CANNONDALE Rize 120 3 2012 prosím o kritiku :)

31 nepřečtených
  • Milda.dj

    Ahoj, vybírám kolo v ceně kolem 30 000 – 35 000,– a tohle by se mi docela líbilo http://www.mojekolo.cz/…e-120–3–2012#… . Prosím o stručný popis kvality rámu, komponentů, tlumiče a vidle. Popř. pokud bych ho koupil za kolik by se daly ty horší díly prodat a koupit lepší. Nebo prosím poraďte. Zdvih požaduji kolem 120 – 130 mm a rám velikost 16 – 17" moje výška je 164cm. Dík Milan

    0 0
    • Azmir  

      Asi každý ti tu řekne, že za ty prachy to žádná extratřída není bo canon.

      Co bazar neuvažoval si? To je podle mě ted asi nejlepší varianta, jinak od té doby co zdrahlo euro tak canyon a podobné jsou tak až okolo 40 tis.

      Radi bych se poohlédl teda jinde.

      0 0
    • Smazaný účet  

      americkej Author :-)

      0 0
    • nitraq  

      Jel jsem na RZ 120 XLR 2 a rám s tlumičem fungoval dost dobře. Tam ale byl nějakej tlumič od foxu, otázkou je, jak to bude chodit s tímhle x fusionem. Škoda, žes nehledal na podzim, to se dal koupit RZ 120 2 za asi 36.

      0 0
    • Smazaný účet  

      cannondale bez lefty neni cannondale ale zase na druhou stranu mozna budu mit na prodej lefty i vyplety…

      Jinak ja jsem jezdil na 140mm verzi a chodilo to hodne pekne. Ram nebyl uplne tak tuhej jako muj karbonovej ale kolo to neni spatne. Samozrejme tohle osazeni je entry level…

      Mrkni na bazar tam se valelo podobnych kol… hlavne pri koupi bazaroveho cannondale chtej Warranty card.

      0 0
      • maajkee  

        Jestli myslíš carbonovýho Rushe, tak to je zrovna kolo který se kroutilo snad nejvíc co jsem jezdil. Hlavně teda zadní stavba je strašně měkká a ve spojení s jednočepem se to fakt kroutilo fest.

        Rize 120 jsem měl chvíli půjčenýho v Rychlebách, přišlo mi to fajn, ale nějak víc jsme to neprojel, každopádně taky mi to přišlo měkčí, ale to třeba i Camber od Spešla. Třeba Sensor od GT byl mnohem tužší.

        0 0
        • Milda.dj  

          Tady jde o to že v bazarech je prd :D koukám na sbazar.cz, bikeforum, cyklobazar.cz a jinej solidní neznám ani nenašel. Dokonce už začínám uvažovat o nějakym slušným HT-čku páč jsem si vědom že na fulla je i 35000 málo :/ Koukal jsem na canyon nerve AL6.0 ale ten je za cca. 38000 což už je pro mě dost masakr i těch 35 je dost. Našel jsem i na mojekolo parádní testovací kola (konkrétně zn. Ghost), ale všechny co by byly dobrý jsou na mě moc velký :/. Doporučil by někdo místo fulla nějakou mašinu do 30k i když full je na prvním místě ;)

          0 0
        • Milda.dj  

          Tady jde o to že v bazarech je prd :D koukám na sbazar.cz, bikeforum, cyklobazar.cz a jinej solidní neznám ani nenašel. Dokonce už začínám uvažovat o nějakym slušným HT-čku páč jsem si vědom že na fulla je i 35000 málo :/ Koukal jsem na canyon nerve AL6.0 ale ten je za cca. 38000 což už je pro mě dost masakr i těch 35 je dost. Našel jsem i na mojekolo parádní testovací kola (konkrétně zn. Ghost), ale všechny co by byly dobrý jsou na mě moc velký :/. Doporučil by někdo místo fulla nějakou mašinu do 30k i když full je na prvním místě ;)

          0 0
          • Azmir  

            Bazar není o tom, že koukneš a hned koupíš, musíš čekat na dobrou nabídku, může se objevit za den nebo taky za půl roku, záleží jak s koupí spěcháš, nové kolo můžeš koupit dycky, být tebou bych ještě tak měsíc počkal, jestli se něco na bazaru neobjeví, ještě koukni na mtbiker.sk i na sbazaru se občas něco najde. Jinak to co mám v profilu se vešlo do těch tvých 30, bohužel u tebe je problém s velikostí, Ska zas tak moc na bazaru nejsou, často vídám třeba giant reign v Sku, ale to už jsou na tebe asi moc velké zdvihy.

            0 0
            • mtucek 1  

              Nebo se koukej po prodeji testovacich kol , ktere maji plnou zaruku , treba na koloshop.cz / meli cannony za docela prijatelne ceny/ nebo jeste jsem

              je videl u cyklo prodejny v Radotine.

              0 0
          • nitraq  

            Když koukáš po Sku, co tenhle bazarovej Canyon na místním bazaru?

            0 0
    • daywak  

      Ahoj, jezdím tenhle bike. Měnil jsem řidítka, představec,pe­dály,kola,sedlov­ku za teleskop, přidal napínák řetězu. Teď je to parádní kolo a nemám s ním problém.Lehký, dobře jedoucí bike.

      0 0
      • Milda.dj  

        A co říkáte na tohle Cube AMS 125 http://www.sbazar.cz/…amsodpruzeni

        Díky

        0 0
        • Azmir  

          Za ty prachy rozhodně žádná výhra, to můžeš mít podobně osazené nové, akorát tam nebude fox vidle, pokud by to bylo v top stavu tak kolem 25 tis by se o tom možná dalo mírně uvažovat.

          0 0
          • Milda.dj  

            To si taky myslim, hlavně nemůžu najít žádnej odkaz na ten model a je to dle mého názoru rok 2009 – 2010. A pokud o nějakym obdobnym Cube víš pošli mi prosím odkaz. Nebo nemam brát Cube?

            0 0
            • Azmir  

              Vzal bych rám tady a poslal ho hnojovi a at ti to nějak osadí.

              0 0
              • maajkee  

                No, z toho bude určitě nadšenej :) Na rámu většinou bývá při stavbě největší marže.

                0 0
                • Azmir  

                  Myslím si, že hnoj je s touhle variantou úplně ok ;-)

                  0 0
                  • maajkee  

                    Třeba jo. On se pohybuje v trochu jiných maržích než my low-cost stavěči :)

                    0 0
                  • Milda.dj  

                    A co tohle kolo stálo by za řeč? Jde hlavně o to, že většina bazarovek je v okolí Brna a já jsem z Karlových Varů. Díky za radu http://www.cyklobazar.cz/…ove-11–48kg/ docela slušnej a vstřícnej majitel a prý pracuje v Giant pobočce Brno a prý dá i záruku na rám i komponenty. Stavěno prý na podzim.

                    0 0
                    • Azmir  

                      Za ty prachy dobrý stroj.

                      0 0
                      • Milda.dj  

                        Takže myslíš že by za to stálo jet se mrknout do Brna. Má to podobnej rám Giantu žejo? Takže výbava sram je dobrá a vidle manitou?

                        0 0
                        • Vilém  

                          Ram podobnej Giantu? Ale jo, jsou tam trubky, prepakovani a tlumic:)

                          Ale jinak vcelku pekny, jen ty kola jsou vcelku divoce zapleteny, ale asi ten co to pletl mel nejaky duvod.

                          0 0
                          • Vilém  

                            Jo a jeste koukam, ze ta velka pila vypada jako by byla kvalitne sjeta, ale to je mozna jen fotkou.

                            0 0
                          • Milda.dj  

                            Sory myslel jsem Giant Trance ten rám všude chválí tak proto se ptám jestli maj něco společnýho…

                            0 0
                            • Azmir  

                              Takhle to nemůžeš brát, je to jiný systém, jiná značka, každý si to dělá po svém, ale fuel ex je hodně dobrý full, nebál bych se toho.

                              0 0
                            • nitraq  

                              Maj společný to, co píše Vilém – trubky, přepákování, tlumič:) Jsou to dva odlišný rámy, ale oba fungujou velmi dobře. Tohle je dobrá nabídka.

                              0 0
                              • Milda.dj  

                                Chápu jsem jen pokročilejší laik :D a jinak Viléme co myslíš špatným výpletem spíš v čem je špatnej? A ještě se chci zeptat jaký jsou vidle Manitou fungujou dobře? A komponenty jsou tedy OK?

                                0 0
                                • Vilém  

                                  Nerikam spatnej, jen je zadni kolo zapleteny tak, ze se draty krizi pres ventilek, coz se bezne nedela. Muze to mit dva duvody, bud ten co to pletl nad tim vubec nepremyslel, nebo premyslel a timto se snazil udelat kolo pevnejsi (dira pro ventilek je nejslabsi misto rafku). Precijen ty rafky jsou vcelku gramarina a pod nekym tezsim by to nemuselo delat dobrotu.

                                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.