• Karaya

    Chystáte se někdo na Soběšickou Muldu? Pokud ano, tak na kterou tra?? Mohli bychom udělat něco jako sraz.. :-)

    0 0
    • Karaya  

      Přeci tu nejsou jen sami prazaci…

      0 0
    • PT  

      Já jedu, 30km.Dneska jsem si to projel a docela hnus,bahno a je třeba i kousek běžet,když ti podjede kolo a sekneš s sebou:) Já teda jezdím na silničce,tak to neumím.

      0 0
      • Karaya  

        Konečně uživím svoje gumy do bláta :-)

        0 0
        • PT  

          No jo,já to běžel v silničních tretrách s karbonem,paráda:)

          0 0
    • dedek55  

      a kde že to je ?..o)

      0 0
    • Karaya  

      Tak jak jste dopadli?

      0 0
      • vlty  

        no a jaks dopadl ty?

        0 0
        • Karaya  

          kategorie M30, 55. flek, cas 1:37:04… Ty jsi jel?

          0 0
          • vlty  

            já ne, já jsem jel muldu kdysi dávno, s kámošem, ten po prvním kole vzdal, já dojel…poslední. Z útržkovitých vzpomínek: zima… blato… vyčerpání… zima… blato… ale přežil jsem! :-) na mně tydle okruhový chrtí sprinty nejsou, to pak nestačím uhejbat, když mně bero o kolo :-) takže tak. jinak 55 místo je dobrý a čas taky.

            0 0
            • Karaya  

              Co kolo? Uz jezdis?

              0 0
              • vlty  

                no už jsem to složil takže trochu jezdím, času je teďka hrozně málo… mám na něm myslím třistakiláků takže teprv ho zajíždím víceméně jenom cesty do práce, pár 30–40 km vyjížděk. a ladím vidlu :-)

                0 0
                • Karaya  

                  Zkousis tam dat pruziny? :-) Jaka je? Je v tom rozdil oproti Ete?

                  0 0
      • davevi  

        zdar je to mimo téma.Za to se omlouvam. Jak mas na BF foto svyho bajku, neni to nahodou foceny na hrane lomu pod vysilačem Hady? jen takova mala zvědavost :-))

        0 0
      • davevi  

        špatně :-(( nachlazení tak jsem zůstal doma. Jinak tenhle závod je super.

        0 0
        • Karaya  

          Vinohrady? Lisen?

          0 0
        • Bobisak  

          heh … taky jsem byl nachlazenej … ale bohuzel mi nevyhovoval ani termin, jinak bych to mel nad barakem (jeste nemam kolo v Lisni) :-)

          0 0
          • davevi  

            uz se tesim Bobisu jak vyjedem a baby nechame doma varit obed :-))))

            0 0
            • Bobisak  

              muhehe … to by byla idylka … ale to budu muset celou zimu trenovat abys na me nemusel moc cekat :-))

              0 0
              • davevi  

                vsak v zime budem vyjizdet spolu :-))

                0 0
                • Karaya  

                  Borci, nechcete naplanovat vyjizdku pro brnaky?

                  0 0
                  • davevi  

                    to není špatný.Přes týden to nestíhám, ale víkendy jo.Tento víkend nemůžu,takže to vidím na příští(So nebo Ne) To bych pak příští týden to hodil sem na BF s časem a místem srazu.Co ty na to?

                    0 0
                    • MartinXC  

                      Asi budu blokovaný oba dva termíny (ale všecko se vyvíjí), přesto: napiš představu trasy, termín, čas do samostatného threadu. Myslím že se pár spolujezdců najde (nechci jmenovat :-)

                      0 0
                      • Paja  

                        Ale klidne muzes;) kdyz bude cas, proc ne, treba jeste i pritahnu nekoho dalsiho

                        0 0
                        • MartinXC  

                          … tak třeba vlty, ceslo, lišák (poslední dva nebylo dlouho „slyšet“ :( Co vidle, není moc tvrdá ? Vytahaná pružina se dá prý nechat znovu vyžíhat a pak zakalit…

                          0 0
                          • davevi  

                            k pružině se dostanu až v zime ted nemám čas :-))

                            0 0
                          • Paja  

                            Vidla je O.K. vcera jsem to na Mulde dukladne otestoval:)

                            0 0
                            • MartinXC  

                              Já se byl podívat na start (na silničce), RomanaH jsem našel i se ženou a s vozíkem, ale tebe jsme neviděli. Jen Milana Hanáka v seniorech.

                              0 0
                    • Karaya  

                      Pristi vikend v pohode, jsem rozhodne pro, trasu bych volil od Lisne na sever :-)

                      0 0
      • PT  

        No nic moc.72.,ale na cizím kole s nebezpečně nízko položeným sedlem a nemocí snad OK. Kdo mě viděl v cíli vrhnout, tak to jsem byl já:))

        0 0
        • PT  

          Na 30km.Čas 1,44,44, před cílem jsem půl hodiny čekal a pak vystřelil,abych měl tak hezký čas:)

          0 0
        • Santus  

          Jo ja jsem te videl ublinknout, ale bylo to takovi decentni ..nenapadny.
          Jinak jsem byl 6 ve V15 cas asi 53min ,mezi mladyma bych byl asi nekde uprostred, celkem spokojenost.

          0 0
    • zbartos  

      Panové, tak nám prosím napište něco o svých pocitech a zážitcích na „muldí fórum“ http://www.czex.cz/…da/forum.cgi , díky.

      0 0
    • zbartos  

      Panové, tak nám prosím napište něco o svých pocitech a zážitcích na „muldí fórum“ http://www.czex.cz/…da/forum.cgi , díky.

      0 0
    • Splinter  

      Tak nechápu proč ZBARTOS zamknul diskuzi uprostřed diskuze…

      Je jasný, že rozlišovat cyklisty podle kola je blbost..

      Pokud chceš závod pro všechny budeš to muset v zájmu civilizace asi udělat tak, že pokud dá první poslednímu kolo, tak tento odstupuje. Myslím, že zas moc konfliktů není.

      Hezká je myšlenka startovat ženy a starší později, ale podle mě je to kontraproduktivní. Jsou dříve sjeti a může se něco stát… Takže startovat v hlavním balíku, na začátku se to nějak seřadí…

      0 0
      • Polka  

        To nechape nikdo! Predstavil jsem si jak s nekym mluvim, on se mnou taky, najednou se ale z niceho nic otoci o 180° a odkraci dopr…e. Zajimave vychovani :)

        0 0
        • Blade  

          No prostě nám Pan Pořadatel ukázal, co si o našich připomínkách a radách myslí…

          Jinak teda hodnotit schopnosti podle tlouštky a průměru kol je fakt na pováženou. To už by bylo rozumnější udělat před startem školení pro „závodníky“, kteří jednou jeden závod za rok a neví, jak to chodí. Aby pak nedocházelo k takovým věcem, jako ve videu v sousedním vláknu, kdy na zavolání „zleva“ vám dotyčný vjede doleva přímo pod kolo. Tohle je nebezpečný, ne crossový kolo, nebo 1" slicky.

          0 0
          • romachain  

            To v tom videu je fakt drsný, sám jsem byl jen na několika malinko závodech, ale nechat se předjet umím od prvních metrů prvního z nich…

            0 0
          • RomanH  

            Presne tak. Mel jsem rozepsanej prispevek a uz se neulozil.

            A jak pise Polka, kdyz si to prevedes do realu, je to smutny. Puvodne jsem chtel hned zalozit nove vlakno, ale pak jsem si rikal, ze to vlastne nema cenu.

            0 0
            • Polka  

              S tim zalozenim novyho vlakna jsme meli stejnou myslenku :-) Taky sem se na to radsi vybodl.

              0 0
            • Běžec  

              Taky jsem napsal příspěvek, co už se neobjevil, taky jsem zvažoval založení nového vlákna a taky jsem si to po úvaze rozmyslel.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.