Pell's Soběšická Mulda a Muldička - Brno Lesná - 12.10.08

205 nepřečtených
  • zbartos
     

     

     

    Vážení příznivci horských kol,

    dovolujeme si vás pozvat na 12. ročník MTB XC závodu pro amatéry a pro širokou veřejnost (včetně dětí od 10-ti let)

    „Pell's Soběšická Mulda 2008“,

    a zároveň na sedmý ročník závodu dětí na kolech v terénu (pro děti 4–9 let)

    „Velo Hanák Muldička 2008“

    které se konají v neděli 12. října 2008 v Brně – Lesné. Veškeré informace najdete na oficiálním webu závodu na

    Mulda:

    Muldička: http://www.czex.cz/muldicka

     

    Oproti minulým letům nastaly tyto změny:

    1. Startovné je mírně vyšší než loni:

    a, při platbě předem a věku 18+ je to 100 Kč. 

    http://www.czex.cz/mulda , 

    Vše ostatní zůstavá stejné a je podrobně popsáno na výše uvedených webech.

    Na viděnou se těší pořadatelé z o.s. Defekt http://www.czex.cz/defekt

     

    Anketa: Co budete dělat na Muldě/Muldiččce ?

    10x
    67%
    2x
    13%
    0x
    0%
    3x
    20%
    0 0
    • zbartos  

      Sorry, nejak to blbne.....

      Těch změn je více:

      b, při platbě až na místě a věku 18+ je startovné 150,– Kč. 

      c, při přihlášení se až na místě a věku 10–17 let  je startovné 50,– Kč. 

      2) Pro veterány nad 50 let jsme otevřeli tři nové kategorie:

      W15 – muži 50+, 15 km

      ZW15 – ženy 50+, 15km

      W30 – muži 50+, 30km

      a z původních kategorií veteránů 40+ se stávají kategorie 40–49 let.

      0 0
      • Krocan  

        mám otázku…je možné abych ikdyž mi je pouze 15let jel delší trať?

        ono totiž tak trošku omrzí těch 2.5km jet 4krát:-(

        0 0
        • zbartos  

          Moc se omlouvám, ale kvůli bezpečnosti závodníků pod 18 let (tedy narozených v roce 1990 a později) , nedovolujeme jejich účast v závodě pro dospělé.

          Víš z loňska sám, že je na dospělé trati tlačenice a my pořadatelé nestojíme o žádné zraněné, natož o zraněné děti nebo mládež…

           
          0 0
          • Krocan  

            škoda:-(

            no nic a když už to berete podle ročníku narození místo věku…když jsem ročník 93 tak pojedu 3 okruhy nebo 4?:-)

            0 0
            • zbartos  

              2008 – 1993 = 15 let ⇒ kategorie 15–17 let ⇒ 4 okruhy.

              Vždyť  jsi to sám nahoře napsal, že Ti 4 okruhy vadí.......

              0 0
            • Karaya  

              Nechci tě k ničemu navádět, ale  :-)

              0 0
        • Blade  

          Vydrž malej :) Co by za to jiní dali, kdyby jim bylo zase 15 ;-) (a ne proto, aby mohli jezdit dětský tratě ;-))

          0 0
          • Krocan  

            zrovna s Tebou si to klidně vyměním:-)

            0 0
            • Blade  

              Och ta mladická nerozvážnost a dětská naivita :-D

              0 0
              • Krocan  

                já nevim kdo tady jezdí dětský tratě:-D…mimochodem já na ježdění dětskejch tratí mám právo…sem totiž dítě:-D

                schválně se pochlub…jedeš na muldě 15 nebo 30km?:-)

                0 0
                • Blade  

                  Viz výše: „a ne proto, aby mohli jezdit dětský tratě ;-)“

                  Jináč jedu krátkou. Nebudu tam přece onanovat 6× dokola ;-) BTW, 15ka není dětská, dětskou pojedeš ty :-P To je ten okroužek bez muldy a hada ;-)

                  0 0
                  • Krocan  

                    ale já taky sem dítě:-)

                    mimochodem mě pořádně štve že musim jet tu krátkou a nemožu jet s váma „velkejma“ aspoň jednu tu 15ku:-(

                    0 0
                    • Blade  

                      Tak když budeš hodnej, tak já tě tam někdy vemu ;-)

                      0 0
                      • Krocan  

                        grrrrrrrrrrr…už aby se ti maňas podíval na zaskara a budeš mít po ptákách ty Vendelíne:-D

                        0 0
    • JSt  

      anketa je ale spatne formulovana. ja totiz budu splnovat vsecky body ;-)

      0 0
    • Jaroslávek  

      Kromě bodu 1, jsou ostatní správně.-) Hodlám sezónu zakončit na Sudetech. 

      0 0
      • Howgh  

        a co merida bike vysočina 27 /28.9.. tam by mělo být dobře

        0 0
    • zbartos  

      TO Pája: Jestli budeš jen fandit, tak bych Tě poprosil o pořadatelskou pomoc. To víš, není dost schopných li­di…

      P.S. Pokud kývneš, hodnotná odměna Tě nemine !

      0 0
    • zbartos  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • zbartos  

      Vzhledem k tomu, že budeme mít zřejmě v den závodu málo pořadatelů, hledám tímto nějaké dobrovolníky či dobrovolnice na brigádu na Muldě dne 12.10.08 (neděle) od cca 7–8 do 13–18. Odměna bude poukázka na nákup zboží za 400,– Kč v jednom nejmenovaném brněnském cykloobchodě. Ozvěte se na mulda@czex.cz a pošleme vám instrukce.

      0 0
    • Howgh  

      pravděpodobně určitě přijedu

      0 0
      • zbartos  

        Přijedeš závodit, pomáhat, nebo koukat ?

        0 0
        • Howgh  

          jestli bude bahno, tak pomáhat a fotit. Jináč snad závodit.

          0 0
          • zbartos  

            Když bude hodně bahno, jako v roce 1998 a 2002, tak dáme opět dolů do údolí nad Zaječí studánkou koberce, aby se to tam dalo lépe projet. Takže nemusíš mít žádné obavy......

            A díky za koketování s myšlenkou, že bys nám pomáhal. To se dnes hned tak nevidí.

            0 0
    • Krocan  

      jedna otázečka…odstraníte ten strom co je přes poslední „sjezd“ u 2.5km okruhu?:-)

      jinak celkem pěkný to je…v pondělí sem si to byl projet…doufám že nejsou změny oproti minulímu ročníku:-)

      0 0
      • zbartos  

        Trať bude 100% průjezdná, generální úklid probíhá většinou v sobotu před závodem (pomocníci jsou vítáni). Změny vedeni trati nejsou.

        Může nastat změna povrchu trati v Hadovi, kam hodláme dát dalších cca 8 metrů plastové geomříže, ale tam Ty bys neměl jako „mládež“ v závodě jet.

        Došlo také ke změně u kategorií, kde nově vznikla kategorie W (pro věk 50+) a kategorie V je tedy teď jen pro věk 40–49 let.

        0 0
        • pegas  

          tech 8 metru prijde dat od shora k tomu co tam bejvalo?

          0 0
          • zbartos  

            Asi tam, nebo část tam a část do toho nejprudšího sjezduv Hadovi, kde se v posledních cca 3 letech vytvořila „roleta“.

            0 0
            • pegas  

              verim ze ta roleta vadi pri prujezdu ale zas se tam tvorili zajimavy situace, kterym ten povrch napomahal:-)

              0 0
              • JSt  

                jj. celopevnacek si tam zil svym zivotem. moc si do jizdy nenechaval mluvit :-)).

                0 0
              • zbartos  

                Včera jsem si byl Muldu zase po dlouhé době projet a Had se mi podařilo sjet uplně bez problémů. Asi má povrch optimální vlhkost – krásně se dá brzdit a nesmýká se to, ani té rolety jsem si nějak nevšiml.  Takže geomříž tam nejspíš dávat nebudeme.

                0 0
      • RomanH  

        Kolik ze Ti bude v nedeli, 18,19,… ? :)

        0 0
        • Krocan  

          se uvidí:-P

          ještě není rozhodnutý jesli tam náhodou nepojedu registrovanej za Favorit Brno…to bych musel zachovat reálný věk

          0 0
          • destr  

            Tak sem to tam byl včera projet… skoro všude je to po....... od koní a 2 výjezdy sou od nich krásně rozryty, takže je docela boj to vyjet :-(

            0 0
          • zbartos  

            Michale neblbni. Nerad bych tam dělal ostudu, vytahoval Tě z řady patnáctkářů či třicítkářů, zdržoval start  a zakládal si rozčilováním na infarkt. Myslím, že když zkusíš vyhrát M10 a pak se projedeš 150 km s Pájou, bude na neděli stačit.

            Děláme Muldu tak, aby se tam pokud možno nikomu nic vážného nestalo. A u kluků 12–17 let očekáváme zvýšenou nevší­mavost k riziku a velkou chuť riskovat. Takže m.j. proto nechceme aby jezdili těžší a delší trať, na které jede i více lidí než v příslušné mládežnické kategorii......

            0 0
            • Paja  

              Me do toho hosi netahejte:o)

              0 0
            • destr  

              No ale je pravda ze ta kratká je fakt „nudná“ :-D

              0 0
            • Krocan  

              no tak jo no…za tým sice asi reglej nepojedu, ale trenér tam na 99% bude a kdybych se postavil na start patnáctky tak by asi radost neměl:-D

              BTW:žádná šikana nebude!:-)

              0 0
      • destr  

        Hele, nebyl si to náhodou ty, co se tam rozmazal v tom hadovi? Byl to nějakej mladík na červenym kole ;-)

        0 0
        • destr  

          V utery.

          0 0
          • Krocan  

            ne nebyl…v úterý sem byl na trenále a hada sem nikdy nejel

            k tvému příspěvku víše…já jedu dětskou takže se dostanu akorát na ten začáteční výjezd a pak na louku:-)

            0 0
      • zbartos  

        Včera večer jsem si jel ten „strom“ prohlédnout. Je to podle mne hromada větví a částí kmenů o výšce tak 1,5 m a délce cca 3 m. Mooooooc prosím o pomoc při odstraňování, protože tohle pilkou nepůjde jen tak přeříznout, jak jsem si po vašich zprávách naivně myslel. Teď tam odcházíme se synem i s pilou a info o tom, zda jsme to zvládl odklidit, sem dám po obědě.......

        0 0
        • zbartos  

          Poslušně hlásím, že zátaras byl během hodinové brigády dvou osob odstraněn. Naštěstí v té hromadě nebyly podobné kmeny, které leží vpravo od cesty, ale „jen“ silné větve či kmínky do průměru 10 cm. Zato jich bylo hodně…

          Pokud někdo nemá příští týden co dělat, bylo by perfektní vysekat (srp, mačeta, lze použít i zasouvací pilku Fiskars http://www.fiskars.com/…aile9cd.html ) trávu a keříčky podél trati od doktora/Zaječí studánky k úvo­zovému výjezdu. Trať je tam blátivá, tráva stíní a neumožňuje tak, aby trať rychle vyschla. Navíc vrůstá z boku do profilu trati. Dnes jsme tam se synem hodinu řádili, tak je upraven alespoň sjezd k doktorovi/Zaječí studánce (je možné ho podle mne sjíždět i v levé části po čerstvě vysekané trávě).

          0 0
          • Blade  

            Odpoledne jsme byli trať projíždět. Fakt paráda, zasloužíte pochvalu;-) Jo a Had je dle mého soudu v nejlepším stavu za poslední 4 roky (dále má zkušenost s Muldou nesahá:))

            0 0
          • Splinter  

            Jj, trať je v pohodě sjízdná, myslím, že v neděli se bude prášit.. A had taky dobrý, jde i vyjet:)

            0 0
            • Blade  

              Jo až tak jo?:) A já sem si říkal, co že to v Hadovi kujete za pikle :)

              0 0
            • Eva  

              Tyyy jooo,gratuluju,pro­min ze jsem te tak podcenovala,uz se to nestane :-)

              0 0
              • Paja  

                Vzhledem k tomu, vyjede zacatek na obranak a ty skalky na prigltrailu, tak hada dat musel.

                0 0
                • Eva  

                  No jo,to ja co povazuji za vrchol sveho technickeho umeni sjeti te skalky na Prigltrailu,tak takove vykony jsou pro mne jak z rise pohadek :-)

                  0 0
                  • Paja  

                    je to robot;-)

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      Žádnej robot, prostě jsi synka pěkně vypiplal.-)))

                      0 0
                      • Paja  

                        spis mne trosku prerostl pres hlavu;-D

                        0 0
                        • Eva  

                          Ale abychom ho moc nechvalili a nenaroslt mu hrebinek :-),v zavode mu to bude stejne asi naprd (nemyslim konkretni zavod),jedes kasi a kdybys dojel k necemu takovemu jako had,skalka,tak to proste nedas a stejne to vybehnes,navic je to nekdy i rychlejsi :-).Ale je to pekny kdyz nekdo umi :-)

                          0 0
                          • destr  

                            Mno já bych řekl že vyjet vždycky o dost rychlejší než vyjít :-P

                            0 0
                            • JSt  

                              eeeeee… ne. ale vzdycky radej jedu nez tlacim, to je jasny ;-).

                              0 0
                              • destr  

                                A kdy to neni rychlejší? ;-)

                                0 0
                                • Eva  

                                  kdyz jedes na kasparka :-)

                                  0 0
                                • JSt  

                                  kdyz je to moc prudky, bahnity apod. v takovych pripadech nejen, ze jedes stejne rychle jako kdybys sel, ale stoji te to i vic sil. dobrovolne, ale kolo netlacim :-))

                                  0 0
                                  • destr  

                                    No nevim nevim, když jedu, tak jedu tak minimálně těch 5–6 km/h, jinak už neudržím rovnováhu, a že bych do kopce šel pěcha s kolem rychlej se mě teda nezdá…

                                    0 0
                                    • JSt  

                                      tak to je spatny, jestli neudrzis rovnovahu pod 5kph ;-)

                                      0 0
                                      • Blade  

                                        Můj tachometr ukazuje v rozpětí 3,6 – 99,9 Kmh. Ne zřídka se stane, že jedu takovej krpál, že na tachometru není nic. Tzn, že jedu pomaleji než 3,6kmh ;-)

                                        0 0
                              • Eva  

                                Take radeji jedu nez tlacim,ale tolikrat se mi stalo ze mne nekdo pri me jizde predbehl :-)

                                0 0
                                • JSt  

                                  jo, treba na beskidech jsem jel a povidal si celej kopec s borcem, co to vedle me tlacil :-)))

                                  0 0
                                  • Eva  

                                    jj, to byl extrem,tam bylo dost useku ktere nejel nikdo,vsichni tlacili :-)

                                    0 0
                          • Splinter  

                            mě z běhání na závodech vždycky zničí víc, než kdybych to vyjel… spíš tam jde o to, že dycky někdo sleze a pak se to celý zablokuje:)

                            0 0
                          • JSt  

                            aha, takze na kole se jezdi jen kvuli zavodum, jo?

                            0 0
                            • Splinter  

                              no jasně, ty jezdíš kvůli něčemu jinýmu? jinak to nemá smysl přece..

                              0 0
                              • JSt  

                                zavod py*ooo!! :-DD

                                0 0
                              • Jaroslávek  

                                Hoši, kolik lidu vyjede na Starobrnu tu krátkou stojku za Podkomorskou myslivnou, he ? I letos tam ti nejlepší běhali, a to bych je spočítal na prstech jedné ruky. Nebo na Hoškovi když byla ta stojka doprava do lesa před cílem, he? Jsem to šel tak rychle, jak vedle jeli na kašpara a ještě se utavili …   

                                0 0
                    • Polka  

                      Ja sem to rikal, ja sem to rikal :-))

                      0 0
            • destr  

              Tak sem ho dnes taky vyjel, ale až napodruhy, než sem přišel na to, jak tam jet tu zatáčku :-P

              0 0
              • Splinter  

                já napodruhý kiksl v tom korýtku skoro nahoře:) a pak sem to vyjel až snad naposedmý:)

                0 0
                • destr  

                  Tam už je to pro mě uplně v pohodě, pro mě je peklo ta široká zatáčka…

                  0 0
            • Petre  

              Když sme tak u toho, doufám že si pamatuješ co jsi říkal když ti to nešlo vyjet :)… „Jestli to nevyjedu, tak nezávodím“… no, ale nakonec si to vyjel, takže v neděli se nemáš na co vymluvit ;) doufám že neva že sem to řek veřejně ;)

              Ale jinak máš samozřejmně můj obdiv, páč sem se nedostal ani do tý těžký zatáčky :-/

              0 0
              • Splinter  

                Já fakt nevím, dokážu si představit lepší slunečnou neděli než lítat dokolečka po lese…

                Ale třeba jo, ještě fakt nevím co bude:)

                0 0
          • Howgh  

            vytisk jsem si mapu a zítra tam du hodit voko. Vezmu srp, ať mám zásluhu.

