Přestavba CUBE ltd race one 2015 - 1/11 - 1/12 ?

11 nepřečtených
  • vrbata85

    Ahoj,

    vlasním horské kolo CUBE LTD race ONE 2015 , chtěl bych přestavět na 1/11 nebo 1/12 … lze tato přestavba provést ??? alespon 2placky ve predu v krajním případě … kolo viz odkaz jen na 29 kolech

    http://cykl.cz/…ltd-race-one

    moc děkuji za rady.

    J

    Anketa: přestavba?

    1x
    25%
    2x
    50%
    0 0
    • Kouba_2005  

      Jde ledacos, záleží ale na tom, co od toho očekáváš a kolik do toho hodláš investovat.

      0 0
    • HT Adam  

      Osobně bych to předělal na nové Shimao M5100 a dal M8000 páčky

      Popřípadě deore/Slx 12, taky s XT páčkama, to ale budeš muset přepléct zadní kolo na náboj s microspline ořechem

      0 0
      • Smazaný účet  

        Taky bych zatím zůstal u 1×11 na klasickém HG ořechu. Páčku bych volil XT8000, přehazovačku Deore M5100 a dvanáctkový řetěz ze sady Deore 6100. Převodník libovolný NW z Ali. Kazeta je u mě zatím s otazníkem. Teď vozím 11sp Sunrace 11–50 a jsem spokojen. Se současnou přehazovačkou XT8000 to chodí jedna báseň. jen ty dva největší alu pastorky se docela opotřebovávají. Doufal jsem, že budu moci nasadit kazetu Deore 5100 11–51, ale po zkušenostech kolegy z práce jsem docela v rozpacích. Hmotnost kazety je docela tragická – 620g a navíc se kolegovi kazeta po cca 300 km (14 dnů používání) prakticky rozsypala. Nýty, které unášejí největší pastorky, se tak vyčvachtaly, že s pastorky lze lehce hýbat rukou. Takže zatím asi zůstanu pořád u Sunrace.

        0 0
    • kokabura  

      Chtel sem prubnout 1×11 a nic neresit..jede­nactkova kazeta 11–51, prevodnik cinan.. vsechno ostatni zustalo netkute. Cena 1800,–

      0 0
    • Markony  

      Za mne 2×11.

      0 0
    • Tomas_82  

      S dvoupřevodníkem si nijak nepomůžeš, vepředu budeš muset řadit ještě víc než teď. Za mě určitě 1×12, za 8000Kč můžeš koupit buď kazetu Sunrace nebo Sram 11–50/51 a dát hazku a řazení Shimano XT. Převodník je vcelku jedno – namontovat na stávající kliky. Důležitá bude volba řetězu, mě na kazetě Sunrace 11–51 dobře chodí Sram X01 a někdo tu ještě doporučoval KMC, Sunrace mě sice fungoval dobře, ale vydržel málo. Naopak to moc nechodí se Shimano. Nebo nechat přeplést zadní kolo na náboj s Micro spline a dát tam komplet Shimano Deore/Slx.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.