• sosak

Ahojte, máte někdo nějakou zkušenost tímhle kolem? Taky jsem nikde nedohledal žádnou váhu …

https://www.mmrbikes.com/…kish-20.html?…

• Annaai1  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován adminem.
    • Motyll  

Nikdo to nejezdí?

• Pajk  

Jezdím Rakish 10.

Rám bude stejnej,jen jinak osazenej.

Na klasické XC je kolo v pohodě,lehčí traily se taky dají.

• anybz  

Ahoj, tak já to jezdím od včerejška MMR Rakish 50 :-)

Pokud se ptáš na váhu, tak uvádějí 11,6 a docela bych tomu věřil.

Pocity po první jízdě, je to pěkně tuhý, a jede to dobře ..

XT 1/12 na 34, měl jsem strach že to bude málo, ale úplně to stačí.

Jinak L rám, opravdu trošku kratší, ale vyhovuje mi to, před tím jsem měl 18,5

Sedlo tak akorát, a řídítka jsem snížil o jednu podložku.

Jinak objednáno na TS Bohemia ve čtvrtek, v pondělí doručeno, příplatek za sestavení kola 339 Kč, dodáno ve veliké krabici, stačilo otočit řídítka a nastavit sedlo a hurá na Šumberu :-)

• Motyll  

Díky. Co zač jsou kola? Moc se toho o nich nedá vyčíst… Pláště jsou kevlar nebo tam dali drátovou verzi?

Vidlice ti chodí jak?

• anybz  

Výplet/náboje: XCR 9800 DW 29 15–12 protahovací osy Boost. Aluminum 6063 Double Wall

Pláště: Hutchinson Cobra 29×2.10 ( kevlar patka)

Vidlice zatím spokojenost, na to že je to 100 :-)

• Motyll  

Tak doplním pro zájemce. Pláště jsou drát a je peklo je sundat. Problém je i v ráfcích, nahodit třeba RR. Nechtěl bych to dělat někde v lese…

Každopádně kola půjdou do sklepa :)

• obda  

Ty kola asi budou tragický, tady se psalo 1080/1280 g (predni/zadni, bez RU). Ani šířku tam nenapíšou :-/

• bednee  

Mám Rakish 10 2019, po výměně zapletených kol, instalaci XT SPDček je váha 10kg ve velikosti XL. Rám je kratší (malý reach), takže mám sedlovku s offsetem a už nainstalovaný byl 10cm představec. To není úplně ideál současných XC kol. Jezdím na tom všechno, naposledy Rohanské stezky XCM a v pohodě, nemám pocit, že by mě geometrie nějak limitovala.

• bednee  

Hmm, na lonskem Rakish 10 byla vidle RS SID. Letos sli s urovni komponent o dost nize. Fox Rythm nebude nic moc.

• animalmk1  

Taky jezdím MMR Rakish , chtěl jsem vyšší verzi , ale jsou vyprodané , tak že jsem vzal 50 a koupil rovnou XT brzdy.

Předtím jsem měl RB , ale jelikož nové kolo stále nebylo , tak jsem vzal toto a zatím nelituji.

Kolo jede dobře , přijde mi to i pohodlnější než bylo RB , ale to může být jen pocit.

Bral jsem L na 187cm a je to tak akorát.

Akorát jsem nalepil folie na spodek rámu a udělal registraci na doživotní záruku na rám , pro jistotu :-)

• Dzany  

Já mám Rakish 00 a jsem maximálně spokojený. Úhel hlavy neřěším ani to nepoznám.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse