• Jaroslávek

    Zdarec vespolek přátelé zimních vyjížděk. Po roce, byť se zpožděním připomínám tuto tradiční akci tentokrát pod heslem Brantec-kofila :-)) Výběr vhodného termínu je silně omezen: **30.11.2018 pátek **. Zamluven je zatím na přespání 1 čtyřlůžák, ale volno v pensionu je. Samozřejmostí je sobotní přejezd na Šmelc.

    Jelikož nemám v práci žádné foto z loňské akce, přidávám aspoň jednoduchý fototestík.

    0 0
    • Paja  

      Brantec ti obratem poslal fotku pivniho prebornika – nasledovnika ?-)

      0 0
    • Excel  

      To je Polkův kukuč.

      0 0
    • RomanH  

      Predbezne ano.

      0 0
    • Polka  

      Nechápu co má to nebohé dítě společné s Mikulášskou. Mno a jinak…píšu si do kalendáře ;-)

      0 0
    • mastihuba  

      hm pišu do kalendářa ať tam nespadne neco jinýho :)

      0 0
    • obda  

      Zatím datum ok.

      0 0
    • pepek  

      Zakládáš to čím dál dřív soudruhu. Buď je to stářím, nebo se bojíš, že tě Pája předběhne?

      0 0
      • Paja  

        To bych si nedovolil, na Mikulasku ma Jaroslav ochrannou znamku.

        0 0
      • Jaroslávek  

        Velmi mě rmoutí, že Ty, jeden z nejorientova­nějších lidí na B-F sis neověřil (nechtěl ověřit) kdy jsem zakládal Mikulášku v roce 2017 a neověřil sis starou matematickou pravdu, že 11 je méně (dříve) než 18. Když to spojím, že na poslední vyjížďce s mou účastí jsi byl 22.8.2018 …

        0 0
    • les  

      Pisu si.

      0 0
    • Jaroslávek  

      P.Kofila se sice zatím nehlásí, nicméně ke čtverce pro jistotu přibyla jedna dvojka.

      0 0
    • Jaroslávek  

      Noch 25.

      0 0
    • Polka  

      Hele…pražáci vždycky mívají na vánoční večůrek řízek s brsalátem, tož co kdybychom letos nevymýšleli dajaké cypoviny a dali si ho taky? :-) Na Bukole bývá vždycky super – chutný, křupavý, lahodný…

      0 0
      • Paja  

        A co bylo minule – tatarak?

        0 0
      • RomanH  

        Rizek klidne. Co se tyce salatu, mam ho taky rad, ale zalezi, co se bude chtit Ladovi delat / co pro nej bude jednodussi.

        0 0
        • mastihuba  

          tatarak :-)

          0 0
        • Polka  

          Tak Lada to delat nebude, ten tam na to ted ma hvezdnou ekipu, ale tatarak je samo min pracnej.

          0 0
          • Jaroslávek  

            Já bych od obojího.

            0 0
            • Paja  

              Hadam, ze ty dostames sopak…

              0 0
            • Polka  

              A náhodou 10 chodů a 3 kurvy na invalidovnu nechceš? :-D

              0 0
              • babicak  

                Když máš puštěnou stravu a jedeš po nejákém segmentu, tak Tě to automaticky zařadí do pořadí, nebo musíš ještě něco spustit?

                0 0
                • Polka  

                  Automaticky, nemusis nic.

                  0 0
                  • babicak  

                    A jak poznám, že něco začíná, či končí? Udělat si přípravu před jízdou?

                    0 0
                    • babicak  

                      Tak koukám na KOM v okolí, skoro všude první Mirek Jahoda, na jednom má 1:43 a Polka 3:31, jak je to možné?

                      0 0
                      • Polka  

                        To je Ufon…v zavodech se mu nedari, tak jezdi na KOMy ;-) Mozny to je uplne jednoduse – nekdo chce jet zrovna na PR/KOM, nekdo se pri ceste vychcije, nekdo neco resi zrovna na kole, nekdo nespecha, nekdo jezdi palbu na kratkou vzdalenost, jinej jezdi pohodu na delsich strekach atd. atd. Hlavne kvuli tomu neblbni, at se nekde nezramujes, nestoji to za to.

                        0 0
                      • Jaroslávek  

                        Hlavně se ho nesnaž chytit. V tvým věku už nemáš tydle ptákoviny zapotřebí.

                        0 0
                      • Karaya  

                        Hlavně nejezdi segmenty dolů na KOM, lepší je si to užít normálně :-)

                        0 0
                      • JSt  

                        to ti muzu vysvetlit… jel to vic nez jednou tak rychle jako polek. :-P

                        0 0
                    • Polka  

                      To si bud musis pamatovat z mapy kudy dany segment vede nebo mit placenou Stravu a gps tachac s live segments. Vysvetlim pripadne zitra u krbu, ale bejt tebou, tak jezdim jen s normal zaplou appkou a nic vic neresim.

                      0 0
                    • Excel  

                      Co jsem shodil tachál do hajzlu, tak se cejtím na kole strašně svobodnej, na rodlech mi chyběj asi jen hodiny, ale nijak zásadně. Dovedu si představit mít něco zaplýho v báglu, při těch celodeňácích, pro formu. Při šmrdlání kolem komína určitě ne.

                      0 0
          • Jaroslávek  

            P.S. Objednávka uzenýho na Šmelcu bude ?

            0 0
            • Polka  

              Mno zkusíme. Když zas napíšete, kdo co budete chtít, tak to pak u Marcelky včas objednám :-)

              0 0
      • JSt  

        kdybys nezminil ty cajzle, rekl bych, ze je snycl dobrej napad. takhle bych to nevzal do huby. :-)

        0 0
        • Polka  

          Jsem tusil, ze se toho nekdo chytne :-) Ale uz je to jedno, kdyz chcou tatarak.

          0 0
          • mastihuba  

            mě to trvalo 5min než sem napočítal do sta a nakonec k tomu nic nenapsal :D

            0 0
    • Jaroslávek  

      Po včerejší zkušenosti jsme dospěli k závěru, že nám Laďa srazí na boku 2 stoly a u Kulaťáku se můžou jít třeba bodnout:-) Jo a Pepa má jedinej úkol: naučit se pořádnej boršč.

      0 0
    • kantis  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • Jaroslávek  

      Každej, kdo vytáhne na banketu Stravu bude pokutovanej borovičkou !

      0 0
    • Jaroslávek  

      Nocleh zatím: já, Roman,Polka,Karoš.

      0 0
    • Jaroslávek  

      Noch 10.

      0 0
    • Polka  

      Soudruzi, tento patek uzavru objednavky na uzeny resp. rezervaci na Smelc. Prozatimni stav:

      • rezerve na Smelc: Roman, Obda, Jst, Babicak, Manas, Motyll, Polka (Karos ano ci ne?)
      • uzeny: Babicak, Manas, Motyll, Polka

       

      nocleh na Buku vypada zatim: Roman, Obda, Jst, Karos, Manas, Polka

      Pozn.: foto pouze ilustracni pro spravne naladeni chutovych bunek :-)

      0 0
      • JSt  

        na tu smelcovnu nevim, estliva se mi bude chtit *****. buk full service je jasny. ;-)

        0 0
      • Karaya  

        Šmelc ano, uzené k obědu ano! :-)

        0 0
        • Polka  

          V sobotu ale žádný oběd nebývá ;-) Zpravidla si dáváme něco z aktuálního menu a uzený bereme pouze s sebou. Dojíždíme tam kolem 14:00.

          0 0
          • Karaya  

            Aha, tak sebou nechci, to bych asi nedovezl.

            0 0
            • RomanH  

              Srutka se Ti vleze do Camelu, nebo si ji muzes prikurtovat treba k sedlovce ;-)

              0 0
      • Polka  

        Zamluveno na 14:00 radeji pro 8 lidi (jeste Scoty a spol.) a 4 krkovicky s sebou.

        0 0
    • mastihuba  

      tak my firemní večírek u Čápa. To bych mohl chrápat u Jiříka když bude mít fullservis na buku. :-)

      0 0
      • JSt  

        chtels napsat u fanosa, ne? ;-P

        0 0
      • Jaroslávek  

        Vy čtyři co jste tam zbyli tomu říkáte firemní večírek, jo ?

        0 0
      • Motyll  

        Logistická chyba naplánovat večírek do termínu Mikulášské… Když jsi tam velitel ;-)

        0 0
        • mastihuba  

          hm, tak zase se mi to nekryje s vánoční besídkou v Bohunicích, nebo klubu SDP. :-) život je otázkou priorit.

          0 0
          • Motyll  

            Mno jo, máš toho moc.

            0 0
            • Jaroslávek  

              Času nemá, ale hospodyni bude jednou nějakou potřebovat :-)

              0 0
              • mastihuba  

                ja pudu rovnou do penalu nebo do baraku pro seniory s pecovatelskou sluzbou. nebudu muset litat po doktorek a prdel mi utre zaplacena sestricka a ne nasrana cizí ženská :-)

                0 0
            • mastihuba  

              to nezminuju že 1. mám být na Vysočině na svatbě, takže některý akce ve sklepě se musí stihnout v pracovní dny. :-)

              0 0
    • Motyll  

      Předpověď na příští víkend je krásně zimní… Škoda, že to bude na suchu :(

      0 0
    • Jaroslávek  

      Noch 7.

      0 0
      • Jaroslávek  

        Noch 6.

        0 0
        • Polka  

          Noch 5 ;-) Jo soudruzi, ten tatarák jsme po středeční rozvaze s p. Motýlem z bezpečnostních důvodů raději zavrhli. Resp. je otázka, kdo by ho zrovna v kuchyni dělal…trošku loterie, takže si dáme co bude zrovna dostupné. Tzn. určitě dvě rukavice a račickou mandlovou medovinu na počest velké návštěvy z Úsuší :-)

          0 0
          • RomanH  

            :-)

            Ja povalim z jednani rovnou na vlak, takze budu mit takovej hlad, ze snim cokoliv.

            Pojede nekdo z Brna okolo 17te hod ?

            0 0
          • les  

            Pojede někdo i v týdnu, nebo fulgas v pátek ?

            0 0
          • Jaroslávek  

            Pepa z kuchyně neposkytuje dostatečnou záruku ? Šaolín říkal, že vařil v Contíku … Ve středu jdu na Kometu, takže Laďovi připomenu ten boršč, snad to Pepa zvládne.

            0 0
            • Motyll  

              Polka si některé detaily špatně zapamatoval :)

              Já jsem mluvil o řízku a br. salátu. Tatarák jako takový já (osobní postoj) nemusím. Ostatně jak jsem psal výše, dám si maximálně boršč a pak už to budou jen dvacetipětikorunové položky.

              0 0
              • Polka  

                Aha, tak to jsme si nerozumeli :-) Rizky jsme tam prece meli na schuzi SNK a byly uplne v pohode. Ja bych tedy ve stredu s dovolenim objednal par rizku s tim bramborovym salatem, co soudruzi? Manas?

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Jawohl, herr Polka.

                  0 0
                  • Polka  

                    Mno problém je, že nakonec asi ve středu nepojedu bo musím s mladým na ruský kolo a švéďákama na svoboďák bo už ve čtvrtek odlítaj nach Skåne län. Nedomluvíš to s vrchním? Když jsi už řešil ten boršč… :-)

                    0 0
                • Karaya  

                  Jestli ten tatarak není neprůstřelnej, tak rozhodně radši řízek s br. salátem.

                  0 0
                • Motyll  

                  SNK řízek byl naprosto v pohodě. S tím nemám nejmenší problém.

                  0 0
                • Jaroslávek  

                  Takže s Karošem jsme 3 řízky. To přece nemá cenu objednávat, bo se tam najdou vždycky. Jedině ten salát ošefuju(samo s majonézou).

                  0 0
            • Polka  

              Tak Pepa vypadal nadejne, ale Motyl vsechno zhatil :-) Hele tak si to domluv jak chces, tel. nahoru urcite mas. Borsc ja zasadne na Holstejne, ale treba nepohrdnu az ho uvidim.

              0 0
              • Motyll  

                V sobotu měli výborný žebra na medu.

                0 0
              • Motyll  

                Noch 3 :)

                To je zase nějaký komunikační šum totok.

                Já nemůžu říct na nového kuchaře půl slova špatně. Naopak!!!

                Z panem Jaroslavem nabízeného menu jsem si (pouze za sebe) vybral boršč. Řízek mi jednou nechutnal, ovšem minulou sobotu byl (byly) výborný. Asi se mi mění chutě… :)

                Tatarák nejím, takže nemůžu radit ani doporučovat.

                Prostě já si dám boršč. A pivo.

                0 0
          • Jaroslávek  

            Noch 4:-)

            0 0
          • Jaroslávek  

            Mi děláš chutě s tou medovinou …

            0 0
    • RomanH  

      Jak ted vypada modra z Ochoza na Novy Dvur ? Respektive jaka je nejrychlejsi varianta z nej na Buk – da se jeste pres lom a pak uhnout v Brezinskem udoli, nebo uz je to kolem lomu zariglovane ?

