• Lad

    Jedete někdo?Jakou délku trati?Jaké máte zkušenosti s tímto podnikem,náročnost terénu, značení a tak?

    0 0
    • JustBIKE  

      Letos bohužel nejedu. Ale v předchoích letech, ještě pod křídly meridy to bylo v pohodě. Me osobně se terén líbil, nic extrémně náročného. Značení v pohodě, nidky jsem neměl pocit typu „jedu vubec dobře…?“ Jen je to při krátké trase celkem tlačenice…

      0 0
    • kleinis  

      Jedu, ale este sem to nejel a vlastne nic jinyho protoze sem ted zacal takze Ti neporadim!;-D

      0 0
    • Corbett  

      Jedu dlouhou, po čtvrté v řadě. Závod se rok od roku zlepšuje (značení, pořadatelské zajištění a vše kolem). Přemýšlím kde mají hranici, protože nevím, kde by se mohli ještě zlepšit. Uvidíme, co nový sponzor (GT), tak se necháme překvapit.

      Využil jsem nabýdku a v rámci stratovného jsem vzal i ten dres za 1400,–

      Jsem zvědav, kolik takových jako já bude.

      Technicky nenáročná trať, poměrně dost rychlá, ale né nudná. V Moravském krase je fajn.

      0 0
      • Karaya  

        v té nabÍdce je za ty prachy doufam dres + kalhoty.. Jsem zvědav jestli se z toho nestane nejčastější dres v Brně :-)

        0 0
    • Jaroslávek  

      Zdar, pojeď s námi na zabíjačku.-) Křížovku už máš sjetou, Starobrno taky ne? Takže trochu změna.-)

      0 0
      • Lad  

        No kamoš mě ukecal na 100 takže jedu s ním,ale dost se toho bojím.Kdo všechno jede?A co jedete 50/100?

        0 0
    • tulda  

      jedu dlouhou, podle výsledků z loňska to budou asi fakt pěkný kule :-)

      0 0
      • konfucius  

        Já jedu 54ku, no včera sem byl omrknout cílovou rovinku něco tam v létě dělali a před tou cílovou asfaltkou to moc neupravili a je tam dost blbejch kamenů… Ale už se těším, doufám jen že vyjde počasí!

        0 0
    • Paja  

      tradicne 100

      0 0
      • Imroman  

        Je to moj prvy pretek u vas takze som zvedavy na porovnanie CR vs. SR co sa zabezpecenia a organizacie tyka. A idem 100 km nech si to poriadne uzijem :)

        0 0
        • Imroman  

          zle zaradene :(

          0 0
        • rock  

          U vás jsem si vyzkoušel loni Súľov a letos Dubnicu. Mohu-li porovnat s těmito dvěma závody, tak počítej s mnohem větším počtem účastníků, i na dlouhé jsem jel min. 1.polovinu v nějaké skupině (i když bez špuntů), pak se to trochu uvolnilo, ale pořád je někdo okolo v dohledu. Žádné technické zákeřnosti, minimum nevýjezdných úseků a žádný nesjízdný. Šipek na trati bývá hustěji, zabloudit asi nejde. Občerstvovačky byly loni bezproblémové, včetně bidonů s jonťákem pro všechny (alespoň na dlouhé).

          0 0
      • Karaya  

        Se potkame v prvni vlne :-) Takze uz te pak neuvidim .-)

        0 0
    • kleinis  

      Zkusim to tady, za zeptani nic nedam…nemohl by me nekdo vzit sebou do tech jedovnic nechce semi jet sam a abych rekl pravdu nevim jestli budu mit auto, kdyz me nekdo stahne, muzu mu domluvit startovny zdarma…dikec

      0 0
      • Jaroslávek  

        Neboj, čet jsem to, čekal jsem jestli se nevyskytne třeba nějaká lepší nabídka na Tvoji výzvu. Mě veze mažlenka ze Žabin. Fabia Combi, kola na střeše, z5 jak se to vyvine a startovné mám zaplaceno, to si schovej na příště.-)

        0 0
        • kleinis  

          Lepsi nabidka? Tak ja nevim jen me to napadlo, nekoho poznam, pokecame – protoze v Brne nikoho moc neznam a nemam s kym jezdit tak musim sam a kdyz mam tu moznost to mit zadarmo tak sem chtel spojit prijemne s uzitecnym, vis?;-)

          0 0
          • Jaroslávek  

            Hernajs, jo nebo ne ?

            0 0
            • kleinis  

              No tak klidne…byl bych samozrejme jedine rad! A to startovny muzu dat Bladeovi kdyz chce jet na cerno!;-)

              0 0
              • Jaroslávek  

                Upřesníme v pátek mailem.

                0 0
                • kleinis  

                  ok zatim diky kdyztak mail spis jen dopoledne, vypadnu asi brzo z prace a doma net nemam…

                  0 0
                  • destr  

                    A nemohl bys ho domluvit té mé?? Za menší úplatek??

                    0 0
                    • kleinis  

                      Za mensi uplatek? No posli jeji fotku pokud mozno v pradle nebo bez a ja se rozmyslim…!:-DDDD

                      0 0
                      • destr  

                        Stačí taková??? Za ten úsměv, co???

                        0 0
                        • kleinis  

                          zejtra to zkusim…tak ji zatim prihlas a posli me na mail ty udaje z prihlasky a ja ti dam pak vedet, ted musim padit…uz me to neba v praci natoz tady bejt az do sesti!;-)

                          0 0
                          • Blade  

                            Jůůhůůůůů, už sem táádýýýý ;-) Ten nápad se startovným není vůbec špatnej ;-)

                            0 0
                            • kleinis  

                              Blade, tak pozde…navic to hafo spechalo, coz sem nevedel, protoze ten borec z GT to musel dneska rano poslat poradatelum a jedinej kdo se semnou normalne domluvil byl destr a Maňas by me tam hodil i tak! Chtel sem udelat neco pro dobrou vec aby nejelo nejaky prase na cerno ale ze si ten buh, tak budiz Ti odpusteno… ;-DDD

                              0 0
                              • destr  

                                Tak jak to s tím teda vypadá??

                                0 0
                                • kleinis  

                                  nevim…poslal sem mu to hned rano jak sem dosel do hokny, tak snad to nejak zaridi! Dam vedet…dej mi cislo at neotravuju tu s tou kockou!;-)

                                  0 0
                              • Blade  

                                Nu což.. nebudu zastírat zklamání… :-D ;-) Tak snad ti aspoň nakopu prdel ;-)

                                0 0
                                • kleinis  

                                  Haha!!;-DDDD Tak ted si me faaak pobavil! Ty vole nato si najdi nekoho jinyho…ja su vyletnik a ne zavodnik, toto bude muj 3. zavod, jel sem jenom hoska a golema a na kole jezdim 3 mesice!;-) Snad pristi rok az trochu potrenuju, ale s tou mou hoknou nevim!;-(

                                  0 0
                                  • Blade  

                                    3 měsíce? Vzhledem k tomu je to tvý umístění na hoškovi dost dobrý.. tak jen tak dál ;)

                                    0 0
                                    • kleinis  

                                      haha…ja sem si prisel dost trapnej predjelo me moc holek!;-DDD

                                      0 0
                                      • Blade  

                                        Já to myslím vážně. Když sem jel padesátku loni, tak sem nebyl zas tak o moc rychlejší.. a to sem tou dobou měl kolem 5000km za tu sezonu. A s golemem zrovna tak.. Co je to pár minut ;-)

                                        0 0
                                        • Jaroslávek  

                                          Já např. mám letos ujetou sedmičku za sebou a můžeš se kouknout ku čemu mi to na Golemovi bylo!

                                          0 0
                                          • kleinis  

                                            Ja mam jenom 1500…!;-( Bohuzel, kvuli praci! Su tady kazdej den tak do pul sedmy a pak stihnu najet velky kulovy do tmy! takze tak 40 max…tudiz treba tu 50ku nemam v nohach vubec!;-(

                                            0 0
                                          • kleinis  

                                            Dyt si byl sedmej!!! To je spatny?

                                            0 0
                                            • Jaroslávek  

                                              Ty už seš jak ti Orlíci, taky nevím co myslí vážně nebo ne. Pohříchu, většinou b) je správně.

                                              0 0
                                              • kleinis  

                                                Tak sice sem uz parkrat za zivot mluvil dvojsmyslne, ale todle sem myslel vazne!;-) Sedmej to je dobry…z myho pohledu! Jasne ze jestli z Tvyho je to na pizzu tak uz nebudu rejpat!;-D

                                                0 0
                                          • kleinis  

                                            Jo jinak Jardo, chce jet se mnou ta moja takze nakonec beru auto a otacim Tvoji nabidku…jestli Te tam ta Tvoja jenom veze a nemusi jet, tak muzes jet se nama, mam picaso tam 2 kola dame kdyz sundame predni v pohode!;-)

                                            0 0
                                        • kleinis  

                                          Jak se menujes abych zcheckoval ty vysledky? Jestli to teda neni tajny…!;-) Ikdyz Ty ses nezucastnoval threadu o realistovych milenkach a jeho sexualni vychove, takze by to mohlo byt v pohode!:-D

                                          0 0
                                          • Blade  

                                            Jakej dred? Ten sem asi nějak zasklil :o) Výsledky vočekuj.. nápověda: letos sem byl na krátkým Hoškovi šestej :)

                                            0 0
                                            • kleinis  

                                              Du se na Tebe podivat zavodniku…

                                              0 0
                                            • kleinis  

                                              To Te bavilo jet tech par km?:-D To je blby ja jel stredni takze nemam srovnani, asi budes lepsi no…ale kdyz si ten buh!;-)

                                              0 0
                                              • Blade  

                                                Padesátku sem jel loni.. A krátkýho Golema taky loni ;-) Letos jen dětskýho Hoška, pač sem měl před tím vleklý zdravotní a hardwarový potíže, takže sem si chtěl spravit trochu chuť ;-)

                                                0 0
                                                • marapara  

                                                  Srabe … jet 20 km :). To je pro mámy s dětma :p

                                                  0 0
                                                  • Blade  

                                                    No já vim, no..ale primární cíl spravit si chuť se poved a že sem pár těch mamin předjel.. no bóže ;-) :-D

                                                    0 0
    • destr  

      Kolik má ta krátká trat převíšení???

      0 0
    • Jirka1986  

      Nenajde se tu nekdo kdo by jel do jedovnic nekde z okoli zlina?? A mel treba misto v aute?

      0 0
      • Corbett  

        Ještě nevím, jestli se nepřidá manželka s malou. Pokud by nejely, tak bych měl místo v autě i na střeše auta. Jenom bych tam přidal jeden nosič. Zítra bych ti dal pokud by zájem trval vědět. Jinak jedu dlouhou a čekám na tombolu.

        0 0
        • Jirka1986  

          Ja zatim nejsem prihlasen takze se rozhodnu az v patek podle chuti pocasi… Kdyztak mi sem zkus hodit cislo na mobil a ja bych se ti pripadne v patek ozval. Jinak bydlim ve Zline na svazich takze to je skoro po ceste :-)

          0 0
          • Corbett  

            Jasně, předpokládám, že pokud bych tě vzal, tak by jsi mi byl ochoten přispěl na benál. To by se mě vyplatilo tě vyzvednout i na JS. V pátet mi brnkni a já ti povím jak na tom jsem s odvozem. Jedu já s kámošem, co by pravidelní účastníci tohoto závodu a jak jsem říkal, možná by se chtěla přidat i moje manželka co by doprovod a povzbuzující rodinný faktor.

            PS: číslo ti pošlu na mail v profilu

            0 0
    • Luža  

      Přihlášený a zaplacený na 100km. Ale dneska mě v práci ******** švihlo v koleně… Sedím doma s obvazem, mažu to, kurvuju a vůbec nevím jak to dopadne. Při chůzi bolí, ale na kole ne, jenom to lehce cítím. Ovšem jenom při pár set metrech kolem baráku. Co by to dělalo po třiceti km v lese???? No, sobota je „AŽ“ :-/ pozítří, se uvidí.

      0 0
      • brantec  

        Kurna to by byla skoda sokoliku, letos ti to jezdi dobre! Spravne to delas, jen se pekne namaz, at je to do soboty OK;-)

        0 0
    • brantec  

      Dnes jsme byli projet trat a je to celkem OK. Blato je tradicne u Podomskyho rybniku, pak nahore na kopci je to rozbahneny a navic rozjezdeny od lesaku=>fakt peknej humus. Sjezd k prvni obcerstvovace je ke konci diky bahnu taky neprijemnej. Bohuzel jsme kvuli tme nedojeli na misto vyznaceny na mape, tam to byva i za sucha docela mazec:)

      Znaceni je snad jeste o 100% lepsi jak driv! K sipkam na stromech pribyly jasne oranzovy sipky na zemi a je jich treba pet na 30m. V pripade, ze se i tak nekomu na podari odbocit spatne, tak je po par metrech krizek, jako ze tudy ne-e:)

      0 0
    • brantec  

      Jedovnice za nami a tady ticho po pesine! Tak co bikeri, jaka? :)

      Ja letos konecne vychytal start a nemusel se prokousavat pres 500 lidi, ale aby to nebyla nuda, tak sem asi hned v prvnim sjezdu ztratil bidon:-( Na obcerstvovacce sem se konecne napil a dal zas nasucho na 101. miste. Ale i bez piti se mi jelo dobre a dokonce sem vyjel i tu prvni stojku. Hned sem poskocil v poradi vpred:-) Na druhe obcerstvovne meli uz i bidony..spasa! Pak uz pohoda, sesup dolu, stojka, sjezdik, posledni kopec, sjezd do cile a zaverecny „spurt“ a bylo z toho (pro me krasny) 64. misto. Oproti lonsku mam o dve minuty horsi cas, ale v poradi to znamena posun o 61. mist nahoru:) Pristi rok by to tak taky mohlo byt:-D

      0 0
      • Corbett  

        Můj výkon nestojí za řeč, byl nejhorší za mé čtvrté učinkování v tomto závodě. S odřenýma ušima jsem se vlezl pod 6 hodin, prostě katastrofa.

        Co mě na tomto jinak fantastickém závodě zamzrelo bylo to, že jsem nedostal slíbené kraťasy se šlema o které jsem si zažádal. Chtěl jsem je i za cenu, že bych si měl připlatit. Ředitel závodu, pan Kočař mi odpověděl, že v tom není žádný problém, že je dostanu i bez toho, že bych si musel připlácet. Paní při prezentaci to tam měla sice poznamenané (že bych měl dostat kraťasy se šlema), ale kalhoty prostě nebyly. Asi jsem ale nebyl sám:(

        0 0
      • marapara  

        … tak to jsme spurtovali zároveň :). Já jsem dojel 2 místa, asi vteřinu za tebou 66. flek :) Jelo se mi také dobře. Docela by mě zajímalo, jak jsi mohl ztratit bidon z batůžku? :). Nebo myslíš bidon jako flašku? Ty dávali na druhém bufetu :)

        0 0
        • brantec  

          Tak to sme fakt dojizdeli zaraz:) Takova ctyrclena skupinka to byla..btw ten dojezd byl drsnej – clovek se ždíme z poslednich sil a do toho protivitr jak svina a to kameni, docela masakr:)

          Bidonem myslim samozrejme flasku:) No a ze je davali na druhym bufetu je fajn, ale zkus si tam bez ni dojet;-) Sem mel susaka jak dnes rano po vcerejsi prohyrene noci:-D

          0 0
          • Blade  

            No doufám hoši, že ste si to náležitě užili, když ste mě v tom posledním stoupáku předjížděli ;)

            0 0
            • marapara  

              Tak to každopádně ;) :p. Já jsem to ze začátku tak nijak nehrotil a ke konci se mi jelo čímdál líp. Na předposlední stojce jsem byl kolem 85. místa a v pokračování toho stoupání, kde se už šlapalo, začala „stíhací“ jízda, která pokračovala ještě v posledním stoupání a dal jsem 20 lidí, což mě docela potěšilo. Není důležité to „osolit“ a přehnat na začátku, ale nechat si něco na konec. Minulý rok jsem sice zajel o 6 minut lepší čas, ale nejelo se mi dobře. Letos jsem jel pomaleji a víc jsem si to užíval. Moc se mi to líbilo. S tím protivětrem máš recht. Na cílové rovince to byl fakt hnus.

              0 0
              • Blade  

                No já to vůbec ze začátku neosolil.. jel sem si svý a měl sem na svý poměry docela solidní rezervu..ale pak mi prostě nohy vypověděly službu. No není každej den posvícení:)

                0 0
                • kleinis  

                  Proto me se**, ze sem nedojel!;-D

                  0 0
                  • Blade  

                    :-P

                    0 0
                    • kleinis  

                      Takze se Ti nakonec povedlo mi tarhnout prdel…gratuluju!;-)

                      0 0
                      • Blade  

                        Ale prd…

                        0 0
                        • kleinis  

                          To me stve vic nez ten saltr…

                          0 0
                          • Blade  

                            :-D 14.října bude reparát ;-)

                            0 0
                            • kleinis  

                              ale ja nemam saltr…;-((

                              0 0
                              • Blade  

                                Do té doby s tím něco uděláš, ne? Já bych teda měsíc bez kola nevydržel.. i když, po sobotě mě na kolo taky nikdo nedostane :-D

                                0 0
                                • Excel  

                                  Aha tak koho jsme to včerta potkali, co?