            0 0
    • destr  

      Tak sem to tam byl včera projet… skoro všude je to po....... od koní a 2 výjezdy sou od nich krásně rozryty, takže je docela boj to vyjet :-(

      0 0
    • Medunka  

      Chtela jsem jet, ale nakonec nam to nevyjde :( Snad nekdy priste

      0 0
    • Krocan  

      tak dneska sme tam trénovali s týmem a je to pěkný…teda jeli sme „velkou“ trať…a had je supeeeeeer a myslim si Zdeňku že tam není nic takovýho kde bych si dokázal ublížit;-)

      BTW:pěkně ste se synátorem zapracovali…teď se to krásně dá pustit a skočit a nemusim brzdit:-)

      0 0
    • Krocan  

      šup nahoru:-)

      to nás pojede snad jenom 8 z b-fka?=-O

      0 0
      • zbartos  

        Jestli pojede i mladší syn, tak jedu taky (kat. V15), abychom utvořili tříčlenný rodinný tým. Doufám, že mi to ostatní spolupořadatelé opět po roce dovolí.......

        BTW Do teď se přihlásilo cca 14 rodinných týmů, 150 dětí na Muldičku, cca 80 mládežníků 10–17 let a cca 180 dospělých nad 18 let. Takže oproti minulým rokům chybí zatím cca 80 dospělých závodníků. To se může ale zásadně změnit, pokud jich příjde, jako obvykle, cca 100 bez přihlašování předem v nedě­li.....

        0 0
        • Krocan  

          tvůj syn už je plnoletej že pojede taky 15 nebo sem to špatně pochopil?:-)

          jinak si myslim osobně že fakt na „velkym“ okruhu není nic nebezpečnýho a had je taky totálně v poho…dneska sem ho jel 3×, ve středu 2×, v úterý 2× a zejtra si ho asi dám pro zpestření taky:-)…dá se to tam krásně pustit:-P

          0 0
          • zbartos  

            Ne, moji synové ještě nejsou plnoletí.  Mladší viz http://zbartos­.rajce.idnes.cz/MTB_XC_z­avod_-_Benesov9.8.2008/#IM­G_4739.JPG a starší viz  druhý na http://zbartos.rajce.idnes.cz/…ov_9.8.2008/#… . Pojedou proto svoje kategorie M2 (Muldička) a M5 (Mulda). Soutěž rodinných týmů je ale vymyšlená tak (viz pravidla závodu úplně dole http://www.czex.cz/…pravidla.htm#tymy ), aby bylo možné se zamhouřením očí sčítat výsledky i z tak rozdílných kategorií.

            Na velkém okruhu není ani tak nebezpečná trať a sjezdy, jako spíše ta masa cca 150 závodníků, z nichž někteří chtějí tak moc někoho porazit, nebo zlepšit svůj čas z minula, že mohou poblíž jedoucí závodníky ohrozit či shodit z kola.......

            0 0
            • Krocan  

              tak s těma rodinejma týmama to máš vymyšlený pěkně:-)

              jinak s tou masou lidí to bude asi masakr no:-(…minulej rok tam někoho myslim odvezla sanitka ne?

              každopádně i na tý dětský trati když se to pustí naplno tak se dá celkem pěkně vyřádit…třeba v posledním sjezdíku před výjezdem na louku je pěknej dole ten „skok“:-P

              0 0
    • Siddha  

      na silnicce na medovinuuu :)

      0 0
    • Karaya  

      Tak dobré to bylo, 20°C sice nebylo, ale za to se alespon neprasilo. Pochvala Zdeňkovi za výbornou organizaci, rychlý průběh a skvěle připravenou trať. Navzdory počasí bych řekl že se sešla větší konkurence než loni. Tak zase za rok .-)

      0 0
      • Howgh  

        tak tak.. Neprasilo se a prášilo akorát v Hadovi.

        0 0
    • Splinter  

      Jj nakonec fajn, akorát mohlo to slunko vylézt aspoň nachvíli ven.

