GT Sensor 2.0 2011 vs Ghost AMR 5700 2012

11 nepřečtených
  • Stepos

    Zdravím bikeři,pojďte mi pomoct v rozhodování a hlasujte pro jedno z těchto kol…Děkuji všem i za jakýkoliv komentář proč zrovna dané kolo…

    Anketa: GT Sensor 2.0 2011 vs Ghost AMR 5700 2012

    0 0
    • maajkee  

      Dávám Sensora, protože ho teď mám a po prvních kilometrech jsem nadšen :) Nicméně AMR bude taky fajnový.

      Nevidím přesný specifikace, nechce se mi to hledat.

      0 0
    • Dejv94  

      Ghost protože je to prostě pastva pro oči. A taky protože Fox. A taky protože je rám technologicky jinde (Postmount, tapered krk a udajně i větší tuhost rámu). A protože pro ně mám slabost.

      0 0
      • maajkee  

        Větší tuhost bych rozhodně netvrdil, obrovskej čep u Sensora mi příjde co se tuhosti týče opravdu dobrý. Rozhodně to kolo „plave“ mnohem míň než 4čep Camber.

        0 0
        • Stepos  

          U Ghosta se mitam taky líbí ta výbava odpružení od foxu ale taky je to kolo dražší o 9 tisíc…:)

          0 0
          • maajkee  

            Já jsem dal dozadu na Sensora X-Fusion, takže nevim jak to chodí s tím RS, nicméně co mám zkušenost s RS tlumičema, tak jsem nadšenej nebyl, Ario i Monarch mi přišly děsně progresivní.

            0 0
            • jirkact  

              Taky bys ho už mohl hodit do profilu,sem zvědavej!!! Zatim sem těch obrázků moc neviděl…

              0 0
    • devmixil  

      ahoj, mel jsem senzora 1.0 2010 .. byl jsem velmi spokojeny, kolo je to obratne,zabav­ne,rychle a system odpruzeni byl podle me vyborny … pokud mas nejake otazky na neco konkretního ,tak se na me obrat mailem ;)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.