• Paja

    …na přání pana Maňáska

    0 0
    • pepek  

      Tak v tom případě mohu nabídnout zcela nový trail, který překlenuje dosud mírně volejnatý úsek mezi dojezdem modré pod kopcem, jezírky a výjezdem ke krmelci, který jsme dosud řešili částečným áčkem. Nyní lze pokračovat krásným, vrstevnicovým trailíkem až pod krmelec, kde začínají ty pravé, překrásné šperky.

      0 0
      • Paja  

        Myslím, že Maňásek bude štěstím bez sebe ;)

        0 0
        • pepek  

          Nepochybně

          0 0
          • Dejv94  

            Tak kdy a kde?

            PS: zítra musím zas do školy, tak by se to hodilo v odpoledních hodinách…

            0 0
      • Jaroslávek  

        Konečná otázka odmražování ledničky vyřešena, doufám.

        Ad trailik) ty šperky se ti bortí

        Ad klacky) snažil jsem se

        Ad dojezdovka) takový nehorázný štěstí mě snad ještě nepotkalo, aby byla 3oo m od baráku

        Ad polífka) provoněl jsem domov zdravým česnekovým odé

        Ad pivo) Dalešice u mě dobrý.

        0 0
        • RomanH  

          Tak hadam, ze jste byli v Jednicce – ja tam jdu dneska vecer.

          No a co ta lednicka ?

          0 0
          • Smazaný účet  

            Byli jsme hier: http://www.grillhouse.cz/

            0 0
            • Polka  

              Tak to ste si dali cesnekove koleno za 17,– ni? :)

              0 0
              • Smazaný účet  

                Zřejmě cena za 100g.

                Ale Poutník přes 30,– to je zlodějina, u Dalešic plzeňská cena už nepřekvapí…

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Taky se mi zdálo, že mám dneska nějak prázdnou šrajtofli. Zbyly mi tam ale stravenky, ty jsem měl udat.-)

                  0 0
                • Jaroslávek  

                  P.S. tuto knajpu pamatuji ještě jako hospoda u hřiště, cenově to bylo jinde, taky tam včera moc lidí nebylo.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    On tam ještě nějakej podnik je (před těma lítačkama doprava) …

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      Tam býval v podzemí nějaký bar, jméno si nepamataju. Brnkávali tam country občas.

                      0 0
                      • mastihuba  

                        takže takovej senior club :P

                        0 0
                        • Jaroslávek  

                          To mluvím o době před 2o-ti lety, to jsem zdaleka nebyl senior.

                          0 0
                      • Polka  

                        Ted sem si uplne vzpomnel, ze ten grillhouse docela vylepsili a ze sem se tam kdysi poradne vozral :) Ten bar, mas na mysli Chicago bar ne? To country nas tam dycky sralo. Tam sem dal poprve v zivote deset skopku a v osum vecer sem se spokojenej klatil dom :-D Joo to byly casy.

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          Krásný vzpomínky :-)

                          Já si pamatuju svoje úplně první U Kořínků na slunku, po třetím už jsem jim zdobil zahrádku…

                          0 0
                          • Polka  

                            To bylo nekdy v 18–19ti letech mam dojem po nake brigade, tehda tam tocili Regenta, zacli jsme ve ctyri odpo a vypadli v tech osum :) Na zdobeni taky obcas doslo.

                            0 0
                          • Excel  

                            U Kořínků jsem chlastával v minulým století v devadesátým­čtvrtým :-)

                            0 0
                            • Jaroslávek  

                              Ale hoši vy mě překvapujete, vy už taky něco pamatujete, za mých mladých let se tomu říkalo čtverec.

                              0 0
                  • scoty  

                    Na place, soudruhu, Na place…;-):)

                    0 0
                • Jaroslávek  

                  P.P.S. Pošli mi odkaz na tu tvou sedlovku prosím.

                  0 0
        • pepek  

          1-Velké plus za snahu o úklid

          2-šperky jsou OK

          3-Ovšem, soudruzi, spotřeba 10 litrů/100km je poněkud vysoká.

          0 0
          • Jaroslávek  

            Dovolil bych si podoktnouti k mapičce pro neznalé soudruhy: jak vidno příjezd by se nabízel shora od branky do obory na začátek vyznačeného singlu. Ale my sjeli po MTZ cca doprostřed, pak jeli po singlíku na začátek a zase pěkně z5 celý. To jsi mě fakt rozesmál po prohlášení: ten sjezd na začátek je přece volej!

            0 0
            • Paja  

              Pravda s tím nás soudruh trochu zaskočil a málem jsme propadli trudomyslnosti po tom, co jsme na ten zacatek trailu došli, zpátky to už byla pěkná technická jízda, ikdyž musím říct, že mě víc baví ty trošku prošláplejší cestičky než ty homepatický, na kterých člověk bojuje s rovnováhou na sypajícím se svahu.

              Sice jsem toho narozdíl od vás dvou brigádníků moc neuklidil (některý ty kmínky bych tam naopak schválně nechal), zato jsem o to víc nafotil…;D

              Ad 3–4: nebere na nás klacek, jen pomáhá soudruhovi z nějž na dalším snímku kouká jen…část;)

              Ad 5: ale bylo mu divný, že v lese moc nevidí…

              0 0
              • Jaroslávek  

                Ty skla jsem mohl vyměnit, máš pravdu. Líbí se mi názorné ukázky, že na Holydné všude cesty jsou.-) Proč kráčí vedoucí a nejede ?

                0 0
              • Baba-Ji  

                píšete o objevu nějakého nového trailu a zatím na fotkách vidím akorát stahování dřeva na zimu z útrob hlubokého lesa, prostého byť jen náznaku jakékoliv pěšinky

                ?

                ..

                 

                _

                0 0
                • pepek  

                  Ta pěšina tam je. To, že ji nevidíš, je dáno pouze nedokonalostí Pájovo telefénu. Někteří soudruzi sice tvrdí, že tam nic není a aby toto tvrzení ospravedlnili, tak si pro jistotu vezmou brejle pro slepce, přes které nevidí ani stádo muflonů.

                  0 0
                  • mastihuba  

                    neni duležitý jak to děláš, ale jak u toho vypadáš :)

                    0 0
                  • scoty  

                    Taky jsem v út čistil les, ale o kousek jinde…nový sjezdík je super…oko nejednoho soudruha by se zalesklo potěšením..:)

                    0 0
                    • jonys  

                      Kdy pojedem?

                      Mimochodem: ve st jsem se namotal mezi soudruhy sjezdaře na jejich traťe, co maj v tom lese mezi Kampushumnama a Riviéra cyklohighway. Znáš? Jsem tam byl vcelku marnej, neznaje terénu jsem většinu překážek objížděl…ale po pár pivech by to mohlo mít šmrnc!

                      0 0
                      • pepek  

                        Tak ta dvě piva ti rád zaplatím, když to pak dáš všecko, včetně toho obr-skoku za hranici dohlednosti.

                        0 0
                • Jaroslávek  

                  Ono je to úplně jedno, já je dycky dojel prostě napřímo, akorát musíš dávat bacha na ty klacky.-)

                  0 0
              • rock  

                homeopatická cestička

                :-) … krásná fráze

                0 0
              • Jaroslávek  

                P.S. Z komentáře pro mě vyplývá fakt, že zas taková nirvana to nebyla.-)

                0 0
                • Paja  

                  …no, jak kdy, sjezdy jsem si za pepkem hodně užil, chvilkama jsem měl i pocit, že mě brzdí;D

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Sjezdy jsou jasný, spíš ty vrstevnice co mají do 3o cm šíři.-(

                    0 0
                    • pepek  

                      Kecáš, některé měly i 15 cm. Zjistil jsem, že v těch traverzech hodně pomáhá tapered krk. Když k tomu přidáš i pevnou osu, tak to možná vyřeší tuto tvoji zvláštní fobii z úzké cestičky.

                      0 0
                  • pepek  

                    chvilkama jsem měl i pocit, že mě brzdí – v tvém věku bych to dával stejně i na skládacím kole Eska. I přes toto tvoje fópa jsem vyhrabal tu redukci, leží tady vedle.

                    0 0
                    • Paja  

                      O tom nepochybuji, chtěl jsem tím jenom říct, že se mi s kopce jezdilo tak dobře, že jsem neměl vůbec problém držet se s takovým sjezdařským démonem na jeho domácí trati ;)

                      0 0
            • Paja  

              šťasný usměvavý člověk…ikdyž to nebyl gulášek;)

              0 0
            • pepek  

              Řešení Maňasova problému zde:

              0 0
              • scoty  

                Zimój ja guljáju taky na Holedné…

                Budeš mně to muset ukázat. Vím, že to tam je, ale jel jsem to zatím jen na běhnách…:)

                0 0
              • Paja  

                No vidíš, že to jde…;)

                0 0
              • Jaroslávek  

                Je to sice hezký, že pečuješ o můj bikerský rozkvět, ale nevím jestli to padá na úrodnou půdu. Včera jsem se vrátil z Toskánska a ty asfalty mě fakt rajcujou.-)

                0 0
                • RomanH  

                  Dohodli jste tam s Mirkem na jachte nejake dalsi opravy ulic v okoli Botanicke ? Ja bych to tam jeste na nejaky cas protahnul :-)

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Počkáme přes zimu. Vše pro spokojenost občanů, že ? -)

                    0 0
                    • mastihuba  

                      onehdá jsem na tebe myslel, když jsem se tam motal jak *****. Ale nadruhou stranu by mi včil dobře vycházely měření na kotlářské. :D

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        Chceš-li zařídit nějaký dobrý měření, není problém.-)

                        0 0
                        • mastihuba  

                          super v úterý potřebuju zastavit dopravu na dráze v kroměříži :D

                          0 0
    • mastihuba  

      počasí je vohovně, sem dnes chtěl vyjet a asi to skončí gaučingem.

      0 0
      • pepek  

        Počasí bude OK Akorát mi to kolo koliduje se Spa.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Si pořiď záznamové zařízení, zkoukneš to pak bez reklam…

          0 0
    • Excel  

      Komorní vyjížďka dnes ve 13:03, lávka u OBI v Bastru.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Nemaj U Klimešů od dvou?

        0 0
        • Excel  

          Právě proto v jednu!

          0 0
          • Smazaný účet  

            Tak já na to se*u, řízlej bok pláště už mám volaký rozšklebený :(

            0 0
            • JSt  

              vlastovky?

              0 0
              • Smazaný účet  

                ?

                0 0
                • JSt  

                  tak to zkusim po nemecky… schwalbe? ;-)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    jak jinak…

                    0 0
                    • JSt  

                      nepoucitelni… na schwalbech generalne, pythonech a starych vajldgryprech se malokdy sjede vzorek. :-))

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        Já jsem totálně nepoučitelný, objednal jsem Rubenu :-D

                        0 0
                        • JSt  

                          tak ty budou pro zmenu hazet :-P

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Až mě to nasere, tak se vrátím ke Contíkům z dušama…

                            0 0
                            • JSt  

                              ty mivaji vadny boky z vyroby. :-P

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                Takže, jaké je resumé?

                                0 0
                                • DaSnail  

                                  maxxis, wtb… ;o)

                                  0 0
                                  • pepek  

                                    maxxis nejede, wtb jsem taky řezal. Je to peklo.

                                    0 0
                                    • RomanH  

                                      By me mezajimaly ty nove Maxxis Brentjensen :

                                      http://www.maxxis-tires.cz/…jens-a490-xc

                                      a

                                      http://www.maxxis-tires.cz/…jens-m490-xc

                                      0 0
                                      • Excel  

                                        Mně to přijde, že to bude za chvilu sjetý.

                                        0 0
                                        • RomanH  

                                          Tak ta verze MUD na predek by nemusela. Obecne jsem mel s Maxxisama nejmene problemu, ale vsechny teda mely lehce pres 500g (520 – 580).

                                          0 0
                                          • JSt  

                                            jak rikas. s maxxikama nejmin problemu – teda konkretne zatim zadny. tuk tuk. ;-)

                                            0 0
                                            • Karaya  

                                              Až na to, že CrossMark Exc na FRM3 je moc volnej a nejde tam dát. Tak musím jezdit na WTB a už mám řezanec, jakej jsem s Maxxisem nikdá neměl.

                                              Ten CM má 490g v 2.1.

                                              0 0
                                              • pepek  

                                                Ale podle všeobecně platného názoru BF, crossmark nejede, ale zato ani nedrží.

                                                0 0
                                                • RomanH  

                                                  Ale tak CM jede a vzadu je dobry (na predku pravda ustreluje), ale NR je rychleji, na snehu drzi lepe a vsude jinde drzi minimalne stejne jako CM. Akorat s tim mlikem ho na 17tce rafku musim foukat vice nez CM, jinak podfukuje a v zatackach na asfaltu plave.

                                                  Hodnotim sice tu prostredni verzi CM, ale ta 120ti TPI se hmotnosti blizi papirovym Schwalbinam.

                                                  0 0
                                                  • Paja  

                                                    Podfukuje? To jako že ti uchází vzduch kolem patky?

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Ano, treba v nejake hodne kamenitem / korenovem vrstevnicovem svahu. Ono se to deje i s jinymi plasti (zcela vyjimecne, uz se to tu rozebiralo), ale u podhusteneho NR je to castejsi.

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    To je naka chyba, to by nemelo.

                                                    0 0
                                                  • JSt  

                                                    nic dramatickyho, kdyz se ti ufoukne predek a smotas se. ;-)

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    To i tak :-) A nechci se rouhat, jinak bych neco napsal ;-)

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    Řekl bych, že na to mají dost vliv ty obyčejný ráfky. Sice jsem v posledních několika letech krom NR jezdil jen pláště od Conti, ale na UST ráfkách někdy NR drží tak, že málem nejde sundat, kontíky vyhodíš z patek proti tomu celkem snadno. Ale i tak nebo spíš právě proto mě překvapuje, že by právě NR podfukovaly víc než jiný pláště…

                                                    0 0
                                                  • Excel  

                                                    Hoši, už jděte s těma pláštěma do ******, chudák Maňas. :-)

                                                    0 0
                                                  • Jaroslávek  

                                                    DÍKY ! Nemají žádné ohledy ti mladí dneska.

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    Co ti na tom tak vadí? Číst to přece nemusíš…

                                                    0 0
                                                  • Jaroslávek  

                                                    Počkej až si to přestane načítat …

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    Jestli myslíš kvůli telefonu, tak n97 je v nemocnici a mám teď půjčenej švárův starej htc desire, kterej s velikostí vlákna něma problema…;)

                                                    0 0
                                                  • Jaroslávek  

                                                    Tak to jo.

                                                    0 0
                                                • obda  

                                                  Tak za mne CrossMark jede slušně. A subjektivně mi víc plave NR, vozím teda bezduše a nižší tlaky. Pocitově je mi tak příjemnější CM, ale v zásadě spokojenost s oběma.

                                                  0 0
                                                  • Smazaný účet  

                                                    Zrovna jsem se vrátil z benzinky a přemýšlím, jestli ty o trochu lepší vlastnosti bezduší stojí za to…

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    já po vašich zkušenostích přemejšlím jestli má cenu dávat bezduše na obyčejný ráfky, mám totiž chuť koupit sadu ventilků a udělat bez duší i zimáka :)

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    tak tady nevim, nejde o obyc rafky, tak to vozim uz 2 roky, ale o fakt mrazy (v zime mi to subjektivne mizne rychleji) a cetnost vyuziti.

                                                    0 0
                                                  • Paja  

                                                    S UST ráfkama je instalace snazší, ale tos asi slyšet nechtěl ;-)

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    stoji

                                                    0 0
                                                  • obda  

                                                    Zatím věechno bez problémů nafouknuto bez pomoci běžnou dílenskou pumpou. Kompresor jsem nikdy nepotřeboval. Origo NoTubes pásky :)

                                                    0 0
                                                  • Polka  

                                                    To ses snad druhej, kdo nepotrebuje kompresor. Ja su ten prvni :)

                                                    0 0
                                                  • rock  

                                                    Dělá se Crossmark v bezdušovým provedení, nebo je to jedno a dáváš tam obyč ?

                                                    Ráfky mám ZTR, ty jsou na to připravený, ale nerad bych se ochudil o možnost nafoukat to doma naprosto v pohodě dílenskou pumpou bez nutnosti kompresoru. Se Schwalbe, co mám teď (RoR, RR, oboje 2.25), žádný problém v tomto směru není.

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    dělá se v UST váží 700g viz stánky aspire

                                                    0 0
                                                  • obda  

                                                    Dával jsem obyč.

                                                    0 0
                                                • Karaya  

                                                  Mně teda CM jede spíš lépe než NR a taky líp drží a je podstatně odolnější. Vozil jsem ho teda jen vzadu, jak by se choval vepředu nevím.

                                                  0 0
                                              • JSt  

                                                v tom vazne nevidim problem :-P

                                                0 0
                                    • DaSnail  

                                      vidiš to moc pešimysticky ;o)

                                      0 0
                                • les  

                                  http://www.maxxis-tires.cz/…e-xc-ikon-xc

                                  V šedesátce,ta 120 je stejně přecitlivělá jak vlašťovky.

                                  0 0
                                • Dejv94  

                                  A co pláště Specialized nebo GEAX?

                                  0 0
                                  • Paja  

                                    Název GEAX se před pepkem nesmí ani vyslovit ;)

                                    0 0
                                • JSt  

                                  resume je jasne. kdyz chcu gumu, kerou hned nefiknu, nesahnu po necem pod pul kila s tenkym bokem. ;-)

                                  0 0
                                  • Polka  

                                    Vsak schwalbe 29 maj 570, tak co resite :-D

                                    0 0
                                    • RomanH  

                                      No prave :-) Idealni vaha na spolehlivou 26tku.

                                      0 0
                                      • Polka  

                                        Ja s nima nemam posledni dva roky s mlikem zadnej problem.

                                        0 0
                                        • JSt  

                                          nekdo praska kosti, druhej reze plaste. to si nevyberes…

                                          0 0
                                          • Polka  

                                            ty dovedes dycky pekne vybocit :)

                                            0 0
                      • mastihuba  

                        ja mam doma sjetyho NN z roku tak 2008 a ještě se jej chystam dojezdit na zimaku. Včil mám vepředu NN a v zadu RaR a počitám že je sjedu voba domrtě. Všecko na mlíku a všecko pohodička bez defektů. Taky je nehodlám sundávat dřív než je vojedu. To jen tak aby řeč nestála a někdo netvrdil že schwalbe je uplně nahovno.

                        0 0
                        • pepek  

                          Musíš jezdit hrozný voleje :-)

                          (Ale ty RaR2,25, co mám teď taky drží. Mají grip, dobře jedou, akorát mizí před očima.)

                          0 0
                        • JSt  

                          rouhani se tomu rika :-D

                          0 0
                          • mastihuba  

                            no před sudetama bych to neměl dělat :D

                            0 0
    • jonys  

      Kluci, jestli někdo něco chcete z kupkola, tak mi to hoďte dneska do mailu – pošta napůl (nebo vemte za 2600,– a grátis).

      0 0
    • Jaroslávek  

      Přání jsi mi splnil sice, ale vidíš výše. Ti lumpové jsou nepoučitelní, zas tady budou řešit nějakou gumopryž …

      0 0
      • pepek  

        No ale co říkáš na ten nový, luxusní, nekonečný trailík?

        0 0
        • Jaroslávek  

          Myslíš, že ho JÁ najdu ?

          0 0
          • pepek  

            Rád předvedu, kdy máš čas?

            0 0
            • Paja  

              Středa?

              0 0
              • RomanH  

                Tento tyden ma byt hezky prakticky kazdej den.

                Ja uvidim podle sluzeb Katky. No a o vikendu bych neco vetsiho spachal v nedeli.

                0 0
                • Paja  

                  Čt každopádně nemůžu.

                  0 0
                  • RomanH  

                    Jasne, vsak ja jeste taky nevim.

                    Jen na okraj, vcera jsme se cestou z Palavy ziznivi stavili u Vesla na jedno a v podstate tragedie. Maji jen Brno, Cernou Horu, a Plzen. Rekl jsem si o Plzen, slecna z nechuti natocila 1/4 piva a po te dosycelo (krome 2 kluku jsme tam byli jedini zakaznici, to z drivejska nepamatuji). Tak rikam nevadi, dejte mi Brno. Tak zkurvene Brno ceockem jsem dlouho nepil. Na jidlo jsem se nedival, nechavali jsme to na Bitysku. Priste holt az ke Hribku. Naopak me mile prekvapil stanek u kotvy u Tesca smerem na Olympii. Meli tam Poutnika + tusim Brno a Radegasta nealko. Daval jsem si s obavami Poutnika a vzhledem k mistu jsem cekal, ze tam bude CO2, jak kdyz nasere, ale nee, fakt palec nahoru.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Prygl je pivní tragédie, zlatí Klimeši…

                      0 0
                      • RomanH  

                        Ti meli bohuzel v nedeli kolem 12te zavreno, jinak by byla volba jasna.

                        0 0
                      • JSt  

                        pitelnej poutnas je v boude dule v pristavu u mola.

                        0 0
                      • Jaroslávek  

                        Ty voe, U Klimešů měli Platana, sice to bylo v roce 2010, ale měli.

                        0 0
                    • RomanH  

                      Tak uz to mam jasne, nemuzu ani ve st, ani ve ct…

                      Tak holt az nedele.

                      0 0
                • Excel  

                  Ty neděle jsou naprd, já dnes ryju držkou zem.

                  0 0
                  • mastihuba  

                    všeho s mírou :)

                    0 0
                  • RomanH  

                    NJN, v sobotu jsou Dolnich Kounicich historicke slavnosti, tak tam asi pojedeme se svisti.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      na Feedom platzu budou taky slavnosti

                      :-)

                      0 0
                      • JSt  

                        takovy slavnosti si udelam s klidem kazdej den. ;-)

                        0 0
                    • jonys  

                      Jo?! Tam jsem loni jednou byl a bylo to dobrý! To bych tam možná zajel.

                      0 0
                      • RomanH  

                        Byl jsem tam ted 2 roky po sobe (cestou na burcak) a dobry. Jenze tentokrat tam budu maximalne autem.

                        0 0
              • pepek  

                Středa je OK (doufám v hojnou účast, potřebuju tam ještě pár stromů odklidit. Navíc se bojím toho jelena)

                0 0
            • Jaroslávek  

              Jak vidno n

              0 0
            • Jaroslávek  

              Kua už jsem to nestih opravit. Jak vidno výše ve st klidně, když mají orlíci zájem. Ale stejně se tam dnes vydám při cestě z práce dom. Když si však představím tvou standartní jednostopou šířku, tak nevím jestli to celý PROJDU.

              0 0
            • Jaroslávek  

              Tak včera jsem byl nucen volit jinou trasu, bo bráchovi jeden infarkt stačil. Dneska z časových důvodů to taky nevyjde, takže zítra le premiére. Ovšem jestli tam budem dva tak je to 1:1, budeš potřebovat ještě 1 hlas aby jsi to převážil.

              0 0
              • pepek  

                Pája je jistota.

                0 0
              • pepek  

                No ono by to hladání stejně nedopadlo. Měl jsem to problém najít sám po sobě.

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Takže to bude zase nějaké novátorství ?

                  0 0
                  • pepek  

                    . . . . ono se tam dá vlastně jezdit uplně všude (dokud nepotkáš toho jelena)

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      Mluvil jsi jen o singlíku, takže jsem to pochopil projet a pryč.

                      0 0
                      • JSt  

                        jsem to pochopil, ze singl v pepkove pojeti znamena, ze stejne jedes jen jednou v zivote. ;-)

                        0 0
                      • pepek  

                        Pokud bys jen vteřinku spočinul okem na té mapě nahoře, tak naznáš, že tento NOVÝ singl je veelmi dlouhý a navazuje na již osvědčené okruhy, čímž se z tohoto stává skoro celodenní záležitost (a potřebuju tam odstranit ještě nějaké ty stromy)

                        0 0
                • Jaroslávek  

                  P.S. Raději si vezmu nějaký starý křápy a ponožky po dědovi.

                  0 0
      • RomanH  

        Tak pridam jeste jednu vcerejsi gumopryz story.

        Puvodne jsem si rikal, ze budu odpoledne menit ten sjety a castecne prorezany NR, ale v praci se toho navalilo, tak jsem si chtel odpoledne vycistit hlavu. Rikam si, ze jeste jednu kratsi vyjizdku na nem dam a vymenim ho dnes, kdy budu stejne hlidat sviste. Ujel jsem asi 3km od baraku a najednou takovej plavajici pocit. Slezu a na zadnim plastni je rezanec boku (asi 2 cm, ale fuci to ven dirkou tak 1mm). Sundal jsem kolo, trepal, nechal jsem to asi 5 minut odstat, ale jakmile jsem to dofoukal a nasedl, opet to zacalo utikat. Do plaste, ktery jsem se chystal ted menit, se mi nechtelo srat se s knotem ci dusi, tak jsem to dosel pesky. Na behoun je tmel dobrej, ale ty boky… na tom by meli soudruzi z NoTubes zapracovat. Jo, a jezek v plasti nebyl.

        0 0
        • pepek  

          Ty bezduše mají nějak větší sklon k těm bočním řezancům, s duší se mi to stalo snad jednou za 18 let, s bezduší furt.

          0 0
          • JSt  

            podle me je to logicke. vozi se nizsi tlaky, plus bok neni „vyztuzen“ dusi, takze se to vic houla a tim to spis fiknes…

            0 0
            • pepek  

              Tak tak.

              Prosím o vysvětlení pojmu „houlá“

              0 0
              • JSt  

                zvejka, deformuje. proste houla :-P

                0 0
          • RomanH  

            Ja proriznul kdysi 2× po sobe novej Python Gold (jezdeno s dusi) a ted toho NR. Oba dva vzorky maji spolecne to, ze ty vystupky po stranach nejsou rozcapeny pres kraj behounu. Jestli je to jenom nahoda, to netusim. Ale u Maxxisu se mi nestavalo (bocni spunty jdou pres okraj).

            0 0
          • Karaya  

            Omyl, NR má velký sklon k řezancům. NR jsem vždycky řízl. Maxxis zatím nikdy.

            0 0
            • pepek  

              Ojezdil jsem 3 NR s duší bez říznutí.

              Bez duše tak 3 říznutí/půl roku

              0 0
              • Smazaný účet  

                To gumotlachání nebere konce :-)

                A vítěz pořád žadný, škoda, že sem nechodí Mlok :-)

                0 0
        • Polka  

          Prave proto nechapu, jak mi muzou ty nejobyc. RR vydrzet rok, i po rychlebkach apod. Pritom kdyz sem je v breznu nasazoval, tak to bokama funelo jak prase nez se to chytlo :)

          0 0
          • Excel  

            No ber to tak, že ještě kdybys řezal bezdušáky nebo s něma jinak lavíroval, tak to už by u tebe byl fakt pech. ;-)

            0 0
          • Smazaný účet  

            By mě zajímalo jestli se vyplatí Snake Skin???

            0 0
            • Polka  

              Ano, do tezsich terenu a horskych oblasti. Kolem Brna ne.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Po prvním říznutí budeš první, kdo je bude objednávat, ty mimobrno :-)

                0 0
                • Polka  

                  SnakeSkin urcite ne, zkusil bych naky jiny plaste.

                  0 0
            • Slavoš  

              Vyplatí,vozím druhým rokem NN a RaR, RaR jsem sjel a NN při jednom pádu prosekl celkem nešťastně u patky (jinak by tam byl ještě teď).Nežvejká se to tak jako obyč verze a bok se mi nepodařilo říznout,zatím.

              0 0
            • rock  

              Já je mám na RoR i na RR. Jestli se vyplatí, to nevím, ale říznout či jinak defektit se mi to nepovedlo.