      Za sebe první kolo hrůza, druhý fajn a ve třetím už se začnou míchat lidi předjetí o kolo, ale nakonec jsme se vždycky nějak vešli. Za rok asi pojedu 30ku

      P.S. možná by stálo za to Muldu zase trochu prokopat (aby to byla Mulda) :)

      0 0
      • Blade  

        Bylo to fajn, jen to slunko mohlo na chvilu vylézt. Jinak spokojenost, všechny tři cíle, co jsem si dal, jsem splnil:) A ohledně Muldy souhlas se Splinterem :)

        0 0
        • Medunka  

          Si nemel cil dojet driv jak Splinter?

          0 0
          • destr  

            Tomáš si nedává přehnaně vysoké cíle :-D

            0 0
            • Splinter  

              já slyšel, že to chtěl vyhrát dneska…

              0 0
              • destr  

                Tak to nemohl říkat, když všechny 3 cíle splnil ;-) jestli von nejel v nějaké kategorii i na muldičce :-P

                0 0
                • radek.g7  

                  Ani nevite jak vam zavidim ze jste dojeli, ja byl jeden z tech mala nestastniku co jel sanitkou do nemocnice :( (podezreni na otres mozku). Uz jsem sice doma, ale lezet neni uplne to co bych potreboval tyden delat. Na druhou stranu mam porad vic stesti nez borec co skoncil na sale se zlomenou klic­ni kosti.

                  0 0
                  • destr  

                    Já nedojel :-D mě došel 02 :-D až zjistim, kdo mi poradil ranchera, tak ho přetrhnu, bo druhej závod na nich a 2× defetk :-(

                    0 0
                    • zbartos  

                      Dal jsem Ranchera na predni kolo letos pred pulmaratonem v Je­dovnicich a tento zavod i 15 km na Mulde prezil naprosto bez problemu.

                      0 0
                      • destr  

                        No já ho mám/měl sem vzadu :-D a defetk jak v jedovnicíh, tak i včera. V jedovnicích to byla moje jezdecká chyba, to uznávám, ale že by i včera, to nevim…předtim pul roku mich dry2 a ani jeden defekt.

                        0 0
                  • Splinter  

                    cos vyváděl?

                    0 0
                    • destr  

                      No vůbec nevím :-D podle díry v duši sem prorazil, ale teda nevim jak, bo mi ušlo až v takovym tom „singliku“ před vyjezdem na louku. Kdyby někde na té široké cestě, tak neřeknu nic, ale až tam, fakt nevím

                      0 0
                    • obda  

                      Vzhledem k tomu, že se radek.xp zatím neozval, reaguju já. Doufám, že nic závažného neprozradím :) Podle dvou očitých svědků byl (přímo na muldě) zřejmě přehlédnut kořen nebo něco takového. Přední kolo to díky vidli pobralo, zadní dostalo pěkný kopanec a následoval polet přes řidítka. Přilba to tentokrát jistila. Jsem rád, že to nakonec pro Radka dopadlo celkem dobře.

                      0 0
          • Blade  

            Po zkušenostech ze závodů v týhle zimě si dávám střízlivý cíle ;-)

            0 0
        • Howgh  

          Mulda je tak akorát. Při stavu beztíže chytám mořskou nemoc…

          0 0
      • Paja  

        Asi vas to nepotesi, ale takhle dneska bylo na Vysocine:o)

        pekny umisteni, ikdyz jsem myslel, ze uz pojedes dospelackou;-)

        0 0
    • Krocan  

      pěknej závod to byl;-)

      sice trošku zima, ale pěknej…umístění ale bohužel byla tragédie:-(

      0 0
      • Polka  
        • zimu reklamuj u Halouzky ;-)
        • umisteni u Dusana :-D
        0 0
        • Splinter  

          jo Halózka musel mít dneska cykloorgasmus:-D a určitě bude ještě brblat, že je škoda, že to nenamrzlo:o))

          0 0
          • RomanH  

            Presne ;-)

            Kdyby byvalo mrzlo, tak by to po ranu nebylo tolik mokriny. Ale i tak, to pocasi je proste paradni.

