• M@rtin

  Zdarec, chystám se letos v červnu na silniční závod na Gross Glockner. Je to nějakých necelých 30 km s průměrným převýšením 12%. Myslíte, že to vyjedu s převodama 53/39 na 12/25 ? Lážo-plážo určitě ale bojím se, že v rámci závodu se někde cstou utavím. Poraďte – má cenu tam strkat jinou kazetu (nechce se mi investovat do nového trojpřevodníku, protože kazeta s více zubama a nebo výměna pastorků by vyšla levněji)? Máte nějaké jiné doporučení jak tento závod se ctí zvládnout? Zatím jsem vždycky tyhle kopce jezdil jen s partou kamarádů rekreačně a to je přeci jen něco jiného (člověk si zastaví kdy chce, odpočine si jak chce, jede tempem aby to bez problému vyjel atd.)

  • Kolík  

   Jel jsem ten závod 2× na pohodovku kvůli medaily! Na horáku převod 1:1 (nejmenší:nej­větší), nevím kolik to má zubů. Byl jsem rád že jsem se posledně vešel do 4.hodinového limitu! :-)

  • Lucka  

   Jestli to chces jet jako zavod, tak ti ta 25tka bude stacit, jestli si trochu silovej typ, ale trapit se budes kazdopadne:)…a to prumerny prevyseni 12% je dost zavadejici, neb prvnich 10km se jede skoro po rovine, pak se to zlomi, pak znovu a znovu a poslednich 13kilaku se dost splha, ale vyjet se to da…:)))

  • Siddha  

   tohle sem nejel, ale zkus si poridit jen ten jeden pastorek – 27, nebo 28, myslim, ze to by pomohlo… triplacku urco neee

   • figur  

    Jel jsem to (z Ferleitenu na Franz Josephshoehe a zpět 90 km) na silničce nejmenší převod 39×26 a šlo to.S tímhle převodem jsem odjel pár silničních alpských maratónů.Moc jsem před tím netrénoval(2–3tis. km).Byly to maratóny i 250km a 5500m převýšení.Dolů 90tkou.

  • NuPagadi  

   Jen počkej, Zající!

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse