• Zodiax

    Kdosi kdysi se tu zminoval, ze jezdi do prace z Jesenice. Jsem cerstve prestehovanej „vidlak“ a tak by se celkem hodil zkusenej pruvodce pro mistni traily ;)

    Taxe koukejte nekdo ozvat, ve vice lidech se to lip hecuje ;)))

    0 0
    • McBlacky  

      kam jezdíš?

      0 0
      • Zodiax  

        Pres tejden do prace na Vaclavak, takze bud skrz Krcak nebo Tocna, zpatky bych to videl i pres Jilove. Jel sem vsehovsudy cca 3× ;)

        Ale zatim sem spis chciplotina, pres 2,5 roku jsem na kole poradne nesedel, takze se mi dostava zpatky do kondice trochu hur ;( A krom toho bych bike potreboval generalku ;)

        Z toho je videt, ze bez nekoho kdo me bude motivovat tu moralku asi nikdy nenajdu :)))

        0 0
        • McBlacky  

          václavák je blbej tam bud vrchem přes nuselák (nedoporučuju) nebo pak po cyklostezce spodem. Rychle by to šlo sjet přes Cholupice a písnici do Modřanský rokle a pak po cyklostezce. Pak taky přes Kunratickej les a po stezce pod barrandovský most. Ale celý terénem nebo mimo auta to jde fakt blbě a stejně musíš párkrát brodit asfalt…

          0 0
          • Zodiax  

            Jo to je mi jasny, s tim ani nepocitam. Uz tu cyklostezku Podolim ani moc nevnimam, beru to jako nutny zlo. Bydlel jsem driv na Vinohradech, tak ze me byl jednu chvili skoro ziletkar ;) Spis by to ale chtelo nekoho s kym by clovek mohl jezdit ;)

            0 0
            • McBlacky  

              jo na vinohradech bydlím ted já… sleduj akce tady na foru občas se jezdí nedělní výjíždky volným tempem, jezdí i holky, tak někdy doraž. Když bude slušný počasí tak v sobotu doraž do Radotína k Pigimu (na cyklotrase) a tam nás okolo 18,00 najdeš a hned budeš mít hromadu lidí se kterejma se dá jezdit.

              0 0
          • vojtechposmourny  

            Z Písnice ještě do Libuše, tam bych sjel tu skálu nad hrází do modřanský rokle, aby ta cesta taky měla nějakej zábavnej prvek.

            0 0
      • Zodiax  

        Mimochodem, pekny kolo ;) Sam vozim zlutyho Funa Pro, ale potreboval by novou vidli, novej tlumic, asi i kola a sedlo. Drobnosti jako kazeta atd. nepocitam ;)

        A koukam, ze varenej ho mame stejne … taky opravovanej na sedlovy trubce … myslel jsem, ze za to muzu ja, ale asi to byl obecnejsi problem ;)

        0 0
        • blue  

          novou vidli, novej tlumic, asi i kola a sedlo a novej ram :-)

          sem si enjdriv myslel, ze se shanis po trejlech v okoli vidlakova, ne ze hledas cestu do civilizace :-) za jesenici je docela dost peknyho terenu, na posazavi coby kamenem dohodil

          0 0
    • ydaho  

      čau, když budeš chtít protáhnout, tak dej vědět. Jezdim z Libuše, to je skoro vedle Jesenice a ukážu ti nějaký trasy (Točná, Davle, Záhořany, Štěchovice atd…

      kdyžtak dej vědět na mail

      0 0
    • dalimil  

      to jsem byl já,jsou dvě varianty : Když spěchám,tak to vezmu po Vídeňský a dál Nusle,Michle… Když nespěchám,tak jedu zadem do Vestce,přes pole do Kunratic,podjedu silnici,projedu Kunraticema,vjedu do Krčáku a vyjedu v Krči u Labutě.Tam přejedu Vídeňskou,po cyklostezce okolo basebalových hřišť do Bráníka a podél vody do centra

      0 0
      • PIWNIK PONURY  

        jo, ta Tva varianta „zadem“ mi prijde jako nejschudnejsi.. a pak se da jeste pres kunratice na roztyly a po cyklostezce na branickou stezku…

        0 0
        • dalimil  

          to jsem nikdy nezkusil,nechce se mi ráno drápat do toho kopce na roztyly :-) na Bránickou stezku se napojim stejně. Většinou ráno spěchám,tak jedu po silnici,odpoledne se vracim „zadem“, nebo po stezce do komořan,nahoru na letište na jedno a přes Cholupice dolu na přehradu,Libuš,Kun­ratice a polem do Vestce…

          0 0
          • Zodiax  

            Ja rano jezdim vetsinou 2 varianty … pres Vestec a Seberov do Krcaku a pak dolu do Branika a po cyklostezce Podolim na Vaclavak. Event. misto Krcaku jedu pres Brezany a Tocnou. Oboje to je cca 25km. Zpatky kdyz mam naladu tak jedu dal, zadem podel Berounky na Zbraslav a pak po cervene do Davle a pres Jilove do Jesenice nebo to vezmu po modre Zahoranskym udolim a zbytek po silnici.

