• Jaroslávek

    Zdarec kamarádi, díky tomu, že mám ochrannou známku na zakládání tohoto vlákna, činím tak. Můžete nahazovat termín.

    0 0
    • obda  

      Tak ta je dobře historická :D

      0 0
    • Jaroslávek  

      Včera se termín nahodil: 13.12.2019.

      0 0
    • babicak  

      K večeři prosím tatarák, kdo se přidá?

      0 0
      • obda  

        Plha se hlásí.

        0 0
      • mastihuba  

        Ja Jim vsechno :)

        0 0
      • Smazaný účet  

        0 0
        • Excel  

          Ty chceš preclíky?

          0 0
          • mastihuba  

            Ma roupy :)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Konzumace syrového masa s sebou nese vždy rizika, platí to i u hovězího. Milovníci tataráku riskují nakažení salmonelou, případně napadení parazity, jako jsou tasemnice nebo svalovec. Proto musí být maso vždy zkontrolováno veterinářem. Když už tedy tatarský biftek, tak vždy maso z důvěryhodného zdroje, procházející veterinární kontrolou.

              0 0
              • babicak  

                V sobotu to byl důvěryhodný zdroj?

                0 0
                • Smazaný účet  

                  I kdybych si to naškrábal sám, jakože v hospách to melou, což je prý nedostatečné, nad původem a druhem toho masa ani nepřemýšlet :)

                  Holt každá slast má svoje rizika.

                  0 0
                  • obda  

                    Mletí je nedostatečné proto, že si při něm nevšimneš boubelí tasemnice.

                    0 0
              • obda  

                Pokud nam do toho nepřidají vepřové, tak svalovec snad nehrozí, ne? A tasemnice (bezbranna) není nijak závažným problémem. To ta salmonela je větší průšvih.

                0 0
              • Polka  

                Tak jsme zase dostali po roce již tradiční potravinovou přednášku no a třináctýho se budem moct konečně jako vždy fklidesu nažrat :-)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Vy jste všichni tak laxní, to se potom žije :)

                  0 0
                  • RomanH  

                    Tak Ty to vsechno okecas a pak to zeres taky :-) A kdyz jsme u toho, ten sobotni tatarak jsi navrhnul Ty, ja byl tak prositej, ze me ani nenapadlo hledat v jidelaku – cesnecka se jevila jako jedine, co do sebe dostanu. Ale diky, vybral jsi dobre :-)

                    0 0
                  • Polka  

                    Si pamatuju jak jsme za mlada vždycky dělávali maso na karboše, užírali už při mletí, pak nechávali přes noc odležet v lednici (sůl, pepř, majoránka a namletej česnek a cibule) a užírali a užírali za čerstva :-) Nikdy nikomu nic nebylo a jak to bylo dobrý.

                    0 0
                    • RomanH  

                      No vsak jak chces jinak poznat, jestli mas sekanou dobre nakorenenou ;-)

                      0 0
      • Motyll  

        Tatarák klidně, termín nikoli.

        0 0
    • Excel  

      To je slušný kompro. :-)

      0 0
    • mastihuba  

      Dneska je takový tipicky počasí na Mikuláskou debatu :)

      Kvíz poznej mesto

      0 0
    • Polka  

      Co termín 29.11 a 30.11, aby mohl i Motýl?

      0 0
      • mastihuba  

        tak 29. mam večírek já, ale mě je to *****, bude bude nebude nebude…

        0 0
      • obda  

        Za mne špatný.

        0 0
      • Motyll  

        Tak jen dejte vědět konečné rozhodnutí, ať si to nějak můžu poskládat do kalendáře. Zatím to tedy vypadá, že 29. nemůže více lidí než původní termín.

        0 0
    • Polka  

      Maňas mi včera předal rozhřešení termínu. Škoda že na začátku neudělal anketu s termíny v tomto vláknu :-( Já bych navrhoval zvolit ten termín, kdy pojede víc lidí, protože se s některými vidíme během roku málo nebo vůbec. Z reakcí ale momentálně pořádně netuším, kdo co preferuje, tak to zkusím takto rozepsat…

      29.11: Polka, Pája, Roman, Dušo, Maňas, Motýl

      13.12: Polka, Pája, Roman, Dušo, Maňas, Obďa, Franta

      Co Jst, Pepek, Depka, Exik? Nic? Kdo se nechce účastnit, tak pls nereagovat, ať v tom nemáme bordel. Dík.

      0 0
      • Paja  

        Exik a pepek jsou v Motyllove tabulce.

        0 0
      • Excel  

        já tfináctýho

        0 0
      • mastihuba  

        Na mě se nevazte, na smelc stejně nejezdím a spíš mě baví kybicovat :)

        0 0
      • Jaroslávek  

        Zatím tedy 13.12 : 29.11.

        8 : 6.

        0 0
        • mastihuba  

          hlavně to nedávat mezi kozy, tam už mám taky akci :D

          0 0
        • Polka  

          Ano, teď ještě otázka zda ponechat nocleh pro 4 nebo přiobjednat.

          0 0
          • RomanH  

            Tak citam, ze v tu dobu asi plnej penzion nebude, ne ? To by se mohlo doladit v danem tydnu.

            0 0
            • Polka  

              Tím bych si nebyl tak jistej, ale o noclehu s L zatím mluvil jen Maňas, já tu situaci neznám. Samozřejmě je tam případně invalidovna :-) Takže zatím 5 lidí na nocleh i s černým ptákem.

              A co Šmelc? Stůl vemem tradičně aspoň pro 8 lidí a uzený tedy určitě: Polka, Maňas…dál?

              0 0
              • RomanH  

                Pokud budu moci jet (fakt jeste netusim, jestli nebudu muset na sluzebku), tak urcite i s noclehem. No a samo druhej den i Smelc, uzeny si brat nebudu.

                0 0
              • mastihuba  

                to si asi pleteš s noclehem na osmičce :) invalidovna je mnohdy normálně obsazenej pokoj

                0 0
        • babicak  

          14.12. nemohu, vycházeje z toho údaje

          0 0
          • Polka  

            Tos nikde nepsal, přijdeš o uzený, voe :-P Nebyl to přece definitivní termín. Ale 13.12 můžeš ne? Když máš takovou chuť na tatarák…stejně jezdíš na noc dom.

            0 0
            • RomanH  

              Uzeny mu dovezes – jedno pridratujes na forbec, a druhy na sedlovku :-)

              0 0
              • Polka  

                Ok, spediční příplatek. Tak to by mi ale tímpádem vyhovoval víc ten druhej termín, aby mě Motýl odtáhnul do Babic :-)

                0 0
                • babicak  

                  Pátek ano, na sobotu s největší pravděpodobností narozeniny cérečka

                  0 0
                  • Polka  

                    Jo aha, u té si nemůžeš dovolit přijet pozdě, jak už víme :-) Ale zase bys jí mohl přivézt dárek v podobě uzenýho…byla by jistě nadšena (pokud není vegetariánka) a tvůj sobotní příjezd kolem osmé by pochopila.

                    0 0
                    • mastihuba  

                      trochu amaterismus krájet maso po vláknech :)

                      0 0
                      • Polka  

                        Nj, jen rychlá fotka z netu. Byste si mohli udělat s Depkou své vlastní kibicoidní pesimistické separé v salónku ;-)

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Takže se mnou nepočítejte.

                          0 0
                        • mastihuba  

                          Co je na tom pesimistickyho se vyjádřit ke krájení uzeného? Vše má svoje pravidla. TO je stejný jak dyby ses nemohl vyjádřit k fontů písma na PF od nějaký o amatéra. :)

                          0 0
                          • scoty  

                            Klidně vám hodíme laso, ovšem 2× ročně Ráj a mazání fšelékem podmínkou… ;-)

                            0 0
                          • Polka  

                            Jo, ale tak nešlo o to, jak je to nakrojený, ale jen o fotku masa přece.

                            0 0
                            • mastihuba  

                              Všechno souvisí se vším a mohl bys vědět že na BF se vždy stoci debata jinam. :)

                              0 0
                        • Polka  

                          Ty voe „kibic…“ Maňase s Pájou musel zalít pot, no co už O:-)

                          0 0
    • RomanH  

      Nostalgicky jsem koukal na lonskou Mikulasskou. Byla 30.11. a bylo krasne pocukrovano.

      0 0
    • JSt  

      nemam problem dorazit jakykoliv termin. jen 29.11. pravde­podobne nezvladnu startovaci hrnek s frantou u picapa a vo 14 dnu pozdej musim byt nejpozdej druheho dne rano 7:00 doma, tzn. nocleh a sobota nula zcela.

      0 0
      • mastihuba  

        Tak to už trenovali v týdnu u židenickejch kasáren.

        Okolo 6:30 tam uspěšně blokovali už zablokovanou dopravu :)

        0 0
        • pepek  

          Další oblíbené místo je na Kolišti v zatáčce před podjezdem. Že se nebojí o nohy.

          0 0
    • Polka  

      Tak včera potvrzen definitivní termín 13.12 u Ladi v 18:00 a zamluvena jedna cimra pro 4 a pro sichr i invalidovna pro 2.

      Depka je samozřejmě vítán a tímto ho zvu! :-)

      Šmelc zamluvím na 14.12 na 14:00 pro 8 lidí. Uzený (krkovice) zatím jen Polka, Maňas, Dušan?

      A ještě ke včerejší debatě…na Šmelc to bylo loni z Buku fakt 50km a jeli jsme to 4 hoďky, odjezd byl v 9:20.

      0 0
    • Motyll  

      @Polka: pls jednu kýtu

      0 0
      • Polka  

        Ok, včil zarezervováno a 2× krkovička a 2× kýta. Pokud Maňas tu kýtu nebude chtít jak něco takovýho říkal, tak si ju vezmu buď já nebo jiný zajemce.

        0 0
    • Jaroslávek  

      Jedno je jisté: betlí je dost. Tedy pokud se pojede 13. :-))

      0 0
    • Jaroslávek  

      7.

      0 0
    • Jaroslávek  

      Zatím hlásí nejblbější počasí pro mne :-(

      0 0
    • Smazaný účet  

      Kuk…

      0 0
    • Smazaný účet  

      Přenechávám betlu náhodnému opilci.

      0 0
    • Jaroslávek  

      Noch 3.

      0 0
      • Motyll  

        Pátek tedy určitě ne, sobota na 90 % ne (muselo by to být OK na silničku, což moc nevypadá), abych vás tam stihnul.

        0 0
        • Jaroslávek  

          Za drobnou úplatu přenechám ochrannou známku na toto vlákno v pá s.Polkovi.

          0 0
    • Jaroslávek  

      Noch 2.

      0 0
      • babicak  

        Die Temperatur heute morgen war –6 Grad Celsius.

        0 0
        • Paja  

          Nic moc, to bylo i v Brne.

          0 0
        • Excel  

          Tady je to dnes samá rosnička.

          0 0
          • scoty  

            Zítra a v pá bude chumelit, přes poledne mírně odtávat. Pá + So dopo očekávám poprašek s poladivicou, mimo Brno sníh do 5cm…;-)

            0 0
            • Macik  

              Nestraš, v sobotu dopo jsem plánoval na hoďku vyjet. Poľadovica se mi do krámu nehodí.

              0 0
    • Jaroslávek  

      Noch 2.

      0 0
    • mastihuba  

      kterej dement navrhne akci tohoto kalibru na pátek 13 :D

      0 0
    • RomanH  

      Kolik nas tam teda bude spat ?

      Manasek, Polka, Jirik, Exik, Obda, ja,… Jeste nekdo ? Patriku ?

      0 0
    • Jaroslávek  

      0.

      0 0
    • mastihuba  

      Tak pánové, ja mam vydělaný, takže zavíráni továrnu a pomalu se přesouvam k domovu a následně velmi volným tempem přes kalecnik směr nejmenované zařízení.

      0 0
    • mastihuba  

      Hm :)

      0 0
    • Polka  
      • –1
      0 0
    • obda  

      Jedná dojezdová. Snad vám nebude pršet moc dlouho

      0 0
    • Paja  

      Rano nadherny, lehky mraz, slunce, postupne snezeni a ted uz to klukum v tom desti nezavidim.

      0 0
    • RomanH  

      Dobro dosli. U Kurimi na Smelc opravdovi delnici MTB, regulerni chcanec a teplota kolem nuly. Za ty dve hodky stani na Smelcu mi poprve v zivote zamrzla zadni brzda tak, ze vubec nesla zmacknout paka. Nastesti se to po chvili rozhybalo. Kopec na Marsov klouzal – asi 5× mi podhrablo zadni kolo.

      Ale co, sranda byla, jsem doma, horka sprcha, dva panaky zazvorky v sobe, pohoda. Smekam pred Dusanem – ten v tuto chvili jeste nekde na Klajde bojuje. Toz pekne svatky vsem.

      0 0
      • pepek  

        Zamrzly tvoje oblíbené mechaniky?:-) Proč jste nevyužili Wetteronline, zas tak dlouho nepršelo, ne?

        0 0
      • Smazaný účet  

        Jste satani. Vyjel jsem kvůli předpovědi brzo ráno a to bylo pěkně zamrzlo, zasněženo a svítilo sluníčko. Jak jsem dojížděl, tak začínalo pršet a říkal jsem si, chudáci asi dostanou sprchu.

        0 0
        • RomanH  

          Jo, rano bylo pohadkove. Opet jsme museli pochvalit Jaroslavka, jaky ma u terminu Mikulasske cuch na pocasi. Jenze v Babicich se odpojil a pocasi slo do kopru.

          Jinak musim pochvalit ten Forekaster 2.35 na predku. I kdyz jsem tam mel o fous vetsi tlak, nez by bylo ideal, ani jednou mi neustrelil.

          0 0
          • Paja  

            NN s tlakem ala Kopka taky na 1.

            0 0
          • Smazaný účet  

            Kvalitní pláště udivujou i kolemjdoucí. Dneska jsem sjížděl po uklouzané cestě dolů k hospodě U Antoníčka a zrovna tam nějakej chudák tatínek s kočárem měl co dělat, aby se udržel na nohách a koukal, jak je možný jet tam na kole. Pár výletníků u Soběšic, sotva se drželi hůlek, a já kolem nich profrčel nahoru do kopce. V Jehnicích nějací pracanti dělali na baráku a jak mě viděli, jeden jen utrousil: magor a dělali dál. :-) Tak hlavně když ses vyhrabal na Maršov. Ten kopec je hnusnej i za sucha, natož když to je na ledovce.

            0 0
        • scoty  

          Chtěl jsem jet po o na Šmelc, ale když jsem viděl ty dva pytle vody nad Vysočinou…

          0 0
      • obda  

        Jste drsoni. Jako jo, dokud člověk šlapal, tak to šlo i v dešti a bylo mi docela teplo, ale i tak jsem byl rád, že už jsem doma. Zato mám teď pěkně umytý kolo :D Večer jsem něco najezdil autem a místy slušná skluzavka, nejvíc asi kolem deváté/desáté večer, než to posolili. Připadal jsem si skoro jako ráno na kole ;)

        0 0
    • Excel  

      Dobro dosli. Cesta z Kurasu na Smelc byla na moral a ten my mame na rozdavani. Pekny to bylo.

      0 0
    • mastihuba  

      …rozcvicka :)

      0 0
    • Polka  

      Tak staženou prdel jsem do Brna teda ještě neměl. Na mostě u Bítýšky totalní sklinka. Prýgl trail se naštěstí nějak dal, ale po asfecu by to bylo asi daleko víc o hubu. V Brně už bylo nad nulou. Dobrá akce s dělníky MTB :-) Ještě nějaké fotečky soudruhů.

      0 0
      • Motyll  

        Změnilo se to pěkné. Led byl v podstatě během 20 minut všude.

        Smekám před výkonem.

        Bob snad taky OK.

        0 0
      • RomanH  

        Ja Vam rikal, ze Javurek – Risovka bude lepsi volba. Hlavne ze jste celi, ty vapencove sutry u Bityny klouzou uz jen v lete za deste. Ale zase bude na co vzpominat.

        0 0
        • Polka  

          To by právě nebyla bo tam je taky místy asfalt přece a sjezd z Rišovky teda jedině lesem pro sichr.

          0 0
          • RomanH  

            Ty lesni zpevnene cesty byly v pohode, alespon teda u nas – jak to bylo schovane v lese, tak tam jeste drzel snih. Vsak nakonec od Zouvalky po pristaviste je taky asfalt, stejne tak i od Halaku po Bitynu. Konec dobry, vsechno dobre.

            0 0
          • pepek  

            Zase to tak nedramatizujte, na zledovatělé pozorsko-račické jsem závodil s V3S a pohoda.

            0 0
        • Excel  

          Normální asfalt byl cajk, ale záplaty térové povahy z Žebětína ke Staré dánici byly jak sklinka, dvakrat mi podjelo zadní tak, že jsem málem lehl a jak kolem jelo auto tak jsem měl prdel dost staženou abych mu zrovna nesklouz pod kola.

          0 0
          • JSt  

            mne stacilo vodpoledne tlacit kocar po statlu. ;-)

            0 0
    • Jaroslávek  

      Tak snad to dal Dušan do kupy.

      0 0
      • Polka  

        Těžko, když prej nemá potřebný klíč.

        0 0
        • pepek  

          Jaký klíč?

          0 0
          • Polka  

            Klasickej na dotažení matice kazety :-)

            0 0
            • RomanH  

              Co se stalo ?

              0 0
              • Polka  

                Asi se mu nějakým podivným způsobem povolila matice té Sunrace 10–46 kazety a začalo mu to u Královopolské drhnout o rám nebo osu, tak to pak nějak dojel na koloběžku a v Obřanech si zavolal odvoz :-)

                0 0
                • babicak  

                  Stalo se to takto : jedu si v pohodě kolem KPS, shrnuji prýgltrail, jak mein Kamerade Polka na mě čekal, když tu najednou, se zablokovalo zadní kolo. Brzdou to nebylo, dopředu nešlo protočit. Zkusil jsem dozadu, po pár metrech tlačení dozadu vše povolilo. Řekl jsem si, že se někam dostala voda a něco zamrzlo. Povolil jsem osu a jel dal. Pak se mi to stalo ještě 2×, povolil jsem vždy osku, dozadu rozpohyboval. Pak jsem si všiml, že 3 nejmenší pastorky se protáčí a ostatní mají vůli „jako kráva“. Přestal jsem pohon používat a přešel jsem na koloběžkovou variantu.

                  0 0
                  • babicak  

                    Rozebraná kazeta, vše v pořádku, teď složit a může se vyjet

                    0 0
                    • RomanH  

                      Dobry :-) Takto z popisu bych to od stolu tipoval na orech / rozsmelcovanou nabu – presne takto se totiz choval ten Exikuv Mavic.

                      0 0
                    • pepek  

                      Asi by to chtělo vydremlit na obvodu dvě, tři zahloubení, pak bys to mohl nějakým hřebíkem a šutrem provizorně utáhnout.

                      0 0
                    • Polka  

                      Tak ten chcanec a mráz tomu dal nějak zabrat a mně se ta matice kazety taky povolila, ale daleko míň, takže pastorky měly jen trošku vůli. Rozebral jsem a zase složil a pořádně dotáhl a je to ok. Zajímavé.

                      0 0
                      • pepek  

                        To budou ty hnilíkové ořechy.

                        0 0
                        • Polka  

                          Mám tam ocelovej ;-)

                          0 0
                          • pepek  

                            Letos se to nějak povoluje, já jsem utahoval před 2 týdny. Předtím asi 15 let nic Asi malajci dělají teď větší vůle na drážkách.

                            0 0
                            • babicak  

                              Použít lokťák? Nebo to pak nepovolím? Moment je 40 Nm, tzn. na páku klíče 20 cm dlouhého působit silou 200N Ořech na dotáhnutí v Palasport zakoupen.

                              0 0
                              • Excel  

                                Já to dycinky utahuju fest na kref. Ale to je kazeta 3×9.

                                0 0
                                • RomanH  

                                  Ja to Shimano HG utahoval silou, ale ne uplne na krev. Povolilo se mi to 1×… Kdyz jsem poprve montoval XD orech, myslel jsem si, ze mam neco spatne, bo mi drhnul retez o vzpery. Az jsem si pujcil velkej momentak a dotahnul to na tech 40nM, bylo to OK. Celkem jsem se ale bal, abych to tou „golou jako prase“ nestrhnul.

                                  0 0
                                  • JSt  

                                    mne se matka vysroubovala jednou. to jsem nainstaloval nosic, pouzil moc dlouhy sroub, ktery se oprel do matky a pak stacilo dvakrat slapnout. O:-)

                                    0 0
                              • pepek  

                                To ne. Máš tam tu řehtací podložku?

                                0 0
                                • babicak  

                                  Podložka není žádná.

                                  0 0
                                  • pepek  

                                    To ovšem není dobrý. Plus hnilíková závěrná matice-to asi budeš muset vozit vercajk jak známý český motogp rider Václav Vondřich :-)

                                    0 0
                                    • babicak  

                                      Kazeta se dotahuje na 2 části, napřed se přidělá na XD ořech redukce a k té redukci se dotahuje hliníková závěrná matice. Ořech na utahování budu tedy jako RomanH vozit s sebou.

                                      0 0
                                      • pepek  

                                        Eště bych do toho vyvrtal dírku napříč a vozil dlouhý inbus. V lese často ani ten blbý plochý klíč snadno nenajdeš

                                        0 0
                                        • babicak  

                                          Nápad je to dobrý, ale poraď jak lehce provrtat kalený ořech a současně nezmenšit jeho pevnost a v neposlední řadě nezničit vrták.

                                          0 0
                                          • Paja  

                                            Koupit si u pepeho jeste obyc pozink ;)

                                            Vyhoda – nevazi ani polovinu

                                            0 0
                                          • Excel  

                                            Nic nevrtat, ten inbus k tomu na jedným koncu přivařit na fest, *****.

                                            0 0
                              • Polka  

                                Já to právě jednou dotáhl tak, že jsem to pak nemohl povolit, ale to bylo na SH ořechu. V tvým případě ale kdyby to bylo blbě dotáhnutý, tak bys s tím asi půl roku nejezdil :-) A to jsme přece spravovali a pak dotahovali i tu předchozí 10–42 kazetu a ta držela ne?

                                0 0
                                • babicak  

                                  Myslím si, že na vině byl ten mrznoucí déšť, vytvoříl se mezi rámem a maticí zmrazek, který zafungoval jako šroub, o kterém píše JST výše. Kdyby to bylo blbě utažený, tak by to povolilo dávno, s tím naprosto souhlasím. A ta 10–42 držela minimálně rok, než byla sundaná.

                                  0 0
                      • Jaroslávek  

                        Názorný příklad pro reklamaci, řekl bych.

                        0 0
                        • Polka  

                          Chybí ti tam smajlík.

                          0 0
                          • Jaroslávek  

                            Mladým dnes chybí pokora.

                            0 0
                            • Polka  

                              Některým starším taky. Chtěli by třeba nesmyslně reklamovat, co se jim zamane…třeba 4 roky jetou kazetu :-P

                              Jinak teď z vážnější jamky k těm opravdu mladým…na Kameňáku v Albertu na Oblé měli teď pár dnů zpátky konflikt nějací mladí 12–15 letí fakani se starším důchodcem, no asi si na něj otvírali držku, tak se nedal a něco jim vysvětloval. Oni si ale na něj počkali venku a pobodali ho! Pán ovšem včera v nemocnici umřel :-/ Prej to nebyli cigoši, takže tak s tou pokorou.

                              0 0
                • RomanH  

                  Jasne. Mne se to takto stalo kdysi u klasicke Shimano HG kazety, na prodlouzenem vikendu v Jesenikach. Nastesti tesne pred chatou. Nicmene klic (orech) na kazetu vozim v Camelu, nekoho s 24 klicem uz sezenu v kazde vesnici.

                  0 0
                  • Paja  

                    Tak uz je mi jasny, proc mi ten tvuj bagl na jednodenni vyjizdku pripadal tak tezkej :)

                    0 0
                    • RomanH  

                      Jasne. Ja nerozlisuji mezi jednodenni vyjizdkou a 3 dny na Dukle :-) Jen proste prendam kapsu s naradim do jineho baglu.

                      0 0
                  • pepek  

                    Nee? To snad nevozí ani baba-Ji :-)

                    0 0
    • babicak  

      Jaroslave, bylo to fajn, diky za uspořádání, počasí umíš vybrat, od sluníčka přes sníh a déšť k ledovci a už se těším na příští rok.

      0 0
      • obda  

        Pravda. Také děkuji J. za organizaci a výběr počasí (jediný víkend se sněhem široko daleko, zvláště sobotní ráno bylo epesní). A k tomu přidávám poděkování za pohoštění u vás :) Bylo to fajn.

        0 0
    • pepek  

      Máme tady takový nešvar: neuzamykají se vlákna s prošlou dobou spotřeby. Se divím, že na to již Jaroslav nepoukázal.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.