• Hroch obojzhivelnyj

    Ole, Vuelta zacina v sobotu. Tedy tipo.

    Kdo by se mel chut si tipnout, at mi prosim posle na mail v profilu:

    Tip na celkove poradi od prvniho do pateho mista

    Tip na nejlepsiho vrchare, viteze bodovaciho trikotu a nejlepsi team.

    Tip na TTT team

    9 jmen jezdcu kteri si myslite ze se dostanou na bednu v nektere etape

    Tie-breaker: Kolik jezdcu ze 198 na startu dokonci.

    Uzaverka tipu v sobotu 19.8.2017v 17:30

    Soupisky tymu a profily etap budou na ofiko strankach nebo pekne prehledne na

    http://www.steephill.tv/…ta-a-espana/

    Pravidla a bodovani jako obvykle:

    Body za celkove poradi: Spravny tip na 1.-5. misto 24–20–16–12–8 bodu. Pokud se spletes o 1 misto, mas polovinu bodu jezdce, pokud o vice nez o 1 misto ale stale v top 5 pak 4 body.

    Dale 6 bodu za spravny tip na nejlepsiho vrchare, 6 za spravny tip na viteze bodovaci souteze a 6 za tip na nejlepsi tym.

    Body za etapy: 3–2–1 bod za 1.-3.misto jezdce ze „staje“ v etape

    Pri rovnosti bodu rozhoduje, kdo je blize poctu jezdcu v zavode. Pak rozhoduje vyssi pocet dnu v cele. Pokud ani to nerozhodne, rozhoduje vyssi pocet bodu za GC.

    Pocita se konecne poradi vyhlasene po dojezdu v Madridu; body za etapy jezdcu vyloucenych za doping uz v prubehu zavodu se rusi; poradi v etepach se uz ale neprepocitava.

    Po uzaverce dam na web soubor se vsemi tipy, ktery bude umet i spocitat body.

    Posledni misto je cenena trofej, ale pozor kdo bude na poslednim miste 5 dnu po sobe (vcetne volnych), ma DNF!

    Opet budu vyhlasovat viteze etap, toho kdo ma nejvyssi prirustek bodu od minule etapy. V pripade rovnosti rozhoduje celkove poradi po etape, TB atd.

    V pripade protestu ma automaticky pravdu a poslední slovo Hroch.

    Copy&paste friendly verze pro tipy

    Nick:

    Celkove poradi: (5 ruznych jmen)

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    Nejlepsi vrchar:

    Nejlepsi v bodovaci soutezi:

    Nejlepsi tym:

    TTT tym:

    Z 198 jezdcu dokonci:

    9 ruznych jezdcu na bednu v etapach:

    Na Tour jeli letos Dan/Tony/Guillaume Martinove a vsichni bodovali, tak prosim u takovych i krestni (nejedou ani jeden)

    Pozor za Oricu jedou Adam i Simon Yatesove (defaultne Adam, kdo nenapise jmeno) Totez Hansenove, defaultne Adam. Nibali def. Vincenzo.

    Prosim na mail v profilu, ne na BF zpravy.

    Cerveny dres obhajuje Fukin, lonske vysledky zde

    Prubezne vedeni znamena chodit v cervene a prokazovat na BF, nejak nam to upada.

    Bude Froome tuhej? Pomuzou spanelsti byci Albertovi k rozluckovemu triumfu? Pojede Orica na Simona nebo Adama nebo Chavese nebo pojedou taktiku movistar? Vyhraje jeste nekdy Modolo sprint? Pamatuje si nekdo Zakarina, a naucil se ten jezdit z kopce a na koze po zebre? Da si Nibs pozor na sticky car? Je 8 1/2 dojezdu na kopec nuda?

    0 0
    • Neťa  

      Už pár let je Vuelta nejzajímavější GT, a letošní trasa a obsazení napovídají, že tomu ani tentokrát nebude jinak. Vůbec nevím, jak to natipovat, ale každopádně něco splácám :-). Opět díky za tipo.

      0 0
    • tromboonen  

      . Abych zas nezapomněl…

      0 0
    • mammut33  

      Natipováno, no sem zvědavej kolik nás bude a jak to dopadne. Každopádně díky Hrochu za tipo.

      0 0
    • madik  

      Taky jsem natipoval a uz vim proč jsem to doted nikdy neudělal, je to strašně těžké a zdlouhavé vybrat správné koně :)

      0 0
      • Vita P.  

        Nesmíš to moc hrotit, stejně třetina z těch tvých koňů skončí v hromadných pádech ještě než přijedou pod první kopec:)

        Na Vueltě je to navíc ještě vylepšené o blížící se mistrovství světa. Já jsem měl vždycky problém rozlišit, kdo jede seriózně na výledek a kdo to bere jen jako přípravu na MS…

        0 0
        • madik  

          Samozřejmě jsem započítal i prvek šamanství a některé top favority uplně vyřadil :P Třeba u Frooma počítám, že nedojede :)

          0 0
    • mammut33  

      Sanchez vyloučen z Vuelty":http://sport.idnes.cz/…listika.aspx?…

      0 0
    • Trainman  

      Sprinteri uz ukoncili sezonu a odjeli se rekreovat? :)))

      0 0
    • Delkim  

      Odesláno. Promiň Alberto :(

      Snad si nebudu rvát vlasy jako tenkrát se Saganem :)

      0 0
    • johnny_B1  

      Odesláno. Natipovat Vueltu snad ani nejde. Je to hop nebo trop, hlavně u jezdců na etapy. Tak jsem vsadil tentokrát na vrchaře. Uvidíme :-)

      0 0
    • Mig_all  

      Je to někde na netu streamované anglicky?

      0 0
      • Karma  

        tak si to předplať na Eurosportu, 130 Kč za měsíc zas neni taková darda.

        0 0
        • krabica  

          Kdyby za ty prachy tam nebyly reklamy, tak bych do toho šel, ale platit a ještě čumět na reklamy, o to fakt nestojím. :-/

          0 0
        • Singlespeed  

          Připadá mi, že je tam více reklamy (furt ty stejné dokola, některé dokonce propagující tzv. kulturní marxismus, masakr), než vlastního sportovního přenosu. Třeba na Tour se nedalo na Eurosportu vůbec dívat, byla to záležitost pro hodně otrlého diváka.

          0 0
          • Mig_all  

            Navíc kvalita obrazu je prý při české verzi (pokud vubec je) velmi špatná…?

            0 0
            • krabica  

              Česká verze je, obraz OK, ale záleží na připojení.

              0 0
              • fantozzi  

                Tak jsem si kvuli Vuelte koupil na mesic Eurosport Player a je to tragedie. CZ zvuk posunuty asi o 30 sekund, zlobi to jak na pocitaci, tak v aplikaci na telefonu. Mate to stejne?

                0 0
                • Johnnyxjr  

                  Jedu to na ipad mini 4 a ip 6S nic se neseká funguje to normálně akorát v sobotu blbnul zvuk pouze ang jinak apka je pouze ve španělštině

                  0 0
                  • fantozzi  

                    Mne se to taky neseka, ale CZ zvuk je posunuty… Vcera kdyz nastoupil Froome s Chavesem, tak uz 30 sec. byli v uniku a CZ komentar teprve zacal „A Froome zautocil…“ :-)

                    Je to jednoznacne nejaky technicky problem, v sobotni casovce zase jela jenom ENG verze.

                    0 0
                • johnny_B1  

                  Já to mám taky tak. CZ zvuk byl podle mě posunutý tak o dvě minuty, hrůza. Navíc ti dva se nedají poslouchat, fakt mě ty jejich kecy nebavily. Zlatý Jílek se svým ansáblem na ČT Sport. Eurosport jsem přepnul na EN a tam byl zvuk v pohodě a i kvalita obrazu se mi zdála lepší.

                  0 0
                • tydytek  

                  Ten posunutý zvuk jsem taky párkrát měl, vždycky stačilo video spustit znovu a srovnalo se to.

                  Jinak na eurosportu asi před dvěma týdny kompletně změnili player a zatím jim to moc nefunguje..

                  Kvalita videa je trochu lepší, ale jinak spousta bugů. Teď už teda aspoň vrátili podporu chromecast.

                  0 0
                  • fantozzi  

                    Reload bohuzel pomuze jen kratkodobe :-(

                    Ano, zmena playeru bude asi tim vinikem – Tour de France bezela jeste na starem playeru a tam pry bylo vse OK.

                    0 0
                    • Barak  

                      Až na to, že se to sekalo a kvalita byla na dvě věci…

                      0 0
                • MavasH  

                  Na PC to mám posunuté, na tabletu v aplikaci to je OK.

                  0 0
              • Barak  

                Pripojenim to nebude. Eurosport mam v horsi kvalite nez jine HD kanaly. Stacilo z Eurosportu, prenaseneho z compu, behem Tour přepnout na CT Sport a obraz jako zrcadlo.

                0 0
          • iron.hide  

            jj furt dokola tam bola ta dlha otravna uputavka s tym rapperom – https://www.youtube.com/watch?…

            Uz som potom z toho blil, otrasne volaco.

            A teraz tam je zas ta zenska s neprijemnym hlasom C-Date, stale dokola, fuck!

            0 0
            • šimlos  

              A ještě to o těch školách v Africe..to snad nejhorší a nejvlezlejsi…Já se kvůli tomu radši díval na Tour na ČT .

              0 0
              • MavasH  

                if jů týč e grrl jů týč e dženerejšn … a ještě džermen inženýrink for jor hér .. ta teda byla i na čt :)

                0 0
      • Petr Minarik  

        Většina závodů bývá na Tiz-cycling nebo na Cyclisimo.

        0 0
    • tromboonen  

      Skyčka si nedaj pokoj… http://www.velonews.com/…ailer_446210

      Co to bude příště, vznášedlo?

      0 0
    • Pessinger  

      Ty voeee…já to prošvihl :-/ nebo ještě můžu?

      0 0
      • MiKED  

        jdeme pozdě oba…

        0 0
        • Pessinger  

          Já to odeslal 18:01:-/ dělal jsem 15 minutovou selekci… děj se vůle boží, když tak budu mít víc času na kolo :-))))

          0 0
    • tromboonen  

      Kua jsem si říkal že to daj BMC, pak jsem se začet do pojednání ňákýho odborníka a prej že RychlýKroky nemaj moc jiný naděle na úspěch a maj dobrej team a že je to tutovka… eště že nesázím, no 6s je hovno, těsně vedle…

      0 0
    • Espen  

      Dají se na netu někde sledovat přenosy? Díky

      0 0
      • Yura  

        Na YouTube byva stream z eurosportu. Konkretni kanal neznam, ale to tam najdes…

        0 0
    • tromboonen  

      Dneska to vzali podlaháři pěkně od podlahy, co?

      0 0
    • robb  

      To byl závěr. V kopci to vypadalo že žralok ztratí a pak se tam zjeví kilometr před cílem.

      https://twitter.com/…538698371073

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Tipo az zitra vecer, sorry

      Hmm tak Chaves v Orice No1. se zda, na to jak byl tuhej na Tour mu to dneska pekne jelo za Froomem.

      Pistolero se asi nelouci podle svych predstav

      0 0
      • gerrard  

        Ja myslim, ze uz se mu to preplo v hlave a podle me ani nedojede a nekde sleze. A nebo zazracne obzivne. To je u neho taky mozne. :)

        0 0
      • prodi  

        Pistolero posetri a rozlouci se na Angliru… a tam dojede na 37.miste:)

        0 0
      • madik  

        Docela jsem čumel co tam Chaves předváděl. A vypadal tak klidně a soustředěně zatímco se ostatní kroutili v křečích.. :)

        Celkem černý kůn Vuelty, ale bude záležet jak bude nakládat se silami a jestli nevybouchne po pár etapách.

        0 0
        • Yura  

          Chaves vypada dobre, ale nezapomen na 40km TT, kde vsem kudlanka nadeli pozehnane..

          0 0
      • Amoondre  

        nebyl tuhej, jenom setril/trenoval/truchlil

        0 0
    • robb  

      Zatím to vypadá že dnes už tam asi 50 km rozjíždí spurt a ještě 40 km jim zbývá :-D

      0 0
    • krabica  

      Trentin mi dělá radost. :-)

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Kdo si to tam daval z QS na spici s tim peknym vyrazem na 1200m do konce ?

        0 0
      • madik  

        Mě rovněž :)

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          No, Alesi, ale je tak asi jedinej. Aktualne jsi predposledni. ;-).

          Tipo:

          Vysledkovy soubor zde:

          (kdyz si tam zkontrolujete tipy budu rad). Peloton ma letos 33 borcu.

          Etapy stejne jako cerveny trikot:

          1TTT Duk+8

          2 Krabica+8 krabica stihl za prvni dve etapy byt posledni i prvni. Hmmm!

          3 lukasd+44

          4 mammut33+3

          Top5 po 4 etape:

          1 mammut33 46

          2 kalic 46

          3 Ydaho 43

          4 Dubys 41

          5 (:(P) opicak 41

          …33 Coural 4.

          0 0
          • MavasH  

            Ahoj, měl bych malou reklamaci – nevidím se ve výsledcích :) Mejla jsem posílal v sobotu před druhou hodinou… teda na dvakrát, páč jsem zapomněl na TTT.

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Hm, nasel jsem te ve spamu, oba maily. Nevim cim sis to zaslouzil… Pridam.

              0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Chlape zrovna ty musis spadnout do spamu… v cervenem po 3. a 4. etape, win 3 etapa. Doufam ze vecer se do hospody patricne obleces.

              Sorry lukasd a Mammutt..

              Opravene poradi po 4. etape:

              MavasH 46

              mammut33 46

              kalic 46

              Ydaho 43

              Dubys 41

              (:(P) opicak 41

              0 0
              • krabica  

                Ajajaj, naštěstí mi to nenarušilo moji sbírku. :-)

                0 0
              • MavasH  

                Ajtakrajta … sibuju, že už to víckrát neudělám :D

                A přikládám foto i se strojem :)

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  No dobry, je 4 etapa, tak je treba nenasazovat latku vysoko; jeste budes mit prilezitost to vylepsit, a po druhym volnym dni uz bych cekal i podium girls :-)

                  OT, taky jsem takhle parkoval.

                  0 0
          • madik  

            No pěkný :( V mém master planu Froome nedojede, takže pak půjdu já nahoru s Nibalim a Aruem.. hehehe :)

            0 0
          • krabica  

            Ode zdi ke zdi. Lepší než TDF v šedivém průměru. :-)

            0 0
        • Neťa  

          A mě zase pěkně sere, bo jsem ho vyměnil za Corta, který si zatím ani neškrtl. Přitom jsem věděl, že podlaháři budou mít opět nejlepší vláček :-(.

          0 0
          • tromboonen  

            Já jej taky na poslední chvíli vyměnil, za Alaphilipa, ale ten něco dá, a Cort taky, a Chaves vyhraje (teda jestli se Froomey někde rozseká, jinak jej roznese na kopytech své kozy samo).

            0 0
            • Neťa  

              Chavita mi ani nezmiňuj, toho jsem (vůbec netuším jak) v celkovém zaměnil za Lopéze :-(.

              0 0
              • tromboonen  

                Latino jako Latino, dokuds tam nedal Sancheze tak můžeš furt doufat :) Von Chavito vypadá dobře, ale Vuelta je dlouhá a ty TT mu moc nejdou, za týhle konstelace by to byla haluz jako prase, ale už mě nebavilo tipovat ty provařený favority, no…

                0 0
                • iron.hide  

                  chaves v TT strati aj 5 minut

                  0 0
                  • tromboonen  

                    Co víš, třeba se na to zaměřil :) Jednou to dá…

                    0 0
                  • bassano  

                    5 minut neztrati ani nekdo kdo se na tu casovku vykasle a pojede ji na pul plynu, na frooma neztrati ani 3 minuty, neco malo pres 2 bych tak tipnul, 40km neni zas tak moc

                    0 0
                  • Smazaný účet  
                    Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                    0 0
                • Neťa  

                  Já ho nechtěl na win, ale na třetí flek, do pětky by myslím být mohl i přes horší časovku. V té mu ranec z těch top favoritů dá myslím jen Froome, ostatní tolik ne. Ale jak říkáš, do Madridu daleko a kdo ví, co se ještě stane.

                  0 0
    • Neťa  

      Ten Moscon to pěkně drtí :-) Jsem myslel, že těmi posledními od Sky budou Nieve a Poels, ale ty vždycky odpárá už na začátku kopce :-)

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Ani jsem si nevsim, ze vcera nenastoupil Degenkolb. Pry rymecka. Opicak se jen skrabe na hlave. (31 z 34 tipu­jicih). Mimochodem, prekvapilo me kolik lidi tipovalo Alaphillipa, mi prijde ze tam pro nej zadna etapa moc neni.

      Zatim v tipo opicak jen o skore druhy za Dubysem, 5 etapa tvargy +12. Komplet

      1 Dubys 47

      2 (:(P) opicak 47

      3 Amoondre 44

      4 tvargy 44

      5 Rush 44

      6 Vita P 44

      32 madik 8

      33 Robb 6 favorit uz se pripravuje, BTW cerveny dres ti unikl ve druhe etape jen tesne..

      34 Coural 0 tohle je vykon na cestne uznani ;-)

      0 0
      • USPS  

        Tak kdo jiný by měl jet s lucernou než ten co se coural, že… :-)

        0 0
      • Amoondre  

        Neni? :-P

        0 0
        • Neťa  

          Dneska moc pěkně, lehce dal Májce ochutnat jeho vlastní medicínu :-) Jinak Froome vypadá suprově, o level jinde než na Tour.

          0 0
          • tromboonen  

            Jsem nemoh rozchodit španělskej ani francouzskej nebo ENG přenos, jediný co šlo byl polskej Eurosport… zapnul jsem to na 5 km to go a komentatori uz meli malem orgasmy, pred vrcholem prej „duše by chtěla, srdce by chtělo, ale tělo nemůže“… pak spousta keců o tom jak to má pod kontrolou a v závěru „no dyť třetí místo je taky dobrý, možná ještě může jet na GC“ :)

            0 0
            • Neťa  

              Taky se mi chytil jen ten polský stream, ale aspoň že to, člověk tomu aspoň rozumí :-)

              0 0
              • tromboonen  

                No jo, jenže se tam dozvíš akorát tak o paštice… já si nejradši pouštím origo jazyk tý země kde se jede, možná s výjim kou TdF, protože frantíci si taky dost výrazně jednou svůj komentář, i když třeba Italsky umím jen bídně, tak se furt dozvím nejvíc, v nouzi jsem párkrát koukal i na holandskej stream, tam rozumím jen jména, pár předložek a dvě slovesa, ale i tak to jde a je to lepší než včera ti Poláci :)

                0 0
                • bassano  

                  španělský komentář je dost dobrý ja se na to rád dívám s tím jejich fakt profi komentářem je to radost poslouchat

                  0 0
      • Coural  

        Bohužel jezdci nepochopili moji geniální strategii :-)

        0 0
    • robb  

      Bertík to zkouší 40 km před cílem.Má tam Pantana a jet tam i Froomy a VanGarderen

      Chavez, Nibali tam asi nejsou

      edit. Van Garderen spadl ve sjezdu

      0 0
      • iron.hide  

        to som vedel ze ho nemam nikam davat, TVG je uz davno out of scope

        0 0
        • robb  

          1,5 km do cíle a TVG ztrácí okolo minuty ale znova padá

          0 0
        • USPS  

          Ten chlap je fakt asi prokletý… :-/

          0 0
          • arny71  

            Psychický blok, ten už je na GT prostě nepoužitelný. Furt stejná písnička.

            0 0
            • krabica  

              Porte a TGV, super dvojka, z které jsou v BMC nadšení…

              0 0
            • mr.ricardo  

              Docela by me zajimalo, jestli dostal nejaky flastr za to hakovani vlastniho tym auta a po druhym padu ho mechanik taky napadne nenapadne potlacil …

              0 0
      • bassano  

        letos zatím paráda, chlapci si to dávají v každé etapě a hodně jich ještě čeká, doufám že jim to vydrží a pujdou do sebe každý kopec jsem na to zvědavý

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Tipo: kupodivu bez velkych zmen. Vede Dubys 45 a (:(P) opicak 45; Coural na chvostu je chlup od DNF. 6 etapu vyhral Tromboonen +10, stale vsak hluboko na chvostu…

        0 0
        • tromboonen  

          Počkej, jak jsem vyhrál 6 etapu? Ani vitěze etapy ani GC nemám?

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Znas to, chodi stesti dokola… malicko se prehazelo GC, tak mas nejvyssi prirustek bodu z etapu, no skoro z nuly ;-)

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Kuprikladu dneska. Nestalo se prakticky nic, 3 lidi maj bodik za JJ Rojase, a Movis poskocil do cela tymu. Jedinej kdo ma Movis v tymech je Coural, ktery je tim padem +6, vyhrava etapu a bravurne odvraci DNF v posledni mozne chvili postupem na predposledni misto pred madika. Tvl to nevymyslis, neco takovyho :-)

              V cervenem dubys pred opicakem, dalsi update az v nedeli.

              0 0
              • tromboonen  

                Tak v tom plavu, ten Xcel mi fakt nejde… dal jsem prcka z Kolumbie, protože pavouka mi připadalo trapný a Nibse nemusím, ta jeho žraločí ploutev v cíli prej mohla bejt taky kohoutí (nebo slepičí?) hřebínek… meanwile pavouk se přeučil na sprintera a sbírá sekundy na prémiích od druhé etapy? Dneska super GCN s Hansenem (natočeno před startem Vuelty). Asi to bude ještě divoký, těch kopečků je tam dost, pavouk se jistí, ale prcek mu visí zatím statečně, stačí nějaká chybka a možná si na tu časovku najede.

                0 0
    • Autumnbiker  

      Něco pro Wattaře. Vuelta, stage 5.

      0 0
    • KnizeAlexej  

      Funguje nekomu EP? Po aktualizici jsem bez obrazu, napsal jsem dotaz na jejich helpdesk ale to je jako to zakricet z okna. Kua tak člověk to plati, sluzba zadna a jeste nekomunikujou.

      0 0
    • Autumnbiker  

      Vypadá to, že nám někdo (Barguil) po TdF trochu zpychnul. http://www.cyclingnews.com/…ver-tactics/ Tak stejně přestupuje tak to má asi na háku.

      0 0
      • tromboonen  

        Oh-la-la! Totiž Caramba! To už mi ty puntíky asi nevyjede, co?

        0 0
      • mr.ricardo  

        Treba to ma na haku, ale neni to moc tymovy chovani a lidi si to budou pamatovat. Jestli chce solovat, muze zkusit bajky ;)

        0 0
        • bassano  

          souhlasím, musí se chovat trochu jako týmový jezdec, ale na druhou stranu souhlasím že čekat na neschopného holandského idiota který má mizernou šanci na top 10 nemělo moc smysl

          0 0
          • robb  

            Ale už se s ním potáhne, že to není týmový jezdec. Je to profík a měl by se podle toho chovat.

            0 0
            • ˘Ö˘ Krab  

              Jasně, měl třeba hrát trochu divadlo, už jsme to v minulosti viděli, jako Froome se Wigginsem nebo Porte s Froomem (nebo jednou Křižák s Contíkem). Ale začínat angažmá v novém týmu s takovýmto škraloupem, to nedělá dobře. Ani na Tour nebyl sám, měl to ředitelům říct rovnou před startem nebo sklapnout a vrátit týmu podporu. On odchází, jiní zůstávají.

              0 0
          • Kalic  

            koho že myslíš tím „neschopným holandským idiotem s mizernou šancí na top 10“? :-)

            0 0
            • krabica  

              Není to ten v top 3? :-D Barguil by podle mně nebyl lepší, tz. 1.-2., takže tým věděl co dělá a udělal dobře, že ho poslal domů. :-)

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                No ono neni konec, ono se bude jeste nakupovat v kopcich.

                Barguil vyjebal s tymem a na vrcholu slavy jim utek do druhy ligy, tak team ted na oplatku vyjebal s Barguilem.

                0 0
            • USPS  

              :-))

              0 0
      • Mig_all  

        Fetka už od pohledu…

        0 0
      • Johnnyxjr  

        Bylo by fajn kdyby se ty jejich vlacky rozpustili uplne a zacalo se jezdit kazdej za sebe to by se bylo alespon na co koukat

        0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Tipo: Stale to drzi s naskokem dubys, za nim vyrovnana spice, tvargy a opicak si prohodili mista.

      Etapy sly lidem z hloubi pelotonu, Robb a Rorejs74.

      Prvni volny den

      1 Dubys 60

      2 tvargy 52

      3 (:(P) opicak 51

      4 Vita P 50

      5 Amoondre 49

      6 Rush 49

      7 krabica 49

      Posledni misto drzi uz 4. den Madik, tj, jestli se zitra neodlepi, ma DNF. Froome evidentne nechape jeho strategii a nechce se rozbit.

      0 0
      • Neťa  

        Jen takový drobný detail – neměl by mít Chaves za etapy 2 bodíky? V 9. etapě dojel hned druhý za Froomem.

        0 0
    • Neťa  

      Tvl Trentin… absolutně nechápu ty ostatní, co si s ním v poklidu přejeli kopec a pak se nechali porazit. Tohle mi hlava nebere.

      0 0
      • treatt  

        No na to, jakej je džej džej starej pardál a navíc ex sprinter jsem čekal, že zkusí nějakou taktiku, takhle Matteovi jednoduše rozjel pěkný lead out :)

        0 0
        • Neťa  

          Tak ten finish byl vyloženě trapný, to jo. Ale to byl i výkon Movis jako takový, mít v posledním kopci Solera a Rojase a získat z toho druhý flek, to už holt chce fištróna.

          0 0
    • Neťa  

      Dneska si to v tom počasí vyloženě užijí, ten sjezd před posledním kopcem bude asi zajímavý.

      0 0
      • krabica  

        Tak u BMC to po dnešku balí? TGV i Roche mimo desítku…

        0 0
        • iron.hide  

          no vida, takymto sposobom sa este aj contador prepracuje do top5 :)

          0 0
        • robb  

          Tak je teprve druhý týden. Až budou mít blbý den na Angliru, tak se to může překopat úplně celý.

          I když v posledních letech, je pomalu Top10 v pár minutách.

          0 0
        • Neťa  

          No i Orica to včera slušně prokaučovala. Myslím by tu svou taktiku měli nějak promyslet, jinak to bude něco ve stylu „kdo chce moc, nemá nic“ :-)

          0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Tipo.

      V utery Madik zabojoval, vyhral etapu jako coural a odskocil ode dna. Hmm! V cele Dubys.

      Ve stredu mel Dubys BMC den a vypadl z top ten. Prvni 4 +25, etapa a cervenak jdou za Tvargym.

      Posledniho mista se ujima zkuseny Robb.

      Po 11. etape

      1 tvargy 78

      2 (:(P) opicak 76

      3 Vita P 76

      4 Rush 74

      5 Amoondre 73

      ..

      32 Coural 19

      33 madik 17

      34 Robb 14

      Dalsi update v pondeli, prcham do lesu.

      0 0
      • madik  

        Nj mlynska kola se pomalu roztaceji, uz budu k nezastaveni! Ale na to ze jsem uz tipl na viteze ve 3 etapach plus jeste asi 3 podia, tak nic moc :(

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Hm ze jsem ti omylem napsal na GC Contadora misto Nibse taky nepomohlo :-( sorry, mas o 10b vic, coz te posunuje o 2 mista. Sorry vsem.

          0 0
      • tvargy  

        mých 15 minut slávy, ještě že jsem se na to dnes oblékl

        0 0
      • robb  

        hm, asi si vystoupím a pošetřím na Giro

        0 0
    • Yura  

      Heh napred jeden ***** skoci pod motorku a druhej zase tohle..

      0 0
      • Autumnbiker  

        a žháři tam taky řádí. https://twitter.com/…176206368768

        0 0
      • treatt  

        Ten pod motorkou tam skončil, protože ho strčil člen guardia civil – letos se je snaží hodně umravňovat a v exponovaných místech je co pár metrů, tenhle bohužel vyhodnotil situace ne úplně dokonale – místo aby týpka stáhnul k sobě, mohutně do něj strčil, aby přelétnul na druhou stranu a uklidil ho tak z cesty blížícím se jezdcům, bohužel motorka tam byla o trochu dřív. Dělají obecně výbornou práci a musí to mít těžké..

        0 0
    • Autumnbiker  

      Lidem už fakt hrabe https://twitter.com/…951286988800 Video z incidentu v komentech.

      0 0
      • madik  

        WTF a ještě tam stal policajt, tak to nechápu co to bylo za mentala..

        0 0
        • tromboonen  

          Tak doufejme, že jej rovnou odvezli…

          0 0
          • jakub_kencl  

            Podle pohybu toho diváka a následně pak i (asi) jeho otce, bych si dovolil tipnout, že nejde o duševně 100% zdravého člověka.

            0 0
            • tromboonen  

              Takže takovej lidskej ekvivalent tý čivavy co sejmula Buelse? Tak pokud by to tak bylo, tak je to jeste ta lepsí varianta, stane se, asi jej popudila ta cervena na dresu, s tim by se dalo souhlasit :) No jestli to byl dusevne nemocny clovek, tak je to jeste ta lepsi varianta, ve vetsi rychlosti by z toho byla horsi polizanice, kdyby to byl zdravej clovek co po nem sel cilene tak pruser, tohle je tak na urovni toho psa, nastesti sa tomu Katjusakovi moc nestalo…

              0 0
            • Neťa  

              Trefa, prý to byl borec s Downem, kterého tatík neuhlídal.

              0 0
              • tromboonen  

                Tak to je neuhlídatelný, štěstí, že to nebylo v rychlejším úseku a naštěstí až na šok tomu Kaťušákovi nic není, to ty magoři co zapálili Irům bus, nebo ten políš co sejmul fanouškem motorku jsoi o dost horší a na Downa se vymluvit nemůžou.

                0 0
              • Mig_all  

                No ten tatík ho měl asi taky, protože jinak by ho nenapadla takova hovadina brat takto postizeneho cloveka na trat.

                0 0
                • IndyCZ  

                  +1

                  0 0
                • Yura  

                  Treba nic takoveho jeste neudelal, tak jak to mel vedet? To jako lidi s timhle postizenim nemuzou mezi lidi, protoze se projevujou nasilne nebo co?

                  0 0
                  • RomanKa  

                    Je rozdíl jít mezi lidi a jít na závodní trať! Navíc do tak specifických podmínek, kde se nedá předpokládat, jak bude reagovat. A když se někdo projevuje násilně, tak se na to má brát zřetel… Ještě nic takového neudělal? Downi žijí ve stereotypech a rodiče dobře vědí, jak reagují, když se něco poruší. A takové hulákání kdesi na silnici je narušení jak prase.

                    0 0
                    • Yura  

                      Treba uz byli na takove akci xkrat a nic se nestalo…

                      0 0
                    • tromboonen  

                      Tak v některejch zemích není zvykem takový lidi zavírat do ůstavů jako u nás, a zdraví jedinci kolikrát nadělaj větší průsery, takže bych jim to nevyčítal, stane se, za mě páníček čivavy nebo jinejch posů co ohrozili peloton mnohem horší případ.

                      0 0
                    • GrumpySmurf  

                      Promin, ale nemas pravdu. Nezname moc detajlu, ani presnou miru postizeni, ale zakazovat apriori pristup k zavodu?! To je proste spatne. Dej trochu kreditu rodici / opatrovnikovi co se rozhodl dat si tu praci a vubec vylet k zavodu zorganizoval. Jasne stala se chyba, ale kdyby mel jen trochu tuseni, tak zustat doma je urcite snazsi …

                      A ze ti vadi hulakani?! Co takove brecici dite nebo stekajici pes?! Nevim, ale na stupinku bezohlednosti k okoli mam dymovnice, cigaretovej kour, nadmernou miru alkoholu a stim spojene chovani o hodne vejs..

                      0 0
                      • Spirit  

                        +1

                        0 0
                      • tromboonen  

                        Von asi myslel že hulákání vadí tomu člověku s Downem, resp. že na to může zareagovat blbě… to sice asi jo, ale zas pozitivní hulákání (jako že fandíme) by se mu mělo spíš líbit, konečně se všichni okolo chovaj tak trochu jako by toho Downa měli taky… Souhlas, že nemá cenu tam takový lidi nebrat, asi mohli zkusit klidnější úsek, ale nic tak velkýho se nestalo, naštěstí. Snad to i Rus pochopí, i když u nich je to s tím zavíráním postiženejch ještě vychytanější než u nás.

                        0 0
                        • Yura  

                          Presne tak, kdyby ho hodil ze strane nebo ho bodl do krku, to by byla jina.. :)) Btw myslim si, ze by si Froome vybral spis tohle, nez kelimek chcanek do xichtu..

                          0 0
                        • GrumpySmurf  

                          Aha no i tak.

                          Ono to je tezke, to mas jak uhlidat 3lete decko, chvilka nepozornosti a je prusvih. Jen tohle „decko“ ma 185 / 95kg.. Tim nechci rict, ze vsichni s downem jsou jak decka, jen ze to je tezke.. :)

                          Rus to pochopil. Psal ze je to neprijemne a skoda, ale ze nebudou situaci nikterak vyvijet.

                          Naopak ten fanousek co ho sestrelil policista pod motorku se prej nechal slyset, ze bude podnikat pravni kroky. A i tady to je vporadku

                          0 0
                          • RomanKa  

                            Já ale netvrdím, že by jim měli zakazovat jít na závod… vůbec ne, může to mít i pozitivní vliv, co já vím, fakt na tu nemoc nejsem expert. Ale nepovažuju prostě za správné, aby s ním šli přímo na silnic face to face se závodníkama… Kdyby si vybrali jiné místo někde za rohem a stoupli by si za plot, nic by se třeba nestalo…

                            To máš přesně jak s tím tvým příkladem, že je problém někoho takového uhlídat, třeba jako dítě… ale s dítětem taky nepůjdeš do toho největšího kotle… nebo si ho budeš moc dobře hlídat… a když víš, že to tvoje dítě má 100 kilo, tak k tomu budeš od počátku přistupovat jinak… jen můj názor samozřejmě, vycházející z útržkových informací.

                            Jo a omlouvám se, spletl jsem si Downa s autismem. To autisti vlastně žijí ve svém světě a nesnáší narušení stereotypu. Beru zpět.

                            0 0
                          • Tencovozikmin  

                            Souhlas rus to vzal sportovne,ale ten kreten v uniforme uz to asi tak lehke mit nebude,by mne zajimalo co musi takovy securitak na vuelte splnovat za pozadavky,aby mohl byt na takovou akci pouzitelny. Asi staci splnit nejaky vahovy limit a dobry,ze je v hlave nasrane se neresi.

                            0 0
                            • Yura  

                              To jsou policajti ty sekuritaku..

                              0 0
                              • Tencovozikmin  

                                Je v tom velky rozdil?

                                0 0
                                • Yura  

                                  Nevim, zeptej se nejakeho policajta..

                                  0 0
                                  • tromboonen  

                                    Tak sekuritak je nejakej nezamestnanej, alkoholik atd. Moc lidi s potencialem pro normalni zamestnani to nedela.. Policajti ve vetsine zemi prchazeji nejakymi testy, meli by mit nejaky skoleni (ted nemyslim na Vueltu) atd. Ale blbec se najde, nebo mozna mu tam ten fanousek uz prebeh 10×, on jej upozornoval, ze to nema delat a pak se uz neudrzel = a neodhadnul pri tom rychlost te moto, taky se muze stat.

                                    0 0
                      • IndyCZ  

                        Zakazovat jim přístup k závodu je samozřejmě blbost, ale trocha obezřetnosti ze strany opatrovníka by mohla být na místě. Stát za bariérou, myslím si, že se nic nestane, popř. se tomu bude dát snáze zabránit. Ale jít s ním přímo na trať, to u člověka, který nemá pod kontrolou své jednání, je prostě riskantní. Což ovšem platí i o pobíhajících debílcích v boratovských plavkách, zapalujícím dýmovnice cyklistům u huby, a dalších individuích… Jediný rozdíl je v tom, že nízké IQ není nemoc.

                        0 0
                        • GrumpySmurf  

                          To bylo prvni co me napadlo, proc nenasli misto za barierou. No hold, ted uz je pozde. Stalo se. Chyba. Politovanihodne ale to je tak nakonec vse.. Nastesti to cele dopadlo docela dobre..

                          0 0
                          • Yura  

                            „No hold, ted uz je pozde. Stalo se“

                            Ono se vlastne nic nestalo.. Jestli se fanousek chova jako dement a zhodi zavodnika nechtene(coz se stava imrvere) nebo ses fakt dement a zhodis ho umyslne. V tom moc rozdil nevidim. Policajt co hodi fanouska pod kola motorky to vidim jako mnohem zavaznejsi vec. Takovej bezmozek by nemel u ozbrojenych slozek co delat.

                            0 0
                            • GrumpySmurf  

                              Jako jo no, kolik tech fotaku, bund a psu uz bylo … Dokud to neni nakladak, tak vlastne pohoda :)

                              0 0
                              • tromboonen  

                                Navic jestli ma 100+ kg a byl by za barierou, mozna byt tam prepad i s barierou a par lidma okolo a cely by to zablokoval :)

                                0 0
    • Yura  

      LOL WTF ?

      0 0
      • futurama  

        Některým fanouškům, pořadatelům, řidičům motorek a doprovodných aut bych zakázal vstup na závody s tíím, že se v době konání musí vždy hlásit na policejní stanici v místě bydliště jako je to mají fotbalový hooligans v anglii

        0 0
        • Yura  

          Tohle byla prace policajta..

          0 0
        • orm  

          Co konretne udelal tento fanousek? Podle me nikoho neohrozoval, bezel vedle jezdce s dostatecnym odstupem. Nebezpecnou situaci udelal policista.

          0 0
          • tromboonen  

            Mel jej po popadnout za fligr a stahnout na svoji stranu a tam si s nim promluvit, ale asi to byl nejakej Rambo, tak to vyresil takhle a sejmul i moto…

            0 0
          • futurama  

            Bože můj, udělal jsem chybu a reagoval na post YuraOlomouc a dobře mi tak a všem se omlouvám za zaplevelení Threadu.

            To: YuraOlomouc a orm – smyslem mého Postu bylo poukázání, že obecné skupiny lidí kolem pelotonu ohrožující na zdraví a životě závodníky by v případě nějakého prohřešku měli mít na závody zakázáno chodit nebo se na nich podílet.

            To: orm – viz. předchozí text – zákaz by se týkal policisty. Můj předchozí Post začíná slovem Některým. Pokud však víš, že se konkrétní fanoušek z linku od YuraOlomouc jmenuje „Některým“ tak se jemu a tobě omlouvám.

            0 0
    • Neťa  

      Hmm, tolik dřiny, utavený Theuns a to vše kvůli dvaceti vteřinám? Myslím, že nebýt dnes oddechovka, ale třeba horský dojezd, tak toho Bertík prudce zalituje (ale taky je možné, že s tím vědomím do toho šel). Jinak Froome soupeřům ukázal, že není až tak bezchybný, to by jim mohlo vlít krev do žil.

      0 0
      • madik  

        Divny ze Theuns Contika opustil pro posledni asi 3km. Myslel jsem ze mel mozna defekt nebo tak neco. Meli asi 40s naskok par km pred koncem a v cili pak uz jen 20s.. skoda

        0 0
        • Neťa  

          To je úplně jednoduché – byl totálně prázdný. Což je špatně i vzhledem k dnešní etapě, ten dojezd by mu seděl, takhle asi nebude mít síly.

          0 0
      • cubista  

        Což bezchybný, ale jak se vloudí chybička, tak mi přijde vždy i zmatený. U lídra bych čekal větší klídek.

        0 0
        • Neťa  

          Je to tak, v takových chvílích na něm jde vždycky vidět slušná porce paniky :-)

          0 0
          • Tina  

            ale jdi ty brepto :)

            0 0
            • cubista  

              Možná je v klidu a jenom to tak vypadá. I při jízdě klame tělem, vypadá, že to s ním každou chvíli sekne:-)

              0 0
    • jkcz  

      Tak to prostě zkusil, dobrých 20sekund, nějak se k té bedně prokousat musí. Contík nám bude chybět…

      0 0
      • Neťa  

        Ale jo, styl jeho závodění je prostě zábavný.

        0 0
        • cubista  

          Vzhledem ke konci kariery není svázaný taktikou. Ale on i jindy uměl udělat cyklistiku zajímavou:-)

          0 0
    • krabica  

      Opět Trentin. :-)

      0 0
      • Neťa  

        Je až neskutečné, jak dominuje. Ostatní sprinteři jsou tam jen na parádu.

        0 0
        • tromboonen  

          Ostatní sprinteři tam nejsou :) Ale to nic neubírá na jeho výkonu.

          0 0
          • krabica  

            Na zelený dres ho nedal nikdo, stejně tak nikdo netrefil vrchaře a tým jen jeden člověk. Jde vidět, že Vuelta je fakt tipovačka. :-)

            0 0
          • Neťa  

            Pár jich tam je, ale jakoby nebyli… Hlavně Trentin letos vyhrál jedinou etapu, na Burgosu, kde ze sprinterů opravdu nikdo nebyl. Chápu, že byl vždy hlavně rozjížděč, ale tohle je mi trochu záhadou.

            0 0
      • tvargy  

        měl jsem ho v užším výběru na etapy a nakonec vyškrtnul :-/

        0 0
    • Neťa  

      Toš jsem dneska zase naladil jenom ty pšonky, to byla zase prdel, oni jsou skoro jak naši bratia :-). Škoda, že se začalo závodit tak pozdě, to by nedovez.

      0 0
      • Yura  

        No zatim to vypada jednoznacne. Froom asi vyhraje dabla. Slusna sezona..

        0 0
        • cubista  

          Nechval dne před večerem. Na Kudlanku může třetí týden padnout únava z Tour a Žralokovi může forma kulminovat. Už jednou překvapil ve třetím týdnu, když ho předtím odepisovali. A Contík zkusí aspoň Top 5, škoda žaludečních potíží v Andoře.

          0 0
      • lidumil  

        Jj, chvíli to vypadalo, že ho Froome a další doskočí, ale pak začali taktizovat a Lopez vyrazil pozdě.

        0 0
        • Neťa  

          Lopez ovšem vypadá parádně, kdyby ti tupouni jeli od začátku na něj, tak je teď na bedně. A navíc nemá špatnou časovku.

          0 0
    • Neťa  

      Hmm, tak Bertík s Lopézem to zkoušejí na hóóódně dlouhý útok, co z tohoto bude? :-O

      0 0
    • arny71  

      Aru musí mít úplně sedřenej jazyk z toho, jak celý den jen líže cizí galusky, ostatní „GT lídři“ taky. Sky momentálně nemá konkurenci, začíná to být opravdu nuda. Koho bude bavit, se na tohle dívat? Contador a Lopez jediný dva s koulema, zbytek se dneska jen vezl, poraženi už předem.

      Celkově mě to dneska fakt zklamalo.

      0 0
      • Yura  

        Nejvetsi prdel jak Lopez totalne uvaril Yatese. :)) Jinak je to nuda no. Kudlanka se drzi obstojne a hlavne jeho dvorni domestici Nieve a Poels wow.. Nieve bude chybet kudlance. By me zajimalo koho dostane jako nahradu.. Btw Roman zustava dalsi sezonu v orice?

        0 0
      • Autumnbiker  

        jj, ukrutná nuda, styl Sky jednoznačně funguje, ale nedá se na to dívat. Loni na TdF byla s Froomem zábava, ale letos, nuda a šeď.

        0 0
        • Yura  

          A co tam ma jako predvadet? Jede druhou GT po sobe na vitezstvi. To je problem ostatnich, ze nejsou schopni absolutne niceho.

          0 0
          • Autumnbiker  

            Tak jasně, pro ně super, ale bolí z toho oči.

            0 0
          • cubista  

            Jemu to stačí, proč ne. Je jako německej fotbal, nakonec vždycky vyhraje. Ale z obojího bolí oči. Získá hodně vítězství, ale lídři v minulých dobách, to bylo jiný kafe.

            0 0
            • tromboonen  

              Taky pili jiný kafe, že?

              0 0
              • cubista  

                Ale ono i na tyhle něco v budoucnu vyleze:-) Ve špíčkové cyklistice se sypalo už před 100 lety a bude se sypat dál, jinak by to nedali.

                0 0
                • tromboonen  

                  Možná, ale budou to asi mastičky a „věci na hraně“, ne turbo max provozní kapalina co si lajsl Pharmy a jeho boys… to už asi dneska nejde.

                  0 0
      • obda  

        Není mi jasné, k čemu Contadorovi ty koule jsou, když zase stejně nakoupil. A nad Lopezem visí IMHO velkej otazník.

        0 0
        • arny71  

          Contador riskuje, protože musí, kvůli výpadku v Andoře. Ale bojuje. A co ti ostatní? To jsou spokojení s tím, že skončí 3,4,5? Asi jo.

          Lopéz, Astana, jasně, ještě se uvidí. Ale jen tihle dva, snad ještě Bardet, se pokusili něco urvat, ostatní prostě jen polykali prach z galusek Sky.

          Hrozný, fakt. Už nejen TDF, ale i Vuelta bude naprd.

          0 0
          • Yura  

            Plno lidi nadava, ze se ostatni nesnazi, ale nemuze to byt nahodou tak, ze ikdyz jedou „jenom“ v te hlavni skupine, kde udava tempo SKY, tak jsou proste radi, ze jsou radi, ze se tam udrzi, natoz aby jeste z toho tempa nastupovali? Vidis to treba u toho Contadora. Ten proste nastoupi, aby lidi ocenili, ze se snazi, ale evidentne vzdycky jede pres limit a pak na to nakonec doplati..

            0 0
            • arny71  

              Tak mě je jasný, že se neflákali a že se proti tomu Sky vlaku bojuje blbě. Ale na to snad ty týmy maj plno directorů, aby už konečně našli taktiku, která na tohle bude platit. Ale pořád vidím jen jedno: pojedem za jejich galdama a 0,5 – 1 km před cílem jim zkusíme ujet. Třeba to vyjde. A sakra, zase nevyšlo… Fakt, s takovouhle se na etapáky za chvíli nepůjde dívat.

              Přitom když nastoupí Contík, tak prostě ujede. Ale sám to proti tý přesile nedá. Jenže ostatní top jezdci se prostě nepřidaj, aby na to ve finále zase doplatili a Froome se mohl zase spokojeně šklebit. Je to prostě bída.

              0 0
              • plzakj  

                Zmensil bych tymy. Kdyby jezdili po 3 nebo 4, tak by tohle neslo.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  zrušit týmy a zakázat hákování, jako na IM ;-)

                  0 0
                  • Radek Broz  

                    A fakt si myslíš, že by to bylo zábavnější? Podle mě ne. A bez hákování už vůbec ne.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      odpadly by spekulace, zda je někdo top jen díky teamu…

                      0 0
                      • Radek Broz  

                        To sice jo, ale podle mě by to koukatelný nebylo. A další level by byl posadit všechny na stejný ergáče a změřit watty.

                        0 0
                        • kemo  

                          A podle zjištěných wattů na kg jim dávat zátěž na kolo, aby se to kompenzovalo a všichni měli stejně.

                          0 0
                • Yura  

                  Nesmysl to nic neresi. Ja bych zakazal wattmetry a domluvu pres vysilacky. Meli by vysilacky, ale mohl by do ni mluvit jen nekdo s organizatoru kvuli bezpecnosti.. To by pak uz nebylo jen tupe hledeni do budiku. To by museli byt neustale ve strehu a zajimat se o to co se deje, Uniky by mely mnohem vetsi sanci na vyhru apod.. Proste ta cyklistika ztraci ten lidskej faktor s tou posranou technikou. Dobrej priklad je Warren Barguil kterej byl odvolanej, protoze neposlouchal na slovo jako sluzebni pes.. Je to vic a vic nuda no.. Taky i proto, ze postupne konci ty opravdove osobnosti a charaktery kvuli kterym se na tu cyklistiku divame a kteri delaji ten zavod zazivnym napr. Jens Voigt, Thomas Voeckler, Joaquim Rodríguez, Fabian Cancellara, ted Contador atd.. Nastesti mame Sagana, kterej je aspon za 10. :))

                  0 0
                  • robb  

                    Tak Barguil dostal prostor na Tour, na Vueltu jel pomáhat.

                    Sky má prostě silný mančaft a těžko s tím jeden závodník něco udělá. Co si tak pamatuji, tak je většinou nachytaly v rovinatých nebo lehce zvlněných etapách, kde se na tom podílelo víc lidí a Froome tam z týmu zůstal sám.

                    Contador bude prostě chybět, jezdí hrozný vabank, ale aspoň se snaží něco udělat.

                    0 0
                  • plzakj  

                    Jo, nechat je jezdit bez wattmetru, to by bylo taky fajn :-)

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      …na vysokejch kolech bez brzd…

                      0 0
                    • Mig_all  

                      No hlavně bez vysílaček. To je taky dobrá demence, roky se resi jenom strikně jestli vysílačky ano nebo ne. Argumentuje se bezpecností apod., ale nikoho ani náznakem nenapadla kompromisní varianta ze by mohli mít vsichni vysílačky povinně ovsem vsichni stejné jen s jedním kanálem smerujícím do auta reditele závodu nebo do kukaně rozhodčích, kteri čučí na televizní obrazovky a kde by jim vsem hlásili stejně, důležitá upozornění, nebezpečná místa na trati, pády apod. a klidně i důležité odstupy hlavních skupin ale odpadly by vyloženě teamové unfair sviňárny…

                      0 0
                      • Radek Broz  

                        Sky by co 10 metrů podél trarti dali svýho člověka a zase by všichni remcali, že je to nefér, že ostatní týmy na to nemají peníze:)

                        0 0
                      • Yura  

                        Proc opakuejs co jsem napsal a pred to das „to je taky dobra demence“ … Dobra demence lol

                        0 0
                        • Mig_all  

                          Nečtu tady celá vlákna a kdejakej slint a hlavně ty tvoje, sorry…

                          0 0
                  • lidumil  

                    Přesně tak, zrušit wattmetry a vysílačky jen pro vedení závodu a případně povolit pouze základní comp.

                    0 0
                • Jirina  

                  Souhlasim. Mensi pocet zavodniku v tymu, vice tymu. Takto tam jede par kusu na celkove poradi a zbytek se jen veze jako pracovni sila.

                  0 0
                  • tromboonen  

                    veze jako pracovní síla? Dobrej protimluv :)

                    0 0
                    • Jirina  

                      bez ambici. pro divaka je to stejne jako kdyby fandil ridici v tymovem vozidle. taky musi neco prokazat:) ale ma svuj ukol, ktery je vsem znamy

                      0 0
                      • tromboonen  

                        Je to TEAMOVEJ sport, jestli tvrdis, ze jezdci co nejsou leaderi nemaji motivaci ani svuj ukol, asi tomu moc nerozumis.

                        Za me je zajimavy sledovat, co v ktere etape kazdy z 9 jezdcu dela, kdy ktery z nich dostane sanci jet na sebe, kdy delaj nejakou taktiku atd. A koukat v kopci jak jede kolem grupeto rychlosti, pri ktere bych ja byl uvarenej a pritom si povidaj, je taky dobry…

                        0 0
                        • Jirina  

                          tvrdim, ze nemaji svuj ukol? jinak i uklizecka ma svuj ukol a jiste i motivaci, ale sledovat me ji nebavi. stejne tak me nebavi sledovat zavodnika, ktery se stahuje pro bidony. ano, jiste, je obdivuhodne kdyz nekdo 2/3 etapy tahne peloton, aby mel leader v poslednim km silu nastoupit a urvat 15s na ostatni, ale radeji bych videl Nieveho a podobne zavodniky, jak nastupuji a bojuji o vitezstvi. tymy rusit nechci a nemam problem s tim, ze je to tymovy sport, ale jen do urcity miry. ja bych ten pocet omezil. divej, ja ty etapy sleduji (i ty nudne, rovinate, co maji tak v oblibe na TdF), celkem je hltam, ale bylo by to 100× zazivnejsi, kdyby o etapu i celkove prvenstvi bojovalo vice zavodniku.

                          0 0
                          • Jirina  

                            vlastne kecam. i ten zavodnik s bidonama je pro me oziveni a obzvlast, kdyz vsichni (10kousku) cekaji na posledni km.

                            0 0
                        • ememem1  

                          lenze ty tomu rozumies co je naproste minimum ludi aj vratane aktivnych hobby cyklistova este aj pre tych je to casto ozaj nuda. z hladiska celkovej atraktivity cyklistiky by to vyznam malo.

                          0 0
                  • McBlacky  

                    dopadlo by to jako v minulosti, kdy teamy nebyli a jezdci se domluvili mezi sebou (+patřičně motivovali bokem).

                    0 0
                    • Jirina  

                      tymy by se nerusily, jen by je pripadne museli poradatele jeste vice motivovat

                      0 0
                      • McBlacky  

                        ty ještě víc jednoduše. Sky (4 členný) team s leaderem typu Froome, zaplatí bokem teamu X (4 členému), který nemá šanci na umístění ani etapu prachy, aby v případě potřeby tahal balík. tzn jich zase bude 8 ;)

                        reálně totiž se dvakrát tolik teamů než je teď neuživí (sponzoring) protože jestli máš jezdců 28+2 jako dnes nebo bys měl 16+2 nehraje až tak roli, mašinerii potřebuješ skoro stejnou, top jezdci budou stát stejně a second tier domestici ti v tom nehrají nákladově roli.

                        mě to nepřijde jako jednoznačný řešení. Jezdit bez wattmetru a vysílačky kromě „ofiko race radio“ je lepší cesta.

                        0 0
                        • tromboonen  

                          Zas kdyby byly teamy jen se čtyřma, mohli by mít místo team busu Multivany a Viana :)

                          0 0
                        • Jirina  

                          jako je to taky cesta a asi jednodussi ;) stesti, ze SKY je tam jen jedno a ze se hlavne specializuji na TdF

                          0 0
                        • Pebe  

                          viděl bych i verzi týmů Sky, Sky 1, Sky 2…ve výsledku je to o rozpočtu a možná by Sky leader měl k sobě i těch lidí víc :-)

                          0 0
                    • Tina  

                      +1

                      0 0
          • cubista  

            Vše zkazily prachy. Dneska za 5.flek mají násobně víc než měl Merckx za výhru. Ale to není jen cyklistika, to je všude.

            0 0
            • tromboonen  

              No zrovna cyklistika se v těch prachách tak netopí… jo nějaký hvězdy maj dost slušný prachy, ale jistota mizivá, teamy mizej, spousta kluků dělá dělníky… ve srovnání s kopačkama nebo hokejkama nebe a dudy… prachama to nebude.

              IMHO se radikálně snížila možnost naflákat se tak, že ostatním ujedu o parnik jako Pirato do toho kopce onehdy, nebo Pharmy s celým teamem, tak hiolt rozhodujou prachy a marginal gains, některý z nich možná „na hranici“, ale furt to není dám si transfuzi a vyletím to jak motorka.

              Že to v kombinaci s buying power třeba SKY přerostlo na doping pomocí megavlaku co Pavouka dotáhne kam je potřeba je jedna věc, ale kdyby on sám nebyl stopro, tak ten svůj vlak neuvisí jako ostatní, pořád je možnost, že se něco posere tomu nebo tomu… ono bejt schopnej to ustát v červeným od dne 2 do konce není sranda, to není jen o teamu, i na leadera to má neblahej vliv, jestli to ustojí, tak to nebude zadarmo.

              0 0
              • arny71  

                Vůbec nezpochybňuju Froomovo kvality, on je opravdu top. Jen me sere ta neschopnost ostatnich s tim neco udelat, uz to trva roky. Jsem zvedavy, az Froom skonci, jestli se Sky, pripadne nekomu jinemu, bude darit byt stale tak dominantni. Pral bych si, aby to tak nebylo.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  to máš vždycky tak…dlouho byl dominantní Bolt ve sprintu, Ferrari v F1, Bubka ve skoku o tyči…ale nic netrvá věčně…

                  0 0
              • Tina  

                +1

                0 0
    • Neťa  

      Tady je zase naplakáno. Já se tedy u Vuelty opět bavím. Ten včerejší kopec vůbec nebyl dělaný na nějaký samostatný únik, zúčastnění o tom mluvili před etapou a samotný průběh to jen dokázal, za pokusy zaplatili Bertík, Yates i všichni ostatní, Nibali se tam taky chvíli vyvětral aby pochopil, že to opravdu nepůjde. O to větší váhu má výkon Lopéze. Je třeba si uvědomit, že cyklistika je týmový sport a ten tým má Sky prostě nejlepší, Froome má k sobě opět dva lidi, kteří by jinde jeli na celkové, to nikdo jiný nemá, všichni jsou v první patnáctce po jednom, výjimkou je Astana, ale to jsou tupouni, vždyť už i Bilbao je před Aruem. Jak už jsem tu řekl, kdyby jeli od začátku na Lopéze, tak je docela možné, že by kudlance zle zatápěl. Už tu někdo řekl, že to není jako dřív, kdy někdo nasypaný jako trám byl schopný nastoupit a dojet do cíle se třemi minutami k dobru, teď je ta špička hodně vyrovnaná a rozhoduje právě tým. Ale že by to byla nuda? Nemyslím si.

      0 0
      • vitan  

        tak to by nebylo B-F:)

        • jednotlivec Shurter je nejlepší, je to nuda…:)
        • tým Sky je nejlepší, je to nuda…:)

        Je fakt, že osobně bych preferoval více klasikářské pojetí profilu etap a bez vysílaček.

        0 0
    • Neťa  

      Leccos vysvětlující článek.

      0 0
      • Yura  

        Putin v utajeni hehe

        0 0
      • lidumil  

        A přesně popisuje, že jsou vlastně jen „loutky“ sportovních ředitelů. Pryč s vysílačkami a wattmetry.

        0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Dohanim resty:

      Etapy:

      12 trainman+3

      13 madik+5

      14 Neta+17

      15 Ydaho+10

      GC:Tvargy vydrzel 3 dny, pak ho sesadil MavasH a udrzel to pred Ydahem dokonce na 2. TB, tesnejsi uz to byt nemuze.

      1 MavasH 83

      2 Ydaho 83

      3 Treatt 82

      4 Neťa 78

      5 Vita P 76

      6 Marios 72

      Vzadu Coural, jestli ho urychlene jezdci nepochopi, tak zitra DNF a pak to ma nejlip rozdane matador cernych trikotu Robb.

      32 Trainman 26

      33 Robb 17

      34 Coural 13

      zde

      0 0
      • treatt  

        Mno, tak bedna sice potěší, ale potom, co mi Degen nevyjel ani bod a sbalil fidlátka to dneska zatáhnul i Rohan :/

        0 0
      • robb  

        No bude fuška to udržet :-D

        Zítra časovka, po dni volna.

        https://www.podiumcafe.com/…ent-of-truth

        0 0
      • ydaho1  

        Bedna potěší, ale to se dalo čekat, že budu opět před tebou, ne ? :-)

        Ale že jsem z tipo škrtnul Trentina a nahradil ho Degenkolbem. Prozíravé…

        0 0
        • treatt  

          Hele kolik máš pásků holobrádku? :) mi spíš štve, že když jsem tolik věřil Lopezovi, že jsem si nedal na top 5 u Fortuny :( toho Majku na puntíky spíš už nevidím :(

          0 0
          • ydaho1  

            Jo, Lopez zkušenej tip, to oceňuju.

            Majkovi budou chybět body z prvního tejdne, kdy jel na vodě, to už je passé. Taky jsem ho zkusil.

            0 0
    • obda  

      Tak na Vueltě nám zase fungovala tradiční hnací vozidla: http://www.cyclingnews.com/…to-team-car/

      A ono video: https://twitter.com/…9760/video/1

      0 0
    • iron.hide  

      chudak maly Chaves, dnes strati velmi vela

      0 0
    • plzakj  

      Nibali pekna casovka. Froomie je ale jinde. Neni to jen o tymu.

      0 0
    • iron.hide  

      Vrrroom vrroom froooome, lahke jak facka :)

      0 0
    • krabica  

      Wilco Kelderman je na tom moc pěkně, zajímalo by mě, zda by byl Barguil teď na tom lépe, když tak vyváděl. :-)

      0 0
      • Mig_all  

        V tom teamu se od lonska nejak vsichni az zazracne zvedli, celkem podivné :-D

        0 0
    • Delkim  

      To jsou strašný stojky dneska.

      0 0
      • Neťa  

        Brutální. Froome evidentně trpí a ostatní? Nic, kromě stejka a Lopéze, nechápu.

        0 0
        • plzakj  

          Trpi taky :-) Peknej brdek v zaveru.

          0 0
          • Neťa  

            Tak je mi jasné, že si hrábli všichni, ale že by ani jeden neměl na nějaký útok? To se mi nechce věřit, zvlášť když stařík na něj měl :-)

            0 0
        • treatt  

          ..trpí a tím pádem se Wout fláká s ním a tím mi totálně dojebal sázky :( kua a měl jsem to dneska rozjetý zle..mno jo no, klasika :)

          0 0
          • tromboonen  

            Víš jak je to s těma hříšníkama… hazarrrrd a karrrban se musí potrrrrrestat. (domysli si k tomu přízvuk Kopeckýho z Limonádníka, včetně chatrrrrnýho osvětlení a ladiče pian/in, to se vztahuje na nás fšechny co čumíme do těch internetů)…

            0 0
    • tromboonen  

      Neviděl jsem to (dneska mnohem zajímavější sportovní výkony ve Sněmovně, Babiš stopro něco sype) a záznamy ještě nejsou, ale hezky pěkně Aqua Blue, malá náplast za ten vyhořelej bus…

      0 0
    • arny71  

      Dneska parádní etapa, supr finální kopec. Contik překvapil, Froom a motorky :D v problémech, borec nakonec z druhodivizní stáje. Takhle se mi to líbí.

