Brzdy XTR BR-M9020 Trail - tuhý chod

27 nepřečtených
  • riven

    Zdravim,

    měl bych dotaz na někoho, kdo vozí tyhle Brzdy XTR BR-M9020 Trail.

    https://www.kupkolo.cz/…zadni_z5960/

    Teď mi přišli, jedna věc, že místo krabice zabalený v bublinkový folii, ale když jsem zkoušel lehkost

    páky, tak jdou hodně ztuha. Je to normální? Ještě nejsou namontované na kole.

    Vím, že když jsem zkoušel nějaké XTR na kolech, tak chodili

    naprosto lehounce, tady jdou hodně ztuha. Nastavuje se lehkost páky nějakým šroubem, nebo při odvzdušnění?

    A mají bílé pístky.

    0 0
    • novas752  

      A nemáš náhodou mezi destičkama ten plastovej bazmek co tam je místo kotouče? :) Bez toho aniž bys to strčil na řídítka poznáš imho kulový.

      0 0
    • Idas  

      Vrat to a mas klid, kdyz ti posle nekdo brzdy za 6000KC bez originalni krabice tak je mi to podezrely.

      0 0
      • goofy  

        :-D

        Za 6000 je to bez krabice úplně běžné… S krabicí by to bylo za 9500…

        0 0
      • kubad  

        Jako ze to je čínský fejk?

        Lol

        0 0
        • riven  

          Fejk to nebude, zrejme nejaka oem verze ve vetsim mnozstvi. Brzdy pojedou zpatky, na novem kole budou sram level tl brzdy, tak jim dam sanci. Ma nekdo zkusenosti s ice kotoucema a sram brzdama?

          0 0
          • novas752  

            oem verze spociva v tom, ze neni zabalena v krabicce ale jenom v pyptliku. :)

            0 0
          • DaD  

            Funguje to naprosto v pohodě. Vozím to, dost brzdám nakládám a brzdí to velmi dobře.

            0 0
          • bimjeam  

            No tak to si teda fakt pomôžeš tými Levelmi :D :D Veľa šťastia

            0 0
            • DaD  

              Level jsou dobré brzdy a nemají zdaleka takové problémy jako nové Shimano brzdy. XT jsem musel po druhé reklamaci prodat za hubičku, protože jsem k nim naprosto ztratil důvěru.

              0 0
        • riven  

          Ice kotouce uz jsem koupil.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.