20. Pell's Soběšická Mulda 2016 a 15. Velo Hanák Muldička 2016

141 nepřečtených
  • zbartos

    Vážení příznivci horských kol,

    dovolujeme si vás pozvat na 20. ročník závodu horských kol pro širokou veřejnost (včetně dětí od 10 let)

    „Pell's Soběšická Mulda 2016“

    a zároveň na 15. ročník závodu dětí na kolech po louce (pro děti 4–9 let)

    "Velo Hanák Muldička 2016“

    které se konají v neděli 9. října 2016 v Brně na Lesné. Veškeré informace najdete na oficiálním webu závodu na

    Mulda: http://www.czex.cz/mulda

    Muldička: http://www.czex.cz/muldicka

    Letos pro vás máme jedno překvapení:

    V rámci oslavy 20. výročí pořádání Muldy jsme se rozhodli VĚNOVAT prvním 260 účastníkům Muldy/Muldičky (ve věku 8–100 let) BEZPLATNÝ kurz techniky jízdy na MTB, který proběhne v den Muldy v jejím okolí.

    Kurz povedou experti na tuto problematiku Jana Horáková a Filip Matuš z FDF http://kamiltatarkovic.com/camps/ .

    Přihláška na kurz jízdy a bližší informace o něm se vám ukážou po odeslání webové přihlášky na Muldu/Muldičku (http://www.czex.cz/mulda/prihlaska , nebo http://www.czex.cz/…ska_muldicka).

    Neváhejte proto a přihlaste se na Muldu i na kurz co nejdříve, ať nejsou Jana s Filipem celý den nevyužití…

    Jinak se nic neměni:

    Při přihlašování vaši kategorii určuje výhradně ročník narození, nikoliv přímo věk! http://www.czex.cz/mulda/prihlaska

    Startovné v dospělých kategoriích (18+) činí 100 Kč při platbě předem, 150 Kč při platbě na místě. Mládež (10–17 let) přihlášená předem startuje zdarma, při přihlášení na místě platí startovné 50 Kč. Start na Muldičce je zdarma.

    Doporučujeme zaplatit startovné předem převodem na náš bankovní účet 2900161474/2010 nebo hotově ve výdejně e-shopu Velo Hanák (na adrese Špitálka 23a, Brno). V obou případech je variabilní symbol devítimístné číslo vašeho mobilního telefonu.

    Prezence na Muldu je na stejném místě jako vždy, tedy na horním konci Lesné v Brně poblíž Okružní 29a (mapa: http://mapy.cz/s/8ryi ), prezence na Muldičku je na severní straně paneláku Jurkovičova.

    Soutěž minimálně tříčlenných rodinných týmů (nejméně jeden z členů týmu musí být starší 18 let, tým mohou tvořit účastníci Muldy i Muldičky).

    Letos je Mulda opět posledním závodem seriálu “Brněnský pohár horských kol”.

    Na Muldě je od počátku jejího konání zakázána cizí pomoc. Opravy si tedy dělá každý sám s nářadím a s příp. náhradními díly které si veze s sebou. Pití a jídlo na celou dobu závodu si také veze každý sám.

    Na setkání na „Muldě/Muldičce“ se těší pořadatelé z Defekt z.s. – http://www.czex.cz/defekt/

    0 0
    • matbiker  

      Kategorie Fatbike bude? :-)))))

      Jinak my tam budeme v plné síle, možná i 8 členů klanu Rubešůůůůů.

      0 0
      • zbartos  

        Jsi jediný o kom vím, že na tlusťochovi jezdí závody. Pokud se domluvíte parta minimálně pěti lidí a dáte nám včas (cca do května příslušného roku) předem vědět, zkusím přemluvit kolegy spolupořadatele, aby na Muldě kategorie tlusťochů v tom konkrétním roce byla.

        OK 8 lidí, ale zatím není nikdo přihlášený, natož tým… Hlavně si nezapomeňte zamluvit ty bezplatné lekce techniky jízdy, ať na vás zbudou místa v časech, kdy vám to bude vyhovovat. Už se to začíná plnit…

        0 0
      • blaza84  

        Loni byl na patnáctce fat tuším na pátém místě. Tos byl ty? :)

        0 0
    • zderes  

      Protože se mlaďochovi na Brněnsku celkem zadařilo, zkusíme to taky…

      0 0
      • zbartos  

        Těšíme se na návštěvu z daleka !

        P.S. Ráno v den Muldy bývá většinou mlha a zima, ale mlha se kolem 11:00 rozplyne a bývá většinou pěkné počasí. Tak se nenechte mlhou odradit !

        0 0
        • zderes  

          Nenecháme se odradit ani mlhou :-) aby to ale nebylo jako v Bukovince, kde jak jsem se na závěr dozvěděl přespolní nebyli vítáni…

          0 0
          • zbartos  

            To na Muldě/Muldičce od pořadatelů rozhodně nehrozí.

            Jestli ale vyfouknete bednu někomu místnímu a ten se pak na vás kvůli tomu bude zlobit, za to už ručit nemůžu…

            0 0
            • zderes  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
              0 0
      • Patar  

        Pro matbiker a zderes:

        Týden před Muldou, tj. 2.října se jede také v Brně MTB závod menšího rozsahu Pořádá jako vždy T.J. Sokol Ořešín. Budu tam s bezplatným servisem, tak jak mne znáte.

        0 0
        • zderes  

          Super, pokud bude příznivá konstelace hvězd, tak se ukážeme. Je dobré poznat i něco jiného.

          0 0
          • matbiker  

            My určitě nedorazíme. Malá má ve čtvrtek v Brně operaci, naštěstí nic hrozného, ale i to nedělní Mistrovství vesmíru bude tak tak, jestli vůbec. Pro ni teda, já pojedu určitě, moja možná taky a brácha se svými třemi potomky určitě a asi též brněnský brácha s jedním potomkem.

            0 0
    • vpa007  

      Jedu! Jedu dnes k večeru projet cvičně. Jedu 9/10 i s mláďaty v rodinným týmu. Jedu Muldu a musím se ukecat na 30tku!

      3× hurá Mistrovství vesmíru :-)

      0 0
    • team_daddy  

      Sice jsem začátečník, ale těch 15km asi zkusím.

      0 0
      • matbiker  

        Vůbec se toho neboj, u výjezdu na louku ti budou lidi fandit. A pokud v hadovi předvedeš nějaké pěkné číslo, tak určitě taky!!!!

        0 0
      • zbartos  

        „Pěkné číslo“ v Hadovi si nechte prosím na dobu, kdy tam nebude závod. Pro bezpečný a plynulý průjezd závodníků Hadem je nutné, aby tam lidi nezastavovali a hlavne nepadali !!

        Takže si toho Hada prosím PŘEDEM důkladně několikrát vyzkoušejte.

        Pokud při tréninku průjezdu Hada dojdete k názoru, že ve třetím kole, po cca 50 minutách jízdy (nebo třeba už i v prvním kole) už ho nesjedete plynule, použijte místo Hada raději SCHÁZECÍ úsek, který začíná u zeleného odpadkového koše, cca 20 metrů před vjezdem do Hada. Ztratíte tím max. 20 vteřin, ale Vy i ostatní budete OK, což už se vyplatí !

        Informace o trase jsou na http://www.czex.cz/mulda/trat .

        Fotky úprav trati od 28.8.16 do 25.9.16 (zatím) jsou na http://zbartos.rajce.idnes.cz/…Muldou_2016/ .

        0 0
        • zbartos  

          Tady nahoře nad lavičkami, je ten zelený koš trošku vidět: http://zbartos.rajce.idnes.cz/…Muldou_2016/#… .

          0 0
        • vpa007  

          já bych ho neděsil… naprostá většina bajkerstva, pokud do toho nevletí ve stavu „pološílenosti“, to s přehledem a v klidu dá… nicméně právě Had je jeden z nezapomenutel­ných, charakteristických a nosných prvků Muldy.

          (pro mě teda osobně jsou nezapomenutelný 2 výjezdy, jeden na louku (před hadem) a druhej po hadovi, už po asfaltu kolem paneláků.. tam si pravidelně rozmasírovávám infarkt ;-)

          0 0
          • team_daddy  

            Neděsím se, jeden závod už jsem s nesmírnou dávkou naivity absolvoval. Mesic a pul po koupi biku a pouhych 570km treninku – a to jeste skoro sama cyklostezka. Ale stacilo par metru a poznal sem

            0 0
            • team_daddy  

              …tak sem se zařadil kam patřím – na chvost a s rozumem v hrsti sem to dojel. Je mi přeci jen 36 a nejančím, když to nestojí za to. I tak mě potěšilo, že jsem nebyl úplně poslední. Takže to neberu jako blamáž, ale jako výzvu. Jo, bylo to 25km Okolo Stejskala. Od té doby dál trénuju, snažím se shodit špek (a že ho je) a odlehčuju bike. Takže bych to měl přežít o trochu líp.

              0 0
        • okam_z_brna  

          Hezky jste Hada upravili. Akorát v první zatáčce doprava je teď dobrý oraniště. Skoro jak na pláži. Snad si to sedne

          0 0
          • nomecz  

            Chtelo by to radne pokropit a pak nechat tak 2 dny vyschnout

            0 0
            • okam_z_brna  

              ale který 2 dny? Teď když je hezky, tak to tam furt někdo projíždí a týden před Muldou už to 2 dny nevydrží. Je teď sucho, což potvrdil nějakej vocas, co si to tam najížděl a já seděl na lavce hned u Hada a borec na suchu zasmykoval tak 3 metry a já se hezky nažral prachu. Jestli to čte, tak dík. (Černo žlutej Scott, 26")

              0 0
              • nomecz  

                Poplet sem si tejdny pokropit samo v tejdnu pred zavodem pokud je nejaka moznost, ma bejt furt sucho

                to sucho je obecne na prd vcera sem se malem nedobrzdil na obranskym hrade brzdim jak pokazde a smyk a nic :) malem z to byl nechtenej prezcestak

                0 0
    • team_daddy  

      Přihláška odeslána, peníze taky. Totéž i dceruška (5let). Zlehka sem se zeptal, zda nechce zkusit a prý chce. Zvlášť poté, co viděla video na Youtube :-)

      0 0
    • vpa007  

      Včera kolem šesté 2× projeto… okruh je super nachystanej (vysekáno kolem trati), kousek cesty okolo silnice na Soběšice je i opravenej (asi městskou částí Lesná). V zatáčkách je dost prachu (dlouho nepršelo), tak to bude celkem divočina. Stejný jako HAD, tam si to chce rozumně najet a i protočit pedál na vnější stranu zatáčky, pak to jde vpoho… a hlavně neflokovat (nebrzdit) jen zadním kolem, jak jsem viděl nějakýho experta před náma ;-)… akorát pod hadem nakonci ještě do cesty čouhá nějaký šáší, větvičky, ale to se asi poladí před startem, tebo to bajkeři na 15tce vyšvihaj ;-)

      Takže dobrá práce!

      0 0
      • Polka  

        Proc „protočit pedál na vnější stranu zatáčky“? To jezdis sjezdy s pedalem v dolni uvrati?

        0 0
        • vpa007  

          ne… dycky s pravou nohou vpřed… už asi 15let, ještě z dob, kdy nebyly přehazky z brzdou, aby nespadl řetěz z převodníku… ale to je Offtopic ;-)

          0 0
          • Polka  

            Proc OT? Resime techniku prujezdu hada, ktery je soucasti trati prece ;-) Takze tam mas naopak levou nohu vpred oproti normalu? Se to jen snazim pochopit.

            0 0
            • Motyll  

              Jedeš?

              0 0
            • vpa007  

              OK, prostě jsem včera při prvním průjezdu Hada přišel na to, že se tam nějak nemůžu ideálně vejít (oproti loňsku mám větší kola i delší rám), myslím tu ostrou pravou za koncem rohože… v 2. průjezdu jsem si prostě v týhle pravotočivý točce prohodil nohy/pedály a když jsem měl pravou v zadu, bylo jednodušší celým tělem přenýst váhu víc do středu točky… píše se mi to blbě, ale je to jako když nás učili krátký oblouky na lyžích… prostě do toho člověk musí padnout tělem a lyže (kolo) „strhne“ sebou ;-)

              0 0
      • zbartos  

        Dnes jsem přidal do alba fotky ze sečení 28.9.16 viz http://zbartos.rajce.idnes.cz/…Muldou_2016/ .

        Fotky jsou z těchto míst: rovina za „doktorem“ (zde doporučuji v případě blátivého středu cestičky jezdit vpravo po vysečené trávě), horní části „blátivéhu úvozu“ (tak sucho v něm snad ještě nikdy nebylo, doporučuji jej nyní používat k výjezdu, ať se zajezdí ty nerovnosti od kopyt koní + v závodě podle aktuální blátivosti) a stav před sečením úseku pod „Hadem“ (na vyfocení stavu po vysečení už bylo moc tma, ale každopádně tam už NIC není…).

        Tímto považuji 5 km okruh za zcela vysečený a příště vysekám už jen scházecí úsek a vyhrabu hráběmi Hada.

        0 0
    • Paolo1975  

      ti co trenují v dnešních dnech, pochlubte se s časy :)

      já včera večer 18:30+19:36+20:02

      0 0
      • vpa007  

        mno… není to na chlubení, ale včera jsem to orientačně dal za 20:07 a 18:26… jak to bude vypadat při závodu na 6kol, to už teď vím dopředu… peklo, pot, krev a proklínání všech snězenejch chlebíčků ;-)

        0 0
      • ufoncz  

        https://www.strava.com/…ents/2600151 (filtr This year)

        0 0
        • zbartos  

          Díky za tip.

          BTW Dan Turek je trojnásobný vítěz Muldy atd. viz http://www.procyclingstats.com/rider.php?… .

          0 0
          • Paolo1975  

            bylo by fajn mít kategorii pro amatéry, a nemíchat dohromady profíky

            0 0
            • ufoncz  

              Proč? Tříkolová Mulda určená asi hlavně pro takový to závodění pro zábavu, je zvlášť a ani v šestikolovým závodu ti přece nějakej profík nemusí vůbec vadit. Aspoň máš výjimečnou možnost obdivovat rozdíl. Překážet budeš spíš nějakýmu eliťákovi ty, ale to je zase jeho problém, když jde na závody pro širokou veřejnost. Na ČP mu nikdo bez licence na trati nezavazí.

              0 0
    • team_daddy  

      No nic, asi v neděli ráno taky skočím potrénovat.

      PS: používá někdo zdejší Sports Tracker nebo jsou všichni Stravisti?

      0 0
    • zderes  

      Není v propozicích chyba? Děti 8–9 let pojedou 700 metrů?

      0 0
      • Motyll  

        Myslím, že není. Je to jen takový malý okruh po louce.

        0 0
        • Polka  

          2 okruhy, je to kratky no :-)

          0 0
          • zderes  

            Nevadí. Spojíme to s nějakým výletem, jestli je v Brně na co se kouknout :-D

            0 0
            • zbartos  

              Pokud je klukovi 9 let, tak by asi zvládl M5 ve starší kategorii 10–12 let. Tam se jede 5 km a je tam 2 x jeden velmi výživný stoupák, který slabší jedinci tlačí. Start v 9:31.

              0 0
              • zderes  

                No zatím je mu 8, ale chce si to projet, snad bude možnost si to projet ještě před startem. Možná vezmeme více dětí, pokud nedají přednost jiným závodům.

                0 0
                • zbartos  

                  Pro osmiletá děcka je to moc těžké stoupání. Možná to vyjede poprvé, ale podruhé už bude mít za sebou 4,5 km v tempu a zřejmě to bude muset tlačit. Ale jestli mu tlačení nevadí, tak může zkusit jet M5 i v osmi letech…

                  0 0
                  • zderes  

                    Tlačení mu vadí ;-)

                    Poprosil bych někoho z přítomných nebo nepřítomných, kdo by tuto neděli byl ochoten někdy odpoledne projet s klukem trasu M5? Třeba by se i sešlo více lidí. Jinak otázka pár minut. Nejsme z Brna a já navíc jsem po operaci a před operacíhttp://www­.bike-forum.cz/foto/de­tail/41984–3-mesice-volna#comments. Dovezeme třeba koláče ;-)

                    0 0
                    • vpa007  

                      Mno kdybych nebyl na víkend odjetej v HK, tak to rád udělám… ale pokud bysme odjeli nějak dřív, tak bych eventuelně hodil echo… mladej si to taky někdy musí projet (M2)

                      0 0
                      • zderes  

                        To by bylo super, klidne pockam i do pozdějšího odpoledne.

                        0 0
                        • vpa007  

                          Asi z toho nic nebude… včera mě přepadla nejstrašnější chlapská nemoc (rýmička), tak kolo odkládám a tajně doufám, že do neděle budu cajk :-(

                          0 0
                          • matbiker  

                            To jsme na tom stejně. Mistrovstí vesmíru za dveřmi a já mám nudli až k zemi. Teď jsem byl s malou a se psy na kraťoučkou projížďku cestou asi 200m do kopce, stoupání tak 3%, zpocený až mezi půlkama…

                            0 0
                            • vpa007  

                              jojo… je to naprd, ale je to až za týden, tak to snad do té doby rozdejchám(e)… nudlím zdar! ;-)

                              0 0
                      • Motyll  

                        To mi hlava nebere, co chceš na M2 projíždět. Tam nic záludného není. A ty úvodní zatáčky stejně vymlíkují až před závodem. Jako ta M5 je jiná.

                        0 0
                        • vpa007  

                          mno jelikož mladej loni ten kopeček šel, tak to s ním potřebuju párkrát projet, aby mu bylo jasný, že má taky používat přehazovačku… normálně je totiž hrdina a přehazovat nemusí, teda pokud na něj nehulákám (což nechci ;-)).. takže nejde o najíždění trasy, spíš uložení některých mechanismů ;-)

                          0 0
                    • gerrard  

                      Co jsem kluka videl, tak by to vyjet mel, otazka je jen jestli mu na to budou stacit prevody. Tam jedou vsechny decka to nejlehci co maji a jeste vic nez pulka tlaci. Fyzicky narocnejsi usek na detskych zavodech neznam, ten kopecek je nejen prudky, ale i dlouhy. Jinak trasu s nim v pohode obejdes i pesky, takze kdyz ti poslu planek na mapach, tak se nemusis na nikoho vazat: https://mapy.cz/s/16OsE bod 23 je zacatek sjezdiku, kde je poprve dobre jet pomalu a podivat se ktera stopa je spravna. Jeste jsem tam letos nebyl tak zatim nevim ktera to je. :) Bod 27 je zacatek toho stoupaku.

                      0 0
                      • zderes  

                        Super moc díky!!! V neděli zkusime ;-)

                        0 0
                      • zderes  

                        Tak z Ořešína přesun na Muldu a cvičné projetí spolu se Zdeňkem, kterému ještě jednou moc díky!

                        Já jsem jen čekal na louce u toho obávaného výjezdu. Převody docela stačily, tak snad nebude těm starším zavazet. Ten sjezd byl prý docela z kopce, ještě to před závodem projede ať ví tu stopu, byl tam prý nějaký kořen, který nečekal :-D (jinak ale přemýšlím, kde jsme se mohli potkat :-)

                        0 0
                  • zderes  

                    :-))

                    Jinak za vše moc díky!

                    0 0
      • gerrard  

        Je to spravne je takovy detsky XCE zavod pro sprintery. Okruh je to do kopca z kopca a rovinka, tady mas zhruba planek https://mapy.cz/s/16ola .

        0 0
        • zderes  

          Díky to může být fajn.

          0 0
          • gerrard  

            Jj ten format rozjizdek a nasledneho finale je fajn a porad se neco deje, takze je to dobre i pro divaky.

            0 0
    • zbartos  

      Aktuální stav přihlášek na kurz můžete vidět na http://zbartos.rajce.idnes.cz/…Muldou_2016/#… . Budu se snažit seznam pravidelně aktualizovat.

      Z 260 objednaných míst je zatím využito jen 38 míst… Chtěli jsme dát přednost lidem, kteří Muldu/Muldičku pojedou, ale pokud bude nezájem o kurz pokračovat, nabídneme ho všem, kteří mají MTB a přilbu a na tolik lekcí, kolik budou chtít… Takže s rezervací lekce moc dlouho neváhejte, ať si pak můžete ještě vybrat pro vás vhodný čas…

      0 0
      • vpa007  

        Myšlenka super. Přihlásil bych děti, ale ty jsou ještě pod hranicí 8mi let. A za sebe to ale vidím tak, že bych do toho i šel, jenže dopo budu lítat kolem dětí a šetřit se na M30, po závodě budu naprosto jistě tam mrtvej, že na další blbnutí nebudu mít pomyšlení, spíš jen na to dát si pár piv a kolo zazimovat ;-).

        Takže bych to nebral jako že je o kurz nezájem, ale spíš je toho na už tak dost luxusní akci možná „zbytečně“ další lákadlo :-).

        Jinak děcka loni bavil „pumptrack“, co byl poskládanej z dobezenejch překážek (-:

        0 0
        • zbartos  

          Překážková dráha, půjčená loni od oddílu Moravec Benešov, bude poblíž startu Muldičky opět (a možná tam bude ještě jedna dráha od jiného majitele), ale bude k dispozici Janě Horákové a Filipu Matušovi k výuce techniky jízdy. Pokud nebude na některou jejich 30minutovou lekci nikdo přihlášený, asi se s nimi domluvíme, že by tam prostě jen hlídali děcka (lidi), která budou mít zájem se po dráze projet. To by pak asi bylo možné na dráhu pustit i menší děti než osmileté.

          0 0
          • vpa007  

            Díky, super :-)

            0 0
          • zdsamct  

            ta druha draha od jineho majitele je takova pestrobarevna?

            0 0
            • zbartos  

              Ano. Ale viděl jsem ji poprvé včera jen na FB profilu známého, který zatím nereaguje na můj dotaz, zda je k půjčení na Muldu. Takže nevím čí je a zda na Muldě vůbec bude…

              0 0
              • zdsamct  

                drahu jsem spachal s se svym strejdem ..Hrabos ji s holkama vyzdobil .. vyzkousena byla ted v utery na zs mutenicka .. Peta ji ma doma a verim ze ti da vedet

                zdenek Š.

                0 0
      • zbartos  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
      • zbartos  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
    • zbartos  

      Dnes se na Muldu přihlásili první individuálně pozvaní špičkoví cyklisté: Lucie Veselá a Dušan Olejníček z http://www.gtbicycles.cz/…rtunity-brno . Děkujeme za přízeň.

      0 0
    • team_daddy  

      Prosím Vás, dneska jsem na trati ztratil malou černou pumpičku Merida. Tak kdyby někdo.....prdem dík 

      0 0
    • team_daddy  

      Tak jako, proč ne, že? :-)

      Z léta rovnou do zimy. Ve středu začne sněžit

      Z léta rovnou do zimy…

      0 0
      • Motyll  

        Tohle počasí k Muldě prostě patří.

        0 0
        • zdsamct  

          tak to jsem byl posledni roky asi nekde jinde

          0 0
          • les  

            Netušíme kde jsi strávil poslední roky, ale i takové počasí k Muldě patří :)

            0 0
    • zbartos  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • zbartos  

      Dnes jsme otevřeli přihlašování na kurz jízdy MTB VŠEM ZÁJEMCůM ve věku 8 let a výše, kteří/-ré vlastní MTB a přilbu.

      Přihlašovat se můžete přes odkaz http://www.czex.cz/mulda/skola.mtb .

      Těšíme se na vás !

      0 0
    • ufoncz  

      Jde to ještě dneska (5. 10.) zaplatit bankovním převodem?

      0 0
      • zbartos  

        Ano.

        Viz http://www.czex.cz/…/podrobnosti :

        Startovné

        Výše startovného se liší podle data přihlášení a způsobu platby.

        Dospělí (kategorie M15/30, Z15, V15/30, W15/30, ZV15/ZW15):

        100,– Kč v případě přihlášení a zaplacení startovného předem. Startovné lze platit bankovním převodem na účet č. 2900161474/2010 do 5. 10. 2016 nebo v hotovosti do čtvrtka 6.10.2016 do 17:30 v kamenné výdejně e-shopu Velo Hanák (Špitálka 23a, Brno). V případě platby na účet je třeba uvést variabilní symbol, jímž je telefonní číslo na mobil závodníka. Prosím, nezapomínejte jej uvádět, bez něj není možné platbu identifikovat! Vezměte si na prezenci kopii platebního dokladu, můžete tím předejít případným komplikacím.

        150,– Kč v případě platby na místě.

        Mládež (kategorie M5/7/10 a Z5/7/10):

        Zdarma v případě přihlášení do pátku 7. 10. 2016 do 23:59.

        50,– Kč v případě přihlášení na místě.

        0 0
    • zbartos  

      Stav předem přihlášených před dnešní noční smrští (žertuji):

      10–17 let – 59 lidí (BTW máme pro tuto kategorii nachystáno asi 80 cen, tak ještě někdo přijďte…)

      15 km – 99 lidí

      30 km – 81 lidí

      Muldička – 155 dětí

      Týmy – 8

      0 0
      • matbiker  

        Teda nevím, jestli je to aktualizované, ale kukni se, kolik lidí je tam s příjmením Rubeš – ová, + teda jedna Ježková.

        0 0
        • zbartos  

          Ondra vás na závody přihlásil všech 9, ale nevím přesně, kam se mám kouknout… Bohužel ale nikdo z vás není přihlášený na kurz jízdy. S takovou těch cca 150 nyní volných míst u kurzu asi nenaplníme…

          Kdybyste si to rozmysleli, tak na přímo na prezenci bude také ještě možnost se na kurz přihlásit.

          0 0
    • zbartos  

      Pro závodníky 18+ máme nachystáno 185 cen za cca 39000,– Kč.

      Pro mládež 10–17 let máme nachystáno 65 cen.

      0 0
    • zderes  

      Je tam teď bláto?

      0 0
      • vpa007  

        Žádný bláto… aspoň teda v oblasti okolo louky… pokud bude zítra tak, jak bylo aspoň dnes, tak to bude fajn :-)

        0 0
        • Motyll  

          Bláto nebylo, za to psích exkrementů hafo. Jako pejskař tomu nerozumím. Ovšem to pořadatel nemá šanci ovlivnit.

          0 0
          • Lišák  

            Pak ovšem jako pejskař musíš pochopit, že nepejskaři jsou z pejskařů lehce rozladěni. Obě moje děcka nabrali psí h****a na přední i zadní kola. :-/

            0 0
            • Motyll  

              Lehce? Slabé slovo.

              Mladej měl dvě na kole – což jsem neřešil – bylo na střeše. Ale na kočárku mne fakt vadilo.

              0 0
          • vpa007  

            Jo, taky jsme nějakou tu minu vychytali… ale s tím se nedá nic dělat (pořadatel), dokud se nebudou pejskaří chovat zodpovědně ke zbytku společnosti… celá Lesná na tu louku chodí trajdat a když to po sobě majitelé pejsků nesbíraj, tak je to peklo… jo, jsem nepejskař.. ale i jako cyklista se snažím ostatní neobtěžovat, páč vím, že někteří zas frflaj na cyklisty (pár takovejch komentářů jsem při sobotním tréninku zachytil, tak jsem za ně slušně poděkoval, i když jsem si v duchu myslel svý, že ;-))

            0 0
    • zderes  

      Tak co letos? Za nás přespolní první Mulda a Muldička hodnocení na výbornou. Informace srozumitelné, pořadatelé všechny naše dotazy trpělivě zodpověděli, pokud mohli, tak vyhověli, jídlo a pití nám chutnalo, nemáme co vytknout. Snad jen ty dětské tratě jsou teda kraťoučké.

      Jo a nikde jsem neviděl zelené RB 26" s modrou vidlicí :-D

      0 0
      • Lišák  

        Ten Tvůj kluk by mohl jezdit za B-F. Co Ty na to? ;-)

        0 0
        • zderes  

          Jee tak tomu moc nerozumím…

          0 0
          • Lišák  

            Když vyhrává, tak by mohl na tričku nosit B-F :-)

            0 0
            • zderes  

              Dres bude mít na další sezónu trošku změnu, tak můžeme něco domluvit :-D :-D to ale není na mě, já bych takovej dres děckám nepořizoval… Jinak B-F ani reklamu nepotřebuje :-)

              Jo a nevyhrává, to jen na Brněnsku :-D

              0 0
      • Motyll  

        Všechno klapalo. Organizace na výbornou.

        Biková škola super nápad.

        Když jsem viděl jak tvůj mladej letí, přemýšlel jsem, kde dělám v tréninku chybu. ;-)

        0 0
      • vpa007  

        RB s modrou vydlí bylo doma… malá po včerejším tréninku ráno měla 38,5° (a předstartovní horečka to nebyla, je jí blbě celej den, takže zítra maže k doktorce), takže jsme start rodinnýho týmu skrečovali, páč ji doma neměl kdo hlídal a já bych mladýho sám nepořešil… teda leda na úkor sebe, ta to se mi fakt nechtělo… ale i tak by jel na Kosmikovi, páč eRBéčko nestihl ještě pořádně ošahat. Takže jsem mu start na Muldě vyměnil za to, že jsem se pak s ním v 5 jel jestě kousek projet prtávě na novým kole (RB), abysme skusili, jestli všechno funguje jak má (jo)… takže zelený RB s modrou vidlí bude až narok ;-)

        0 0
      • Polka  

        Proč jste nakonec nejeli tu M5? Takhle to byla přímo exhibice, ale koukalo se na to pěkně, ten sjezdík si s lehkostí užíval…letec :-)

        0 0
        • zderes  

          Nakonec jsme tu M5 jeli. Jenže jsme pak málem nestihli muldičku. Nakonec to časově klaplo všechno. Ale je fakt, že po té M5 byl docela hotovej…

          0 0
          • vpa007  

            pěkně pěkně…!

            U nás nakonec podle nejčerstvějších informací vypukla spála… takže předstartovní horečku malá fakt neměla… no snad budou napřesrok hvězdy líp nakoloněny :-)

            0 0
          • Polka  

            Ajo, ted jsem koukal na vysledky…tak to zajel hodne pekne mezi tema starsima zralokama.

            0 0
            • team_daddy  

              Cau, kde vidis vysledky?

              0 0
            • zderes  

              Jo to překvapilo i mě, ale vyhlášení mělo být v 11 45 a zas svůj závod start ve 12. Tak jsem se na to zeptal jestli by s tím nešlo něco udělat, prý ne. Nikdy se to prý nestalo. Ale dozvěděl se, že na bedně dostane pusu od nejhezčí ženy světa a to byl ochoten obětovat Muldičku :-D Nakonec se ale stihlo díky pořadatelům vše.

              0 0
          • zbartos  

            David skáče na Muldičce… Viz http://radekhusak.rajce.idnes.cz/…_6_Sobesice/#… .

            0 0
            • zderes  

              Předmět doličný. To má v závodě zakázaný. Ale fotky dětí moc pěkné!

              0 0
    • zderes  

      Hoši vy mě pěkně ------! :-)

      Kromě Gerarda, kterého jsem viděl už v Bukovince mě nikdo tady odtud neoslovil…Já vás nikoho nepoznám. Hledal jsem vpa007, kolo s modrou vidlí, to jediné si vzpomínám. Jinak asi nás bylo poznat podle kola. Ne teda, že bych se potřeboval nějak extra družit, ale byli jsme tam od osmi, mladej chtěl zkusit jestli zvládne tu trasu M5 a pak nám byla dlouhá chvíle, kterou jsme trávili v autě… :-D

      0 0
      • vpa007  

        Hele sory… fakt! ;-)

        Tím, že jsem jel bez děcek, tak jsem na louku doklouzal těsně před 11tou na prezošku na M15. To sem odjel, během toho mě předjel i týpek na tlusťochovi, co jsem tipoval že je matbiker, v cíli, když jsem na něj halekal, tak se ukázalo, že je to jeho brácha (matbiker byl tou dobou už cílem evidentně projetej :-))…

        pak jsem postával v zatáčce přesně před výjezdem na louku a dos halasně sem hulákal na kupu kámošů jedoucí M30.. a během toho jsem Zderesi viděl proběhnout tvýho mladýho (nepřehlédnutelnej ;-)), ale nějak sem neuměl přiřadit ke komu patří (jo, měl jsem v sobě už pár piv a panáků :-))… ale asi si mě mohl vidět, byl sem ten uřvanej fanda ve žlutý bundě, dlouhejch čapákách a škopkem v ruce :-D

        Tak sory… napřesrok se nějak domluvíme… dáme si nějaký poznávací znamení… třeba pecen chleba pod paží ;-)

        0 0
        • zderes  

          Hej tak to vím přesně!! Pěkně jsme se tomu chlámali, dal jsi zabrat některým závodníkům, psychicky to nedávali, něco jako „tak pojď si to zkusit“, jo vím, dokonce myslím, že jsi měl ještě i pivo v ruce! :-D

          Napřesrok, no jestli to ještě bude mladýho bavit… jinak bych jel i sám.

          0 0
          • vpa007  

            no ono to bylo tak, že všechno to sou kámoši… navíc někteří zase podobně hecovali mě, když sem jel M15… jenže já jim to vrátil 2× víc… a jo, byli rádi, nejvíc v posledním kole (což znám taky sem to párkrát jel), a hlavně byla prča :-D

            PS: dyť říkám škopek v ruce (škopek = v Brnisku pivo).. jinak su rodilej Hanák, enem naplavenej do Štatlu ;-)

            0 0
            • matbiker  

              Jak bylo napsano vyse, priste nejake poznavaci znameni.

              Jinak Vpa na me hulakal , kdyz jsem ho predjel a pak uz nevim o nikom…

              0 0
    • zbartos  

      Fotky z Muldy/Muldic­ky/kurzu jsou na verejne pristupne strance https://www.facebook.com/…68772954594/ .

      Výsledky Muldy/Muldicky jsou na http://www.czex.cz/mulda/vysledky a výsledky Muldy s časy i za jednotlivé okruhy na webu měřící firmy (viz odkaz výše). Tymy budou časem…

      0 0
      • vpa007  

        Zdenku,

        díky moc za opět parádní akci… už pár let tomu v partě říkáme Mistrovství vesmíru a je to vždycky noblesní tečka za sezónou, kde člověk sešrotuje tělo i ducha (na kole i pivama :-)) a pak může v klidu kolo umýt a odložit do kumbálu a uzavřít bajkovou sezónu :-).

        Letos vyšlo i počasí… taky aby ne, když jsem jej 14dní dopředu hypnotizoval! Taky sem poprvný vyhrál v tombole (super! :-)). Organizace na jedničku, díky patří všem, včetně zázemí na trati – zdravotníků, traťovým hlídačům i stážníkům městské policie. Prostě super. Díky. Za rok se těším zas a doufám, že klapne i rodinnej tým :-)

        0 0
    • zbartos  

      Redakcí výrazně zkrácený text o Muldě je v Severníku 11/2016 na straně 9. Viz http://www.sever.brno.cz/…011_2016.pdf .

      P.S. Píše se tam i o Davidovi, tak mu to příp. Zdenku ukaž, ať má radost.

      0 0
      • zderes  

        Jee dobrý, sponzoři ozvěte se, nějaké místo se na dresu jistě najde :-D

        Pokud ho to ještě bude bavit, dojedeme zase a bude nás asi víc.

        Díky :-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.