Jak máte dlouhé vnitřní nohy u Fox F100?

7 nepřečtených
  • zdenekhubner

Ahoj,

byl by mi někdo ochoten na svojí Fox F100 změřit vnitřní nohy od stíráku ke korunkce??

Vrátila se mi ze servisu vidlice ze změny zdvihu ze 120 na 100 mm a zarazily mě dvě věci:

1. Na faktuře je travel spacer 25 mm (čekal bych 20 mm)
    2. Vnitřní nohy mají od konce stíráku ke korunce 100 mm přesně,

žádná rezerva jako u jiných vidlic. Když tedy půjde vidlice do plného zdvihu, stírák by se teoreticky o korunku opřel. Nevejde se tam ani elektro páska pro měření zdvihu.

• miki  

máme doma dvě Fox f 100 a na obou je vzdálenost 110mm,sice jiný modely i roky ale je to asi jedno.Něco bude někde špatně.Předělával jsem i f 80 na f 100a i tam je vzdálenost 110.

• zdenekhubner  

Děkuju, myslel jsem si to. Má obavy, že tam vsadili 25 mm spacer místo 20 mm :-(

• kubad  

Skus to zmerit znovu, ale s vidlici nafoukaniu jen na 40psi. Pak ji vyfoukni a skus kam ji zarazis.

Napis znovu udaje. Pak se da rict vic.

• zdenekhubner  

vidlici nemám ještě osazenou na kole, ale nedostanu jí na více než cca 85 mm.

• JakeF  

Mně chodí 100mm Foxka těsně pod korunku. Gumička se dostala v extrémních situacích určitě ještě blíž, než 5mm ke korunce. Vzhledem k progresivitě to nejspíš stejně ještě nebyl úplnej doraz. Ale změřit jí bohužel nemůžu, nemám jí u sebe. Nicméně chápu tvoje obavy, taky bych čekal 20mm spacer, zkusil bych se ale nejdřív na vysvětlení ptát úpravce.

• zdenekhubner  

Moje obavy jsou na místě, všichni píšou, že mají nohy cca 110 mm. Zítra tam zavolám.

Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce