• Foose

  zdravím, potřeboval bych poradit. Tata má najeto na kole asi 6000 a od té doby co ho koupil ještě nic neviměnil. Teda jen vidlici a středovou osu. Potřeboval bych vybrat něco rozumného. Musím sehnat novou přehazku a smyk, protože v tom už má strašné vůle, Kliky má nějaké FSA na čtyřhran, přehazovačka Alivio, přesmykač Acera uchycený pod osou. osmirychlostní kazeta. (páčky Alivio)

  Co jsem se díval tak převodníky samotné jsou dražší než celé kliky, proto bych to vzhledem k poměru cena výkon viděl na kliky Alivio, ty by mu určitě stačili, myslím že rozdíl nepozná no a teď ten přesmykač – nevím co je za výhodu v tom uchycení pod osou. Takže mi hlavně poraďte jaký typ uchycení. Jenotlivé modely se cenou liší ve stovkách. Přehazovačku si nějakou vyberu. Přehazku snad nějakou vyberu. A řetěz s kazetou bude taky stačit určitě nějakej obyč..

  • Blabas  

   Jestli taťka najel 6000, pak ho to chytlo. Investovat do oprav v této cenové kategorii je tak trochu záplatování. Co raději zvážit nákup/nalíznutí celého kola. Můj pantáta najede 6000 za rok jako turista s bagáží a když mu kolo zestárlo, tak jsem ho přesvědčil, že jedinou vášeň, kterou má by bylo lepší podpořit novym celym kolem, jinak něco opravíme a podělá se zbytek ( náboje, ráfky,…) Dalo to práci ukecat, ale je spokojený.

  • BrutalniNikita  

   Ticho! Všechny vás zabiju!

Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce