Vaše výška versus délka představce.

10 nepřečtených
  • mara

    Já mám 186 a vozím 130, ale nevím jestli nepůjdu do kratšího, přitom rám nijak malej nemám.

    0 0
    • fousac  

      si tak jako myslim, ze bude hlavne zalezet na delce ramu a urceni biku… ale pokud te to tak zajima, tak merim asi 184 a predstavec sem jeste nemeril, takze nevim..

      0 0
    • Radek Broz  

      180cm(asi)/40mm Tohle opravdu nema s vyskou co delat.

      0 0
    • Meesha  

      To zalezi na tobe, jaxe na tom budes cejtit. Nekdo radsi kratsi predstavec, nekdo delsi, nekdo strmejsi… Proste ciste individualni vec. Ja mam 183 a vozim 10cm

      0 0
    • BB  

      moje zkušenost je taková, že s kratším představcem se mi kolo lépe ovládá, než když jsem měl dlouhý. Měl jsem krátký, malý rám a dlouhý představec 14 cm, pak jsem přešel na dlouhý rám a současně na představec 10 cm. Výsledek je takový, že dlouhé kolo je klidné ve sjezdech, nezvedá se ve výjezdech a přitom se lepe ovladá v technických pasážích právě díky krátkému představci.

      0 0
      • Radek Broz  

        Se vsim souhlasim, ale urcite neni pravda, ze diky kratsimu predstavci se bude kolo mene zvedat ve vyjezdech – opak je pravdou. Diky kratsimu predstavci posouvas teziste o neco vic dozadu a nadlehcujes tak predni kolo. Za to muze ta vymena ramu, ale ne predstavce.

        0 0
        •  

          dovolil bych si polemizovat, ano zkrácením představce se posune těžiště dozadu, ale také působíte na přední kolo kratší pákou, což má za následek, že je potřeba větší síla na ono nadzvednutí předního kola, ale ve finále se to vynuluje, jelikož se posune i to těžiště…

          0 0
    • Sirenna  

      Ja mam 167cm a predstavec vozim kostku, tagze to mam kratoucky a hravy :)) Lip se mi zataci mezi stromama a dobre se to zveda na zadni :)

      0 0
    • zirecek  

      202cm / 10cm

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.