                                  0 0
                                  • Blade  

                                    Tos byl ty? Sem tě v té rychlosti nepoznal :-D No to byla už dlouho domluvená akce a já jako hlavní organizér nemoh chybět.. nicméně teď si udělám od kola volno.. budu ho jen leštit ;-)

                                    0 0
                  • destr  

                    Tak moje ženuška ti děkuju, i když první co z ní vypadlo, když dojela, bylo : „kde je ten borec, co mě to domluvil,ho zabiju“ :-D ale po vydechnuti velká spokojenost…tak­že dík

                    0 0
            • marapara  

              Tak už jsi na tebe vzpomínám. Nehodil jsi náhodou salto těsně před sjezdem k prvnímu bufetu? Nějakej maník na Zaskarovi s kotoučama, to tam jaksi hrotil, najednou vyjel ze stopy a škrábl s sebou :). Ale nevypadalo to tak hrozně :). Jsem si říkal, ***** kam čumí, když spadne na rovné cestě :). Pak někde nad prvním bufetem po tom prudším stoupání jsi mě dojel a měl jsem tě pořád tak pár set metrů přede mnou, pak jsi poodjel a někde v předposledním stoupání, kde se už šlapalo, jsem tě tuším zařízl a už jsi nestačil … To by tak odpovídalo, dal jsem ti 2 minuty. A tuším jsme spolu v cíli chvíli kecali. Ses mě ptal na bika, když jsem byli na mytí, jestli dobrý? Jsem ti říkal, že mi praskl u středu, ale dostal jsem nový rám … :)

              0 0
              • Blade  

                nene, ani jedno z toho sem já nebyl :-) Na první občerstvovačce sem byl ještě daleko před tebou a salto sem nehodil :) mimochodem, sjezdy sem si teda ohromně užíval.. je to fajn pocit vědět, že máš dobrej hardware kterej tě nepodrazí ;-) Brantec mě předjížděl na začátku toho posledního stoupáku. Dole pod ním mě dojel nějakej borec a žvatlal cosi o tom, jestli je tohle to na čem jedu ten zaskar :) Tak jestli jsi to nebyl ty, nebo ten o kterým ty si povídal :o)

                0 0
                • marapara  

                  Aha, tak to jsem myslel, že jsi to ty. Je fakt, že těch Zaskarů tam bylo povícero :). Ten borec teda na tom posledním výjezdu jsem nebyl já, ale asi někdo jiný :). Já jsem tě jen předjel a neříkal nic ;)

                  0 0
        • brantec  

          dokonce spolu mame fotku:)

          www.racefoto.cz/foto.php?…

          0 0
      • Karaya  

        Do prvni vlny jsem navzdory poradi z lonska cislo nedostal, ale to nevadilo, letos zadna tlacenice na 100vce nebyla :-) Na zacatku jsem se jako obvykle honil jak na Mulde, pak mne pred prujezdem do druhyho kola doslo. Zachranil mne ovsem vyborny chleba se sadlem v cilove obcerstvovacce :-) Takze v druhym kole jsem se s tim jeste popral. Timto chci podekovat Jane Baresove z Bikezonu, se kterou jsem se mijel celou druhou pulku a ktera mne zmotivovala natolik ze jsem se jeste taky vesel do 100vky. Jo a 1.prudkej vyjezd jsem taky dal, byli tam bezva chlapi co povzbuzovali a cistili prujezd od tlacicich :-)

        0 0
        • pepek  

          O tom sádle to řekni Splinterovi, má furt nějaký řeči.

          0 0
          • Karaya  

            Vsak jsem mu to uz rikal, poslal mi zpatky LOL :-)

            0 0
            • Splinter  

              Nj když někdo neveze sádlo sebou tak musí stavět na občerstvovačkách:-)

              0 0
              • Jaroslávek  

                Od soboty jezdím jen na chleba se sádlem a makový buchty.-)

                0 0
                • pepek  

                  Počkej, počkej, mám to patentovaný, budete pěkně solit za autorské práva, když jste se mě někteří (že Splintere) furt smáli :-)

                  0 0
        • rock  

          o a 1.prudkej vyjezd jsem taky dal, byli tam bezva chlapi co povzbuzovali a cistili prujezd od tlacicich :-)

          Tihle byli super; moje předsevzetí, že budu co nejvíc šetřit síly šlo na tomhle místě k čertu. Přece nesesednu, když mne tak ženou nahoru :-) …

          0 0
    • Santus  

      mel jsem predsevzeti dojet v prvni stovce a proto jsem chtel jit brzo na start chytnout predni fleky. Myslel jsem si ze 25minut bohate staci, omyl uz tam stalo tak 200–300lidi. Po asfaltu jsem neco predjel a potom asi od polovicky jsem zacal dost predjizdet. Jelo se mi cim dal lip a zdalo se mi ze furt zrychluju, moc prijemnej pocit. Nakonec z toho bylo 84 misto, coz jsem vubec necekal a skoda ze jsem nebyl na startu driv, mohlo to byt lepsi. Pristi rok uz budu v „ohradce“, tak to bude zase jiny svezeni, hlavne ve sjezdech, ted to bylo dost na brzdach. Poradatelsky mysli ze vyborny, jen trochu fronta na pivo a to kure na me bylo moc dietni-suchy.

      0 0
    • Běžec  

      Já sice nějakým nedopatřením dostal nízký číslo a nutili mě do první vlny, ale odolal jsem. Po silnici to valilo rychle, po nájezdu do lesa se to zahustilo a zpomalilo. První občerstvovačku vynechat a honem dál, na druhé už jsem se zdržel dýl. Stojku z Rakoveckýho jsem tentokrát kousek potlačil a šup do Jedovnic, spolknout pár banánů a do druhýho kola. Na další krátké tlačence jsem potkal Pat a Mat cycling team a fotografku Marťulu, pak jsem kohosi předjel a tak od 55. do 70. km jsem jel úplně sám, nikdo přede mnou, nikdo za mnou. Za 4. občerstvovačkou jsem začal zase předjíždět, pak mě začaly bolet nohy, ale furt jsem ještě předjížděl, až na Bukovinku. V protivětru (až vichřici) se tam za mě někdo pověsil a byl za mnou až do cíle (ujet mu nešlo, předjet nechtěl), kde mě tak o půl metru přespurtoval. Čekal jsem to někde mezi 5 a 6 hodinama, přesněji jsem to nedovedl odhadnout, což se taky podařilo. Energii jsem musel doplnit ondrášem a palačinkama při afterparty na Buku. Díky Maňasovi za odvoz.

      0 0
    • konfucius  

      Tyjo já jsem spokojené, chytl sem dobrýho fleka ve předu, v závodě žádnej kopr a 172 místo mě překvapilo. Supr dneska sme to jaksepatří zapili a zajedli u Hastrmana. :)

      0 0
    • Jaroslávek  

      Já jsem se dostal po 6 hodin, s čímž jsem spokojen na rozdíl od jiných. Malý jsem a kladu si malé cíle. Tímto se omlouvám Rockovi, že jsem ho na startu nepoznal, bo je to už 1/2 roku co jsme se viděli a ještě letmo. Ten to od startu teda napálil, jako kdyby to chtěl vyhrát. Mě osobně se jelo výborně, asi to mohlo být lepší, ale dost jsem se držel zkrátka, protože jsem se bál křečí (Golem). Gratulace Pajovi a Karayovi. Na obžerstvení fronta, tak jsem vzal zavděk radši kultovkou Bukem, díkec za doprovod ss.Marťule a Brantecovi. Pepku tys tam byl a nemoh tu chvíli počkat ?-)

      0 0
      • pepek  

        Gratulace, ale tak brzo bych Tě tam nečekal (když jsem viděl ve středu ty pláště :-)

        0 0
        • Jaroslávek  

          To byla právě ta finta. Na základě Tvých odborných poznámek jsem je přehodil za „chrťácky“, jak se vyjádřili ss.Karaya a Polka.

          0 0
      • rock  

        Já si taky nebyl jistý, jestli jse to Ty :-) … apropos, zas tak rychle jsem nejel. Akorát jsem hledal nějakou hezkou skupinu, za kterou bych se v závětří vyvezl přes asfalt a ono se to přede mnou pořád trhalo :-) …

        0 0
        • Jaroslávek  

          Ses rozjel, jako kdyby ti dali syrový maso.-) To je zajímavý, ve druhým kole ti lidi neměli moc myšlenky na pokec.-)

          0 0
    • Luža  

      Taky jsem chtěl pod 6, ale nezadařilo se :-/. Jsem se krotil taky – křeče – Magorman. Stejně na jednu přišlo. Jinak ze závodu dobrej pocit, až na ten čas. Pod 6 snad příště…

      0 0
    • Lad  

      Takže neúspěch,někde mezi 35–40km se mi pos* přesmyk.Buď to nepřehazovalo,nebo to přehazovalo jak se tomu chtělo,pořád o to drhnul řetěz,nedalo se s tím dál.Ještě vím že mě někde v lese předjel Maňas když sem se to snažil přesvědčit a opravit,ale prostě ne.Zuby nehty sem dojel první kolo a byl sem nucen (znechucen) odstoupit…

      0 0
      • Luža  

        Jo a i když jsme se nikdy neviděli si myslím, že jsem vedle Maňase ( elegán laděný do modra :o) ) nasedal nad tou první stojkou, co jsme vyjížděli pěšky :-D. Pak jsem ho ještě zahlídl na bufetu po prvním kole a pak mě ujel a dal to pod 6. Gratulace.

        0 0
    • rock  

      Vůbec poprvé jsem se na dlouhé trati dokázal hlídat dost dlouho na to, abych se půlku závodu netrápil ve stavu totálního vyčerpání s nohami zasukovanými křečí :-) … takže jsem si docela užíval celý závod, dojel jsem na 120. fleku v čase pro mne víceméně přijatelným, nezrakvil jsem se, nezničil kolo … celou poslední rovinku se za mnou vyvážel jakýsi soudruh – ale zaútočil příliš brzy, tak jsem mu to na pásce stihl v zoufalým spurtu ještě vrátit :-) …

      0 0
      • rarášek1  

        Gratuluji, jen tak dál, na zimu silničku a příští rok jdeme do poháru XC :-)

        0 0
        • rock  

          Díky, ale v žádným případě :-) … té silničce bych se zase až tak nebránil, ale v XC nemám co pohledávat … to už spíš objedu víc maratonů Velosérie …

          0 0
      • Jaroslávek  

        Na to si stěžoval kamarád, že se za ním na Hoškovi poslední 3 km do cíle vezl nějakej závodník a před cílem na tý trávě před davy ho předjel. Trošku mu to zazlíval. Je to srabácký nebo ne ?

        0 0
    • kleinis  

      Taky semi jelo moc pekne…az do ty doby kdy sem nahore na kopci nad prvnim bufetem namotal saltr a pak musel 45 minut cekat az vsichni vyjedou (a vyjdou) ten kopec abych to sjel dolu zpatky na ten bufet a pak me hodili do cile! Takze fajn zavod…tolik bananu a jontaku sem do sebe v zivote nedal!;-)

      0 0
    • rock  

      Jakou délku trati jste naměřili na dlouhé ? Mně ukázal kompl necelých 97km …

      0 0
    • mastihuba  

      prej to bylo zajímavý u brodu na říčkách :)

      0 0
      • rock  

        Přijel jsem k tomu celkem bezstarostně a svižně, protože jsem zvyklý, že je tam na dně koryta max. 5cm vody. Teď to nějaký dobrák přehradil, ale přece nebudu zbaběle hledat lávku, že … bylo tam asi tak po náboje a v tretrách mi čvachtalo ještě v cíli :-) …

        0 0
        • Jaroslávek  

          Poctivě hlásím, že jsem zbabělec, jestli máš na mysli tu přehradu co já. Klády byly hned vedle.-)

          0 0
          • rock  

            Já vím, jsou tam celý rok, ale víš jak to je … věděl jsem, že mne čeká modrá do kopce ke Třem javorům, tek přece nebudu dobrovolně brzdit :-) …

            0 0
          • Stereo  

            Škoda, těch klád jsem si ani nevšiml. To množství vody mne trochu překvapilo a pěkně jsem si při průjezdu zanadával. Ještě že se odpoledne vyčasilo a nebyla taková zima jako ráno.

            0 0
        • Paja  

          Kdyz jsem videl borca, co do toho vjel prede mnou, tak jsem to radsi prehopkal po te klade vedle, ztratil jsem max. 10m, cumilove/nejspis autori"prehrady" byli trochu zklamani:o)

          0 0
      • Splinter  

        No Franto nezlob se na mě, ale vyhloubit koryto aby bylo hlubší, to mi přijde jako pěkná prasečina… Beru, že x lidí jelo poprvé nebo trať neznají → takže si u brodu dají majzla.

        Ale napadlo někoho třeba, že si někdo jde v týdnu trať projet, celej týden neprší, tak to tam napálí a pak je to vodržku když to člověk nečeká..

        A hodně ubohý mi přijde smát se někomu kdo to obejde po těch kládách…

        0 0
        • mastihuba  

          Hele todle už já nekomentuju. V každým případě je to na maratonech celkem běžný viz. Král Šumavy. Krom toho todle mi nepřipadne zrovna nebezpečnej brod pro takovou úpravu. Sám už jsem v něm taky jednou ležel. O tom že by se někdo někomu smál nic nevim, to už se ke mě nedostalo. Já když vidim hlubší brod a mužu to objet po lávce, abych neměl mokrou řiť tak to taky obejdu.

          0 0
          • fonsta  

            to jako ten potok nějakej blb vyhrabal?

            0 0
            • mastihuba  

              nevim jestli vyhrabal, ale mluvilo se o menší hrázi o kousek níž. Ani nevim jak dlouho tam vydržela, ale večer už tam nebyla.

              0 0
              • fonsta  

                no nevím, osobně mně to přijde stejná kokotina, jako když vykopou muldu na Lesné, u brodu je to ještě zákeřnější, pro cizí ne, ale kdo to má naježděný, může si tam rozbít hubu. projel jsem to taktak ;)

                0 0
                • Karaya  

                  No dovol? Co by to bylo za Muldu bez muldy? Vzdyt se to podle toho jmenuje!! Kdo si netroufa muze jit pesky…

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Radši upřesni ty schody na Palačáku.

                    0 0
                    • Karaya  

                      Co furt s těma schodama? Jasně že myslím schody uvnitř budovy K(X). Normální široký panelákový schodiště, u vrátnice už extra široký a spíš s menším sklonem. Ty jsem viděl na vlastní oči a není to nic světobornýho, když pominu teda co na to řeknou na vrátnici :-). Schody výš v baráku jsou už asi těžší, ale študáci svedou ledacos :-)

                      0 0
          • Splinter  

            Já nevím, nebyl sem tam, neviděl sem.. Říkala ségra… Taky radši už nic neříkám, protože sem tam nebyl osobně.. Jen mě to zarazilo…

            0 0
        • Jaroslávek  

          Já už tam žádný diváky-supy neviděl. Oni tam nějací dříve byli? Pamatuju na jedný strkačce v lese byla squadra asi z Buku, ale ti se nikomu nesmáli.

          0 0
          • fonsta  

            když jsem tam jel, hulákalo tam nadšením asi deset lidí:)

            0 0
        • rock  

          Bych to tak nedramatizoval … ti, co jezdí OPRAVDU rychle mají většinou dost zkušeností na to, aby si s tím poradili a my ostatní měli nějakou tu vteřinu na rozmyšlenou, jestli zastavit, nebo to tam poslat … stejně, co by to bylo za maraton bez brodu. Akorát mne překvapilo, že si s tím dal někdo práci, a pak se tam nešel podívat. Alespoň v době mého průjezdu jsem tam čumily nezaznamenal … Nějak nebezpečný to nebylo. Já to jel v pohodě a myslím, že už jsme spolu párkrát jeli, tak víš, že s technikou jsem na tom tragicky … kde projedu já, zvládne to i tetka s nůší …

          0 0
          • Splinter  

            Aha tak to beru zpět… Pochopil sem to tak že někdo hloubil dno.. Ne stavěl hráz… Tak to pak jde… A s technikou na tom zas nejseš tak tragicky:-)

            0 0
    • Rakosnik  

      Tak první kolo naprosto v pohodě, čas těsně přes 2:30, v druhým kole 4× přetrženej řetěz a jedna urvaná patka… To už nemělo cenu nějak hnát, tak jsem si dal výletní tempo a na pohodu to dojel.

      0 0
      • Bojka1  

        Všem co jeli a dojeli 100km gratuluji.Já tento závod jel poprvé.Trať super.Do první 100. jsem se vešel.Po tlačení drsného kopce jsem dostal takové křeče že mě držely dalších asi 5km.Nakonec to polevilo a jel jsem dál.Sice o pár míst vzadu,ale do 100 jsem se dostal.Vždy to muže být lepší či horší.Tak za rok......

        0 0
    •  

      666er for ever!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.