Kde RS Rebu Race 29" 2008 s poplockem na riditkach

40 nepřečtených
  • Vegan

    Zdravim zhanim uz celkem nutne vidlici RS Rebu Race 29" 2008 s poplockem na riditkach, puvodne jsem ji mel obednanou z KUPkolo s tim, ze pokud to nevyjde obednam ji z jednoho anglickeho shopu, ovsem tam ji mezitim nez mi dali poradne z KUPKOLO vedet vyprodali a ted asi nejdriv ji budou myt udajne az v Breznu a to buhvi jestli :(. Takze prosim jestli nekdo nema nejake dobre vyhlidnute Bike E-Shopy v EU kde by ji mohli myt jestli by to tu mohl hodit na sklo odkaz. Dekuji vsem.

    0 0
    • Bafoon  

      nepomůžu sory, jen by mě zajímalo na kolik přišla reba z anglie? já to zatím řeším jen teoreticky, držím pěst

      0 0
    • Sheep-Master  

      nevíte jestli se dělá 100mm reba pro 29"? nebo tam těch 100mm neni potřeba a stačí těch 80?

      0 0
      • Bafoon  

        mno dělá se bo ji nabízí Duratec ale jestli to není OEM či tak, a jinak je 100 na 29" fakt zbytečná, bohatě stačí 80mm

        0 0
      • m.k.2  

        Reba pro 29" se dělá se zdvihem 80 mm, na 100 mm jde jednoduše předělat vyndáním spacerů.

        0 0
        • Martin  

          jde to udělat i pro toru nebo u té je 80mm finiš?

          0 0
        • Ice-goofy  

          By me zajimalo jestli se to pak pozna, ze je to 100mm ..

          0 0
          • Ice-goofy  

            Myslim jako pri jizde…

            0 0
          • m.k.2  

            Zkoušel jsem jenom chvilku na cizím kole, takže si netroufám zodpovědně hodnotit, ale subjektivně mi to přišlo nastejno. U Tory by to mělo jít taky myslím :-)

            0 0
    • Vegan  

      Takze jiz je doma :) REBA RACE 29" ted teda zvysit na 100mm a pak nechat nasadit :) sundat Toru a sup sup k novemu majteli :)

      0 0
      • Stancek  

        To bude u Dooma radosti … :-)

        0 0
      • Bafoon  

        gratuluju :-)

        0 0
      • Martin  

        áááá, you made my day! koukám že ostatní komponenty dorazily právě v čas!

        0 0
      • bubo  

        Kde jsi ji nakonec koupil a na kolik tě přišla, smím li se zeptat?

        0 0
        • Vegan  

          no nakonec jsem ji koupil za 13000 z www.chainreactioncycles.com, ale byla to show nejdriv, kdyz jsem jim poslal email, ze bych o ni mel zajem mi odepsala zenska co napsala ze lituje, ale ze ji nemaji skladem a za dva nebo tri dny na to mi odepsal typek a, ze ok at si ji obednam tak jsme ji obednal, ale poslali mi potvrzovaci email ze spatnou cenou tak jsem jim psal ze ta cena moc nesedi tak jsem se nejak dohodli a ja to pak zaplatil kreditkou jenze nez ji poslali trvalo jim to dobrych 5 dni. Pak to poslali a na druhej den byla v nemecku a to jsem si myslel, ze uz mam vyhrano, ale nemel tam tvrdla dokud jsem dopravci nenapsal, ze delivery agent germany asi nebude to prave orechove tak ji stahly od koncoveho dopravce spatky na dispecing a konecne dopravili do cr a jeste ten den jsem si ji vyzvedl na skladu proste zabava musi bejt.

          0 0
          • Martin  

            doufám, že mě nebudeš trápit dlouho ;-) kola nachystaný, brzdy taky ;-)

            0 0
            • Vegan  

              pocitam ze v utery bude sundana ...... takze k dispozici :) jen jak jsem psal v emailu mozna bych doporucil provest udrzbu pred nasazenim respektyve vymenu oleje :)

              0 0
              • Martin  

                fajn, jak bude k dispozici, tak mi prosím písni, už se těším :-) krásně se mi sešly komponenty

                0 0
          • bubo  

            OK, díky… za ty penízky ji zkusím sehnat někde v místních luzích a hájích a budu doufat, že dorazí dřív, když bude mít kratší cestu :-) Tak biku zdar a 29" zvláště!

            0 0
    • honza.hk1  

      koukám, že už je asi pozdě, ale na kupkolo ji mají a to jak na disc, tak na „V“ www.kupkolo.cz/…/seradit_2a/

      0 0
      • Vegan  

        na kup kolo ji nemaji www.kupkolo.cz/…08_3334.html zrusili mi obednavku. Puvodne slibovali do 1–2 dnu pak do 2 tydnu a pak do zacatku unora ( obednano na zacatku ledna ) a nakonec mi obednavku zrusili nikde v CR neni dokonce neni ani moc v evrope z jednoho anglickeho obchodu mi dokonce napsali, ze to berou primo od ROCKCHOXu a tam jim rekli, ze se ted vyrabi na sklad a distribuce zacne koncem brezna a, ze tech par kusu ktery byli na zacatku roku byla novinarska predprodukce

        0 0
      • Polka  

        Neni jak pise Vegan. Za tu cenu…ja jdu rozhodne do RST M-29, maj byt v breznu, toz uz sa tesim.

        0 0
        • Vegan  

          nevim jak tuto sezonu ale o RST se rika ze je to jak loterie bud chytis dobrou nebo horsi a nebo nefunkcni ...... :(, ale jestli i tak do ni pujdes tak se pak urcite podel o zkusenosti preci jen 29" neni zase tolik a v recenzich se jim jen obcas nekdo venuje takze ohlasy na cokoli jsou vytane :)

          0 0
      • bubo  

        Na kupkolo ji už mají – v pátek jsem ji objednal, dneska mi přišla :-) Cena 11800 i s pum­pičkou.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.