• karliner

    Když se na Mistrovství Evropy v pinčesu utká Zhen Yi Wang s Peng Fei Jiangem, kdo se asi bude radovat?

    0 0
    • ememem  

      a kohoze to tito gentlemani na tom ME budu reprezentovat? (ci su uz tiez v unii jak futbalovy izrael? ako nie ze by ma to nejak tocilo ked tam moze byt turecko tak preco nie izrael, otazka je preco tam neni syria a jemen.)

      0 0
    • Smazaný účet  

      čína to asi nebude, že? :D

      0 0
    • Kubiczech  

      Evidentně ty. (:

      0 0
    • rob133  

      hehe…před vueltou jsem na to koukal a Němky mají dvě nějaký euro-asiatky :D:D co to potom je za rádoby „mistrovství evropy“

      0 0
    • vlasto  

      Pri pohledu na jmena nemeckeho fotbaloveho mancaftu musi Adolf v hrobe rotovat.

      0 0
      • rob133  

        ttj…ale kdyby hráli v německu (fotbal, atletika), tak si myslím, že toho až tak nedajú jako s těma polákama, turkama, atp…

        0 0
        • Janes  

          NED – ESP

          292 LI Jiao 384 ZHU Fang

          293 LI Jie 385 SHEN Yanfei

          295 CREEMERS Linda 387 DVORAK Galia

          292 LI Jiao 385 SHEN Yanfei

          293 LI Jie 384 ZHU Fang

          co dodat??

          0 0
          • rob133  

            :D no doufám, že aspon tahle CREEMERS Linda je rodačka z toho Netherlandu…jinak Galia Dvorak- taky dobrý :D

            jinak taky gratulace…na to, že je to Evropa, tak celkem slušnej výkon na tuhle malou zemi :D

            0 0
            • Janes  

              Galyna Volodymirvna Dvorak Khasanova (1 de Abril de 1988, Kiev, Ucrania) Typická Španělka :-) Creemers je jediná rodačka, je to síla holt…

              0 0
    • Janes  

      Není to sice další odpověď Karlinerovi, ale nemůžu si to odpustit,,,,–– Naši chlapi právě otočili z 0:2 na 3:2 zápas s Rusama a mají minimálně bronzovou medaili!!!! Paráda!!!!Gra­tulace…

      0 0
      • Vhalasta  

        JJ, paráda. A zasloužil se o to také český reprezentant Dmitrij Prokopcov :)

        0 0
        • Janes  

          JJ máš pravdu, ale Dima už tady žije hodně dlouho a jeho češti…pardon chacharština je vynikající :-).

          0 0
          • Vhalasta  

            Jen mám trochu obavy, aby mi slovenští známí neoplatili moje blahopřání k zisku první zlaté olympijské medajle. Začínalo slovy: Dorogije druzja atd., samo v azbuce.

            Ale toto skutečně není tak výrazné. Ani to vítězství ani ta imigrace.

            0 0
      • sepa  

        jj, supeeeer. :-)

        Bohužel jsem neviděl, snad bude záznam.

        0 0
        • Vhalasta  

          Sem kvuli tomu nešel na kolo a za stavu 0:2 jsem už začal být ********…

          0 0
          • Janes  

            To já byl taky, ale pak to byl superzážitek, určitě alespoň pro někoho, kdo ví voco go :-). Jen pro dokreslení, vždycky tady brečíte, že se nepíše o cyklistice, tak pinec je na tom ještě hůř :-(. Po 24 letech se zase hraje ME u nás a deník Sport o tom dneska napíše zprávičku o rozměru 3×4 cm, za to o tom, že se fotbalistovi rozvázala tkanička a upad píšou na půl stránky :-)(((.

            0 0
    • HROOLI  

      Akorát mě zaráží,že MS XC česká televize nijak neřešila ,kdežto blbý pinpong vysílají… :(

      0 0
      • Janes  

        Ono je tady nějaký mistrovství Evropy v cyklistice? Jinak dávali i Merida bike Vysočina, tak se prober… Dyť maj domácí přenosy za trochu jiný prachy než z Kanady, nebo se mýlím??

        0 0
        • HROOLI  

          To je jasné,že to je o penězích.. Ale rozhodně by na to ušetřit mohli. Takové MS v hokeji se taky vysílalo .. A zrovna ted,když jsme měli ty nejvyšší vyhlídky… A pokud vím,tak se pravidelně vysílají i závody ve sjezdovém lýžování,běžky,sko­ky na lyžích. Tak teda nevím,ale pořád mám pocit,že se na cyklistiku zapomíná :/

          0 0
          • karliner  

            Protože cyklistika v TV kromě TdF u nás nikoho nezajímá. Stačí se podívat na čísla sledovanosti magazímu Spurt…

            0 0
            • ememem  

              a nehovoriac o tom ze pozerat v televizii na XC v tej podobe ako sa to jazdi sa naozaj neda, to si priznajme.

              0 0
          • přišlapávač  

            myslíš, že veřejnoprávní televize bude šetřit na cyklistiku vuci hokeji? :-))))

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.