorát teda říkal Ydaho, že mají konečně HD obraz..

P.S. Taky jsem koukal na Sagiče, jak se vytratil..neměl třeba defekt?

0 0
          • Delkim  

Sagan už několik km před cílem poctivě tahal ve „vláčku“ na druhém místě, prý jeli na Gatta

0 0
            • treatt  

Jo jo, už jsem se dočetl..ono z toho kostičkového záznamu toho moc vidět nebylo :) Na Oscara mi to přišlo moc rovný, dneska by mu to mohlo sednout daleko víc, tak uvidíme, zda pojede Peter..jinak mám pocit, že dneska to bude velká mela, těch vlčáků, co budou chtít, tam vidím hodně..

0 0
          • Ma7ous  

Jeli na Gatta, Sagan řekl před etapou někde že nebude bojovat o vítězství. Přijde mě to divné, ale podle všeho to tak i jeli.

Jinak do předvedlo FDJ včera klobouk dolů, jen aby Bouhanni dojel do cíle.

0 0
          • ydaho  

Trvám na tom :-)

Eurosport přenos je úplně čistý HD, jako v kině. A že budou k vidění letos slušný panoramata.

Nezajišťuje už Vueltu ASO ? TO by pak bylo jasný.

0 0
      • Biker jak Pes  

Měl jsem štěstí a Movistar mě nezklamal. Chtěl jsem dát klasickou volbu Oricu, ale při pohledu na jejich soupisku a skladbu časovky jsem je hned vyloučil. Uvažoval jsem o Sky a OPQS, k tomu samozřejmě Movistar. Cannon ale dobrá práce.

Z druhé etapy jsem viděl akorát posledních 10km. Ten kruháč před cílem to dobře natáhl. FDJ to zvládl parádně, ale do poslední chvíle jsem Bouhannimu nevěřil. :) Sagan mě štve, že nejede na etapy.

0 0
        • jonti  

Nebude u Sagana problem, ze v Cannondale konci a proto chteji aby vyhraval/bral body nekdo jiny?

0 0
          • Tina  

Aj Cannondale ako taký končí takže to asi nebude ten hlavný dôvod. navyše má stále na sebe dres Cannondale. Peter na svojej stránke napísal, že sa chce za celoročnú prácu odvďačiť svojim kolegom a pomôcť im k úspechom na Vuelte. Myslím, že on už má odpretekané tento rok dosť a toto je na záver pekné gesto. Avšak nemyslím si, že keď bude príležitosť tak to neskúsi ;)

0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

Nekdo jiny, tj Giant a FDJ? :-)

Cannondale tym taky konci. Resp. Can jako sponzor jde ke Garminu. Nevim jestli Gatto tam prechazi taky, nebo je to nejaka dohoda dneska ty, zitra ja, parkrat uz to tak praktikovali.

Sagan teda zjevne nepojede na bodovaci triko, nehledal jsem bodovaci pravidla, jestli ma sprinter sanci proti vrcharum pri 7 MTF proti 2 etapam s klasickym spurtem a 6 kde musi spurteri prejet nejake vyznamnejsi brdky.

0 0
            • Kalic  

Nemá šanci. Všechno to letos shrábne indián.

0 0
            • prodi  

nejspíš byla blbost dávat Sagana do tipovačky, ať užna etapy nebo bodovačku:)

0 0
              • Biker jak Pes  

Já ho dal pro jistotu do obojího. Jak funguje bodovačka na Vueltě jsem dodneška nepochopil a nechtělo se mi nad tím trávit půl dne. :D

0 0
                • jakub_kencl  

Taky jsem ho dal na bodovačku. Bohužel jsem si neuvědomil, že na Vueltě je to jinak než na TdF :-( Ale ten by mě stejně nezachránil :-)

0 0
                • prodi  

mám ho taky tam i tam:) naštěstí na etapy v záloze ještě Bouhanniho:)

0 0
          • bassano  

predevsim si myslim ze sagan se pripravuje na MS, to je jeho hlavni vrchol sezony

mozna duvod proc na vuelte jede tak jak to zatim vypada, proste se potrebuje dostat do formy a nejaka etapa na vuelte mu muze byt ukradena

0 0
            • Mig_all  

Mistrovství světa nemá šanci vyhrát :-D

0 0
              • bassano  

samozřejmě že má, já bych ho nepodceňoval dokonce si myslím že bude spolufavorit protože ten okruh je na sprintery těžký a sagan ukázal že dokáže v kopcích slušně viset, viz loni kde to bylo na MS až extrémně těžké

jediná nevýhoda je že nemá tým na rozdíl od španělských nebo italských jezdců

0 0
                • ydaho  

Já myslim, že jezdit bez týmový podpory je tak nějak zvyklej :-)

0 0
    • treatt  

Tak jak to vidíte dnes? Každý mluví o tom, jak je na dnešní etapě napsáno Sagan/Matthews.

Takže můj osobní odhad: Cofidis a Europcar, protože nemají na vůbec nic jiného, tak pošlou někoho do marného úniku, spolu s nimi jeden Caja Rural, nejspíš Piedra Perez..na posledním kopci to zkusí nejdřív LL Sanchez, pak Gilbert, ale Orica to sjede, když budou poblití, tak za to vezme starej lišák Valverde spolu s Cuddlesem a pojedou si pro win. Jenže vzadu to rozbombí Cancellara, aby vyvezl mladého Jaspera, sjede ty vpředu, ale Stuyven zaparkuje 100m to go, takže si to vyzobne Bling těsně před Degenkolbem, který si od Purita odkoupí lincenci na druhé fleky a v Cannonu si budou drbat hlavu, že Peťo opět nechal místo pro Gatta, který si nedojede pro víc, než 7. flek :)

0 0
      • McBlacky  

voe :)

podle mě to jeden z klasických ¡on the paper´ kopců pro sprintery punchery a nakonec to bude krpál a bude se parkovat a vykousne to vrchař.

jinak s Lulu jsi pobavil, toho jsem už dlouho neviděl jinde než ve startovce :)

0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

Puritovu licenci uz koupil Sagan, ne? :-)

0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

Europcar a Caja Rural mas spravne :-)

0 0
      • Biker jak Pes  

Dobrá haluz tvůj tip. :D Akorát ten Degenkolb zaparkoval už někde pod kopcem.

0 0
        • treatt  

Degenkolb je lempl a neskutečně mi nasral!! Viz vytíplej obrázek, za deset korun bych měl něco přes 6 stovek…

GRRRRRRR

0 0
          • bassano  

nevím jestli se dívám špatně na ten tiket ale Valverde před Morenem taky nebyl i když tam máš zelený háček

jinak hodně z těch tipů je hezky vyjitá loterie :)

0 0
            • treatt  

Hm, máš pravdu, tak mě to aspoň nemusí tolik mrzet :)

0 0
              • ydaho  

Voe, ti to říkám furt.

Vždycky dávej jedničky, jenom na domácí :-)

0 0
                • treatt  

No, tak dneska jsem měl kilo na Nacera, takže jsem pěkně nasratej..aspoň, že maličká náplast za Jaspera 4:1 do top 5..

0 0
                • ydaho  

Nacer v závěru nejsilnější, akorát nebylo moc kudy :-)

Dobrej zajišťovák jinak.

Zajímavý tipo bude na zejtřek. D. Martin ?

0 0
                  • McBlacky  

D Martin měl dneska dost kliku, pozevlil ale probral se. Talansky si muže balit fidlátka… Jsem si zas nabeh s garminem na best team :/

alespon že dneska beru full bednu

0 0
                    • ydaho  

D. Martin se jenom bál, aby se zase nedostal mezi spurtery, jako se mu to povedlo včera, když se vyvezl za jmenovcem :-)

To ti závidim, já klasicky Degenkolba z tipovačky vyškrtnul a dopsal dementně Sagana. A Blinga pro jistotu taky nemám. Tuhle Vueltu prozevlim jako Betancur.

0 0
                      • McBlacky  

Sagana mám taky a myslím, že Hofland už toho moc nenaseká :)

a zase nemám moc vrchařů, takže se uvidí až v cíli…

0 0
                        • celevra  

Sagan a Betancour, to byla osudová chyba, hlavně Carlos mě pěkně vytáčí!

0 0
                          • treatt  

Tak já mám Betancura na etapy, kvůli němu se mi tam nedostalo spousta silných jmen, takže panáček mi něco musí vyjet, jinak si ho někde najdu! :)

0 0
                            • ydaho  

Já si myslím, že panáček je na odchodu z týmu, takže se jim na to pěkně vykašle :-)

Těžko se ti ho bude hledat, když cca měsíc o něm nic nevěděl ani jeho vlastní tým :-)

Warren tajný trumf, ale tohle ti nezaboduje :-)))

0 0
                              • treatt  

Podle zákulisních info zůstává u hnědogatí..a víš jak, u Kolumbijce je nezvěstnost nejlepší signál příchozí formy ;)

0 0
                        • ydaho  

Já to postavil na vrchařích a na překvapení do TOP 5 jménem W. Barguil :-)

Hmmm, tak D. Martin pro dnešek jako 2. favorit 6,5:1, škoda.

0 0
                          • McBlacky  

Warrena jste vymysleli s Jeníkem co :)

0 0
                            • ydaho  

Pokud mám bejt politicky korektní, tak ho to napadlo hned po mě :-)

0 0
                              • treatt  

Snad by sis nemyslel, že bych od Tebe opisoval, já, co mám doma dva pásky :-P

P.S. Stejně je to ústřel :)))

0 0
                                • ydaho  

Ty tvoje dva pásky jsou jen otázkou času a biopasu :-)

0 0
                                  • McBlacky  

přesně! minule byl panáček na hraně, už v 5 ráno chtěl z mejdanu (chápu – pondělí) a skoro nedopil posledního panáka. Nebýt Hnoje, už by to bylo za A vzorek :)

0 0
                          • treatt  

Já to dneska nestihl, ale předpokládám, že hlavní favorit Purito.. obecně těžko hledat větší favority, jenže známe to..třeba se zas urve Caruso, nebo si bude chtít zajet pro pár chvil slávy klasicky Dani Moreno, ona Kaťuše má hrozný firepower, ještě s Kolobněvem, na takový dojezd..ale nějak by mě už asi ani nepřekvapilo, kdyby za to vzalo Saxo a Conťas to tam začal rozvěšovat :)

0 0
                            • ydaho  

Dobrá haluz dneska, ještěže jsem našel do D. Martina :-)

S Contadorem přesně jak si předpovídal. Riis ráno na poradě „Dnes nic neztrácej, ale ještě za to neber, necháme to na třetí týden, jako že ti došla forma po tom tréninkovým výpadku“ :-)

0 0
                              • McBlacky  

tak to je haluz tiket kámo. Vsadit na Gesinka, když Cadel v USA zajel dvě etapy, klobouček…

0 0
                                • ydaho  

Haluz jako prase :-) Barguil dojel před Carusem asi o 4 sec.

A to jsem ještě poslal Ten Dama před Talanske solo tiket za 200,–. To zejtra padne ve Fontáně.

Cadel je nejlepší v pohybu v balíku. Pokud na to má, dojede vždycky v top 10 zcela mimo rizokový místa. V tom je prostě nejlepší. Ale to horko a konkurence mu do karet nehrajou. Navíc Sanchez taky dneska nevypadal. Měl by něco zajet, má jen roční smlouvu v BMC.

0 0
                              • treatt  

Mám takový pocit, že Riis začal dělat do biorobotiky :)

0 0
                                • ydaho  

To mi řikej.

Contador po lonsku úplně jinej člověk, nehorázný jaro. Teď sci-fi.

Rogers půl roku jen trénuje, pak Zoncolan, etapák s Rochem v Top 3, atd.

Majka 7. Giro, Puntíky Tour + 2 horský etapy, pak Polsko.

A sedí Roman. Tomu řikám pech :-)

0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

Tak dneska v uniku Europcar, Cofidis i Casa Rural (+Ag2r). Dobre ty :-)

0 0
    • bagr84  

Spartakus po vcerejsi etape:

f_cancellara 12h

I lost 4,5kg weight today.was constant drinking and got still cramps i empty my hohle body.soloution was simply= motor over heatet.#crazy

Fabian cancellara ?@f_cancellara 12h

is there no rules regarding heat in cycling.dear @UCI_cycling do not just decide about equipment rules.tink about the health as well.#meteo

0 0
      • daymaker  

v zimě je jim zima, v horku vedro… maž na dráhu do klima haly…

0 0
      • bagr84  

PHILIPPE GILBERT ?@PhilippeGilbert 2h

Yesterday the @BMCProTeam guys from the Vuelta we used and drink more than 250 botles/bidons. Thanks to the staff and sport directors.

To je kolik, 28 na hlavu :)

0 0
        • Amoondre  

no kdyz vidim kolik vypijou z toho jednoho bidonu stylem, zmacknout, nechat polovinu vytect, dva loky a bidon zahodit, tak to nebude zas tak hrozne cislo.

0 0
        • tromboonen  

A je rozdil vypit nebo pouzit, jak on sam rika, vetsinu si asi nalili na hlavu a za krk..

0 0
          • bassano  

a pak byl celou etapu ulepeny protoze si spletl bidon s vodou a s iontakem a nalil si za krk iontak :)

0 0
        • l-e-t-o  

a dneska jich bude ještě víc podle toho, co jsem se díval na předpokládanou teplotu během etapy :)

0 0
    • robb  

Běží ještě tipovačka nebo na to už pečeme? :-D

0 0
      • McBlacky  

letos změna, kdo si nezaplatí premium HippoTippo membership tak dostane výsledky až na konci :)

0 0
      • Amoondre  

myslim, ze kdyz se to odpiska uz ted, tak se spouste lidi, vcetne mne, vubec zlobit nebude :))

0 0
        • Memphis22  

Horší než letošní Tour to bejt nemůže… :-D

0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

No jo porad, nestiham.

Zrovna ty na tom nejsi az tak spatne, uz druhy den v cervenem tricku. Pred tebou Wenca a Ironhide. Na chvostu se kmitnul Kulix, ale pak to obsadil Deathwing a tak trosku zraje na DNF- predposledni je Mr. Amoondre nad tebou.

po 4. etape:

1 Memphis22 44

2 IronHide 42

3 Ma7ous 40

4 Fukin 38

5 Treatt 35

6 Marios 35

7 Glum 35

8 BF Opicak 35

9 Marie Sorel 33

10 Rorejs74 33

11 Celevra 30

12 Kulix 30

13 Robb 29

14 Honzas 29

15 Blacky 29

16 Hroch 28

17 Bassano 28

18 Kalic 27

19 Knize Ajexej 26

20 Prodi 25

21 Melvin 25

22 J.Kencl 25

23 Fuzzy666 25

24 Darkson 25

25 Dafe 24

26 Daymaker 24

27 Avail 23

28 Wenca 22

29 Tromboonen 22

30 Ydaho 21

31 BikerJakPes 20

32 Jeffino 19

33 Karos 16

34 RoDoR 16

35 VitaP 14

36 Amoondre 14

37 Deathwing 2

0 0
    • ydaho  

Valverde se toho nebojí dneska.

0 0
    • Honzas  

Koukam, ze ve vysledcich na oficialnich stramkach ani na cyclingnews neni Quintana… Stalo se neco nebo si ho pri prujezdu cilem nevsimli?

0 0
      • robb  

Našel jsem i tyhle výsledky:

GC – 1 Matthews 2 Quintana +8 3 Valverde +15 4 Uran +19 5 Caruso +21 6 Chaves +21 7 Bennett +24 8 Zubeldia +24 9 Contador +27

0 0
      • Honzas  

aha, tak na cyclingnews uz je zpatky na druhem miste…

0 0
        • robb  

Ale nějak mi tam schází Dan Martin, dnes byl pátý, tak jak mohl vypadnout z celkového pořadí?

Prostě maňána. Snad zítra odpoledne budou mít konečný výsledky :-D

0 0
          • robb  

Tak zpět. Oni ho včera chybně zařadili do Top 10 v celkovým pořadí :-D

0 0
      • Deathwing  

na ofic strankach je zatim 66 lidi ne skoro 200 jako o den driv

0 0
    • iron.hide  

niekde v minulom vlakne TdF ste riesili naco su tie Saxo vesty na bidony. tu sa o tom pise:

http://velonews.competitor.com/…loton_342759

• ovela kratsi cas straveny pri aute, a tym rychlejsie dobehnutie pelotonu.vesta ma kapacitu 7 (aj ked na fotkach vidno len 5)

teoreticky aj na brucho sa da dat druha vesta, takze spolu 14

• bidony tazsie vypadnu na cestu, nez ked ich jazdec postupne chyta z auta adava si ich za dres. rovnako je to bezpecnejsie aj pri vyndavani, bidon uz taklahko nevypadne uprostred balika.
      0 0
      • Biker jak Pes  

Mě se zdá, že ty extra místa jsou právě na břichu, takže dvě vesty přes sebe těžko.

Teď ještě otázka, co je rychlejší nebo spíš méně náročnější, jestli se dvakrát vracet k autu (pro bidony a vrátit vestu) nebo nabrat milion bidonů za dres a nevracet se. Snad jedině, že by se to mohlo v buoucnu vyhazovat, jak říkal Riis. Nicméně vypadá to profesionálně, o tom žádná.

0 0
        • Paja  

Zatím těch vest nemají tolik, aby je zahazovali, ale snad jim jich dali dost na to, aby prázdnou strčil do kapsy a vrátil ji až pojede pro další, ne?

0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

Vubec nikdo nedal Degenkolba na bodovacku… ten Sagan se na to po Tour uplne vys…, jsem zvedav jestli se trochu rozjede aspon ke konci.

Po 5. etape stale Memphis 22, a Deathwing na konci to asi pojal az moc netradicne.

1 Memphis22 49

2 IronHide 47

3 Ma7ous 42

4 Marios 40

5 Glum 40

6 BF Opicak 40

7 Marie Sorel 38

8 Fukin 37

9 Blacky 35

10 Treatt 34

11 Honzas 34

12 Rorejs74 33

13 Celevra 32

14 Kalic 32

15 Knize Ajexej 32

16 Kulix 32

17 Hroch 31

18 Bassano 31

19 Melvin 30

20 J.Kencl 30

21 Fuzzy666 30

22 Daymaker 29

23 Darkson 28

24 Prodi 27

25 Tromboonen 27

26 Robb 26

27 Dafe 26

28 Avail 25

29 Wenca 24

30 Ydaho 23

31 Jeffino 21

32 BikerJakPes 20

33 RoDoR 19

34 Karos 18

35 VitaP 16

36 Amoondre 16

37 Deathwing 3

0 0
    • McBlacky  

„The Vuelta is just like a barbecue … 198 riders on the grill“ Fabian Cancellara

tak kdo bude dneska nepropečenější? Quinta? Vzhledem k tomu, že finiš je rovina bez zatáček tak není bez šance ani Froome. Vytáhne AC Horner card? Vyhraje něco konečně Dan Martin? Kdo vytáhne v KAT nejkratší sirku?

40km ujeto, unik má 11minut a Orica jasně dává najevo, že červeňák je k mání.

0 0
      • Kalic  

jojo, dnes začíná boj o GC, aspoň doufám. Snad se nebudou všichni favoriti hlídat a vyčkávat.

0 0
      • Amoondre  

Moreno a Caruso rozjedou na konci bomby Puritovi, za nim dojede „stem-inspector“

0 0
    • ydaho  

Valverde!

Poprvý ho nedám na GC a hele ho.

Snad mu to vydrží. Contador dokazuje, že se to dá i s nemocniční stravou objet na solidní úrovni :-)

0 0
      • McBlacky  

jo stará dobrá nemocniční strava – k obědu steak a la Rijs, k večeři salátek au Tinkov :) kdo umí…

Valveho nemám ani tam ani tam a vypadá to, že bude celkem zlej.

Froome, Quinta a Purito tak nějak dle očekávání :)

část mých GC chlapců zaparkovala, ale to asi všem počítám…

0 0
        • jeffino  

nj, na tour nic nepředvedl a teď asi chytá komplex, že nepatří ještě do starýho železa, taky ho nemám, uvidíme jak dlouho mu to vydrží…

0 0
        • ydaho  

Mně a Treattovi se rozjíždí Warren! :-)

V GC už 9. a etapu dnes těsně za top 10.

0 0
        • celevra  

Berta fakt nechápu, si snad pudu zlomit hnátu taky.. Jinak dobrá podívaná, Aru hezky, jedinej, kdo mi parkoval, byl Uran..

0 0
          • Memphis22  

Uran ztrácí 1' 18'' na 14. fleku. Taky bych ho potřeboval tak o deset míst vejš…

0 0
            • ydaho  

Urán tam má 2 časovky. Já mu na TOP 5 věřím :-)

0 0
          • McBlacky  

hele nám normálním lidem to moc nefunguje. viz já :/

0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

Sive Valve odtahne kopec, chyta nastup Purita a pak si dospurtuje pro etapu. WTF?!?!

0 0
          • McBlacky  

starej dobrej green bullet, i když, možná radši ne :)

0 0
          • treatt  

Prosím Tě, to je toho, předjel dva chromý, který sotva pustili ze špitálu a jednoho bývalého výbušného rakeťáka, takže jediné skutečné překvapení je lehký párking pana Quinty :)

0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

Memphis a IronHide se drzi, Deathwing uz na prvnim kopci DNF :-(

1 Memphis22 48

2 IronHide 45

3 Tromboonen 44

4 Dafe 43

5 Marios 41

6 Glum 41

7 Fuzzy666 41

8 Ma7ous 40

9 Wenca 40

10 J.Kencl 38

11 Marie Sorel 37

12 Daymaker 37

13 Fukin 37

14 Darkson 36

15 Prodi 35

16 Honzas 35

17 BF Opicak 35

18 Blacky 35

19 Knize Ajexej 34

20 Jeffino 33

21 Kulix 33

22 VitaP 32

23 Amoondre 31

24 Rorejs74 31

25 Melvin 30

26 BikerJakPes 30

27 Kalic 30

28 Bassano 30

29 RoDoR 29

30 Treatt 28

31 Hroch 28

32 Celevra 26

33 Avail 25

34 Karos 24

35 Ydaho 24

36 Robb 23

DNF Deathwing 14

http://drive.google.com/…MVpsTDg/edit?…

Prosim az do pondelka budu mimo net, kdyby se to chtelo nekomu spocitat? Diky.

0 0
            • ydaho  

Tak to začíná smrdět ostudou :-)

0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

Klid, kdo se smeje naposled, ten se smeje posledni.

I kdyz, to ze jsem opomenul Matthewse dost mrzi.

0 0
                • ydaho  

Mám to postavený na vrchařích, to je pravda.

Já ho taky nedal. Na Giru se mu dařilo, doma má tu krásnou slovensku ze Shimana, toho na etapy prostě dát nemůžu :-)

0 0
              • McBlacky  

je to našlapaný!

jenom čumím a zuby nehty visím opici v půlce pole :)

0 0
                • ydaho  

Platí úměra „čím víc Fortuna, tím míň BF“ :-)

Jak řiká Treatt „To je Vuelta, všechno je možný“.

A aby tomu dostál, dal Wilca na TOP 5 :-))))

0 0
                  • McBlacky  

ještě pár tiketů a zabanuju tě :)

0 0
                    • treatt  

Klid, u mě tahle úměra neplatí :) minulou TdF jsem měl vyrovnanou bilanci, letos jsem skončil ve ztrátě, Vueltu mám zatím šul nul u Fortuny, zato na BF zářím :-D

0 0
              • treatt  

:-D dívám se na dosud nepoznané části pole :)))

0 0
            • Biker jak Pes  

Když vidím i tretta za sebou, tak už se nemám za co stydět. :D

Každopádně Quintana mě hodně překvapil. Jsem zklamán kvůli tipovačky, ale zároveň nadšen, protože se mi prostě nelíbí. :D

0 0
            • Kalic  

Tak jo, já se toho zas ujmu neoficiálně. Takže dneska na etapách zabodovali jen Prodi a Jeffino, kteří jako jediní riskli de Marchiho, resp. Hesjedala.

Ydaho má za dnešek bod navíc.

1. Memphis22 48
              2. IronHide 45
              3. Tromboonen 44
              4. Dafe 43
              5. Marios 41
              6. Glum 41
              7. Fuzzy666 41
              8. Ma7ous 40
              9. Wenca 40
              10. J.Kencl 38
              11. Prodi 38
              12. Marie Sorel 37
              13. Daymaker 37
              14. Fukin 37
              15. Darkson 36
              16. Honzas 35
              17. BF Opicak 35
              18. Jeffino 35
              19. Blacky 35
              20. Knize Ajexej 34
              21. Kulix 33
              22. VitaP 32
              23. Amoondre 31
              24. Rorejs74 31
              25. Melvin 30
              26. BikerJakPes 30
              27. Kalic 30
              28. Bassano 30
              29. RoDoR 29
              30. Treatt 28
              31. Hroch 28
              32. Celevra 26
              33. Avail 25
              34. Karos 24
              35. Robb 24
              36. Ydaho 24
              0 0
              • jeffino  

paráda, konečně mi blacky líže galusku:)

chudák hesjedal by de marchimu natrhl prdel kdyby nespadl:)

0 0
              • ydaho  

WTF, I´m watching the end :-)

0 0
              • prodi  

De Marchi byl velkej risk, ale co jsem viděl, jak se chlapec na Tour snažil, tak jsem ho dal na etapu:)

0 0
              • iron.hide  

sere ma ze vobec nemam valverdeho v top 5 :( uz budem len klesat. som tam dal urana miesto neho :/

0 0
                • prodi  

já myslím, žes udělal dobře. Valverde se nejspíš obětuje pro Quintanu a půjde z Top5 pryč. Já opomenul právě Urana, kterej si myslím, že bude vysoko:)

0 0
                  • robb  

Nevěště hlavu. Já mám jak Urana, tak Valverdeho a zachvilku bude mít asi po tipovačce :-D

0 0
          • Delkim  

a ještě k tomu se směje a snad ani nemá zrychlený dech, to proti němu Froome doslova lapá po dechu…

0 0
      • Amoondre  

Dnes opravdu famozni podivana. Dlouho predlouho sem zvazoval Pistolera na GC, nakonec sem ho zaradil a vypada to, ze urcite do GC promluvi.

0 0
    • Memphis22  

Froome zase sletěl, tohle už přestává bejt vtipný…

0 0
    • ydaho  

Fabian po defektu zahazuje celý přední kolo do křoví. Asi bohatej tým :-)

0 0
    • Karaya  

Dneska to muselo být zajímavý a ti šmejdi na eurosportu na nějaký záznam kašlou :-(. Vyhozenejch 10€, stejně se dívám na steephillu.

0 0
    • iron.hide  

Yeti z europcaru :D

http://www.steephill.tv/…90396812.jpg

0 0
      • Kalic  

Yeti umí celkem smysluplně mluvit na rozdíl od některých jiných fešáků z profi peletonu.

0 0
    • Kalic  

Po 8. etapě: Sagan vygeneroval první bod, to je radosti, co? Ale skutečné body zařizují na začátku Vuelty jiní: Bouhanni, Degenkolb a Matthews. Kdo má na etapy všechny tři, tak sklízí.

Jinak poslední dny v pořadí tipo celkem nuda. Zítra se to nejspíš všechno překope.

1. Memphis22 54
      2. Dafe 49
      3. Tromboonen 49
      4. IronHide 48
      5. Marios 45
      6. Glum 45
      7. Ma7ous 45
      8. Fuzzy666 45
      9. Wenca 44
      10. Fukin 43
      11. Prodi 42
      12. Marie Sorel 41
      13. J.Kencl 41
      14. Honzas 41
      15. BF Opicak 41
      16. Daymaker 41
      17. Blacky 41
      18. Knize Ajexej 40
      19. Jeffino 39
      20. Darkson 39
      21. Kulix 37
      22. VitaP 36
      23. Amoondre 35
      24. Treatt 34
      25. Melvin 34
      26. Kalic 34
      27. Celevra 32
      28. BikerJakPes 31
      29. Rorejs74 31
      30. Bassano 31
      31. RoDoR 30
      32. Avail 30
      33. Hroch 29
      34. Ydaho 29
      35. Karos 28
      36. Robb 27

btw – měl Hroch někdy Laterne Rouge? :-)

0 0
      • dafe  

ha, plná bedna, dobře já :-) stejně jako kdosi ostatní jsem na poslední chvíli vyškrtl Degenkolba, chjo jinak bych sklízel asi maximum možného na spurty, jak Kalic píše

dneska to na GC zas dojede v pár vteřinách myslím, uvidíme jestli někdo z top10 vycouvá

0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

Myslim ze nemel a doufa ze nebude. :-)

0 0
    • M4rtin  

Dnešní nabídka H2H; něco zajímavýho? Bohužel letos nemam moc čas sledovat :(

0 0
      • McBlacky  

Uran líp než Martin je zajímavý a Uran už musí jinak pápá GC. Pinot líp než Tschopp – na Johana tohle už moc kopec

Moreno líp než Yates – z Kat se obetuje Caruso

Chavez líp než Navaro – jen pocit

Valverde líp než Aru – ale je malej kurz na to riziko. Dneska ještě není dne kdyby Valve vycouval z GC.

0 0
        • ydaho  

Pro Urana delší tempovej kopec, uvidíme. Tak jsem to i dnes vsadil.

Očekávám velkej přesun v pořadí. A jsem zvědavej dnes na Contadora.

Valve si to dnes ještě pohlídá, navíc bonifikace v cíli to dělaj ještě zajímavější.

Pouštím „rec“ a jdu se projet, nepochopitelně vyšlo slunce. Kávička v Kunraticích bude! :-)

0 0
          • ydaho  

Tak sázka Uran x Martin se ukázala jako dobrej nápad :-)

Bohužel Contador nezklamal a zbavil mě zbytku iluzí.

0 0
        • McBlacky  

až na toho Navara dobrý.

0 0
    • Memphis22  

„It's raining hard at the summit, with thunderstorms. The temperature is a lot cooler up here compared to Andalusia.“ Bojim se o svýho koně, bojim, bojim… :-D

0 0
      • McBlacky  

celej garmin, Froome, Gesink a pár dalších to budou mít na peklíčko :)

0 0
        • Memphis22  

Tak se na volnej den svklíknu z červenýho, no big deal. :D

0 0
        • Amoondre  

Pistolero zkusene, pred etapou „kecy“ typu „dnesek moc zajimavy nebude“ a pak jim to osoli

0 0
          • raw 4  

Klobouk dolů před AC…Froom tam mel vláček a stejně je trhul…skoda, ze ho sjel pan Q i s Puritem

0 0
      • bassano  

tak alberto zatim velice prijemne prekvapeni asi na tom neni tak spatne jak porad psali, jsem rad ze se drzi a velice se stydim za to ze jsem ho na GC nedal :)

jsem rad ze se vpredu pohybuje i Aru a zatim ani Uran me nejak nezklamal

jsem zvedavy jak to dopadne az prijde na ty opravdu zlomove etapy ale letosni obsazeni na vuelte opravdu hezke

0 0
      • Kalic  

Dosavadnímu leaderovi Memphisovi dnes došlo a vystoupil si. Po dnešku je v červeným s náskokem Fuzzy, protože v GC přesně trefuje Quintu, Bertiho a Frooma. Pak je to našlapaný.

Kulix a Rorejs musí máknout, aby dojeli tu díru co před sebou mají.

1. Fuzzy666 79
        2. Dafe 63
        3. Fukin 63
        4. Tromboonen 63
        5. Wenca 62
        6. Honzas 61
        7. BF Opicak 61
        8. Daymaker 57
        9. Prodi 56
        10. Blacky 55
        11. Darkson 55
        12. Treatt 54
        13. Melvin 54
        14. Kalic 54
        15. J.Kencl 53
        16. Celevra 52
        17. Amoondre 51
        18. Ydaho 49
        19. Bassano 49
        20. Karos 48
        21. Hroch 47
        22. IronHide 46
        23. Memphis22 46
        24. Jeffino 45
        25. RoDoR 44
        26. VitaP 44
        27. Avail 44
        28. Marios 43
        29. Glum 43
        30. BikerJakPes 43
        31. Knize Ajexej 40
        32. Marie Sorel 39
        33. Ma7ous 37
        34. Robb 34
        35. Kulix 29
        36. Rorejs74 27
        0 0
        • iron.hide  

boze jak som padol. neni to nejak divne spocitane? :)

nejak sa mi nezda, ze by malo tolko ludi na etapy anaconu alebo cunegu

0 0
        • iron.hide  

a memphis ze by padol az na 23?

mas to jednoznacne zle :)

0 0
          • Kalic  

Važ slova panáčku. Za etapu dnes nikdo, ale GC je po dnešku úplně jinak než včera, a z toho se po relativně málo odjetých etapách hlavně vytváří pořadí tipa. Nejlepší team se taky změnil. Proto to zemětřesení.

0 0
            • Memphis22  

Tak je fakt, že až takovej propad jsem nečekal, ale body za sprintery už mi nikdo nevezme. :-) A až se Froomey po časovce vyhoupne do čela, tak bude pohled na pořadí zas o něco veselejší.

Ale ten úlet v týmech si neodpustim…

0 0
            • Memphis22  

Mimochodem, díky za update. :-)

0 0
            • iron.hide  

no dobre, sorry.

nastastie utorok je casovka a froomey pojde do cerveneho :)

0 0
              • prodi  

Froome se mi zda nejakej psychicky nevyrovnanej, jak mu nevyšla Tour jako vrchol sezony, tak se to s nim asi potahne… Contaminero moc pěkne, ta zlomena noha a treninkovej vypadek asi nebudou moc velkej pruser, kali vodu:) ted potřebuji, aby zabral ještě Aru s Uranem

0 0
                • bassano  

to koukam mame velice podobne tipy :) potrebuji aby zabral aru s uranem :D

jinak neni vubec jiste ze froome pujde do cerveneho alberto je taky velice dobry casovkar, a ten profil neni uplna rovina

a alberto rad kali vodu to je jasne :)

0 0
                • dafe  

uz nekolikrat se mluvilo o tom, ze pry Berti umi hodne dobre regenerovat. Vzpominam na jakysi Giro (2009?) ktery jel temer z dovolene z plaze a stejne vyhral. Proto jsem ho do top5 dal a zda se byla dobra volba. A jsem rad ze jsem mu neveril ani slovo o jeho nejeti na GC :-)

0 0
        • Kalic  

Hrochu, funguješ už dnes?

0 0
    • M4rtin  

Dnesni nabidka souboju pro casovku. Kdo bude chtit muze mi poslat svoje tipy na mail, muzem kdyztak udelat nejaky vedlejsi poradi tiperu :)

0 0