• myki

    www.superior.cz/…fi/bike.html?… www.scottsports.cz/index.php?… Poraďte,rozhoduji se jaké kolo koupit. Jezdím maratony od 50 do 100km. Maximálně za 5O tis. Zaujal mě zlevněnej scott a dobře vybavený superior. Ale přivítám i další typy. Dík

    0 0
    • Lister  

      scot se mi nenačetl, ale Sup vypadá moc hezky, těh kole ale bude asi příští rok jezdit hodně, tak pokud by sis zakládal na vyjíměčnosti tak bych možná volil jinde. mě se ale líbí, rozhodně bych se za něj nestyděl. jediné co mě překvapuje v téhle cenové relaci je použítí Crossrideů (a že těch kol za ty prachy na Crossridech není rozhodně málo). Představoval bych si asi něco lepšího za ty peníze, ale někde se šetřit musí :)

      0 0
    • mosquito  

      nevim jestli si myslel scott SCALE 40, ale i ten superior vypadaji moc pekne .. jen se mi zda ze sou docela drahy, kdyz se podivam jaky se vyprodavaly kola 2006 s ne moc horsi vybavo u tak je to +10k .. ale oba pekne kousky

      0 0
    • MlokCZ  

      Tady se řešilo to samé www.bike-forum.cz/…4/forum.html#…

      0 0
    • Tleskač  

      Na sezonu 2007 ? SCOTT Scale limited. Jednoznačně!

      0 0
    • Splinter  

      Scotta… Ani sem se nedíval, co je to zač, ale Supy už nikdo nekupujte! Nebo to bude masovka jak Author :o)

      0 0
    • šlapatko  

      Ten Sup je krásnej.Skus mrknout na Kellys,určitě bych si u nich vybral.Mají fajné slevy.

      0 0
    • McBlacky  

      hlavně si kup nějaký ***** rychlý, protože 2007 bude pěkná kudla :)

      0 0
    • Fuck8r  

      rám: GT Zaskar Pro sada: Shimano XT vidle: Rock Shox Recon U-turn 85–130mm trubky: Ritchey Pro sedlo: Fizik Gobi kola: Mavic Crossride 07

      si myslím že by to bylo pěkný kolo za 50,000,–

      0 0
      • McBlacky  

        tak to si já nemyslím největší výhrady bych měl k těm kolům a ani ta vidle není úplně závodní, ikdyž cyklomaxákům to loni nevadilo :) 50tisíc už je hodně peněz za to se dá pořídit dost muziky

        0 0
        • Fuck8r  

          tak na čem bys ušetřil aby zbylo víc na kola ? … místo TX → LX ? … jaký kola bys tedy doporučil ? … vidlice myslím absolutně v pohodě :-)

          0 0
          • McBlacky  

            záleží na momentální nabídce eshopů. ted težko říct, nemám čas to hledat, ale jak vidíš nejsem sám komu to přijde za 50 000 slabý

            0 0
            • Fuck8r  

              tu sestavu co jsem psal si chci za rok sám koupit tak mě zajímá co je na tom tak blbého … ty kola jsou low-end (ale já jsem na ještě horších odjezdil 5 let takže za kola víc nedávám)

              Rám – GT Zaskar Pro – legendární, závodní týmovej rám (10,000,–) Vidle – RS Recon u-turn – výborná hodnocení v časopisech (10,000,–) TX sada disk 07 bez nábojů – dobrá sada (20,000,–) Trubky, sedlo – výborný (6,000,–)

              to už máme 46,000 Kč :-) … tak copak za kolečka ?

              0 0
              • TinkTink  

                Ty ses maniak, tolik dat za tydle komponenty…ses vubec na netu nebo ne? Dat 10 za tento ram je silenstvi, RS Recon – za 10 mas Rebu a XC sada…no comment

                0 0
              • Fuck8r  

                tady je model 07 → www.bike007.cz/…skar-pro-07/

                0 0
              • McBlacky  

                no kup si supa ušetříš 3tkč recona seženeš i za mín ale budiž sada XT tak za 17000, to jsou další tři

                ještě ti chybí pláště, pedály, atd.

                kola bych si spíš složil než koupil zapletený.

                0 0
                • marta  

                  S kolama souhlasim.

                  Mam objednano tohle: www.netbike.cz/detail.php?…

                  ale s XT nabama – cena pod 4 tycky

                  dalsi varianty: www.netbike.cz/detail.php?…

                  0 0
                  • McBlacky  

                    já bych klidně šel do alexrims td17 nejsou špatný.

                    záměrně jsem XT náby nedoporučoval, zadní mi odešla a nejsem sám (ořech) ale jiným drží. Je fak že nekoukám v jakých podmínkách jezdím. Asi bych šel cestou author disc na průmyslech. S těma TDčkama by to bylo 3700 náby a ráfky. takže na dvojkách drátech i s prací do 4500

                    0 0
                    • marta  

                      me orech odesel na sram 9.0 nabe zadni, ted tam mam authora – oznaceni nevim, ale uz taky zacina drhnout

                      potreboval jse centerlock tak jsem si rekl, zkusim XT

                      0 0
                • Fuck8r  

                  GT Zaskar chci určitě, XT Disk (center lock) sadu taky, vidlici nemám ještě dořešenou, Ritchey Pro, Fiztiks Gobi, SPDčka + pláště za 3,000,– … jen ty kola teda nevím … já klidně těch 50,000,– překročím tak dejme tomu jaký náboje + dráty + ráfky do 8,000,– by jste mi doporučili ??? … jezdím delší trasy spíš lehčím terénem a po cestách takže žádný extra super ráfky nepotřebuju spíš co nejlepší náboje ???

                  0 0
                  • marta  

                    Myslim, ze za tu cenu si slozis kola na dt swiss (rafky, naby, draty, niple) uplne v pohode.

                    www.netbike.cz/detail.php?…

                    tohle ale s nabama dt swiss onyx na centerlock i s upinakama me nabizel za 5200,– nebo tak nejak

                    Ráfky: DT Swiss X455 disc – MTB cross-country ráfek 26´, rozměr 559 × 17mm, 32děr, šířka 22mm, váha 455g, určeno pro diskové brzdy, barva černá

                    Dráty: DT Swiss – černé, průměr 2mm

                    Niple: DT Swiss – mosazné černé

                    Výplet: 3× křížený, 32 děr

                    0 0
                    • Fuck8r  

                      jo díky, já hlavně vůbec nevím jaký náby … hodně čtu, že nemám chodit do Shimana (až po XT se „rozpadá ořech“ a XTR už je moc drahý … ) a do náb DT už nevidím vůbec :-(

                      0 0
                      • marta  

                        jo s temato nabama me to nabizel vcetne upinaku – dt je prodava zvlast – nejsou soucasti naby

                        s nabama dt swiss nemam zkusenost, ale vzal jsem xt protoze je dostupnejsi servis a kvuli cene (stavim novyho bika a uz ted jsem dost prekrocil). Taky uz se me vylagrovaly dve zadni naby (SRAM 9.0 a author – zacina drhnout)

                        0 0
      • TinkTink  

        To se mi zda za 50K hodne slaby…

        0 0
      • ydaho  

        tak to bych řekl, že za ty prachy je solidní potěšeníčko :)

        0 0
    • arcco  

      mě docela zaujalo tohle www.marinbikes.cz/…mountain.htm škoda, že se nebudou dovážet jen samotné rámy

      0 0
      • Darkson  

        tak tohle je velkej krasavec. Mariny jsou mi obecně hodně sympatický

        0 0
    • Lowrider  

      Za míň než padesát sem Ti kolo poslal na mail, myslím, že s lepší výbavou, než tady popisujou ostatní ;-).

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.