Názor - Reklamace Giant Reign 1,5 2018

6 nepřečtených
 • jossephe

  Ahoj, všem. S radosti jsem si pořídil Enduro Giant Reign 1.5 2018. Propadl jsem ježdění na trailech, ale jsem zklamán co musím zažívat s daným kolem. Buď špatný kus, nebo mam opravdu smulu. Loni vadné vahadlo, měsíc kolo na reklamaci a ja musel rušit cyklo dovolenou( odkládal jsem povinnou garancni prohlídku na posledni chvili, trosku ma chyba). Letos sezóna v rozjezdu a ja opet bez kola. Důvod viz. foto. Pry se nejedna o prasklinu, to mi řekli bez mrknuti oka, ze je to barva. Mne to však nepřipadá a hlavne me štve i pristup. Kolo za 70tis a chování jako by to byl rohlík. Mozna to je opravdu praskla barva, ale o kolo se starám a tohle bych si vsiml. Navíc mi začalo od spodní části v kole krupat, takze velké zklamání a porad zvažuji jak se zachovat a co s tim. Chtel bych vaše názory, jestli mam byt v klidu a jedna se o prasklou barvu a připadne rady co s danou reklamaci dále.

  Diky za jakékoliv postrehy

  • plzakj  

   Tak tu barvu trochu odrejpni a uvidis.

  • freerider159  

   Tež bych to viděl na barvu, v takovém místě si nemyslím že by to prasklo. Jestli chceš vědět jestli je to prasklé, musel by jsi odstranit tu barvu. Vrzání s tím třeba nemusí mít nic společného.. nechal bych si od nich napsat že to nic není a jezdil bych dal. pokud to je prasklé, tak se to rozleze nebo to uletí…

  • Vilém  

   Blbe nastrikane.

  • jossephe  

   Tak reklamace je v reseni a zastoupeni Giant + obchodník pekne lžou. Zatim kolo stále v reklamaci, ktera je v reseni, ale informoval jsem se o průběhu, protoze vyprší zákonná lhůta. Tvrdili mi jak prováděli rtg zkoušku a ze maji protokol, ze se o prasklinu nejedna, ale bohuzel se mezi sebou zapomněli domluvit, protoze k ničemu takovému nedoslo. Takze odkrytí budu chtit po nich, protoze ja do toho zasahovat nechci, aby mi pak jeste neřekli, ze jsem to poškodil ja. Takze brzy zase dalsi info o průběhu.

   • Barak  

    Pozor na to, že teď můžeš mít kvuli nouzovemu stavu problém s odstoupením od smlouvy z duvodu marného uplynutí lhůty. Řeším něco podobného.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.