• Wojtek

    hojte,přemýšlím o novém představci,původní má 90cm,měřím 170 ale rostu,přemýšlím o změně na 120mm,má to cenu,nebo mám jít do 120?rám je myslím 17 a řídítka rovné pruměr 25,něco, mín než 120 bych nechtěl kupovat,proto že si myslím že by to nemělo cenu a už bych rači zustal u 90

    Anketa: jaký?

    90
    2x
    17%
    120
    0x
    0%
    10x
    83%
    0 0
    • kubad  

      :-)

      0 0
      • Wojtek  

        děkuju za užitečné odpovědi a hlasy v anketě :-(

        0 0
        • Vilém  

          Nemas zac:) cos cekal po takovemto dotazu z ktereho neni jasne nic?

          0 0
          • Wojtek  

            a co ti není jasné?

            0 0
            • Vilém  

              Precetl sis to aspon po sobe? pokud nejsi ceske narodnosti, tak to vse vysvetluje, ale takto jak to je napsano, tam akorat placas paty pres devaty. Podstatny veci, jako je znacka ramu, pripadne efektivni delka horni trubky jsem nikde nevycetl. Otazce typu „přemýšlím o změně na 120mm,má to cenu,nebo mám jít do 120?“ fakt nerozumim a naprosto nevim co jsi tim chtel rict. Jak jsi napriklad dospel k tomu, ze potrebujes delsi? jak k tomu ze potrebujes 120mm?Mozna by ti mohly pomoct v orientaci tyto stranky, konkretne zalozka Fit System.

              0 0
              • Wojtek  

                značka je acstar,delku trubky nevim a je pozde takže do sklepa už nejdu,a mam pocit že sem moc vzpřimenej a kdyš du ze sedla do velkeho kopce tak si bouchám kolenama do řadácích páček

                0 0
                • Vilém  

                  Koukni na ten http://www.wrenchscience.com/, omeris sebe a budes z vysledku vedet na cem ji a v jakych mezich by jsi se mel pohybovat. Vyplivne ti to doporucenou delku horni trubky + predstavce. Pokud je tvuj ram kratsi (delsi) nez ti to vypocita, tak delku predstavce dopocitas podle celkove vypoctene delky horni trubky + predstavce. Snad jsem to napsal pochopitelne.

                  0 0
                  • Wojtek  

                    moc se v tom nevyznam nejsem  moc angličtinář,na co mam máčknout? :-)

                    0 0
                    • Rychlej turista  

                      Jestli jsi doteď na tom jezdil a nové kolo stavět nebudeš, tak bych se na nějaké vědecké metody vybodl, protože mi to k ničemu nebude a vrazil tam představec tak dlouhý, abych neřídil koleny. Funguje to tak u mně a bude i u tebe. Měla by to spravit ta 110 a až bude i to málo, tak nový rám.

                      0 0
        • kubad  

          nemas zac ja ti zase dekuju za smysluplny text to opravdu muselo dat prace to vymyslet. predstavec si kup tak dlouhy jak to na kole potrebujes. jak se nastavuje posez na kole si najdi v historii pokud rostes smula, ale resit zbytecne dlouhy predstavec jenom aby ti za rol byl je blbost

          0 0
          • Wojtek  

            hm tak neumim psat tak sory,ale vidím že si to aspon trochu pochopil

            0 0
            • kubad  

              pochopil, ale z toho cos napsal ti proste nejde poradit napis aspon kolik meris a co mas za ram a jakou velikost

              0 0
        • Rychlej turista  

          Jestli ti to pomůže, tak 3 cm změna na představci asi stravitelná nebude. Pokud jsi dosud jezdil na 90 mm a přes zimu z něj vyrostl a stále rosteš, tak by šlo uvažovat o 110 mm, víc asi ne.

          0 0
    • jIrI___  

      Časem spíš budeš potřebovat jít do nového rámu ;-)

      0 0
      • Wojtek  

        jn,ale v mojich 15 letech nemam skoro ani na ten představec :-( nedá někdo zadarmo?

        0 0
        • Marccoo  

          dám,ale musíš si pro něj přijed

          0 0
          • Wojtek  

            a mohl by si sem hodit foto?

            0 0
            • Marccoo  

              x-mision z meridy ±10 délka je jen 110mm

              0 0
              • Wojtek  

                a kolik by stál? a z kama si?

                0 0
                • Wojtek  

                  a pro jaký je to pruměr?řídítek

                    
                  0 0
                • Marccoo  

                  Zadarmo.okr. Trutnov

                  0 0
                  • fousek  

                    Po takovyhle serii otazek bych se na nej vyprdnul, on neco chce.

                    Nakonec napise jestli by si mu ho neposlal postou, nebo radsi kurirem, at nahodou nemusi na postu

                    0 0
                    • kubad  

                      njn je mu 15 co bys čekal :-)

                      0 0
                    • Marccoo  

                      Muší si přijed,já na poštu určo nepoletím.

                      0 0
                      • Wojtek  

                        škoda,na poštu bys letět nemusem,stačilo by jit,ale trutnov je ceklem z ruky a nikdy sem tam nebyl ,a nevim,jak bych se tam dopravil :-()

                        0 0
                        • prvniodkonce  

                          Máš kolo či ne?

                          0 0
                          • Wojtek  

                            mno mam a?

                            0 0
                            • Wojtek  

                              za Zlína je to nejkratší cestou,po dálnici atd 258.7 km takže bych tam asi jel dlouho 

                              0 0
                              • hribik A1  

                                to je akurat, osobne ti garantujem, ze 274 km sa na biku zvladnut bez problemov da

                                0 0
                                • Wojtek  

                                  hm jestli daš za den 550km tak smekám klobouk,seš borec

                                  0 0
                                  • hribik A1  

                                    iba tych 275, viac som este neskusal

                                    0 0
                                  • Wojtek  

                                    možná na silničce po rovině

                                    0 0
                                    • hribik A1  

                                      bola to prevazne rovina, siel som hore na zilinu, strecno, vrutky, kralovany, zazrivu, potom bol kopec do terchovej, tam som odbocil do vratnej, a potom zase cez zilinu domov. raz som siel 264 do kremnice a tam bolo tych kopcov viacej, dvakrat handlovsky kopec, krahule, kremnicke bane

                                      0 0
                              • multib  

                                Když Ty jsi tak vybíravý. Nabízelo Ti víc lidí, jenže Tobě nějaký obyč nevoní. Já jsem od Tebe na půl cesty, než Trutnov. Ale prosit a dávat .. (Normálně ho nabízím za 50,– (viz bazar).)

                                0 0
                              • prvniodkonce  

                                Tak se domluv s někym na půl cesty a dejte štafetu

                                0 0
                              • Rychlej turista  

                                Já bych do toho šel. Nějak se začít musí. U Marccooa dáš polívku a valíš zpátky :-)

                                0 0
                                • multib  

                                  My víme, že se to dá udělat na obrátku .. :o)

                                  0 0
                                  • pepek  

                                    Ale ta polífka tam musí být – a nakapat do ní pul litru MCT oleje :-)

                                    0 0
                        • Flegmatik  

                          Vždyť ty přeci chceš průměr 25 mm a něco, a on ti (marcoo) nabízí 31,8, tak co řešíte?

                          0 0
                          • Wojtek  

                            koupim řiditka,stejně je mam zohle

                             
                            0 0
                            • multib  

                              Mám i řídítka, Al, stříbrné i černé, rovné i vlaštovky: 80,–. Řekni si požadavky. Na OS ovšem budou stát 230,–. Takže asi zůstaneme u klasiky 25,něco.

                              0 0
                  • Wojtek  

                    maš icq,že by sme se domluvily?tady se mi to řešit nechce.je to na dlouho

                    0 0
                    • Blade  

                      Teď se nabízí založit vlákno „Pro ty, co neumí i/y“, že? Ty zavináči jeden..:)

                      0 0
                      • Wojtek  

                        dlouho sem nad tim iy přemýšlel ale nakonec sem to tam plác

                        0 0
                      • Wojtek  

                        hm,kecáš a vlákno pořád nikde :-)

                        0 0
                        • Blade  

                          Nejsem patnáctiletej puberťák, abych zakládal tak stupidní vlákno a ukazoval, že už ve škole bereme něco jinýho, než prvouku ;-)

                          0 0
                          • Wojtek  

                            ja taky nejsem puberták,ale tak sem nepiš takové stupidity ,když stejně jen kecáš,prostě čeština není muj obor,(ne nadarmo chdim do matematické třídy),a víš to se říká-čím starší tím blbější :-D :-))))),neber to zle,nemam chut se s někym hadat o blbostech

                            0 0
                            • Blade  

                              V čem bylo tvý vlákno o zavináči míň stupidní, než můj příspěvek o i/y? ;-)

                              0 0
                              • Wojtek  

                                pře se my nelíbí,jak všichni mají: blabla(zavináč)bla­.cz ,tobě jo? myslím že todle je hezčí:blabla@bla.cz :-) nemyslíš?(a omluv mě za případné hrubky)-:

                                0 0
                                • jIrI___  

                                  Ano, tvar s @ je určitě hezčí, ale spamy jste ve škole ještě asi neprobírali, co? :)

                                  0 0
                                  • Wojtek  

                                    newim co to je a netrápí mě to (omluv mě za případné hrubky)

                                    0 0
                                    • Wojtek  

                                      ale..........už mě to trápí,co to je? :-)

                                      0 0
                                    • jIrI___  

                                      Tak to buď rád a nechtěj, ať tě to někdy začne trápit :-D Tady máš menší počtení a jeden vyňatý odstaveček speciálně pro tebe:

                                      E-mailové adresy do spamových databází jsou získávány mj. pomocí robotů, kteří procházejí webové stránky a sbírají e-mailové adresy na nich uvedené. Roboti se zpravidla nezatěžují hlubší analýzou zdrojového kódu a sbírají vše, co vypadá jako e-mailová adresa – tedy posloupnost písmen, číslic, pomlček a teček, která obsahuje zavináč. Proto se doporučuje vyhnout psaní e-mailové adresy přímo na webovou stránku a raději ji opsat nějakým, pro člověka srozumitelným, způsobem – např. jmeno (zavinac) domena.cz.

                                      0 0
                                • Wojtek  

                                  a navíc ušetříš místo (omluv mě za případné hrubky)

                                  0 0
                                • Blade  

                                  Mně se rozhodně víc líbí zavináč, než prznění češtiny ;) A v tom „my“ máš chybu ;)

                                  Já chtěl pouze poukázat na to, že se tady nezakládají stupidní vlákna o gramatice, jen co tady někdo napíše hrubku. Ovšem ty jsi měl potřebu se tady seberealizovat při prvním spatření „zavináče“ :)

                                  0 0
                                • hribik A1  

                                  to sa tak pise zamerne

                                  0 0
                            • multib  

                              Ty máš víc, než 17?

                              0 0
                              • kubad  

                                nekde nahore psal ze je mu 15

                                0 0
                                • multib  

                                  Řekl bych, že to byl někdo jiný a že psal, že mu není 15. Wojtek psal, že není puboš, tak se snažím dopátrat, co tím myslel.

                                  0 0
                          • Wojtek  

                            prosím,přeěti si v desateru bod 2 a toleruj ho byl bych ti vděčný :-)

                            0 0
                        • hribik A1  

                          na pripadne poziadanie a po zaslani dohodnutej sumy v t€urach v obalke vam to zalozim, aby ste sa mohli pohadat o tom spravnom i, popripade y, tajak o tej jedinej spravnej klavesnici

                          ludevít štúr, tá tvoja slovenčina zaspat nedá mi, ludevít štúr, vymyslev si jazyk celkom neznámy

                          bud si nebov fit, alebo si mosev čosi pit

                          píš jak počuješ, na toto zabulli už šetci slováci, píšu jako scú, a nech sa bernolák aj v hrobe obráci

                          vládne panika v gramatike nášho jazyka

                          0 0
                    • Marccoo  

                      nemám

                      0 0
        • cagalam  

          Mám tenhle (viz. foto) 120mm, 0°. Ale zadarmo? !!! :-)))

          0 0
    • t29  

      Válí se mi doma jeden tuším 110 mm OEM Ritchey na klasické 25,4 řidítka.

      0 0
      • Wojtek  

        mohl by si sem taky pls hodit foto a nejaké info?

        0 0
        • t29  

          110 mm délka, 6° úhel, 25,4 mm průměr řidítek

          nejlíp osobně v UH, cenu nevím… dvě stovky?

          0 0
          • t29  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
            0 0
    • Gorgov  

      nema cenu jit do 120, jdi do 120mm.

      0 0
    • multib  

      Potřebuješ 110. Předpokládám, že máš aheadset oversize na. Mám a Věnuji Ti ho v Ov.

      0 0
      • Wojtek  

        mohl bych se zeptat jaky ma uhel,a je to owersize že?,případně nebyl by pro tebe problem ho poslat nějak,asi poštou

        0 0
        • multib  

          Úhel asi 10, poštou se to neoplatí, páč bys ji musel zaplatit a to bych musel poslat dobírkou a už by to bylo 150,– .. ale pokud souhlasíš, tak jo. Jenže jak Tě sleduji, nběco Ti přeletí přes nos, nevyzvedneš to a já pak budu muset zaplatit i zpáteční porto. A o zabalení a chození na poštu jde nejvíc, to fakt nesnáším.

          0 0
          • Wojtek  

            ja držim slovo,takže kdyby si to poslal tak si to určo vyzvednu,nevíte nekdo o levnějším způsobu dopravy?

            0 0
            • hribik A1  

              sak do ostravy to neni 258 ci kolko to km :-)

              0 0
              • Wojtek  

                ale stejně je to celkem daleko,jak se tak znam,tak bych někde zabloudil a hledali by mě ještě druhý den

                a tou poštou je to tak drahý? ja myslel tak 50–100kč

                0 0
                • multib  

                  Anebo na půl cesty: tř. rozvodí u Hranic?

                  0 0
                • multib  

                  Poštou je to drahé. Skládá se z mnoha tax. Běžné poštovné (dle hmotnosti) + rekomando + doběrečné + pojištění + cena obsahu + cena za složenku (+ příplatek za křehké, či neskladné, dle obsahu) + obal (krabice, bublinková obálka). Takže když pošleš Kč předem, některé položky odpadnou a cena je na půlce.

                  0 0
                  • Wojtek  

                    takže když ti pošlu money tak to bude stát kolem 75kč?víš to jistě?.aby sme pak oba ještě neplatili :-)

                    0 0
                    • multib  

                      Jistě to nevím, ale když mi pošleš, kolik se domluvíme, tak ev. doplatek půjde z mého, po Tobě nic chtít už nebudou.

                      0 0
                      • kubad  

                        40kč doporučený dopis pokud to zabalíš doma

                        0 0
                        • multib  

                          Dopis jo, ale ne 200 gr představec.

                          0 0
                          • kubad  

                            dopis je do kila :-)

                            0 0
                            • kubad  

                              ověřeno

                              0 0
                              • kámen úrazu1  

                                Do dvou kil. Ale od novýho roku musí být výška dopisu maximálně pět centimetrů, další rozměry nejsou omezeny. Takovejch 200 gramů ve vyhovující krabici by doporučeně mělo vyjít do 40 korun.

                                0 0
                                • kámen úrazu1  

                                  Teda, dobírka (furt dopisu do dvou kil) bude tak o dvacku dražší.

                                  0 0
                                • multib  

                                  Možná od 2009. Ale vždy dávali dopisy na váhu a vážili a počítali gramy. Tuším, že nejnižší hranice byla 20 gr. Navíc představec ma víc, jak 5 cm, s bublinkami víéc jak 6, možná i 7.

                                  0 0
                                • nnoe  

                                  jj…je to tak…taky jsem nedávno posílal představec a jako dopis mi to nevzali. Musel jsem to poslat jako balík a dobírka 110,–

                                  0 0
                                • kámen úrazu1  

                                  Doporučený dopis

                                  Vpravo nahoře je odkaz na ceník.

                                  0 0
                                  • Rychlej turista  

                                    Nedávno bylo v bedně, že nějaký balík vyjde levněji, než by správně měl. Že se jako teda vyplatí to poslat dráž, protože to vyjde levněji. Nějak mi to hlava nepobrala, ale při četbě ceníku to prý je jasné :-)

                                    0 0
                        • Wojtek  

                          mohl by si mi změřit ty dva udaje na obrazku ?pls

                          0 0
                          • Wojtek  

                            0 0
                            • Wojtek  

                              blbě sem četl,nebo nabýzíš aji řídítka?,a ten představec je owersize…že?

                              0 0
                              • Wojtek  

                                ?

                                0 0
                              • multib  

                                Představec je na OS vidli a pro 26 řídítka. Mnou nabízená řídítka jsou obě 25,5. Čili bude to spolu pasovat.

                                S tím blokováním postů to přestává být sranda .. :o)

                                0 0
                                • Wojtek  

                                  aha,os vidle ,myslel sem že to os je na řiditka,mam prostě normal odpruženou vidli ,,a krky vidlice mají rozdílné průměry?

                                  0 0
                            • multib  

                              Výška objímky mého představce je (jak už jsem psal výš: víc, než 5 cm) 52 mm. Tebou označenou délku mám měřit nahoře, či dole? Z Tvého fota to není patrné, možná i proto, že představec je rovný.

                              0 0
                      • Wojtek  

                        ok,tak zitra se nějak domluvime,duspat bay

                        0 0
                      • Wojtek  

                        podivej se sem ,myslím že by to možná šlo uhrát aji na to malé čísílo 4,a když ne tak na čísílko 6,a proč by to mělo byt na dobirku?,sak to nemusi ne?,když se to pošle normálně tak mi to taky dojde ne?

                        0 0
                        • kubad  

                          no dojde, ale jak on dostane od tebe peníze ?

                          0 0
                          • Wojtek  

                            na učet

                            0 0
                          • Blade  

                            „něuměla čésky..“ :)

                            0 0
                            • Wojtek  

                              tak to sem nepobra,přestan chlastat :-)

                              0 0
                              • Wojtek  

                                l

                                0 0
                                • multib  

                                  Zatím na chlast vypadáš Ty. Jednak nevím, proč se obracíš na Kubada, aby Ti změřil představec, jednak proč právě X-mission ..

                                  Mám za to, že Tvé dotazy byly směřované na mne (pokud ne, omlouvám se za vztahovačnost), tak Ti řeknu, že řídítka jsem nabízel, Fe i AL, obojí Ag a rovná. Ale ujišťuji Tě, že do žádné obálky nevejdou, ani pod 4), ani pod 6) ..

                                  0 0
                                  • Wojtek  

                                    jj bylo to na tebe,takže ty řídítka teda ne,ale ten představec jo(řídítka koupím v elemu za 260kč jakesi pells),ten představec je owersize-pls odpověz

                                    0 0
                                    • multib  

                                      Překvapuješ! Výš píšeš, že "..

                                      nemam skoro ani na ten představec :-( nedá někdo zadarmo?", a najednou chceš kupovat řídítka za 260,– .. No, řeknu Ti upřímně, včera v noci jsem dostal nabídku, kdo chce mimo tohoto představce koupit i spoustu dalších věcí v řádu tisíců Kč, takže nemám důvod se zabývat posíláním Tobě .. Jedině, že by z obchodu z nějakého důvodu sešlo .. A nebrat to tu jako dobrou frašku, tak ani neotvírám toto vlákno ..

                                      0 0
                                      • Wojtek  

                                        ty neznáš neco jako je pujčení dočasně od sourozencu,nebo rodičů?

                                        0 0
                                        • multib  

                                          Podívej, já (a jistě i ostatní) Ti nabídl představec (který v bazaru nabízím za 50,–) zadara, páč jsem měl dojem, že skoro nemáš na svačinu .. a Ty najednou chceš kupovat řídítka za 260,– .. Kdybys vzal řídítka ode mne a zaplatil i představec, tak i s portem to bude cca 200,– (při zaplacení předem) a ušetřil bys 60,– na Pellsech ..  a na cestě do Elemu (jestli je to kameňák).

                                          0 0
                                          • Wojtek  

                                            OK,ale ty si to vlastně už prodal :-(

                                            0 0
                                            • multib  

                                              Ne, já to neprodal, jen jsem se domlouval s dalším zájemcem. Dokud nejsou Kč v ruce, obchod není uzavřen ..

                                              K těm řídítkům: Nesetrvávej furt v dogmatu, že musíš mít OS řídítka. Proč? Nic nevážíš, DH nejezdíš, tak proč? jsou dražší, než klasika.

                                              0 0
                                              • Wojtek  

                                                ja je nechci jen mě zmátlo,jak si nekde na začatku napsal že je to owersize,ja myslel ze owersize sou řiditka,ne krk,jinak bych do nich nešel a nechal stare

                                                0 0
                                      • Wojtek  

                                        ja prostě nemam  miliony jak někteří

                                        0 0
                                      • Wojtek  

                                        ja sem od začatku počital s tim že budu muset kupovat i řiditka,když si psal že je to OS,a proto sem to tak hrotil s tim posilanim,klidně  si ho prodej,mě už je to jedno,asi už na kole jezdit nebudu

                                        0 0
                                        • XC-biker1  

                                          xD

                                          0 0
                                        • jIrI___  

                                          Správné řešení :-))

                                          0 0
                                          • Wojtek  

                                            tož co mam dělat? du prodat kolo a du se ožrat

                                            0 0
                                            • jIrI___  

                                              V patnácti bys ještě neměl pít, rodiče by určitě neměli radost kdyby tě domu přivezlo taxi se žluto-modrýma proužkama a majákem na střeše ;-)

                                              0 0
                                            • hribik A1  

                                              no to si pomozes…

                                              0 0
                                              • Wojtek  

                                                hodně,měl bych nake prachy a nerval je pořad do kola

                                                0 0
                                                • hribik A1  

                                                  zato by si ich prepil na dva vecery, potom by z toho bola dvakrat dobra opica a nakonec by si nemal ziadne prachy a nevedel by si, kde zohnat dalsie na to, aby si ich mohol znova rvat do piva, borovej vody, slivky palenej a podobnych veci. a ked ta budu na poharik zadarmo pozyvat dobraci zo vzdialenych koncin, tak k nim pojdes pesi, lebo dat naplneny stamprdlik do obalky alebo krabice a poslat postou, tak sa to roztece a dojde ti akurat ten poharik, aj to rozbity

                                                  0 0
                                                  • Wojtek  

                                                    hm,maš pravdu,kvuli takovejm lidem bych kolo neopustil ani za nic

                                                    0 0
                                            • hribik A1  

                                              sak si biker telom aj dusou (tak pises v profile), tak si myslim ze vzhladom na vyssie uvedene by si nebol idealny postup

                                              0 0
                                        • multib  

                                          Tak vidíš, právě jsem Ti ušetřil 260,– za řídítka .. nepotřebuješ je .. Ale neříkals, že ta Tvá jsou nějaká ohnutá, či co?

                                          0 0
                                          • jIrI___  

                                            Čím dál víc mi připadá, že Wojtek v podstatě ani neví co chce.

                                            0 0
                                            • multib  

                                              ale ví .. jen ulpívá na nepodstatných věcech .. prožívá každou maličkost .. ale každý jednou objevoval ..

                                              0 0
                                          • Wojtek  

                                            ušetřil bych aj tak,bez představce bych nemohl kupovat os riditka na normal představec,sou ohnutá,byly skoro do pravého uhlu,ale narovnal sem je takže už sou jen trochu

                                            0 0
                                            • Blade  

                                              ROFL

                                              0 0
                                              • Wojtek  

                                                ? bez zkratek prosím pane češtinář

                                                0 0
                                                • jIrI___  

                                                  Rolling On (the) Floor Laughing. Český překlad – Směji se, až se z toho válím na podlaze.

                                                  0 0
                                            • multib  

                                              Ale to riskuješ! Někde blbě skočíš, či chytíš o něco a řídítka se zlomí a mohou Tě i pořezat, či se můžeš napíchnout .. n. někoho .. To měň co nejdřív!

                                              0 0
                                              • Wojtek  

                                                namam prachy,musim kupovat představec,jestli by platila pořád tvoje nabídka představec + řídítka tak se mi prosim ozvi na icq(dyštak co nejdřim pls,abych věděl na čem sem)

                                                0 0
                                                • multib  

                                                  Tak můj zájemce asi vezme nové představce, ale bohužel (pro Tebe) vezme asi ta řídítka. Říkám asi, páč je krapet málo operativní a než odpoví, je zítřek .. Ale pisnu Ti na ICQ, jen jestli Tě to probudí ..

                                                  0 0
                                                • multib  

                                                  Tak zájemce asi vezme nové představce .. ale bohužel (pro tebe) asi bere ta řídítka. Říkám asi, páč je málo operativní, než přijde odpověď, je zítřek .. Pisnu Ti na ICQ, jen jestli Tě to vzbudí ..

                                                  0 0
                                                • multib  

                                                  ICQ nějak nejde .. kdybys měl mail v profilu, jsme domluveni.  Tak mi napiš Ty, ať tu neiritujeme ostatní ..

                                                  0 0
                                                  • Wojtek  

                                                    mam ti napsat na mail nebo jak?

                                                    0 0
                                                  • Spirit  

                                                    Teda Wojtku, když čtu tenhle dred, tak vidím, že s tebou je domluva jak s papuáncem. :-))

                                                    0 0
                                                  • multib  

                                                    Napiš, jak chceš. poštou to potrvá, na mail musíš mít mailový účet .. a i jinak můžeš, ale to nedojde ..

                                                    0 0
                                                  • Wojtek  

                                                    ja mam mail,a mam ho aji v profilu :-)

                                                    0 0
                                                  • jIrI___  

                                                    Nemáš.

                                                    0 0
                                                  • hribik A1  

                                                    musis si ho v nastaveni profilu dat zobrazit (pokrocile nastaveni – zobrazovat muj email)…lebo takto sa ti tam nezobrazuje

                                                    0 0
                                                  • multib  

                                                    ICQ mi jede.

                                                    0 0
                                                  • Wojtek  

                                                    ok,zitra du vyskoušet o 3cm řiditka niž,a když to bude pořád blbý tak se ozvu

                                                    0 0
                                                  • multib  

                                                    To jakože ubereš podložky? To bude spíš horší, ne?

                                                    0 0
                                                  • Wojtek  

                                                    myslíš?ja nevim,podle mě když to snižím,tak se to trochu aji posune dopředu

                                                    0 0
                                                  • multib  

                                                    Budeš chtít ta řídítka? Zítra jdu pro věci, tak ať nechodím 2× ..

                                                    0 0
                                              • Wojtek  

                                                uš s tim jezdim tak pul roku a mydrželo to dost stejnejch padu,ale ta nesouměrnost mě sere:-)

                                                0 0
                                        • Gorgov  

                                          ale notak neplac, nejaky dobrodinec se jiste najde.

                                          0 0
                        • multib  

                          Sry, že se blbě ptám, ale Ty máš účet? A jsi fenomén na čísla? Tedy matematiku jsi říkal, myslím .. Ehm .. já jen, že nedokážeš ani přečíst, co je u těch dvou čísílek napsáno ..: „4) Délka nesmí přesahovat 35,3 cm a šířka 25 cm, přičemž tloušťka nesmí být větší než 2 cm.
                          6) Délka nesmí přesahovat 50 cm a šířka 35 cm, přičemž tloušťka nesmí být větší než 5 cm.“ ..

                          A mrkni, co jsem psal výše: "multib (02.02.2009 21:44:36) 88.81.68.xxx 16×> délka představce (^ odpověď na 15× ^

                          .............­........... Navíc představec ma víc, jak 5 cm, s bublinkami víc jak 6, možná i 7."

                          0 0
                          • Wojtek  

                            podle mě představec je tlustý tak max5cm,na víšku max 5cm a na delku max15cm,zkus to změřit pls jak sem popsal na tom obrazku

                            0 0
                            • jIrI___  

                              Proboha neumíš číst? Teď ti tu multib napsal, že když ho zabalí do „bublinkové obálky“, bude větší než 5 cm. S tím se nedá nesouhlasit. Nevím, co furt řešíš. Někdo ti chce v podstatě darovat představec a ty bys ho chtěl naservírovat až pod nos… :-/

                              0 0
                              • Wojtek  

                                tak ok,ale proč tam dávat ty bublinky? :-),představec jen tak nikdo nezničí, akdyž to nepude podle těch bodu jak sem napsal,tak to určitě pude podle bodu 5 za 43 kč :-)

                                0 0
                                • jIrI___  

                                  Dovedeš si představit dát představec do obyčejné papírové obálky a poslat ho poštou? By se jednoduše mohlo stát, že ti příjde roztržená obálka bez představce ;-)

                                  0 0
                                  • Wojtek  

                                    a krabyce?

                                    0 0
                                    • multib  

                                      Co s krabicí?

                                      0 0
                                      • Wojtek  

                                        jakože jak psal jirI taky be se to nedalo do obálky ale do krabicky

                                        0 0
                                        • multib  

                                          To jsem pochopil, jen nechápu, proč bych to místo obálky měl dávat do krabky. Jednak to bude dražší, já budu mít víc práce a to se už na to mohu rovnou vykašlat .. ještě mne budeš komandovat, v jakém papíře ti to mám poslat .. Ale OK .. Ta krabice, má být hranatá a papírová?

                                          0 0
                                          • Wojtek  

                                            mě je to jedno, to byl jen navrh,když řikal ža to někdo z obalky čorkne,tak mě napadla krabice pořádně oblepená izolepou, víš,byl to jen napad

                                            0 0
                                            • Blade  

                                              Řečnická vsuvka: „představec je vysoký 52mm, takže když se dá do obálky, tak výška zásilky bez debat překročí 5cm… co kdyby se ten představec dal do krabičky, to už by vyšlo, néé? hmhmmm, něco na tom bude…

                                              0 0
                                              • Wojtek  

                                                di se vyvztekat někam jinam,založ si svoje vlakno a tam si pleveluj

                                                0 0
                                              • hribik A1  

                                                mozes ist kludne ku mne do threadu s ypsilonmi :-)

                                                0 0
                                                • Blade  

                                                  To tam mám hrubku, nebo se i tato záležitost ve zmíněném vlákně dá řešit?

                                                  0 0
                                                  • hribik A1  

                                                    „di se vyvztekat někam jinam,založ si svoje vlakno a tam si pleveluj“

                                                    tak ja ti len ponukam moznost, ze si na to nemusis zakladat svoje vlakno, ale darujem ti pre ucely tejto cinnosti priestor v tom spomenutom

                                                    0 0
                                                  • hribik A1  

                                                    :-)

                                                    0 0
                                                  • hribik A1  

                                                    ale to len pre pripad, ze by si mu trebars chcel vyhovet

                                                    0 0
                                            • multib  

                                              Ale vy jste se bavili o obyč obálce, kterou jsi navrhl. A nešlo o to, že by to někdo ukradl, ale protrhla by se a představec by vypadl. Proto jsou nutné ty bublinky, které tomu zabrání. Navíc zabrání i ev. poškrábání představce. Takže krabka není nutná (i z ní to lze ukrást, stejně, jako z obálky), ale bublinky jo.

                                              0 0
                                • multib  

                                  Proč tam dávat bublinky?? Proč ne, když i ta nejtenší obálka bude mít s představcem 52 mm?

                                  0 0
            • multib  

              Abych projevil ochotu – Pošli Kč předem a já ho pošlu rekomando.

              0 0
    • black.horse  

      ty jo, tak teďka fakt nevím, jestli tu bagetu mám sníst nebo ne… ono 36km/h a 14kilo uhlíku, to je celkem cejtit, když jsou všechny modrý…

      0 0
    • Hejdik  

      No napsal jsi dost  obecnej thread,tak jsi na něj dostal spoustu obecných odpovědí.Víš ona délka představce je to ,co ti zkrátka nikdo neporadí,protože to je tak specifická věc,pro každého jezdce,jako málo co.Někomu sedí to a někomu tohle.Můžeš mít dva stejný lidi a každému bude sedět něco jiného,někomu nataženější posed ,někomu vzpřímenější,někomu širší ,někomu užší řídítka,někomu sedlo víc vepředu,někomu vzadu,a někomu kombinace toho všeho taková a někomu zase jiná.Atd atd.doufám,že chápeš co ti chci říct.To prostě musíš poznat sám.Zkrátka když máš pocit že ti něco nesedí,tak si třeba vypůjč jinou délku,pošteluj vzdálenost sedla a za čas poznáš sám ,jaké nastavení,délky ,či ůhly ti sedí a jak se ti nejlíp jezdí.Prostě jezdit zkoušet štelovat a tak za rok už budeš vědět co a jak,nebo třeba i dřív.

      0 0
    • nobody  

      vem 120 a když bude dlouhý, tak ho řízneš :)

      0 0
    • Ricci  

      Nemen predstavec,aj tak casom vymenis cely bike :-)

      0 0
    • XC-biker1  

      Představec nech. Kup si nejlevnější vlaštovky a otoč si je prohnutým dopředu:-P

      0 0
    • siafu  

      bejt tebou vemu na zkousku 110 mm aspon –6 st. ci vetsi sklon (dela jak kdo), zmena 3 cm na delku je hodne

      0 0
    • Darius  

      tak uz se konecne priznejte, ci je to alter ego… nebo ze by ne?

      0 0
    • kovar  

      Obsah tohoto příspěvku byl blokován zakladatelem vlákna

      0 0
    • ravag3r  

      Doporučuju 60mm:) Přestaly mě bolet záda a ta tuhost je uplně neuvěřitelná. A zatáčí to jen pomyslet. (ve výjezdech to je paradoxně lepší než předchozí 110mm, asi sem divnej:))

      0 0
      • Evilcleaner  

        no já vozím 70mm a i to se dá;) ale nechápu jak se ti to ve výjezdech může zdát stabilnější

        0 0
    • multib  

      Chválím Ti to zrušení blokací .. ať každý vidí, jaký kdo je .. 1 starý Říman mi říkal, že každý je takový, jak mluví .. Cicero měl na vizitce .. (ale na kole nejezdil, nebyli tam zvyklí na kola ..)

      0 0
    • poriz1  

      Ahoj. Nemáte někdo na prodej představec dloudej 100–110mm, Jedinej problém je, že mám poměrně krátkej krk vidlice. takže potřebuju aby u objímky byl vysokej 35mm

      0 0
      • multib  

        Z těch foto není nic vidět .. nestačilo by 4 cm? Stačí, když osa horního šroubu je 1 mm pod koncem krku ..

        0 0
        • poriz1  

          To mělo jen ukázat jak to změřit:-) te´d to mám 38mm a je to na hraně. Hlavně ten představec co mám je dlouhej

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.