Jaký kolo na maraton jste pořídili na sezonu 2012? Chlubte se :)

54 nepřečtených
  • HHF.CeZet

    Já budu drtit na Ghostoj HTX Lector 9000 2012 http://www.ghost-bikes.cz/…or-9000–2012

    0 0
    • ¨MZ  

      Na sezonu 2012 (a ještě i na další sezony) jsem si pořídil v roce asi 2006 Duratec Sonix cx3 :-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Koupit hotove kolo je nuda:)

      0 0
    • nox159  

      vsechno spatne…

      kolo si musis poskladat, potom na nem neco zajet, potom samozrejme tunit a lestit a az dolestis tak s tim tady muzes machrovat… :)

      0 0
    • Tomahomo  

      Hezké kolečko, ale není ho na to tvoje šolichání škoda? ;o)

      0 0
    • Kamikaze 591  

      Tohle. RoR 2,1, FF 2,0 – bez duší, ZTR crest a už to trochu jede. Ještě mi jdou nové řidítka, ty co tam jsou mají takové protivné zahnutí. Uvažuju o ultegře kazetě a nových kotoučích a sedle.

      Na druhou stranu mě hlodá svědomí, jestli to má na to moje ježdění vůbec smysl.

      0 0
    • swinx  

      Ještě že nejsi z Ovy, to bys mě naštval =oD

      Dva stejné bajky v jednom městě, to teda ne =oP

      0 0
    • JakeF  

      Kolo na maratony prodám, koupím 120mm fulla na bazaru a budu spokojenej člověk…

      0 0
      • nox159  

        tohle reseni ale ***** dobre… jen musis posunout tu hranici z 120mm na 150mm

        ja uz o tom uvazuju druhou sezonu :D

        0 0
        • JakeF  

          Na 150mm tady nemám terén… Dneska jsem dával na pohodu na HT sjezdy, co tu patří k nejtěžším. On by stačil i 100mm full, ale u toho bych měl pořád tendence gramařit a závodit :D. Závodní kola ty peníze normálně požíraj, to neni možný :(.

          0 0
          • nox159  

            Dneska jsem dával na pohodu na HT sjezdy, co tu patří k nejtěžším tak to jsi bud hooodne dobry nebo tam moc sjezdu nemate… :)

            na HT das to same co na fulu otazkou je jak rychle a jak te to bude bavit…

            0 0
            • JakeF  

              Tak oni by se asi našly i horší věci, je fakt, že moc nehledám :). Ale celkově Brdy nebudou patřit k těm nejtěžším terénům v ČR. Takže fakt nemyslím, že bych tady nějaký enduro využil. Zatím se hodně posouvám i na HT, jak v tom, co zvládnu, tak v tom, jak rychle. Já jsem vlastně na tom HT spokojenej, tak teda ještě u toho závodění zůstanu :D.

              0 0
          • fousek  

            Ale jak rychle a za jakou cenu. Na Anthemovy sem sjel temer vsechno, ale modlil jsem se abych neodrovnal kola a stejne v kamenitech pasazich sem nemel na vicezdvihy. Navic 120mm je takova blba kategorie, kde je vidle vpodstate stejne tezka jako 150mm, kola se na to davaj taky tezsi nez na chrty, takze 120 je ve vyslkedku jen o par g lehci nez 140/150 a lip stejne nejede a v kamenitech pasazich ti akorat nakope zadek.

            0 0
            • JakeF  

              A já měl právě zato, že na 120ky se dávaj ještě klasický vidle jako 100mm, viz třeba Fox. Na mojí váhu by to neměl být problém. Včera jsem jel jenom kousek zablbnout, dal jsem si žlutou z Ostrýho a zelenou z Plešivce a pak dole ty padáčky u jezírka a s HT jsem si to užíval a jel to na svý poměry i rychle a plynule, jen o ty ZTRka jsem se trochu bál :). A vždyť třeba i novej Scott Spark je na 120mm a to by nemuselo bejt špatný kolo ani na dlouhý maratony. A váha 8.8kg za férovýho čtvrt milionu :D.

              Někdy budu muset vyjet s váma, ať poznám zas nějaký sjezdy, co pro mě budou výzva…

              0 0
              • fousek  

                Ono tech drsnejsich sjezdu neni nekonecno a na Plesivci znas bych rek cca vsechno. Dalsi veci jsou v prostoru a pak dal u Pribrami treba Tremosna u Berouna kolem Koneprus, Zdejcina apod.

                Co sem sledoval Sparka v akci tak mi prisel na to, ze je to chrt se 100mm zdvihu, hrozne houpavej, takze na 120mm si ho snad ani nechci predstavovat. Kdyz uz 120mm tak Blura TR, s tim se k tomu 1/4 melounu taky dostanes, pokud budes chtit.

                0 0
                • MlokCZ  

                  Spark je na chrtí full opravdu nechutně houpavej (všechny moje 150mm fully jdou za pedálem lépe; beru jen zadní stavbu, neřeším teď hmotnost a osazení). Jedno z nejhoupavějších kol dané kategorie, co jsem kdy měl v ruce.

                  Zase je ale slušně žehlivý.

                  Na to co je určený mi to ale přijde jako divná kombinace.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    má to logiku. Pokud lze omezit/zavřít zadek z řidítek, je lepší mít extra žehlivou zadní stavbu. Tu zapneš tam kde je potřeba a jsi jednoznačně v rámci chrtí kategorie na tom nejlépe a získáváš. Kde potřebuješ bušit, zavřeš. Světová špička jezdí přesně takhle.

                    bavím se o situaci koupit ho na závody, na běžné ježdění mají víc smyslu jiná kola

                    0 0
      • fousek  

        Coze?

        0 0
    • tonik666  

      Stejný jako loni :) Letos bych chtěl dát pár závodů na singlu.

      0 0
    • martin_bakov  

      29er Gary Fisher Cobia protoze ma hodne rychla a jezdiva kola, ty mi na tom asi sedi nejvic

      0 0
    • Hnoj  

      Nikdo si nekopil bezplášťáky? To se divím…

      0 0
    • Tina  

      Van Nicholas Zion 650b :) Som zvedavá či si niekto všimne rozdiel vo veľkosti kolies ;)

      0 0
      • martin_bakov  

        to lidi nepoznaj, ledaze bys je prilakala titanem nebo zenskyma zbranema :D

        ja pri zavode koukam jestli nema nekdo nahodou 29er jako ja a kdyz ma objemnejsi plaste tak me to snadno zmate zvlast kdyz jedu za nim, rozdil se ukaze casto az z boku.

        0 0
        • Tina  

          veď práve na to som zvedavá či ten rozdiel oproti 29er alebo 26er bude poznať. 29er v tej záplave 26" kol rozoznať pomerne ľahko. Toto už bude trochu problém. Myslím, že sa to bude na prvý pohľad javiť trochu inak, ale málokto si uvedomí v čom je vlastne rozdiel :)

          0 0
    • Hank Moody  

      Zatím nic, ale na cestě je Stevens Fluent ES.

      Hodně jsem uvažoval nad 29", ale asi si počkám na 650b. :)

      0 0
    • marapara  

      Na maratony seru, jezdím si kde chci, a jak chci :).

      0 0
    • áronek  

      Já to samý, jen ve verzi 2011 :-)

      0 0
    • camlost  

      tuctovku spešla. ale třeba bude to kilo a půl dolů oproti předchozímu fullu trochu znát.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.