• Hagner

    Tak už plánujete kam na kolo v roce 2024? ;-)

    0 0
    • keymaker  

      Toskansko a Garda ;-) ale i s rodinou, takze to nebude uplny terno :-D

      1 0
    • MTBIKER doporučuje

    • oberleutnant Weiss  

      Tak doufám že Istrie a Toskánsko na jaře a ještě něco dalšího během roku. Každopádně to zřejmě v létě okořením pěší tůrou (dá-li teda ten nahoře) po střední Itálii – jedna mladá prdelka mě, výstavního kacíře, láká na poutní cestu svatého Františka z Chiusi della Verna v Toskánsku do Umbrijského Assisi. Asi podlehnu…:-)

      2 0
    • jIrI___  

      Palkovické Hůrky.

      3 0
      • ladys  

        To nemáš moc daleko :D Těch 150 jako výzvu jsi dal?

        0 0
        • jIrI___  

          Nedal. Na příští rok ten cíl budu muset výrazně snížit. Ale ty Palkovické Hůrky jsem myslel zcela vážně, jsem skromný. Chystám si je na kole projet už tak třetím rokem, ale ještě jsem se k tomu stále nedokopal. Byl jsem se tam projít jen pěšky ale to se nepočítá :)

          0 0
          • brtníček  

            U nás je plán jaro Krk, červen soustředění Novohradské hory a vrchol sezóny Provence a s tím spojená návštěva TDF.

            1 0
          • ladys  

            Na rovinu jet 150 a nešlápnout na zem, je problém. Může se stát ledacos… Chce to splnitelné výzvy.

            0 1
            • ratel  

              Zajimalo by mne proc je tam ta podminka neslapnout na zem. Kdyby byla klicova, tak to zkusim nekde na velodromu nebo uzavrenem okruhu. Predstava ze na 149 km zastavim na cervenou a neustojim to mne dost desi.

              0 0
            • milan.v  

              Dobrá kravina… Výzva na dvě věci…

              1 0
          • keymaker  

            Tak L´Etape dlouhá má 130 km, tak tam bys nohu z pedálu asi nesundal :-) ale dvacet ještě chybí :-)

            0 0
    • milan.v  

      Istrie + dnes jsme otevřeli téma Girona…

      1 0
      • Hagner  

        Girona je lákavá! Uvidím jestli a jak zvládnu letos Pyreneje, potom bych jí asi aktualizoval :-)

        Kua jsou to ale dálky :-D

        0 0
    • andy97  

      Já plánují Nový Zéland, ale uvidím jestli tam bude hrát roli kolo.

      2 0
    • MichalOld  

      Plány, jako každej rok veliký :) Hlavně pojezdit v okolí Postojný, a na gravelu ze Splitu, přes Mostar, do Rijeky. Ale zatím je to jen čára v mapě…

      2 0
    • ratel  

      Trochu pojezdit po slovensko – madarském pomezí. Možná na jaře jih Francie a zajet do Pyrenejí. Bosna to kdyby se fakt dařilo a míň pracovalo.

      A sem tam stovka cestou domů…

      1 0
    • wego1991  

      Kam letecky s rodinou k moři, kde jsou slušné půjčovny kol (silniční/gravel)? Mallorca je jasná, ale další destinace v obdobné dostupnosti letecky z ČR/PL/AUS? Spíš mimosezóna např. polovina září..

      1 0
    • jecnak  

      Mozna Taiwan nebo Japonsko. Jinak nejaky bikepacky na severu. Urcite i nejaky plazovy povalovani na fattu.

      2 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.