      0 0
      • Pavel  

        Je někde na netu záznam toho finálního kopce? Jsem včera místo čumění na „TV“ šel na kolo (a zmokl; dobře mi tak :-D). Díky.

        0 0
      • cubista  

        Teď jsem viděl na Eurosportu záznam. Nádherný závěr. Škoda, že Contíkovi nevyšla ta etapa na konec kariery. Ale Rakušák výborný, zaslouží si to. Froomič opět poznal, jaký je to, když superdomestik má na víc. Těším se na sobotní Angliru.

        0 0
      • McBlacky  

        Froom na ty extra prudký stojky moc není. Ještě ho čeká Angliru, což je s Los Machucos hodně srovnatelný. Oba kopce mají tu nejprudší část podobně dlouhou. Angliru možná o kousek kratší.

        0 0
        • mr.ricardo  

          Ja myslim, ze mu taky nesedla ta mokra zima. Ale na druhou stranu mi neprislo, ze by jel uplne doraz. Spis to budilo dojem, mu to sice nevoni, ale s vedomim velkyho naskoku jede tak akorat, aby se uplne nezrusil. Angliru se jede v sobotu, tam si to pohlida i kdyby se mel nahore poblit :)

          0 0
          • McBlacky  

            on je velkej a ¨tezkej¨ na tyhle ultra stojky. to už neukecá na nic, jen čistý w/kg a lámačka .AC má výrobně ekonomický styl jízdy ze sedla v tom je jeho výhoda. Třeba jako měl Horner co mě tak napadá. Dnešní škola je spíš vše v sedě, protože máš lepší výkon z pohledu efektivity (pracuje méně svalů) ale u stojek, kde to je na hraně vyjetí to až tak úplně neplatí, že je lepší jet vše v sedě. Rozhodně plus, že to Vuelta zařazuje, byt to musí být peklo ve třetím týdnu jezdit skutečný 20%ky a ne jako na Giro, že to je měřený uvnitř jedný serpošky a zbytek je max 15%

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              No me uz to vcera chvilema prislo vic jako sado maso nez silnicni cyklistika.

              0 0
              • obda  

                Taky jsem si chvílema říkal, jestli to má ještě něco společného s cyklistikou. Za mne by jedna taková etapa stačila.

                0 0
            • mr.ricardo  

              Je fakt, ze Contik byl vcera neuveritelnej, jak to vytancoval nahoru jako nic :) J.A. Flecha to trochu prohadal, pred etapou tvrdil, ze pokud bude mokro, tak se to neda jet ve stoje a jezdci, kteri jezdi prevazne vsede budou mit kvuli tezisti na zadnim kole vyhodu, a ono ne, Contikovi to sedlo skoro dokonale (az na toho jednoho odbojnyho rakusaka).

              0 0
              • McBlacky  

                to se taky divím, protože moje zkušenost je, že i v 15% při dešti ve stoje můžeš prohrábnout a je to hodně nepříjemný až nebezpečný. Bud mají nějakou ultra grip směs (což si nemyslím) nebo to tak mokrý nebylo a je tam hodně hrubý asfalt. Ty betony jsou jasný, to je víc porezní matroš a má veliký tření i za mokra (pokud to bude podobný tomu co je kolem Gardy nebo jinde v Itálii) a brutál to žere gumy pod brzdou směrem dolu.

                0 0
                • Smazaný účet  
                  Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                  0 0
                • tromboonen  

                  Ty nejprudší místa bylt právě z toho „gardabetonu“ co jsem viděl v preview, včetně odvodních kanálků…

                  0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Takova etapa, takovy drama a stejne stejne beze zmen, marginal losses.

        Totez tipo, celo i chvost beze zmen. Etapa Marios, +2.

        0 0
    • plzakj  

      "…V závěrečném stoupání jsme jeli naplno a někteří jezdci zaplatili za včerejšek a také útoky v průběhu etapy,“ komentoval v cíli Froome.

      Jinymi slovy, cilem k uspechu je neutocit :-(

      0 0
      • mr.ricardo  

        Ne, jinymi slovy, jede se tri tydny a nez se odvarit v jednom kopci, radsi vezmu malou ztratu a druhy den muze byt vse jinak. Proste taktika. Jinak Contik dnes zase parada, vubec to dnes bylo pekny, poslednich 40 kilaku si pekne davali.

        0 0
        • gerrard  

          Zavody pekne, ale malem me zaskocil piskot z Bencikovych teorii o kolech na ceskem eurosportu. Jak tento borec muze prodavat kola me hlava nebere.

          0 0
          • mr.ricardo  

            Jo, Bejk dneska zase perlil :)

            0 0
          • Yura  

            Co rikal?

            0 0
            • gerrard  

              Ze nikdo nepotrebuje odpruzenou vidlu a gravel je nanic, ze staci cyklokroska od nich s pevnou a rovnyma riditkama. A celkem to nechladil a rozjel to do plnych.

              0 0
            • robb  

              Že spousta lidí u nás vozí kolo s odpruženou vidlicí úplně zbytečně. Protože většinu času stejně jezdí po cyklostezkách nebo na šotolině v lese. A pak vysvětloval koncept gravel biku. Právě že spousta lidí co cyklistiku moc nesledují, tak si myslí, že se vyrábí jen silničky nebo horský kola, ale že spoustě lidí by v podstatě stačilo něco mezi tím, třeba cyklokroska nebo právě gravel bike. Kdy to kolo jede po asfaltu jako silnička ale má to i dobrou prostupnost terénem.

              0 0
              • tromboonen  

                Tak pro ty cyklostezkový jezdce na fullech je to celkem pravda, ne? (když teda pominu že si tím dělal reklamu)…

                0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Ja si to taky myslim, aspon na to co jezdim urcite.

                0 0
                • Yura  

                  Taky nechapu co je na tom co Bencik rikal spatne? Vetsina lidi co jezdi po cyklostezkach, max polnackach, sotkach ma MTB s odpruzenou vidlou a 80cm riditkama uplne na hovno..

                  0 0
                  • lidumil  

                    V podstatě to, že on umí udělat univerzální kolo pro všechny – cyklokrosku s rovnýma rodlama.

                    0 0
                    • Yura  

                      Ale tak vy si to taky otocite jak chce. Je asi jasny, ze proste mluvil k vetsine lidi, ktera fakt nepotrebuje MTB na to kde jezdi. Mluvil o lidech, kteri se v kolech nejak moc nevyznaji, ale stejne vedi, ze potrebujou toho horaka s tou odpruzenou vidlou, protoze bez ni to je prece na hovno.. Kdyby mu tam prisel do kramu biker co jezdi jenom v lese po korenech, tak si jako myslis, ze mu tam bude vnucovat cyklokrosku? Asi ne.. Z neho delate peknyho blbce teda..

                      0 0
                      • gerrard  

                        Je to obchodnik a prodava jedine kolo co ma odpruzenou vidlu. A vyklada, jak jsou ty lidi u neho strasne spokojeni, kdyz maj ty lehke kola bez te tezke vidle, takze asi tak.

                        0 0
                    • Smazaný účet  

                      tak ale to už kdysi dáááávno dělal ProgramCycle na CR rámech Morati

                      0 0
                  • ˘Ö˘ Krab  

                    Príma. V okolí teď dokončují těžby harvestrem, což je v tomto případě taková ta desetitunová šesti- a vícekolá svině, která strom drapne, podřízne a rovnou odvětví a nakrátí, na kolech má traktorový vzorek a kola snad 80 cm široká. Poslední dobou párkrát sprchlo, takže podklad není nikde úplně tvrdý. Můžu Ti garantovat, že i na zpevněných lesních cestách s jinak celkem stabilním povrchem z MZK je průjezd tohoto stroje znatelně cítit. MTB se vzduchovou to zahladí, trekové s pružinovou je na hraně a už musím přemýšlet, jak rychle a kudy jedu. Svážnice mimo zpevněné cesty (aka polňačky – tedy „lesňačky“) jsou mimo MTB nesjízdné a ani na MTB nesmíš zpomalit, protože jinak se zasekneš. Polňačky při těžbě kukuřice do bioplynek a po chmelích v širokém okolí vypadají úplně stejně.

                    Tím chci říct, že pro přesun krajinou je rozdíl mezi XC MTB, trekovým a silničním kolem zcela zásadní a odpruženou vidlici bych nezatracoval. Za pěkného počasí jsou polní i lesní cesty sjízdné většinou bez výhrad i na trekovém kole (a klidně s pevnou), teď ani náhodou.

                    A odpruženou vidli bych nezatracoval ani pro jízdu po asfaltu, protože: nevyježděný jezdec jede v rozbité krajnici, neumí odsedat nerovnosti, na sedle je naopak totálně vykydnutý a to hlavně ve sjezdech, takže tělem ani končetinami nic neodpruží (ani v kolenou). Takže je pro něj odpružení obrovským dobrodiním.

                    Jediný, kdo odpruženou opravdu nepoužije, je výhradní uživatel předražených nových příměstských cyklostezek s asfaltovým povrchem. Já to pořád říkám, cyklostezky můžou za všechno, je to mor.

                    0 0
                    • Yura  

                      Hm takze rikas idealne fulla pro vsechny, co zacinaji s jezdenim na kole.. Co kdyby tu polnacku pred nema projel traktor heh..

                      0 0
                      • gerrard  

                        Polnacka je misto, kde toho XC fulla nejvic ocenis. Obe kola porad krasne kopiruji teren a ty muzes dal v klidu slapat. Kdo nezkusil nepochopi.

                        0 0
                      • McBlacky  

                        V drtivé většině nechut k fullu = nechci platit vysokou cenu, nebo nechci platit drahý servis.

                        Rozdíl proti pevnáku dneska je kolem 1kg a xc mašiny se zamykají buď samy, nebo jednou páčkou pro obě tlumící jednotky.

                        0 0
                        • Yura  

                          A tim chtel rict basnik co? Ze full za 100 tycek je bozi? Tak s tim souhlasim. Co to ma ale co spolecnyho s doporucenim kola pro zacinajiciho cyklistu fakt nechapu. V takovem pripade si to koho vetsinou neporidi ani ten co na to kolo za 100t ma..

                          0 0
                          • McBlacky  

                            jen to, že kdyby to nebylo omezení financema, budou dobrýho fulla jezdit všichni a je fuk jestli jsi začátečník nebo ne a kolik jezdíš. Jde o to, že to kolo je prostě na cokoli mimo asfalt nejlepší volba. At si Bejk říká co chce…

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              ale stejně se tý HT Moratky s pevnou vidlí zbavovat nebudu :-)

                              0 0
                            • Yura  

                              „na cokoli mimo asfalt“

                              Heh v tom je prave ten kamen urazu. Vetsina cyklistu jezdi po asfaltu. Jinak argumentovat tim, ze „kdyby to nebyla otazka penez“.. No zase v drtive vetsine pripadu to o nich je, takze ses uplne mimo. Co mel jako ten Bejk rict, ze nejlepsi volbou pro cyklistu nezavodnika bez zamereni bude spickovej full, ale ty jsou zase pro vetsinu lidi nedostupne? lol..

                              0 0
                              • ˘Ö˘ Krab  

                                <HEH> Měl říct, ať klopí prachy za fulla a neskrblí. <LOL>

                                0 0
                              • gerrard  

                                Nabizeji se tri otazky:

                                1. slysels uz vubec co ten Bencik mlel nebo si to jenom myslis na zaklade tech informaci co tu padly a jenom neco vyvozujes? On totiz mel hlavne drzet hubu a ne mlet takove nesmysly. Sam se do toho pustil, nikdo ho nenutil.
                                2. vis kolik stoji nejlevnejsi kolo od Bencika? Za vetsinu mas bez problemu fulla. Takze ten kdo ma na Colnago od Bencika, tak ma i na fulla, takze to neni otazka penez.
                                3. kdes prisel na to, ze vetsina lidi jezdi po asfaltu? Pokud v CR nechces jezdit s autama, tak snad ani nejde jezdit jinde nez po afaltu.
                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  můžeš prosím vysvětlit smysl věty „Pokud v CR nechces jezdit s autama, tak snad ani nejde jezdit jinde nez po afaltu.“

                                  dík

                                  0 0
                                • Yura  

                                  Ne vetsina lidi nejezdi po silnici. Vseci jezdi pres koreny, rozmrdane sjezdy plne kamenu apod.. Poradne enduro by kazda tetka a Franta potrebovali.. Ou maj gat..

                                  0 0
                                  • gerrard  

                                    :) Mozna te to prekvapi, ale mimo asfalt se nejbeznej jezdi po polnich a lesnich cestach. To tam v Olomouci namate?

                                    0 0
                                    • ˘Ö˘ Krab  

                                      Oni je tam mají, ale je na ně přísně zakázán vjezd motorových vozidel a zejména veškeré těžké techniky, aby se po nich dalo jezdit na grevlbajcích a silničkách.

                                      0 0
                                    • Yura  

                                      Jj a na to potrebujes fulla co..

                                      0 0
                                      • arny71  

                                        A navíc v elektrice.

                                        0 0
                                      • gerrard  

                                        Na fulla ted zapomen, ted se bavime po cem lidi jezdi a ty tvrdis ze hlavne po asfaltu, coz se nam ostatnim nezda, protoze zkusenost mama opacnou. Ale kdyz uz se zase vracis k fullum. Ze tys nikdy zadneho nejel? A uz vubec ne po rozmrdane polnacce? Ze ty zase varis z vody o necem o cem nic nevis. Ty lumpe.

                                        0 0
                                        • Yura  

                                          Vetsina lidi co jezdi na kolech to ma jako dopravni prostredek a jezdi po silnici, cyklostezce. Ze jezdi i po ruznych pesinkach, polnackach apod.. Kdyz jim to zkrati cestu je snad normalni. Proste nejkratsi cesta nejmensiho odporu. Nebudou dobrovolne jezdit v terenu kdyz nemusi, nebo je vedle asfalt. Prober se..

                                          0 0
                                          • gerrard  

                                            Takze nikdy na fullovy nejels. No a tim to muzeme ukoncit, dal uz to nema smysl.

                                            0 0
                                            • Yura  

                                              To jo. To muzes zrusit vsecky kategorie bo jsou uplne na hovno a prodavat jenom fully.. Prece jen kdyby nahodou dotycnej odbocil ze silnice na polnacku.. :)))

                                              0 0
                                              • Delkim  

                                                To právě nejde. Colnago fully nedělá :)

                                                0 0
                                                • Smazaný účet  

                                                  :-)

                                                  btw ty jejich aktuální „bajky“ nejsou vedený v sekci MTB, ale URBAN…už to vypovídá, kam to směřuje…

                                                  0 0
                              • raw 4  

                                Ze ma na kramu levny Colnaga a at lidi prijdou, ze na ne dava extra slevy..

                                0 0
                            • cubista  

                              No vidíš, já dal fulla po cca 10 tis. km pryč a vrátil se k pevňáku, nyní karbon s odpruženou vidlí. Jezdím asfalt, polňačky a stezky, volný terén ne. A není to ani náhodou kvůli financím:-)

                              0 0
                  • obda  

                    Jak říká Krab, na rozbité polňačky a lesní cesty se vzduchovka a pláště s větším objemem fakt hodí. Ostatně přesně tohle odpovídám na dotazy svých ne-BF znáýmých, kteří si kupují nové kolo a rozhodují se mezi HT bajkem a trekovým kolem.

                    0 0
                    • gerrard  

                      Presne tak, pohodli predevsim.

                      0 0
                      • ˘Ö˘ Krab  

                        Nejen pohodlí. I výkon. Duatlon Hopman se cyklistika jezdí po říční navigaci, kde z udusaného jílu leze štěrk. Proběhneš se, pak dáš na kole po tomhle povrchu 21 km těsně přes 40 minut a pak se jdeš znovu vyklusat. Na silničce jsem trať také projel, zkoušeli to při závodě lidé na CX, na trekovém kole, různých MTB, ale nejúčinnější jsou buď podhuštěné balóny >2,2" nebo nízkozdvihové fully. Taková typická polňačka.

                        0 0
              • gerrard  

                No na me to vyznelo jako plac prodejce kol, co krome silnicek, cyklokrosek a jednoho horaku nema ve spouste segmentu co nabidnout. Tak to hooodne zobecnil a uvaril jedine univerzalnejsi reseni co je schopny nabidnout a to cyklokrosku s rovnyma rodlama. Kdyz si jeste veznes, ze to je silnicar co nikdy nesel do technictejsiho terenu, tak vypovidajici hodnota jeho obecneho nazoru je zrejma. V podstate se zameril jenom na jednu skupinu a to lidi na horakach jezdici po cyklostezkach, ale zobecnoval to uplne za vsechny. U me ma tedy velky cerny puntik.

                0 0
          • raw 4  

            Jestli da rovny riditka na Colnago…tak ho za tohle musi stary pan povesit za koule do pruvanu…ale tou predstavou jsem se dost pobavil…

            0 0
            • tromboonen  

              Ale von rád prodá i něco jinýho než velký C, ne? Rovný na Colnago silničce to by fakt riskoval, že starej pán popadne hůl a došlape to na oceláku až do Pragy, to zas jo…

              0 0
          • Mig_all  

            Bencik je idiot, nema v televizi co delat.

            0 0
      • krabica  

        Spíš neůtočit bezhlavě v třítýdenním etapáku… :-)

        0 0
      • McBlacky  

        kdybys jel někdy etapák, tak tohle nenapíšeš. úplně stačí 5–6 dní. Od třetího dne bude útočení to poslední na co budeš myslet…

        0 0
    • Yura  

      Nibali na to nema no. Jinak by prece nastoupil po tech nastupech Contadora.. Kudlanka 2 GT po sobe. Mazec..

      0 0
      • McBlacky  

        uvidíme v sobotu. Wout za to vezme na 50km to go a Froome se poveze za sjíždějícím vláčkem UAE až pod Angliru, kde mu to rozjede Mikel na win :)

        ta etapa je celá vymyšlená jako solidní peklo. Start do kopce, ale díky délce (jak kopce tak etapy) se pojedou takový kule, že únik bude mít jen malou šanci odjet na výraznější čas. Potom až někam k 70kiláku profil z kategorie poprava domestiků a pak to začne. Rychlostní průměr etapy bude pěknej mazec

        0 0
        • Delkim  

          Ještě že sprinteři zůstali doma, zajet tu sobotu v limitu by asi ani nezkoušeli :)

          0 0
          • Smazaný účet  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován.
            0 0
          • McBlacky  

            to sobotní etapu by se aplikovalo 18%. Až na ten 70kilák by to uviseli. Takže je otázka jak dlouho bude čelo drtit last 50km v kopcích. Muj odhad je, že to bude někde kolem 2 hodin, což by bylo pro chvost +21,5 minuty do limitu. Poblitej 75+kg sprinter to nakoupí ani neví

            0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Sky se setri, akorat Conta to zkousi jak se da.. Se divim ze nechali Pantana jet jako by zitra nemel praci.

          Jsem zvedavej, takovyhle kratky etapy maji potencial. Mozna je to budoucnost GT.

          0 0
          • Delkim  

            Průměr skoro 42 km/h, mazec. Moc pěkně se na to dívá!

            0 0
          • arny71  

            … takovyhle kratky etapy maji potencial…

            Já si taky myslím. Komu se chce dívat 199 km na „únik“ 6 minut před peletonem, aby se nakonec nechal sjet 10 km před cílem? Když jsem tady před 2 lety psal, že by klidně stačily etapy 100– 150 max km dlouhé, to bylo hejtů :) A ejhle, minimálně ve Španělsku to vidí podobně. Krátké, těžké, ale právě proto, že krátké, se bude závodit, ne jen čekat na poslední brdek. Haleluja.

            0 0
            • Delkim  

              Pamatuji jeden únik na Tour asi před 3 lety. Ten byl legendární. Jack Bauer. Dojeli ho snad 2 metry před cílem… Po 220 km :)

              0 0
            • iron.hide  

              aj tento rok na Tour bola jedna extra kratka horska etapa, len 101 km. Na plne gule uz od startu.

              0 0
            • Mig_all  

              Vpořádku pokud voláte po extra krátkych a extra rychlych a narocnych tratích, může být, ale v tom pripade at se založí nová disiplína, nová odnož silniční cyklistiky aka sprint. V MTB to pochopili a tech kategorii dle tratí, ale i dle techniky atd. je mraky a každý si přijde na své. Já se zase nechci dívat na etapy <100km kde je za dve hodiny hotovo a vyhraje pouze jen ten fyzicky nejnabušenější a ostatní mnohé aspekty silničníího závodění by byly uměle potlačeny. Silniční cyklistika byla vzdycky vytrvalostní.

              0 0
              • Yura  

                Hlavne u tech klasik to ma svuj ucel tech 220–250km. Proste se postupne oddeluje zrno od plev a je neskutecny sledovat co dokazou na poslednich 50km ti nejlepsi po tom co maji v nohach.. Melo by se to stridat. je dobre ze je jen jedna silnicni cyklistika. Trate a profily by mely byt ruznorode. Je nuda se divat na zavodniky s jednim zamerenim.. Takovej Sagan je presnej opak a priklad toho, jak zazivny je sledovat borce jako je on..

                0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Tipo pred finale:

      Stale vede Mavash, ovsem pokud Nibali spadne ze druheho mista, jeste muze vyhrat nekdo jiny (Mammut, kalic…scenare jsou ruzne).

      18. etapa MavasH, 19. Maato – jediny mel dnes \De Gendta i Pantana. HMMM.

      1 MavasH 100

      2 Treatt 88

      3 Marios 86

      4 mammut33 82

      5 tvargy 80

      6 Neťa 80

      7 Vita P 80

      8 kalic 80

      Vzadu to hlida Robb, Madrid mu vychazi tesne pred DNF.

      0 0
    • Neťa  

      Tak dneska tam mají na tu chuťovku ještě navíc „luxusní“ počasí, jestli dneska nebude rošambo, tak už nikdy :-)

      0 0
      • Neťa  

        Všichni to věděli, a stejně s tím nic neudělali… Bertík se s tím prostě nesere a takto může klidně skončit druhý…

        0 0
        • krabica  

          Nebo čtvrtý. :-)

          0 0
          • Neťa  

            No jo, na víc to bohužel nevyšlo, ale i tak super rozlučka. Nakonec moc hezký závěr, ale čekal jsem, že se bude bojovat dříve. Asi na víc nebylo…

            0 0
    • Yura  

      Contik mel stesti, ze ten kopec nebyl o 1–2km delsi.. Ale jinak parada. Jel neskutecne. Rozlouceni jak se patri. Bude nam chybet.. :(

      0 0
      • Tanabe  

        stejne kdyby ho frumak dojel nechal by ho podle mne vyhrat

        0 0
        • Yura  

          Nieve/Poels ted jsem zapomel kterej Frooma tahl by Contadora urcite nenechal..

          0 0
      • cubista  

        Kolik ztratil Contík v Andoře? Nemít tam žaludeční virózu, tak se mohl s Kudlankou pěkně tahat o vítězství. Poslední z opravdových lídrů, co si ví rady i sám. Kudlanka pěkný výkon, ale hodně díky vynikajícímu týmu. To je ten rozdíl mezi ním a šampiony minulosti.

        0 0
        • Yura  

          Mohl no.. Jinak Froome uz x krat ukazal, ze i sam se dokaze poprat. Tym mu to ulehcuje opravdu hodne a bez nej by ten dabl nedal. To je jisty..

          0 0
        • lidumil  

          No si myslím, že kdyby neztratil v Andoře, tak by ho nenechal kudlanka odjet tak snadno.

          0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Odchod s plnou paradou a slavnostnim vystrelem z pistole.

        Tipo: Opicak etapa a postup do Top5.

        1 MavasH 95

        2 Treatt 89

        3 Marios 88

        4 kalic 86

        5 (:(P) opicak 85

        0 0
        • Delkim  

          Hmm, ten můj příspěvek s tím, jak Albertovi na Vueltě nevěřím, tak ten mi moc dobře v tipo neposloužil :)))

          0 0
    • Tanabe  

      treba to jeste odlozi o rok sam sobe dokazal ze na to stale ma a proste ma jen smulu na pady atd

      0 0
      • cubista  

        Nemyslím, odejde s výhrou v posledním závodě kariéry. A když je to Angliru, tak to je hodné šampiona.

        0 0
      • Yura  

        Odejit se ma na vrcholu. Snad ma Contador rozum..

        0 0
        • cubista  

          Ta výhra na Angliru nakonec je pro něj víc než třeba druhý místo a podium k tomu. Historie počítá vítězství, jestli byl někdo druhý či devátý nikoho po létech nezajímá. Jen pár statistiků. Proto mu to moc přeju.

          0 0
          • raw 4  

            Pistolero mi bude chybet…jeho zavodeni na plny kule a podle instinktu byla parada.

            0 0
        • Delkim  

          Roman Šebrle by s tebou nesouhlasil :)))

          0 0
        • Smazaný účet  

          měl skončit už dávno, El Stejk…

          0 0
          • cubista  

            A proč? Že jako ostatní nesypou? To bys mi rozesmál.

            0 0
            • USPS  

              Tak, tak – ke kterému ženskému dochtorovi chodí asi Peťko…?!?

              0 0
    • Tanabe  

      Dneska kazdej cumi na budik a nedej boze kdyz tam ma o 3 watty nez by mel mit:-( Alberto jezdil srdcem bud mne sekne a nebo to dam ale proste to zkusim ,navic pokazde dokazal paradne naplanovat tymovou strategii . Dneska uz tam takovej strelec neni a jsou to takovi PC hraci

      0 0
      • cubista  

        Někteří už čumí víc na budík než na cestu:-)))

        0 0
        • gerrard  

          Bych jim je sebral, vcetne tepaku. At je trochu veselo. :)

          0 0
          • arny71  

            Tepáky nechat, sebrat wattmetry a directorům v autech vysílačky. A hned se uvidí, kdo má v peletonu přehled a umí kromě šlapání na tom kole i myslet.

            0 0
    • Tina  

      Chris Froome došpurtoval na 11. mieste a získal aj zelený dres! Wow!

      0 0
      • ememem1  

        tiez som to prave pozeral a cumel jak puk, sprinteri robia co vedia a pavuk im stiha, predtym si este dal sampo a kavicku, je fakt dobry.

        0 0
        • Tina  

          jj, a to špurtoval ešte aj na rýchlostnej prémii :)

          0 0
      • Kubasan  

        A Contador spadl na 5. místo o 3 vteřiny za Keldermana, protože nebyl v první skupině. To si mohl pohlídat, i když 4. nebo 5. je pro něho dosti jedno.

        0 0
        • Pavel  

          Včera si milovník steaků vyhrál královskou etapu a to mu určitě stačilo. 4. nebo 5. místo mu asi je u něčeho.

          Pavúk vyhrál. A tím zeleným dresem tak trochu dal najevo, že se až tak neflákal. :)

          0 0
      • dafe  

        Wow? Nevíte někdo proč to dělal, jestli jsou třeba za dres peníze které může pak rozdělit mezi tým nebo tak něco? Už hodněkrát jsem si všiml že Chris není jen ten hodný milý usměvavý ale je to i brutální dravec, ale tohle mě překvapilo…

        0 0
        • tromboonen  

          No už vyhrál skoro všechno, tak se přeškoluje na sprintera :)

          Nevidím důvod, proč ne, Wigo ve žlutým rozjížděl sprint pro Cava na Champs, Pavouk by to jiste taky dal pro nekoho z teamu, ale holt mel na ten dres sanci on… o prachach to myslim nebude, tak malinko o exposure na podiu, ale spis proc ne, kdyz je nekdo zavodak, tak zavodi.

          0 0
          • krabica  

            Možná zelený ještě nikdy neměl, tak ho chtěl…

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Tak pohledy muzou byt ruzne… jestli bude bodovacka pro sprintery nebo GC nebo oba zavisi hlavne jak nastavi poradatele trat. Viz Cav o bodik druhy na Giru? par let zpatky za myslim Rodriguezem. Zas kdyby to bylo vic pro sprintery, tak tam Trentinovi prijede vic sprinteru.

            Trentin o moc vic udelat nemoh, paradni vykon. Ale nakonec Froome vyhral treba o ty 2 bodiky ktere bral na vlozenem sprintu ve 3. etape…Marginal gains, no freebies.

            0 0
        • plzakj  

          Je za to 11tis E. Za vitezstvi v etape 10 500. V rozpoctu SKY to bude na lepsi veceri :-)

          0 0
    • mr.ricardo  

      Panove, kdyz jsem vcera cumel na to louceni Contika v tom prvnim a poslednim kole a pak na podiu, tak jsem mel normalne slzy v ocich a mraz na zadech. Ty lidi ho tam milovali, vubec si nedovedu predstavit neco podobnyho u nas. Mel vetsi aplaus nez Froomie …

      0 0
      • Radek Broz  

        Víš, že se to jelo ve Španělsku, že jo?:)

        0 0
        • mr.ricardo  

          No jasne, myslis, ze az pujde Styby do duchodu, tak bude mit u nas takovej aplaus? Mozna spis v Belgii.

          0 0
          • Radek Broz  

            Contador je ale přecejen trochu jiná liga – Štybara tady nikdo mimo lidí, co závodní cyklistiku sledujou, nezná. Až bude Koukalová končit v Novym Městě a vyhraje nějaká Němka, taky budou řvát víc na Soukalovou:)

            0 0
            • Yura  

              Hlavne cyklistika je „trochu“ vic popularni ve Spanelsku nez u nas. To je jako srovnavat hokej u nas s hokejem ve Spanelsku.. Proc to nesrovna s Naganem treba.. To byl muj nejsilnejsi sportovni zazitek a uz to asi nic neprekona. :)

              0 0
              • mr.ricardo  

                Co je Nagano? :)) Ja jsem holt cyklisticky postizenej, je mi jasny, ze to tu tak popularni nikdy nebude.

                0 0
                • milan.v  

                  Ono to bylo také dané dobou, kdy to vítězství vzniklo a tím porevolučním optimismem, to už bychom ale zacházeli celkem daleko …

                  0 0
                  • treatt  

                    A 16 už nám znova taky nebude :)))

                    0 0
                    • tromboonen  

                      Já to teda moc neprožíval, vožralí reproši mě zlili šampusem, včetně foťáku za 100k+, všude bylo nablito, viděl jsem starší paní, jak napomíná nějakýho mladíka co blil do odpadkovýho koše a kolem ramen měl vlajku, jen se na ni nechápavě podíval a do tý vlajky si utřel poblitou hubu :) hop hop hop, totální zblbnutí…

                      0 0
                • Smazaný účet  
                  Obsah tohoto příspěvku je blokován.
                  0 0
    • iron.hide  

      toto na nase slovenske forum nedam, schytal by som tam zo zrejmych dovodov aspon 50 palcov dole, ale sem to mozem dat kludne :)

      citat z diskusie na sme.sk:

      „Froome je famózny cyklista. Dokázať vyhrať TdF aj Vueltu je obdivuhodný výkon. Paradoxom je že onedlho v Nórsku, nejaký odpočatý cyklista po tom čo sa povezie v balíku a zašprintuje posledných sto metrov, sa bude označovať za najlepšieho cyklistu sveta.“

      a ja na sto percent suhlasim.

      0 0
      • Yura  

        Tak vyhrat MS neznamena, ze je dotycnej nejlepsi cyklista na planete. Znamena to jen, ze proste vyhral zavod MS heh.. Ale i tak bych se fakt nebal zrovna Sagana oznacit za nejlepsiho cyklistu vseobecne. Diky tomu jakej je to universal.. Froome je dobrej vrchar, casovkar a hlavne ma az nechutne kvalitni team, kterej dela ty vysledky minimalne z 50%.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Pro Frooma tam je pripravena casovka.

        A rek bych ze vyhodou na MS je spis mit zavodni formu z Vuelty nez byt odpocaty.

        0 0
        • treatt  

          Na to jsem právě velmi zvědavý.. ale nedělám si iluze, že bych zahojil ztráty z Vuelty zrovna na MS, to bude totální loterie s obrovskou spoustou scénářů.. :)

          0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Ofiko vysledky 7 rocniku tipo na Vueltu

      1 MavasH rovnych 100

      Vysledek potvrdil posledni etapou, celkem 4. 9 dni v cervenem, s Ydahem nejlepsi tip na GC, 60 z 80moznych.

      Mel jsem ten tvuj tip nechat lezet ve spamu…

      2 Treatt 92 jako dobry, ale nez etapy a ani dne na cele, co by to bylo za viteze.

      3 kalic 91

      4 mammut33 89 Nejlepsi tip na etapy, 47b.

      5 Marios 86

      6 Ydaho 84

      7 tvargy 84

      8 Neťa 80

      9 krabica 80

      10 Vita P 77

      11 (:(P) opicak 77 na top ten to tesne nestacilo.

      Uznale HMM: Dubys 6 dnu v cervenem.

      Sampionem cerneho dresu je opet demon cervenych luceren Robb. Famozni vykon.

      0 0
      • MavasH  

        No musím uznat, že mě rideři opravdu potěšili, jenom Orica vybouchla na všech frontách. I pokus všehomíra o eliminaci mých tipů naštěstí neprošel, takže se mohu těšit že své první GT. Velké díky Hrochovi za pořádání tipa a ostatním za skvělé výkony :-)

        0 0
        • MavasH  

          S drobným zpožděním přikládám foto v červeném. 1) drtivý nástup v předposledním kole 2) příjezd do cíle, může se slavit.

          Co se týče podium girls, ty už zrušili a na podium boys si netroufám.

          :-) :-)

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Pekne! Hele aleta tribuna u cilove rovinky vypada podezrele jako hnojiste :-)

            0 0
            • USPS  

              To bude tím, že to byl závod Okolo hnoje… :-)

              0 0
            • MavasH  

              Mno když si vzpomenu na ty peripetie s Českou poštou, přijde mně ta „tribuna“ celkem příznačná :D

              0 0
      • mammut33  

        Díky za tipovačku! Brambora mě potěšila a nejlepší tipy na etapu ještě víc.

        0 0
      • kolvys  

        Máš tam odkaz na loňský ročník.

        0 0
      • krabica  

        Díky Hrochu, parádní tipovačka, jako vždy.

        Jsem do desítky, takže spoko… :-)

        0 0
      • robb  

        Super. Díky za tipovačku.

        Přikládám improvizovanou fotku v černém dresu :-D

        0 0
        • USPS  

          Černá je dobrá…

          0 0
          • Yura  

            JJ idealni jestli chces spachat sebevrazdu( delat vsechno proto, aby te ridici na silnici prehlidli..)

            0 0
            • robb  

              Vozím zadní světlo celý rok. Za ty roky co jezdím jsem ještě neměl s žádným řidičem žádný konflikt. Navíc pokud se řidič nevěnuje plně řízení nebo ho oslní slunce, tak je úplně jedno co máš na sobě.

              0 0
              • treatt  

                Věčná debata, co se řešila v mnoha vláknech :) nicméně blikačka Ti je z boku plat prtná, když splyneš s pozadím, šance, že Tě řidič přehlídne, je značná..ale každýho věc..

                0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Super, jich musis mit plnou skrin :-)

          0 0
      • Kalic  

        dík za tipovačku Hrochu.

        Po dlouhé době jsem se zas dostal na bednu, takže super.

        0 0
      • treatt  

        Díky za tipo Hrochu! S tím hodnocením to máš pravdu, to by bylo vítězství skoro na Pereira :) Ale škoda, oba pásky se mi už rozpadly, nový by se hodil :) Gratulace MavasHovi a hlavně Robbovi, pomalu by ho měly začít vypisovat sázkovky :)

        0 0
        • robb  

          Chce to tipovat úplný blbosti, pak to jde snadno :-D

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            No to je prave to, najit tu spravnou miru abys neskoncil DNF! A ty k tomu obvykle davas jeste den na cele :-)

            0 0
      • Neťa  

        Opět díky za tipo a gratulace vítězi.

        0 0
    • tromboonen  

      Taky dík, sice jsem to tentokrát stih, ale totál propadák, akorát v počtu dezertérů jsem se splet jen o jednoho…

      0 0
    • kulix  

      děkuju za tipovačku !

      0 0
    • Pavel  

      Nepojede Pavouk příští rok Giro? Aby si to zkompletoval.. :)

      0 0
    • Pavel  

      Nepojede Pavouk příští rok Giro? Aby si to zkompletoval.. :)

      0 0
    • ememem1  

      a *****

      aj ked to asi patri do threadu sodoma gomora

      0 0
      • tromboonen  

        Spíš to patří do pravopisnejch perel, nebo to psal číslovka:

        Hostesky letos na Vueltě takto líbat cyklisty nemohli

        Jinak standardní blábol český „novinařiny“

        0 0
    • madik  

      Bude se přepočítávat? :)) Az to bude ofiko :D

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Nebude, MavasHovi nic nenasli :-)

        Pise se to v pravidlech. A pochybuju ze treba Fortuna by chtela vyhry zpatky.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.