Pozvánka na Pell's Soběšickou Muldu 2011 a Velo Hanák Muldičku 2011

119 nepřečtených
  • zbartos

    Vážení příznivci horských kol,

    dovolujeme si vás pozvat na 15. ročník MTB XC závodu pro amatéry a pro širokou veřejnost (včetně dětí od 10-ti let) „Pell's Soběšická Mulda 2011“, a zároveň na 10. ročník závodu dětí na kolech po louce (pro děti 4–9 let) „Velo Hanák Muldička 2011“, které se konají v neděli 9. října 2011 v Brně – Lesné. Veškeré informace najdete na oficiálním webu závodu na:

    Mulda: http://www.czex.cz/mulda

    Muldička: http://www.czex.cz/muldicka

    Přihlásit se můžete i předem pomocí on-line přihlášky na http://www.czex.cz/mulda/prihlaska , nebo od 3.10.11 do 7.10.11 v cyklo­prodejně Velo Hanák na NOVÉ adrese Špitálka 23a, Brno.

    Vaši kategorii určuje ročník narození, nikoliv přímo věk.

    Startovné je v dospělých kategoríích (18+) 100 Kč (zaplaceno předem). Předem přihlášená mládež (10–17 let) startuje zdarma.

    Startovné placené na místě bude 150,– Kč (18+), příp. 50,– Kč (10–17 let).

    Na Muldičce se nic neplatí (i při příhlášení až na místě).

    Prezence je na stejném místě jako obvykle (Mulda – u Okružní 29a, Muldička – severně nad ulicí Jurkovičova).

    Čas budeme měři pomocí čipů. Za ty vybíráme vratnou zálohu 200,– Kč (od každého, včetně mládeže 10–17 let).

    Na Muldičce (děti 4–9 let) se čas pomocí čipů neměří a záloha na čip se tedy nevybírá.

    Doporučujeme zaplatit startovné předem převodem na náš bankovní účet 2900161474/2010 (do 3.10.11) nebo hotově v cykloobchodě Velo Hanák, Špitálka 23a, Brno (do 7.10.11 do 17:50).

    Opět proběhne soutěž minimálně tříčlenných rodinných týmů (nejméně jeden z členů týmu musí být starší 18 let, tým mohou tvořit účastníci Muldy i Muldičky).

    Na setkání na „Muldě/Muldičce“ se těší pořadatelé z občanského sdružení Defekt – www.czex.cz/defekt/ .

    0 0
    • Lada,s  

      Letos to teda asi zkusím :)

      0 0
    • wbiker  

      Je tarť značená celoročně? Popřípadě, dá se to objet podle mapy, co je na stránkách závodu, „na nečisto“?

      0 0
      • wbiker  

        Á, už jsem našel potřebné info.

        0 0
      • skvedo  

        Popis trati i záznam do navigace je k dispozici

        http://www.czex.cz/mulda/trat

        Bych si to zítra i projel. Navigaci mám. Přidal by se někdo?

        Po projetí bych se rozhodl, na kterou délku trati se přihlásím.

        0 0
        • wbiker  

          V kolik bys tak chtěl jet?

          0 0
          • skvedo  

            Počítám že po 3. odpoledne bych mohl vypadnout z bytu u zastávky Štefánikova čtvrť. Chci stihnout vlak přijíždějící 14:33 do Brna a pak bych se jenom otočil na bytě, převlíkl, nachystal pití a vyjel.

            0 0
            • wbiker  

              Ok, tak já bych se přidal. Budu na zastávce Štefánikova čtvrť kolem čtvt na čtyři. Může být? Poznáš mě podle červené meridy. Kdyby byla nějaká změna, tak mi dej prosím vědět na icq – 329147472.

              0 0
            • MUSA  

              sem na vás čekal na konečny 15,00–15,30 a nikdo nepřijel, tak jsem si to projel sám. jel sem to poprvé a ta mulda je dobrá :)

              0 0
              • wbiker  

                Není možná, 15:07 – 15:26 jsem stál na šalinové zastávce Štefánikova čtvrť. Museli jsme stát každej jinde.

                0 0
                • MUSA  

                  byl sem ne chodníku mezi zastávkou a sloupem na plakáty jak staví autobusy co jedou směrem na lesnou, červeno bílej fuul.

                  Byl sis to projet? Nebo se domluvíme na jindy?

                  0 0
                  • skvedo  

                    Než jsem vypadl z bytu, tak jsem se ještě koukal do fóra, jestli někdo nenapsal a nic tu nebylo, tak jsme nikoho dalšího nečekali. Já přijel směrem od VŠ kolejí a jel kolem smyčky doprava. wbiker stál vedle autobusové zastávky směr Lesná a toho jsem si všiml hned. Záznam z navigace má první záznam datovaný v 15:28:53

                    Objeli jsme to jednou, trochu jsme místy hledali a v jednom místě asi trefili trochu jinou pěšinu, ale představu o trati jsme si udělali. Potom už wbiker musel jet a já jsem ještě teď nachcípaný, tak jsem se raději nepřetěžoval.

                    0 0
    • Splinter  

      letos zkusim premierove „dlouhou“, tak snad nechcipnu pripadne se nezblaznim :o)

      0 0
    • dancing dog  

      na tomhle závodě je zajímavý, že když dorazíte s crossovým kolem s pláštěma např. Ritchey Speedmax 35 mm, tak vás na trať nepustí, a když třeba s Author Rolling Stone 42 mm, tak jo. Aspoň podle propozic…

      0 0
      • karliner  

        A teď si vezmi, že dojedeš do cíle a pořadatel namátkou bude kontrolovat, jestli u sebe máš kartičku zdravotní pojišťovny a ty ji mít nebudeš…

        Páč podle pravidel ji mít musíš, nedovedu si představit jiný trest než diskvalifikaci :-)

        0 0
      • zbartos  

        Závod je určen výhradně pro horská kola, takže crossové kolo může mít pláště jaké chce, ale nebude do závodu puštěno…

        0 0
        • jIrI___  

          A jak rozlišujete 29" MTB a crossy?

          0 0
          • zbartos  

            Podle vnitřní šířky přední (resp. podle modelu vidlice) a zadní vidlice a podle počtu zubů na tácech… V nějakém loňském vlákně o tom bylo dlouhé povídání. Myslím, že ten rozdíl nakonec nejlépe definoval Pebe.

            0 0
            • Blade  

              LOL

              0 0
            • JSt  

              zdenku, jediny kriterium by mela byt sirka plaste. model kola je nesmyl – treba z krosovyho apacha wakana se casto delal plnohodnotny 29er. pocty zubu na pilach je kazdyho vec, na co je zvykly…

              0 0
              • zbartos  

                Dělám si srandu.

                Spolupořadatelé přehlasovali můj návrh aby Mulda byla jen pro 26" kola (coz by se dalo celkem lehce kontrolovat), takže na nějaké rozlišování cross/29" kašlu. Vezmu si ale supleru a na startu kazdemu podezrelemu premerim tu sirku plaste !!!!!!!

                0 0
                • Blade  

                  „Spolupořadatelé přehlasovali můj návrh“, aneb zdravý rozum zvítězil:)

                  Oproti původnímu plánu se na Muldu přijedu podívat, jak tam budeš lítat se šuplerou:D

                  0 0
                • karliner  

                  A ty průkazky taky radši před startem (a možná v půlce) aby ji nějakej vykuk neodložil cestou :-)))

                  0 0
            • Polka  

              Ste se do toho teda pekne zamotali. Ale mozna se nakonec prijedu project pokud nebude moc kosa a hnusne.

              0 0
    • Trog  

      Minulej rok jsem jel a moc se mi závod líbila,tento pátek jsem byl si ji projet + okoli Soběšic a Utěchova a byl jsem spokojel.

      Ale ještě víc než muslda je lepší na konci soběšic směrem na Utěch dát se do prava do lesa po červené!100% singel track,dlouhoou dobu z kopce.

      MAzec

      0 0
      • obda  

        Nemať tu kolegy. Ten tvůj single se tu na BF vyskytuje pod klíčovým slovem „naučná“, je notoricky profláklej a po vrstevnici ;) Bohužel poslední dobou se kvalita zhoršuje :(

        0 0
        • destr  

          Co se tam zhoršuje? Už sem ho teda dlouho nejel, bo drncání po těch kořenech mě baví tak pět minut a pak už je to opruz.

          0 0
        • siskin  

          řekl bych že kvalita se zlepšuje, včera projeto, pěšina je jak vymetená, není tam jediněj strom přes cestu, žádny bahno, celý krásně jetelný..

          0 0
          • RomanH  

            Zhorsuje, protoze to konaci + dalsi neumetelove rozsirili (v tech nejzajimavejsich korenovitych pasazich) – je to ted mnohem snadnejsi. Na druhou stranu, jak je ted v lese presuseno, je tam velka vrstva prachu, na ktere to ustreluje (ale to spravi podzimni deste).

            0 0
    • klemi  

      Loni i předloni mi to nevyšlo, ale letos to vydím nadějně. Jen nevím jestli 15, nebo hnedka 30, vůbec tu trať neznám, tak nevím co čekat.

      0 0
      • zbartos  

        Je to technicky lehká trať s velkým převýšením, takže pokud Ti nevadí jet těch 1000 m stoupání v závodním tempu, tak jeď klidně 30 km…

        0 0
        • destr  

          Těch 30km má „sotva“ 800 metrů převýšení ;-)

          0 0
          • Blade  

            Nepruď, zbartos to má změřený šuplerou!:D

            0 0
          • zbartos  

            Můj výškoměr naviiON, který měří nadmořskou výšku po 2 vteřinách, udává zřejmě jeden z nejpřesnějších údajů stoupání ze všech výškoměrů.

            Důvodem je fakt, že snímání výšky po delších intervalech, jak to mají jiné výškoměry, způsobuje vynechávání výšek vrcholů, které jsou přejížděny ve chvíli kdy výškoměr zrovna neměří…

            0 0
            • destr  

              Mám Polara nastaveny na jednu sekundu, ale hádat se nebudu.

              0 0
      • karliner  

        Kvůli 15 km tam nemá smysl jezdit.

        0 0
        • klemi  

          no já sem stejně v Brně :D Jen bych sem musel dotáhnout mimo silnice i bike. Uvidím podle „formy“, teda podle toho, jak se mi bude chtít :D

          0 0
    • destr  

      Nebudete tam někdo tak od třičtvrtě na pět?

      0 0
    • zbartos  

      Stav předem přihlášených v tomto okamžiku (9 dní před konáním Muldy):

      10–17 let – 33 lidí

      18–100 let – 94 lidí

      2–9 let – 59 lidí

      rodinné týmy – 6 týmů

      BTW Na F-B ( www.facebook.com/ ) udává 68 lidí, že na Muldu přijde, ale mnoho z nich ještě přihlášeno není. Že by se jen přišli podívat ?

      P.S. Předpověď hlásí, že už v den Muldy nebudou taková hnusná vedra jako teď, takže se nebojte přehřátí organizmu a klidně přijďte !

      0 0
    • zbartos  

      Stav předem přihlášených v tomto okamžiku (3 dny před konáním Muldy):

      10–17 let – 59 lidí

      18–100 let, 15 km – 79 lidí

      18–100 let, 30 km – 88 lidí

      2–9 let – 139 lidí

      rodinné týmy – 14 týmů

      0 0
      • Blade  

        To bude nasraných lidí, až začneš na startu všechny s pláštěm širším jak 1,6" vyhazovat:)

        Viz „nebudou tudíž připuštěna jiná kola než horská s šířkou pneumatik menší než 1,6''“

        0 0
        • Polka  

          Otazka je jestli bude koho vyhazovat v tom pocasi.

          0 0
        • pepek  

          Tak to je takový technický oříšek :-)

          Co je tedy rozhodující? Nápis, nebo nějaká libovolná změřená šířka?

          0 0
          • zbartos  

            Prvotně nápis a když nebude k dispozici, tak přijde na řadu ta šuplera…

            0 0
            • Vilém  

              Takze nejake silnicni slicky jsou podminkou? Teda aspon z toho co prekopiroval Blade, se mi to tak zda:)

              0 0
              • zbartos  

                To se Ti zdá špatně.

                Nebudou připuštěna horská kola s pneumatikami, které budou mít šířku menší než 1,6".

                Proč si myslíš, že ta citace z pravidel Muldy znamená přesný opak toho, co jsme zamýšleli lidem sdělit ?

                0 0
                • Vilém  

                  Pochopil jsem co jste tim chteli rict, ale to jak je to napsane na me pusobi jako pravy opak toho, jak to ve skutecnosti myslite.

                  0 0
                  • zbartos  

                    OK.

                    A věta „Nebudou připuštěna horská kola s pneumatikami, které budou mít šířku menší než 1,6“ Ti připadá lépe pochopitelná ?

                    0 0
                    • Vilém  

                      Ano.

                      0 0
                      • zbartos  

                        Tak jsem to v pravidlech Muldy opravil takto:

                        „Na start kategorií dospělých a kategorií mládeže 13–17 let budou připuštěna jen horská kola s pneumatikami, které budou mít šířku větší než 1,6'' (vyloučena jsou např. kola silniční, cyklokrosová, trekkingová, crossová atd.).“

                        Může být ?

                        0 0
            • pepek  

              Nevím, kde to Blade vytáhl, ale který horský kolo má menší řířku gum než 1,6" ?

              0 0
            • Baba-Ji  

              ..a kdybych tam prijel na svem kolecku, ucast bych mel mit umoznenu, coz? :)

              0 0
              • zbartos  

                Jasně !!!!!

                BTW Tu fotku kola máš ze Zamilcu ?

                0 0
                • Baba-Ji  

                  jop :)

                  0 0
                • Baba-Ji  

                  mimochodem, dneska jsem si projížděl trať, nevím, jestli jsem se v poslední třetině úplně trefil, každopádně pěkný trasa, musím říct :)

                  ..a ta pasáž, asi to bylo místo oné Muldy, ta mně rozesmála (fakt zábavné misto, kdy je na chvilinku vše naklopeno přesně naopak :D )

                  0 0
    • zbartos  

      Na www.czex.cz/mulda/ceny je aktuální seznam drahých cen do losvání pro kategorie 18+. Celkem je tam cen za cca 41000 Kč a za dalších cca 19000 Kč tam ještě budou levnější ceny…

      0 0
    • zbartos  

      Vzhledem k havárii teplé vody v Majáku www.majak-brno.cz/index.php… , možná nebude teplá voda ve sprše.

      Sháníme náhradní řešení přímo v budově Okružní 29a.

      0 0
    • zbartos  

      Bohužel v budově Okružní 29a to nejde, zkusíme základní školy…

      0 0
    • Trog  

      Tak a je to zanáma,atmosféra byla i přes škaredé počasí výborná.

      Pro většinu tímto závodem skončila sezóna(pro cyklokrosaře začíná…).

      Účast byla o dost větší než loni,to mi udělalo radost,kokurence byla velká a každým rokem je kvalita závodníků větší(to už mě takovou radost nedělá :) )

      Tak žádné odpočívání a rvat to furt až do jara,ať se ČR zase posune nejen v horských kolech o trochu dále.

      Howk

      PS:Budu rád za každý odkaz s fotkama…

      0 0
    • Pumsc  

      I přes to počasí to bylo super:),doufám že někdo natáčel u hada,dal jsem si tam parádní tlamu,klasika-zavřený rodla:))),zapoměl jsem že u novýho představce truvativ mám jeden šroub na 6ku imbus kterej sem samozřejmě neměl,tak jsem to musel srovnat na prase:D

      0 0
    • skvedo  

      Výsledky na webu Muldy ještě nejsou, ale pokud se někdo chcete podívat, tak je najdete zde

      0 0
      • biker jura  

        sakra doplatil jsem na chybu čipu :D. To by mě zajímalo, jak je tohle možný, že se přehodí časy kol dvěma za sebou jedoucím lidem.

        0 0
    • Trog  

      Tak na Rajce i dnes je cca 550 fotek ale klasicky nejsu ani na jedné…Tak kdyby měl ještě někdo njáké tak budu rád…

      0 0
      • Cipísek  

        Zdarec,

        určitě tě na nějaké fotce mám, tak až budu odpoledne doma, pošlu ti to na mail. Ale kvalita nicmoc

        0 0
      • Lada,s  

        Taky jsem tě fotil, stáhnu fotky a uvidime :)

        0 0
        • Trog  

          Ahoj,su rád že sis mě všiml:) tak kdyžtak něco mužeš poslat na mail pokud nešels(sevoss@seznam.cz)

          Jinak v příští sezóně se zas budem potkávat na Drahanské a Tišnov Cupu.

          Měj se

          0 0
      • Pumsc  

        jj,nápodobně:)

        0 0
      • zbartos  

        Kde jsi našel těch 550 fotek ?

        0 0
    • zbartos  

      Výsledky Muldy i Muldičky jsou http://www.czex.cz/mulda/vysledky (zadejte příjmení a jméno, nebo zvolte kategorii a rok konání).

      0 0
    • Pumsc  

      Kdyby mě někdo měl na fotce a mohl mi to prosím poslat na mail v profilu byl bych rád,díky:),né každej to dává na rajče nebo někam jinam…,jinak číslo 365,černobílá merida,biker černej,volný kraťasy;-),díky moc

      0 0
    • Pumsc  

      up

      0 0
    • zbartos  

      Záznam ČT z Muldy 2011 (jen závod na 30 km) je na webu v pořadu „Události v regionech“ (záznam začíná v čase asi 20:30).

      Viz http://www.ceskatelevize.cz/…v-regionech/ .

      0 0
    • Smazaný účet  

      100

      0 0
      • Hadra  

        Ahoj.Dneska jsme si ji byli projet a všude se dá jet,ale pozor uprostřed hada je spadlý strom.Tak ať si nenabijete kokosku :-))

        0 0
        • zbartos  

          Díky za upozornění, zkusím ho co nejdříve odstranit.

          0 0
          • danny.key  

            Tak jsem koukal, že strom už je prořízlej :)…Díky moc.

            Jinak nechce se někdo někdy přidat a projet si to? Už mě to nebaví furt to jezdit sám. Jezdím po odpolednech tak se kdyžtak můžem domluvit 601321522

            0 0
            • Swoby  

              Cau, jo docela bych si to rad projel ;) Koukám, že mas taky KUBU ;)

              0 0
            • Lada,s  

              Já bych se možná taky někdy přidal, pokud se dohodne nějaký termín. Kolem 17h jsem vetšinou ready

              0 0
            • danny.key  

              Super tak zítra bychom se tam mohli sejít na 17:00, jenom musím podotknout, že můj čas zatím není nic valnýho, tak doufám, že mě nezničíte :)

              0 0
              • Swoby  

                Nechcete si to projet až tak koncem srpna? Jedu totiž pozítří do 26. srpna do Liberce, takže já bych měl čas až tehdy :(

                0 0
                • danny.key  

                  Jezdím to tedka několikrát tejdně cestou z práce, takže se určitě budeš moct přidat, když budeš chtít :)

                  0 0
                  • Swoby  

                    Juhů :D Tak OK.. ještě se teda domluvíme koncem srpna ;)

                    0 0
            • zbartos  

              Rádo se stalo.

              ,

              BTW Poděkování patří hlavně mému spolupořadatelskému kolegovi Honzovi Strejčkovi a mému synovi Honzovi, kteří strom odstranili. Ještě tam prý trčí pahýl toho stromu a je tam díra v zemi, kde měl ten strom kořeny, tak tam dávejte pozor !

              0 0
              • danny.key  

                Strom trošku trčí ale nebezpečný to není, uplně v pohodě jsem tam projel. Kdyžtak se ho pokusím dneska posunout :)

                0 0
            • danny.key  

              Zdarec lidi, tak jak to s Váma dneska vypadá :) Přidá se někdo po pátej. Dáme pět kol, dle nálady a pak třeba pivko.

              0 0
            • Swoby  

              Co takhle zítra? Jsem v Brně od brzkého rána až do 16:00 ;) Nechcete se přidat? Pár kol pro zahřátí :)

              0 0
              • danny.key  

                Pokud někdo chce, tak tedka vyrážím, můžeme se tam potkat. Pojedu celej cvičnej závod 30 km, takže tam budu tak do půl sedmý. Všici jste vítáni.

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.