            Uz mame posbirany jabka, namostovany v sudu, a muze konecne zacit zima :)

            0 0
            • Howgh  

              …u nás na dědině máme palírnu, kam jen odneseš japka v bramborovám pytlu a po  sléze vyzvedneš kořalku. Nemáš s tím žádnou fachu.  (- Moravské Knínice – cestou z Kuříma to hned na začátku vsi vezmeš doleva kolem kapličky a tam to najdeš )

              0 0
              • RomanH  

                Ale tak to Te predsi nemuze takhle bavit. A to paleni je pak na tom nejkrasnejsi :D

                0 0
                • mastihuba  

                  pozor :)

                  0 0
                • Howgh  

                  pálení jo, ale ne složitý chystání mače – a to u jablek je.

                  Jináč – i Ivan Hofmanůj  (   http://brnensky.denik.cz/…manuv_denik/  )  kdysi prohlásil, že výška poplatku, kterou si stát stanovil za pálení kořalky, je skandální. Nesrovnal bych si se svym svědomím pálit oficiálně. Podstatné je mít dobrý sousedy, kteří tě neudají. To je jediný nebezpečí.

                  (neladí to s tou reklamou na Kynickou palírnu – uznávám..) 

                  0 0
    • Ricci  

      Mam jednu technicku otazku na organizatorov, ked som prisiel na 15km neskor ako bol limit, tak automaticky mam vo vysledkoch poznamku odstupil? Prisiel som cca 15–20 min po limite :-( Musim viac trenovat fyzicku a znizit hmotnost tela:-)

      0 0
      • Polka  

        15–20min po limite na 15km??? 8-) To cumim. To ma cenu jezdit?

        0 0
      • zbartos  

        Není žádná psaná dohoda, že čipaři po uplynutí limitu už lidi nezměří, ale oni asi většinou přepokládají, že ten člověk už odstoupil a tak ho zřejmě už v posledním kole nesnímají. Pokud o to moc stojíte, můžeme se jich zeptat, zda jim přece jen nezůstal v počítači Váš čas za třetí kolo a celkový čas. Podle http://www.championchip.cz/…isouboru.php?… máte za dvě kola čas 1:08:08, takže při dodržení tempa z druhého kola (což je nepravděpodobné) by výsledný čas byl 1:41:06......

        0 0
        • Ricci  

          Diky za odpoved, v druhom kole som mal malu neplanovanu prestavku, preto ten cas..

          Pri dojazde svietilo na tabuli myslim 1:40 alebo tak nejako…

          Ale to je jedno, zajazdil som si a musim este vela trenovat a zhodit kilecka :-)

          0 0
    • zbartos  

      Stručný text, výborné fotky a průměrné video (spíše z Muldičky)  jsou na http://brnensky.denik.cz/…0081012.html 

      Fotky od Racefoto.cz budou časem na http://www.racefoto.cz/index.php?…

      ČT bude záznam vysílat na ČT4 asi ve čtvrtek 23.10.08 v 16:55 (Sport v regionech – http://www.ceskatelevize.cz/…10.2008.html ). Během týdne se pokusím sehnat přesnější informace.

      P.S. Vzhledem k povinému  soustředění Merida Teamu ve Francii, na  Muldu nepřijeli tradiční účastníci a minulí vítězové 30 km tarti J. Jobánek a L. Vlach. Velmi úspšně je ale na 30 km trati zastoupil (podle Martinových slov prý na doporučení týmového vedoucího Jána Svorady) dvacetiletý!! Martin Loo http://www.meridateam.cz/new/?…  z Estonska (mistr Estonska 2007 v XC i MX).  Martin  suveréně vedl, pak měl nějaký problém s kolem, ztratil cca 5 minut a propadl se o cca 12 míst.  Po opravě se stíhací jízdou opět dostal do čela a nakonec skončil druhý ! Po dojetí do cíle se chystal převlékat do suchého oblečení, které si přivezl na kole! sám v batohu! přímo na cílové louce, tak jsem ho zavedl do místnosti v budově Okružní 29a.....

      P.P.S. Vzhledem k tomu, že jsme letos vyhlásili nové kategorie nad 50 let, zvýšil se na Muldě počet „rakváčů“ na  11. Zvláštní zmínku zaslouží dva pánové ve věku 65 let ! (František Krejčí na 15 km který Hada sjížděl a Ivan Lattenberg na 30 km, který Hada sbíhal) a jeden ve věku 63 let (cyklotremp Jan Vlasák, který jel ve svých tradičních sandálech bez kufrů a v tlustých ponožkách a Hada sjížděl !). Jan Vlasák je autorem oblíbených cykloknih: VANDRY S BEJKEM, ZE ŽIVOTA CYKLOTREMPA , TENKRÁT NA VÝCHODĚ a Pestrý život cyklotrempa – viz http://www.cykloknihy.cz .

