• jan 2

    Při návratu ze služební cesty jsem nemohl přehlédnout velkou skupinu bajkerů na pěkných kolech deroucích se do Červenohorského sedla. Doma jsem zjistil že je to nějaký Velokemp Dlouhé Stráně.

    Napadla mne myšlenka organizovat podobmou akci , ale pozor jen pro velmi omezený počet lidí cca i 10 ks bude moc :), ale v samém centru hor na nějaké z loveckých chat, které mám možnost zajistit a to v období před hlavní loveckou sezonou cca konec července a září. O co půjde – výjezdy do bohem zapomenutých míst Jeseníků, projíždění míst kam moc lidí nechodí a nejezdí, focení, slintání nad nádherou zanechanou původními obyvateli hor a večer oheň, vaření a kalba pod hvězdama, hluboko v horách na chatách starších více než 200 let – prostě pohoda.

    Tak kdo má zájem, miluje hory a objevování nových možností v souladu s přírodou živou i neživou pište sem a domluvíme snad nezapomenutelný zážitek

    Bajku a horám zdar

    0 0
    • McBlacky  

      všema deseti, půlka července ideální

      0 0
    • RomanH  

      Jednoznacne pro.

      Chtel jsem Ti uz drive napsat, az zase pojedeme s partou do Jeseniku, jestli by jsi nas nekudy neprotahnul. Jezdime do Ludvikova cca 2×-3× rocne. Z uvedenych terminu jsem pro to zari.

      0 0
      • jan 2  

        září max tak první týden, pak už jsou chaty plné střely chtivejch lovců

        0 0
        • RomanH  

          ok, tak klidne v cervenci ci jak Ti to bude vyhovovat. Navrhni termin, ja uz se to budu snazit nejak zaridit. A diky.

          0 0
    • John Tequila Lemon  

      Můj fatherland, mé rodiště … zaeviduj si mě … navíc můžu poradit kudy jo a kudy to nejde ani tankem ;-) … nebo jak někteří mimoni zde píší, s motorkou bez motoru … :-)

      Předpokládám, že to bude spíše all/enduro akce.

      0 0
      • jan 2  

        Vzhledem k charakteru tras asi ano, i když já to dlouho jezdil hátéčku

        0 0
        • John Tequila Lemon  

          Tak ja kdyz zacal pred davceti lety jezdit , tak jsem mel fakt brutal MTB kolo … a samozrejme vidle pevna, tenkrat jiny nebyly … Takze ja to znam i z tohoto uhlu pohledu.

          0 0
    • gargamel  

      To zní lákavě. Pokud by mi vyhovoval termín, tak bych se možná zúčastnil.

      0 0
    • beeker  

      :-))) A kolik za to účtuješ??? :-))

      0 0
      • jan 2  

        účtovat budu jen za podíl na nájmu chaty, jinak nic. Každej si svoje jídlo a věci dotlačí sám. Součástí nájmu za chatu bude i povolenka na vjezd autem do nejblíže vozidlem přístupného bodu

        0 0
    • pepek  

      Taky bych se rád přihlásil.

      0 0
      • jan 2  

        jo v pohodě zatím nás je pár a ono to stejnak každému sedět nebude, já budu všechny průběžně informovat, kdyby cokoliv bylo a já nereagoval tady , tak můžete na mail

        0 0
    • zbartos  

      Vřelé díky za nabídku, napiš si mne prosím, to se nedá odmítnout.

      Navíc za 1–2 roky už tam bude NP, takže budeme jedni z posledních, co tam jeli na kole…

      0 0
    • Darkson  

      čau chlape, napsal jsem ti na email v profilu

      0 0
    • newbie  

      párkrát mě tu už dostaly tvoje popisy „přírodního“ bajkování… takže jestli se můžu taky přidat… :-) tak dík

      0 0
    • jan 2  

      Takže zájem je. Jdu na tom pracovat – Vyberu z těchto chat:

      Keprnická – absolutně opuštěná s nádhernými výjezdy po singlech i lesních cestách v oblasti Keprníku

      Qvedlena ( ch. Na Příčné ) – kousek dál pod Červenou horou, dechberoucí výhled směrem na Polsko, tady jsem v noci poprvé viděl Polární záři

      Černohorská chata – výchozí bod super chodníku do lavinových strží Červené hory

      Maloklínecká chata – tu znáte asi všicni, ale je dost velká

      Přes týden to obvolám a pak hodím info

      0 0
    • Motyll  

      Se taky hlasím. Teď jen záleží na termínu, zda budu mít možnost odjet…

      0 0
    • Radez  

      Pro jednodenní účastníky to asi neni což? :-)

      0 0
    • acidb  

      Když se bratr (motyll) přihlásil, hlásím se taky. Termínem tolik svázán nejsem…

      0 0
    • jan 2  

      TAK PÁNOVÉ je mi líto, ale jsem nucen akci zrušit.

      Důvod – kombinace MTB a chata v horách na některé lidi působí jako červená na bejka a i přes záruky a vztahy které mám jsem neuspěl.

      Velice se tedy omlouvám a jako malou satisfakci nabízím případné bezplatné průvodcovské služby při návštěve Jeseníků.

      PS: Bděte, i dobrý přítel nemusí být tím čím se zdá být :(

      0 0
    • pižmoň  

      Cau,nechci zakladat nove vlakno,dnes,ve ctrvtek a tento patek jsem v Jesenikach na Karlove pod Pradedem…Nechce nekdo usporadat nejaky spolecny trip,neznam to tam a chtel bych si projet to nej:-)…Pokud by se nasel nejaky „pruvodce“ tak bych se rad prijal,jo muzu se autem premistit…Diky moc,tady je kdyz tak muj tel.:774518784…­Zatim

      0 0
    • pižmoň  

      Tak kdyby nekdo chtel jet,tak urcite dejte vcas vedet…diky:-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.