• ddd - andy

    Vysledek? Zlomenej zadni rafek (roztrzena guma i duse) a ohnuta zadni stavba.. Telesna schranka bez ujmy a to i pres to, ze chlap jeste vyskocil z auta a snazil se, se mnou poprat.. A jak ze se to sebehlo? Znate to, stoji kolona aut a vy ji predjizdite normalne zleva. Kdyz se dostanete az k prekazce pred kterou kolona stoji (v mojem pripade auto odtahovky) vyrazi za vama v poradi druhy auto z kolony a zacne na vas troubit. Otocil jsem hlavu, jako ze: Co je? A chlap znova zacne, tentokrat uz velmi vehementne, trubit. Pustil jsem jednou rukou riditka, znovu se otocil a machnul na nej rukou – nebylo v tom zadny sprosty gesto – jen machnuti rukou a druhou rukou si trochu pribrzdil protoze jsem nekoukal pred sebe. V tu chvili na me chlap proste najel.. Muzu rict, ze kdyz vam mizi kolo pod zadkem a chrousta ho za vama podvozek vysokyho tereniho auta, neni to zrovna prijemnej pocit.. Ale podarilo se mi vycvyknout z pedalu a vyskocit z kola dopredu. Nevericne sem koukal na celou situaci, nacez chlap vylez z auta a zacal na me rvat proc sem pribrzdoval a jestli chci rozbit hubu a snazil se me hodit do prikopu.. Rozepisovat tady tuhle „konverzaci“ je celkem zbytecny nebot jeho argumenty byly vic nez bezmyslenkovy. Chlap pak sednul do auta a normalne odjel. Ted uz vim ze to pribrzdeni me stalo cely tenhle incident. Porad si ale rikam, kdyz si jen pribrzdim, na silnicce (ktera sama o sobe nebrzdi) predni brzdou, jednou rukou a otocenej dozadu, ten chlap musel uz dopredu myslet na to: Tak a ted do nej vrazim! Nechci aby ste se me zastavali, nebo odsuzovali, berte to jako uvahu nad tim, jak malo nekdy staci…

    andy.

    0 0
    • fousac  

      hlavne ze si vcelku…

      0 0
    • wroum  

      drz se downhillu a frírajdu :-) a bud rad ze si OK. Co kolo? pujde to srovnat?

      0 0
    • o.t.  

      no a proč jsi nerozbil hubu ty jemu?

      0 0
      • blue  

        ono to nekdy dost dobre nejde, kdyz mas na nohach silnicni tretry a kdyz vis, co v takovejch autech sedi vetsinou za hovada

        0 0
        • o.t.  

          nj ale tohle se stát mi, tak se asi stane hovado ze mě, tretry netretry a koneckonců ddd-andy má v profilu: Charakteristika: Tezka zavislost na adrenalinu.. :-)))

          0 0
        • Radek Broz  

          Zato sjezdove nacini a integralka tomu dost nahrava.;-))) Jeste ted me stve, ze jsme minuly tyden nevyhrotili konflikt, kdy duchodce jedouci uprostred silnice skrtnul brachu jedouciho po kraji a pak mel jeste drzost, kdyz mijel nas jedouci za nim, pribrzdit si a neco zanadavat jako ze co mame co jezdit na kole v zime. Sebevedomi mel dost, ale asi bychom ho ve 3 lidech premohli :o) Me to tak prekvapilo, ze jsem na nej jen koukal s otevrenou pusou.

          0 0
          • wraftler  

            nezabudni ze on bol v aute a vy len na bikoch:))

            0 0
            • Radek Broz  

              Nepripoutanej dedek by se ze stojici Feldy ocitl ve snehu hoooodne rychle;-)

              0 0
              • wraftler  

                to by ste ho ale museli dobehnut ne?:) to uz by bol jaky indy jones, za jazdy ho vytahovat cez okienko:)

                0 0
    • blue  

      spis by me zajimalo, co bylo dal? svedci? policajti?

      0 0
    • Otaku  

      jakou ma SPZ??

      0 0
    • Beeda  

      To je smejd, minimalne bych si zjistil o koho jde…

      0 0
      • Beeda  

        Jeste mala poznamka dneska je aprila, ale nepredpokladam, ze by takhle zertoval :-) B.

        0 0
        • vlk  

          Ale asi jo.Když na žádný příspěvek neodpověděl.

          0 0
    • jecnak  

      Njn, bud rad, ze jsi v celku. Kazdopadne se nevyplati ridice (zvlast terenich aut – kdopak si asi terenni auto koupi a pak taky takovy ty vosuntely zapadni kary) provokovat. Jednou jsem takhle malem dostal pres hubu. Zvlast tristni v tomhle ohledu je situace v Praze.

      Zavolal jsi aspon policajty?? Podle meho je to jasne nedodrzeni bezpecne vzdalenosti… Sice by to zrejme odlozili, ale treba ne.

      No ja jen dodam, ze hlavne, ze jsi celej. Me jednou sejmulo auto co jelo na cervenou do krizovatky a ktery jsem navic nevidel, protoze se vynorilo za takovym betonovym hrazenim. Dopadlo to asi tak jako u tebe, ale bike to kupodivu prezil – zadi rafek vypadal jak bramborovy lupinek a kolo po letu vzduchem narazilo do nejakho sloupu, ale nakonec se natom dalo po oprave jezdit (BTW neveril jsem vlastnim ocim, ale zadni plast byl stale nafouknuty). No a jak jsem dopadl ja? Potom co me auto nabralo na kapotu, tak jsem se nasledne prolit vzduchem, udelal nekolik kotrmelcu po asfalte. Vysledek – nic zlomenyho, ale celkem slusne odrenej, mdriny jak krava atd.

      Proste davejte desnyho bacha… Dopravni predpisy neplati – pocitejte se vsim…

      0 0
      • Luka  

        souhlasim ze je dulezity, ze mame Andyho vcelku!

        Letos mam teprve 300km a uz me 3× malem sundalo auto (pokazdy na stezce UJ-BR, nedali mi ty kretynos prednost, nastesti cekam necekane, predpokladam nepredpokladatelne a bojim se kazdyho v tech plechovejch rakvich). No, takze bez nasledku, ale nezacal ten rok dobre co se tyce tohohle.

        0 0
    • Meesha  

      no, to je dost neprijemny! Nektery lidi sou prost cu*aci a potrebujou jakoukoliv zaminku na konflikt… Mas SPZ? Kdyby jo, tak bych to nahlasil…

      0 0
    • honz@  

      A volal jsi policajty? Opsal sis vubec SPZ? Jednoznacne to musi byt jeho chyba, podle tveho popisu. Kdyz narazis do auta pred tebou, tak je to taky tvoje chyba, protoze jsi nedrzel primereny odstup. A to presne udelal on a jeste by to mohlo byt brano jako pokus o ublizeni na zdravi… Ale chtelo by to svedky.

      0 0
    • Daník  

      To je spíš trestný čin pokusu o ublížení na zdraví než nedodržení vzdálenosti.To bych tedy ohodnotil jeho a své fyzické předpoklady, v kladném případě by z místa zdravý neodešel. Je jasné, že má-li 2m a o 30kg více a je to agresivní magor, je jediná cesta SPZ+svědek=po­licie.Nebo si zjistit bydliště a upravit mu jeho auto do podobného stavu jako tvoje kolo.Kde to bylo? Jo, agresivita na cestach nám pěkně vyrostla a jako kolista jsi aspoň o 3 kasty pod majitelem terénního vozu…

      0 0
    • vlk  

      no správně bys zleva předjíždět neměl, ale ten s tím teréňákem taky ne.V každém případě, pokud je cena za opravu kola vysoká tak bych zavolal policajty.

      0 0
    • McBlacky  

      kill him! taky už jsem měl pár incidentů. Naposled minulý týden na Zbraslavi. Já to ustál bez zranění, ale kolo se prolítlo po zemi. **** kterej mi to poslal z vedlejší samozřejmě ujel…

      0 0
    • XCkar  

      Javim kdyz me porazlo loni na hlavni autoa ujelo jak sem byl nasr… a zaplat pan buh vicemene celej. nekteri ridic sou fakt hovada, proc by nas objizdeli v bezpecnej vzadlenosti kdyz ti muzou pricisnou zrcatkem rukavek a jeste se k tomu vicemene pobavit, predjizdeni dvou aut na uzkej silnici s plnou caru a cyklistou v protismeru taky zadnej problem-mame preci celej pangejt…Jen z hodne malo treninku se vracim s tim aniz bych nebyl aspon jednim motorisou nastvan…ale jednou si poridime tatry a tanky a pak jim to na tej silnici vratime, smejdum:-)))

      0 0
    • tjuren  

      Andy, v prve řadě gratuluju k přežití. Myslim, že většina příspěvků se tě zastává, ale na můj vkus je jejich reakce moc smířlivá. Ten řidič je typ člověka , kterej nerozumí ničemu jinýmu, než ráně přes držku. Už jsem se na kole porval mockrát a naštěstí vždy se š?astným koncem. A to jsem vždy hájil jen svoji cyklistickou čest a ne rozbitý kolo. Stát se mě to co tobě, tak se s ním normálně porvu. Pokud by byl fyzicky silnější, tak si napíšu jeho SPZ a najdu si ho. Asi to nějakej čas zabere a jak budeš mít jeho auto, tak mu můžeš z toho off roadu opravdovej off road se kterým je zakázáno jezdit po silnici :-)
      Navrhuju v pátrací akci zapojit členy BF, takže čekám na tu SPZ. Čechy nejsou zas tak velký.

      0 0
      • Meesha  

        Uz to tu nekdo psal – na bitku musis mit fyzicky dispozice! Kdyz je nemas, tak musis bejt hodne statecnej! :-) A cyklista kterej ma 70kg a baleti nekde v tretrach by nebyl asi moc dustojnym souperem kdyby z toho auta vylez nejakej dvometrovej rizek se 120kg…

        0 0
        • captain  

          Cau myslim ze bitka neni to nejlepsi reseni (a to mam 195cm a 110kg :-)), nikdy nevis na jakeho blazna narazis, kazdopadne probehlo li to tak jak pises, tak jsi urcite mel zavolat policii… Uz jenom proto aby Ti zaplatil skodu, protoze to byla jeho chyba… druha vec je ale to, ze by se urcite policajti zacali zajinat o stav kola svetla odrazky atd… a nakonec mozna… No hlavne, ze to dobre dopadlo… Jenda

          0 0
          • tjuren  

            Kecy, já mít tvou postavu tak bych se styděl za to, že si nehájím svoje holýma rukama. To neplatí jen na silnici. Navíc musíš s tvýma dispozicema bojovat za nás slabší :-) Pár vyraženejch zubů a oni si to pánové řidiči příště rozmyslí. Nic jinýho nemáš, kolo máš oholený a naše policie (a speciálně dopravní) je kapitola sama pro sebe. Už jsem s něma měl tu čest. A pokud to necháš, tak příště to nemusí být kolo, ale třeba noha nebo hlava. Nejde to nechat plavat a číct si, že ještě že tak :-(

            0 0
            • goofy  

              No nemyslim, ze jenom vaha a sila je fshechno. Kamosh je vzperac, a jednou dostal poradne na budku od jednoho trpajzlika, co furt do neho vyskakoval… Proste mu chtel natahnout, promachnul jednou, podruhe, a uz lezel na zemi a typek do neho mlatil… Holt umel Aikido, nebo nejakou tu kravinku… :o)

              0 0
          • jecnak  

            … druha vec je ale to, ze by se urcite policajti zacali zajinat o stav kola svetla odrazky atd… a nakonec mozna… – jo asi by dostal pokutu, ale stejne by se to vyplatilo.

            0 0
          • Smazaný účet  

            bohužel, ta druhá věc je riziko… nevíš jaký ten magor má taky konexe. znám případ kdy ožralej řidič sejmul ve vsi děcko a policajti řekli jeho matce aby držela rači hubu, že to děcko nemělo na silnici co dělat. další věc – předjíždění zleva – to by správně taky neměl, i dyž je to naprosto bezpečný a nikomu nemůže vadit.

            0 0
            • Daník  

              Počkej – odkdy a podle čeho se nesmí předjíždět zleva?? Obzvláš? stojící vozidla – to je překážka na silnici! Dělám to taky ,zvláště pokud mi nějaké ho**do schválně najede k pravému okraji, abych náhodou nebyl u křižovatky první…

              0 0
              • Smazaný účet  

                Teď si mě zmát. Je rozdíl předjíždění a objíždění. Překážka se objíždí. Ale kolona vozidel není překážka. Dybys byl auto, tak se do ní musíš zařadit. Páč předjíždět nemáš kam. Ale nevim jak cyklisti. Zprava to snad ani podle vyhlášky nevadí, zleva ale bych řek že jo…

                0 0
                • Paja  

                  Myslim, ze podle vyhlasky muze cyklista predjizdet kolonu stojicich nebo pomalu jedoucich vozidel pouze zprava, pokud to umoznuje situace – ma misto. Zleva by mel objizdet asi jenom zaparkovany auto.

                  0 0
                  • Bobo  

                    To si myslíš blbě. Nehledě na to, že od roku 2001 jsou pravidla silničního provozu v zákoně a původní vyhláška už neplatí. §17 odst.1 zák. 361/2000 Sb. v posl.znění: „Předjíždí se vlevo. Vpravo se předjíždí vozidlo, které mění směr jízdy vlevo a není-li již pochybnosti o jeho dalším směru jízdy…“. §57 odst.4:Pohybují-li se pomalu nebo stojí-li vozidla za sebou při pravém okraji vozovky, může cyklista jedoucí stejným směrem tato vozidla předjíždět nebo objíždět z pravé strany po pravém okraji vozovky nebo krajnici, pokud je vpravo od vozidel dostatek místa; přitom je povinen dbát zvýšené opatrnosti". Když už sem píšeš o pravidlech, proč si to předtím aspoň nepřečteš?

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Kdyz tak mi nekdo zatrepte hlavou jestli sem to blbe pochopil, ale oba pisete to same a hadate se?

                      0 0
                      • Bobo  

                        Není to to samý, poněvadž a protože cyklista může krom běžného předjíždění vlevo (a vpravo toho, kdo odbočuje vlevo) předjíždět za určitých okolností i vpravo.

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Jenže kolonu popojíždějících vozidel vlevo předjíždět nemůžeš. Ani jako cyklista. Esli se nemýlím tak ty to „předjíždět nebo objíždět vpravo“ chápeš tak že může předjíždět, tzn. zleva, nebo objíždět vpravo. Já myslim že zde se to vpravo vztahuje i na to předjíždění.

                          0 0
                          • Bobo  

                            A to jako proč ne? A co to je „popojíždějící vozidlo“? O tom jsem v pravidlech nikde nečetl. Já vím, že cyklista může nejenom objíždět, ale taky předjíždět i zprava (i když já osobně bych to nikdy neudělal, protože se chci dožít důchodu). V pravidlech není nikde ani zmínka o tom, že bych nesměl předjíždět kolonu vozidel. Pokud se mám po předjetí kam zařadit, neomezím protijedoucí ani předjížděná vozidla atd., není nejmenší důvod, proč bych nemohl předjíždět. Naopak. Občas dojedu kolonu aut plížících se krokem za traktorem a naprosto a úplně klidně je všechny předjedu zleva (sámo na kole). Není to v sebemenším rozporu s pravidly. Jestli jsi někde četl něco jiného, hoď sem, který že je to paragraf, a? si v tom uděláme jasno.

                            0 0
                    • Paja  

                      O.K. „podle vyhlasky“ to je zazity zlozvyk, ale v tve odpovedi je podle me jediny rozdil oproti tomu co jsem napsal ja a to, ze muzes predjet zprava vozidlo, ktere meni smer jizdy vlevo a neni pochybnost o jeho dalsim smeru jizdy, kde kazdopadne na to predjeti musis mit misto – ti ho musi udelat at uz jedes na kole nebo v aute. V dalsich prispevcich je, ze kolonu muzes klidne predjet zleva. To sice jo, ale pokud bys nedelal rozdil mezi kolem a autem, tak je to jako kdybys chtel predjizdet kolonu aut napr. po kolejich a vpredu se pak zas zaradit. ZAKON:) ti jako cyklistovi umoznuje predjet kolonu zpreva, pokud je dostatek mista atd.

                      0 0
                      • Paja  

                        Jo, jeste pro uplnost k puvodnimu prispevku, ze zleva muze predjizdet na kole i jedouci auto:o)

                        0 0
                      • Bobo  

                        Ne, já říkám, že kolonu můžu předjíždět i zleva. Na kole i v autě. Rozdíl mezi kolem a autem při předjíždění rozhodně nedělám, to máš pravdu. Nedělám ho proto, že ho nedělají ani pravidla. Řekni mi, proč si myslíš (nebo ještě lépe-kde je psáno), že bych na kole nemohl zleva po tramvajových kolejích předjet kolonu a vpředu se před ni zase zařadit (pominu-li, že bych mohl zapadnout do kolejnice a hodit hubu)? Nechci tady vyvolávat žádný vášně, ale výklad pravidel není podle mě vhodná věc na debaty typu co kdo někde slyšel, protože ve finále pak takový pověry jako že cyklisti nesmí předjíždět kolony zleva odseru já jako cyklista, i když se budu chovat v souladu s pravidly. Moji zmínku o rozdílu mezi zákonem a vyhláškou neber moc osobně, ona je spousta lidí, kteří řídí auto denně a žádnou změnu nezaregistrovali, i když je to už víc jak čtyři roky. Peace.

                        0 0
                        • Paja  

                          Zmenu jsem zaregistroval, ale to podle vyhlasky jsem napsal jaksi automaticky:) Da se rict, ze mas asi pravdu, nevim o paragrafu toho zakona nebo jinym predpisu, ktery by i ridici auta zakazoval chovat se jako hovado…:) Leda snad pri predjizdeni kolony autem zleva asi nikdo nema povinnost te do ni opet pustit, naopak ty mas povinnost pustit je, tak bys mohl porusit §13 odst.2, ze „při vjíždění na tramvajovy pás nesmí řidič ohrozit ani omezit v jízdě tramvaj“ nebo §17 odst 5b, ze ridic nesmi predjizdet jestliže by se nemohl bezpečně zařadit před vozidlo nebo vozidla, která hodlá předjet. Takze mas asi pravdu, ze kolonu muzes objizdet i zleva, maximalne te nekdo naboura kdyz se budes snazit nacpat zpet do kolony, coz bude nejspis tvoje vina nebo nektery agresivni ucastnik provozu by te mohl fyzicky napadnout:o)

                          0 0
                          • Vrci  

                            Tim předjížděním kolony z leva se myslí spíš než předjíždění na křižovatce po tramvajových kolejích předjíždění kolony před odbočkou k hypermarketu během 90 % slev, když ty se chceš dostat jenom pryč z města.

                            0 0
                            • Paja  

                              Mne spis slo o ten pripad, kdyz se chces do kolony zase zaradit, coz je presne kolona aut ve meste popojizdejici na semafor a ty se do ni vic vepredu zase potrebujes zaradit. Taky auta na kole predjizdim zleva pokud to nejde zprava, zalezi jak moc mi smrdi pod nos (s timhle argumentem je taky predjizdim:o)

                              0 0
                              • Vrci  

                                Na vecpávání se zpátky do kolony nemáš morální ani zákonný nárok. Občas takovýhle vychcánky naženu do pruhu pro odbočení doleva.

                                0 0
    • RomanH  

      Pokud nejde o aprila, tak je mi z toho smutno. Bud rad, ze jsi prezil.

      0 0
    • rich  

      vitaj v klube. esteze tvoj anjel strazny ma dobru kondicku a stiha Ti dychat na chrbat :-) mne vodic, co ma sundal, pomahal na nohy, oprasoval, pozeral na kolo ci je ok a asi 10× sa ospravedlnoval, ze ma nevidel…som to neriesil, bolo cca 18h00 obloha zatiahnuta a isiel som bez svetla i ked to bolo uprostred leta. jedna slusna odrenina na stehne a inak ziadna ujma. ale snazim sa odvtedy vidiet na prijazdovu vedlajsiu cestu aj za roh:-)

      0 0
      • Mooky  

        jj, na kole je lepsi cucet porad a vsude … pac je jednodussi pro ridice prehlidnout kolo nez pro cyklistu auto a auto lze i slyset, v zadnym pripade to ale neospravedlnuje ridice z toho ze nedavaj prednost cyklistum ikdyz by meli …

        0 0
    • ddd - andy  

      SPZku jsem si napsal, policajty nevolal, svedkove byli 3 a nabidli pomoc. Vtipna byla jeste cesta domu – nastesti hned prvni autobusak me vzal, ale cestujici na me koukali dost divne.. :-) Diky za vsechny reakce – jo a april to rozhodne neni!

      0 0
    • tradic  

      Kdyz uz se chce rvat tak zasada c.1: Musis uderit jako prvni. Vono dostat kufrem do guli… Brrrrr Myslim ze by to tezko rozchazel a zmohl se na nejakej odpor.

      0 0
    • Radek Broz  

      Jsem rad, ze jsi celej. Ridic by azslouzil pres drzku a okolni ridici, ktery ti s tim meli pomoct taky.

      0 0
      • Seveřan  

        Škoda že jsi nevola hned policajty, obzvlaště pokud by škoda byla větší, tuším víc než 5000,–. Zadruhý, pokud byly svědci, že se jednalo o atak, tak takovýho … k soudu. Neohrožuje jen tebe, ale teďka i řadu dalších, které potká, s jídlem roste chu?. Příště možná někdo jiný to štěstí mít nebude. Člověku je z toho smutno, jak se navzájem k sobě chováme.

        (trochu mimo a přesto je to totéž: na té a té silnici stojí policejní radar, volá řidič do rádia, jiný to slyší a zpomalí, projede a má tam opět 120 km. O chvíli později přejede dítě toho co volal. Příběh a osoby v něm jsou smyšlené)

        Jinak je fajn že jsi v celku hodně štěstí a ohleduplných řidičů přeji tobě a ostatním.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          …Mel tam 120 a slysi varovani, spomali a tu mu do cesty vbehne dite volajiciho. Diky padesatce to jen tak tak ubrzdi. Jeste vyplaseny projizdky kolem policejni hlidky…

          … uplne jiny pribeh a podobnost s predchozim je neumyslna a nahodna;

          0 0
    • homat  

      V Holandsku jsi jako řidič auta odpovědný za střet s cyklistou i kdyba ti cyklista nedal přednost a vjel ti tam na červenou. Toho se tady asi nedožijem :-(

      0 0
    • cubas  

      No ja jsem zažil něco podobnýho zhruba před měsícem. Vracel jsem se s vyjížďky a zrovna ten den byl hroznej vítr, sněhová vánice a posledních dvacet kiláků mi vítr foukal pořád do ksichtu. Kolo vážilo jednou tolik kvůli namrzlýmu sněhu – no měl jsem toho fak plný zuby. No a u Průhonickýho parku byla silnice dost zafoukaná a zledovatělá (nesmí se tam solit) kolem mě projel mladej idiot ve škodovce a protože chtěl asi pobavit další idioty tak mě minul zhruba o tři cen?áky. Strašně se tomu v autě smáli, jak jsou výborný. No zamumlal jsem jenom „nabij si držku blbče“. No a jak mě minul tak zhruba po padesáti metrech se vyhejbal protijdoucí skupině a dostal krásnýho smyka do pangejtu (a ty pangejty jsou tam fakt místama dost hluboký). No krásně to položil na bok. Když jsem ho míjel tak zrovna z toho auta vylejzaljak ponorky. Domů se mi jelo … tak nějak samo …

      0 0
    • BH  

      necetl jsem dasi diskuzi k tvemu prispevku. Ale na Tvem miste bych si zapsal RZ (drive SPZ) a upaloval bych na policii, kde bych to cele nahlasil.jeste predtim bych si zjistil take svedky cele udalosti, kteri dosvedci jak se to sebehlo. jednak Ti zpusobil skodu a ne malou a nedodrzel bezpecnou vzdalenost.Bohuzel aragonatni p**** typu tohoto ridice potkavame na cestach stale.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Na www.ckp.cz si podle SPZ muzes zjistit u ktery pojistovny ma povinny bruceni a u koho tedy ev. vymahat odskodne.

        0 0
        • Vrci  

          Pokud to nevyšetřovala policie, tak mu pojiš?ovna škodu nahradí pouze v případě, že ji nahlásí i viník, což neni zrovna pravděpodobný.

          0 0
    • fousmen  

      Takovej pribeh bohuzel jen presne popisuje situaci na ceskych silnicich.. :-/

      0 0
    • norman  

      Určitě jsi měl také nějaké zranění, nemám pravdu? Minimálně bolesti v zádech, v jinak neodřených údech, myslím že sis narazil i hlavu a bolelo to… Důkladné vyšetření lékařem a pár rentgenů to chtělo.

      0 0
    • zapi  

      Ale ani v terénu není bezpečno. Před pár lety jsem jel po trase pražské padesátky a ve sjezdu před Horoměřicema najednou ze zatášky vyrazila m otokára. Minuli jsme se o pár centimetrů ale já jsem preventivně spadnul do strany. Zrovna jsem neměl rukavice a dlaní jsem narazil na kámen byla to dost hluboká rána. Chlap zastavil půjčil mi mobil abych si mohl zavolat. Ještě jsem se dozvěděl že už dřív srazil nějakou ženskou a ta pak umřela. Na kole jsem měl pár škrábanců.

      0 0
    • lubos  

      Ach jo :( me vcera take temer sundal jeden terenak, nedal mi prednost v jizde, stesti ze jsem to tusil, nic se nestalo. Kvuli par vterinam, aby pak par minut o 20 metru dal cekal na cervenou. Mel jsem chut mu jit zaklepat na okynko a nastrikat neco nejmenovaneho do ksichtu. Aby si pro priste rozmyslel. Ale dal jsem radeji prednost klidne jizde, stejne jsem rad , ze vubec jsem schopen jakz-takz jezdit.

      0 0
    • liki  

      Ja na tvojom mieste by som ho zažaloval. Ujel z miesta nehody. Poškodzovanie cudzej veci. A keby nieco len bolo ubliženie na zdravie. ŠPZtku máš tak preco nie. Vymáhaš od neho nejaké peniaze a keď nie od neho tak od pois?ovne.

      0 0
    • my5tic  

      Rozhodne si mel po nim chtit prachy nebo ze to nahlasis pojistovne, to by si videl jak by ze sebe vysolil prachy. Me se to taky stalo normalne stojim na krizovatce a pak citim skub a lezel sem na kapote favoritu.Dal me za to 500,–,protoze jak sem se dozvedel jeho pojistovna by mi musela po nekolik let platit kdyby me neco bolelo.(jestli teda mel pojisteny auto jestli ne tak mohl sedet)

      0 0
      • wraftler  

        ja sa idem tusim hadzat na auta… troxa zasymulujem a po 3–4 mam na raf…:)

        0 0
    • Belial  

      Mám taky super story: Kamaráda jednou předjelo auto trochu krkolomným stylem, že hodil tlamu. Stalo se to ve městě. Jako náhodou byl o kilometr dál semafor, na kterém musel chlapík, taky v džípu, zastavit na červenou. Pak bylo docela kino. O… ho dojel, otevřel dveře, pleskl mu přes hubu (facku) a vzal klíče ze zapalování. Pak mně říkal, že s nima chtěl odjet, ale nějak nevěděl jestli by to už nepřehnal a tak s nima práskl o zem. Klíče nevydržely a ten obal s čipem pro imobilizér se rozletěl úplně na srač.. Bylo to zajímavé sledovat. Chlap v autě nechápal a řekl bych, že je z toho vyplesklý ještě teď. P.S.: dobré bylo, když auta za ním začala troubit a? s tím fárem uhne :-).

      0 0
      • Dumbo  

        dostpekne story jak z „halivúdu“ :-) len riziko je tam ze clovek nevie komu pleske po tvari… su typi ktore by normalne tasili kolt alebo basebalovu palku spod sedadla :-) to by bolo potom trochu ine kino...... ale dobre mu tak tomu soferovi

        0 0
        • saly  

          neco o lidech s terennimi vozy aneb jaka se da cekat reakce… http://www.zvedavec.org/…vky_1125.htm

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Docela sila ten divokej vychod.

            0 0
            • saly  

              To bych rekl. A jak je videt, melo to docel ajeste happy-end. Mohlo to dopadnou klidne i hur. Ja bych se tomu dneska uz vubec nedivil.

              Ale to uz je ten kapitalismus a „demokracie“, ktera vychovava takovyhle lidi. Bohuzel.

              0 0
          • Vrci  

            Nevim jestli bych na to měl žaludek, ale možná bych zařadil jedničku a ne zpátečku.

            0 0
            • cabbage  

              divny,ale me to napadlo taky-asi moc cumime na americky filmy:-/

              0 0
              • Vrci  

                Tim nemyslim, že bych ho přejel, ale jen takový to malý poposkočení dopředu, jako když se rozjíždí žák autoškoly.

                0 0
              • Pá-dlista1  

                Priznam se, ze me to taky napadlo. Ale kdyz nad tim premyslim s chladnou hlavou muzu si domyslet i nasledky…a ta zpatecka tam jde sice hur, ale nakonec je to asi lepsi reseni.

                0 0
                • saly  

                  Vono se to tady pise, ale kdyz sedi clovek v aute a blizi se k nemu nejakej hromotluk se sukovici v ruce a notabene je tam jeste s jednim podobnym magorem, tak se clovek mozna zacne i trochu bat…

                  0 0
    • black.horse  

      chjo, nesnáším hovada, co se za volantem chovaj jak prasata… dle mě žádnej soucit, seřezat je jak malý haranty z polepšovny… na hrubej pytel, hrubá záplata, oni by si to pak konečně rozmysleli… dělaj všem akorát ostudu. Kazej pověst normálním zodpovědným řidičům a zbytečně ohrožujou okolí…

      když se takovej debil zabije v zatáčce nebo jinde protože nepochopil, že ten pedál uprostřed je brzda, dobře mu tak, ale když ublíží někomu nevinnému, tak je to humus…

      0 0
      • BiSon  

        no jo, jenomze takovy hovada bohuzel vetsinou nekoho seberou s sebou, a v tom jeste horsim pripade se jim kvuli milionu airbagu nic nestane… :-(

        0 0
    • stanley  

      Včera jsem vytáhl paty z vesnice do města na AMPÉR a ty cyklisty na hlavním tahu z Prahy nechápu. Opravdu si říkají o *******. Při tomhle provozu je to sebevražda. Buď rád,že si to přežil. U nás na vesnici to stojí taky za prd. A kdo má v prdeli díru tak dělá autodopravu. Pk to má na silnici vypadat. Kurňa už se modlím aby to na těch kopcích roztálo a mohl jsem vypadnout do přírody.

      0 0
      • xstefi  

        A co mame jako delat, odstehovat se? Situace je jake je diky tomu, ze drtiva vetsina mamlasu za volantem jsou totalne vymasteny vymetaci hypermarketu a nakupnich galerii lecici si sve komplexy za volantem. Nejhorsi je, ze kdyz uz cloveka sejmou, tak dopadne do skarpy, kde je smetiste nejhorsiho razeni (flasky, pracky, hadry, …bordel je zkratka vsude) :))

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.