• johny9

    Jsem rodinný příslušník zaměstnance Česká Spořitelna a minulý rok 2010 jsem měl startovné na maratonech zdarma. Letos mi napsali,že to zdarma mají pouze zaměstnanci! Takže super ;o( Jsou to pěkný šejdíři. Dost mi to mrzí. Plánoval jsem odjet 10 závodů. Takhle bych vypláznul jen min.5500Kč za startovné. To prostě nemám ;o(

    Taky jsem se to dozvěděl až teď!!! Ach jo.

    Jak jste na tom vy?

    0 0
    • Blade  

      Já startovný na KPŽ neplatím.. :)

      0 0
    • Kubiczech  

      My jsme na tom povětšinou tak, že si to platíme. Vítej. (:

      0 0
      • johny9  

        Ale ja do tohoto klubu platičů nechtel, sakra ;o)

        To je pech. To jsem si moc neuzil.

        0 0
    • nox159  

      kdyby ti bylo 15 tak pochopim ze řesis tohle…

      pokud chces startovat tak zaplat startovne a jeď, pokud ne tak sed u BF :)

      0 0
      • johny9  

        Hmm. Jak rikala babicka: Dobra rada i od smrada.

        Nic ve zlem. Ale mel jsem v planu objet 10 zavodu a to uz je za startovne dost penez. Uz minuly rok jsem dal nemale penize za PHM.

        0 0
        • Flegmatik  

          Sorry, ale jestli si jezdil ty závody jen pro to, že si to měl zdarma a objel si kvůli tomu celou republiku, tak co si stěžuješ? To je takové to důchodcovské hnaní přes celé město, že tam mají vajíčka o 0,50 kč levnější, ale autem projedou 4× víc, než na vajíčkách ušetří?

          0 0
          • johny9  

            Nejezdil jsem tam proto,ze jsem nemusel platit startovne. Bavilo me to. Ale taky jsem to zacal jezdit,ze to bylo zdarma. Jinak bych do toho asi nesel a jezdil si tady po kopcich ;o)

            I bez startovneho je to draha prdel a to nepocitam oddelani komponentu.

            0 0
        • Kubiczech  

          Početní úloha na úterní večer: Tvůj soused, co jeho tetička z třetího kolene nesedí ve Spořitelně za přepážkou, za stejné závody zaplatí kolik?

          0 0
    • Darkson  

      když cáluješ, musíš vybírat závody, který bse ti líběj:-)

      tohle máš v neděli skoro za barákem:

      http://www.bike-forum.cz/…-4–2011.html#…

      0 0
      • johny9  

        Zdarec chlape, v sobotu mam po oslave svatby,tak nevim jestli nebudu mrtev a hlavne jak to budu stihat. Start je v 13hod? Zapis je do kdy?

        0 0
        • Darkson  

          jede se v neděli:-)

          zápis nevim, cca. do 12? pojedu tam kdyžtak po vlastní ose, kdyby ses chtěl přidat

          0 0
    • Gorgov  

      To sou hajzlové, chtít startovný…Kde to viděli? Za komunitů by se to nestalo. Šejdíři jedni!

      0 0
      • johny9  

        Startovny mi neva, jen mi sere,ze ho ted musim platit i ja ;o(((

        0 0
        • Nikovlas  

          Mě taky startovný neva – akorát mě sere, že to bych ho měl platit i já, kdybych se chtěl zúčastnit…

          Ale je fakt, že to je jinej případ – já jsem neudělal nic proto, abych to platit nemusel – třeba jsem neudělal ani to, že bych měl rodinýho příslušníka zaměstnancem ČS… Docela chápu, že když si to někdo takhle vydře a má v rodině někoho, kdo děla v ČS, je pak logicky oprávněně naštvanej, že po něm ještě chtěj startovný… celej rok bejt rodinej příslušník a nakonec zjistit, že dopadnul úplně stejně, jako všichni ostatní…

          0 0
          • johny9  

            moc hezky napsany. Me spise ser…,ze loni me to chytlo a letos za prachy. Je to jako nejaka reklamni kampan. Kurv… jedny sikmooky ;o)

            0 0
        • Flegmatik  

          Co to je za větu? :-D

          (Jako bych řekl: „Daně mi nevadí, jen mě sere, že je musím platit i já“ :-)

          0 0
          • johny9  

            zajimave porovnani veci neporovnatelnych ;o)

            0 0
        • Gorgov  

          Tak to si pěknej vůl :)

          0 0
          • johny9  

            co prosim? ze mam vzit hul?

            0 0
    • Flegmatik  

      Hm, to je mi líto :-)

      (Si tak v duchu říkám, jestli to ve 32 letech myslíš vážně nebo ne.)

      0 0
      • johny9  

        ja ted nerozumet co ty rikat ;o)))

        Jezdim jen pro sebe,ale minula sezona me chytla a hlavne me zarazila informace,ze nemam start zdarma a hlavne mi to dali vedet 3 tydny pred orvnim zavodem.

        0 0
        • Quik  

          Myslim si, že 90% lidí na KPŽ jezdí jentak pro sebe. A ve svejch 15ti se Ti musim svym způsobem smát, protože můžeš bejt vůbec rád, že ti to dali vědět 3 tejdny předem. Taky jses to moh dozvědět přímo na závodišti.

          0 0
          • johny9  

            Jsi se prastil ci co? Co je tady k smichu? A tezko to zjistim az na zavodech,kdyz provadim registraci pres net a tam ti vyskoci bud platba 0 nebo jako ted 550kč. Holt jim system nabehl az ted. Jinak do ted na to kaslali.

            0 0
        • pepek  

          To máš eště furt lepší, než ti opraváři, co ti vyměnili jinej řetěz a neřekli ti o tom vůbec nic. Tihle ti to aspoň řekli včas.

          0 0
    • prvniodkonce  

      Já tam nejezdím, protože mi startovné nenabízí, musel bych to jet zadarmo a na to jim kašlu. :)

      0 0
    • johny9  

      Tak si asi vyberu par zavodu,ktere se mi libi a ktere mam za barakem, uronim slzu a zaplatim startovne a pojedu.

      Nejradsi bych se na ty smejdy vyprdnul,ale kdyz me to tak chytlo a kdyz clovek nedefekti a povede se pocasi,tak je to SUPER!!!

      0 0
      • raceman  

        existuje i plno jinych zavodu, nez jen blba kpz… a i levnejsich :-)

        0 0
        • Quik  

          Amen

          0 0
        • Prtko.cz  

          Přesně ,jako letošní Chřibská, jeden stánek se žrádlem a kilometrová fronta, na myčku je to stejný, zaparkovat není kde. To si raději dvě kila připlatím a je to i ze sprchou a hlídáním kol a bez front.A o časomíře ani nemluvím.

          0 0
      • Flegmatik  

        Navrhni rodinnému příslušníkovi, aby na protest opustil zaměstnání v ČS. Tohle přeci nejde. Šmejdi, zloději, verbež jedna bankovnická! :-)

        0 0
        • johny9  

          uz se na tom dela, rozhodli jsme se, ze jdem do politiky ;o))))

          0 0
    • MARIN  

      Ze serialu KPZ jsem ochotny zaplatit jen za Malevil, Drasala a Manitou ostatni povazuju za predrazeny sunt.

      a ted koukam ze malevil uz tam neni.

      0 0
    • maajkee  

      Dneska jsem byl dopoledne v obchodě, udělat nějakej nákup a ty svině mi řekli až u pokladny, že to budu muset platit!

      0 0
      • johny9  

        sice trochu mimo ale pro zasmani ok

        ;o)

        0 0
    • onik  

      to je nespravedlivos­t..fakt hrozny

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce