Silverback Superspeed 2.0 vs. MMR Rakish50

4 nepřečtené
 • Saquer

  Skúste mi poradiť pri výbere medzi týmito dvoma kolami:

  https://www.tsbohemia.cz/…d300215.html#…

  https://www.tsbohemia.cz/…d344028.html#…

  Dík moc

  • Lachtis  

   Jestli chceš tuhý a přitom neuvěřitelně pohodlný rám, bez fičurin, které mohou být zdrojem poruch a servisu (planžety u BMC TE01, isospeed od Treku) vem Silverback. Pokud Ti o komfort nejde, tak klidně MMR. Porovnávám hlavně rámy, ne osazení a cenu… To jen, abys věděl, jaký je tam rozdíl v rámech.

   • Saquer  

    Vďaka za reakciu, ja sa práve do toho až tak nevyznám. Ak by som chcel potom na tom Silverbacku vymenit kazetu, musí sa vymeniť celé zadné koleso, alebo to ide aj tak? V základe je tam 11–46 … a chcel by som 9–46.

    A co vidlica?

    • petrx  

     To by se tam musel taky vyměnit ten klasický náboj za s XD ořechem na který existují kazety s 9z pastorkem.

    • Lachtis  

     Je tam ořech Shimano pro 9,10 a11 rychlostní kazety, které začínají vždy jen a pouze 11 pastorkem… Takže Nic jiného, než kazety začínající 11-XX tam nedostaneš. 9–46 je pro Sram XD ořech. A 9–46 je zbytečně drahá a né každému vyhovuijí ty skoky na kazetě. Když by Ti nestačil rozsah 11–46, můžeš vyměnit za kazetu 11–50, a dát větší převodník (třeba 34 nebo 36), ale pak možná bude potřeba i vyměnit ramínko na přehazovačce – oficiálně je max do 46z. Nicméně 50z pobere, ale už to nemusí řadit úplně ideálně. Vidlici bohužel neznám, je vzduchová, nebude to žádný zázrak no, ale třeba poslouží dobře. To fakt nevim, X-fusion neznám, nikdy jsem nejezdil.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.