• selmicka

    Nazdar bikeři!

    Tak snad se povede druhý pokus .. Vyskytuje se tu 1 usměvavý nezadaný biker/lyžař svěžího těla i ducha (mládí 30 – 37 roků), kterému nechybí odvaha a má čas a chuť jet do Rychlebských hor třetí týden v září s 1 veselou bikerkou? Ubytování je zajištěno v podkroví rodinného domku v Černé Vodě (penzion TiŠe, 290 Kč/noc), můžeš se klidně ubytovat jinde. Čeká nás spousta bikování v krásném prostředí hor, klid, hluboké lesy, chladivé prameny, zatopené lomy + Rychlebské stezky hned po ruce! Co víc si přát? :-)

    Pokud máš čas a chuť jet, tak určitě napiš. Připrav se však na to, že dřív než odjedeme do Rychlebek, tak bych Tě ráda trochu poznala, takže navrhuji někde se potkat, zajezdit na biku, zjistit, jak si rozumíme, a pak se domluvit. Přes týden jsem v Praze (jezdím Praha – sever, Tiché údolí), o víkendu se můžeme potkat u Liberce – v Jizerkách už skoro není k hnutí, tak jezdím do Lužických (Rynoltice, Mařenice). Jedeš?

    Těším se na odpověď ;-)

    Tlapka

    0 0
    • X-biker  

      To je krasne, byt solo a z Prahy ukazal bych ti jak umim jezdit :-D

      0 0
      • selmicka  

        No to bych se ráda podívala :-o Třeba bych se něco přiučila :-)

        0 0
        • jeniiiik  

          Rosťa jezdí jako párek…

          Ale kdyby jsme jeli celá banda, mohli by jsme tě vzít do našeho Gang bangu :-)

          0 0
          • selmicka  

            Jak si mám představit, že někdo ‚jezdí jako párek‘? No klidně můžeme zkusit, ráda se přidám, snad se u toho nezabiju =o

            0 0
    • Soreno  

      Zn. Utahám tě jako kotě, takže si zapícháš leda na kole pokud nemáš bezduše.

      0 0
    • pierogross  

      Chladivé prameny a zatopené lomy budou třetí týden v září v Rychlebách to pravé ořechové.

      0 0
      • selmicka  

        Chladivé prameny mají chutnou a osvěžující vodu po celý rok (nemusíš tahat tolik vody k pití) a zatopené lomy jsou krásné i v září, odráží se v nich barevné listí stromů :-)

        0 0
      • Marskatin  

        naopak, žena co se nevyhýbá plavání v chladné vodě je sexy. Hlavně bezprostředně poté, co vyleze z vody;) to bych bral jako plus.

        0 0
    • antt  

      starému s croozerem se tam nechce? :)

      Ja teda nemůžu a stejně mi to na kole nejde

      0 0
    • JakeF  

      Tak kdybys přihodila ještě zimní dovolenou na Havaji, drahý večeře a ke každým narozeninám nový auto, tak by to začínalo být zajímavý…

      0 0
      • myscho  

        Ale to ubytko si predsa tiez platis sám.. :D

        0 0
        • JakeF  

          Píše zajištěno, ne?

          0 0
          • scret  

            mlady a naivni:))

            Zajisteno neznamena zaplaceno:) resp. to bude zalezet zrejme na urcitym stupni vykonnosti:))

            0 0
            • JakeF  

              Jasný, ale tak když vyžaduje stupeň výkonnosti a ještě aby na ní doprovod čekal na každým kopci a pod každým sjezdem, tak by měla být schopná nabídnout na oplátku určitej stupeň luxusu :).

              0 0
              • tomxxx  

                Večerní projížďka ti jako stupeň luxusu přijde málo?

                0 0
                • JakeF  

                  Po Long Beach v AMG GT?

                  0 0
              • selmicka  

                Nevyžaduju, abys na mě čekal na každým kopci a pod každým sjezdem, stačí mi když nebudu muset čekat já na tebe :-p

                0 0
                • JakeF  

                  Tak to je v pořádku, pak ti bude stačit někdo pomalejší :).

                  0 0
    • tigermoth  

      V tu dobu se tam možná bude pohybovat náš retard tým. Třeba se střetnem.

      0 0
    • Krutas  

      Mě to příjde jako fajn možnost na hezké ježdění.

      0 0
      • pierogross  

        no právě že je třeba se připravit na zevrubnou prohlídku napřed, a pokud se nebude líbit, nezajezdí si…

        0 0
        • Krutas  

          Takova nabidka na bike-foru, skoro se mi tomu az nechce verit. Pravda, fotka by se hodila, respektive fotka je zaklad.

          Jen, aby se to pohodove jezdeni nepromenilo v peklo-dojezdi te, ty budes hodinu servisovat a umyvat kola. Panicka si mezitim zajde na masaz, no a pak zadne pivko, rovnou na treti smenu do loznice.

          0 0
          • tigermoth  

            Nemáš přehled, fotka už tu byla:)

            0 0
          • selmicka  

            Víš, že to není špatný nápad? Nějakého šikovného servismana potřebuju B-)

            0 0
            • Soreno  

              Tak to je jasný, proto hledáš chlapa, aby ti provedl servis. :)

              „Paninko tamhle vám to kape co kape přímo teče, počkejte já to zkusím něčím zacpat.“

              0 0
    • Rubi  

      druhy pokus? :D vazne? :D

      jinak v takovych postech je zvykem pridavat foto, jinak se neni v diskuzi od ceho odpichnout…

      0 0
    • scret  

      jako vsechna cest, ze te tu neodradi ty nase lehce pubertalni narazky.. je videt, ze budes pohodova holka… navic jeste bikerka…

      Sam se divim tomu, ze se tu o tebe chlapi nervou… Porad si tu nekdo neustale stezuje, ze tu nejsou baby…

      0 0
      • selmicka  

        Dík :-) nedivím se, prostě mají strach, abych nebyla rychlejší B-)

        No už vidím, že v září jedu zase sama, ale pánové díky za vtipné komentáře, jsem se už dlouho tak nezasmála :-D

        0 0
        • Rogosek  

          Taky se divím, že ve vláknu ještě setrváváš:D úvodní inzerát je každopádně moc milej:) doufám, že se neveřejně někdo chytil.-)

          0 0
      • selmicka  

        Píší šikovní bikeři, ale jsou odněkud z Brna, Olomouce, hodně z Opavska ..

        Liberečáci, Ústečáci nebo kluci pražský na ježdění nikde nikdo ..

        0 0
        • tigermoth  

          Kromě pití a ježdění na kole tady totiž není nic moc co dělat:D Navíc máme kopce.

          0 0
        • snownook  

          Na Liberecku je nás hafo :D…jen jiná věková kategorie, no :)

          0 0
          • selmicka  

            No vida :-) však tu Lanzinho psal, že někteří se narodili moc pozdě ..

            Odpovídala jsem, že někteří (= já) zase moc brzo :-)

            Zrovna tuhle jsem jela přes Hrádek, když jsem se vracela z Lužických. Jezdím tam hodně často, jsou tam krásný opuštěný traily, kde nepotkáš ani nohu = ani bikera :-) ale to určitě budeš znát, když jsi místní ..

            0 0
        • Marskatin  

          Aspoň víš, kam je nutno se přestěhovat :)

          0 0
      • Lanzinho  

        páč někteří se prostě narodili pozdě :D

        0 0
        • selmicka  

          No, to jednak, nebo někteří moc brzo :-D

          0 0
          • selmicka  

            Máš hezký kolo :-) Četla jsem tu diskusi o RB, taky o něm uvažuju, ale spíš až příští rok :-)

            0 0
            • Lanzinho  

              Děkuju, teď je to ještě větší fešák po výměně rodel a představce (za což mě někteří ukamenujou páč představec je modrej, ale líbit se má přeci majiteli:) ) .. no od RB sem nakonec upustil kvůli tomu, že je to jednočep a prej tuhne pod brzdou, jinak je to fešák, líbí se mi ta jednoduchost.. možná mít možnost si ho vyzkoušet tak ho mám doma :)

              0 0
    • Radek Broz  

      Respekt!

      BTW: Jaká je pointa v tom, že se ubytuje jinde? Asi jsem celou dobu blbě chápal cíl výletu:)

      0 0
      • Rubi  

        to kdyby jich jelo vic, tak at se muzou stridat celou noc a nikdo nedela krovi…

        0 0
      • scret  

        tak ho nechce treba vyplasit:))

        0 0
        • selmicka  

          No je pochopitelné, že každý potřebuje jistou míru soukromí :-) Klidně si můžeš rezervovat ubytování ve druhém volném pokoji s vlastní sociálkou přímo v penzionu TiŠe (zatím je volný) nebo se ubytovat v jiném zařízení. Záleží, co kdo preferuje.

          0 0
    • Fiend  

      Zase hleda a zase chlapa … nepoucitelna :-D

      0 0
      • mr.downhill  

        nj s tebou si rodinu neporidi …to tady zdejsi diskutujici jeste nepochopili hleda kvalitni geneticky material , proto tech 8km prevyseni a dalsich spousty podminek

        0 0
    • mastihuba  

      Se snad prihlasim do konkurzu, holka co najede 8000 v.m. musi utahnout i pluh. :)

      0 0
      • scret  

        :)) do vinohradu idealni:)

        0 0
      • selmicka  

        Jen pro upřesnění, těch 8 000 m jsme neurazili za 1 den, ale v 6 dnech :-)

        0 0
        • -b-n-x-  

          To je ale porad moc :-)

          0 0
          • selmicka  

            Však už jsem zase v práci, tak mohu odpočívat od kola, a nejsem jak na trní při pohledu z okna :-)

            0 0
          • selmicka  

            Nabídka taky byla na ježdění, ne na chození po lese nebo válení se na louce :-) Jaké převýšení je tak pro Tebe přijatelné urazit za den na biku?

            0 0
            • -b-n-x-  

              Nene, tohle je asi jeste ok na celotydenni jezdeni. Jen jsem si delal trochu srandu, ze by mozna pro nektere zdejsi uz asi bylo dost no :-). Ale zase je tu plno borcu, kterym by tohle asi bylo malo :-)

              0 0
              • JakeF  

                Přesně… Na Trilogy bylo 8 km převýšení za 3 dny v těžkým terénu a na 160 mm fullu. Ale když nebude k narozeninám AMG, tak nebude společnej bajking, přes to vlak nejede…

                0 0
                • selmicka  

                  Promiň, ale povrchního namachrovanýho supermana vážně nechci. Diskvalifikoval ses už na začátku.

                  0 0
                  • AleZ80  

                    Stejně je mladší než požaduješ a věřím, že minimálně v těch sjezdech bys ho zdržovala.

                    0 0
                  • JakeF  

                    Tak sebevědomí a schopnosti ti vadí, nespokojený a zatrpklý chudáci ti taky vadí… Zatím mi to přijde, že bys nejspokojenější byla se psem a chlapa si holt pořídíš gumovýho. Samozřejmě v hypotetický situaci, když bys nebyla scretovo parádně promyšlený trollingový alterego :).

                    0 0
                    • selmicka  

                      Sebevědomí a schopnosti mi vůbec nevadí :-) Vadí mi, když si někdo potřebuje něco dokazovat machrováním, vadí mi povrchnost (kup mi auto a pak s tebou možná pojedu), vadí mi, jak si na BF kupa lidí jen leští ego a honí triko, jaký jsou bikeři, ale ve skutečnosti by nedali ani lehkej trailík.

                      0 0
              • selmicka  

                Jasně, tušila jsem, že si děláš legraci :-) Po silničkách v kopcích se toho dá na MTB urazit i o hodně víc, jízda v horském terénu však už vyžaduje jistou zdatnost :-)

                0 0
        • mastihuba  

          Umim číst. Za den se takový číslo nejezdi ani na 200km Salzce. Takhle to z dalky vypadá ze ses lekla práce. :)

          0 0
      • selmicka  

        Další povedený pobyt v Jeseníkách v Ostružné. Urazili asi 170 km ve 3 dnech, v neděli luxusní svezení z Ostružné do Hanušovic = trasa 60 km, převýšení 1500 m, závěrečný sjezd z Mokřin (1150 m n. m.) do Hanušovic (400 m n. m.), klesání 700 m, byl za odměnu :-D

        0 0
        • pierogross  

          Jo kdyby to bylo sedmdesát ve třech dnech, dopo a odpo pauza na presíčko, mezitím několikrát pauza na jedno, obídek na terase s výhledem, to by bylo. Tomu se v odborných kruzích říká „Na pohodu“.

          0 0
          • selmicka  

            Sedmdesát km ve třech dnech – to budu jezdit tak v 70 :-) Zatím jezdím 70/den v terénu ‚na pohodu‘, nechrtím, zastavím si, kde se mi zlíbí, na kopci s výhledem se zdržím klidně 1 hodinu nebo 2 hodiny, když je čas. Na terase s výhledem byla snídaně i večeře na chatě Jeřabina v Ostružné.

            Každý jezdím tak, jak to cítí nebo jak se cítí :-)

            0 0
            • pierogross  

              Ale to já mám cca taky tak… Jen mě zrovna oslovila paní Múzová tak jsem to tak slohnul. Ta fotka to je přesně ono…:)

              0 0
              • selmicka  

                Tu terasu mají z druhé strany s výhledem na svahy Šeráku. Nejhezčí výhled je ale z Vikantického vrchu na hřbetě mezi masivem Keprníku a Králického Sněžníku, večer při západu Slunka to nemá chybu! :-)

                0 0
      • selmicka  

        Jasně, přihlaš se ;-)

        0 0
    • AleZ80  

      Toto vlákno sem asi Šelmička dává jen pro naše pobavení. Podobné tu založila už před prázdninami a nakonec jela s kolegou. Dnes pro změnu třeba lapí někoho na TG party.

      P.S. sice parametry splňuji, ale baví mě jezdit jen v těžším terénu a ne najíždět kvanta kilometrů po běžných lesních cestách, tak se nehlásím.

      0 0
      • mr.downhill  

        nj ale abys splnoval kriteria musis jeste dobre lyzovat a udelat ji deti a to vzhledem k jejimu veku nejlepe co nejdriv… samozrejme nejen udelat ale take je vychovavat atd.

        s tim jezdenim to mam podobne jako ty radeji mene ale technicky traily ci sjezdy …takze se taky odhlasuji

        0 0
        • AleZ80  

          Lyžování jsem zohlednil a o dětech jsem nic nečetl. Jestli je součástí požadavků i touha po dětech, tak kritéria nesplňuji.

          0 0
          • selmicka  

            Můžeš bejt klidnej, na děti mám spooooooustu času :-)

            Asi tak 3 roky :-D

            0 0
            • AleZ80  

              No, tak to jsi asi právě ten rizikový kus, jelikož předpokládám, že otce svých dětí budeš chtít nejdříve pořádně poznat.

              0 0
              • pocestny  

                Ale někdy člověka poznáš rychle, stačí společná dovča a pár krizových situací (ztracené peníze, zlomenina, špatné počasí, konfliktní kolektiv…).

                0 0
                • AleZ80  

                  Tak to bude super dovča – na ubytování samí dementi a na vyjížďce se promoklý vybít, zlomit si něco a ztratit peněženku. :D

                  0 0
              • selmicka  

                No jistěže si nepořídím dítě s někým, koho znám jen krátce, několik týdnů. To mi přijde dost nezodpovědné.

                0 0
                • pocestny  

                  když borec udělá skvělý první dojem, neboj se toho.

                  0 0
                  • AleZ80  

                    Homer je originál. Takový úlovek se jí bohužel asi nepodaří.

                    0 0
                    • selmicka  

                      To je zrovna přesně ten sportovní typ, co by se mnou jezdil na kole :D

                      0 0
                      • Marskatin  

                        Jenže Homer je snadno motivovatelný – pro pivo cokoliv, tudíž i kolo.

                        0 0
                  • selmicka  

                    Jasně, dík za radu :-) Zase aby bylo jasno, nepotřebuju chlapa za každou cenu ;-)

                    0 0
              • selmicka  

                Poznávání a sdílení zálib je na tom právě to nejlepší. Krásné bikovací dovolené, MTB v Alpách (Livigno nebo jinde?), Itálie (Apeniny), víkendové navštěvování trailů u nás i v zahraničí, přejezdy nebo přechody hor, kempování u jezer, je třeba podniknout kupu dobrodružství. V horách poznáš člověka :-)

                0 0
      • selmicka  

        Jasně, šelmička se ráda baví :-) Dobře, že to tu neslouží jen k mému pobavení, ale zasmějí se i další :-D Skolegou už nikam jet nechci. Na Bike Party jdu, ale nechce se mi samotné, vůbec se tam netěším :-/ No uvidíme, snad se aspoň dozvím něco o odpružení ..

        P. S.: děláš chybu, miluju jízdu v terénu, po trailech, po loukách a po lesích, ráda bych zkusila i něco drsnějšího (dropy), vybírám nového fulla, turistiku po zpevněných cestách nebo silnicích nemusím (jen z donucení, když se nedá jet jinudy)

        0 0
        • AleZ80  

          Jsi ještě nebyla na žádné TG vyjížďce a nikoho neznáš ?

          0 0
          • selmicka  

            Nebyla, nikoho neznám. Jsem tu krátce, narazila jsem na to asi před 2 týdny, tak se jdu podívat.

            0 0
          • selmicka  

            Jezdíš s nima? Jaké to je?? Víš, já si říkám, že si stejně nejlepší cestu pro sebe vyberu sama, nepotřebuju žádného guida :-) no i když někdy Ti místní znalec může ukázat hezký trailík, který bys bez povšimnutí minul. Chci to zkusit, snad se domluvíme a někdy se přidám ..

            0 0
            • novas752  

              Koukni sem, to při sólo průzkumu může pomoct. :)

              0 0
            • AleZ80  

              Byl jsem zatím jednou na Enduro vyjížďce. Je to morální podpora – když jsem na vyjížďce sám, tak se mi moc nechce pouštět do nějakých záludnějších věcí.

              Jinak kluky od TG znám už z kempu s Dušanem Mihalečkem a jezdí na vyjíždˇky i jiní učastníci kempu, na kterém jsem byl + někteří odtud z BF – takže za mě pohoda.

              0 0
    • scret  

      Tady je ale krasne videt, jak je velka cast dnesnich chlapu pripodelanejch…

      Mlada sympaticka holcina, ktera jezdi a ktera je evidentne hodne v pohode chce najit normalniho kluka, partaka na jezdeni a treba i do zivota a nikoho nemuze najit… Pritom to neni jediny pripad, par takovych holek mam v okoli a vzdycky mi reknou, ze ty dobry chlapi uz jsou bud zadany nebo ze proste na ne neni kde narazit…

      Kde jsou ty typci, ktery tady imrvere hledaj nejakou holcinu? A pisou, jak by byli radi za bajkerku, nosili ji modry z nebe atd. A najednou, ticho po pesine…

      Zvlastni doba tohleto…

      0 0
      • AleZ80  

        Tak ti hledači jsou asi mladší, ne ?

        0 0
        • scret  

          jak kdy… Sice selmicka napsala, 30–37let, ale myslim, ze to nemusi byt takhle striktni.. pokud ma nekdo zajem, zkusi to prece i tak:) Na baru, discu apod. se taky holky nejdriv nejdes zeptat, kolik ji je a pak do ni pripadne jdes…:)))

          0 0
          • selmicka  

            Pokud platí, že každému je tolik, na kolik se cítí, tak je mi krásných 27!

            Takže můžeš být i mladší než 30, pokud mi budeš stačit na kole :-)

            0 0
            • -b-n-x-  

              To pak jsou takovi ti panove, kterym je pres 50 ale citi se na 20. No a timpadem take nevyhovuji :-)

              0 0
      • pocestny  

        Ona píše, že jí kluci píšou

        viz 31.8.2016 15:55

        0 0
      • gerrard  

        Ti mladi i kdyz nejsou gayove tak jsou to takovy rozmazleni buzeranti co? :) Rodina nic, zodpovednost nic, jeste ze nejsu zenska, ktere zacinaji tikat bilogicke hodiny.

        0 0
        • pocestny  

          Víš, holky těžší to maj'… :-)

          (Jsi mi připomněl píseň „Ptáčata“)

          0 0
        • scret  

          to jsem tam nekde psal?:)

          0 0
          • gerrard  

            Ne, ale pripomelo me to moje svobodne kamarady kolem 30. :)

            0 0
      • camlost  

        nemyslím si, že by případný zájemce reagoval tady ve fóru. stačí přece poslat zprávu.

        0 0
        • -b-n-x-  

          Tak to je ale dosti neohleduplne chovani vuci nam ostatnim :-)

          0 0
      • mastihuba  

        Tak zase kriteria neurcuje pouze jedna strana. Shoda musi byt oboustranná. Dneska najit babu co by ji nevadil vinohrad je prakticky nerealny. Ostatni kriteria bych skoro splňoval. :)

        0 0
        • tigermoth  

          Jak může někomu vadit vinohrad?

          0 0
          • honhav  

            vinohrad je prace a to neni u devcat v kurzu… ;)

            0 0
        • gerrard  

          Kolik hlav toho vinohradu mas? Stoji to vubec za rec?

          0 0
          • mastihuba  

            Rekl bych ze ani ne, co je dnes 800 hlav a z toho polovina na greftech. :)

            0 0
            • gerrard  

              Jo to uz stoji za rec jestli si na to sam a jeste chodis do prace. Grefty je co? Googl na me plive nejake divne veci.

              0 0
              • mastihuba  

                Takovej malej sobes:)

                0 0
                • gerrard  

                  A k…a to nosis ven vsecko na zadoch? A dostanes tam aspon nejake vari nebo okopavas rukama? Vsecko mna boli enom to vidim.

                  0 0
                • tom xtr  

                  Takhle na obrázku je to krása

                  0 0
                • selmicka  

                  Hezkej vinohrad :-) No kdybych na něm nemusela pracovat :-D

                  0 0
                  • Marskatin  

                    Já to pořád říkám, že muž s vinohradem není pro ženu tak přitažlivý jako pro muže žena s pivovarem.

                    0 0
      • selmicka  

        Dík!!!!!!!

        Mám strach, že jsi to popsal naprosto přesně :-/

        0 0
      • selmicka  

        Proto chci ODVÁŽNÉHO , který nemá strach napsat, domluvit se, něco podniknout ..

        Není co ztratit. Jsi tu někde?

        0 0
        • Soreno  

          Ale ty nechces odvaznyho. Ty chces nekoho kdo bude s tebou litat, ale ty budes urcovat kde, kdy, jak. Do domacnosti asi taky nebudes. Tak se se nediv. :))

          0 0
          • JakeF  

            Ono to asi bude mít důvod, že taková ženská musí klesnout k tomu, aby hledala chlapa po diskuzních fórech na internetu… Samozřejmě za předpokladu, že to není něčí trolling.

            0 0
        • jeffino  

          přiznám se, že bych teda rád viděl babu, které to trošku jede na kole, shodou okolností v těch rychlebech budu, bohužel se samejma ožralcema, kterejm to moc nejede, takže bych byl ochotnej domluvit se na vyjížďce:-)

          0 0
        • mr.downhill  

          z toho jak se tu prezentujes mam dojem , ze reziserem pripadnych vyletu a potazmo i partnerskeho souziti budes vyhradne ty a to asi u vetsinou volnomyslenkarsky smyslejicich bikeru celkem narazis. pocitam , ze mas uz i graf s prvnim ditetem , prvni dovolenou v jugosalvii atd.

          je ovsem tvou vyhodou , ze s pribyvajimi roky budes postupne ze svych soucasnych pozadavku postupne slevovat takze se pak nekdo vyhovujici najde , jen nevim jestli bys radeji dominantniho ci submisivniho partnera ?

          0 0
          • -b-n-x-  

            To je divne. Ja to takhle vubec nepochopil.

            0 0
          • tigermoth  

            Past vedle pasti:)

            0 0
          • scret  

            tak nekdo ma radsi putky no:)

            0 0
          • selmicka  

            Čekala jsem, že na BF potkám podobně naladěný a zaměřený lidi, cyklonadšence, který třeba zrovna taky nemaj s kým jezdit. Ale je vidět, že všude se najdou zatrpklý chudáci nespokojený s vlastním životem.

            Vůbec mě neznáš, nikdy jsme se nepotkali, ale nemá cenu ti vyvracet tvůj jasný názor.

            0 0
            • scret  

              *1

              0 0
            • jeniiiik  

              Ale tady nikdo nejezdí :-D Jen kibicujou a honí si triko :-)

              0 0
            • mastihuba  

              Nadruhou stranu je tu spousta lidi co ti drží palce. :)

              0 0
              • AleZ80  

                Správně, také selmicce držím palce a až prozře a začne plánovat týden v Černé vodě tak, že se 2× pojede do Kopřivné, 1× do Koutů, zbytek se odjezdí na RS a na turistiku se vykašle, tak se třeba i přihlásím.

                0 0
              • Marskatin  

                To já taky :)

                Hned bych jel, ale jsem zcela mimo zadání.

                0 0
            • mr.downhill  

              neznam , proto sem take napsal „podle toho jak se tady prezentujes“, kdyby ti slo jen o to najit jen nekoho kdo s tebou pojede na bike do rychlebek ci jinam tak tu nebudes specifikovat asi 10 parametru ktere musi stryktne splnovat , ale klidne se domluvis s lidmi kteri projevi zajem jet a treba si tam s nekym padnes do oka mozna mu nebude zrovna presne 30–37let a pod.

              0 0
      • Krutas  

        Ja bych za ni byl rad, ale jezdim ziletku a jsem z Brna, mozna pristi rok, jestli poptavka porad jeste bude.

        0 0
        • puka  

          To už bude mít rodinu s některým šťastlivcem B-F :D

          0 0
      • scoty  

        Máš pravdu a hezky jsi to napsal.

        Obávám se, že najít tady takového prince z Bajkfóra nebude snadné.

        Osobně bych tedy šel rozhodně raději cestou účasti na akcích podobně zaměřených lidí v okolí, kde si může vybrat a ne být vybrána někde na netu…

        Na Liberecku, Jablonecku, Turnovsku, Semilsku, Jilemnicku jsou mraky sportovně založených lidí.

        Odvaha se cení, ovšem v tomto případě je zklamání opravdu blízko.

        0 0
        • scret  

          mas pravdu, selmicka musela sebrat hodne odvahy, prtze co si budeme povidat, BFko umi byt nekdy krute:)

          Jak pises, akce, kde je hodne lidi, resp. bajkeru budou z hlediska hledani mit asi vetsi potencial…

          0 0
        • selmicka  

          Jistě, máš pravdu, ráda bych se přidala na takovou akci, jenže jak se o takových akcích dozvědět ..?

          Jo, po některých příspěvcích jsem trochu zalitovala, že jsem vůbec na BF něco psala :-/

          0 0
      • selmicka  

        Myslím, že scret to tady na těch řádkách krásně, jasně a přesně shrnul. Kdo chtěl pochopit, pochopil. Kdo chtěl napsat, napsal. Díky za příspěvky do diskuse. Poznala jsem (zatím jen virtuálně) na BF několik rozumných lidí, sice trochu mladších (25), kteří ale skutečně jezdí a jsou naprosto v pohodě, takže pokud se to povede, tak se snad domluvíme a něco podnikneme. Ráda si nechám ukázat nějaké hezké trailíky :-)

        0 0
    • shauriq  

      nejak jste se rozepsali a nechce se mi to cist… tak teda jak to dopadlo?, vosukal ji nekdo na tech rychlebach??

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce