Lapierre X-Control 629 - zkušenosti

21 nepřečtených
  • Haremheb

    Ahoj,

    chtěl bych se zeptat na Vaše osobní zkušenosti s bikem Lapierre X-Control 629. Tento bike mi padl do oka a krom jednoho velmi pozitivnho testu se mi nepodařilo najít víc informací…

    Odkaz na test: http://www.bikeandride.cz/…ol-629-test/

    V jednom eshopu jsem tento bike našel za cenu kolem 44tis. což mi přijde jako hodně zajímavá cena za takto osazený bike. Vážně uvažuji o jeho koupi.

    Děkuji!

    0 0
    • Milvus888  

      Je to *****.

      0 0
    • strtom  

      jezdím 829 zatím 2 měsíce a nemůžu říct nic špatného.

      0 0
    • vojta2004  

      Měl sem možnost se na něm povozit a bylo supr. hravý, ovladatelný a systém odpružení maj taky dobře promakanej.

      0 0
    • vojta2004  

      tady máš další test kola

      http://www.bikepoint.sk/…m-prevedeni/

      0 0
      • Haremheb  

        Děkuji za odkaz. To je velmi přínosný článek pro moje rozhodování. Toto kolo si mě získává čím dál tím více.

        Nevíte někdo kde by se dal půjčit testovací Lapierre X-Control 629? Dnes jsem volal do mojekolo.cz a tam mi řekli, že pokud není v nabídce na webu tak mám smůlu…no a tam bohužel není:-(

        0 0
        • vojta2004  

          Já měl pujčenýho přímo toho co měli v tom testu :) byl ze slovenska a já byl ten závodník ke konci článku :)

          0 0
          • ememem1  

            az na to ze to neni ziadna nezavisla recenzia ale ciste reklamne promo na novy 29-kovy model kde sa v 2/3 clanku len omielaju vsetky frazy o vyhodach 29.

            aspon trocha inteligencie pri oblbovani by nezaskodilo lebo zlepsit sa z nicoho nic na 24-hodinovke o takme 20% len vdaka prechodu na 29 to moze niekto rozpravat tomu konovi na obrazku.

            0 0
    • b58  

      Měl jsem tu čest na testfestu a parádní kolo, krásně žehlí, hravý a slušně zabírá, určitě jedno z nej překvapení test festu.

      0 0
    • vzduch  

      Vzhledem ke krádeži „Mazlika“ RB CRR jsem byl přinucen poohlédnout se po novém kolečku. Zítra si jdu pro Lapierre X-Control 629. Dnes jsem ho krátce projel a pohodička, ale bylo to jen krátce. Přátelé, je tu někdo, kdo ho jezdí déle a může se podělit o zkušenost s tímto bikem?

      0 0
      • Vitaskt  

        Ahoj, chci si tohle kolo koupit můžeš mi doporučit nějakého prodejce s možností zkušební jízdy. Díky Víťa

        0 0
        • vzduch  

          Kolo jsem bral od známého, má servis a prodejnu u Zlína. Kolo bych ti půjčil na svezení i já, ale bydlím ve Zlíně, což je z Klatov kus světa. S Lapíkem jsem něco už najel a plná spokojenost.

          0 0
        • vojta2004  

          myslim, že ve kdyni je lapierre prodejce. jinak v praze na mojekolo.cz maj přímo i testovačku na prodej. já sem se svojí 629 do zítřka u Kolovče ;)

          0 0
          • b58  

            Pana Váchala v Kdyni mohu jen doporučit, co se týče 629 tak je to velmi dobré kolo, hravé, jezdivé a pohodlné, když ho porovnám s modelem XR od Lapíku, tak je trochu pomalejší, ale je to větší žehlička, pokud člověk nehoní setiny, velmi dobré svezení.

            0 0
            • Vitaskt  

              Děkuji za radu a stručné srovnání, teď jezdím na HT a chci změnu hlavně v pohodlí

              0 0
          • Vitaskt  

            .

            0 0
          • Vitaskt  

            Díky za nabídku, jezdím každý den z Klatov do Domažlic, zprávu jsem si přečetl až dnes. Pokud se bude Tvoje nabídka ještě někdy opakovat, rád bych se přijel podívat. Víťa

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.