• Manas

    Zdravicko, Tak me napadlo, ze bych popremyslel co bych na pristi rok, ci prespristi mel poridit. Vy co me znate, tak zhruba vite jak jezdim. Pro ostatni – jezdim rad teren, lehoucky veci (pac se bojim materialu – to chci zmenit), obcas nakej malinkej skocek ci dropicek.

    Nebranim se zadnemu druhu stavby, preferuji ovsem FSR, 4cep, VPP a jeho variace. I tak mi ale jde spis o pevnost a vydrz nez o minimalni vahu. Ovsem nechtel bych pres 15kg.

    Nejake napady?

    0 0
    • fousek  

      taky bych chtel jezdit ty tvoje lehoucky veci :-). Me se libi Spesl Enduro 06

      0 0
    • Manas  

      Ted me napadlo, ze jsem neuvedl na co to chci – ma to byt kolo na XC turistiku :-)

      0 0
    • McBlacky  

      já bych zkusil Reigna s Lyric (2-step nebo u turn). to láká osobně mě :) jenom nevím kde na to vezmu :(

      0 0
    • Jenda  

      RM Adrenaline 3500? nic o nem nevim ale libi se mi:-) a praskne stejne vsechno

      0 0
      • Manas  

        Na nem se mi nelibi pomer zdvihu. vzadu 130, vepredu 150 nebo co. Preci jen bych radsi neco vyvazeneho. A obavam se ze ten RM bude tezsi.

        0 0
    • jecnak  

      Pujc si silnicku a dej mi vedet, treba trochu zmenim tvuj nazor na ziletky. Letet dolu z kopce pres 90, krajet vracecky v 50, ma to neco do sebe.

      0 0
    • Peslezedirou  

      Nenapsal si cenu, těžko pak radit…

      0 0
    • Peslezedirou  

      Co počíhat na LP* 07, 130/130?

      0 0
    • MlokCZ  

      Takže tady se přidám, začínám vybírat něco hodně podobného, co ty a s dost podobnými požadavky. Chci druhé kolo s vyšším zdvihem, na současném Cubu v profilu hodím pak asi RR/RR a to nové bych hodil nějaký pořádný pláště oba někde od NN/NN po fat Alberty.

      Preferuji taky FSR, Horstlink a VPP, ale neprasím moc, takže já ještě bych chtěl i tu váhu nižší ještě než ty, limit tak do 14kg, ale radši ještě méně.

      Já mám zatím ve výběru:

      • Cube Stereo – co jsem aspoň něco vyčetl na německých stránkách a fórech, tak chodí ten systém velmi pěkně, ale nelíbí se mi, že tlumič chytá borel, jinak ale i super váha
      • Canyon ESX7 – tady se líbí systém, zdvihy ideální, pružinový Pike pro mě ideální vidlice, cena velmi příznivá, ale nelíbí se mi moc brát kolo z Německa a jestli bude přes Bikeexpert to je zase loterie a pak už hmotnost na mojí hranici požadované
      • Lapierre se 130mm zdvihu – tady nemám moc představu jak ta zadní stavba v praxi chodí, kdyby někdo, kdo ho má mohl prosím porovnat s nějakým konkrétním 4-čepem, bylo by to super, váha super, cena žádný zázrak
      • Ghost ERT 7500

      www.ghost-bikes.com/2007/bikes.php?… to bude hodně bytelný, vyšší zdvihy, takže i pohodlnější, ale zase nevim, jestli už to není příliš a je ze všech nejtěžší a to už celkem dost

      0 0
      • MlokCZ  

        Nebo případně ještě Ghost AMR 7500 www.ghost-bikes.com/2007/bikes.php?… ale tam se mi nelíbí ten tlumič, ten bych musel vyměnit nebo vzít vyšší AMR, ale ty budou asi už hodně drahý. A taky aby to zase nebylo moc podobný současnýmu Cubu, co mám.

        0 0
      • Manas  

        Canyon se mi nelibi zpracovanim. Vodou umejes napisy na kole apod. Krom toho konkretne to co ma Cabbage se mi nelibi geometrii.

        0 0
        • MlokCZ  

          Cabbage má ale ESko, s Pikem to ESXko má geometrii trošičku jinou. Jinak jakou si představuješ geometrii.

          Já pořád váhám jaký vlastně chci úhel hlavovky, já možná zatím spíš větší, ať je to aktivnější na rovnikách, nejsem takový sjezdař, abych ocenil úhly kolem 68st.

          0 0
          • Manas  

            Ja spis ten sjezd. Mam ted na Jamisu delsi rozvor nez sjezdak a ukroutim s nim i utazeny zatacky (ale to kolo se vlni jak had :-) ). Tech 68st je pro me dost idealnich.

            0 0
        • MlokCZ  

          Já mám taky Canyon v pořadí až po těch ostatních. Ale uvítám i další návrhy.

          0 0
      • MlokCZ  

        Tak já mám ještě jednoho kandidáta, i když je dost podobný mojemu současnýmu kolu, ale já hledám fakt druhý kolo pořád hodně do XC, takže to bude spíš takový podobný jako má black.horse teď Ghosta. Cube AMS Pro 125 s Revelation.

        0 0
      • Manas  

        Ehm, tohle je taky moc pekny. Jen sundat ty Shimano veci a dat tam tak SRAM X.9 www.bikerstreff.de/…AMSproFR.htm

        0 0
        • MlokCZ  

          To je právě letošní model, který se nedal koupit jinak než v tom odkazu. Ale na příští rok bude ve zdvihu 125 mm právě i AMS Pro s více variantami (různá vidlice, tlumič i osazení) a nejen ten model FR s tou výbavou co tam je. Proto o příspěvek nad tebou píšu o AMS Pro 125 s Revelation. Ten model FR se mi nelíbil letos a nebylo ho možné vzít s jinou výbavou (a samotný rámový sety jsou hrozně nevýhodný u Cubu).

          0 0
        • MlokCZ  

          A právě mám teď zálusk na AMS Pro 125 s Revelation a s výbavou úplně stejnou jako mám na AMS Pro 100.

          0 0
        • MlokCZ  

          Takže dnes jsem viděl AMS Pro 125 v katalogu a Stereo v reálu a už jsem téměř rozhodnutý. Vemo skoro určitě AMS Pro 125, když ho objednám do půlky října, tak dostanu lepší cenu a bude už v lednu. Přesný ceny budou známé příští týden, ale když vycházím z té doporučené, která je 1899 euro pro verzi s Revelation, ORO K18 brzdami, Crossridy, tak by ta cena mohla být dost slušná. Akorát tam udělám pár změn za Sram. Stereo nevypadá vůbec špatně, ale fakt se mi nelíbilo to uchycení tlumiče a i bylo potvrzeno, že je tam nutný dobastlit blatníček na krití tlumiče a cena u Sterea je i vyšší.

          Váhově to vyjde super, vypadá to na 12,5 včetně pedálů, takže to ani nebude těžší než současný AMS Pro (100 mm s Rebou).

          0 0
          • tomek  

            Kup si raději model STEREO. Mám ho a naprosto spoko!!

            0 0
            • MlokCZ  

              To já ti věřim, že si naprosto spokojenej, ale co mám reference tam kde to kupuju, tak oba modely chodí docela podobně i když stereo má tu zadní stavbu udělanou trošku jinak. No a AMS má pro mě pak nějaké výhody navíc. Dosáhnu na páčku na tlumiči, je dobře chráněný a pak v neposlední řadě i cenový rozdíl.

              0 0
              • MlokCZ  

                Ještě si tam teď staví jeden model sterea pro sebe, tak mi příští týden poreferuje další poznatky, tak uvidím.

                0 0
              • MlokCZ  

                Rozdíl je cca 250 euro.

                0 0
                • tomek  

                  a jaké výhody tím myslíš?

                  0 0
                  • MlokCZ  

                    No ty co tu píšu.

                    To že je tlumič krytý před bordelem a není nutný dodělávat blatníček na něj a že na něj došáhnu a můžu za jízdy přepínat propedal je pro mě značná výhoda (u tlumiče jsem zvyklý na ovládání z řídítek, takže méně přepínání páčkou na tlumiči už bude dostatečně horší). A 250 euro levnější cena je taky jednoznačná výhoda.

                    A tady jsou už některé modely 07, jediný co jsem na netu našel www.klickbike.com/index.php?…

                    Dnes jsem ale viděl celý katalog a Stereo ve skutečnosti na prodejně.

                    0 0
                    • MlokCZ  

                      A pak ještě jedna výhoda, geometrie je z části přesně stejná jako mám na AMS 100 mm (délka horní rámové trubky), takže budu mít úplně stejný poseze, který mi maximálně vyhovuje. Liší se pouze rozvor kol, který je o chlup větší, což je logické na větší zdvihy.

                      0 0
                    • tomek  

                      na ten propedal došáhnu lehce a manipuluji s ním jen málo no a 250euro při celkové ceně, to je zanedbatelné… Rozhodují jízdní vlastnosti!!

                      0 0
                      • MlokCZ  

                        S těmi jízdními vlastnostmi souhlas, jenže ty jsou právě dost vyrovnané, prý stereo možná o chloupek lepší, ale rozdíl opravdu velmi malý. Uvidím co mi řekne příští týden po testu toho Sterea co teď skládá pro sebe (a může porovnat s AMS).

                        0 0
                        • tomek  

                          škoda že jsi z Plzně, pořádám takovou akci: www.tandem-bike.cz/…pozvanka.JPG tam budem testovat různé bajky…

                          0 0
                          • MlokCZ  

                            To by se mi líbilo, ale fakt moc daleko a navíc se ještě vzpamatovávám z pádu přes 6 týdny, kdy jsem zkončil v nemocnici a pak byl 6 týdnů doma. Teď teprve od pondělí chodim do práce a dnes poprvé na chvíli na biku, takže ještě nějaký čas než budu ok. Takže s akcí bohužel.

                            0 0
                            • tomek  

                              pak se mi přihlas, pošlu foto z nejdrsnějších sjezdů v Beskydech

                              0 0
                      • MlokCZ  

                        A na ten tlumič já nedosáhnu, mám hrozně krátký ruce a přitom dlouhý nohy. Dnes jsem si to zkoušel na velikosti rámu, který budu brát. Já na něj taky nebudu šahat tak moc často, určitě míň než s páčkou na řídítkách, ale při přejezdech po asfaltu jo a ty prostě občas mám.

                        0 0
                    • MlokCZ  

                      A pak ještě jedna věc, obě kola se mi budou chovat stejně, takže je budu mít víc zažitý, když je budu střídat. Mě totiž vždy trvá dost dlouho než se s kolem skamarádím a zvyknu si na něj.

                      0 0
                      • tomek  

                        Já jsem vozil celý život pevňáka, ale byl jsem na dovolené na biku v Itálii a po příjezdu jsem šel do fula. Zvykal jsem si asi týden…

                        0 0
                • tomek  

                  tady je foto… www.cube-bikes.de/…id_6896_.htm

                  0 0
          • marta  

            A kde je mozne si to prohlednout?

            0 0
    • Radek Broz  

      Maly skocky? Lehky ceci? Asi na to mame kazdej jinej pohled.

      No, na tvy XC bych ja mozna volil za 50.000 Six Two 2007 a vymenil vidlici. Six zni treba moc freeridove, ale 07 jsou pojaty na muj vkus az moc jako lehoucky enduro – vzduchac, lehci ram a celkove lehci komponenty. Pevnost a vydrz tam, my,slim, bude porad slusna.

      0 0
    • black.horse  

      hele, taky řeším nějaký výletní endurko na příští rok, ten Ghost je super, ale tak nějak bych chtěl něco, na čem se můžu víc vyřádit a momentálně je ve výběru můj favorit Giant Reign X a RS Totem… zdvihy 180/170, beru jen rám a vidlici, díly přeházím a dokoupím sám, pod 15kg to půjde určitě a pobrat by to mělo vše od XC výletů po lehčí FR (aspoň doufám). Jinak Ghost je super, ale je spíš na XC/enduro v klasickém pojetí a bral bych víc než 13čísel… chci něco, na čem můžu jezdit na výlety, ale nebudu se zároveň bát si skočit nebo dropnout, když potkám někde skok:-) Jinak možná bude koncem sezóny nebo na jaře můj Ghost + RVL na prodej, uvidím podle financí, kdyžtak bych z něj postavil chrta:-D

      0 0
      • Manas  

        Jj, stejne to mame :-) Klidne bych Jamise nechal jako polozavodni XCcko, je to preci jen docela prijemny kolo. Jen kdyz na nem skocim nebo dropnu tak se rozvor protahne o 2cm kvuli vidlici :-)

        Akorat ja bych spis zdvihy do 150mm, vic vazne nechci. Na tomhle co mam ty dropy do 1.5m dam a bunnyhop 40cm neni nerealny.

        0 0
      • Manas  

        Jeste ani tak mi nejde o ty skoky a dropy, jako o hodne rychly sjezd po korenech, kamenech abych nemusel jako ted – pracne vybirat stopu abych nahodou nerozjebal vidli :-)

        0 0
        • black.horse  

          mě jde o to, že kolem Prahy mi Ghost stačí, ale kdy sem třeba vyrazil s kámošem na Děčínskej Sněžník, tak mě ghost z kopce vyloženě brzdil, protože sem o něj měl strach:-( stejně tak, když sem si nedávno na něm chtěl skočit pár skoků po lese… jinak zásadně jezdím v klídku a pomalu a spíš si užívám terénu než najíždím km, takže by ten ReignX nebyl překážkou a ty přejezdy na něm přežiju… zatím nejideálnější verze by byla, kdyby se mi podařilo Ghosta zachovat jako lehký XC stroj, ReignaX na enduro a FR a NS Bitch pak můžu s klidem prodat, páč už na tom moc nejezdím a Reign bude dostatečná náhrada:-)

          0 0
          • Manas  

            Me brzdi skoro vsude … neni to jako na Teamu nebo Seskoci kdy proste vypnu starost o material a jenom si vybiram kudy :-)

            0 0
    • cabbage  

      btw: všim sis, co za modrobílej rám visí u kraba nad pultem?;)

      0 0
    • Radek Broz  

      …jina kdybys neomezil vyber na XC, doporucil bych tohle: etbikez.com/in­dex.php/2006/10­/03/rb-boxster/ ;-)

      0 0
    • ddd - andy  

      HE?

      0 0
      • Manas  

        No co, bojim se prasit pri XC vyjizdce na tom strepu co mam :-)

        0 0
      • Manas  

        No co, bojim se prasit pri XC vyjizdce na tom strepu co mam :-)

        0 0
        • ddd - andy  

          Koukam ze se bojis fakt hodne – se ti klepou ruce na mysi, ze to vkladas 2× :-D

          Nicmene cekal bych od tebe mnoho, ale toto!? Prosim poradte jaky si mam koupit kolo? To uz je fakt dost… :-D

          0 0
          • Manas  

            Tss, se pomalu zaviraj okna a ja se na skoleni nudim. Tak je jasny ze se nejak musim zabavit. Aspon se leccos dozvim. Napriklad jsem nevedel o tech zajimavejch stavbach Cube :-)))

            0 0
    • kurýr na bajku  

      Nic nebude ! Furt si vyhrožoval jaxi bez peněz, tak na nový kolo rychle zapomeň !

      0 0
      • Manas  

        To neznamena ze nemuzu otravovat a premyslet nad necim jinym … :-) Krom toho modely 2007 si koupim v roce 2008 :-P

        0 0
        • kurýr na bajku  

          Tak já sem na tom stejně. Děsim se, že v listopadu mi zazvoní telefon, kterej mi oznámí, že modely Superior 07 jsou již k odběru a já NA TO NEBUDU MÍT !!!

          BTW: co kolena ?

          0 0
    • wroum  

      Fluid :-)

      klidne te nekdy nechap svezt

      0 0
      • Radek Broz  

        To uz je podle me chrti moc.

        0 0
        • wroum  

          podle ceho soudis?

          0 0
          • Radek Broz  

            Podle sebe. Me se celkem libil ten predlonskej. Ted krom DH ty rady vsmechny nejak postupne chrtovatej, pod Sixe bych nesel.

            0 0
            • wroum  

              tak nevim, ale SIX mi na vyletni jezdeni moc neprijde, uz je to moc kladivo a tezko splni limit 15 kg, protoze do toho se horko tezko vleze i ten Fluid. Zajimalo by me jestlis to videl nazivo nebo soudis podle fota na webu, protoze ja ho vybral podle fota na webu (chtel sem neco jako treba Canyona co ma kibic, ale nechtel sem Canyona, pac ho ma kamos :-) a pak sem byl fakt prekvapenej kdyz sem si pro nej prisel – necekal sem, ze to bude tak macaty a bytelny – podle fotek vypada vyrazne subtilnejc, ale v realu je to docela predimenzovany – minimalne proti tomu Canyonu je to vyrazne tuzsi a bytelnejsi, ale taky samozrejme tezsi. Myslim ze SIX uz je proste moc a Fluid si necha libit dost pri jeste akceptovatelny vaze. Chrti kolo to skutecne neni.

              0 0
              • Manas  

                Jj, i pro me to Norco je uz moc. Preci jen ty najezdy mam vetsi … dat si s tim 80 – 100km je uz moc.

                0 0
              • Pá-dlista1  

                Ale stejne se mi vic libi co si necha libit six ;)

                0 0
                • wroum  

                  timhle stylem bys jezdil vylety nakonec na team DH…

                  ja to beru tak, ze malokdy jedu sam a nechci byt brzda skupiny jenom proto ze chci jet na skorosjezdaku. na jezdeni takovy kolo nepotrebuju a na FR je SIX zase IMHO malo.

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Vim co Six snese a rekl bych, ze idealni kolo napr do bikeparku. Jasne, ze na sjezdaku muzes rychlejc… proste neco za neco.

                    0 0
                    • wroum  

                      jasne, ale Manas chce kolo na jezdeni – nahradu za Jamise a to Fluid splnuje spis nez Six

                      0 0
                      • Manas  

                        Jj, presne tak. Fluid 2 – jeste treba dat bilou vidli. To by se mi libilo … nebo v komplet cerveny … www.norco.com/…rge/41_1.jpg

                        0 0
                        • wroum  

                          nabidka plati. klidne ti toho svyho pujcim na testride, pokud budes chtit.

                          myslim ze bys byl spokojenej.

                          0 0
                        • Peslezedirou  

                          Tu bílou máš ze svý hlavy, nebo ti někdo radí :oD)))

                          0 0
                          • Manas  

                            Napul :-) Ale ta bila se mi libi protoze to je ciste. Jako designove. Jinak se mi libi i ta anodizovana cervena co mam Jamise, ale to musis pak desne padit zbytek :-)

                            0 0
              • Radek Broz  

                Takze za

                1. Bavime se ted oba o 07? Tam mi proste Six prijde na vylety akorat.
                2. Na 06 jsem jezdil, nesoudim podle webu.
                3. Na 07 se svezu asi v sobotu, i kdyz prave dostavam ze studiovych fotek pryc pozadi, takze jsem si ty kola prohlidl pomerne dokonale;-)

                Uplne nchrti kolo neni ani jedno, to zas jo – beru to proste na Manasovo pojeti XC. Kamos ted i lonskej Six odlehcuje a imho je to na vylety fajn bike, kterej te az tak nelimituje z kopce.

                0 0
                • Manas  

                  Tak si na tom dej vic km a hned poznas kde je zhruba ta hranice, kdy to jeste jde a kdy ne :-) Proste to Norco je sice odolny, ale na neco az prilis moc :-)

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    To mas pravdu. Pro tebe je to skoda. Navic by tve pojeti cyklistiky poskozovalo image znacky ;-)

                    0 0
                  • kurýr na bajku  

                    Co ty tvoje kolena ?

                    0 0
                    • Manas  

                      Zajimavy je ze levy me bolet prestalo – ale zaclo pravy jak jsem levy setril :-) Takze na levym me obcas zaboli bocni vazy pod kolenem zvenci, na pravym kolene krizovy vazy zevnitr :-) Ale da se to :-)

                      0 0
                  • goofy  

                    Takze ty chces vlastne zase stejne chrti kolo, jo? ;o)

                    0 0
                • wroum  

                  07 je jenom 06 s hnusne zvohybanym ramem :-)

                  nechapu jak muzes rict ze to je chrti kolo, kdyz si na nem jel. ja na nem jezdim sezonu a nikdy me spojeni Fluid – chrt ani nenapadlo, to kolo je spis dokonalej univerzal nez cokoliv jinyho. Da se na nem jet do kopce (sice zadna slast ale vyskrabes se vsude) a z kopce me limituje spis mozek nez kolo :-) i skocit by se na tom leccos dalo (nevyzkouseno zatim – koleno stale zlobi a nemuzu si dovolit byt na par mesicu invalida).

                  secteno a podtrzeno: vyssi zdvih a hmotnost (SIX) by mi uz zadny vyhody neprineslo, spis jen dalsi zpomaleni jizdy a vetsi drinu. ja to kolo mam na jezdeni a ne ze budu do kopce tlacit.

                  0 0
                  • Radek Broz  

                    Kazdy mame holt jiny pojezi „jezdeni“

                    0 0
                    • wroum  

                      to ti neberu, ale neohanej se tim tady – Manas chce kolo na „XC“ nikoliv na FR ci Sjezd :-). On na tom kole bude jezdit nahoru i dolu po svejch a chce to jako bytelnejsi (nikoliv sjezdaka) nahradu za subtilniho Jamise, kterej ma zdvih pod 10 cm. zkus to pochopit :-)

                      0 0
                      • Radek Broz  

                        Ja to chapu, ale zrovna na Sixu se da i nahoru jezdit a tam, kde jezdim ja, bych ho uzil vic. Holt jsem nevzal v uvahu prazske mchrti okruhy, za coz se omlouvam;-)

                        0 0
                        • wroum  

                          nevim, ja v Praze nejel ani nepamatuju a navic to je uplne sumak kde jezdis. ses moc omezenej na to svoje a nedokazes se od toho oprostit – i sam Manas psal vyse, ze Six uz je moc. ze by tobe vyhovoval vice je navic jasnej dukaz toho, ze to neni kolo na to, na co ho on chce.

                          Preju brzkej snih :-)

                          0 0
                          • Radek Broz  

                            Zamrznou ti rybniky;-)

                            0 0
                            • wroum  

                              uz se tesim. rad chytam na dirkach a mam pripraveny letadlo s lyzema. nemuzu se dockat :oP

                              0 0
                              • TinkTink  

                                Jo takovy letadlo s namrzlyma kridlama fakt elegantne pada :-D

                                0 0
                                • wroum  

                                  nic takovyho se mi este nestalo a nektery veci sou ve filmech holt jinak :-)

                                  0 0
                                  • TinkTink  

                                    NN…jsem o tom cetl tak 3 roky zpatky :) – v zime nakymu modelari na modelu C-47cky…soustavne namrzala vrstvicka ledu a bylo to pak hur ovladatelny :)…

                                    0 0
                                    • wroum  

                                      nevim, lital sem do –10 za jasnyho pocasi a nic takovyho sem nikdy nezaznamenal.

                                      0 0
                                      • TinkTink  

                                        Ja jsem lital akorat v +20 a vsechny letadla rozstipal…to bude rukama todle… :)

                                        0 0
                                      • TinkTink  

                                        Aha..ted jsem si vsiml toho „jasnyho“ pocasi…von lital pri mrholeni / lehkym snezeni…

                                        0 0
                                        • filipes  

                                          :-) kdyz je zima a mrholi/oblacno tak i velka dopravni letadla strikaji proti namraze.

                                          0 0
                                          • wroum  

                                            no a v tomhle pocasi si modelari v klidu lepej doma a tudiz jim namraza nehrozi :-)

                                            0 0
                        • Manas  

                          Myslim, ze by si se celkem divil co je a neni chrti okruh, opravdu to muze byt i tezsi nez treba u vas. Ale jde o to ze nechci jezdit jen dlouho a unavne nahoru abych pak to hnal co nejrychlejc dolu, chci jezdit slusne i po rovine a aby to odsejpalo i do kopce. Nekdy te vezmeme na vyjizdku do Kokorinska nebo i jen na jih od Prahy a myslim ze by ses hodne bavil. Single traily po Frantovy jsou vyzivny velmi :-)

                          0 0
    • goofy  

      A co tohle? Ja bych si dal rict ;-) www.specialized.com/…CBkModel.jsp?…

      0 0
    • Misiak  

      presne toto som riesil nedavno a po x hodinach stravenych rozhodovanim sa som prisiel na 2 alternativy- blur LT a marin quad tara. blur-135mm. marin-152mm. oba su to vpp. donieslo sa ku mne nieco o problemoch s ramienkom na bluroch, takze volba je u mna jasna (tiez zavazil ten vyssi zdvih). dufam ze dovozca nebude robit blbosti a bude sa dat objednat samostatne ram. www.marinbikes.com/…f_ridge.html www.santacruzmtb.com/blurlt/

      0 0
    • speedy gonzales  

      a ja muzu taky poradit? viz.foto

      jinak muj fävorit je samozrejme 6point8, co na tom ze bych ji nikdy nevyuzil…ale libi se mi moc:-)

      specifikace i s vahama je na www.ironhorsebikes.com

      0 0
    • Manas  

      Hosi, fakt jsem si tohle myslel pred 4 rokama? :-)

      „Nebranim se zadnemu druhu stavby, preferuji ovsem FSR, 4cep, VPP a jeho variace.“

      a

      „Akorat ja bych spis zdvihy do 150mm, vic vazne nechci.“

      Muhahaaaa ;-)

      0 0
      • Manas  

        Tvl .. ted si prestavuju dirta na 1*10 abych si to vic uzil s detma, na RB EN jezdim i 60km vylety … to je komedie :D

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.