         
      0 0
    • jecnak  

      Nafotil jsem par fotek, jelikoz jsem se byl podivat.

      0 0
      • JSt  

        pekny obrazky ;-)

        0 0
        • zbartos  

          Zvlášť ten pán na tom singlovi je úžasný. Ten prvotřídní styl !

          Opravdu by mne zajímalo, jak to Jirko děláš, že máš na stejném kole za vlhka o 10 min. lepší čas než loni ?

          0 0
          • Paja  

            Myslim, ze mel loni defekt.

            0 0
            • JSt  

              jj. loni jsem potkal hada (ale ne v hadovi ;-)) ). takze to mohlo hodit +5 min vcetne doplneni tekutin burcakem a tech dalsich pet minut je chyba casomiry. sumasumarum jsem to jel stejne jako loni ;-).

              0 0
          • JSt  

            oldschool rajdr na fullovi amp nema chybu. to kolo je fakt perfektni ;-).

            0 0
      • Howgh  

        neříké, žes fotil jen tyto 3 fotky.  Jestlipak nejsu taky na některé další ?

        Já fotil na 15 ce a přeci jen ses mě před foťák, Splinťo, napletl. Trochu to přeberu a dám sem vzorky.

        0 0
        • jecnak  

          Tak pro mene chapave. Odkaz na foto ZDE

          0 0
          • Howgh  

            no jo, u mě je to spíše roztržitost.  Chápavé su v mezích normy. Hlavně přední končetiny.

            ty vzorky :

            0 0
      • zbartos  

        Fakt pěkné obrázky. Díky za moje fotky, takových pěkných moc nemám.....

        0 0
      • jecnak  

        Kdybyste nekdo chtel foto v plnem rozliseni, tak je to samozrejme mozne. Staci napsat mail. Vetsina fotek je slusna i v plnem rozliseni.

        0 0
    • Howgh  

      krátký šot byl v úterý v brněnským večerníku

      http://www.ceskatelevize.cz/…gionech.html

      0 0
      • zbartos  

        Díky za info, tohle nám pánové, co tam natáčeli, zapomněli říci… P.S. Záznam týkající se Muldy/Muldičky začíná v čase 21:10 (viz pravý dolní roh obrazovky).

          
        0 0
    • zbartos  

      Mám od zdoje potvrzeno, že ČT bude záznam z Muldy/Muldičky vysílat na ČT4 ve čtvrtek 23.10.08 v 16:55 (Sport v regionech – http://www.ceskatelevize.cz/…10.2008.html ) a reprízu v pátek 24.10. ČT4 v 11:55 hod ( Sport v regionech – http://www.ceskatelevize.cz/…10.2008.html ).

      0 0
      • zbartos  

        Nemůžete to prosím někdo z té televize digitálně nahrát  a pak nám to nějak předat (ftp, DVD) ? Pořadatelé to mohou jen stáhnout z webu ČT a tam je prý horší kvalita.....  Díky za případnou pomoc.

        0 0
        • JSt  

          napis mi radej jeste zitra ohledne toho nahrani mejl, abych to nahodou nezasklil O:-). zajistim ;-).

          0 0
          • zbartos  

            Vřelé díky Jirkovi, že nám to nahrál a Tomášovi za nabídku.

            0 0
        • jecnak  

          Pokusim se

          0 0
      • Pebe  

        už je to na webu, Mulda začíná na 15.05minutě

        0 0
        • Howgh  

          dobrý, akorát nechápu že mě vystřihli, (jestli mě natáčeli)

          0 0
          • Jaroslávek  

            Ne vím co natáčeli, ale „amatérama“ se moc nezaobírají, Hlavně ten Loo, nebo jak se jmenuje.

            0 0
        • Polka  

          Mne to teda zacina na 23:05 ;-) Jinak docela dlouha reportaz oproti lonskejm.

          0 0
        • obda  

          Ačkoliv jsem byl na Muldě od rána do večera, konečně vidím, jak to vypadalo :)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.