            0 0
    • Smepet  

      Ahoj,
      jezdim z Jesenice na Roztyly do prace. Rano do prace jezdim Jesenice → Modletice → Popovice → Jilove → Davle → Vrane→ Zbraslav → podel vody do Branika → cyklostezkou do krcskeho lesa a vyjedu pred praci na Roztylech. (cca 62 km)

      Odpoledne specham, takze jenom Roztyly → krcsky les → Kunratice a polnackou kolem jahodarny vestec do Jesenice. Je to dobre, uplne bez aut.

      Pokud bys mel zajem se jet nekdy projet treba do Zahoran, pres brody do Vraneho apod., muzeme se domluvit.

      0 0
      • dalimil  

        do popovic jezdím taky hodně :-) jedu z jesenice na kocandu,lesem Olešky po silnici Čenětice,po louce a lesem do Radimovic a loukou sjezd do Popovic. Kudy jezdíš z Popovic do Jílového ? Požářy nabo po silnic podél Sázavy ?

        0 0
        • Hurikan_Tom  

          posledne jsem to jel pres Konopiste :o)

          0 0
          • dalimil  

            já jedu z Popovic do Všedobrovic,potom lesem, vyjedu v Kamenici,okolo rybníka a potom po cyklostezce do Kostelce u křížku polem a lesem na Sklalsko,Požárským lesem kolem hájovny a hezkým singlem vyjedu pod Jílovým u Chotouně

            0 0
        • Smepet  

          tady jedu po silnici. Mj. Uz jste se nekde byli projet ?

          0 0
          • dalimil  

            ne, ale včera jsme se viděli :-) jel jsem se ženou na lehkou projížďku do Brd a bylo z toho 95 km, málem jsem se stěhoval… :-)

            0 0
      • sun7dots  

        Prosimte kde v kunraticich najedu na tu polnacku kolem jahodarny? Obcas se potrebuju dostat z/do jesenice a nechce se mi po silnici.

        0 0
        • dalimil  

          když pojedeš podle zdi parku pořád směr z prahy ven,tak za posledním barákem vjedeš na užší asfaltku a po chvíly podjedeš silnici a dáš se doleva podle zahrady a tam už je to jasný…

          0 0
          • sun7dots  

            Dik

            0 0
            • dalimil  

              potom u mrazíren se dá jet po asfaltce mezi domy,nebo dál polem a vyjedeš u vesteckýho hřiště bacha, je tam občas dost střepů

              0 0
    • Hurikan_Tom  

      Ja bydlim taky v Jesenici, jezdim hlavne posazavi a diky B-F i Brdy, ale ty zatim znam malo = vyzva. Nejlepsi je si koupit mapu od Shocartu Praha Jih 1:50000 a tam je cela oblast vcetne turistickych znacek. Jezdi se tam dobre, znaceni nekdy horsi a hlavne tam neni temer rovina :o)

      0 0
      • dalimil  

        kde bydlíš v Jesenici,třeba se známe od vidění… :-)

        0 0
        • Hurikan_Tom  

          Podle fotky v profilu typuju, ze bydlime ve stejne ulici, ve stejnem baraku na stejnem patre …Slunecni 803A 2.p :o)

          0 0
          • dalimil  

            chachá,já si to myslel,tak to je pak jasné… :-)

            0 0
            • Luka  

              no vy ste dobry! :)

              ja mam na patre taky bikera.. ale jeste jsem ho nepotkala tak, abych mohla pokecat a zjistit jestli nejni s fora…

              0 0
            • blue  

              tak hlavne ze nemate spolecnou i IP adresu :-)

              0 0
              • pos3k  

                nebo manzelku :-)

                0 0
              • dalimil  

                klub rváčů ? :-)

                0 0
                • Zodiax  

                  Hele, kdyz jste se tak krasne nasli (a k memu prekvapeni se ten thread takhle rozrostl), co si dat nekdy sraz na nejakej malej vikendovej svih?

                  Bohuzel tenhle tyden nemuzu, mam v nedeli zavody a sobota je priprava, ale pristi bych mohl v pohode ;) Co vy na to? Bydlim asi minutu od vas, Mezi domy ;)

                  Jinak mapu poridim, mam doma docela dost KCTcek, ale zrovna tahle oblast je na 2 az 3ch a to se mi s sebou vozit nechce ;)))

                  0 0
    • Wojtkingson  

      Zdravím, mám možnost relativně výhodnýho pronájmu v Jesenici. Chtěl jsem se zeptat, jak to tak dlouho trvá např. na I.P.Pavlova, když to vezmu MHDčkem? Teoretickej čas mi to ukazuje 30 minut, ale netuším, jak moc to tam je špatný s dopravou. Jde mi o klasický časy 7:00 start směr IP, 16:30 zpátečka.

      Díky

      0 0
      • Smejči  

        Nejhorší je dostat se na Budějárnu. Záleží v kolik jezdíš. Bus popojíždí před kruháčema ve Vestci a pak na Budějárnu taky extra nechvátá :-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.