• Teddy

    V neděli jedeme s Eli na biku na Slapy tak kdo chce jet s námi ať dorazí :-)

    Sraz: pondělí 6.7.2009 v 9:30 pod Barrandovským mostem na Bránické straně

    Trasa: cca 85km

    Baranďák – Zbraslav – Jarovské údolí – Ohrobec – Zvole – Březová po červené do Davle a Pikovic – po zelené přes Hradišťko do Štěchovic – po modré do Třebenic na oběd – přes hráz dál po modré až na Vysoký Újezd – pak po silnici do Teletína a za ním po žluté s které se odbočí na Krňany a sjede do Kamenného přívozu – pak přes Jílové po zelené na Libeř – Libeň – Zvole – Ohrobec – Lhota a po modré dolu na Zbraslav – Baranďák

    Tempo výletní, do kopce pomalu (nějaký tam holt budou) a z kopce rychle :-)

    0 0
    • Teddy  

      Je to v pondělí s tou nedělí v první větě jsem se nějak upsal ,holt nejsem zvyklej na ty pondělní svátky asi by měli být častěji :-)

      0 0
    • Eli  

      Zmněna trasy vyhrazena. A to hlavní, spojíme to s koupačkou!

      Budu na netu až v neděli večer.

      0 0
      • Eli  

        . . . a sraz by moh bejt klidně v 10 nebo v 10.30. navrhnete, prizpusobime se. Trasa se dá zkátit, tempo pohodové.

        Se těším na to zvlažení ve vodě.

        pokud nikdo nepotvrdí účast, akce se ruší.

        0 0
      • Elwing  

        Tak tou koupačkou jste mě dostali :) Klidně bych jela později, určitě v těch 10. Na Slapy jsem jela od Hostivaře, ale trasu si prd pamatuju :( Budu asi po dvou měsících na kole (kvůli zranění), takže jsem hodně velká lemra.

        0 0
        • Teddy  

          Určitě přijeď , já jsem teďka taky 14 dní na kolo nesedl (kvůli zranění kola) tak budu možná občas tlačit i s kopce :-)

          0 0
    • _guru1  

      já se přidám

      0 0
    • Jituschka  

      Taky zvažuju svoji účast, ale mam trochu problémy s kolem, tak uvidím po dnešku.

      0 0
    • Zlatka  

      Inu jela bych s Vámi ráda, ale včera na bikovačce se do mne pustil nějaký bacil a dnes vzdoruje a ani svařák nepomáhá. :(

      0 0
    • Teddy  

      Takže sraz tedy definivně v 10:00 pod Barrandovským mostem na Bránické straně. Plavky a dobrou náladu sebou, trochu se cestou schladíme :-)

      0 0
    • crom  

      tomu rikam plan:-)))bikovacka a cachtani s holkama.to si nenechte ujit!skoda ze jedu jinou akcicku

      0 0
    • teepeex  

      taky nemuzu, priste urcite:)

      jedu si utrhnout plicni laloky do alp

      0 0
    • hms  

      Bohužel se nepřidám, nejspíš popojedeme někam autem k Sázavě a budeme jezdit tam, tak někdy příště a neskákejte uřícený do vody :-)

      0 0
    • Eli  

      tak zejtra ráno . .

      si to taky užijte, co budete jinde.

      0 0
    • pajan  

      Škoda, taky se nepřidám… :-(

      0 0
    • anakin  

      Ahoj, rad bych se pripojil. Dlouho jsem na tom nesedel, takze pokud budu zdrzovat, hodte me do vltavy.  

      0 0
    • laufdeck  

      jedu taky  koupačka a tak .. tempo  přispusobím slibuji  plavky ručniček beru

      0 0
    • dely  

      jaj a ja si toho musela vsimnout az dneska:(

      0 0
    • Suchoš  

      Skoda ze som v praci… 

      Budete planovat vylet Praha – Slapy II.?  Rad sa pridam (len nie tento vikend 11–12.7.). Raz som sa tam vychytil ale nejak som zabludil..

      0 0
    • Teddy  

      Díky všem za vyjížďku byli jste super, hlavně že jste mě neukamenovali za to bláto a kopřivy před Pikovicema. Zde jsou nějaké fotky . Nakonec jsem taky píchnul někde na Lhotce mi ušel zadní plášť tak na 1 atmosféru, ale kupodivu se to na něm dalo dojet až na Chodov. Takže skóre vyjížďky je 4× praská duše, 1× rozbitá rolnička u přehazky ,1× přetržený kabel od počítadla a hlavně úrazy 0 :-)

      0 0
      • Elwing  

        Jo bylo to fajn, jsem ráda, že jsem přežila. Naordinovala jsem si pro začátek moc velkou kilometráž. Ještě teď mám v předsíni špinavýho bajka a na začátek týdne jsem dost zničená :)

        0 0
      • laufdeck  

        laufdeck.rajce.net foto zde

         
        0 0
    • Eli  

      Tomáši hoď sem převýšení a profil trati.

      Fotky naliju večer nebo zítra.

      0 0
      • Eli  

        fotky jsou zde.

        Musíme vypatrát e-mail na Masouda,  co , Tibore, nemáš ho?

        Má pár společných fotek.

        0 0
        • tibro  

          Fotky od Masouda tu

          Dúfam že sa správal slušne ;)

          0 0
          • Eli  

            správal a i česky rozprával. Tak mu dej zase vědět, chceme někam jet o weekendu. Kdy Ty budeš moct zase na bajk?

              

            Návrh od Járy:

            Ještě jsem nikdy nejel tu žlutou z Davle do Jílového a nebo by se to dalo ještě ject z Petrova po zelené přes Medník do Kamenného přívozu.

            Délka 68km + cesta na Točnou a z Opatova

            letiště Točná → Točná → Dolní Břežany → po silnici k rybníku Pytlík → po žluté → Okrouhlo → po modré do Libřic → kousek podel vody → pak žlutá → Petrov → Bohuliby → Jílové u Prahy → pak po modré → Pod Drnkou → rybník Markvart → Těptín → Kamenice → pak po modré → Olešovice → Brtnice → Velké Popovice → pak po žluté → Radimovice → za lesem Okrouhlík doprava → Chomutovice → pak po silnici → Modletice → Dobřejovice → Průhonice → Metro Opatov

             
            0 0
            • Teddy  

              Tibro díky za fotky od Masouda jsme tam hezky pohromadě.

               

              Jinak tu trasu jak píše Eli jsem zadal do vlákna zde na zítra. Já vím je to narychlo, ale jsem teď nějakej zbržděnej :-)

              0 0
              • Eli  

                a co by Tě odbrzdilo? :)

                0 0
                • Teddy  

                  potřeboval bych schodit, u všeho se moc zadejchávám a pak mi chybí energie a nestíhám to co bych chtěl. Prostě nějaké ty gramy dolů, mám už asi staré a těžké komponenty :-) Třeba si zítra na kole rozbiju ústa a půjde to samo :-)

                  0 0
            • tibro  

              Dobre, dám mu vedieť. Už sa ma i pýtal či neviem o niečom na tento víkend. Takže je zo mňa teraz virtuálny cyklista – dohadzovač :) Kedy budem mocť na bajk ja to ešte neviem. Dúfam že do dvoch mesiacov to už pojde.

              0 0
              • Teddy  

                Tak ať ti rychle uteče to léčení, protože biker bez kola je jako ryba na suchu.

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.