• Jaroslávek

    Už se to zase blíží. Pá 5.12 Buk, So 6.12. Šmelc. Loni se Šmelcu dobrali jen vyvolení polárníci, letos se mi to s volným časem přímo vnucuje. Do půlky listopádu mám dat vědít p.restauratérovi počet ubytovaných a snídajících.-)

    0 0
    • RomanH  

      Pekna anketa :-)

      LJet bych na Buk chtel, akorat 5.12. pro me jakozto otce od rodiny neni nejstastnejsi termin. Smelc je pak jasnej, ale s tim Bukem to budu muset jeste probrat doma.

      0 0
      • Excel  

        Pravda, možná by byl lepší posun o týden vpřed nebo vzad, i když to nebude úplně mikulášské :-).

        0 0
      • obda  

        Tak pro mne, jako otce od rodiny, je to naopak cajk. K nám žádný hastroši nechoděj, u nás chodí Mikuláš až v noci a děti nebudí ;) Naopak šestého mají děcka nějaké vystoupení, to asi budu muset být zpět dřív.

        0 0
    • Paja  

      Jen technická modrý pane, to bude celej listopad v Mikulášské?

      To bude mít tak 1500 příspěvků…

      0 0
      • pepek  

        Dnes jsem poladil ten bezbolestný výjezd z Ricmanic tak, že je ještě bezbolestnější. (Musíme myslet i na soudruhy, kteří podlehli a namontovali jednopilu. A ted nemají koule na to, aby tam vrátili ty tři placky :-)

        Nad Kanicema je dobrý návratový sjezdík, akorát odjezd od něho se ještě musí teprve najít.

        No a ten trailík od kříža? Bud rád, že jsme to potmě nejeli, zakopával jsem o šutry, který jsem neviděl ani ve dne.

        0 0
        • Polka  

          Myslis kriz nad marihuanskym? Ten se jezdi samozrejme jedine za svetla, jedine smerem na Hostenice, na podzim idealni zalezitost :)

          0 0
          • pepek  

            No právě, Pája to minule vyžadoval cestou na Buk, potmě :-)

            0 0
            • Paja  

              …naděláš…Prýgltrail už potmě taky jezdit nebudeš?

              0 0
              • pepek  

                prýgltrail? To je hladká cyklostezka, nevíš o čem mluvíš.

                0 0
                • Paja  

                  Nevím, bo jsi tam nechtěl jet, ale v tom videu mi to tak dramatický nepřipadalo.

                  0 0
        • obda  

          zakopával jsem o šutry, který jsem neviděl ani ve dne

          Tak jsem si to pamatoval dobře :) Pravda, taky jsem brblal, že mi pro ten trailík nepřijdou Bílovice jako ideální startovní bod ;)

          0 0
          • Paja  

            Pepek a Klajda? To nejde dohromady B-)

            0 0
      • Jaroslávek  

        Založte si třeba jiný trailikový vlákno s Pepkem, toho nějaká Mikulášská nemůže rozházet, jak vidno níže.

        0 0
      • Jaroslávek  

        P.S. Copak jsem moh tušit, že to takhle soudruzi pojmou ? Do pr… práce! Jsem už fakt nerudnej stařík.-(

        0 0
        • pepek  

          F1 začíná za chvilku na ORF1, tak at to nezmeškáš!

          0 0
          • babicak  

            For Pepek ISDE San Juan začíná zítra a Martin Gottvald startuje v 9:13, st.č. 581

            0 0
      • Jaroslávek  

        P.P.S. Uvidím jak se vyspím, třeba to zamknu.

        0 0
    • JSt  

      hosi, abych se vratil k tomu pamptreku…

      dneska jsem to byl zprubovat a je to mnohem, mnohem lepsi nez to u cyklostezky. karosu, jestli tvy pakatli preskakujou obe ty lavice, tak mi s nema domluv lekci. tu prvni jsem dal parkrat ciste az do dopadu, ale ta druha je pro me nejaka zakleta a za hranu tam dostanu maximalne predek. :-D

      0 0
      • Karaya  

        Tak že by to přeskočil, to ne, na to je moc malej a lehkej. Ale skočí na lavici jak malou, tak velkou.

        Já skočím taky tu první, pak už nemám dost rychlosti. Ty velký jsou udělaný tak, že se daj skákat všechny tři, ale já na to nemám koule :-).

        Když ale vidím omladinu, jak s lehkostí přeskakuje ty velbloudy, tak je to výzva.

        0 0
        • JSt  

          nedosahnu tam rychlosti, abych vemblouda preletel. docela rad bych ho ale umel projet po zadnim. O:-)

          jinac je to na ruce makacka docela. odjizdel jsem z tama celkem zpraskanej :-)

          0 0
      • Karaya  

        btw pěknej rozhovor, bys mohl zfleku do rádia, na rozdíl od té slečny. Podle projevu bych čekal ty role obráceně. Kolik jste jí předtím dali těch Poutníků? :D

        0 0
        • pepek  

          Nemáš to někde pro přestárlé, co nemají fejsíšek?

          0 0
        • JSt  

          to si rozhodopadne nemyslim. :-) neumim mluvit – aji kdyz vim, co chcu rict, jsem strasne rozvlacny. ale tohle je jen studentske radio, kde si vsichni vsechno zkousi, uci se. kocka mela svuj treti porad teprv. proste studentsky punk to je. na radiozurnalu by asi trefpunkt nebyla knajpa a vyskladat ve studiu na stul batuzek plny lahvacu by nejspis tez neproslo. :-D

          0 0
          • Karaya  

            Jen se nevykrucuj, dokázal jsi se vrátit k nakousnuté myšlence i když ti do toho slečna pořád skákala, prostě jsi ji tím rozhovorem úspěšně provedl. :-)

            Až bude příště elyket, že se bude dát jet podle předpisů, tak dej vědět.

            0 0
            • pepek  

              bude se dát jet podle předpisů – to můžeš i tak, ale budeš poslední :-)

              0 0
          • Paja  

            Koc byla slušně napoutňasovaná, kolik jsi toho do ní před začátkem nalil?

            Dost mě pobavila s Juráškem, hned mi naskočily tři oříšky pro popelku ;-)

            0 0
        • Paja  

          No fakt, s tou čepicí Crusty jak vyšitej :-D

          0 0
    • Jaroslávek  

      Tak jo, na chvíli si dejte pohov.

      0 0
      • Paja  

        …a šup zpátky :-D

        0 0
      • RomanH  

        Jak jste na tom vsichni toho 5.12. ?

        0 0
        • Jaroslávek  

          Já super.

          0 0
        • Jaroslávek  

          P.S. Chtěl bych absolvovat i ten Šmelcík, když loni mě zradily podmínky. Nocleh na základně samo.

          0 0
        • mastihuba  

          Mě je fuck kam dojedu autem. :(

          0 0
        • JSt  

          u me dobry ;-)

          0 0
        • obda  

          Zatím dobrý.

          0 0
        • Polka  

          Taky zatim dobry.

          0 0
          • mastihuba  

            u koho by to dobrý nebylo, když je to až za měsíc. :) zásery se klubou zásadně 2–3dny před akcí. Apropo když je Jaroslav takovej hrdina, kterej se ničeho nebojí, tak byste mu mohli s motylem nechat sobotní šichtu. :P

            0 0
            • Polka  

              V sobotu na CHC kaslu, chcu jet na ten Smelc bo jsem loni nebyl. Jestli bude nasnezino, tak to bude parada.

              0 0
              • Paja  

                Nasněžíno? Vždyť má být +10.

                0 0
              • mastihuba  

                tuto sobotu voe :)

                0 0
                • Polka  

                  Tam? Manas? Z domu by ho nepustili a kdyby jo, tak by cestu zpet nenasel :-D

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Tak to pozor, já si umím doma dupnout, ale proč bych to dělal ?-))

                    0 0
                    • mastihuba  

                      protože, tvoje ikona potřebuje doprovod, motyll to má zakázaný a polka z toho má strach :)

                      0 0
                      • Polka  

                        To driv usnu nez abych nekoho doprovazel :-D

                        0 0
                        • Jaroslávek  

                          Že ? Všichni ví jak to dopadlo, když Motyll doprovázel …

                          0 0
              • Paja  

                …ajo, ty myslíš mikulášskou sobotu.

                0 0
              • Jaroslávek  

                To každopádně. Na sněhu zas až tak nelpím.

                0 0
          • RomanH  

            Tak jeste Paja a Exik a budu to muset posefovat doma.

            0 0
        • Paja  

          Já 0, stejně jako loni máme toho Mikuláše v hokně.

          0 0
          • Jaroslávek  

            Na Buku tvrdils, že ve čt.

            0 0
            • Paja  

              nj, ale víš co znamená myslet…

              0 0
              • pepek  

                Tak kolektivu zorganizuj team-building orientační závod na Buk.

                0 0
          • RomanH  

            No a treba 12.12. ?

            0 0
            • Paja  

              To máš jedno, já bych stejně ten dvojboj nejel, večer bych jel s joséfkem strašidelným lesejčkem do Brna…

              0 0
              • RomanH  

                Josefek tam spal. Jet nakulej v noci na tom ledu mohl jenom Polka :-)

                0 0
                • pepek  

                  To by tak nevadilo, ale ten sníh padal vodorovně, to mě odradilo.

                  0 0
                • Paja  

                  Spal, ale neplánovaně.

                  0 0
                • Polka  

                  A ja myslel, ze jsem loni nejel, vcil jsem koukal na fotky :-)

                  0 0
                  • RomanH  

                    Premlouvali jsme Te, aby jsi tam zustal (pac jsme meli strach, ze Te rano najdeme zasnezenyho v udoli), ale jel jsi statecne domu.

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      Letos šlapanický drsoň odmítl i židle u krbu a hodlá nocovat kulturně v apartmá. Včera jsem Laďovi nahlásil čtverku(ty,já,Pol­ka,JSt) Ex má manželské apartmá. Oststatní jsou pro mě nečitelní.

                      0 0
                      • RomanH  

                        Tak ted jeste rozumne pocasi ;-)

                        0 0
                      • Smazaný účet  

                        Jednou člověk vynechá bukanýrský vrch a už se s ním nepočítá :)

                        0 0
                      • obda  

                        Heh? Rikal jsem, ze jedu.

                        0 0
                        • JSt  

                          sak jo. s exikem a paxem noclezis.

                          jinak hosi, musime si rozdelit sluzby, v jakym poradi budem v noci chodit exikovi klepat na dvere vod cimry. at je predem jasny harmonogram a nemusime to bastlit operativne vecer. ;-)

                          0 0
                          • pepek  

                            Na to bychom měli zorganizovat nějakou mladou děvčicu.

                            0 0
                            • Paja  

                              Však máš ještě nějakou neprovdanou dcerku, ne? ;-)

                              0 0
                              • Jaroslávek  

                                Bereš mi to z huby, že o dvou bych věděl.

                                0 0
                              • pepek  

                                Nechápu, jak to souvisí. Radši si pusť ORF1, za chvilku to vypukne.

                                0 0
                                • Paja  

                                  Tak si poposedni :-P

                                  0 0
                                  • RomanH  

                                    Ten pohled, jak Pepino vozi maleho fixare, zatim co tatinek s maminkou pari na Draze a planuji dalsi Alejkat, tak ten by byl k nezaplaceni :-)

                                    0 0
                                    • pepek  

                                      Tak to ale nebude . . . . blbouni.

                                      0 0
                                      • RomanH  

                                        My vime, pac jsi to predsi zakazal :-)

                                        0 0
                          • mastihuba  

                            Staci mu dat do pozarniho hlasice vyflakanou baterku, usetris si cestu a bude to hvizdat po 10 min. :)

                            0 0
                          • obda  

                            Technicka * kdyz uz jezdis s helmou, tak si porid i nejakou blikacku. Pred sestou na Botanicke jsi moc videl nebyl (jestli to teda nebyl nekdo jinej, pak to beru zpet ;))

                            0 0
                        • Jaroslávek  

                          Zatím je volno, v nejhorším jsou volný ty židle u krbu po Polkovi.

                          0 0
              • Jaroslávek  

                Ale pozor, Peprle loni nocoval a v so skoro na šmelc dorazil.

                0 0
    • Jaroslávek  

      Odpočítávání. 8

      0 0
      • Smazaný účet  

        Ty děláš, jak kdyby to byla akce roku.

        Dám si o tři víc a pudu chrápat s buzíkama no ;)

        0 0
      • mastihuba  

        Ze vas ten chlast ještě bavi. :)

        0 0
        • RomanH  

          Jakej chlast ? Vyrocni schuze !

          0 0
          • mastihuba  

            Vyrocni schuzi dela CHC. To ze tam vseci dojedou busem u klubu s takovym nazvem komentovat nebudu. Mikulaska je prachsprosta nalejvarna. :)

            0 0
            • RomanH  

              Nenene, ja uz vcera zakreslil Javorniky + Karpaty 2015. Pokud to teda nesfoukem se dvema letnima spacmenama a alumatkou jeste letos pred Vanocemi (stejne zatim neni zadna zima :-))

              0 0
              • JSt  

                loni jsem daval den pred silvikem zdar, ty vole. :-D

                0 0
            • Polka  

              Myslim, ze na schuzi policajtu nikdo nema :-D

              0 0
              • mastihuba  

                To ne. Je s podivem jak uzka je hrana mezi muzi zakona a ordinaci doktora chocholoska. :)

                0 0
                • Motyll  

                  Spíš Dr. Uzla než Choholouška.

                  0 0
                  • mastihuba  

                    Mas takovej prehled o jejich erekci, nebo te prekvapuji jejich znalosti z oblasti sexuologie?

                    0 0
                    • pepek  

                      Opatrně chlapci, abyste taky ještě nemuseli platit pokutu

                      0 0
                    • Motyll  

                      Dojeď a uvidíš sám…

                      0 0
                      • mastihuba  

                        Co bych tam jako delal? Chlastal kofolu a žral palacinky? To muzu i doma.

                        0 0
                        • Motyll  

                          PUB = public house, čili místo k setkávání se s lidma. Škopek je druhořadý.

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Nesouhlasím ;)

                            0 0
                          • mastihuba  

                            No… Premejslim jak bych to napsal a nikoho pri tom neurazil. :-P

                            0 0
                            • les  

                              Dojeď a nemusíš přemýšlet, ani psát :-)

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Zdá se mi to, nebo tam jezdíš čím dál dřív?

                                0 0
                                • les  

                                  Dnes 0. Páč mám do středy odpo. Momentálně tam jezdím cca se západem zalezlého slunka :) Za světla jezdím, za tmy liju :) Jinak v Šumicích už fachčí pivovar Vildenberg. Zatím jen dvanáctka. Bude i 11 a 10. Už jsem jich šest ztrestal a je to fakt dobrý.

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Kde se to tankuje?

                                    0 0
                                    • les  

                                      Restaurace Hradská. Putyka nic moc. Je tam zahulený. Ale v létě na zahrádku to bude fain.

                                      0 0
                                  • mastihuba  

                                    No kde myslis ze je letos sraz starych dobrych pratel. :)

                                    0 0
                              • mastihuba  

                                Esli se do patku da pajsl do kopy, tak se tam mozna votocim.

                                0 0
            • Jaroslávek  

              Jak pro koho. Pro mě je to kulturní akce. 7

              0 0
              • pepek  

                A máš už na to vymyšlenou nějakou speciální trasu, Jaroslave?

                0 0
    • Jaroslávek  

      4

      0 0
      • RomanH  

        Snad bude lepsi pocasi nez ted o vikendu.

        0 0
        • Excel  

          dneska je to v buzerántově na hřebíky

          0 0
          • RomanH  

            K nam nejel autobus, ale hajzlik se na to enem vymlouval, pac po obci se sice nedalo jit, ale silnice byla az na tocnu posypana sterkem.

            0 0
            • RomanH  

              Tak od vcerejska zijeme na „Kysucach“ :-) Nekdy odpoledne prestal jit proud, uzavreli k nam silnici, a smitec :-) Dnes jsem se jeste do prace dostal, co bude zitra, netusim. Koralka vypalena, kastl plnej, nejake klobasky taky v mrazaku najdu – bude sranda.

              0 0
              • mastihuba  

                Nechapu tu potrebu lidi se za kazdou cenu nekam dostat. Dyt je to ve vetsine pripadu kontraproduktivni. Apropo musim poresit zalozni zdroj elektriky, kotel jede jen s elektrikou a ty vypadky nic moc. :)

                0 0
                • RomanH  

                  Ad kotel : tak zrovna u Tebe bych cekal, ze mas i samotizku. Ja se ted taky tlucu do hlavy, ze tam nemam jeste uplne bokem treti komin na krbove kamna, ktere by nebyly pripojene do topneho systemu. UPS Ti ten kotel poresi, ale tak na tri hodiny, co podle me nema moc cenu – za noc mi klesla teplota o jeden stupen. A az bude nejhure, mam doma zimni spacaky (+ u Katcinych rodicu jsou i klasicka kamna) :-) Jo, a propanbutanove lahve jsou vec – teplej caj, kafe, to vcera bodlo.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Jj, v Tišnově kamna byly, dokonce to není zas až tak dávno, co na nich bábina, dokud žila, ještě vařila (to praskající dřevo, plný hrnce na plotně a ty buchty z trouby :)

                    0 0
                    • RomanH  

                      Tak ja zase tak uplne bez reseni nejsem – kamna muzu koupit a hned pripojit (komin mam dvouslozkovy), akorat budou v kotelne. Obyvak tim holt nevytopim.

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        A kolik se na nich ještě ohřálo vody, než dřevo úplně dohořelo :)

                        0 0
                    • Polka  

                      Ty k temu Tisnovu mas takovej peknej vztah…procs od tama vlastne odchazel? Kvuli polovicce?

                      0 0
                  • mastihuba  

                    Novej kotel, obehovy cerpadlo…:( pri rekonstrukci spodku baraku musim nechat postavit novej komin. Akorat vedu spor o umisteni. Ja jej chci uprostred baraku ve spodni kuchyni, abych tam mohl postavit kachlace. Tata jej chce v obyvaku v krajni cimre a chce krbovky. Musim pozvat nejakyho topenare aby ho presvedcil na mou variantu a nebo postavit kominy dva. :)

                    0 0
                • pepek  

                  To pořeš napojením na rotoped. Můžeš potom s LV honit vodu i doma.

                  0 0
                  • mastihuba  

                    Fklidu, ja zustanu u tech kamen, problemy s efektivnim vyuzitim prostoru resit nemusim a kola maji misto mimo zonu k bydleni. Ale to nekdo z bytu muze jen tezko chapat. :P

                    0 0
                • Polka  

                  Presneeee, nemam s tim problem :) Stava zatim s poblikavanim jede, ale internet ma obcas problem, coz je zas pro tu pracu docela omezujici. Prinejhorsim mam ted farmu a par hektaru, takze se dycky neco najde :-)

                  0 0
              • Smazaný účet  

                Teď říkal E.oňák v Událostech, že Úsuší nejdřív zítra…

                0 0
            • Karaya  

              kolega co jezdí z Deblína, říkal, že autobusák někde jen mávl rukou a řekl, že tam já nepojedu. Tak možná to bylo u vás :-)

              0 0
              • RomanH  

                Dneska si k nam prorezavali hasisi cestu pres tri hodiny. Z lesa se ozyva neustale praskani a padaji stromy.

                0 0
                • JSt  

                  hasisi se s tim neserou. :-)

                  0 0
        • Jaroslávek  

          Do kostela nechodím, to by měli vošéfovat jiní.-(

          0 0
      • Smazaný účet  

        Zasejčkuju si :)

        Proč se mám v mrznoucím mrholení pachtit na bahno a platit nocleh, když mám za rohem Veveří? ;)))

        0 0
    • RomanH  

      Pratele, je mi to lito, ale patek z 99% kontumacne vzdavam. Musim poresit veci doma, a zitra me ceka D1 trail.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Škoda, dalo se to čekat, ať vše brzo vyřešíš. Holt brána Vysočiny :)

        To jsem zvědav, kdo to potáhne na Schmeltz…

        0 0
      • pepek  

        Naskýtá se tedy znovu otázka přesunutí termínu, kdy je i možnost zlepšení adhezních podmínek.

        I když chápu, že s. Jarda je již natěšený.

        0 0
        • RomanH  

          Na me se nevazte, ja bohuzel komplet Pa+So az do 26teho nedam, jedinej volnej dvojden byl tento.

          0 0
        • Smazaný účet  

          Bude vůbec nějaký personální zpestření krom paní Ex a JZD?

          0 0
        • mastihuba  

          vzhledem ke své zdravotní situaci jsem ochoten zapůjčit jednu sadu hřeboplášťů. 26" už jen tak někdo nejezdí. Předpokládám že letos je poslední šance se na nich povozit, protože loni byla taky jen jedna ledovka za celou zimu. :P

          0 0
          • JSt  

            v brne led neni a kdyz neni v brne, nemuze byt ani nikde jinde. to je snad kazdymu jasny. ;-)

            0 0
            • mastihuba  

              tak pepino tomu evidentně nevěří. Budeš do něj muset před startem nalejt pulku rumu, pak už žádný hřebíky potřebovat nebude. :)

              0 0
              • JSt  

                maximalne do rakve. ;-)

                0 0
              • pepek  

                Věřím, trocha ledu nevadí. Šlo mi o to bláto, voe.

                0 0
          • Smazaný účet  

            Mám 4°C, jestli bude v pá chcát, tak už je imho jedno, zdali to namrzne či ne :/

            0 0
        • Paja  

          Příští patek by šel.

          0 0
    • Motyll  

      Hlášení z rána. Na led napadl cm sněhu. Adheze v pohodě. Vzhledem k předpovědi to stejně vidím na bláto.

      V kolik je v pátek start?

      0 0
      • Jaroslávek  

        Myslím, že je dnes ve středu ještě brzy se ptáti, viz Roman …

        0 0
        • Motyll  

          No chci vám vyjet naproti, takže aspoň hrubý odhad startovacího času by bodnul.

          0 0
        • Polka  

          Soudruzi, date si tataracek (krome depyca samozrejme)? Ze bysme pozadali p. Motyla, aby ho objednal u p. Komety.

          0 0
          • Motyll  

            Minule byl OK. Stejne jako zebra z kance.

            0 0
            • Polka  

              Zebra sly, ale tenkrat jak byl divocak pecenej na tom tacu, tak byl takovej vypecenejsi lip se stavickou :) To nevim jestli jsi mel tehdy vychazku, ale asi jo.

              0 0
          • Smazaný účet  

            Mně stačí vařený erteple nebo šťouchačky k cibuláču :)

            0 0
            • Polka  

              To cumim, dle jinych reakci to vypada, zes ses docela narocnej ;-)

              0 0
              • Smazaný účet  

                Kotel poctivýho kančího guláše místo x variací na smažený s hranolama a většina bude spokojená :) Nejlepší je stejně snídaně…

                0 0
                • mastihuba  

                  sem myslel že ti starobrno a zelená neleze :)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Vědět dopředu, že večer chcát nebude a ráno jo, tak bych se na nocleh s radostí vys*al…

                    0 0
      • Polka  

        Prave sem se vratil z hra…z makra a musim napsat, ze se z tech sracek v patek asi vsici poscijem :-) Pripadne v sobotu aji poserem. Kua ze sem nekoupil ty drahy blatniky.

        Kazdopadne, v patek zdar!

        0 0
        • pepek  

          Už tam přidali další deščíček na sobotu ráno

          Za týden bude pěkně zamrzlo, žádný sračky. . . . .

          0 0
        • les  

          Polka, Motyll : Mám pro vás trička. 180kc. Snad se tam v ten pátešek dostanu :)

          0 0
          • mastihuba  

            Jaky trika? Valentyn je daleko. :-) nebo to je nejaka mikulaska varianta pro fotriky s kindosama? :-)

            0 0
            • les  

              Už nám to tak nejde… Objednávalo se to na zamykačce. Myslím, že bys ho už klidně mohl nosit taky :-)

              0 0
              • mastihuba  

                To je to s tim sulinem :)

                Tak to stejne nemam

                0 0
        • Jaroslávek  

          K u a j a k y b l a t n i k y !?

          0 0
          • Polka  

            Tyto kua.

            0 0
            • pepek  

              padesát za takový hnusný blaťáky?

              0 0
              • Polka  

                To neni za prve konecna cena a za druhe jsem psal, ze to je cely drahy. Ale jsou jediny plnohodnotny, ktery plni funkci pro 29×2.25. To tobe ale nemuze vubec nic rikat :-P

                Jo a v cerne jsou samozrejme nadherny :-)

                0 0
                • pepek  

                  už vidím, jak na těch koncích drátů visí nádherně kusy sraček a trávy. Kromě toho si o to roztrhneš lýtko a chytneš od toho sněť nebo tetanus

                  0 0
                • mastihuba  

                  To by mne teda prekvapilo dyby nejakej blatnik pobral plast 2.25 a jeste v nem zbylo misto na sracky. V zime je prusvih ze je tam malo mista a ledoba kase se do toho napechuje a zastavis a nejedes. Chce to plaste 1,9

                  0 0
                  • Polka  

                    V pohodeee, viz. http://www.bike-forum.cz/…717817–1.jpg

                    0 0
                    • mastihuba  

                      Tos bral z teho amazonu?

                      0 0
                    • les  

                      Čí je to stroj ? To je táty? To přední pééro mě k tobě nějak nesedí :-)

                      0 0
                    • Smazaný účet  

                      Vždyť je to úzký, a hrozně blízko gumy, to bych do blata ani nezkoušel…

                      0 0
                      • les  

                        Mám to na zimáku stejně, a do našeho rajónu je to plně dostačující. Teda krom Velatickýho chemoprénu, ale tam uděláš po třech metrech fatbajka ze všeho .

                        0 0
                        • mastihuba  

                          tam se posereš i bez blatníků :D Vo zamykačce u nás týral wapku zdenál s lucinou a jedním kolombem sem si řikal jak ta past muže ještě někoho chytit. :)

                          0 0
                      • Polka  

                        Jo, rozumis tomu.

                        0 0
    • Excel  

      Jedu vozem.

      Měl jsem vézt ještě Jonysa, ale ten účast an(a)uloval.

      Tudíž mám vzádu volno, kdyby teda někdo chtěl dorazit nekulmo.

      0 0
      • Jaroslávek  

        Jonys uvažoval +1 nebo ne ? -) Že by vám dělal křena ?

        0 0
        • JSt  

          krena ne ]:-P

          0 0
          • Jaroslávek  

            Jsem zachytil nemilou událost.-( http://www.novinky.cz/…radedem.html

            0 0
            • Excel  

              Co jsem tam byl neposled tak bych se nedivil kdyby si to zapálil sám.

              Taková dřevěná chata když vzplane, to je šmelc!

              0 0
              • obda  

                Alfredka presne tak dopadla.

                0 0
              • JSt  

                ta chata je nejlepsi ze vsech. zablesena ratejna, ale…

                nejlepsi misto ze vsech, nezrestaurovana – nizke ceny a volna kapacita.

                0 0
    • mastihuba  

      už byste se mohli nejak dohokat, abych věděl esi má cenu utrácet za benzin a corat po zledovatělým krasu. :)

      0 0
      • Excel  

        to sem se chtěl právě zeptat, že vo kolika co jako co?

        0 0
        • pepek  

          Tuná

          0 0
          • Smazaný účet  

            Nee, tady

            0 0
            • Jaroslávek  

              Sice pojedu jak ******* Líšeň-Na dráze a pak zase z5 směr základna ale co už. Jak NEKDO zahne NEKAM kde se mi to nebude zdát, jste beze mne. Na základnu trefím. Sraček si užiju v so do sytosti.

              0 0
        • Jaroslávek  

          Tak ty to máš jasný, ne ? Líbánky v pensionu v poetickém prostředí Moravského krasu ?

          0 0
          • Smazaný účet  

            Takhle si to zkazit, to je nerozum ;)

            0 0
          • Excel  

            Vo kolika na základně, samosebou, šulini.

            0 0
            • Polka  

              Pocitej zas kolem 18:00. Chtel sem jet tentokrat se sulinama, ale nevim nevim jestli se nejak zitra domluvi, sulini jedni :-D

              0 0
              • Motyll  

                Kolem 15.30 můžu vyjet z hor ku nížině. Dáme scuk?

                0 0
              • Motyll  

                Kolem 15.30 můžu vyjet z hor ku nížině. Dáme scuk?

                0 0
              • Motyll  

                Kolem 15.30 můžu vyjet z hor ku nížině. Dáme scuk?

                0 0
                • Polka  

                  Tak to pak bez Boba kolem 16:30 treba Klajda…

                  0 0
              • les  

                Pojedu od továrny. Tož esi jedete za světla, přidám se. Jinak individuál pavr voe !-)

                0 0
      • Motyll  

        Led je pryč. Plus jeden °.

        0 0
    • pepek  

      Toto mě dnes pobavilo :-)

      0 0
    • mastihuba  

      Me je kua zle, takhle bez rozcviceni…

      0 0
      • obda  

        Bral jsi to odvazne, to zas jo. Hlavni chyba je tak brzo vstavat. Jsem zvedav, jak vypada p@x.

        0 0
        • obda  

          Ostatne i pepek s Bobem by se mohli ozvat. Bob vypadal pri odjezdu vesele, pepek zas zadumcive ;)

          0 0
          • Paja  

            :-D

            0 0
          • pepek  

            Jel jsem potupně po silnici až dom. Ale teď máte taky poněkud nepříjemný ranní start, což?

            0 0
            • obda  

              Nevím jak ty, ale my teď máme příjemnou snídani.

              0 0
            • mastihuba  

              0,18 takže ja uz mozu, ale jirikovi to moc nespaluje 0,91 :-)

              0 0
              • Paja  

                …nebo nepije desítku?

                0 0
                • pepek  

                  Jiřík hrubě přepálil začátek, takovou amatérskou chybku bych u něho nečekal :-)

                  0 0
                  • Excel  

                    Dneska se to chlastání strašně zrychlilo. Musíš se rychle rozhodnout, co budeš pít, s kým budeš pít a jak budeš pít … ;-)

                    0 0
                    • RomanH  

                      :-)

                      Tam to vcera muselo vypadat…

                      0 0
                      • mastihuba  

                        co včera, ale dneska jsem v uličce poněkom uklízel utopence. Ale třeba to nebyl nikdo od nás, ale někdo z te party co zapíjela děcko. :)

                        0 0
                  • pepek  

                    A kdyby ještě někdo nevěděl, kdo je aktuálně jiříkův vzor

                    0 0
                  • Jaroslávek  

                    2 hoďky si odfrkl a pak lil dál. Spát jsme šli nějak po půl druhé.

                    0 0
                • obda  

                  Podle cechu Jirik nic jinyho nez desitku nepil ;)

                  0 0
          • les  

            Parádní akce. Tatarák jsem jedl asi po třetí v životě, a je to fakt dobrý. Motýll vybral vhodně trasu, vzhledem ke sračkám jaký jsou v rajónu, za což mu velký dík. Cesta domů v pohodě, akorát si moc nevybavuju Račicko-Pozorskou magistrálu. Pravděpodobně jsem větší část cesty prospal. Zdravím všechny účastníky zájezdu a … PRCKU tobě velká gratulace ! jestli to tu čteš :)

            0 0
    • pepek  

      Tak kdepak asi hoši ještě jezdí na těch pojízdných bidetech?

      0 0
      • RomanH  

        Mel jsi jet s nimi, cestna na Smelc by Ti urcite neprisla nudna

        0 0
      • Smazaný účet  

        Radši jsem urval šaltr a zavolal si Anděla :)

        Svíčková exkluziv, krkovica v lednici…

        0 0
      • Jaroslávek  

        Jj.bylo to peklo. Mám zimáka v hrozným stavu, nejsem si jist jestli definitivně neodešla vidle, smyk nesmykuje, přehazovačka nepřehazuje, aspoň že brzdy zatím brzdí. Hrouda bláta s trávou, neměl jsem sílu něco s ním podnikat, snad zítra. Tataráček luxusní, na Šmelcu papu taky skvělý. Bylo to perně vybojovaný. Když jsem kousek u baráku opouštěl Motýla vůbec jsem mu nezáviděl. Ale vypadal v pohodě na rozdíl ode mne. Mezi těma tvrďákama budu už za cukrovou panenku pořád.

        0 0
        • pepek  

          Copato? Japato? Já jsem předpokládal, že to vezmete na pohodu po cestě. A teď slyším: hroudy bláta, tráva, ulomenej šaltr, vyčerpání . . . .

          0 0
        • Paja  

          Drsní molodci, dneska jsem byl doma s děckama, topili jsme si v krbu a ven šli jenom pro dřevo…říkal jsem si, že v tom svinčíku to po snídani vezmete mimo bláto nach hause…

          0 0
      • Motyll  

        Přistání v 19.33.

        Sprcha.

        Do džbánku Medák.

        Rodinná pohoda (doma) u krbu.

        Takhle fyzicky out už jsem dlouho nebyl.

        Uzený výborný.

        0 0
        • RomanH  

          Tak jsem tech 19:30 trefil presne :-)

          0 0
          • Motyll  

            Bez světla bych to nedal. Díky.

            0 0
        • Motyll  

          102 km a 1600 vejškovejch. Na ty s##čky a zimáka slušný.

          Jel bych to rád někdy jen tak v krátkým. Se sluncem v zádech.

          0 0
          • RomanH  

            Za sucha se da vymyslet pekna trasa, a to jak na biku, tak i na silnicce.

            0 0
      • Polka  

        Takovy brzky snidane mi nedelaj dobre, ale nakonec jsem to dal. Bez vody se jede docela napikacu, navic netekouci studanka u Buku me donutila vypit trosku te jete vody z pitka, ale asi su fakt popelnica, bo sem se jeste nezesral. Na Smelc jsem dojel silne dehydrovan, tak jsem pil a pil, nabidka jidel tentokrat nic moc, cekal jsem nejakeho divocaka nebo husicku :-) Odjezd s Motylem pres Marsov, p. Manas nas nakonec prekvapive docukl, prijezd 18:30, vana, pracka, caj, spat. Vsem sobotnim jedoucim bez rozdilu poklona za moral, tak to ma byt, tak je to spravne.

        Silne zazitky v nas jiste zustanou. Skoda ze nejel Exik, to by byla zase povidecka.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Vyzdvihl bych Modráska, bez jakýhokliv fenderu, respect!

          0 0
        • pepek  

          Vy jste se škrábali na Maršov a pak přes Lažánky zkopcadolů? To jste museli dostat přímo báječný klystýr.

          A kde jste našli to bláto?

          0 0
          • Motyll  

            Bláto bylo třeba: Melatín, Jehnice, Lelekovice… A pak bonus před Šmelcem.

            Jinudy než přes Maršov to nešlo.

            0 0
            • pepek  

              Melatín, Jehnice?? Po těch koněstezkách. Vždyť tam se Polka topil ve sračkách už před 10 lety. To vám neřekl? Co jste tam čekali?

              0 0
              • Polka  

                Bylo to v pohode. Nejsme sracky jako nekdo, abysme to strihli asfaltem :-P Ten byl az na ceste zpet. Marsov byl kvuli polomu, ten uz tady zminoval Roman.

                0 0
          • Polka  

            Meli jsme blatniky pyco!

            0 0
        • RomanH  

          Ja si rikal, ze pod sebou vidim svetlo(a). Jako to, ze jste nejeli na Javurek ?

          0 0
          • Polka  

            Ten mladej ze Smelcu pak rikal, ze je to taky neprujezdny, takze bysme se tam asi zamrdali, tak jsme zvolili taky Marsov tzv. na Manasa :-)

            0 0
        • Polka  

          Ted jsem si vzpomnel, ze jsme zapomneli zminit vybornou Manasovu hlasku ze soboty:

          „To jako pojedu na prostredni placku az do Brna nebo co? *****.“ :)

          0 0
          • Jaroslávek  

            Už to zase pěkně hopsá i na velkou.-) (chvíli)

            0 0
            • Polka  

              S plackama problem nemam, mne zas na zimaku dela problemy ten inverzni saltr (nechapu kdo to vymyslel). Min. jednou za vyjizdku to musim vzdycky doladit, nastesti jen u riditek.

              0 0
              • Jaroslávek  

                Stejně ten prosinec je jen přesunování z akce na akci.-))

                0 0
    • Smazaný účet  

      Hoši, hoši, výměna ložisek před touhle akcí byla zcela zbytečná, když k tomu připočtu sólocimru, atd., myslím, že jsem cenově min. na víkendovém pobytu pro dva u Eiffelovky :)

      0 0
      • mastihuba  

        ubytko je snad na hlavu furt stejny ne?

        0 0
        • Smazaný účet  

          To je jedno, ale jen ceramic pressfit stál litr :)

          0 0
          • mastihuba  

            tak to nesváděj na ubytko, když je to v ložiskách :D

            0 0
          • pepek  

            Na co potřebuješ ceramic, ty ladiču? Obyč. mi vydržel 2 roky, kopim jedno ložátko za 30,– od Kuo-min-tangu a bude to zase OK.

            0 0
            • mastihuba  

              na rámu šetří a pak to narve do keramickejch ložisek :)

              0 0
              • Smazaný účet  

                Teď už vím, že „komplikovaný“ full s pressfitem a spodním vedením hadic do marastu ne :)

                0 0
                • mastihuba  

                  spodní vedení hadic zase vadí čemu? :)

                  0 0
                  • JSt  

                    ono nevadi nic nicemu :-)

                    0 0
                  • pepek  

                    vpředu se mezi tím drží bordel

                    0 0
                  • Smazaný účet  

                    To mají už desetiletí vykoumaný cyklokrosaři, vše vrchem po štangli. Nejen, že se tam drží bordel jak sviň, ale v extrému holé lanko pod střed. mufnou zamrzá :)

                    0 0
                    • mastihuba  

                      psal jsi spodní vedení hadic a ne odkrytý lanko :) to je ke smyku že? :) smyk se v bahně a v mrazu co? sere se … jinak šaltr i hadice jsou snad vcelku a tudíž je to uplně fuk jestli to jde vrchem nebo spodem.

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Mně to zas tak jedno není, celá spodní trubka se snáze oblepí marastem, který jde narozdíl od hladké trubky bez lanovodů těžko oklepávat. Dále od hazky musí být bowden kvůli zadnímu zdvihu volný, takže ti visí pod středem, hrozí kontakt např. s větví…

                        0 0
                        • mastihuba  

                          na spešlovi jsem to tak měl několik let a tento argument moc neobstojí. To nejlíp nejvíc kolo má todle všecko docela vychytaný :) nezavazí to ani nahoře, ani dole. Jen to pak chce určitou rutinu při výměně bovdenu. To sem fakt podruhý vodmaturoval. :)

                          0 0
                          • pepek  

                            má pravdu, bordel se mezi tím drží a někdy ten oblouk ke smyku zamrzne – což není problém. Vedení lanek vnitřkem je fakt nejvíc.

                            0 0
                        • Polka  

                          S nim to vubec neres, dyt ten na kole vubec nejezdi, tak vo tom vi kulovy :-D

                          0 0
                          • mastihuba  

                            radit a kibicovat umím obstojně :)

                            0 0
                          • mastihuba  

                            a v bahně na přejezdu si víla vedla docela statečně, to až pak na těch šotolinách byl slabej motor. :)

                            0 0
                      • Smazaný účet  

                        Smyk bych s radostí zahodil, ale mi vychází kašpar na 28/42, co potom na silnici? :)

                        0 0
                        • Polka  

                          Potreboval bych naky levny 180mm kliky s dvouplackou na zimaka…

                          0 0
                      • Karaya  

                        TopSwing v blátě problémy nemá, zas se na něj musí víc tlačit…

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          No ona se funkce smyku SLX (níž jsem ho posouval) výrazně zhoršila po nahození menších převodníků Aerozine na kliky SLX (blbě to padalo na malý, dokonce řetěz zapadal i mezi, sukoval se) už jsou dole…

                          0 0
                          • mastihuba  

                            smyky se dělají podle velikosti převodníků, na to bacha.

                            0 0
                            • JSt  

                              podle rozdilu zubu mezi pilama. ale to je jen o prolisech a ty smyk jsou tvarny. ;-)

                              0 0
                          • Karaya  

                            Jo to znám, jednou jsem nahodil komplet pily TA Specialites a řadilo to tak mizerně, že jsem se ještě rád vrátil k originál plackám. Kdoví jestli to Shimano nemá nějak mimo standard.

                            Kdyby někdo ty TA chtěl, tak sestava 44,32,22 je u mě k dispozici :-).

                            0 0
                  • Polka  

                    Vsemu!

                    0 0
      • JSt  

        jaky loziska jsi menil? futro u tlumica mas vymackany. ;-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Příští bike je jasný, kroska s HTII a mech. kotoučama :)

          0 0
          • RomanH  

            Titanovej ram, Rohlik ci Alfine, remen. A jestli mechanicky Avidy nebo Shimano hydry je uz fuck.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Řemen prý v bordelu taky nic moc…

              0 0
              • RomanH  

                To verim, ale muzes to pak jen vzit hadici a nechat to byt, nikde nic nerezne. A klidne az za dva dny, tyden,…

                0 0
            • kankrlicek  

              Něco podobného mu můžu prodat, ale stejně by remcal :)

              0 0
              • RomanH  

                Tj :-)

                Ale pockej, jak prodat, co porizujes ?

                0 0
                • kankrlicek  

                  To je na delší povídání, netlačím na to, ale prodat chci :)

                  0 0
      • RomanH  

        Ale no tak, zase nehoupej… :-)

        Troufnu si rici, ze Okybacu jsme jeli 2,5 dne v podstatne vetsich srackach. Kdyby jsi napsal retez, tak to jeste beru, ale loziska ? Kde ?

        To by ten Lapik musel byt hodne spatne utesnenej. A u naboju taky moc neverim – ty moje Fulcrumy maji snad nejhure utesneny naby, co jsem kdy videl. Pred Okybacou jsem je nove narval vazelinou, po nem jsem to prekontroloval, a byla prakticky neporusena.

        Ale samotnyho me to uz taky pomalicku prestava bavit. Od srpna prakticky porad chcije. X-krat jsem zmoknul, co vyjizdka, to ostrik hadici a smetakem, cisteni treter.

        0 0
        • pepek  

          . . . . . jsem je nove narval vazelinou – to bude asi ono, prevenci depka určitě zanedbal.

          0 0
          • obda  

            Tak asi jo, protoze i nijak spickove utesneny Shimana mi taky peknych par tisic km vydrzi, a to obcas zmoknu slusne.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Nastuduj si něco o pressfitu, krom pepka, který má vše vyřešené do 10 min., většina na BF udává výdrž středu max. 1/2 roku…

              0 0
              • pepek  

                ee

                0 0
                • Smazaný účet  

                  BB30 a BB92 je trochu něco jiného, každopádně obojí znamená po dešti výměnu nebo údržbu ložisek, přitom imho je podobně jako u šroubovacích misek ložisko pod plastovou krytkou…

                  0 0
                • Smazaný účet  

                  Každopádně do nových ložisek zkusím narvat vazelínu, i když vypáčení krytky je z hlediska voděodolnosti imho kontraproduktivní.

                  0 0
                  • pepek  

                    si předtím umyj ruce

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Měl jsem na mysli omačkání a deformaci krytky, bývá buď gumová nebo pogumovaný plíšek…

                      0 0
                      • pepek  

                        žádná deflorace nenastává

                        0 0
                        • mastihuba  

                          Übung macht den Meister

                          0 0
                        • Smazaný účet  

                          Ale kde koupit nějaký čínský bez poštovnýho? Celé střed. slož. stojí 350,–…

                          0 0
                          • pepek  

                            si zajeď do Lipufky

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Ložiska jsem splašil za 90,–/ks na Mariánským nám., bogužel se svým šroubopřípravkem nejsem schopen je tam dostat rovně :/

                              0 0
                              • JSt  

                                lozisko do mrazaku a misku jsi ohrat zkousel?

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  Už jsem rozmrdal jak misky, tak nový ložiska, vzdávám to.

                                  0 0
                                  • Excel  

                                    :-DDD to znám, to znám

                                    0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      Pokračování: střed v cajku, patka v cajku, mrknu zvrchu na hazku, ohlá! Svěrák nemám. Fuck!

                                      :)

                                      0 0
                                      • Polka  

                                        Ne re si tel nyyy probleeem, hosi, kua :-D

                                        0 0
                                      • babicak  

                                        dotaz na P@X, jako na znalce Francouzů, pro velice mírně bajkující drahou polovičku Raid 327 Lady, šel bys do toho?

                                        0 0
                                        • Smazaný účet  

                                          Nechal bych postavit něco od uživatele scalara, bude to lehčí za tu cenu a s lepší vidlí, ale nebude to tak sladěný :)

                                          0 0
                                          • babicak  

                                            Dík za radu, nakonec jsem dal přednost origoš Lapier. Sice je to nějaká kačka navíc, ale jek píšeš, je ta geometrie poskládána značka ideál. Jaká bude reakce při předání ti písnu.

                                            0 0
                                            • Jaroslávek  

                                              No ale já chtěla červený.-)

                                              0 0
                                              • Paja  

                                                …to rika ten pravej :-D

                                                0 0
                                              • babicak  

                                                Spíš to vidím tak : „k tomu modrobílému kolu se mi nehodí ta má šedavá přilba a už vůbec ne ta fialová bunda a černé tretry, chce to změnu i u baťůžku, aby to ladilo“ :-) :-)

                                                0 0
                                                • pepek  

                                                  Vidíš, chvílu se bavíš tady s těma dvěma a hned jsi chytl infekci: schizofrenie.

                                                  (A jak může motocyglista koupit kolo od žabožroutů? :-)

                                                  0 0
                                                  • babicak  

                                                    Můj kamarád Kyža – znáš ho – dlouhodobé masírování a nakonec i zajímavá cena.

                                                    0 0
              • obda  

                Reagoval jsem na ty naboje, co citoval Roman.

                0 0
      • Polka  

        Mne taky prislo, ze sem za patek platil nak moc, asi priplatek za alkoholove vypary :)

        0 0
        • mastihuba  

          ja platil normalně. páteční spotřeba bez panáků + tatarak + ubytko. Co neplatím cigára, tobě a hajnýmu, tak mám nehorázně nízký útraty :P

          0 0
    • Paja  

      Tož kdy bude vyjížďka a líčením bohatýrských činů a boje s živly? Podle předpovědi se mi jako nejvhodnější jeví středa, už by mohlo být pěkně přimrzlo.

      0 0
      • Jaroslávek  

        Psals pátek, teď už je to středa, zítra to zas bude jinak … Takhle se to nedá dělat a stejně nevím v práci kam dřív skočit …

        0 0
        • pepek  

          Stačí, když namažeš řeťázek. Bahno můžeš nechat, to zmrzne a opadá. Na 5 minut práca, když jseš největší . . . . . kouli, tak 10 minut.

          0 0
          • Jaroslávek  

            Hluboce se mýlíš, ale příště ti to můžu stopnout.

            0 0
        • Excel  

          Esi potřebuješ zvednout náklady na firmě kvůlivá daním, tak se obětuji s fakturou za externí konzultaci.

          0 0
        • RomanH  

          Muzes nas sponzorovat. Zacneme opatrne, 10% pujde do nas, 90 vam vratime cash B-)

          0 0
        • Paja  

          Pátek jsem psal minulej týden v souvislosti s pepkovým tlakem na posun mikulášské na další pátek.

          Středa se mi jeví jako optimální kvůli předpovědi, čt/pá má být zas o něco tepleji, jinak je mi v zásadě jedno.

          0 0
          • Jaroslávek  

            Zkusím tu středu. Ale se svým strojem zvolím klidnou cestu. Jestli se chceš povozit, jedině s Pepkem.

            0 0
            • Paja  

              Já doufám, že do středy bláto zmrzne.

              0 0
              • pepek  

                bláto mu nevadí

                0 0
                • Paja  

                  Myslíš, že mu vadí jen tvůj výběr trasy?

                  0 0
                  • pepek  

                    mám někdy takový mlhavý dojem, že si mě s těma trasama nějak ztotožnil :-(

                    0 0
            • Motyll  

              Ráno byly 4 pod. Všude zmrzlo, skoro na žiletku.

              0 0
              • Polka  

                Kua tak to uz jsem si ten blatnik nemusel kupovat, vzal jsem nakonec jako provizorku ten sks, lepsi nez nic, na Smelc se to osvedcilo :) Dovezu ve st nebo pa asi.

                0 0
                • Motyll  

                  Ve středu musím na chvilku do Ochozi a pak se zastavím u krbu.

                  Pátek je besídka.

                  0 0
                  • Baba-Ji  

                    Pánové, kdyby jste po městě zahlídli oranžově eloxovaného Giant Reigna bez polepů s šedou Foxkou a modrýma rodlama Kore, tak volat benga, nebo dotyčnému kolo rovnou sebrat.

                    UKRADLI ho včera kámošce, viz foto zde v galerce.

                    …kua blbě zařazeno

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      Za sebe slibuju, že budu mít oči otevřený.

                      0 0
                      • pepek  

                        Ale ta baba už na kole nebude, tak to poznáš?

                        0 0
                    • Karaya  

                      To byly starý Černý Pole, nebo nový?

                      Jsou to šmejdi jinak, upřímnou soustrast tvojí kámošce.

                      0 0
            • pepek  

              Takže Obržan 16.30? Trasu si můžeš vybrat

              0 0
              • Jaroslávek  

                Na čas se chytá Pája. Já vyrážím 15:3o.

                0 0
                • Paja  

                  15.30 vyraž, v 16.00 mě vyzvedneš a 16.30 jsme v Obřanech, kde je problém?

                  0 0
                • Polka  

                  Cil je jasnej nebo smerujete jinam?

                  0 0
                  • pepek  

                    sestavil jsem zcela novou príma trasu do Vranova: „potravinové lístky? neberem, to tu bylo za války“.

                    0 0
                    • Polka  

                      Na Vranov ti seru, jedu hore.

                      0 0
                      • les  

                        Jedu žiletku hore.

                        0 0
                    • Paja  

                      Máš zjištěný, že mají otevřeno, a že tam dostaneme něco k jídlu?

                      0 0
                      • pepek  

                        vždycky se dá sjet do lelek, nebo do adamova

                        0 0
                        • Paja  

                          O.K., žlutá do Adamova, to beru…

                          0 0
                          • Jaroslávek  

                            Já jen abyste se mnou nepočítali.

                            0 0
                            • Polka  

                              Nak ti to nevyslo, mazu si te! ;-)

                              0 0
                              • Jaroslávek  

                                Všechno bylo fčera na pytel.-((

                                0 0
                                • Motyll  

                                  Měls jet tam, kde víš, že o tebe bude dobře postaráno…

                                  0 0
                    • Paja  

                      Tož Na Gruntě nejen vaří, ale točí tu Doubravník!

                      0 0
                      • pepek  

                        Tak jsme to přece měli jet přes ten vrchol, spletl(i) jsem se o půl kopce :-( Tak tam holt musíme znova.

                        Na Gruntě výborný: Medovinka, pivečko, polífka, uzená kýtička. Start z hospody do kopca byl tedy dost krušný.

                        (Maňasu, příště o stravenkách ani nemluv, pan vrchní tomu po novu říká žebračenky :-)

                        0 0
                        • Paja  

                          Na druhou stranu nám nebyla kosa, jak když se jede z Buku.

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Kosa něbýla…

                            0 0
                          • Polka  

                            Kosa byva max. smerem do hospody, nikde ne opacne ;-)

                            0 0
                            • mastihuba  

                              jednou tak chcalo při 1°C že už na Panence jsem nemoh udržet rodla jak jsem byl promrzlej. Ale možná to bylo tím že jsem jel z výroční schůze CHC pomalu s kolegou, kterej na tom byl ještě hůř jak já. Nicméně vzhledem k věku a vybavení základny se mi todle už asi nikdy nestane.

                              0 0
                              • Polka  

                                Motyl vcera tvrdil, ze v sobotu pri navratofce ze Smelcu taky chcalo, ja o tom ani poradne nevim :) Akorat nebyla takova kosa asi. Timto bych mel vyzdvihnout ten gore-tex na nw-arcticach, protoze proste drzi a nepusti.

                                0 0
                                • mastihuba  

                                  ja si počkám na leto :) včera sem dojel ve 13:30 z hokny a jen asi sekundujsem uvažoval o kole, pak jsem zalezl do sklepa a udělal kus užitečné práce. Rulanda bude skvělá. Na tu se rok nesmí šáhnout. Frankovka s andré je zas ve stadiu, kdy se na ni 2roky nedá šáhnout, takže letos pokud něco nevymyslím žádnej sklep nebude. Leda že bych dodal sklep a víno jste si dovezli svoje. :D

                                  0 0
                                  • JSt  

                                    v tom je obda dobrej. :-)

                                    0 0
                                    • RomanH  

                                      Franto, Ty mas cukrovku :-)

                                      0 0
                                  • Excel  

                                    To pak musíš Obdovi donést flašu, ať produkt tvé stáje může vzít do vinného boxu mezi kolegy. Oni ti ho tam vyšétři a zrecenzují.

                                    0 0
                                    • obda  

                                      Co by to z toho Franta (a potažmo i já) měl? Dát si víno ve sklepě u vinaře, a u toho se s ním pobavit jakej byl danej ročník ve vinici, kdy sklízel, co s tím dělal ve sklepě, kdo ze sousedů lije do svých sudů dovoz z Moldávie a tak je stejně nejvíc :)

                                      0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    To je pro mě info úplně k ho…, sklep neuvidím, víno neochutnám ;)

                                    0 0
                                  • obda  

                                    Dávám „like“ :) Na všechno ;)

                                    0 0
                            • Paja  

                              To, že tobě není třeba zima na ruce v –5 v propocenejch, děravejch rukavicích, který nebyly nijak zvlášť teplý ani nový, neznamená, že to tak mají všichni ;-)

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Z Buku se přece nejezdí v propocenejch ;)

                                0 0
                                • Polka  

                                  Mno prave, asi jsme si nerozumeli nebo co :)

                                  0 0
                                  • Paja  

                                    To jsem myslel obecně, samozřejmě.

                                    Jinak, já si teda v zimě na rychlosjezd Lhotky-N. Dvory-Ochoz musím přidat vrstvu oproti tomu v čem jedu nahoru, jinak mi kosa je, zahrádky a časnýř jsou už v pohodě, tam se člověk zase zahřeje.

                                    0 0
                                    • Polka  

                                      Tak pred odjezdem horkou medovinku a musi to vyjit.

                                      0 0
                                      • Paja  

                                        …tak zas bych nerad dopadl jak Šráma ;-)

                                        0 0
                        • Jaroslávek  

                          Odpor ke Vranovu jen tak nepřekonám.-((

                          0 0
                      • pepek  

                        eště tu mapu. . .

                        0 0
                        • Jaroslávek  

                          Já tam teda žádnej Vranov nevidím.

                          0 0
                          • pepek  

                            To je v pořádku. Kde najít Vranov lidi (většinou) vědí.

                            0 0
                            • RomanH  

                              A maji otevreno (+ vari) porad, nebo jen urcite dny v tydnu ?

                              0 0
                            • Smazaný účet  

                              Jsem zaslech, že jste měli úžasnou domluvu zase, aneb V i Z klika asi čekala na Mslávka, ale nikdo se nedočkal…

                              0 0
                              • pepek  

                                Proč? Všechno bylo tak jak má být: jakmile byl vyhlášen cíl Vranov, tak M. vyrazil ku Adamovu. A když my jsme byli ve Vranově, byl M. už nazpátek v Bilovicích. Co na tom nechápeš?

                                Alternativní vesmíry taky nemůžeš pochopit běžnou logikou.

                                0 0
                              • Paja  

                                Stejně bychom se asi nepotkali, i kdyby Maňas místo zprávy „Adamov“ zavolal, stejně by za námi do Vranova s nejistou vyhlídkou nevyrazil, bo jsme tam dojeli až za třičtvrtě hodiny. Ve chvíli, kdy jsme byli Na Gruntě a věděli, že se tam najíme a možná by se nechal přesvědčit, aby za námi jel, byl už někde před Obřanama.

                                0 0
                                • Jaroslávek  

                                  Zima. Dnes oproti tomu jižní projížďka růžovou zahradou. To údolí Bílovice-Adamov je v zimě špatný.-(

                                  0 0
                                  • pepek  

                                    Dnes jsem poladil ten bezbolestný výjezd do Vranova přímo k dokonalosti. Takže teď už se musí líbit všem. Dojezd přímo k hospodě, žádný zbytečný kopce a asfaltové vložky. A žádný profláklý trasy, (skoro) všechno je new.

                                    Mínus bylo, že po dojezdu na Grunt mě nějaký stařík vyfakoval ven, že je to zadaný, takže ani polífka nebyla.

                                    No a v pulce cesty jsem potkal cyglistu v podivné přilbě, který mi hned chytnul za sedlo a sdělil mi po dvacátéšesté: „Máš tam wakel“!

                                    0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      Tak to budete mít s Pájou pěkný ;)

                                      0 0
                                    • Paja  

                                      :-D

                                      0 0
                                    • mastihuba  

                                      mysliš teho co vypadá jak ten kubánskej výškař?

                                      0 0
                                      • pepek  

                                        Běžec, Alberto Juantorena byl běžec, voe.

                                        0 0
                                        • mastihuba  

                                          kudrnáč jak kudrnáč :)

                                          0 0
                                          • pepek  

                                            No on se ten podivnej cyglist právě vracel z nějakého proběhu, takže to háro má nějaký vliv, asik.

                                            0 0
                                    • Excel  

                                      Já dnes prášil na Holydný a Trnůvce. Při návratu mě Bagr na karbonové raketě vytáhl na Kohoutovice.

                                      0 0
    • Smazaný účet  

      Jsme si toho zmrzlýho moc neužili, do sraček nemám stroj :/

      0 0
      • Baba-Ji  

        to si furt vsici stezujou na nevhodne kolo apod., hyr se treba inspirovat:

        http://vimeo.com/114048659

        0 0
        • Smazaný účet  

          Kde máš ty sračky? :)

          Dávám to sem min. podesáté: http://www.youtube.com/watch…

          0 0
          • Paja  

            …další stupeň jsou už jen bahenní zápasy.

            0 0
          • mastihuba  

            Kdo nejel nocni chriby po desti, tak nevi co je blato. Todle je akorat ridky a mokry, coz je defakto v pohode, to bylo letos na brtnici a jihlavce. Staci do toho nelehnout. Projet se to da.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Nj, pro V kliku je to úplný laláček :)

              0 0
              • mastihuba  

                Jako netreba se dohadovat kdo vic, tam budu mit dycky navrch. :)

                0 0
            • jeffino  

              ale hovno, kdo neběžel letošní P100, neví co jsou sračky:)svoje inovejty můžu vyhodit…

              0 0
              • mastihuba  

                P100 a inovejty nevim co je :) ale verim ze jit/bezet 100 ve srackach mussi byt prisny. Pro mne ale letosni top vykon predvedl, kamosuv tata v duchodu, kterej dal 50 ve sragorach s operovanym krckem a vo berlach. Nicmene klobouk dolu pred kazdym kdo neco dela. Zapnout bednu je tak pohodlny. :)

                0 0
    • Polka  

      Nasel jsem v mobilu neco z Mikulasske :)

      1.Favorit, Favorit!

      2.Favorit! Vlastne…spac c.1 :)

      3.Nebudte me!

      4.Spac c.2 :)

      5.Soudruzi, ja uz nemozu.

      0 0
      • Jaroslávek  

        Tvl, to je jako klub spáčů.-)

        0 0
        • JSt  

          v anglictine night club. :-)

          0 0
        • mastihuba  

          takhle by to mohlo vypadat že se kluci zbytečně vysilují na kolech a pak jim chybí energie na večírku :)

          0 0
          • Smazaný účet  

            Jsem se vyškrábal na Klajdu a kluci východní mi ukázali, že jsou o level jinde než kaBrňáci :)

            Jinak ráno bylo parádní, jak dlouho mě ukládala paní Soňa?

            0 0
            • Jaroslávek  

              Já mohu sloužit pouze citátem: Toho pána venku jsem uložila, pro pořádek. A nevypadala zmoženě.

              0 0
          • Polka  

            V Orlovicach to vcera na panoramata veru nebylo. Na kole jsem se vysilil, ale presto jsme hospodu zavirali s Chromyma :-) Paradni adventni mlha vcera.

            0 0
            • mastihuba  

              ja si včera přivstal. :) musim ještě vopatrně, dnes to neni žádnej med. Zitra asi prubnu zimáka.

              0 0
            • mastihuba  

              začals najíždět na sezonu? :)

              0 0
              • Polka  

                Nene, to bylo na biku, testoval jsem merino ponozky :) Okruh co v lete davam na Buk 4hod, tak tedka 5 a pul, Smelc me minule nabudil, tak jsem chtel otestovat i sebe, prosel jsem.

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Včera fujtajxl, dnes zase, to jednomu na náladě nepřidá.-(

                  0 0
    • obda  

      Pro pobavení příhoda ze dneška: Vyjížděl jsem z blátivé polňačky na asfaltku, kde stál tatínek se dvěma dětma na kolech a zjevně přemýšlel, kudma dál. Asi jsem mu rozhodování ulehčil, protože když jsem kolem jemně zablácený projížděl, tak pronesl „takhle děcka nemůžeme vypadat, takhle ne …“ :D

      0 0
      • pepek  

        tos děti nasral, určitě se těšily, jak budou projíždět kaluže

        0 0
        • obda  

          Tak ona ta polňačka Ivanovice – Řečkovice (kolem koní) je docela hodnotná ;) A nasral je tatínek, ne já :D

          0 0
      • Excel  

        :-)

        0 0
    • pepek  

      Útorok? Bo potom bude opět pršet

      0 0
      • Jaroslávek  

        Můj zdroj říká něco jiného:

        http://www.yr.no/…no/long.html

        0 0
      • Jaroslávek  

        Jak říkám, prosinec je přesunování z akce na akci.

        0 0
      • Paja  

        Nejak ti to vesteni nevychazi jose…

        0 0
        • pepek  

          Dnes bychom mohli jet povzbudit soudruha Juantorenu, což?

          0 0
          • JSt  

            pak se presouvam na jednika na drahu kdyztak. ;-)

            0 0
          • Paja  

            Ja dnes 0.

            0 0
          • Jaroslávek  

            Dnes to vychází na dosud nepoznaný přesun a to : práce bečka-Dráha za kubánským překážkářem.-)

            0 0
        • pepek  

          Heat Holder mám na noze už 15 minut a není mi na ni teplo o nic víc, jak na druhé, kde nemám nic.

          Je to bug, nebo fičura?

          Nebo to začne topit až v minus deseti?

          0 0
          • Paja  

            Tak to pak hledej chybu na svem prijimaci…

            0 0
        • RomanH  

          Ani mi nemluv :-( Dobiram ATB, v lese je bahna a bahna. V sobotu bych dal zvolna nejakou silnici.

          0 0
    • Motyll  

      Dneska by to šlo…

      0 0
      • Smazaný účet  

        Dnes už vím, že koupě fulla před 1/2 roku trvajícím podzimem byla unáhlená,

        měl jsem raději ze S udělat blaťáka (pevná vidle + největší blatníky na trhu, smyk zahodit, … :)

        0 0
        • Baba-Ji  

          proto jsem na podzim nahodil obligátní DIY blatníček

          …blato ani jiné sračky nemají šanci! B)

          0 0
          • Smazaný účet  

            Začínají mně být sympatický tyhle hajtry…

            0 0
            • les  

              Paráda, ale stejně bych tam dal místo beranů klacek.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Mně se právě líbí ty „rozšláplý berany“, to je tak hnusný, až je to cool :)

                0 0
                • Baba-Ji  

                  takže hipsta :D

                  0 0
                • JSt  

                  mne vzdycky prisly na starych cx kolech ty barend packy radici nebezpecny. na kole bych to nechtel…

                  0 0
            • JSt  

              zbytecne slozity. ale dneska bych vzadu trosku vzorku ocenil. ten ekvinox prokluzoval v blatisku. na vecerni anthropos beru jinaci kolo radej. ;-)

              0 0
              • Smazaný účet  

                Dnes jsem Tě zahlíd z přechodu u Eriky kol desáté,

                na druhé straně stál boreček asi s „Werkem“ v azurovobian­chiTina barvě…

                0 0
              • les  

                Ekvínox je na mokru, jako ryba na suchu.

                0 0
                • JSt  

                  dopredu se to davat nesmi, kor na podzim/zimu. vzadu je to ale delnik. ;-)

                  0 0
                  • les  

                    To zas jo, taky ho vadu vozím. Ale na mokru v Pozorským kopcu hrabu jak Knight rider.

                    0 0
      • Smazaný účet  

        Ještě někdo bude hůre? Večír má chcát, už jsem dlouho neřešil střed. složení :)

        0 0
        • mastihuba  

          Vono uz to nikoho nezajima, ale jen abyste se mnou nahodou nepocitaly. :) zitra, taky nic a v patek taky nic. V sobotu možná. V nedeli možná. Zimak je vyladenej, tak jen poladit rymecku a mozu vyrazit.

          0 0
          • Paja  

            Tady zadny holky, ktery by s tebou pocitaly, nejsou :-D

            0 0
            • mastihuba  

              to ja kdyby náhodou tak aby se neurazila. :)

              0 0
            • Jaroslávek  

              Někdo rád holky, někdo zase vdolky. Dráha rullez !

              0 0
              • mastihuba  

                tos tomu moc nedal, když seš v půl sedmé doma. :P

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Tvl. kdo říká že sem doma, teď jsem vylez z dílny, převlíknu se a frčím Na Dráhu. Sportu zdar!

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Voni tam na Tebe všichni čekaj ;)

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      N…r !

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Tak esli sem se správně dovtípil, Mamut začíná v 7.

                        0 0
                        • Jaroslávek  

                          Příště mě musíš rovnou kopnout a nejen mlhavě naznačovat. Prej otevříno St-So od 17-ti … H…o ! Brána zaryglovaná, nějací týpci byli navrchu na terase. Původně jsem chtěl napsat něco o uzavřeným spolku sebestředných exhibicionistů, ale přes noc se mi to rozleželo v palici. Pravda je spíše taková, že už jsem skoro odvařenej senior.-(

                          0 0
                          • mastihuba  

                            včera jsem z tebe cítil velké odhodlání a takové fiasko? :)

                            0 0
                            • pepek  

                              To je dobře, že to tak dopadlo. Kdyby se tam dostal, tak by mu nějakej hipster řekl: „Co tu hledáš, vrať se do hrobu, voe!“

                              0 0
                              • mastihuba  

                                když tam dojede cyklista našitej jak rus tak žádnej věk nehraje roli… :)

                                0 0
                              • JSt  

                                diky moc za to svetlo! ta ma mrcha nevydrzela dle ocekavani, takze jsi me vlastne zachranil. ti ho dnes po 16:00 dovezu dom. mozno?

                                jinak hosi, tohle byl nejlepsi mtb zavod – tma, sracky a dest. a ten okruh tez priostrili, co se nastoupanych metru tyce, oproti cyklokrosu.

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  S jedním dědkem se domluvíš, druhýho jsi nasral ;)

                                  0 0
                                  • JSt  

                                    ja nebyl domluveny ani s jednim. pepek me prekvapil na place a manas mimo plac. zavod by se ti libil. kilo startovnyho plus osum set loziska keramicky. :-D

                                    0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      Jednu výhodu ten Aerozine pressfit má, narozdíl do rybářskýho jdou vytloukat jen ložiska bez misek :)

                                      0 0
                                  • Jaroslávek  

                                    Ono to není zas tak horký.

                                    0 0
                                • pepek  

                                  Dnes nic nevoz. Chtěl jsem ti udělat nějaký pjekný fotešky, ale telefén to nedával. No a jak začalo pršet, tak jsem zbaběle ujel dom.

                                  0 0
                    • Baba-Ji  

                      Na Draze je (nejaka) naruc vzdy otevrena :)

                      0 0
                  • mastihuba  

                    tak to pardon. :)

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      Původně jsem měl vypočítanou desítku do Mikuláše, pak do dneška, nicméně mezi svátky už je to hotová věc. I přes opovržení nepřejících jakobykamarádů a remcalů o hoblování asfaltu apod. desítku završím na Buku. Příznivci budou vítáni.

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Měl bys to završit stylově, buď ve Vranově nebo u nádru :)

                        Sorráč, to se nabízelo.

                        0 0
                      • mastihuba  

                        Tak tam mam kazdej den cekat az to prijde? :)

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Bacha, abys z toho čekání nemusel zas na laserovou akupunkturu :)

                          0 0
                          • mastihuba  

                            Tak nemam strach ze se tam zacne hulit. :)

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              Tys nechodil ven?

                              0 0
                              • mastihuba  

                                Chodil, ale rozhodně ne hulit. :) u nas v palusi huli temer vseci a kupodivu me to zily netrha. Dokonce bych rekl ze mi to zacina smrdet.

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  Tak teď už jen omezit chlast, najít si normální hoknu v denním režimu, babu, děcko, … :)

                                  0 0
                                  • mastihuba  

                                    Tak chlast jsem taky out. Musim se drzet porekadla jez do polosyta… A piti je taky vohovne. :)

                                    0 0
                      • RomanH  

                        Co ted v sobotu treba na Harracha ? Mohli by se pridat i fixari ;-)

                        0 0
                        • Jaroslávek  

                          Víkend je passé. Zítra kapřík a pak jsem až do 4.1.2015 doma. Líbila by se mi předsilvestrov­ská 30.12.

                          0 0
                • Jaroslávek  

                  P.S. Pašík i PU byly all right.

                  0 0
    • bagr84  

      Franto, ty mas silnici od RB? Co rikas na ten ram? Pokukuju po nem.

      0 0
      • mastihuba  

        Tuhej, tvrdej. Vzal bych nejakej karbon. :) delam si srandu. Toto moc zhodnotit neumim. Na silnici jsem zazil jen cinarelo a RB. Cinarelo melo extremne meky vyplety. Skoda ze sem ho nejel s DT kolama co mam na RB. Mohl bych porovnavat. Vzhledem k tomu ze nemam moc vysunutou sicnu, tak nevim jestli ma cenu karbonova sedlovka. Casem na to asi dojde. Ted jsem na 8kg s veloce sadou, hlinikovou sedlovkou a rodlama.

        0 0
        • bagr84  

          Taky si tezko delam obrazek, kdyz jsem v zivote nesedel na jine silnici nez na te sve. Ze je tvrdej a „nepohodlnej“ vim, jen nevim co si pod tim predstavit.

          Cvakaj ti zuby jeste 20 minut po navratu dom?

          0 0
          • mastihuba  

            nejdelší štreku jsem na tom jel z Ostružné do Tvarglu a řekl bych že jsem po cestě vnímal uplně jiný problémy než tvrdost nebo nepohodlnost kola. :)

            0 0
            • les  

              Mám RR1100r a nápodobně. Tvrdší to je, ale jede to!

              0 0
          • Karaya  

            Komfort bych úplně neočekával od rámu. Mnohem víc udělá tlak v obutí. Když chceš rám aby jel, tak v normální cenové relaci nemůžeš čekat komfort a obráceně.

            0 0
      • Smazaný účet  

        Bych Tě tipoval spíš na něco takovýho.

        0 0
        • Polka  

          Presne, proc cpat do staje neco jako RB, kdyz uz tam ma No.1.

          0 0
          • mastihuba  

            protože RB ma kule pi.o. :P

            V toskánsku se na bakelitovýho tarmaka na duře nikdo ani nepodival, ale mojeho RB s blatníka si všimnul prakticky každej. :)

            0 0
            • Polka  

              S blatasama? Tak to se nedivim :-D

              0 0
              • mastihuba  

                tak hrozil chcanec, bylo jej potřeba zastrašit. hned jak jsem je sundal, tak jsme zmokli jako slépky. :)

                0 0
                • Polka  

                  No ale uznej, ze pokud bys uz mel jedno no.1 doma, tak si proste nedoneses do hnizda nakou kukacku kua :-) To proste nejde…nepripus­tny, tecka.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Já bych teď třeba vyměnil obě jedničky za jednoho pořádnýho zimáka…

                    0 0
                    • mastihuba  

                      za pár kaček bych poskládal werk. Je to neokoukaný, je to skoro jak cyklokroska a je to cenově jak zimák.

                      http://www.werk.bike/ 5000,–

                      http://www.remerx.cz/…ba-deoresa2 2.500,–

                      k tomu deorko a do patnáctky máš pěkný funkční kolo. :)

                      0 0
                      • Baba-Ji  

                        to Na Draze koupi komplet kolo levneji

                        0 0
                      • Smazaný účet  

                        Tak ve slabé chvilce už jsem přemýšlel, že bych si od „ní“ nechal svařit kratší 29"

                        a k tomu ty Salsa, Surly rozpláclý berany, který bych stejně určo po chvíli zahodil :)

                        0 0
                    • Karaya  

                      Mám ve sklepe rozloženýho zimáka, stačí jen složit, tak si plácnem? :-)

                      0 0
                  • mastihuba  

                    proč bych to měl uznávat? :) vod roku 2010 no.1 nevedu. Byla to *****.:)

                    0 0
                    • pepek  

                      asis to neuměl servisovat, aji Jarda na tom jezdí a nema problema

                      0 0
                      • mastihuba  

                        tím bych si nebyl tak jistej, přeci jen mu trošku zlobil jednopřevodník :)

                        Závody není zvyklý vzdávat. Ale tohle bylo moc i na psychiku olympijského šampiona. Jaroslav Kulhavý při Světovém poháru v Novém Městě na Moravě překonal defekt, vyměnil kolo, ale když ho zradily i potíže s řetězem, kolo zahodil a odjel se uklidnit pryč. Zklamaný, že se před českými fanoušky nepředvedl. Neměl možnost.

                        0 0
                        • pepek  

                          jednopřevodník neřeš, to není nic pro tebe, ale to už víš určitě taky

                          0 0
                          • mastihuba  

                            naopak jsem zjistil že je uplně zbytečný si lámat hlavu s tím co je vepředu zařazený. :P

                            0 0
                      • Paja  

                        …rika tenkteryjezdi­radejinahajbaj­ku ;-)

                        0 0
                    • Polka  

                      Bez zlucniku, bez fantazie, bez uznani… :-D

                      0 0
          • bagr84  

            jedinej duvod je cena. Ne ze by ty prachy nebyly, ale dve kola v jednom roce bych si tezko obhajoval i sam pred sebou a k tomu RB se cenove nepriblizuje vubec nic.

            A designove s tim taky nemam problem.

            0 0
            • mastihuba  

              co jsem přestal hulit, tak si nejsem schopen obhájit vubec žádnou investici. :) ale chápu že to budu muset časem řešit :)

              0 0
            • RomanH  

              Tak si kup jen ram. Kola tam mas slusny, razeni citam taky porad dobry, a retez s kazetou / prevodniky jsou spotrebak

              0 0
              • bagr84  

                Vsak resim jen ram :) Sorry jestli to nebylo jasny.

                S cosmicama i 105kou jsem spokojenej.

                0 0
                • RomanH  

                  Puvodne bylo, jen jsem pak znejistel tou obhajobou dvou novych kol :-)

                  RB je pekne, sel bych do nej. Jinak to nema smysl resit, pac levne sezenes jeste treba Pellse, ale to bude jako ta Fujina.

                  0 0
                  • bagr84  

                    Duvod proc chcu novej ram je velikost, Fujina je mi mala (udajne bych snesl i o dve velikosti vetsi), takze by mi nevadilo pokud bych si materialove nepolepsil, o to moc nejde, hlavne aby mi to sedelo.

                    Pells me nenapadl, asi pro to ze tu znacku nemam nijak v oblibe (ale to jsem nemel ani RB). Kouknu, dik za tip.

                    0 0
                    • mastihuba  

                      ja taky přesedlal z malýho rámu na větší. Fakt to byla velká změna a úleva pro celý tělo.

                      0 0
                    • obda  

                      To teda čumím, zas takovej drobeček, abys jezdil na 56, nejsi ;)

                      0 0
                      • bagr84  

                        Tak vidis ze nekecam (191 cm) :)

                        0 0
                    • RomanH  

                      Stav se primo k nim do Malomeric. Kamos tam tak resil silnici po te, co ho sejmulo auto. Kolem 5ti litru tam bral peknou hlinu.

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Tak to už radši RB než china katalog brandovaný Pellsem, jakýkoli jiný brand je akceptovatelný (Apache, Amulet, RM, 4Ever, Kellys, … :)

                        0 0
                        • bagr84  

                          Ja mel za to ze vsechny tebou jmenovane jsou china katalog. Kazdopadne souhlas v tom ze RB bude asi o kousek lepsi volba, pro Pells hraje do karet leda vzhled (otazka vkusu) a vaha (to je mi celkem sumak). Jeste porovnat geo.

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Krom RB, Duratec a pár garážovek jsou imho všechny CZ brandy Hong Kong katalog…

                            0 0
                            • bagr84  

                              no prave, proc je teda amuletackej cinan akceptovatelnejsi nez ten z malomeric?

                              0 0
                      • bagr84  

                        Podivam se, dik.

                        0 0
                • Smazaný účet  

                  Nová 105 je jedenáctková :)

                  A jak píšeš výše, že seš „vykodrcanej“, tak se asi stejně k tomu „Rubéčku“ dopracuješ ;)

                  0 0
                  • bagr84  

                    Nepisu :)

                    A jinak samozrejme roubaix bych bral hned, ikdyz Venge by „stacilo“. Nejsem ale nijak vysazenej na spesl, klidne bych koukl jinde. To jen toho stumpa si nemuzu vynachvalit.

                    0 0
                    • mastihuba  

                      jj taky bych snesl i Colnago nebo Madonu. :)

                      0 0
                    • Smazaný účet  

                      Co karbon designed in SRN: Felt, Cube, Focus, Canyon, Haibike, Radon, …

                      0 0
                      • mastihuba  

                        hong-fu…

                        0 0
                      • bagr84  
                        1. nenasel jsem nic co by nestalo minimalne 3× tolik, a to se divam

                        i na hlinu

                        1. nejsem si jistej jestli chci zrovna levnej karbon.
                        0 0
                        • kankrlicek  

                          dedacciai? Mám od nich nějakou rámovou sadu (karbon) s vidlí a jsem spokojený.

                          0 0
                          • bagr84  

                            asi spatne koukam, nejlevnejsi vidim porad za trojnasobek RB.

                            0 0
    • Excel  

      Nasadil jsem platformy, vyměnil desky a zima nikde, a šulinové tu řešej silničky. Když silnici, tak festku, ostatní jsou jen píčoviny. Je to tu samej pytložvejk.

      0 0
      • bagr84  

        jeste bily rafky ne :)

        0 0
      • pepek  

        Přesně. Sračky, kam se podíváš, už ani na Holedný se nepráší a oni tu řeší gaykola.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Když je blato, řeší se asfalt, co je na tom divnýho, silnice je prostě základ, i Fikejz trénuje na silničce…

          0 0
          • pepek  

            Jaký trenuje? Tady je to samej Jarda, asi.

            A přitom, jak říkal luterán, málo se teď jezdí a hodně chlastá.

            0 0
            • Baba-Ji  

              +10

              snad to vyjde tenhle vikend a budu na tom kole sedet jako clovek a sam a ne zase s opici

              0 0
              • Smazaný účet  

                Konkrétně ty bys lítal po asfaltu neskutečně, ještě kdybys přidal pár živ. bílkovin ;)

                0 0
                • Baba-Ji  

                  zel-bohu-dik neziju bez ziv. bilkovin, rybu si tak jednou do tydne dam, ted pres tyden jsem mel borsc s vyvarem s divocaka

                  …ale treba tihle to davaji uplne bez ovlivnovani zivotu cizich organizmu s mozkem a nevypadaji, ze by jim to bylo ku skode :)

                  http://www.vegan-fighter.com/…ighters.html

                  0 0
                • Baba-Ji  

                  Paja, silnickar z Brna(i kdyz on je to takovy multi-sportovec) taky jede vege a jak mu to v jeho veku 40+ porad upaluje a hadal bych mu na 30, vykonove i vizualne

                  0 0
                  • RomanH  

                    To asi nebude „nas“ Paja, srdcem vice biker nez silnicar.

                    Hermelin je dobrej, ale koleno je koleno :-P – pasik byl nas

                    0 0
                    • mastihuba  

                      Zasrany maso. Du ze zabijacky a i pres velkej odpor jsem musel ochutnat abych neurazil. Zitra to bude peklo. :( vonelo to ale bohousky. :)

                      0 0
                    • Smazaný účet  

                      0 0
            • Karaya  

              Však si přečti tohle vlákno :-)

              0 0
              • pepek  

                Však já s tebou souhlasím, proto mi přišlo divný, že je třeba trenovat na silnici, když tu nikdo světový pohár nepojede.

                0 0
              • pepek  

                Jinak na Holedná Hill se ještě dá jezdit, takže můžem někdy dokončit tu 4 roky starou vyjížďku. Mám tam teď uplně parádní okruh (četné děkovné dopisy – Pája, Scoty. . . . . . a jiné)

                0 0
                •  jarek1  

                  Prosím zdvořile o link na/nebo GPX soubor úplně parádního okruhu, pokud to není podobné, jako trasa Palačák – můstek – potok – retenčka Komín.

                  0 0
                  • pepek  

                    Popis ani GPX žohubel nestačí, někdy ty „cesty“ nejsou vidět ani ze 2 metrů (což některé soudruhy irituje)

                    No a taky bych to nechtěl moc publikovat, aby mi tam nechodili lidi (a nenasrali se zelení mužici)

                    Leda se někdy připoj k zájezdu to je asi dobrá metoda.

                    0 0
                    • RomanH  

                      Tak tak. Kdyz pominu, jak v hustem porostu GPS nestiha a pak to v klidu dopocita pres skalu (viz. Obdova GPS), tak to tu cte spousta Mozzku, jak vime.

                      0 0
                • scoty  

                  Je to dobrý, a obráceně ještě lepší, akorát na podzim soudruzi čistili les a cestičky jsou vidět ještě méně…, ale práší se furt stejně.

                  Hlavně nejezdit po plynovodu, kde je obrácená hlína jílem nahoru = sra.čka..:)

                  0 0
                • RomanH  

                  Tisice dekovnych dopisu…

                  0 0
                  • Excel  

                    Dneska decentní, s polety, ale paráda, že to vyšlo :-)..fajn.

                    0 0
                    • RomanH  

                      To jo :-) My jsme pak jeste jednou ustupovali. Cesta domu byla peklo – co dve vteriny, to auto.

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        U jednoho ústupu to mělo zůstat.

                        0 0
                        • Jaroslávek  

                          Já myslím, že v pohodě pokecals s Lajtelitou.-))

                          Jinak jsem právě zjistil, že dnes v tichosti … 10018.

                          0 0
                          • obda  

                            Tak gratuluju :)

                            0 0
                          • Motyll  

                            Gratulace! Jsem vděčný za 1/2.

                            0 0
                          • scoty  

                            ..taky si myslím, soudruh se vrátil pro batoh, tak jsme mu ho nasadili a odjel zcela v pořádečku…:-))

                            0 0
      • RomanH  

        Silnice je sice gay, ale dneska me tech 100km proti vetru (do Rozinky jsem musel z kopce slapat, aby to jelo alespon 20) sfouklo jako svicku, koleno nekoleno

        0 0
        • pepek  

          Vidíš, dřeš se proti větru a přitom v lese bylo tak pěkně, svítilo sluníško, pěkně v závětří. Ani bláto moc nebylo, ten vítr to celkem rychle vysouší.

          0 0
          • RomanH  

            Mit za hrbem St. Holedna Hill, tak bych nevahal. Ja uz jsem se zarekl, ze LETOS do bahna uz nejedu (pokud teda nebude nejaka spolecna vyjizdka). Pristi tyden uz ma mrznout, tak to snad bude lepsi.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Pokud něco s předstihem nezorganizuješ, těžko něco společnýho bude…

              0 0
              • RomanH  

                Teoreticky muzu zitra, a pak 25teho. 29–30 jdu do prace.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  MTB si teď nějak nedovedu představit, když jsem se vracel z hospy zase scalo…

                  0 0
                  • mastihuba  

                    jj matně si vybavuju že dycky když jsme vylezli znějaké hospody, tak jsem měl mokrou sicnu, ale domu jsem dojel suchej.

                    0 0
                  • bagr84  

                    vcera jsem byl a treba na Holednej je relativne sucho. Okoli Risovky taky slo, az na krizovy mista kde se to nejak objede.

                    0 0
          • Excel  

            Zejtra (pondělek) kolem oběda nebo po o, se budu motat po Kohoutovicách a Holydný. Nějaký sestišky, singlíšky, a při setmění škopíček a dom? V outerý od rána by čas taky byl, někam na obídek.

            0 0
            • pepek  

              Tak jo

              0 0
              • Excel  

                OK, ráno se dohoukáme, teď du na punčíček na svoboďák

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Letos jsem naštěstí „romantickýmu“ turbomoštu v polystyrénu unikl :)

                  Vemete mě zítra do party? Takhle by měl trasér jen samý pochlebovače :)

                  0 0
            • Smazaný účet  

              Chceš machrovat s platformama na vrstevnicách což? ;)

              0 0
            • scoty  

              Když tak ve 14.00 máme sraz na mostě u Piavy a od 15.30 nám otevírá hospodu 4D, kde bude malý vánoční cyklosedánek…pokud by někdo měl chuť..:-)

              0 0
            • RomanH  

              Hmm, uvidim rano. Teoreticky kolem 11te na moste u Baumanu ci u Mamuta (aby to Pepkovi pasovalo do trasy) by mohlo byt ?

              0 0
              • Smazaný účet  

                Myslíš tady? ;)

                0 0
                • RomanH  

                  :-)

                  Myslel jsem samo Klimese. Ale ted jsem se vratil z lesa a prsi :-(

                  0 0
                  • pepek  

                    To musí být nějaká anomálie

                    0 0
                    • RomanH  

                      Mrkni na radar. Ale uvidime, do startu, abych stihal Mamuta v 11, mam jeste hodinu.

                      0 0
                      • pepek  

                        jo už to vidím :-(

                        0 0
                        • RomanH  

                          Vypada to lepe. V 11 u Mamuta.

                          0 0
                          • pepek  

                            Tak si to užijte, byl jsem teď pověřen jinými úkoly

                            0 0
                        • Excel  

                          Na Kameňáku zatím ani kapiška.

                          0 0
                    • scoty  

                      numeromodely jsou k h.. už dlouho

                      0 0
                      • pepek  

                        to bude ten Harp, Turista to říkal.

                        0 0
                        • scoty  

                          něco na tom bude…:))

                          0 0
                  • scoty  

                    hmm, pěkně se nám to propadlo do střední Evropy…kua

                    předpovědi už nefungují ani půl dne předem…

                    http://radar.bourky.cz/

                    http://www.radareu.cz/

                    0 0
                    • scoty  

                      zatím to podle radaru vypadá, že se oblačnost na kraji Vysočiny sráží a rozpadá…pršet bude málo nebo vůbec..

                      teda předpověď platí pouze pro Mt.st.Holedná a okolí..:))

                      0 0
              • Excel  

                Já myslím, že jo.

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Ozvu se zítra, kde budete závěrečně sedět.

                  0 0
            • obda  

              To outery nekdo jedete? DNeska jsem jeste musel oznamkovat studentum zkousky …

              0 0
        • Smazaný účet  

          Seš teplej nebo Jarda či obojí? :)

          19.12.2014 15:29:49

          Sračky, kam se podíváš, už ani na Holedný se nepráší a oni tu řeší gaykola.

          19.12.2014 22:16:17

          Jinak na Holedná Hill se ještě dá jezdit, takže můžem někdy dokončit tu 4 roky starou vyjížďku.

          20.12.2014 15:02:25

          … v lese bylo tak pěkně, svítilo sluníško, pěkně v závětří. Ani bláto moc nebylo, ten vítr to celkem rychle vysouší.

          0 0
          • RomanH  

            Teplej Jarda, voe B-)

            Jsem uz jenom linej porad odbahnovat kolo. A letos jsem se kvuli zadum silnici vyhybal (sedel jsem na ni snad jen 5×), tak si rikam, ze dokud nebude mrznout, nastal jeji cas.

            0 0
        • Jaroslávek  

          Za mě velká pochvala.

          0 0
        • obda  

          Ze na tom buzerantskym vymyslu vibec nekdo jezdi … Vcera jsem po dlouhe dobe se slovy „doktor rekl rehabilitovat a vic jezdit na kole“ vytahl odpoledne na chvilu silnicu a to mate: protivitr (svine jedna), ridici (svine jedny), ridici mezi Ceskou a Kurimi (bezduvodne mne vytroubili asi jenom tri, zmrdi, vic u krajnice to uz fakt neslo), chybejici prevody (specialne kasparek ;)) No ale dal vod Brna by to asi nebylo zas tak spatny ;)

          0 0
    • mastihuba  

      flaknu kapra a pak třeba na Wildenberka? Bernarda? Slavkov? :) pane Bob? Polka? Na Motyla je to daleko :)

      0 0
      • les  

        Kdy jako ?

        0 0
        • mastihuba  

          dnes večír? nebo zétra večír?

          0 0
          • les  

            Dneska určitě nee. Zítra ještě nevím.

            0 0
          • les  

            Raději bych dnes někam kolmo, než jen přímo do paluše.

            0 0
            • Polka  

              V kolik razis?

              0 0
              • les  

                Cca po druhé hodině ?

                0 0
            • mastihuba  

              tak ja du gratulovat bratránkovi k narozkám. Jestli se nekam posunu, tak jedině až pojedete zpět.

              0 0
      • Polka  

        Negativ, byl jsem vcera. Ja asi az v patek.

        0 0
      • Motyll  

        Daleko to není, ale můžu startovat z Buku tak kolem 18 hod. Zítra teda. Máme v práci odpo nadílku pro děcka.

        0 0
    • Excel  

      Pro kolegy bez fejsíčku pussywalk

      0 0
    • RomanH  

      Ha, Ludva :-P

      0 0
      • Paja  

        Nemas teplotu? ;-)

        0 0
        • RomanH  

          :-)

          Ne, ale prst byl rychlejsi nez internet. Vcerejsi ucastnici zajezdu tomu rozumi, na Pepka to uz bylo spravne

          0 0
          • Jaroslávek  

            Jo a jak píšu výše, meta padla. Takže 29. nebo 3o. bych moh nějaký to „šaňo“ jak říká Pája buchnout.

            0 0
            • RomanH  

              Gratuluji. Uvidim, jak to bude v rachote, pripadne bych dorazil.

              0 0
        • Jaroslávek  

          Už jsem tě skoro vodepsali.

          0 0
          • Paja  

            Me vodepises, ale na icq mi nevodepises…a jeste jses nejakej rozpolcenej B-)

            0 0
    • Excel  

      Vo deviti jedu na Holednou a možná aj na Babu, kurrwa!

      0 0
      • pepek  

        sis to tam nějak oblíbil . . . .

        0 0
        • Smazaný účet  

          Tentokrát s francouzem jsem se na modrým sjezdíku dole mezi borovičky nevešel :)

          0 0
    • Smazaný účet  

      Tohle jsme nedávno řešili, takhle jako u BMC má vypadat hák na shimano hazku (absence upevňovacího šroubu na klasický hák)…

      0 0
    • pepek  

      Už jste taky slyšeli tu veselou historku, jak polka chtěl přeučit ropáka na benzín? :-))

      0 0
      • mastihuba  

        Se nepochlubil. :)

        0 0
      • Karaya  

        Do tuhé zimy se benzín do nafty přídává, neříkej, že takový trik neznáš :-)

        0 0
        • pepek  

          Jo, ale nesmí toho být 90% a eště navíc do Delphi stříkačky :-))

          0 0
          • RomanH  

            No pekne…

            0 0
          • Karaya  

            tdci má Siemens ne? No stejně je to asi na repas :-(

            0 0
          • obda  

            Tak když už, tak pořádně :-/ Slušněj vánoční dárek.

            Na druhou stranu škodolibě poznamenávám, že nám vlastníkům jediné správné kombinace „atmosférický benzín“ se nic podobného stát nemůže ;)

            0 0
      • Motyll  

        Ford to snese. To je taková globální Lada.

        0 0
        • obda  

          Tak hlavně novější Fordy mají EasyFuel, a tam u dýzlu benzínovou hubici do hrdla nádrže prostě nedáš. Teda jestli si to dobře pamatuju.

          0 0
      • les  

        Tady kamarádova audi S2 přeučená velkým turbem a kovaným motorem na 600 hajter/9000rpm . http://www.youtube.com/watch…

        0 0
      • obda  

        Klíčová otázka: Nastartoval a odjel?

        0 0
        • pepek  

          Prý s tím jel dost dlouho a ani mechoša nenapadlo, čo sa porobilo.

          Oficiální důvod: „Meli kurwa ty hadice v jiném pořadí, než su zvyklé“ ! :-)

          0 0
          • Polka  

            Tobe jeste tak nekdy neco u krbu reknu. Strasna drbna.

            0 0
      • Polka  

        Mazu si te! Mimojine vic jak rok stara zalezitost.

        0 0
        • pepek  

          Stará, nebo nová, hlásit se to musí.

          0 0
        • Karaya  

          Když už je to tak starý, tak řekni co se muselo měnit, docela by mě to zajímalo.

          0 0
          • Polka  

            Tak cerpadlo + repasovany vstriky (nevim jestli menili vsechny nebo jen ty co byly za hranou)

            0 0
    • Smazaný účet  

      Kdo kdy može mezi svátky?

      Chápu, že domluva na posl. minutu má své kouzlo, ale … ;)

      0 0
      • Excel  

        Já su do pondělka nebo až úterka mimo hru, pak to vidím pozitivně, ale prý bude mínus dvacet tak nevím.

        0 0
        • pepek  

          mínus 20 říkáš? To už snad nasadím i ty zimní gumy a vyměním

          pedály.

          0 0
      • RomanH  

        Teoreticky na chvili zitra, pak mozna v nedeli.

        0 0
      • Polka  

        Toz odzkouseno…

        0 0
    • Motyll  

      Kde bude otevřeno na NR?

      0 0
      • mastihuba  

        Co to je za blbou votazku? :-)

        0 0
      • les  

        Silvestr je jedna z mála příležitostí, kdy se můžou zbořit fšecí podpantofláci. Proto na Silvestra seru. Bo to zvládnem prvního. Dojeď do Šumic,a pojedem spolu na Buk.

        0 0
        • mastihuba  

          Vidim to stejně. :)

          0 0
        • Smazaný účet  

          Jj, Silvery jsou za trest, zvlášť pro čistý pivaře, kteří nalámou 4 kusy na hodinu a po druhé už usínají :)

          0 0
          • mastihuba  

            Po druhe sklenici usinaji v deset. :)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Umění je nechlastat, ztřískat se do bezvědomí dokáže každá půča ;)

              0 0
        • mastihuba  

          To vidim tak ze si 31. Privstanu, abych byl 1. Rano cilej. :)

          0 0
          • pepek  

            Co to bylo v tom LV vlákně, franto? To byl pokus o rituální sebevraždu. Buď byls ožralé, nebo jsi nevěděl kam to píšeš, nebo obojí :-))

            0 0
          • Paja  

            LV vlakno pepek prece necte :-D

            0 0
        • Motyll  

          Silvestr bude na slušno výlet s dětma, spát půjdu v 10. Ráno můžu vyjet. Klidně se přidám, ale easy tempo.

          0 0
    • Jaroslávek  

      Konečně klid tady.

      0 0
      • Polka  

        Jedu! Ale jen dopo.

        0 0
        • pepek  

          Pojeď do Vranova, zbrusu nová trasa . . .

          0 0
          • Polka  

            Negativ, ses stejne na blacklistu :-D

            0 0
        • Jaroslávek  

          31. passé, 29. a 3o. přituhne, na dlouhodobý pobyt v přírodě to pro mě nebude, ale na základně, nebo jinde (Vranov ne) se můžem sčuchnout.

          0 0
          • pepek  

            Dnes byl Vranov luxusní, tvá fabie tu není opodstatněná.

            0 0
          • JSt  

            prave nastava cas jet se trosku zocelit do hor. ;-)

            0 0
            • Excel  

              Jo, já se dnes zoceluju na cimře nascípanej jak šakal. Je tu kosa jak sviňa!

              0 0
              • Jaroslávek  

                Tak to nezávidím.

                0 0
              • Baba-Ji  

                Spicak poznavam i pod snehem :)

                …zere klobasky, pak je nascipane ;)

                0 0
                • Excel  

                  Mylite se soudruhu.

                  Hnedy vrch, Kerkonose. ;-)

                  0 0
              • RomanH  

                Vcera v udoli Libochovky, –5, 4 hodiny paradniho bikovani ;-)

                0 0
                • pepek  

                  Ta prostřední vypadá na hustý sjezd, tos fakt dával?

                  0 0
                  • RomanH  

                    :-) Ani omylem. Foceno z te cesty – je to takova romanticka chata na skale, vede k ni lanovka na tahani proviantu. Nechtel bych se tam skrabat ani pesky.

                    0 0
                • Polka  

                  Buk, 28.12 22:00, –10 :)

                  0 0
                  • Motyll  

                    Vlezla na mě rýmečka. Kurňa. Se musím dát do vycházky dohromady.

                    Dnes možná obuju hroty a potahám juniora po poli na bobech.

                    0 0
                    • Polka  

                      To spravis motylovicou :-) Hroty nejsou zatim potreba, ale potahej ho spis po te srovnane ceste za Rakovcem, tam je par cisel, jinak prodres boby.

                      0 0
                      • Motyll  

                        Tu si naordinuju hned jak se vrátím z kanclu.

                        Zatím furt sype, což je optimistiké :)

                        0 0
                  • RomanH  

                    U nas vcera bylo taky –10, ale az vecer.

                    0 0
                • bagr84  

                  To mi rekni co vozis za tretry? :)

                  Mne den predtim zamrzla voda (asi) v bowdenech a nemohl jsem radit, takze velka – mala a stacilo po cyklostezce kolem becvy 20 tam a 20 zpet, vratil jsem se zmrzlej a nohy vykaseny :)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    To je goral, tomu je to jedno. BF radí aktuálně: http://www.northwave.cz/…gtx-1415–006

                    0 0
                    • bagr84  

                      Koukal jsem na to, ale ta cena.

                      Furt nevim jestli kolo v zime resit za kazdou cenu (tretry, svetla, trenazery a podobny blbosti), nebo se venovat jinejm aktivitam :)

                      0 0
                      • RomanH  

                        Zimni tretry povazuji za jednu z nej investic, co muzes udelat (pokud teda v zime jezdis). Da se v nich jezdit uz od nejakych 8mi stupnu, neresis kazde 2–3 roky rozervane navleky, setris letni tretry, komfort nazouvani, a hlavne mnohem vetsi teplo. Alternativou jsou platformy (ci alespon klasicke pedaly) + pohorky → toto je mozna jeste o fous lepsi – neresis zamrzlej snih kolem kufru.

                        0 0
                        • Motyll  

                          Přesně tak. Za mě Exustary super co se týká tepelného komfortu. Bohužel u prvních se rozpadly jazyky – reklamace. U druhých upadly podrážky. Teď druhá sezóna s NW a zatím bez chyb.

                          0 0
                          • Polka  

                            A co v tom vozis za ponozky? O kolik je mas vetsi jak nohu? Jezdis v nich pod –5? Asi delam neco spatne.

                            0 0
                            • Motyll  

                              Vozím teplý ponožky (Moiry nebo Klimatexy), velikost cca plus půl čísla k těm teplým ponožkám. Palce se v klidu hýbou.

                              Teploty i více jak –10°.

                              0 0
                      • Smazaný účet  

                        Ale viz goral Polka: http://www.bike-forum.cz/…try-mtb.html#…

                        Jediná jistota jsou platformy.

                        Já v podstatě jiný pohyb než bike nemám, v předklonu ke špičkám mám aktuálně 20 cm :/

                        0 0
                      • Karaya  

                        Zimní tretry jsou základ. Cenu ber tak, že to není zboží na jednu sezónu, ty budeš vozit ještě za 10 let.

                        0 0
                  • RomanH  

                    Exustar SM 450 :-) Kupovane za cca 1800,– cemuz ± odpovidaji, ale vice bych za ne nedal. Ani ne tak z hlediska tepelneho komfortu (udajne jsou o fous mene teple nez ostatni – nemam srovnani, pro me je to OK), ale podrazka je tvrda jako svina a strasne klouze – vcera jsem kvuli nim na Libochovce vzdal prechod pres mokrou lavku ze dvou tenkych klad kousek pred Brabcovym mlynem – musel jsem to objet pres pole.

                    0 0
                    • bagr84  

                      jo to jsem nekde postrehl, ty „recenze“ na podrazku :) Dostal jsem poukaz na 2k do kola-online.cz, tak resim jestli ma toto smysl, bohuzel na ne nejsou vubec nikde zadny ohlasy.

                      Pak je jeste tato varianta, ale s ohlasama je to podobny.

                      0 0
                      • RomanH  

                        Ja bych ted asi zvazoval ty Shimano pohorky, nebo (pokud mas lehci trekove boty), platformy.

                        0 0
                        • bagr84  

                          Na ty shimana jsem koukal, ale cetl jsem ze ohyb nohy v kotniku (na kole dost klicovej) neni zrovna idealni. To by mi asi vadilo.

                          A navic, kdyby me v tom nekdo potkal na silnici… :))

                          0 0
                          • RomanH  

                            :-) Tak kdyz ne MT91, tak MW81 Ale asi bych kvuli cene pockal na jaro.

                            A nebo ty NW Arcticy.

                            0 0
                            • bagr84  

                              To jsi mi poradil :))

                              0 0
                              • RomanH  

                                Poradil – ja uz bych se k navlekum nevracel. Shimano boty delat umi, NW Arctic jsou taky overene. Zalezi, ktere Ti lepe sednou a ktere se Ti vice libi.

                                A pokud chces usetrit a mas doma „pohorky“, kup si platformy. Ale to neda Tve silnicarske ego :-)

                                0 0
                                • bagr84  

                                  Ja spis narazel na to jaro (jezdit chci i ted :) + to ze dam dva typy mezi kterejma se rozhoduju a odpovedi mi jsou uplne jiny tretry (ale to uz je takova BFkova klasika) :) Nic ve zlem.

                                  Zkusim ty Crona a uvidim. Ostatni je pro me cenove nepohodlne.

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    Tady proběhlo hlasování: http://www.bike-forum.cz/…try-mtb.html#…

                                    Ono to „šetření“ se může dost prodražit, tak a teď jsem kvůli tobě hlasoval pro Crono :)

                                    0 0
                                  • RomanH  

                                    to ze dam dva typy mezi kterejma se rozhoduju a odpovedi mi jsou uplne jiny tretry

                                    Kdyby byly pod 2 litry, nereknu ani slovo, ale za tyhle penize bych radeji neco pridal a koupil overene. Ale Tvoje volba.

                                    0 0
                                    • bagr84  

                                      Ano, ale jak pisu, mam tam slevu dva litry, takze pod dva litry by me staly. Kazdopadne jsem si je vcera zkousel a i kdyz by jedny staly za uvahu, Kankrlicek mi je „rozmluvil“, viz. ten windtex, takze vsechno jinak :)

                                      0 0
                                      • Polka  

                                        Co resis, Spesl No.1 :-)

                                        0 0
                                        • RomanH  

                                          Ted cekam, za jak dlouho se ozve Depka :-)

                                          To Bagr : ty dva litry tam muzes utratit treba i za plaste.

                                          0 0
                                          • Smazaný účet  

                                            :-) Mám starší model (Obďa též), rozdíly v teplotním komfortu netuším.

                                            0 0
                                            • obda  

                                              Osobně to vyzkoušené nemám, ale podle ohlasů na netu jsou ty nové teplejší. Starší tuším nemají žádnou izolaci, zatímco ty odkazované píšou „izolace Thinsulate“.

                                              0 0
                                            • Paja  

                                              Error

                                              0 0
                                        • bagr84  

                                          Ty nemaj a mit prej nebudou (objednavat boty na slepo nebudu).

                                          Spesl me s tretrama stve, cena jde na horu ale kvalita moc ne. U techto moc neverim na nepromokavost, je to prece jen neopren… Navic na to Boa kolecko se tu celkem nadava.

                                          Momentalne bych se rozhodoval mezi NW a shimanama MW81

                                          Ty NW neberu ty nejteplejsi protoze bych v tom rad jezdil i na jare / podzim kdyz je hodne pravdepodobny ze bude padat voda.

                                          Ty vozis predpokladam NW? Ktery? A proc ses nespokojenej?

                                          0 0
                                          • Polka  

                                            Rozhodne ber Arctic, jinak budes v zime litovat. Jezdim s tim i jaro/podzim do cca. 15 stupnu.

                                            Vozim NW Celsius Arctic, popisuju to zde. Proste mi je v nich letos pri mrazech zima, i kdyz pouziju tlustsi merino ponozky a s prstama muzu hybat porad celkem dost. Loni to bylo lepsi i kdyz ne 100%. Mel jsem trosku obavy z materialu, ze ten neopren tam nevydrzi, ale ja s tim chodim ruzne a neseru se s tim, takze dostavaji zabrat, urcite ale vydrzi dlouho a do mokra a bordelu idealni, to si zas nemuzu vynachvalit. Radsi teda brat asi klidne o 1,5–2 cisla vetsi velikost a mit megatlustou ponozku.

                                            Otazka je jak jsou na tom neprobadany tretry jako Sidi, ty Crono apod. nekdo by to mel zkusit :-)

                                            0 0
                                            • bagr84  

                                              No vidis a ja ctu vsude chvalu na ty Celsia a ze se do nich nema davat moc tlusta ponozka jinak se zaparuje noha a je v tom zima :) Tak nevim.

                                              Nakonec to bude o osobnich preferencich.

                                              Na sidech muzu hodnotit jen cenu a ta se mi nelibi at jsou dobry jak chcou :)

                                              Crona jsem zkousel letosni a lonsky. Letosni maji jen tkanicky, noha mi v nich pripadla moc volna, mel jsem tam teda misto na tlustou ponozku kterou jsem zrovna nemel, ale ta horni cast boty stazena „rychlostahovaci“ tkanickou (byva treba na bezkarskejch botach) byla na muj vkus moc mekka.

                                              Lonskej model se mi proto libil vic, krom te tkanicky ma i jeden pasek na suchej zip a s tim se noha zafixovala mnohem lip. Zkousel jsem ale o cislo mensi velikost, takze tezko srovnavat. Tlustou ponozku nevim jestli bych tam dostal, stahovaci pasek ale hodnotim jako plus. Vzhled pro me horsi, ale to je subjektivni. Cena o litr lepsi.

                                              Oboji sem ale zavrhl kvuli windtexu, jak jiz bylo zmineno :)

                                              0 0
                                              • Polka  

                                                Celsiuse ma Paja a rikal, ze by bejvala bral ty Arcticy, ze mu v nich bejva zima a ponozky myslim vozi tlusty.

                                                Ja tehdy volil mezi Sidi a NW. Materialove je to obdobny a provedenim imho budou lepsi Sidi, vidim to i na letnich tretrach, mam sidi i nw a je to nebe a dudy, nw jdou rychlejc do sracek. Rek bych ze ty zimni Sidi budou mozna i lepsi, cenu neresim, ale je to loterie, muselo by se to zkusit.

                                                0 0
                                                • mastihuba  

                                                  S tema sidama bych byl vopatrnej. Pokud mluvime o stejnym modelu co jsem mel v ruce tak bych pod nulou jezdil radeji v botaskach od hitecu. Ital proste nevi co je zima. :)

                                                  0 0
                                                  • scoty  

                                                    brácha je má a chválí…

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    Mastihuba: bohuzel se neda verit nicemu dokud to clovek sam nevyzkousi. Kazda bota/noha je jina a u nekoho to muze hrat dost dulezitou roli.

                                                    0 0
                                                • Paja  

                                                  Kdyz jsem kupoval Celsiusy, tak se jeste Articy nedelaly. Ted bych si vybral urcite Articy, Celsiusy maji zatepleni jen tou „filcovou“ podsivkou, do nasi zimy jsou Articy s delsim chlupem urcite lepsi. A zas tak teply aby se v nich nedalo jezdit do +10 nebudou.

                                                  0 0
                                              • Svart  

                                                Mam ty lonsky crono artica doma a pocity bych popsal jako „ramcova spokojenost“. Pri teplotach kolem nuly jsou v pohode, ale dneska rano pri –8 uz jsem po pul hodine zacal citit jak uvnitr chladnou (nohy me ale jeste urcite nestudily). Co se zapinani tyce, tak ta stahovaci paska pres nart je docela fajn, bez ni by to bylo hrozne volne na noze.

                                                Zpracovani jako takovy bych rekl dobre. Ocenil bych kdyby byly tak o dva cm vyssi nad kotnik (ale nemam relevantni srovnani s konkurenci). Nejsem uplne nadsenej ani z vnitrniho tvaru boty, letni NW mi teda vyhovuji o dost vice.

                                                Co se vodeodolnosti tyce, tak zatim neprotekly, ale nemuzu rict ze k tomu aby se tak stalo jsem jim dal moc prilezitosti.

                                                Znova bych do nich sel za predpokladu, ze by konkurence byla stale cenove uplne jinde.

                                                0 0
                                              • Karaya  

                                                Hlavně se neřiď radami některých zimomřivých soudruhů, protože to je fakt individuální. V čem třeba chodíš po městě v těch mrazech teď? Jestli vystačís s letníma teniskama jak já, tak ber Celsius. Jestli i do města potřebuješ sněhule, tak vezmi ty Arctic.

                                                0 0
                                                • mastihuba  

                                                  Trochu ********* srovnavat chozeni s jizdou na silnici. :) kdyz du pecha staci tenisky a na kole prochladnou i nohy v pohorach s merinofuskama.

                                                  0 0
                                                  • obda  

                                                    Tak nějak.

                                                    0 0
                                                  • Karaya  

                                                    Máš nějaký lepší nápad, jak srovnat zimomřivost ohledně nohou, když žádný zimní tretry ještě nemá?

                                                    V pohorkách ti nejspíš bude zima až když je zapotíš a máš mokrou nohu :P.

                                                    btw. erteple už jsou snězený, tak bych ti někdy mohl zavézt zpět ty bedýnky.

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    To varis dycky v kotlině ze uz je vymalovany? :-)

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    Esi mas este naky zemake, tak bych se stavil (bedynky mam). Mladej prave zlikvidoval posledni zasoby :)

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    Neni nic.

                                                    0 0
                                                  • Karaya  

                                                    Včera jsem koštovali tvoje víno a dobrý, mám od všech vyřídit pochvalu!

                                                    0 0
                                                • bagr84  

                                                  Vystacim s teniskama, pohodlny to ale moc neni, nesmim nikde postavat. Ted jsem si po dvou letech koupil zimni boty a je to proste lepsi :))

                                                  Tak jen pro prestavu – dnes letni tretry, stredne tlusty obycejny ponozky a neoprenovy navleky. Silnice, jel jsem pomaleji abych neprochladl, nohy me zacly stvat po hodine a pul. Polar ukazoval dva stupne, takze bych rekl ze muj level snaseni zimy: nic moc.

                                                  Jinak dik za nabidku s ozkousenim treter, popremyslim o tom. Zvazoval jsem velikost 47, tak bych mel aspon obrazek.

                                                  0 0
                                  • mastihuba  

                                    Roman ti radi dobre. Jenže vetsina lidi si to stejne nakonec udela po svym a jeste dotycnyho pomluvi ze poradil blbě. V tom případě nechapu proc se vubec ptají. :)

                                    0 0
                                  • Roman1492  

                                    Jezdím první zimu Diadora Polaris a velká spokojenost :)

                                    0 0
                      • kankrlicek  

                        Obojí boty mají WindTex – už podle názvu bych neočekával přílišnou odolnost vodě.

                        0 0
                        • bagr84  

                          dle recenzi Ti budu muset dat za pravdu.

                          0 0
                          • pepek  

                            Udělej to jak já a ukončíš si to trýznivé dilema: nasadil jsem ohrádkový pedály (5 minut, když jseš největší blbec na zeměkouli, tak 6) ) + normální zimní botky. Image neřeším. Na těch pár dní, než přijde jaro to vydržím.

                            0 0
                            • bagr84  

                              Ja bych je prave rad i na jaro / podzim do vody, jak pisu vyse.

                              0 0
                              • pepek  

                                Hlavně je vezmi hodně, hodně velký. Dnes jsem udělal pokus: pravá noha s 5mm alu-filcovou vložkou a tím trochu těsnější (ale ne moc), levá jen s tenkou vložkou. Výsledek: levá v pohodě, pravá už studila.

                                0 0
                                • bagr84  

                                  jakoze ta bez zateplene vlozky byla teplejsi, protoze se ti lip prokrvovaly nohy?

                                  0 0
                                  • pepek  

                                    Jo. Asi nesmí být prsty přitlačeny na tu horní část boty. Což je ovšem s tlustou vložkou a tlustou ponožkou nemožné. Větší bota je už je jen kajak.

                                    0 0
                                    • RomanH  

                                      Kopka vozi tusim o 4 cisla vetsi botu. Akorat ze tak velke boty vyuzijes opravdu jen pri teplotach od nuly nize. Chce si to najit svuj kompromis.

                                      0 0
                            • Jaroslávek  

                              Řadí ten, kterýho v zimě není vidět. Např. dnes … nic. 22.12. … nic. A ještě se ohání nějakou rodinou.

                              0 0
                              • pepek  

                                Není vidět, bo „jezdíš napřímo“ a já se jezdím toulat. Např. dnes ze startu pěkných terenních 28km.

                                0 0
                      • Karaya  

                        za ty necelé 4k už máš i ty NW

                        ,navíc s pohodlnou karbonovou podrážkou.

                        Se zákaznickou slevou jsou za 3657,–

                        0 0
                        • Motyll  

                          Mno já moc výhod u zimních treter v karbonové podrážce nevidím. Jsem v nich letěl ze schodů jak po mejdle. Ale na rozdíl od Kazatele jsem to ustál a nemusel jsem do špitálu :)

                          0 0
                          • Polka  

                            S tim kazatelem pred Karosem pozor, mohl by se toho chytit :-D

                            0 0
                          • Karaya  

                            jaký Kazatel? :-)

                            0 0
                            • mastihuba  

                              To je pan kterej plamenne hovori k lidu a vseci na nej cumi s otevrenou hubou.

                              0 0
                              • Karaya  

                                na Buku se takový vyskytuje?

                                0 0
                                • Polka  

                                  Tak urcite, ale hlavne musi byt zhasnuto :-D

                                  0 0
                        • bagr84  

                          Vypada dobre :) Otazka jestli jdou nekde zkusit? Vim jen jak mi sedi letni NW.

                          0 0
                          • Karaya  

                            46 si můžeš zkusit u mně, má je myslím i Pája. NW, na rozdíl třeba od Sidi, má ty boty pěkně velký a hlavně široký.

                            0 0
                            • obda  

                              Tak ti nevím. Všichni tvrdí, jak jsou ty NW krásně široký, ale když jsem před lety vybíral zimní tretry, tak NW Celsius mně byly ve špici těsný i o dvě čísla větší.

                              0 0
                              • Karaya  

                                asi máš z toho tance už rozduplou nohu ;-)

                                0 0
                                • obda  

                                  :D Ale Spešly mi sedí. I když u letních mi Sporty sedly řádově lépe než Compy (chtěl jsem koupit Compy, ale po vyzkoušení jsem odešel se Sportama).

                                  0 0
                  • JSt  

                    zimni tretry jsou jen marketingovy tah, aby vyrobci treter nemuseli na zimu zavirat fabriku. ;-)

                    0 0
                •  jarek1  

                  ..krajináře taky těší pohled na toto k Pasníku blízké Orlí hnízdo

                  0 0
                  • RomanH  

                    jj :-) Tam jsem byl 24.12.

                    0 0
    • Smazaný účet  

      Konečně pár čerstvých km a bez chlastu. Asi i díky tomu pravý kopyto total zmrzlý…

      Foto 1, 2: v min. rychlosti to jde

      Foto 3: od Prádelny k hradu

      0 0
      • Jaroslávek  

        Najedu, skoro zastavím, vytočím rodla a vyjedu. Tisíce děkovných dopisů.

        0 0
      • bagr84  

        Nikdy jsem se v tech mistech nemel problem, takze bud to davam v klidesu a nebo to objizdim :)

        0 0
      • Polka  

        ad 1 a 2 – kde je zase kua problem? :) A mate tam nak malo snehu…

        1. Slunecne Hostenice
        2. Tfuj tajcl, je to kolo? Neni to kolo?
        3. Krizek nad Hostenicama
        4. Vzkaz od decek, co dodat :)
        0 0
        • Motyll  

          Nějak málo sněhu.

          0 0
          • Polka  

            Jako jo, a vubec v CR je ted vyber jak prase, 6km z Ovcarny na Praded nebo 14km ve Spindlu…no neber to. Nmnm 3cm. Pockam si na Protivanov.

            0 0
        • mastihuba  

          Za včerejšek mate voba acko. :) sem tam zkysnul skoro do sesti.

          0 0
          • Polka  

            Chces sdelit pocet acek, ktery mas za posledni pulrok? :-D

            0 0
            • mastihuba  

              Ja zadny acka nemam :)

              0 0
              • Polka  

                Rekni to vrchnimu ;-) A to „zkysnul skoro do sesti“ na bejvalou nocni smenu zni taky strasne.

                0 0
          • Motyll  

            Nejsem tady :)

            0 0
        • Jaroslávek  

          Hezký písmo.

          0 0
      • Baba-Ji  

        1 – kdyz vidim, ze je to uzke, tak jedu vedle ;)

        2 – tak tady jasne nemuzu jet takhle zprima, ale vjedu tam lehce zboku, aby byly stromy co nejdal od sebe ;)

        oba „problemy“ sis tady vytvoril sam ;)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Nemám žádný problém (19× z 20 pokusů to plynule projedu), lepší sem nic nedávat.

          0 0
          • Baba-Ji  

            ja si „nevesel jsem se“ prelozil jako problem

            …zase, o cem bychom se pak na internetech bavili, kdyz sem nebudem nic davat ;)

            0 0
            • Smazaný účet  

              Naštěstí už nevozím silikonový gripy (každý kontakt znamenal kus pryč:)

              0 0
            • mastihuba  

              Treba o chlastu a o kur..ch. :) ja du vyzkouset novej vercajk a presunuju se ke krbu. Dnes to vypada dobre.

              0 0
              • Smazaný účet  

                A co Jaroslav dnes?

                0 0
              • les  

                Jdu na XCčko s kočárem a pak vyrazím hore. Ale dnes jen asfalth, páč jsem si na ledovce přisedl ruku, při venčení tschoklíků :(

                0 0
                • Motyll  

                  Jaký byl dolet?

                  0 0
                  • les  

                    Jo, pohodovej. Něco po dvanácté jsem byl doma :) Dobrý je, že ruka se lepší.

                    0 0
              • Baba-Ji  

                taky bych se presunoval po lesich a jak rad …kdybych nesedel, doslova, v hokne :(

                0 0
    • pepek  

      Tak co soudruzi, silvestrovská asi nebude (nebo jen pro otužilce), ale nějaká novoroční vyjížďka by asi šla podniknout?

      0 0
      • Smazaný účet  

        Do Vranova!

        0 0
        • pepek  

          Doubravník, voe!

          0 0
          • Smazaný účet  

            A co krb?

            0 0
            • Jaroslávek  

              Zítra. Mám v plánu mezi 1o-11 vyjet samo nejsjízdnější verzí. Různým našeptávačům nenaslouchám, to ani nemusí zkoušet.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Takže v jednu na značkách? Úplně napřímo nemusím…

                0 0
              • pepek  

                Nenasloucháš – děláš chybu.

                0 0
                • mastihuba  

                  Nejlepsi kamarad ti chysta sampicko a ty takhle nevdecniku. :)

                  0 0
                • Smazaný účet  

                  Tilapie na česnekové omáčce, luxus s vař. erteplama bez kostí :)

                  0 0
                  • mastihuba  

                    A ten gulas. :)

                    0 0
                  • Jaroslávek  

                    Ty zpáteční cesty … aby jsme jezdili každý po druhý straně řeky … Tam máš někde v chatce babu nebo co ?

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Sorry, jsem si nebyl jistý jestli to jseš ty, tolik červených světel jsi nikdy nevozil.

                      Po druhé straně jsem začal jezdit už před tím, než postavili schody.

                      Je to mnohem zábavnější a v Obřanech to lépe navazuje…

                      Tvoji fobii z klasické návratofky opravdu nechápu.

                      0 0
                • Jaroslávek  

                  Nedělám.

                  0 0
                • Jaroslávek  

                  P.S. a navíc ČH … brrrr.-(

                  0 0
          • RomanH  

            Uvidime. Spise ale vyjedu zitra nekde u nas.

            0 0
      • Motyll  

        Jedeme na NR. Zítra bude všude PČR. Rozuměj u krbu.

        0 0
        • Jaroslávek  

          Děkuju za pf. Nápodobně. Dnes kolem 13-té bylo natřískáno, ale poměrně rychle se to uvolnilo, takže byl klid. Franta objevil zřejmě rychlejší druh přepravy na Buk.

          0 0
          • babicak  

            Dobré ráno Silvestře 2014

            0 0
            • mastihuba  

              To se od nekud vracis nebo sis privstal do prace? B-)

              0 0
              • JSt  

                silvik zacl 00:00, takze poctivci uz majo oslavu rozjeto na plne plyn, ze. ;-)

                0 0
              • babicak  

                To tak člověk ráno kolem půl osmé vstává do volného dne a podívá se z okna. Svítání ve směru nad Březinou, ráno celkem nadějné, teď je pod mrakem, –6 a všude okolo jemný sněhový poprašek.

                0 0
            • Svart  

              Paráda. Ráno jsem na to taky koukal, když jsem jel před prací na kratičkou projížďku… ranní červánky byly super.

              0 0
    • JSt  

      planovany tridenni vylet jsem byl nucen o druhy den zkratit pouze na prvni a treti skrzeva nadmerny napad snehu, cimz padem mi kralicak vypadl. ale bylo to perfektni. ;-)

      http://picasaweb.google.com/…akKteryNebyl

      0 0
      • kankrlicek  

        Vlk samotář! Muselo být krásně, pěkný fotky.

        Přeji do Brna vše nej.

        mk

        0 0
        • JSt  

          dikec, tez vse nej.

          jsem myslel, ze toho snehu nebude tolik a vyuziju kola, abych se dostal na mista, kam to s lyzama moc nepada v uvahu. ale borit se misty v navatym snehu do pul stehen s krosnou na zadech a kolem pres rameno jsem vyhodnotil jako moc velky trapeni a hlavne vscko trvalo moc dlouho, coz mi rozbouralo casovy harmonogram. radej slevit, nez se nekde honit. ;-)

          0 0
      • RomanH  

        Parada. Akundrat spatne nacini ;-)

        0 0
      • bagr84  

        masakr :)

        0 0
    • Excel  

      S tim kolem brutal.

      0 0
    • RomanH  

      Dopoledni pruzkum :

      1. Cesta na Smelc je uz prujezdna
      2. Az na nejakych 20 metru, ktere se daji po poli
      3. Otviracka
      4. Potok uz zacina zamrzat
      0 0
      • Excel  

        Já su furt v 3,14či, tyhle svátky mi vyšli tak akorát…zrovna když bych ty platformy využil tak se sesypu jak domino.

        0 0
        • RomanH  

          Nic si z toho nedelej, ja taky bral prvni tyden dovci ATB, a navic skoro porad scalo.

          0 0
        • bagr84  

          dopadl jsem stejne.

          0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce