Olomouc, neděle 10.6.2007 - MTB, směr podhostýnsko

16 nepřečtených
  • Martin

    v neděli bych se chtěl se Stancekem jet podívat do lesů kolem vesnic Kostelec u Hol, Roštění a Pacetluky v oblasti pod Hostýnem. tempo pohodové, terén nenáročný, taková pěkná kochací jízda. jeli bychom polní cestou kolem Moravy do Tovačova, z Tovačova pak přes Zářičí do Vlkoše, tam nabereme Stanceka a hurá do lesů. výjezd kolem sedmé ráno z Ol… minimum asfaltu…

    co vy na to?

    0 0
    • Stancek  

      Kdo jede, tak GPS, mapy, buzoly sebou, cesticky jsou tam krasny, ale dost casto cesta proste zmizi v metrovych koprivach, nebo v horsim pripade uplne… Na to ze to mam ±10km od baraku, tak tam docela tapu ;-)

      0 0
    • mosquito  

      dle pocasi a momentalniho stavu nas*anosti :-D oboji je bohuzel ted silne vrtkave :-/ ale jinak bych jel moc rad

      0 0
    • Stancek  

      Jeste neco pridam :-) Dnes jsme tama jeli s Dawem, vratili jsme se krvavi, popaleni od kopriv (to jsem zase ja vybiral cestu :-) ), ohly riditka, sedlo (to nas ve sjezdu rozptylovaly fesny devcata) a doufam to byly jediny skody. Tak se tes ze tu 29" poradne provetrame :-)

      0 0
      • mosquito  

        heh tak to radeji pojedu s nejakou panickou na Naklo :-D

        0 0
        • Stancek  

          Kua, tak to byl muj prispevek kontraproduktivni… jsem myslel ze tim sis nekoho nalakam na takovou srandu :-)

          0 0
          • Martin  

            more doufám, že nás protáhneš po ověřených stezkách – nerad bych aby si Mosqito odnesl fóbii z Hostýnek :-D

            0 0
          • dav33  

            no to byla strašná sranda :-)od těch kopřiv mě brní nohy ještě teď. to že jsem se v nich vyválel, když mi nevyplo spd, to nebylo to nejhorší..... a že jsem letos ještě nespad a se staňou za dva dny třikrát( z toho dvakrát přes řidítka) to svědčí za vše :-) ps:ty další tři pády s nevyplým novým spd kufrem nepočítám…

            0 0
            • Stancek  

              Kua me ty nohy taky brni… ale nerikej ze nebyla sranda, kdyz ses v tech koprivach valel, tak ses chechtal tak, ze to muselo byt slyset az na Hostyne :-) Kazdopadne to byl silnej bajkovej zazitek :-)

              PS: doufam kolo v poradku

              0 0
              • dav33  

                jj, byla to sranda, to přece k bikování patří… odřený jsem i na rameni, pěkný parakotoulek kolo zatím vypadá v poho

                0 0
    • Martin  

      tak zejtra v 7 ráno u lídlu, jéš?

      0 0
      • mosquito  

        ty voe v 7 rano uz ready :O no tak to jako nevim no .. cekejte tam me max do 7:10

        0 0
      • Stancek  

        Tyyyjo, tak brzo? Ja se dnes tak trochu zrusil… Jak budete vyjizdet, tak mi napis sms at me probudis a aspon ocistim vidlu a retez, blato potom omlatim cestou, oboji dnes dostalo poradny kapky.

        0 0
        • Martin  

          vypadá to že se vám moc nechce, posunem to o hodinu… psal jsem mosquitovi

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.