• J!ndrA

    Ahoj, mám v plánu zaslat vidlici RS Reba SL na úpravu k Milanovi, láká mě, i podle kladných zkušeností ostatních, zvednout vidli na 115mm, ale mám kapek obavy jestli by se nezhoršila celková geometrie kola.

    Nyní mám vidli na 100mm sag cca 2cm a nafoukanou tak že chodí cca max na 9 cm zdvihu. Nejsem žádný chrt a spiše jezdím pohodovku a užívám si terénu, takže bych vetší zdvih uvítal.

    Kolo mám Cube LTD Team 18" ročník 09, hledal jsem obrázek s geometrií, který by mi možná pomohl, ale marně.

    Kdyby jste někdo měl zkušenost se zdvihem 115 na geometricky podobném nebo ještě lépe stejném kole, tak sem s ní :) budu vděčný za každý názor, děkuju za pomoc při rozhodování.

    0 0
    • kubad  

      Nemel by to byt problem, snizit zpet to muzes kdykoli. Takze skusit a uvidis. Osobne bych k ht nechal 100, ale je to vec toho jak jezdis a co potrebujes.

      0 0
    • TJK  

      z vlastni zkusenosti (Marzocchi XC 700 sl stavitelna 90–130mm) rozdil 100–115mm podle me extra nepoznas… ale treba se mylim, mel jsem jen SIDa na 100mm a jinou RS vidli jsem nejel

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.