• Crusoer

    zajimavé odkazy

    0 0
    • Crusoer  

      kola 2013 – váha i v kg

      http://eliflap.wordpress.com/…esi-weights/

      0 0
    • Stingray  

      co je natom zajímavého?

      0 0
    •  

      Cannonem tam / vlakem zpátky Ha Ha

      0 0
    • HOAX  

      konečně všechny pohromadě ale ten design je zas o rok zpět

      0 0
    • Breakpain  

      Dají se někde sehnat servisní intervaly kola s leftynou?

      Nevím proč, ale Cannon mi sedí geometrié zatím nejvíce, jen ta cena :( …

      0 0
      • kubad  

        staci si stahnout manual, tam to mas

        0 0
        • Breakpain  

          Díky … hmmm 25 hodin reset těch ložisek jehličkových … Náhodou netušíš/te někdo, jestli tohle je děláno pro běžného uživatele? Do klasické vidle nelezu … dávám ji do servisu.

          Tzn. ten „reset“ zvládnu bez problémů, nebo je to opět něco pro servis? Netuším co to všechno obnáší a o tom kole uvažuji, ale chci jednoduchý servis … Pokud by to bylo jen povolení šroubů, srovnání a zase zadělání, není problém, ale jestli na mě bude téct olej a podobné věci, tak to už se mi nelíbí (v paneláku nemám chuť to dělat).

          0 0
          • kravjec  

            reset znamená vypustit vzduch vyšrubovat vrch vidle lock s tím víčkem a několikrát se spodní nohou trhnout práce na 10 minut a rozhodně to nedělám každých 25h provozu,zkus si najít manuály ostatních značek a budeš se divit co bys podle výrobce měl dělat :))

            0 0
            • Breakpain  

              Hm, tak to je v pohodě, to se nikde nic nezašpiní atd … žádný olej nepůjde ven … to jsi mě potěšil ;)

              Jen ta cena :D … tak šetřit …

              0 0
              • pustipav  

                Podle mě bych to nezzbošžťoval a rozhodoval se podle pořizovací ceny a podle toho jak to sedne…

                Náklady na servis budou podobný jak Fox, RS…, s tím že ale u Lefty bych se osobně do vnitřností nějak nepouštěl, je potřeba spešl vercajk a pakliže to zdrbe servis, tak je za to aspoň zodpovědnej :D

                Reset ložisek dle doslechu nic složitýho, ale ve většině případů ani nic častýho.

                0 0
                • Breakpain  

                  Klasický servis je OK – to bych nechal opět „chochům“ od fochu …

                  Jen ten reset jsem četl, že je občas potřeba – tak aby to šlo i „doma“.

                  Cena je něco jiného, tam je to zklamáním – bohužel Canonny mi obecně sedí, jendoho už mám a teď půjdu na testovačky ;) … bojím se, jestli sedne jako prdel na hrnec :D, to bude krve z prasátka …

                  0 0
                • borda  

                  Naklady na servis, pokud si ho nedelas sam jsou rozhodne vyssi, nez u RS i toho Foxu. Pokud se neco podela, naklady jsou vyssi takrka radove.

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.