• honnzik

    Ahoj, Vybiram kolo (pro pritelkyni) do cca 20000. Muzete prosim poradit co nejlepsiho se da za tyhle penize koupit ?? (koukal jsem na Traction od Authora – maj kratsi divci ram, dal nepr. Trek 6500 atd..). Dik Honza

    0 0
    • giant  

      zkus na www.cykl.cz je to web Cykloservisu a ,aj tam odkazy na kola dle značek i cen teď jsem četl recenzi na RAVO Sago celkem slušný,záleží co chceš jezdit

      0 0
    • cundys  

      Zkus se podívat na Trek,Gary Fisher,nebo GT. Slušný kola za slušnou cenu.

      0 0
      • gomolka  

        … a taky nezapomeň na Apache, hlavní klad jsou velmi slušný rámy :o) www.apache-bike.cz

        0 0
      •  

        no u garyho se platí dost za značku…

        0 0
        • gomolka  

          … a podívej se do posledního vela, jsou tam celkem zajímavý ( i když někdy nicneříkající ) testy kol. Ale pro přehled je to slušný. Nejlepší ale beztak je zajít si do nějakýho shopu a pokud je to možný, trochu se projet … !!!

          0 0
    • Glum  

      Volil bych mezi GF Tassajara a Trek 6500 (oboje bez petky za 20 litru). Jsou prakticky stejne vybaveny, lisi se skoro jen vidli.

      0 0
      • dawa  

        Koupil bych něco v Aliviu nebo Sram 5 a dal tam pořádnou vidlu

        0 0
    • moriarty  

      Zkusil bych GT Avalanche 1.0 za 15990. A zůstanou ti 4 litry na upgrade – třeba funkčnější vidli.

      0 0
    • Siddha  

      „Superior 830 W“ za 14000 s shitovni Suntourkou ma asi 2 mesice moje devce. Je to moc hezke neokoukane kolo, mrkni na web. Slusna vybava, ale ta vidle je na ****, tak dodas neco funcniho a je vystarano a usetris…

      0 0
    • radek z BF  

      nejak jsi opomnel napsat, jestli devce „posedava“ nebo poradne „dupe“ do pedalu… taky jestli popojizdi po lepsich cestach nebo v terenu… ja bych asi Tassajaru, Apache nebo Superior s vymenou videl…

      0 0
      • Vezirek  

        Ten Apache ma uzsi plaste (mam Kolla), takze v terenu trochu tvrdsi, zas rychlejsi po silnicich. Menila jsem sedlo Selle Karisma – to se nedalo – a ted mi budou zmekcovat vidli (jeji posledni sance, jinak ji asi vymenim) – Suntour 920 je na me tvrda. Jinak je to pomerne lehke kolo ten typ Kolla (cca neco 11 kg u velikosti 16.5)

        0 0
        • radek z BF  

          a neni to tak nahodu cross, ta Kolla? …nejak jsem chapal, ze dotaz jde na MTB :-)

          0 0
    • honnzik  

      Díky všem za rady. Ještě jsem nic nekoupil, ale pořád se mi líbí ta Merida Matts Sport 500 (vidle Suntour XC 75, lockout), potom Mongoose Meteor Comp – mam taky Mongoose, tak mam pro ne slabost (vidle RockShox Judy XC), Trek 6500 (RockShox Pilot C) pripadne Kona Blast (Marzocchi MZ-Comp 100mm). Moc se ve vydlicich nevyznam, ostatni osazeni je vetsinou podobny – deore, neco LX … Muze mi nekdo poradit ktera vidle je lepsi / horsi ?? Diky Honza

      0 0
      • vlk  

        ty vidle jsou všecky k ničemu, ale asi nejhorší je ta suntour.Opravdu jsem ještě horší neviděl.Judy XC moc tvrdá.těch 7cm teda nemá.V e studenějším počasí přituhuje.Piloc c -nejnižší model pilotu-to mluví samo za sebe.MY comp prý elastomer/ pružina.Kovové vnitřní nohy-děs a hrůza.Tak si asi podle vidlic nevybereš.Ja bych koupil něco levnějšího.deore by mohlo stačit a nechal si vyměnit vidlu za lepší.

        0 0
        • Volf  

          Já bych koupil lepší osazení a za vidlici si připlatil. A? to počítám jak to počítám tak mi ten Author vychází nejlíp.

          0 0
        • Staenly  

          Judy XC, je dobra vidle, ale na holku asi fakt bude tvrda. Nevim kdes prisel na 7cm, ale to je jedno. Prituhuje mi jenom v zime v mrazu, ale to se da vcelku v pooho poresit predpetim…Jinak k puvodni otazce, ja bych bral Treka 6500 a v Pilotu nechal vymenit pruzinu za mekci (to udela snad kazdej slusnej shop za dara…

          0 0
          • vlk  

            taky si myslím že ten trek a z toho to nejméně špatné.jaký rok výroby judy xc máš.Já zkoušel ty letošní v obchodě na rockmachine tsunami a teda zdálo se mi že teěch 8 nedosahuje ani náhodou.Co jde na vidli xc judy nastavovat.na té letošní můžeš snad tak akorát měnit olej a pružiny.Nebo se stím dá dělat i jiné kousky?

            0 0
            • Staenly  

              Ja mam letosni judy. V obchode toho moc nepoznas, ale je fakt ze ji mam nastavenou hodne natvrdo, takze je mozny ze 8cm fakt nedosahuje. Ale kdyz sem ji mel mekcejc tak mi pripadalo ze chodi dost hluboko. Fakt je ze krome predpeti pruziny nemuzes nastavit nic, to mi taky krapek vadi.

              0 0
      • vlk  

        jo tu meridu bych vyřadil hned.Je moc tvrdá na holku.A ta vidla je opravdu to nejhorší co jsem kdy viděl.Tu už byly i staré elastomery od suntouru lepší.

        0 0
    • honnzik  

      Jo a taky přítelkyně vzkazuje že prej jezdí jako ďas .. (kdybych to sem nenapsal, tak by s ni bylo k nevydržení, zbáte to .. :-)) ) H.

      0 0
      • 105  

        chcete jezdit nebo se dřít a? si přítelkyně doplatí dalších 20 a máte vystaráno, laciný kolo se dá koupit taky třeba v globusu, tesku atd. a jaké koli výměny komponentů na novém kole nemají žádný význam, začneš špalkama a skončíš rámem a finančně na tom jen projedeš

        0 0
        • ravo  

          Dobrá rada nad zlato. Tak ji toho bika kup, když nevíš co s penězma…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.