• KUBA6

  Zdravím, objednal jsem si CANYONA- GRAND CANYON AL SLX 8.9. Vše v pohodě, pak přišel e-mail v ANG s údaji o objednávce cena, čísla objednávky a zákazníka. Ale nevím jak zaplatit(platba převodem), nenašel jsem číslo účtu a co uvest do variab. a konst. symbolu. Nebo mám čekat na další faktury nebo již nic nepřijde. Díky.

  • myscho  
   1. Čo tak napísať do Canyonu?
   2. Canyon tu ma samostatne vlakno.
   • KUBA6  

    Myslel jsem, že někdo platil převodem, tak ví, co jak vyplnit. Kdo ví, tak to je otázka pár minut a nebudu psát do starého vlákna, jen mi stačí co kam napsat a to je vše. Díky

    • novas752  

     Tak právě pro taakovou drobnost neni třeba zakládat další vlákno žejo. :)

     Ale nevim, Canyona jsem nekupoval.

     • Juhax  

      Ahoj,

      mělo by to být takto:

      Platbu jsem zvolil jako „domácí“ na účet v rámci ČR,

      účet příjemce je ta zkratka KTO, před toto číslo dáte samé nuly a kód banky je 0800 (druhá strana). Do variabilního symbolu napíšete číslice bez VRG, jinak by to s VRG napsalo chybu (číslo najdete na prvním listě). Příjemce jsem napsal CanyonBicyclesHmbH takhle dohromady. Do zprávy pro příjemce napíšete číslo zákazníka D2212×xx a objednávky VA1426×xx, já to napsal v angličtině (customer no, order no). Čísla najdete na první stránce. A potom jen doplníte konečnou (total CZK) cenu a odešlete.

      Takto to platilo před dvěma roky, tak snad je to stejné.

    • MirosPikos  

     Použij tlačítko hledat a pak hlavu, nebo naopak. Všechno tu bylo několikrát napsáno. Divil bych se, kdyby neměli Canyon nějaký návod v CZ. Hlavně v tom nehledej žádné složitosti.

  • ubo  

   Taky jsem nevěděl, zeptal jsem se a bylo mi odepsáno co a jak. Číslo účtu už nemohu najít.

   • Lukas91  

    Nebo zkus napsat uživateli Tomáš – Canyon , ten by se měl starat o Canyon v CZ/SK . Měl i svoje vlákno zde http://www.bike-forum.cz/…cz-sk-2.html. Asi by to bylo lepší pokud nechceš psát v ENG/DE přímo do canyonu.

   • vylizplech  

    Tak myslím co poslal odkaz Tecka, tak už je to snad všem jasné, je to jednoduché, pošleš peníze na účet české spořitelny, který je přidružený účet u canyon a jako variabilní symbol dáš číslo objednávky, aspoň tak jsem to dělal já a kolo mi dorazilo.

    • KUBA6  

     Jojo, tak jsem to udělal, nebyl jsem si jistý, ze to posilam české spořitelně a ještě jsem moc nepobral ty příspěvky v cz-sk canyon vlakně, jakési různá čísla, písmena u objednávek, účtu a tak. Jeste jsem do zpravy pro příjemce napsal číslo zákazníka a jméno, tak snad by to melo být ok. Jinak děkuji všem kladným prispevatelum za snahu a pomoc.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.