ukradené kolo LAPIERRE X-Control 410

23 nepřečtených
  • jaromirstursa

    Dobrý den, O tomto víkendu v noci z 24.10. na 25.10 bylo v Olomouci na Smrčkově ulici ukradeno po vypáčení sklepa horské kolo LAPIERRE X-Control 410 hnědé metalízy V.Č.08 F 00223.Rozdíly proti katalogu – Brzdy Shimano XT,přední plášť WTB Velociraptor,zadní WTB Weirwolf,a hlavně středový čep po opravě není orginální ale je nově vyroben!!Pokud toto kolo někde uvidíte dejte vědět.Děkuji.tel­.737 257 791

    0 0
    • žatec  

      do ****** tak to tě lituju. poslední dobou se z čorkama rozthl pytel.

      0 0
    • Smazaný účet  

      snažím se vystupovat slušně, ale: jsou to svině! hodně štěstí.

      0 0
    • Evilcleaner  

      pokud sem hodíš fotku tak to může mít mnohem větší úspěch

      0 0
    • Hejdik  

      Sakra to je smůla,přál bych ti ať ho najdeš,ale pokud jsi realista ,tak sám víš ,že šance je menší ,než malá:-(

      No příště to chce lépší zabezpečení,já sám mám ve sklepě 2 garážový petlice a vevnitř obě kola zamčené fabkou ke zdi pomocí speciálních kovaných konzol.Navíc jsem si tam nainstaloval poplašnou houkačku na fotobuňku.

      Ty petlice už 2× odolaly pokusu zlodějů(odnesl to vedlejší sklep odkud ukradli kolo).Tak přeju štěstí.

      0 0
      • tom_777  

        teda ve sklepě v bytovce bych si nic nenechal všehny 4 kola máme nahoře v bytě

        0 0
        • Hejdik  

          No pokud máš místo,to já mám teď místo garáže dětskej pokoj:-)

          0 0
          • tom_777  

            teda tři na balkoně a odrážedlo spešl je uvnitř

            0 0
            • buzekpar  

              Hodně lidem zmizelo kolo z balkonu, šikovní lezci jsou mezi námi. Byl bych hodně opatrný parkovat na balkoně.

              0 0
              • ememem  

                tak veru, lepsi bike na balkone v blave(obzvlast sidlisko petrzalka) je skoro iste zmiznutie bez ohladu na vysku poschodia.

                0 0
    • miki  

      Přeji Ti abys ho našel ale na druhou stranu jsou lidé stále nepoučitelní když cpou svého miláčka do sklepa kde nemá takový kolo co dělat.

      0 0
      • jaromirstursa  

        Pokud nemáš jinou možnost, kam kolo umístit tak je sklep jediná možnost,zesílené dveře přídavné zámky a další nadstandartní zabezpečení však nezabrání tomu , když ti rozštípají dveře.Smutné je to když máš takové sousedy , kteří umožní přístup do vchodu , nebo dají typ že tam takové kolo je.14 dní jsem ho měl v servisu , a když jsem ho přivezl za jednu noc bylo v ha…a vstupní dveře byly nepoškozené.To svádí k jedinému typař, nebo zloděj je přímo z místa bydliště.Smutné.

        0 0
        • Hornet  

          To je fakt blbee :-( drzim ti palce pri hladani :-) ja mam nastastie dost miesta mat biky doma, ale ked idem z domu, citim sa blbo.

          0 0
        • Scully  

          Něco podobného se stalo i mě, 14 dní jsem měl doma nového fulla a nějaký hodný soused šel vybrat najistotu náš sklep.

          Naštěstí tam našel jen starší kola, tak si vybral to nejlepší a šel. A mího Trekouše jsem už víckrát nevyděl :-(

          Jsou to svině nezkutečný, za tohle sekat ruce pro výstrahu.

          BTW: 2 měsíce nato, nám vybrali i garáž. Olomouc se v tomhle hodně zhoršila :-(

          0 0
    • rasto  

      do p.dele :-/ (damy prominou) citim s Tebou

      0 0
    • Honza729  

      No ja nevim, chlape, ale dat kolo za sedesat koliku do sklepa mi prijde ponekud…no, kazdy sveho stesti strojvudce.

      0 0
      • Smazaný účet  

        když tady se nekrade…

        0 0
      • ememem  

        no to mas sice do znacnej miery pravdu otazka je aku mal inu moznost. zober si ze si vo vacsom meste stastny majitel 4 iboveho bytu v ktorom okrem teba byva manzelka a 2 deti co je dokopy min. 4 ale skor 6 bikov. garaz nemas ani keby si chcel lebo proste nikde naokolo volan prip. ziadna neni a zas chodit po bajk 5km tiez neni nic moc. kde inde jak v nejakych spolocnych priestoroch to chces skladovat? ale mas pravdu. je to v takomto pripade bohuzial len o tom nie ze ci ale kedy.

        0 0
        • Honza729  

          Tak ja predpokladam, ze tech sest „bikov“ nebude stat 6×60 koliku. To by asi majitel nebydlel ve 4izbovem byte. No a pokud mame model rodiny, kde tatinek je vasnivy biker s kolem za 60 litru, manzelce udela radost tim samym, tak detska kola vzhledem k docasnosti asi tak draha nebudou, ty muzou ve sklepe byt. Tim padem mame z sesti kol doma dve a s tim se da ve 4izbovem byte zit.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.