              0 0
            • mastihuba  

              ja jezdím snake skin už od roku 2008 střídavě s kontikama co tudle upravu nemají a bok jsem ještě neříznul, horší je to s běhounem. Bontrager TNT jsem knotoval 2× a včil na sudetech i RaR. Dycky se to ale stane na široké cestě s hrubou šotolinou a ne v terenu na kamenech. Je to daň za malý TPI esli sem dobře pochopil Mloka

              0 0
              • JSt  

                podle me je to naopak. nejhouzevnatejsi jsou dratovy gumy s malym tpi. tou hustou hadrou se nahrazuje mnozstvi pouzite gumy.

                0 0
                • RomanH  

                  To si myslim taky.

                  0 0
                • Paja  

                  Malý tpi = silnější tkanina, víc gumy, větší váha, horší odvalování, větší odolnost.

                  0 0
    • Jaroslávek  

      Odbočuju. jezdím sedlovku na Maňáskovi 5.rokem což obnáší přes 3oooo km. Již delší dobu občas vrže, tak váhám jestli ji raději nemám vyměnit. Anebo nečíst hrůzostrašný historky.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Kup si karbonku:)

        Nechápu Romanovu logiku, karbonových rodel se nebojí, ale sedlovky jo…

        0 0
      • Slavoš  

        Nečti hrůzostrašné historky a dosedej zlehka.

        :-D

        0 0
      • Paja  

        Já bych to vyměnil, jak už jsem psal, prasklo to po 33tis.

        0 0
      • Polka  

        Kua lednicku taky vyhazujes driv nez se ti posere? No tak ;-)

        0 0
        • Paja  

          Když se ti posere lednička, tak se díky tomu většinou (v lepším případě) neválíš na silnici.

          0 0
          • Polka  

            Na kole ti muze rupnout cokoli…ram a muzes skoncit samozrejme daleko hur. Takhle uvazovat se neda, to by clovek nevyjel a jen porad neco menil.

            0 0
            • Paja  

              Proč když rupne rám bych měl skončit daleko hůř než když mi rupnou rodla nebo sedlovka mi sice není jasný, ale chápu to tak, že tobě už na nějaké zlomenině nesejde, o jednu víc nebo míň se už ztratí ;D

              0 0
              • mastihuba  

                když rupne rám tak se relativně nic neděje, když známýmu rupla lyžina na sicně a vrazil si ji do koulí tak málem vykrvácel :)

                0 0
                • RomanH  

                  To abych se bal vozit sedla s dirou. U jinych me nenapada, jak tu lyzinu dostane primo do kouli.

                  0 0
                • Polka  

                  Tak jo, dejme tomu, ze defaultne se asi vysekas vic bez rodel a sedlovky, ale v realu to muze byt uplne jinak a klidne se muzes vic zrasovat s prasklym ramem, obzvlaste pokud je z uhli ze :-) Me kdysi taky rupla sedlovka v mirnym sjezdu v marianskym a zcela bez problemu, jen jsem si chvilku pripadal, ze mam zadni odpruzeni.

                  0 0
                  • Paja  

                    To ti ale nepadla úplně, ne? Těžko říct, jak by to dopadlo, kdybych se normálně držel rodel, možná bych se udržel, na druhou stranu, ten pahýl, kterej že sedlovky zbyl je docela ostrej, takže vrazit si to někam…nic moc.

                    0 0
                    • Polka  

                      Uplne asi az po chvilce myslim, bylo to docela davno, takhle to pak vypadalo…

                      0 0
              • bagr84  

                No treba tak, ze na posledni chvili spatris krasne hluboky a pritom kratky korytko / diru, jdes rychle za sedlo a snazis se nadhodit predni kolo, ale je uz moc pozde, predni kolo se o v prekazce kousne a koulema zezadu podeberes sedlo, co prdne v lyzine.

                Letos jsem to okusil na vlastni kouli ;)

                0 0
                • Paja  

                  …a u toho ti rupl rám?

                  Nedostatky v technice bych nesváděl na korýtko ;P

                  0 0
                  • bagr84  

                    Spatne zarazeno. Rupne ti samozrejme lyzina :)

                    0 0
                  • JSt  

                    slou takhle rozlamal treka, jestli se nepletu :-P

                    0 0
                    • Excel  

                      chybí ti tam: jestli se nepletu, hi hi hi

                      0 0
                      • JSt  

                        …jakoze se sam hókyns jmenuji ;-)

                        0 0
                        • Paja  

                          velevážený grínhorne ;)

                          0 0
          • JSt  

            muj nazor je takovy, ze kdyz neco drzi dlouho, je to provereny a bude to drzet nejspis jeste dal. castou vymenou komponent zvysujes pravdepodobnost porizeni zmetku s tim, ze ti rupne zanovni vec. ;-)

            tim zmetkem myslim treba pells sedlovku, predstavec. vis v okoli o nejakym ruplym predstavcu krom pellsu? ja vim o ctyrech pellsech. ;-)

            0 0
            • RomanH  

              No, ja zase castecne (u riditek) vychazim z toho, jak to meni „zavodaci“. Tvrdi, ze kazdej rok, to pro me v prepoctu na km a moje opatrnejsi jezdeni znamena cca 5 let, predstavec 5–7 let. To zaze neni takova palka. U ALU sedlovky se priznam (a zvlaste u te, co mel Paja), ze by me to nenapadlo, ale ono to tak nejak vychazi samo (z Amuleta jsem po nejakych 8mi letech presel na RB, jina sedlovka, pak jsem dostal od kamarada toho Thomsona, ted jsem kvuli lupadni v redukci vzal na Meridu Controltecha se spravnym prumerem.

              0 0
        • Jaroslávek  

          To není nejvhodnější srovnání, když vyjdu z ceny sedlovka versus lednička.

          0 0
          • Polka  

            Nejde vubec o cenu ale o princip.

            0 0
            • Paja  

              No právě proto je to přirovnání úplně mimo, u sedlovky jde (může jít) o zdraví, zatímco u ledničky jde zpravidla o hovno, resp. o trochu žrádla.

              0 0
              • Polka  

                Sdilim nazor jezedaka, tudiz se neshodneme, tak to asi nema cenu dal resit.

                0 0
                • Paja  

                  Jezeďák tu žádný ledničkový teorie rozvíjel ;D

                  0 0
                  • Polka  

                    Jezis to je jedno, zaklad je tohle

                    0 0
                    • Paja  

                      …ale to my nevyvracíme, celá tahle větev je jen o tom nesmyslným srovnání s ledničkou ;D

                      0 0
                      • Polka  

                        No dyt pisu, ze se neshodneme, tak proc porad reagujes? Za lednicku si dosad klidne cokoliv jinyho, pokud s ni mas takovej problem.

                        0 0
                        • Paja  

                          …třeba v autě motorovej olej? ;D

                          0 0
                          • RomanH  

                            :-DDD

                            0 0
                          • Polka  

                            Tohle je presne nesmyslny srovnani ;-) Ale vsak ty to moc dobre vis.

                            0 0
                            • Paja  

                              …však proto jsem to napsal ;)

                              0 0
                          • Polka  

                            Jeste zkusim jeden pokus, treba to klapne :) Obecne povedomi je, ze olej v aute menis zavcas (preventivne), aby motor i auto jako celek dele vydrzeli. No a ja jen tvrdim, ze se stejny pristup nebude tykat obecne komponentu na kole a samozrejme hafo dalsich veci tzn.:

                            • az praskne ram, svarim ho nebo vymenim. Nebo budes kupovat kazdej druhej rokpro sichr novej ram? No nebudes. Ostatne staci se podivat na tveho autora, to jenadherny priklad vuci pristupu k te sedlovce :-D
                            • az rupne sedlovka, vymenis ju
                            • novou helmu si koupis az ti praskne ta stara nebo radsi driv,pro sichr?
                            • budes kupovat novej mobil dokud starej funguje? No nebudes.

                            Jako nic selsky selstejsiho me uz nenapada :)

                            0 0
                            • mastihuba  

                              s tím mobilem to neni dobrej příklad :D

                              0 0
                              • Polka  

                                Novy mobily urcite vic vyzarujou ;-)

                                0 0
                            • Paja  

                              Ono to obecné povědomí je u auta ovlivněné nejdřív zárukou, a pak servisními intervaly, pokud by ses řídil „pokyny“ výrobce, tak stejně jako vyměníš olej, měnil bys i helmu. Ostatně to jsem taky u své první helmy udělal (když jsem si výrobci doporučovanou tříletou dobu přiměřeně na dvojnásobek prodloužil – každý to může mít samozřejmě jinak, někdo se drží těch 3 let, někdo si řekne 10 let někdo až praskne nebo se začne rozpadat), ostatní helmy už se takového stáří pravda nedožily ;)

                              Lednička, mobil a v podstatě ani ten olej moje zdraví přímo neohrožují.

                              prasknutí sedlovky, rodel, forbecu, rámu, vidlice, ráfku, apod. jo, akorát u těch prvních 2 mně osobně riziko únavy materiálu a následného držkopádu připadá největší, ty to tak nebereš, ale já ti to nevyvracím, jen jsem zpochybnil ten příměr k ledničce, to je celý…

                              0 0
                              • Polka  

                                Asi su holt zdravotne mene zodpovednej O:-) Kazdopadne porad je zde v tvym pripade ten rozkol, ze sedlovku bys pro sichr menil, ale ram starej jak metuzalem ti nevadi…

                                0 0
                                • Jaroslávek  

                                  O5 se neshodneme. Co tam máš dál ?

                                  0 0
                                • mastihuba  

                                  Asi su holt zdravotne mene zodpovednej O:-) – kdybys byl zodpovědnej jako ja tak teďnechodíš s rukou na pásce :D

                                  0 0
                                • Paja  

                                  Tak to vzhledem k výčtu tvých zranění za několik posledních let každopádně. U rámu, jak už jsem psal, to riziko držkopádu nevidím takový, tobě už několik rámů ruplo a pokud vím žádnej tak, aby se pod tebou rozpadl, většinou to praskne někde ve sváru…to samozřejmě neznamená, že se to nemůže stát.

                                  0 0
                      • Baba-Ji  

                        clovek se tu jde obcas mrknout, jestli se nechysta nejaka zajimava vyjizdka …a najde tu vlakno o lednicce!

                        8D

                        0 0
                        • pepek  

                          V tom je právě BF silné, najdeš tu vše.

                          Pokud se týká ledniček, praček apod: každá novější je horší a dřív se po**re. Sedlovky a řidítka bych ale asi měnil dřív.

                          0 0
                        • Paja  

                          Zvládáme toho vic, i ta vyjížďka se tu jako vedlejší produkt ledničky chystá ;D

                          0 0
                          • pepek  

                            btw: pokud se vám někomu hromadí voda v ledničce, tak znám řešení.

                            0 0
                            • Polka  

                              Sterace stiraji, lednicka mrazi, voda se nehromadi.

                              0 0
                            • RomanH  

                              Zkusim hadat, odmrazit ? :-)

                              0 0
                              • pepek  

                                právě ta, co se odmražuje sama, někdy hromadí vodu, máš druhý pokus.

                                0 0
                                • RomanH  

                                  To ja vim a proto to pisu. Proste to rucne odmrazis (nestiha se to odparovat), pripadne prostarnes ten odtok.

                                  0 0
                                  • pepek  

                                    několikeré prošťarování nepomáhalo, máš eště jeden pokus

                                    0 0
                                    • RomanH  

                                      No ja volim bod jedna, respektive Katka :-) Povidej, budes za hrdinu.

                                      0 0
                                    • Excel  

                                      nádržka na odpařování odtékající tekutiny skovaná za lednicí je pná sraček, takže to nemá kam odtýct

                                      0 0
                                      • pepek  

                                        není tam nádržka

                                        0 0
                                        • RomanH  

                                          Tak nadrzka tam je snad vzdy, ne ? Bo jistota je jistota, jako prepad u jimky :-)

                                          0 0
                                        • Excel  

                                          řekni nebo prasknu napětím

                                          0 0
                                      • Paja  

                                        No těpic, z toho je fakt vlákno o ledničkách…;D

                                        0 0
                                    • hony007  

                                      Vysrkneš to? :-D

                                      0 0
                                    • Jaroslávek  

                                      Na prošťárání je dobrý řadící(brzdové) lanko.

                                      0 0
                            • Jaroslávek  

                              Ale to mě zajímá. S tím bych u Renči bodoval tak na půl roku dopředu ! Já to z tebe dneska dostanu.

                              0 0
                              • jonys  

                                Co si to, kurňa, kupujete za šmejdolednice, že všichni toho tolik víte o jejich poruchách a opravách???

                                :-)

                                0 0
                              • Paja  

                                Dáme to jako podmínku, když začne škemrat ať mu pomůžeme s těmi stromy.

                                0 0
    • jonys  

      Kromě toho, jaký vozit pláště a sedlovku nevím nic, takže si beru kolo zejtra do hokny a ve 3 odtam můžu startovat, kdyby byla nějaká vyjížďka…

      0 0
      • Paja  

        Pokud chceš jet s náma, tak ve 3, vzhledem k tomu, že jede josé a já, můžeš vyrazit leda někam na pivo.

        0 0
        • Jaroslávek  

          Vzhledem k tomu, že jedeš ty, můžu se připojit už po trase ze Slatiny. Myšleno dříve než na Poříčí, když vycházím z toho, že Peprle jezdí k Antroposu.

          0 0
          • Paja  

            O.k. a kde? Počítám, že vyjet bych mohl v 16, takže Poříčí cca 16.30 a mamut 16.40.

            0 0
            • pepek  

              jo

              0 0
            • Jaroslávek  

              Myslel jsem ještě před Pořičím. Doufám, že nemáš najetou Křenku jako Orlík s Marťulou svýho času kvůli Hanákovi.-)

              0 0
              • Paja  

                Však já taky, proto jsem se ptal kdy a kde, když spěchám na sraz, jezdím napřímo po Olomoucké, Křeče a Nových Sadech.

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Aha. Já jezdím Zetor-Juliánov-prokličkuju přes Olomouckou ke Zvonařce-zezadu se napojím na stezku.

                  0 0
                  • Paja  

                    Mně je to fuk, dáme sraz 16.10 u Fordu nahoře na Bělohorské?

                    0 0
                    • RomanH  

                      Vy me serete…

                      0 0
                      • Paja  

                        Nebuď smutnej, my ti to pak s tou ledničkou řekneme;)

                        0 0
                        • Jaroslávek  

                          Tak jasně že mu to řekneme, body jsou body.

                          0 0
                          • Karaya  

                            Taky bych potřeboval bodovat ;-)

                            0 0
                          • kankrlicek  

                            Nezakecávejte! Jak s tou ledničkou? Taky potřebuju body. :)

                            0 0
                            • Jaroslávek  

                              Jó hochu, to ti musí říct Pepek sám.-)

                              0 0
                              • kankrlicek  

                                Obávám se, že nejezdím šlajzničky, nic nebude :) No nic, třeba se někdo prokecne.

                                0 0
                            • pepek  

                              Jistě myslíš otázku výhodnosti výměny staré (ledničky), bezporuchové za novou, úspornější, ale pravděpodobně méně trvanlivou a více poruchovou, že?

                              Tak tuto otázku jsme ovšem ještě nevyřešili.

                              0 0
                              • mastihuba  

                                ja dycky v zimě vemu sekeru a du na rybník, pak to ve sklepě vydrží až do podzimu, elektriku to nežere a odpadá problém s odmražováním :)

                                0 0
                    • Jaroslávek  

                      ÓKÁ

                      0 0
                    • pepek  

                      Pozor, Ford na Belohorské je prý eště horší, jak Rašino.

                      0 0
    • RomanH  

      Pomalicku se blizi vikend, tak co ta nedele ?

      0 0
      • Jaroslávek  

        Já jsem out.-(

        0 0
      • Excel  

        Neděle celodeňák nula, nenašel by se nějakej soudruh na zejtřek (pátek) po obědě, odpoledne,výjezd nejpozději vo 15. Jsem letos nebyl ještě v Hořicích nebo něco jinýho (Šmelc), je to fuck. :-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          Hořice si dej od Dolní Lhoty, i když blonďák to dává napřímo po červenozelené…

          0 0
          • Excel  

            Jestli myslíš kolem lomu lesní cestu tak to už jsem jel takhle několikrát ;-)

            0 0
      • Splinter  

        vikend a celej pristi tyden vcetne vikendu zabito praci :(

        stejne uz zacnou ty posrany prizemni mraziky :D

        0 0
        • RomanH  

          Jojo, mrkni do kalendare na 22.9., co tam je napsano ;-) Jupijupijupijou :-D

          0 0
          • Splinter  

            pisou sobota a Darina, nic zajimavyho :P

            0 0
        • Paja  

          Hele, on žije…a my tě předevčírem málem prohlásili za nezvěstnýho…

          0 0
          • Splinter  

            ja to sleduju, ale uz me nebavi porad psat ze nestiham nebo nemuzu.. Vcera sem byl z prace az kolem 5te..

            0 0
            • Jaroslávek  

              Tak práce, jo ? Jsem myslel, že s obyčejnými smrtelníky už nepečeš.

              0 0
            • Paja  

              Tak občas napiš…dejchám, dřu, jezdím…;)

              0 0
            • Paja  

              …a ty se občas nemůžeš urvat dřív? Já normálně taky odjíždím většinou mezi 17 a 18.

              0 0
      • Smazaný účet  

        Neděle se blíží…

        0 0
        • Jaroslávek  

          Ponděli je tu cobydup.

          0 0
        • RomanH  

          Nakonec vse jinak.

          Na kolo jsem razil az v sobotu po Slavnostech (mimochodem, pekne to bylo, ale litr v … a ze by deti byly nejak extra unesene… no, alespon maji zazitek a ja ciste svedomi :-)) kolem 16te hod do Nedvedic a zpet. V nedeli k nam pak prijeli nasi, takze rodinnej vylet (teda hned rano jsem jel odvest auto 20km od baraku a vracel se zpet na silnicce).

          Jinak, zjistil jsem, ze Lajtvila je rozsirenejsi nez Merida. Na slavnostech v DK dve (chlap se zenskou, na jedne bilej FOX a na druhe zlatej), no a pri ceste zpet u Novych Dvoru pred Bityskou na ni chlap bez helmy.

          0 0
          • jonys  

            Je to předraženej Tescošrot :-)

            0 0
    • Paja  

      Soudruzi, nevíte někdo, kde by v Brně mohli mít redukci z 30,4 na 27,2? Nebo aspoň, jestli je nějakej kšeft redukcema aspoň trochu zásobenej? Než objíždět půlku Brna, abych nic nesehnal a v horším případě na mě koukali jako na ******, to radši zaplatím kilo za poštovný, ikdyž se tak cena redukce zdvojnásobí.

      0 0
      • Splinter  

        co todle?

        0 0
      • Smazaný účet  

        Kameňáky asi nemá smysl vůbec zkoušet.

        Jinak redukce nebrat (hmotnost, lupání,…)

        0 0
        • Paja  

          Na rozměr 30,4 je tak mizerná nabídka, navíc pokud potřebuješ hokejku, zbývá tak maximálně Pells (co mi rupl minulej týden). Váhu zas tak moc neřeším, ale řekl bych, že ta tenší sedlovka + redukce by mohla vážit podobně jako širší trubka.

          0 0
          • jonys  

            Tak si kup Pells :-))

            0 0
          • RomanH  

            http://www.hyperzbozi.cz/…ovka%2030,4/

            A jinak, redukce mi na RB nelupala (z 30.9 na 31.8), a kdyz jsem ji narval do Meridy, tak ano (presto ze jsem ji tam musel fets rvat – 31.6).

            No ale pokud chces mermomoci redukci, muzes napsat Hnojovi http://www.bikez.cz/…-termoplast/

            Ten termoplast je pry lepsi nez hlinik.

            0 0
            • Paja  

              Skyscraper nemá offset.

              Těch faktorů výběru je víc – raději 2 než 1 šroub, ten už mi taky jednou rupl a nízkej zámek – takovou stříšku, co je např. na té Kalloy jsem měl na původní Ritchey – s trošku líp pracujícím sedlem, který nemá extra vysoký liziny, tě to pak občas jebne do zadku…sedlo kvůli debilnímu zámku sedlovky měnit nehodlám.

              Karbonovej Pells s vlepovaným duralovým zámkem – z toho bych měl strach.

              Termoplast je určitě lepší z hlediska příp. vrzání, ale už jsem tu četl, že někomu s tím zas zajížděla sedlovka, al redukci seženu i s poštovným za 2 kila, ale její cena (pokud to není Shaman) je tak max. půlka.

              0 0
            • Paja  

              Já myslel, že RB má trubku 30,9, tys měl 31,8?

              Popravdě nechápu smysl ani jednoho z těch rozměrů…

              0 0
              • RomanH  

                Ted uz mozna maji 30.9 (nevim, nekoukal jsem se), ale drive meli u CRX 31.8

                Smysl taky nechapu, asi se dlouho hledal kompromis.

                0 0
                • Paja  

                  Kompromis mezi čím?

                  31,8 to musel být úplnej úlet, když jeden že dvou nejběžnějších rozměrů je o 0,2 mm užší. Možná, když měl člověk štěstí a sešly se dobře výrobní tolerance, dala se použít 31,6, ale proč ta trubka nebyla 31.6 rovnou @:-/

                  0 0
                  • RomanH  

                    Me se neptej, mozna nakoupili levne trubky s prumerem 31.8 :-)

                    0 0
                    • Paja  

                      Njn, jenže ve finále, když pak sháníš rám, tak ho podle sedlovky zpravidla nevybíráš…

                      0 0
                      • RomanH  

                        Co rikas na tuto ? Mozna ji sezenes i tady.

                        0 0
                        • Paja  

                          Malej offset, já potřebuju cca 25 mm. Ani ten zámek není nejnižší, ikdyž by asi ještě šel. Jste hodní s těma návrhama na sedlovky, ale já fakt sháním jen tu redukci, sedlovku už mám objednanou.

                          0 0
                          • Polka  

                            Proc jsi teda neobjednal primo na pozadovany prumer? O jakou sedlovku jde?

                            0 0
                            • Paja  

                              Proč? Protože sedlovek s průměrem 30,4 s offset 25 mm, který nemají nad lizinama sedla ještě kostku o výšce 2 cm moc není.

                              0 0
                              • Polka  

                                Nebudem teda resit, ze je to debilni rozmer a mel bys to vsechno sakumprdum konecne vymenit O:-) Imho zkusit ruzny kamenny ksefty, Kocare…treba tam nekomu takovyho neco lezi. Ale teda kostku 2cm sem nikdy na zadne sedlovce nevidel.

                                0 0
                                • Paja  

                                  Měnit budu až něco přestane fungovat.2 cm jsem možná přehnal, třeba jen jeden a půl, ale myslím takový ty sedlovky, kde horní víčko zámku není placatý, ale má tvar stříšky nebo obloučku a na něm je matička je tvaru kostky, která to víčko ještě přesahuje. Pokud Force neprodává víc druhů sedlovek, tak něco jako máš na kole…

                                  0 0
                          • RomanH  

                            Ja vim, ze mela jen 10mm, ale podle teto fotky jsem si rikal, ze by Ti to mozna vyslo.

                            Jeste k te redukci. Ja s ni pak uz nemel problem (na RB), ale abych se zbavil lupani a zajizdeni, musel jsem vnitrni i venkovni cast redukce maznout zubni pastou. No, prestoze se sedlovkou taky nesibuju, volil bych pri koupi nove radeji presnej prumer a ozelel jeden z tech pozadavku. Ale funkcni to je, o tom zadna.

                            0 0
                            • Paja  

                              Ona ta fotka zezadu zkresluje. Ta pellska měla offset 25, s 10 bych to měl upnutý skoro na začátku ohybu, jak ty na tom ohlým spešlu, akorát , že flite má na lizině vyznačený odkud kam to můžeš upnout a s 10 bych to dobře o půl cenťáku prešvihl.

                              0 0
                              • Karaya  

                                Flite má ty liziny fakt pevný, já to dlouhý léta na biku vozil upnutý úplně od začátku ohybu a bez problémů.

                                Až teď s tím EC70 s 35mm offsetem jsem v jejich toleranci.

                                Nejstarší Flite je na biku – rok 2003. Na silničce je z 2005.

                                0 0
                    • Karaya  

                      Spolu se Superiorem – ten stribrnej, co jsem mel predtim, mel taky 31.8 a vozil jsem tu BBB.

                      0 0
          • RomanH  

            tady mas uplne asi nejlevnejsi sedlovku

            0 0
          • Karaya  

            BBB to urcite bude mit.Otázka je, jestli ti to dovozce bude schopnej objednat a jak na to spechas.

            http://www.bbbparts.com.au/…SP-10.BK.304?

            0 0
      • pepek  

        Mám tady jednu nastavovací, když to seřídíš a slepíš epoxydem, tak to bude držet.

        0 0
        • JSt  

          paja se sedlovkou necachruje. jednou to pritahne a ma to nafurt – nevidim problem. ;-)

          0 0
          • Paja  

            S tim nafurt bych po zkušenosti z minulýho týdne byl opatrnej ;)

            0 0
          • hony007  

            Tak to nemusí řešit redukci, ale může si ji tam zrovna nechat heftnout.

            0 0
          • pepek  

            každý pochopí, že se lepí ty dva díly redukce k sobě a ne do rámu. . .

            0 0
            • JSt  

              sak ja vim. jen rikam, ze pajovi nebude delat problemy opetovne nastavovani redukce pri sibovani s vyskou sedla do sjezdu behem vyjizdky, jako tobe, pac to nedela.

              hony si to asi spatne vylozil. ;-)

              0 0
        • Polka  

          Chemicka kotva pyco! ;-)

          0 0
    • mastihuba  

      No nic jedu vytočit nohy na silnici. :) vo půl paté na značkách. :)

      0 0
      • Jaroslávek  

        Doufám, že sis ty Sudety užil.

        0 0
        • mastihuba  

          jestli se dá kolo užívat 10–11h tak asi jo. V cíli jsem byl šťastnej. :)

          0 0
          • RomanH  

            Tak gratulace :-)

            0 0
          • Jaroslávek  

            Jedině z kola je ta správná únava.-)

            0 0
            • mastihuba  

              Ještě že v Suchým Dolu na nějakým 90km stáli dva regulovčíci s roztaženejma rukama a nenechali mne odbočit k naší hospodě. To mne přinutilo pokračovat po trase do cíle. :D

              0 0
              • Smazaný účet  

                Na té Hvězdě, když jsem viděl ten dav, tak by se mi zatemnilo před vočima, asi bych to obrátil :-)

                0 0
              • pepek  

                Právě jsem se chtěl zeptat, zda jsi vypnul autopilota :-)

                0 0
          • Polka  

            Dal sis hvezdicku?

            0 0
            • mastihuba  

              nedal, sotva sem lezl a měl sem slušně vobraženej kotník z václava :)

              0 0
    • scoty  

      Příští týden organizuji jako každý rok akci v Českém ráji.

      Kdyby se chtěl někdo přidat, tak si napište pro info.

      Ubytování bude U dědka na pěkném místě blízko Skaláku.

      Cena 360,–/noc

      S.

      0 0
      • pepek  

        ????? ? ????? ??????????

        0 0
      • pepek  

        Azbuku to nebere, tak po lopatě: Wann genau sollten wir ausbrechen?

        0 0
        • scoty  

          Wir brechen jeden Jahr in čvrtek večer aus…:)

          Ich dürfte drei (3) genosse mitnehmen…

          0 0
        • mastihuba  

          se hned pozna kdo chodil do skoly uz za protektoratu. :)

          0 0
          • pepek  

            Na ja, richtig. Aber du bist auch keinen junge Adler mehr, Franz, ništ wahr?

            0 0
            • Smazaný účet  

              Já z NJ maturoval, ale mám takovej pocit, že se Sergejem bych se domluvil líp, jak s Günterem…

              0 0
      • scoty  

        Jinak zatím nás je 5 (já, brácha atd.), ale vešlo by se 8–10soudruhů. Zítra budu posílat zálohu, tak bych to potřeboval vědět.

        Rozhodlo se to teprve koncem minulého týdne, tak je to trochu naprudko, ale zase bude hezké počasí..:)

        0 0
      • Polka  

        Letos bez mrdu.

        0 0
    • pepek  

      Protože je zítra naposledy pjekně, měli bychom dokončit ledničkovou vyjížďku. U příležitosti znovunalezení byka bych jako stylové viděl zopakovat poslední trasu po babickým trailu, včetně sjezdíku nad Hádkem, který se minule nerealizoval (a který mi Polka pomluvil, aniž by vůbec věděl, kde se nachází.)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Já mám volno furt, měl bys nahodit něco jezdivějšího než minule…

        0 0
        • pepek  

          To bylo jezdivý dostatečně, chybka bude někde jinde.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Asi jo, 15km vyjížďku, z toho 5km v sedle, nepamatuju :-)

            0 0
            • Jaroslávek  

              To jsem rád, že nejsu sám, kdo je z toho řekněme … rozpolcenej.

              0 0
      • mastihuba  

        ještě je mi od neděle šoufl, ale uvidim kdy dojedu z čeladné, na silnici bych se tam snad mohl stihnout otočit na jedno free.

        0 0
      • scoty  

        kolo se našlo? tak to je bomba, vůbec jsem to nevěděl…:)

        0 0
      • Polka  

        Nimm mich nicht in dein Mund!

        0 0
      • Smazaný účet  

        Bude niekto hůre a v kolko?

        0 0
    • Motyll  

      Stojí to za uvažování?

      http://www.kupkolo.cz/…quot_z90535/

      0 0
      • Polka  

        No ptat se Paji, kterej ma 26 asi neni zrovna moudry :) Ale jinak, ja bych do kol od shimana nesel.

        0 0
        • Motyll  

          Diky, ty hlasujes za AC, ze?

          Musime nekdy u pifka probrat.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Mně jsou sympatický Fulcrumy, i když prý se blbě shání ND a při rupnutí drátu u kazety hrozí neprůchodnost ráfu…

            0 0
          • jonys  

            To můžem probírat tady vo 106, stejně ty vyjížďkový vlákna nejsou k ničemu jinýmu dobrý :-)

            Kubad říkal AC nebrat, Easton nebrat (škoda):

            http://www.chainreactioncycles.com/Kits.aspx…

            Crossmax uvážit, ale na dušový ježdění nebrat, Crankbrothers nebrat…Takže já půjdu Frantovou cestou: Hope, ZTR (Arch nebo Crest) a nějaký neodolatelně lehký, pevný a hlavně drahý :-) špice.

            0 0
            • Smazaný účet  

              Jóóó, nějak to upadá ty výjezdy, ale staří harcovníci už na to maj právo, co se furt někde mrcasit na biku (20 let a více) :-)

              Jsou i jiný „adrenalinový“ sporty…

              0 0
            • Motyll  

              Kde to necháš zaplést?

              0 0
              • jonys  

                Taky u něj, jako Fanda.

                0 0
          • Polka  

            No pote co se mi trosku ohl u patky predni rafek od nakyho sutru asi po jedne navratofce z Buku, tak to uz neni tak jednoznacny resp. resume je – AC ano, ale nebrat ty nejlehci. Starsi AC kola co mam na zimaku jsou o malinko tezsi a jsou porad ok a taky jsem na nich prasil.

            Kubad ma taky nakou vahu, kterou ty rozhodne nemas, takze se AC urcite neboj.

            Vybiral bych dal mezi Fulcruma, Crossmaxama nebo neco zaplest.

            0 0
            • mastihuba  

              ten ráfek byl navalenej už před vodjezdem ze šumic? :)

              0 0
              • Polka  

                Kua pamet ti uz ani neslouzi :-P Dyt uz na Rychlebech sem te o navalenym rafku informoval…bylo to tehdy jak sme jeli se Zdenalem po hrebenu do udoli k chatkam.

                0 0
            • jonys  

              To není jen o něm. Je tu vlákno „crossmax st vs AC“ (tak nějak) a tam dost borců píše stejnou zkušenost jako mám já (já teď náby AC mám) – měkký náby co jim škrtá kotouč a dost se zakusuje kazeta do ořecha. Ráfky nevím, ale ty se snad solo neprodávaj, ne?

              0 0
              • mastihuba  

                to si nekupuj žádnou nábu s aluořechem

                0 0
                • jonys  

                  No a HOPE je má z čeho?

                  0 0
                  • mastihuba  

                    hope je má z hliniku :) ja jen chtěl říct že neznám alu ořech do kterýho by se kazeta nezakusovala, todle je pro výběr náby dost nepodstatná věc, já šel po dokonalým utěsnění což hope splňuje. Ringle, ani novatec na tom s ořechem nejsou o nic hůř ani líp.

                    0 0
                    • jonys  

                      Tak asi je hliník a hliník :-)

                      Já mám AC ořech dožvejkanej fest, píše to tu víc lidí že je na tom stejně, na A2Z co byly na lehátku pohoda…

                      0 0
                    • jonys  

                      Já ti rozumím, ty prostě nechceš, aby se někde v okolí potloukal frajer se stejnýma kolama, je mi to jasný, je to vo exkluzivitě :-)

                      0 0
                      • mastihuba  

                        ba naopak tímto ti je směle doporučuju. A konec konců Buk máš na blacklistu, tak čeho bych se měl bát, když prygl do svojeho rajonu nepočítám. :D Leda že bych se urval do Ráje a to zas tak rychle ty kola nebudou :D

                        0 0
              • Polka  

                No nemozu cist vsechno O:-) Kotouce mi skrtaj kdyz sou ohly, coz se u me stava docela casto, jinak ne. S mekkym orechem mam problem jen na apachovi, ze mi vrze kazeta, ale na zimaku mi to nedela, na obou jsou XT kazety, takze je to opet alchymie.

                0 0
                • jonys  

                  Mně na škrtání stačí, když nahnu kolo na stranu nebo jdu ze sedla a „kymácím“ se. Připisoval jsem to kombinaci 140mm vidle, upínáku (proto chcu jít do pevný osy) a 203mm kotouče, ale asi podíl bude mít i ta nába (proto chcu něco bytelnějšího).

                  0 0
                  • JSt  

                    to je jasne vidlici. s tim nema naboj nic spolecnyho…

                    0 0
                  • Excel  

                    Na Hope se vyser, dal bych DT 240.

                    0 0
                  • Polka  

                    Jo na predku? :) Tak to je bud vyplet nebo jak pise jura, to s nabou nema co delat. Mam sice jen 180tky, ale kdyz se o to vopru ve vyjezdu a nahybam tak to samozrejme taky lehce vepredu skrta a to mam pevnou :-D

                    0 0
                    • jonys  

                      No vidíš, takže vidlou to nebude :-). Zbývá náboj a absence pevné osy…Mě to škrabe i vzadu, ale míň. Nebo to míň slyším, protože tomu ujíždím :-)

                      0 0
                      • JSt  

                        vidlou to bude. pac polka ma pevnou vidlu, nikoliv osu. ;-)

                        treba ta moje pells je mnohem mekkci nez 32mm rock shoxy…

                        ale neskrka mne to, pac mam vecka, ze. ;-P

                        0 0
                      • Polka  

                        Naboj do toho fakt neser, to je totalni blbost.

                        0 0
                      • pepek  

                        Chceš sám sebe přesvědčit, že není třeba drahej servis na tvojí foxce? :-)

                        0 0
                        • jonys  

                          Ale nechcu. Ale když to dělá i soudruhovi s pevnou…U mě je vyšší intenzita zapříčiněna velikostí kotouče.

                          0 0
                          • Polka  

                            Jonysu uvedom si hlavne kolik vazim ja a ty, ten rozdil bude dost znacnej :) Pricina v mym pripade rozhodne neni v nabe, ale v absenci pevne osy a mensi tuhosti kol, ktera je taky patrna pri jizde v sikmym svahu. 70kg jezdec na tom ale musi s radosti bez skrtani litat jak das.

                            0 0
                            • Excel  

                              jo, je to tlusťoch smradlavej

                              0 0
                            • jonys  

                              Před létem 85kg čisté svalové hmoty :-), přes ty vedra jsem trochu vychcípatěl. Což je dobře, protože ta síla už byla brutální, všechno na nejtěžší převody a kliky do luku :-))

                              0 0
                        • jonys  

                          A hlavně: Uvažuj, jak asi myslíš, že upevním náboj na 15mm osu do vidlice s otevřenýma patkama? Ha? Takže sleduj inzeráty na Talase jeté ženou 50km po asfaltu, třeba bys moh výhodně vytunit některé ze svých mnoha kol :-)

                          0 0
                          • pepek  

                            Nechcu, germánský Fahrrad jede do kopca jak drak, netřeba snižování. Dokonce nevyžaduje ani rohy, které jsem potřeboval odjakživa.

                            0 0
                            • Polka  

                              Ty nemas rohy? Slaava :)

                              0 0
      • jonys  

        ??? Nerozumím. Jo a do Ráje se mi to termínově nehodí, což mě nehorázně štve…

        0 0
        • scoty  

          Vykopali a odvezli cyklostezku z Jundrova do Bystrca a dali fšude zákazy…

          Asi bude nová, ale to už ji mohli postavit o 10m vedle směr řeka a ne u té 4proudovky ..kkoti..:)

          0 0
          • pepek  

            Soudruhu, jak může soudruh na LV jezdit po cyklostezce?

            Na druhé straně řeky se přeci nachází luxusní traily.

            Aby ti to soudruzi z NDR nepřijeli úředně odebrat.

            0 0
            • Polka  

              Tam byva ale mistama voda a musi se prenaset ne? Teda pokud nemyslis Holydna trails.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Jasně, že myslí mufloní stezky o něco výše :-)

                0 0
                • scoty  

                  ;-)

                  0 0
                • pepek  

                  Zrovna tam jsou stezky dostatečně široké i pro neobratný 29" bike(ra).

                  A dole to jedno přenášení taky není tak hrozný

                  0 0
                  • JSt  

                    onehda jsem sedel u klimesu a sanitka tam lovila nejakou cyklistku…

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Jestli jela vod Klimešů, tak bych se tomu ani nedivil: zRychtovanej Proutník leze do šišky poměrně rychle :-D

                      0 0
                  • Smazaný účet  

                    Min. 4…

                    0 0
            • scoty  

              :))

              Abych se nezpronevěřil ideálu, tak jsem si nechal auto u OBI a pak už samá pozitiva, soudruhu…;-)

              0 0
          • RomanH  

            uff, to neee, druhej breh nechat

            0 0
            • scoty  

              nemyslím druhej, ale levej..:)

              0 0
        • RomanH  

          +1

          0 0
          • scoty  

            smola no, sjezdíky jsou letos obzvláště vypečené, v Haďáku (Hadí údolí ve Skaláku) už soudruzi přestali těžit a je tam místními najetý pěkný singlík… i nový hrad se tam objevil…a ten Rohozec je teď lepší než Svijany…:)

            0 0
          • obda  

            +2

            0 0
            • RomanH  

              Obdo, Ty mas brzdy tusim taky Shimano, ze ? Nemas doma na odliti origos mineralni olej ?

              0 0
              • obda  

                Shimano mam, olej nemam. Za ty roky jsem jeste nepocitil potrebu ho menit :)

                0 0
                • RomanH  

                  OK. Ja chci jen trosku zkusit doplnit do zadni. Proste i pri vyladenem stejnem kroku obcas zabere jinde nez predni (a neni to pri dlouhem brzdeni). Zkusim se poptat treba v RK Cyklosu, zda mi neodlejou, pripadne objednam z KupKola litr a pak se treba s nekym rozdelim.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Ty seš detailista. Měl bys na chvíli vyzkoušet Avidy (škrtání, cinkání, brutální vibrace, …)

                    0 0
                    • RomanH  

                      Ale houby.

                      Kazdej tu basni, jak jedine hydry a ze mechaniky jsou mrtve. Nevim, od roku 2003 jsem az doted vozil BB7. Az na tu lonskou lapalii v Raji naprosto bez problemu.

                      Ted mam nove XT, udajne hodne slusne brzdy, na predku 180 kotouc.

                      BB7 mi s Koolstopama brzdily se 160mm kotoucem ostreji (netusim, co tam mam ted za OEM desky – predpokladam organiky, jakmile to budu odvzdusnovat, mrknu). No a ted o vikendu, jedeme po rovine, obcas si potrebuji pribrzdit, vsechno v pohode. Zacneme se splhat na kopec, na konci prenasime pres balvany a stromy (kolo jsem ale neobracel) a hned nasledoval sjezd mezi kameny dolu. Potrebuji lehce pribrzdit a zadni mi naraz brzdi v pulce drahy predni – docela me to neprijemne prekvapilo.

                      Pak se zeptas Jonysa (Magura)/ Manaska (Shimano), jestli jim chodi obe paky stejne. Oba svorne tvrdi, ze ne. Tak kde je potom ta vyhoda hyder ? Jako jo, chod to ma o neco lepsi, ale ten neni spatnej ani u BB7 s kvalitnim bovdenem a teflonovym lankem.

                      Tak proto chci zkusit doplnit kapalinu / odvzdusnit a uvidime. V nejhorsim se vratim k BB7.

                      0 0
                      • mastihuba  

                        ja bych to viděl na nejakou bublinku :) muže se stat :) včil jezdim zase na véčkách a taky to neni uplně zlý :)

                        0 0
                        • RomanH  

                          S tim chodem asi ano, proto chci ten olej.

                          No a s deskama casem uvidim. Je pravda, ze kdyz mel Jonys pujceneho toho Treka Fuela EX, tak tam byly XT a brzdily az nechutne kousave, to byl druhej extrem.

                          0 0
                      • Paja  

                        To by mě asi dost sralo, kdyby mi každá brzda zabírala jinde…

                        0 0
                        • JSt  

                          jeste jsem nevidel brzdy, kde by predni i zadni mely na pace stejny projev. ;-)

                          0 0
                          • mastihuba  

                            se někdy stav předvedu :)

                            0 0
                            • JSt  

                              spis si myslim, ze bych ti ukazal ja, ze ne-e. kazda zadni bremza je z principu mekci. ;-)

                              0 0
                              • RomanH  

                                S timto souhlas, maly rozdil tam vzdy bude.

                                0 0
                                • pepek  

                                  No moje elixíry jsou taky bomba: tam se počátek chodu mění v 2hod intervalech.

                                  0 0
                                  • Splinter  

                                    co s tim vsichni delate? sem to namontoval a tim jakakoli maintenance skoncila…

                                    0 0
                                    • pepek  

                                      Myslím, že ty moje mám eště doma, takže máš jiný kus.

                                      0 0
                              • Polka  

                                Ja woll!

                                0 0
                          • Paja  

                            Nevím, jak to myslíš s tím projevem, ale z hlediska záběru třeba véčka nebo asi ty mechaniky, ne?

                            0 0
                            • RomanH  

                              U V i u mechanik to na zadku i se sebelepsimi bovdeny o trosku vice propruzi (ale zabirat zacnou stejne, jen ten konec je gumovejsi). U hyder jsem si rikal, ze by to mohlo byt diky kapaline stejne. Uvidime po odvzdusneni.

                              0 0
                              • Paja  

                                Tak to je jasný, že zadní brzda díky dalšímu vedení bude víc propružovat, ale v tom prvním příspěvku píšeš, že ti každá páka zabírá jinde,ne?

                                0 0
                              • jonys  

                                Dej si stejně dlouhou hadicu jako u zadní :-)

                                0 0
                            • pepek  

                              ti to připomenu, až ti zase namrznou a pudeš na hubu :-)

                              0 0
                              • Paja  

                                …příště, příště se ti na to soudruhu vyseru a radši to sjedu na Maňáska, tj. po svejch…po zbytek roku mi véčka postačujou a nemusím na ně na rozdíl od většiny uživatelů kotoučů sáhnout a poslouchat všelijaký cinkání, drhnutí event. řešit přehřívání brzd (v žádným případě nechci tvrdit, že véčka brzdí srovnatelně nebo, že dávkovatelnost kotoučů není lepší). Že ty na ně taky sáhnout nemusíš mi nepíš, to už vím, ale je to tak trochu výjimka potvrzující pravidlo.

                                0 0
                                • RomanH  

                                  Ja uz bych se kvuli tomu mazlavemu sajratu na rafkach k veckum vracet nechtel (paradoxne je bohuzel mam na zimaku kvuli tomu, ze se mi nechce davat prachy do novejch nab), no a pak samozrejme smutny pribeh Katka (ta ale za deste / bahna moc nenajede). BB7 jsou fakt blbuvzdorne, se Shimano kotoucem si pravdepodobne ani necinknou. Pruser muze nastat akorat kdyz nejak zasadne ohnes kotouc (za 9 let se mi to nestalo). Nehodnotim ucinek, brzdeni (verim, ze V bohate staci), proste jen pohodli – nemusim cistit rafek (spalky – jestli v nich nejsou spony). No a dalsi vec, pokud davam Katcino kolo do auta a jsem nucen sundat zadni kolo (malo kdy, ale obcas se stane), musim upustit plast (CM na 19tce rafku neprojde V s vymennyma botkama).

                                  0 0
                                  • Paja  

                                    …jaký smutný příběh Katka? Objet občas hadrem ráfek mi problém nečiní, špony, co používám 3barevné BBB taky ne, sundávání kol – záleží jak jsou špalky jeté, ale většinou se mi to podaří protlačit bez upouštění (u kotoučů zas bývají problémy s usazením po sundání).

                                    Véčka mají pro mě ale kouzlo jen s paralelogramem, jednou našteluješ botky, a pak už jen měníš gumky. Klasiku, kde to během sjiždění špalku je potřeba štelovat, bych už nechtěl.

                                    0 0
                                    • RomanH  

                                      No ze si nechtela nechat vnutit kotouce… :-)

                                      0 0
                            • JSt  

                              seridit jakekoliv predni/zadni brzdy, aby mely stejny zacatek kroku, by nemel byt teoreticky problem. naopak aby mely stejny konec kroku je neresitelny problem kvuli rozdilne delce vedeni.

                              0 0
                              • mastihuba  

                                tvuj problem řeši panceřované hadice, ktere chybu vedeni dost eliminuji :D

                                http://www.yarroline.com/…oodridge.htm

                                0 0
                                • RomanH  

                                  Pomohlo to ? V Raji Ti taky chodila stylem „kazdy pes jina ves“, ale pak jsi rikal, ze jedes ke Kubadovi.

                                  0 0
                                  • mastihuba  

                                    ano tam už mi prolínala kapalina, stačilo utáhnout jeden povolenej šroubek a odvzdušnit. Na hadice seru váha navíc a efekt to pro mne nemá. Od té doby co sem to odvzdušnil je to super. Bylo to moje šlompáctví že sem to neřešil a ne chyba brzdy. To by měl člověk rozlišovat než něco zkritizuje. :D

                                    0 0
                                    • RomanH  

                                      Jasne, zacina se to zvrhavat, gumopryz nahradily brzdy :-)

                                      0 0
                                      • mastihuba  

                                        apropo když si třeba vzpomenu na vyměnu desek u avidu, tak sem s tím problém u J5 nikdy neměl a dnes u elixiru se to někomu nedaří. U Hope je to malina(ne ex)bo ta díra je jak vrata a celá je průchozí. K odvzdušnění stačí hadička vod montážní pěny a brzdovka, žádný vyfikundace ala avid. No a kdyby chtěl někdo véčkový čelisti promax, tak mu je dám zadarmo, aby si připoměl jak mužou byt véčka nahovno. :D Jak ja vzpomínám na LX s pantografem. :D

                                        0 0
                                        • Smazaný účet  

                                          Jestli už nenazrál čas na fixku, jako přibližovadlo k nejbližšímu Proutníkovi :-)

                                          0 0
                                          • RomanH  

                                            Kdeze, na Proutnika by to chtelo neco takoveho

                                            No a nebo jeste radeji toto

                                            Tak treba jednou na stari, idealni bezudrzbovy zimak :-)

                                            0 0
                                            • Smazaný účet  

                                              To druhý se mi líbí, až na ty blatníky, možná bych dal černý.

                                              Ta Edge sedlovka je nádherná, její cena odpovídá hodnotě rámu RB :-)

                                              0 0
                                              • RomanH  

                                                Tak cenu sedlovky uz v tesne-predduchodovem veku resit nebudes. Se podivej, co drive jezdilo k Veslu a ted se prestehovalo do Jednicky. Tak nejak si predstavuji svuj cyklo-podzim zivota :-)

                                                0 0
                                                • Smazaný účet  

                                                  Tam se slízaj jednonožci ne?

                                                  Já už se začínám orientovat dle opřených Olpranů s igelitkama na rodlech :-)

                                                  0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Naposledy tam sedely Ziletky s Kanonama na Zippech a Lightweightech :-)

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    asi jinej gang :)

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    :-DDD

                                                    Ale tak cyklistika je jen jedna, ze ;-)

                                                    Nahodou, ta silnicka ma fakt neco do sebe. Ted se musim priznat, ze nove koste dobre mete, tak se radeji houpu a silnica sla stranou, ale ono to zase prijde.

                                                    0 0
                                                  • jonys  

                                                    Včera jsem byl ve stoupání na Rozdrojovice dojet dvěma Scalpely, co jsem je nedávno zpovídal na Šmelcu ohledně zápletů. Jeden Spinergy se zelenýma provazama, druhej DT, komplet white, red niple. Naštěstí odbočovali, nechtělo se mi měnit své tempíčko, ale ****** na hlavu bych si nemohl nenechat, že…

                                                    0 0
                                                  • RomanH  

                                                    Kamos ted bude bude prodavat funglovku (najeto tak 300–500 km) RZ ONE TWENTY , pac si pucil na 3 dny 29tku Scalpela a je z nej unesenej, ze si to nemel pujcovat :-) Pry to paradne jede – je ale pravda, ze meri kolem 2 metru.

                                                    0 0
                                                  • mastihuba  

                                                    otazka je jestli když tě v dálce zahlídli neproběhla obligátní větička -von si začal- a pak nebyli rádi žes vodbočil :D kua pod jonysa to patří ale počkej jak to všecko začne povrzávat, tak si vzpomeneš na HT :D

                                                    0 0
                                        • JSt  

                                          jednu veckovou celist bych potreboval. O:-)

                                          0 0
                                          • RomanH  

                                            Vcera v 16 hod na Uvoze a jak Ti to jelo bez cepicky i brzdy :-)

                                            0 0
                                        • RomanH  

                                          Tak snad odvzdusneno, uvidime v realu.

                                          Jen na okraj, jsem rad, ze Shimano pracuje s mineralnim olejem a ne s DOTkou, pac mi 1× pri protlacovani ze trmenu do expansky vystrelila hadicka z odvzusnovaciho sroubu a olejem jsem ohodil trosku zed + kachle v garazi.

                                          0 0
                                          • Excel  

                                            :-DDDDDDDDDDDD

                                            0 0
                                            • RomanH  

                                              No vzpomnel jsem si pritom na Tebe a Tvoje legendarni Formule :-D

                                              0 0
                                          • Polka  

                                            A co jako ta DOTka ma tak strasnyho delat? X-krat sem ju mel na rukach a na kachlach a nic.

                                            0 0
                                            • RomanH  

                                              Tak mam zato, ze DOTka neudela laku zrovna nejlepe.

                                              Jinak koukam, ze nejsem jedina trubka, aneb nase/Vase servisni kiksy :-)

                                              0 0
                                              • Polka  

                                                To ani nebyly kiksy, jen se s tim proste neseru jak borci ve videu od sramu :) A obcas holt neco ukapne.

                                                0 0
                                            • Excel  

                                              Snad nic, já ju měl na ksichtě a rámu, jediný co to evidentně rozleptalo byla barva na páce, nevím jestli to byl lak nebo anodizace.

                                              0 0
                              • Paja  

                                …a prakticky? Jak to tady čtu, tak většinou chodí každá jinak…

                                0 0
                                • bagr84  

                                  Co s tema brzdama delate? Nez jsem sem vlezl, ani by me nenapadlo, ze by kazda paka mohla chodit jinak. Shimana vozim 4 roky a jen menim desky, nic vic. Asi su divnej :)

                                  0 0
                                  • Excel  

                                    Co máte furt s tou prohibicí, já chlastám tuzemák AB style z wietkong večerky už pět let a nemám žádnej problém, asi su divnej :-)

                                    0 0
                                    • bagr84  

                                      Me to jezdeni po tme nejak nebere. ;)

                                      0 0
                                  • Eva  

                                    Protoze mas Shimana, zavist :-)

                                    Po letosni druhe sezone na Elixirech jiz nikdy vice,v nejblizsi dobe pujdou pryc, a muze za to i BF a brnenska klika :-). Diky za vase postrehy a nazory, alespon vim ze manzel neni tak nesikovnej kdyz mam furt nejaky problem s pistkama, odvzdusnenim,…Pre­mek si chrochta na Vckach a je stastnej ze je nemusi stale servisovat jak ty moje Elixiry :-)

                                    0 0
                                  • Paja  

                                    Já nic, já mám véčka ;D

                                    0 0
    • Splinter  

      kdyz se tady porad resi ty gumy… nebudete nekdo nekde objednavat nunuraptory? uz by se mi hodil novej dozaadu…

      0 0
    • Excel  

      Takže vo neděli: Vlak z Brno hl.n. (odjezd 6:20)-Havlíčkův Brod, přestup na Jihlavu, dojezd Jihlava 8:35. (V Tišnově přistoupí Roman)

      Trasa z Jihlavy: MTZ na Špičák-ŽTZ Brtnice (pivko, oběd)-MTZ Velké Meziříčí (pivko, pišingr) – Brno(další trasa zvolena dle času dojezdu do Velmezu)

      Co si pamatujem tak trasa je to pěkná, šiškokořenová, ideální pro devětadvacítkáře a fullisty.

      0 0
      • mastihuba  

        ja jen abyste se mnou nepočítali… :)

        0 0
      • Polka  

        Za me opet bez mrdu ;-)

        0 0
      • pepek  

        Vzhledem k tomu, že trasu VelMez-Tišnov jsi zamlčel, tak asi myslíš na tu mokrou a kopřivovou červenou TZ, nicht wahr?

        0 0
        • Excel  

          Mýlíš se, soudruhu. V plánu bylo to pustit až do Náměště kolem řeky, vyjma úseku kolem Holomkovýho mlejna (objížďka přes Tasov), a pak až červená,ale vzhledem k tomu, že pondělek je pracovní, tak bych to osobně viděl z toho Tasova to nějak došolíchat do Bíteše a pak se teprve uvidí :-D.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Holomka bych možná jel (šel, prý je vše oplocený)…

            0 0
            • RomanH  

              Holomkovi patri ten plot strhnout, skoda, ze to mam tak daleko, denne bych mu piloval ten zamek. Zakon obesel tim, ze vykacel les, zasadil novej a prohlasil to za oboru. Jsem zvedavy, co udela, az ty stromy povyrostou. Nicmene tentokrat pres Tasov, znovu 2× prelizat dvojitej chatrnej plot nehodlam.

              Holomek je holomek.

              0 0
            • Excel  

              Holomek je oplocený a táhneš to tam do svahu, přelejzáš plot, úplně na *****, dycky jsem tam tak akorát nasranej.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Kdysi jsem narazil na tenhle článek, od té doby to chci vidět :-)

                0 0
                • RomanH  

                  Ty jsi mu mel hlavne na nejake firemni party neco rici, od plic :-)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    On mezi služebnictvo nechodil, táhlo ho to do práglu mezi celebrity…

                    0 0
              • RomanH  

                A to jsi tam nebyl letos na jare, horsi nez tenkrat… Nicmene, pokud nam to ted bude casove rozumne vychazet, zkusil bych se se tam na otocku mrknou, jestli se neco nezmenilo, i kdyz pochybuju.

                0 0
                • Excel  

                  Tož když jsem tam byl naposled (s váma) tak to tam ještě píchal Míšu, teď už ji nepíchá.

                  0 0
                  • RomanH  

                    Tak podle toho plotu musi pichat minimalne Jirika Pomejovic.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Podle toho, co jsem viděl v hokně, by tam měl být i solidní autopark, včetně nádherně profesionálně zrestaurované T87…

                      0 0
                      • Excel  

                        T-87? co to je za tank?

                        0 0
                      • RomanH  

                        Jak jsem psal kdysi v tom svym puvodnim dredu, ja mu to i preju. Je mi fakt jedno, co ma, dokonce i chapu, ze chce mit doma klid. Jen si pak proste nemel vybrat za misto sidla udoli reky, kterym vede stezka (bohuzel jedina) a jeste nad nim stoji ze zakona verejne pristupna zricenina hradu.

                        0 0
                        • Excel  

                          Je to jasný, jenom mu závidíš ten plot. ;-p

                          0 0
                          • pepek  

                            . . . a tu bloncku

                            0 0
                            • RomanH  

                              Sice nevim, jakou bloncku, bulvar jde tak nejak mimo me, ale tipuji, ze at uz je jakakoliv, bude mit sakra drahy provoz a udrzbu :-)

                              0 0
      • Smazaný účet  

        Jel bych, ale nemohu si dovolit sponzorovat ČD :-(

        0 0
        • RomanH  

          Tak tech cca 150,– Kc navic oproti celodennaku tady Te uz nevytrhne, ne ?

          0 0
      • Splinter  

        toz sem to zmanagoval, nakonec mam v nedelu volno. Toz se potkame na hlavaku, to mate radost, co? :)

        0 0
      • jonys  

        Za mě nula.

        0 0
      • Smazaný účet  

        Proč vůbec z hlavasu?

        To bude chtít papundekly mezi biky…

        0 0
      • Splinter  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
      • Paja  

        Su na maltě…

        0 0
      • RomanH  

        Srdceryvny report sem urcite v prubehu dne prida Exik, tak jen stroha fakta na pripomenuti pro priste :-)

        Kdo nejel, skoda. Trasa je to fakt paradni a ma uplne minimu hluchych mist. Porad singliky a koreny, cca 70km na cele delce mimo zpevnene cesty. Celkem mi to hodilo 130km (vcetne 7mi rano na vlak).

        A ted to pouceni na priste : ze dvou modrych jsme si vybrali tu treti spatnou (jinymi slovy jsme chvili jeli po te druhe spatne naopak). Zase jsme si ale prohledli krematorium, takze jsme videli, do ceho jdeme. Zajizdka 10km, a v kombinaci s hledanim v mape a zpozdenim vlaku, to byla dalsi hodinova ztrata. Nicmene jsme se nenechali zaskocit a z Jihlavy jsme vyrazili v 9:30. Priste nehledat znacku u nadrazi, ale jet az na namesti, tam chvili po zelene pres reku a napojit se na modrou.

        Presne ve 12 jsme byli v Brtnici (cestou jsme jeste chvili bloudili v Racirove, ale nakonec jsme tu modrou po asi 3km zajizdky pres kopec opet nasli). Paku uz to vse valilo, z Brtnice jsme vyrazeli kolem 13te hod a v 15:15 jsme uz konzumovali zakusky ve VelMezu.

        Suma sumarum, jet to nekdy v dlouhy den z Jihlavy po stejne trase a protahnout to jeste z Nameste do Oslavan a Smelc, byla by to darda jako na Praded ci Kralicak.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Když vidím tu kilometráž, tak mi to přestává být líto :-)

          V kolik jsi byl na Úsuší?

          Jen tak mimochodem, dnes vysílaj Pohlreicha Na Květnici…

          0 0
          • RomanH  

            Docela brzo. Exik ztratil blikacku, tak jsme to radeji napalili z Tasova po asfaltu. Prijel jsem domu tusim v 17:45. Spustit se z Tasova opet dolu k Oslavce, bylo by to tak o necelou hodinu delsi.

            0 0
            • bagr84  

              Vedet, ze jedete pres Tasov, tak se tam s Vama srazim :) Vcera jsem tam projizdel kolem 4te.

              0 0
        • Splinter  

          tak super, doufam ze se to bude nekdy opakovat, ja sel spat v nedeli ve 4 rano, takze bych to fakt asi nedal :D

          0 0
        • Excel  

          Tak já nic srdceryvného nesesmolím :-). Sice jsem dojel dom našrot a pár krizovek jsem měl, ale nikdy to nebylo takový, že bych už nemohl motat nohama. Úsměvné je, že jsem na tretry upnul nové kufry opačně než ty dřívější, tudíž k vycvaknutí je potřeba (TIME)nohu vytočit o krapet víc, resp. vykloubit si čéšku, což jde při banálních vystoupeních ošéfovat. Bohužel, při krizových situacích, kdy je nutné nohu odmrdnout střelhbitě, to ošéfovaný nemám, takže jednou jsem s sebou jebnul ve stojce při ujetí na kořenu,podvrtl si kotník a odrazil si ledvinu o pařez, což naštěstí Roman nezaregistroval, ale podruhé jsem mu situaci ukázal se vší parádou. Roman zastavil u zatravněnýho úseku se skrytým bahnem, já do toho jako šel, zapích do bahna přední kolo a skácel se přímo do tý žumpy a ještě si ohl páku o rám. Takže prdel na cestě jako byla! Kdyby nebyla neděle, tak bych se asi přemluvit v pokračování kolem řeky nechal, ale raději jsem to tlačil na jistotu. Odměnou mi byl Jonys na Pryglu, zadumaně se zvedající od dopitého škopku, tak jsme nakulili ještě jedno ústupový a na ten zamrdanej Kameňák už jsem se nějak doplazil. Dojezd 20:00.

          0 0
        • Paja  

          No vida, aspoň se jednou nebudeme muset trmácet vlakem přes půl republiky.

          0 0
    • Splinter  

      Toz nakonec zas nic… Prace slechti…

      0 0
      • Smazaný účet  

        Bude na tom hlaváku někdo vůbec? Kde přesně???

        0 0
        • Excel  

          No šest dvacet to jede, tož já tam budu kolem šestý u pokladen, 6:10 kupuju lupeny, takže když nás pojede deset tak bude skupinová úplně super :-D

          0 0
          • pepek  

            Na skupinovku budete muset přibrat nějaké cholky.

            0 0
      • Polka  

        Ses nepochlubil, ze jezdis zavody do vrchu :-D

        0 0
    • Smazaný účet  

      Přátelé, nemáte tip na nějakou hodně prodyšnou pláštěnkovětrovku bez poštovnýho?

      Ještě si musím ulevit: řetěz C10 na „lehce“ jeté převody opravdu nebrat!!! Po 500km spodek kazety stále nepoužitelný, nedrží na převodnících, natož aby se mu chtělo řadit navrch!

      0 0
      • RomanH  

        Pockej na SportLife, tam muzes nakoupit od firem, ktere tu v kamenacich nesezenes.

        0 0
        • Smazaný účet  

          To už vytáhnu zateplenou, potřebuju něco lehčího na tohle meziobdobí…

          0 0
          • RomanH  

            Tak v tom pripade viz. Jirik.

            Na tohle obdobi nejakou moiru/Craft/… druhou vrstvu a na to obycejnou pertexku. V desti predsi cilene nejezdis.

            0 0
          • Splinter  

            zateplena plastenka? to je co? kravinky kravinky a pak neni na vlak :D

            0 0
          • Paja  

            Prodyšný pláštěnkovětrovky jsou, ale nepředpokládám, že bys za ni chtěl uvalit 3,5 litru, navíc jak píše jiřík, jen větruodolná promokavá bunda bude vždycky prodyšnější

            Od jaké teploty jezdíš v té zateplené bundě?

            Já třeba zateplenou bundu na kolo nepoužívám vůbec, od +10 níž jezdím ve větrovce a podle teploty přidávám vrstvy.

            0 0
      • JSt  

        prodysna plastenka? to jako aby to nepromoklo a zaroven dostatecne luftovalo? takovy matros pro pouziti na kole neexistuje.

        0 0
    • terkad  

      Brňáci, v pátek jsem se přistěhovala, kdo mě vytáhne na kolo? Vypadá to, že počasí zatím přeje a já moc nevím kudy jezdit. Ideálně bych se chtěla trochu zorientovat v oblasti Kohoutovice, Bystrc, přehrada, prostě za barákem. Bydlím v Kohoutkách…

      Jsem tedy trochu lemra (ujedu dost, ale občas to trvá) a v terénu se trochu bojím, ale baví mě to, když jede někdo přede mnou, je to lepší :)

      0 0
      • Paja  

        Stačí dojet na sraz, až se někdy v týdnu pojede na Holednou, směrem na Prýgl do Bitýšky nebo na Šmelcovnu, akorát nevím jestli projížďka s pepkem po Holydné je to nejlepší na odnaučení se strachu v terénu ;-)

        0 0
        • pepek  

          Voe. Soudružka jezdí Rychleby s prstem v nose, ta by nás na Holedné ještě vyučila.

          0 0
          • Paja  

            aha, to neřekla…tak ji nemusíme šetřit ;D

            0 0
    • Paja  

      Tak soudruzi, vzhledem k předpovědi bych to tento týden viděl na zítra. Ve středu má pršet a ve čtvrtek nemůžu.

      0 0
      • Splinter  

        ano ano ano ano.. to bych mozna i mohl.. nejlip bityska nebo neco tim smerem :)

        0 0
        • Smazaný účet  

          To vypadá na rekordní účast a to ještě T.D. út nepotvrdila :-D

          0 0
      • jonys  

        Já bych možná jel. Ale ty se zas budeš ploužit do práce v době, kdy se z oken poline vůně úterního oběda, a pak hodíš termín srazu v pozdních večerních hodinách…:-)

        0 0
        • Paja  

          Jestli v 9 vaříváš oběd, tak to sedí. Já na rozdíl od tebe musím ráno ještě zavézt holku do školky…takže dřív jak ve 4 se Slatiny určitě nevyrazím.

          0 0
          • jonys  

            V 9 dochucuju polívku, prase se dávno točí na rožni.

            0 0
        • Smazaný účet  

          Tak se zadá cíl a několik výjezdových skupin dle času startu.

          Stačí ti to v 9:00? :-)

          0 0
          • terkad  

            Pojďme něco podniknout, buď v úterý ráno (ve 13:00 musím být ve škole) nebo pak ve středu od 14:00. Pak už trčím ve škole a nic s tím neudělám.

            Jo a ty Rychlebky s prstem v nose nebyly, prej jsem u toho kvičela ;-)

            0 0
            • ps.slon  

              Ahoj, jestli mě moc nestrháš, tak bych v úterý ráno okolo 9.00hod vyjel. Jsem ze Žabovřesk, nemám problém někam do Kohoutek dojet. Napiš a domluvíme se.

              0 0
              • terkad  

                Neboj, nezřídím. Spíš naopak :) Doraž třeba na 9:00 na Žebětínskou 3, budu nachystaná před barákem :) Kdyžtak 723246677

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Že bych se taky vyhrabal tak časně z baráku? :-)

                  0 0
                  • terkad  

                    Tak se hrabej :)

                    0 0
                  • hony007  

                    To je hrozný, jak se vám zapalujó létka, když vám sem jednó za měsíc napíše baba :-D

                    0 0
                    • ps.slon  

                      To víš, jak cítím příležitost…

                      0 0
                  • jonys  

                    Jdi se zahrabat! Takže na odpo si tě škrtáme…

                    0 0
                • ps.slon  

                  Dobrá tedy,budu tam.

                  0 0
                  • terkad  

                    no, pánové, budu se těšit :)

                    0 0
                    • terkad  

                      Takže díky moc, byla to paráda a doufám, že mě pod svá křídla ještě někdy vezmete :)

                      0 0
      • Martula  

        Dneska po práci jedem na Buk, na světýlka :)

        0 0
        • RomanH  

          Tak jestli budete vyrazet opravdu az po praci, tak tech svetylek bude potreba hodne :-)

          0 0
          • Martula  

            Ano ano, o půl 7 :) Jindy to nejde..

            0 0
            • mastihuba  

              škoda že jsem byl na žiletce, bych se s tebou svezl ještě na sokec :D

              0 0
      • Paja  

        U mě změna, dneska 0.

        0 0
    • terkad  

      Někdo dnes odpoledne cca od dvou?

      0 0
      • Smazaný účet  

        Jsi nenasytná :-)

        ČHMÚ: Zataženo, postupně od západu s deštěm, přechodně i trvalejšího charakteru…

        0 0
      • ps.slon  

        Jestli budeš v Brně o víkendu napiš, rád s Tebou vyjedu. Jinak do konce pracovního týdne jsem na kolo nepoužitelný.

        0 0
        • terkad  

          V Brně sice budu, ale o víkendu jsem v práci. Pokud se to změní (podaří se mi třeba urvat dřív), napíšu to sem.

          0 0
    • Smazaný účet  

      Dnes???

      0 0
      • mastihuba  

        jedu vyvětrat silnicu, tak se navečír zastav. Ctěl bych tam byt tak na 18:h :)

        0 0
        • mastihuba  

          Dnes dávám do baglu placatku, takhle by to nešlo :D

          0 0
          • RomanH  

            NJN, i Bozkov ma hranicnich 20% (bohuzel), Zelenej strom ma tusim vice.

            0 0
    • terkad  

      Někdo zítra? Mám celý pátek volno

      0 0
      • Smazaný účet  

        Kdy? Kde? Kam?

        0 0
        • terkad  

          Ty to tady znáš, takže vymýšlej :) Můžu celej den, kde bydlím, to už víš :)

          Jediné omezení je, že musím po ránu potkat nějaký servis.

          0 0
          • Smazaný účet  

            10:00?

            Proč servis?

            0 0
            • terkad  

              Servis to ani být nemusí, potřebuju jen duši, tři jsem dnes zrušila (asi blbá pumpička nebo co…) Pokud ale chceš vyrážet až v deset, tak si do té doby duši někde stihnu koupit a doma vyměnit.

              0 0
              • Smazaný účet  

                Tak v 10.

                0 0
                • terkad  

                  OK, budu nachystaná. Na jak dlouho to vidíš? (Ať vím, jestli s sebou mám zabalit vepřo-knedlo-zelo na svačinu ;)

                  0 0
                  • hony007  

                    Nejbližší je Patar, ale to je na BF skoro sprostý slovo, Libušino třída.

                    K té duši jako :)

                    0 0
                    • Eva  

                      Patik je v pohode chlap a rozumi tomu co dela, nechapu tedy proc je to sproste slovo na BF, asi lidi co ho neznaji osobne. Ale ani tady mi neprislo ze by se vyjadroval a projevoval nejak mimo.Kolo pro syna necham rozhodne postavit u nej, protoze v obchodech sezenu jen tezke a naprosto anatomii detskeho tela neodpovidajici „shity“.

                      0 0
                      • Polka  

                        No zrovna na BF se projevoval hodne mimo :)

                        0 0
                        • terkad  

                          No, tak dnes mě tedy nepotěšil. Měl mít otevřeno od devíti a v deset stále ani noha. A na webu, na dveřích ani zmínka…

                          0 0
                          • hony007  

                            Já mám takové dojem, že ten web neaktualizoval od té doby, co ho vytvořili.

                            0 0
                            • terkad  

                              Což je super v případě, že se tam člověk ráno žene, aby mohl rychne nahodit novou duši a vyrazit na kolo. Tam zavřeno, takže busem zpět, doma lepit, nestíhat, seběhnout před barák se chudákovi domluvenému spolujezdci omluvit, že mi to ještě 5 minut potrvá a zabouchnout si dveře. Jet v dresu a papučích do školy najít počítač, hodinu se přes skype a mail dovolávat pomoci a pak si jet pro klíče přes celé Brno.

                              Takže to všechno hoďme na ten servis, lepší nějaký viník, než žádný :D

                              0 0
                              • RomanH  

                                :-) Kdyz se dari, tak se dari. Ale co, je patek.

                                Jinak, dalsi prodejnu blizko bydliste (radeji nepisi servis) mas v Campusu – Cyklopoint. Dusi a nejake drobnosti tam vzdy sezenes.

                                0 0
                            • Eva  

                              No jeho velmi dobrou reklamou je jeho prace a sireni per hubam, nepotrebuje aktualizovanej web :-)

                              Jsem zvedava na vsechny kritiky az budou mit stejne let jak pan Patik :-), trochu tolerance by neskodilo :-)

                              peace

                              0 0
                              • hony007  

                                Mně je docela volný, osobně ho neznám, na BF je ale často sprostý vůči ostatním, obzvláště těm, kteří nesdílí jeho názor. Kdybych ho nesnášel (mně nic neudělal, nepouštěl jsem se s ním do nějakých zásadních debat), tak sem nedám ten „odkaz“.

                                0 0
                      • Excel  

                        Souhlas, je úplně v pohodě.

                        0 0
                        • RomanH  

                          :-D

                          Ta naba uz z Gdanska vyrazila ?

                          0 0
                        • mastihuba  

                          copak? hledání kvalitního servisu/dodavatele pokračuje? bych třeba zas poradil :D

                          0 0
                        • Jaroslávek  

                          :-)))

                          0 0
        • Excel  

          :-)

          0 0
    • Jaroslávek  

      Uff, tak jsem pročet celou tu pauzu, kdy jsem byl pryč. Jste se celkem snažili, vy kujóni.-)

      0 0
      • Paja  

        Jak bylo v termálu, elegáne?

        0 0
        • Jaroslávek  

          Termály nebyly prioritou.

          0 0
          • pepek  

            To je Itálie, termály, baby, víno, zpěv. . . . . . . . . . a na Cihlářské je čím dál větší bordel :-(

            0 0
            • mastihuba  

              zato pionýrská už se rýsuje :) ale tam už maká štrabag :D

              0 0
              • Smazaný účet  

                Se slávou otevřeli tunél v Königu, ale řešení špuntu pod Stelviem je v nedohlednu…

                0 0
                • Excel  

                  to asi hned tak nebude

                  0 0
                  • Polka  

                    Ja sem zaslech neco o tom, ze by ty upravy mely navazovat, ale samozrejme nakej kua neumernej cas to asi potrva.

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      Ještě jsme neupravli Jozífkovi jeho štráse a chodníčky a už byste vymýšleli další kokotiny.

                      0 0
                    • Excel  

                      jsem zaslech, že se to rozšíří na úkor toho kopce,že se šalina zařízne víc do svahu, tudíž ty úpravy budou mastný a prachy na to asi moc nebudou, ale kdo ví, třeba už na to vlítnou

                      0 0
                      • Motyll  

                        Ano, tak to má být. Po roce 2020…

                        0 0
                      • Smazaný účet  

                        První video dole

                        Stelvio by asi mělo navazovat na lávku…

                        0 0
                        • Excel  

                          hézký, na tom se slušně vydojí

                          0 0
                        • scoty  

                          jenomže nejsou prachy, tak se přepracovává projekt…

                          0 0
                • scoty  

                  to se vyřeší neboj… dokurvením zbytku Žabovřesk…:-(

                  0 0
            • Motyll  

              Ale opálenej je pan Maňásek pěkně :)

              Včera jsme se minuli na mostě za Tomkáčem… Jestli jsi něco říkal netuším. Jsem poslouchal http://goo.gl/UljlI a snažil se vyšlapat pracovní stres :)

              0 0
              • Jaroslávek  

                Myslíš most u točky šaliny ? Nějaký postavičky se tam pohybovaly, ale dávám si tam od jistý doby majzla, nýbrž jednou jsem se tam horkotěžko srovnával s nějakou paní za volantem. Byla trochu hysterická, ale to víš, ženský … Pěkně to navazuje na ten tvůj song co jsi poslouchal.-)

                0 0
                • Motyll  

                  Jel jsem kolmo…

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Mezi postravičky jsem samozřejmě zahrnul i ty na kole.-)

                    0 0
    • terkad  

      Co dnes? okolo čtvrté?

      0 0
      • terkad  

        vlastně klidně už od tří. Tuhle přednášku psychicky nedávám a jdu domů :)

        0 0
    • Karaya  

      Nechcete jet někdo last minute na Kokorin? Odjezd v pátek brzo ráno, návrat v sobotu večer, nebo v neděli odpoledne. Ubytování a traser zajištěn – viz vlákno od Jecnaka. Uvolnilo se mi místo v autě…

      0 0
      • RomanH  

        V patek cervena ze Zdaru.

        0 0
        • Jaroslávek  

          A co zítra nebo ve st ?

          0 0
          • Smazaný účet  

            Možu, ale těžko se v posl. době sejdou víc jak 2 lidi…

            0 0
            • Jaroslávek  

              Rozjelo se to slušně.

              0 0
            • JSt  

              to staci, ne? :-P

              0 0
              • Jaroslávek  

                Jak se daří Chumlince ?-))

                0 0
                • JSt  

                  napadlo me, ze chumlinka je ta chundelata ovecka hned vedle napisu. ale ona neumi psat! snad nas nikdo nevidel…

                  0 0
          • RomanH  

            A tak zitra by to asi slo. Ve st nemuzu.

            0 0
          • Paja  

            Zatím bych mohl…

            0 0
            • pepek  

              Tak si to ujasněte, soudruzi. Konkrétní návrh by nebyl?

              0 0
              • Smazaný účet  

                Tak zavel: út 16:00 lávka, či Obřany, nebo nějaké netradiční flek?

                0 0
              • RomanH  

                Proste zitra se jede. Cim drive, tim lepe. A severozapad je uplne nejvic :-)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  Od Bílého potoka hrozně táhne :-)

                  0 0
                  • RomanH  

                    Tak Bilej potok je ted uz v utery mimo. Ale treba smer Bityska, Kurim, nebo alespon Vranov, Podlesi.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Tak buďto proběhla nějaká tajná úmluva, nebo se nic neděje…

                      0 0
                      • RomanH  

                        Ale houby, akorat pracovni hukot. Huz jsem uplne gumovej, budu jen ucastnik zajezdu, jedu snad kamkoliv :-)

                        Za me budto sraz od 15:30 pod Cervenakem (pro Josefa muze bejt treba v 16 Antropos), pripadne Obrany (taky treba v tech 16). Kdo teda vsechno jede ? Jak kdo stihate ?

                        0 0
                        • Paja  

                          Tyhle časy nestíhám, ale někde si to dojedu, sedlofku mám novou, tak snad to klapne…

                          0 0
                        • Jaroslávek  

                          Též hučím v práci, navíc se mi vyrábí nové brýle na blízko, bez nich jsem jak bez ruky, po 15-té bych si je měl vyzvednout v Žabinách, takže Antropos tak 16:4o, což je dost pozdě, takže dej vědít jaký bude další postup (ústup .-))

                          0 0
                        • RomanH  

                          Toz dle tel. domluvy s Manaskem :

                          Jedu na sraz na most pod Cervenakem v 15:30, pak se budu motak Cervenak, Holedna, Palacak. Jakmile bude mit Manasek bryle (rozptyl 15:30 – 17 hod), zavola a nekde se scuknem, totez Paja. Hospoda mi je jedno, Kurim / Prigl / Bityska / Kninice/ Letiste /… podle chuti

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            Tak tam asi potkáš jen jednoho…

                            0 0
                            • RomanH  

                              S Tebou pocitam. No a jeste Obda obcas necekane prekvapi.

                              0 0
                              • pepek  

                                Jose prý nejede.

                                0 0
                              • Paja  

                                …nezapomeň na mistra nečekaných příjezdů, ještě nečekanějších zmrtvýchvstání, přeborníka v beeringu a démonického autofotografa…;D

                                0 0
                            • RomanH  

                              Tak podle posledniho infa bude Manasek 15:45 v Zabinach

                              0 0
                          • Jaroslávek  

                            To by jsi nevěřil jak nás včera Pája povodil po lesích na cestě z5. Asi mu bylo líto, že s námi není notorický natahovač návratovek a zastoupil ho. Trochu mě tím zaskočil.-)

                            0 0
                            • RomanH  

                              :-) Ja se v poklidu pohupoval domu, byl paradni vecer, ani kosa nakonec nebyla.

                              0 0
                            • Paja  

                              No, bylo to trochu kouzlo nechtěného, za Útěchovem jsme měli původně jet tou levou cestou a dokodrcat se k jezírku a na Soběšice, aspoň jsme si dali pěknej sjezdík. No a v tom Zamilcu jsme zas měli jet doprava, už se mi to ale nechtělo otáčet, je to sice skoro dvojnásobně dlouhý, ale zas hezčí cesta a užili jsme si jako bonus čarodkovou atmosféru ;)

                              0 0
                      • Excel  

                        z Buzerantowitz budu vyjíždět vo půl šestý, tak jen abyste se mnou nepočítali

                        0 0
                        • RomanH  

                          Prace uvolnuje :-)

                          0 0
                          • JSt  

                            osvobozuje je lepsi preklad ;-)

                            0 0
                            • RomanH  

                              Tak :-)

                              0 0
                            • Excel  

                              Maul halten!

                              0 0
                              • Paja  

                                …úplně ho vidím, jak stojí in Buzerantowicz před špíglem a říká: ja, ich bin würdig solches auftrags…;D

                                0 0
                                • JSt  

                                  niemand wird uns kommandieren. wir wissen was sollen wir machen…

                                  0 0
                                • Excel  

                                  Ich werde es nicht tun, Jungs, ich werde von dort aus Hölle!

                                  0 0
                                  • scoty  

                                    Morgen morgen nicht nur heute,

                                    zagen alle faulen leute…

                                    :)

                                    0 0
        • Splinter  

          uzasny kua.. su v praci…

          0 0
        • Karaya  

          Tak Ždár si užijte, já pojedu na ten Koko. Kdyby kdokoliv chtěl, tak napište, v autě jsou 1–2 místa volná.

          0 0
        • bagr84  

          to je jisty?

          Jinak zitra rano bych se stavil, konecne :)

          0 0
          • RomanH  

            Pokud nebude prset nebo nebudou sracky, tak ano.

            Jinak, zitra se klidne stav, nebudu akorat mezi 8:45 – 9:30, no a pak obed, cca 11:00 – 11:30.

            0 0
        • Excel  

          Ad Žďár zejtra. Žádnou akci na zítra, vyjma převážení lebky sv. Václava, jsem nezazanamenal, takže bych šel do rychlíku R672

          Kdo teda vyjma mě a Romana o tom uvažuje a kde by nastoupil, já budu v 6:00 na hlaváku.

          0 0
    • terkad  

      Zítra brzy ráno?

      0 0
      • Smazaný účet  

        Tady jsou samí pracující živitelé rodin, s jedinou vyjímkou…

        0 0
        • terkad  

          Takže? Ty výjimko. V 11:30 musím být doma, šlo by tedy o opravdu brzkou vyjížďku :)

          0 0
          • Smazaný účet  

            Ráno je chladno, večír je to lepší :-)

            0 0
            • terkad  

              Pravda, od čtyř by to taky šlo :) Dnes jsem si podvečerní ježdění vyloženě užila

              0 0
    • Splinter  

      Co dneska bajk nekde kolem pryglu?

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce