• Martin

    ahojda nezajedeme si nějakej malej terének? jsem po nemoci, takže nic šíleného.

    0 0
    • mosquito  

      asi pojedu protoze potrebuju na vzduch ale tak max rychlosti 15kmh a rovna silnice :) :'(

      0 0
    • petryk  

      Jel bych v soboru rano, ale nevim, jestli MTB. Jeste uvidim podle pocasi…

      0 0
    • Martin  

      vyjel bych v sobotu někdy mezi devátou a desátou. napadá mě buď klasický kopeček a nebo, pokud se vám nebude chtít tahat se po kopcích, potom směr litovelské pomoraví a pojezdit tamní lesy. no a nebo pojezdit kosíř, tam jsem nebyl asi 100 let :-) a znám tam jenom tři cesty. uvidíme podle počasí a mokra

      0 0
    • grafik  

      pridal bych se, ale uz 4. den bojuju s chripkou … vrrr

      0 0
      • petryk  

        A ja jsem si rikal, ze furt nejsi online:( tak se uzdrav!

        0 0
    • vit  

      Ted poskládal nového bajka , a do blata moc mně nechce :-)

      0 0
      • Martin  

        myslím že v tom pomoraví blata moc nebude, tam je spíš horší asfalt

        0 0
    • Martin  

      pokud se vám bude chtít, sraz v 10 u letadla, výjezd směr Litovel pomoravím a v Litovli se uvidí, pokud by bylo nějak slušně, můžem to protáhnout do lesů, co jsou kolem Úsova.

      0 0
      • petryk  

        Tak zatim to vypada, ze se spis nepridame, bude nejspis silnice nekam smer Moravsky Beroun…

        0 0
    • Martin  

      90 km v litovelském pomoraví, 5 hodin. s Vitem jsme dali Litovel . Nové zámky . lesem na Úsov – Uničov . Pňovice – Olomouc.

      dobrá akcička, akorát posledních 20 km bylo docela náročných

      0 0
      • vit  

        To jo :-)

        0 0
        • vit  

          Co kolo umity?

          0 0
          • Martin  

            umyty a leskne se jak … :-) kamoš ho vzal s citem wapkou já se vykoupal, spapal půlku pizzy a šel spát. deocela mě to stahalo.

            0 0
      • vlk  

        Taky jsem byl s Darjanem na kole-terény okolo Posluchova a Hluboček-Darjan se pěkně vymáz v zatáčce v bahně :o) dám časem foto jeho přehazky v bahně-se vsadím, že nikdo nepoznáte co to je za typ.

        0 0
        • mosquito  

          megalol … to ma z toho nocniho kaleni :-D se zbytkovym alkoholem se proste jezdit nema :))) a foto posli nebo hod sem ;-)

          0 0
          • Martin  

            taky jsme narazili na bahno. v pomoraví, na cestičce od mostu u lesní šance do hynkova lesáci tahaj stromy. normálně je tam asfalt, ale ted tam je strašnejch sraček. fuj.

            0 0
            • mosquito  

              jj tez dodatecne dekuji lesakum s V3skama … jak to bylo pred 3ma tydnama namrzly tak sem se tam poskladal a jelikoz cast byla zmrzla a cast mekka tak sem nevedel jestli mam v trenkach blato nebo primo nas*ano :(((

              0 0
              • Martin  

                no snad to bylo jenom bahno :-)

                já taky málem dvakrát hodil tlamu, když mě to na marastu podklouzlo. těma samýma místama vit projel v pohodě a elegantně, čímž mě teda naštval :-)

                0 0
          • vlk  

            No budu muset foto od Darjana nejdřív vyškemrat-mě zrovna došly baterky a tak jsme to fotili jeho foťákem.

            0 0
          • vlk  

            Aha, a já si říkal, že jen cestou z Kopečka do Hluboček se mi 2× ztratil to v zcela přehledném terénu a jel kousek za mnou :o)

            0 0
      • petryk  

        My jsme dali 65 kilaku za necele tri hodiny na silnici – Olomouc – Chomoutov – Šternberk – Lipina – Těšíkov – Petrovice – Jívová – Dolany – Samotišky a dom Taky moc pěkný, krásné výhledy na Jeseníky, opravdu ideální počasí na kolo:)

        0 0
    •  

      Svitava je řeka řek!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.