      0 0
    • Motyll  

      Noch 2.

      Bohužel tu předpověď zase domrvili.

      0 0
    • Paja  

      Pokud by chtel jet nekdo spolecne s nama (+Maňas, Dusan), sraz 16.00 na konecne v Lisni u hrbitova, v planu je zavirak Marihuanskych trailu.

      0 0
    • RomanH  

      Dnes :-)

      0 0
    • mastihuba  

      tatarak, biftek, 5 piv a du chrnet :-)

      0 0
    • Jaroslávek  

      Za oknem krásně, ale jak jsem vylez ven, tak ten vítr z toho dělá pocitovou desítku. Naštěstí jsem ráno přibalil butylku s borovičkou.

      0 0
    • Polka  

      Tak já jsem si ten šnycl radši posichroval už při obědě, soudruzi ;-)

      0 0
    • pepek  

      Já vám do toho, soudruzi, nechci mluvit, ale proč termín operativně nepřesunete raději na příští týden, kde je hlášeno optimální počasí? Dnes totiž venku není ani trochu příjemně.

      0 0
    • mastihuba  

      jedem :-)

      0 0
      • Twitko  

        jeden ?

        jako jeden skopek … dohromady ?

        Tak to pak jo … ty dva utrapeny snyty by pri velke snaze jeden poradnej skopek mohly dat dokopy :-))))

        0 0
        • mastihuba  

          shodli sme se na tom že vylejvani uz mame zasebou :-) ale to tak v zahrivacich kolech byva

          0 0
          • Twitko  

            no mesic nebo tak nejak to tady chystate, tesite se a planujete … ja to sleduju v primym prenosu, vsude je toho plno … ciganska svatba je proti tomu HADR … clovek si zacne delat fantazie, co se tam tak asi vsechno muze dit …

            a pak se najednou objevi fotka a na ni dva krigly plny peny … uprimne nevim co si mam myslet. … nelze se pak divit, ze nezaujaty pozorovatel je zmaten a do jiste miry i ZKLAMAN … :-)))

            0 0
            • mastihuba  

              tak dycky je to o nedostatku informaci. Todle neni fotka z mikulášské, ale vod čápa a jirika čeká zrychlenej presun na akci. to se do kopce blbě šlape.

              0 0
            • Paja  

              Spokojenej?-))

              Jinac soudruzi zitra me v Blansku hledat nemusite, trefil jsem to.do Brna…a opet ke krbu ;)

              0 0
              • RomanH  

                Kua, nejak nam ubyvaji vlasy, uz chybi jen Pepek na spagatku :-) Ja bych ty mobily zakazal.

                0 0
                • les  

                  Vlasama se to nedela ;) Krasne cukruje. Toz stastnou cestu chlapci. Skoda, ze se neslezem casteji.

                  0 0
                  • RomanH  

                    Dobro dosli.Manasek letos (teda ono mu to vychazi prakticky kazdou Mikulasskou) objednal luxusni pocasi – vcera krasne zmrzlo a jasno, dnes pocukrovano. Jinak z Buku na Smelc pres Dusana rovnych 50km, prakticky porad mimo silnice a sul. Pekne to bylo, rad Vas zase vsechny uvidim.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Díky za prolomení dobrovolného domácího vězení. Zahlíd jsem 2 motáky, kteří netrefili cyklostezku z Chudčic. Asi v jejich stopách ve svitu Convoye: Jinačky – ZOO paráda.

                      0 0
                • Paja  

                  Nahodou, to je dobra fotka, vypada to tam, jak kdybych mel hnedy vlasy ;)

                  0 0
              • Twitko  

                tak to uz je lepsi … -)

                0 0
            • Motyll  

              Tak Franta to opět bojkotoval a jal se popíjet kdesi v Brně.. Takže foto silně zavádějící. Reálné foto má jen Karoš.

              0 0
    • Polka  

      Super!

      0 0
    • Karaya  

      Bylo to krásné i když ten zmrzlej močák ze včerejška cítím ještě teď.

      Pátek byl netypický tím, že nepadla ani jednou zelená. Když jsem to dnes zmínil při snídani, tak to tam během chvilky nějaký Vendelín zase dodal :D

      0 0
    • Polka  

      Dobro došli. Pár foteček…

      0 0
      • Jaroslávek  

        To je ale pěkná helma. Odpouštím Ti pokutu za utrženou zátku z rodel:-)

        0 0
        • obda  

          Zato já se nějakým záhadným způsobem vypařím ze všech fotek, kde bych mohl jet náhodou na kole, a zbydou jen ty z hospody :D (a Dušana před barákem ;)

          0 0
          • Karaya  

            Mám tě! Jak jste byli blíž, tak se foťák zasekl. Myslel jsem, že za to může přeportovaná Pixel kamera, ale ono je to teda tebou :D

            0 0
            • obda  

              Že ze mně mají strach někteří studenti, to vím. Ale že by se to přeneslo na CMOS snímače? :D

              0 0
        • Polka  

          Tak zátky jsem si nevšiml, mohu dodat náhradní případně, nějaké plonkovní doma mám.

          0 0
      • RomanH  

        Stacil den / dva a z pohadky je humac. Znovu si uvedomuji, jake jsme opet meli stesti na pocasi.

        0 0
        • obda  

          To jo, kdyby bylo v patek/sobotu jako dneska, tak na Buk ani nedojedem.

          0 0
    • obda  

      Tak počasí letos luxus – tak to má vypadat, a společnost taktéž :) Moje zápěstí to nakonec, jak to vypadá, taky ustálo (ťuk ťuk), ale táhnout to až na Šmelc by nejspíš nebyl dobrý nápad. Snad příští rok :) Z Babího lomu domů terénem a komplet bez soli.

      0 0
    • Motyll  

      Dobro došli. Skvělá akce. Karoš je dobrá mašinka ;-)

      Doma tma, tak jsem musel zpět na jedno…

      0 0
      • Karaya  

        Však to ty taky, + navigátor a taky osvětlovač :-). Toho světla jsem se zbytečně bál, nabíječka ukázala 3.6V, takže by ještě nějakou chvíli vydrželo.

        0 0
    • Jaroslávek  

      Původně jsem to chtěl dorazit dom silničně, ale nakonec jsem to stočil k hradu, u lávky zavolal Dušanovi (dorazil za 2 minuty) a dojel jsem s ním po druhé straně. Sjet Zouvalku jsem si teda v těchto podmínkách netroufl.

      0 0
      • Polka  

        Zouvalku jsem dal, ale na těch předchozích skalkách jsem si musel šlápnout, ale dalo se to.

        Jen jsem Karoša mystifikoval, že je to do Šlapek dvě hodiny…to možná v létě za sucha. Jel jsem to tři hodiny.

        0 0
    • Karaya  

      A ještě nějaké to video

      0 0
      • babicak  

        Pěkné na tom videu +1

        0 0
      • les  

        Uaa hoši, nemám na to, co děláte. To Fídejo je velká pecka !

        0 0
        • Smazaný účet  

          Taky smekám. Po večírku, v zimě, později za tmy a na sněhu 90 km, to už je solidní výkon. Jel jsem dva dny zpět 40 ještě bez sněhu odpoledne a bohatě stačilo.

          0 0
          • Polka  

            Ti nejlepší šli dokonce přes 100 ;-)

            0 0
            • Jaroslávek  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
              0 0
        • Karaya  

          Video dělá doplněk Relive na té aplikaci „co-se-nesmí-ani-jmenovat“. Kdyby ji používali všichni, tak tam mohlo být grupen video, kde bychom se všichni rozjeli do různých směrů, to byla teprve pecka.

          0 0
          • babicak  

            Zkus to udělat aspoň pro čtyři účastníky zájezdu , ať to vyzkoušíme

            0 0
            • Karaya  

              To si musíš ty, Polka, Motyll povolit plugin Relive na Stravě. Až to budou všichni mít, tak jeden z vás dejte vytvořit video.

              Jakmile ho jednou vytvoříš, tak ve free verzi už nejde zpětně modifikovat, takže já už ho jiné mít nebudu. Ale ono je úplně jedno, kdo z nás 4 ho vytvoří, vypadat bude podobně. Zvlášť když se tam udělá best of výběr fotek. Zdarma jich je 10.

              0 0
          • novcze  

            ty videa umí relive dělat jenom v appce na telefonu nebo to jde nějak přes PC?

            0 0
    • JSt  

      moc fotek nemam, ale obda za jizdy na kole mezi nema je. ;-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Čím přilepit vnější zpětné zrcátko (sklo na plast), aby to chytlo a uschlo při těchto teplotách? Mám epoxid a chemopren, nebo pořídit nějakou emerickou pěnovou oboustranku? Díkec.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.