• sako

    Priatelia, sú momentálne smrtelníci, ktorí plánujú bikova? niekde v teplých krajinách. -rád sa pridám.

    0 0
    • miťo  

      Jo, treba Hydrant (uzivatel BF) trenuje v teple. Vynda v obejvaku ergac, nasadi jednici a ma tam teplejc nez na kanarech :)

      0 0
      • hydrant  

        No zrovna myslím na to, jestli vyjet ven nebo ne. Fouká tam vítr jako svi.., tak se mi vůbec nechce. Ale silniční kilometry jsou potřeba, v obýváku to není úplně ono.

        0 0
        • Pekáček  

          A kdy budeš mít bika? Jakej model zvažuješ? Šup s tím ven ;o)

          0 0
          • hydrant  

            Plánuju Scott Scale 40. Jen zvažuju velikost rámu, pro mě padá v úvahu L ( 19 ) a XL ( 21 ). Mě by vyhovovala 20 – nedělají. Podle velikostních tabulek Scottu jsem přesně uprostřed, takže teď trochu laboratoř. Podle mých silničních rozměrů to ukazuje, že budu mít sedlovku u 19 vysunutou úplně na čáru, tak si říkám, jestli nevzít 21. Ale zase to pak bude možná velký. Jsem z toho trochu vedle. Velikost 19 by mohla být doma příští týden, pak ještě tretry a jedem. kontrolní otázka: byli jste s bráchou dnes na švihu ? Já se válím doma.

            0 0
            • miťo  

              My se oba valime ve sluzbe :)

              0 0
              • hydrant  

                aspoň máte alibi. já budu mít výčitky svědomí, že jsem nevyjel.

                0 0
            • jonti  

              podla toho aky je to bike, ak ho chces na maratony a podobne, radsej by som bral vacsiu velkost, ta ti bude vadit menej ako mensia, alebo rovno iny bike ktory ma velkost ako ti treba. Kupovat podla tabuliek je podla mna dost nezmysel, treba na tom sediet.

              0 0
              • hydrant  

                v úterý má L (19) přijít do toho obchodu, tak si na to pojedu sednout. I když na tom neobjedu 30 km, tak to bude lepší než jen na obrázku, či s tabulkou od dovozce či s mými silničními rozměry.

                0 0
            • miťo  

              Hlasuju pro 21"

              0 0
    • Volf  

      Včera jsem se vrátil z Malorcy a řeknu ti, že jestli jsem si nějak představoval cyklistickej ráj tak jsem ho teď viděl. Včera tam bylo kolem 18 stupňů, svítilo sluníčko, všechno kvetlo. Nádherný silnice, mraky cyklistů, naprosto ohleduplný řidiči, celkem rozumný ceny. Jedinou chybou bylo, že to byla krátká návštěva a bez kola. Jinak samá silnička a nejsem si jistej jestli by se tam na biku dalo vůbec nějak mimo silnici, protože to je samej plot. Řeknu ti, že ale pokud by to jen trochu šlo tak bych tam vyrazil tak na dva týdny a asi by to byl zážitek na hodně dlouho.

      0 0
      • Vojtíšek  

        Taky jsem se včera vrátil :-)) Jenom né, už tak překvapenej, protože jsem tam byl už loni. Když už člověk i ví, kde jsou ty nejlepší cestičky s vymazleným asfaltem, tak to nemá chybu.

        0 0
        • Volf  

          To ti fakt závidím. Já bydlel Palma de Malorca a měl jsem možnost ostrov projezdit autem. No řeknu ti třeba ty kopce tam to je úplná nádhera. Už začínám hledat nějakou nízkorozpočtovou leteckou společnost. Jinak myslíš. že se dá ubytovat jen tak na blind ?

          0 0
          • Vojtíšek  

            podívej se na www.nacesty.cz

            Ty ceny jsou tak nízko, že nemá cenu něco řešit. My měli *** hotel s PP za 219,– EUR na týden. Ještě jsme teda vymázli 25,– EUR za kolo, ale v hotelu bazén, sauna, výřivka, posilovna, žrádla nechutně moc a velmi dobré

            0 0
    • Medi  

      Přijeď na Vsetín, teplo jetu dnes jak na Kanárech a ještě k tomu půl metru sněhu:-))

      0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.