Dovolená - Rychlebské hory 2016

101 nepřečtených
  • selmicka

    Nazdar Bikeři!

    Vyskytuje se tu 1 usměvavý nezadaný biker/lyžař svěžího těla i ducha (mládí 30 – 37 roků), který má čas a chuť jet do Rychlebských hor od 2. 7. do 9. 7. 2016 s 1 veselou bikerkou? Ubytování je zajištěno v podkroví rodinného domku v Černé Vodě (penzion TiŠe, 290 Kč/noc). Čeká nás spousta bikování v krásném prostředí hor, klid, hluboké lesy, chladivé prameny, zatopené lomy + Rychlebské stezky hned po ruce! Co víc si přát? :-) Jedeš?

    Těším se na odpověď ;-)

    Tlapka

    0 0
    • tigermoth  

      Jdu si udělat popcorn, tohle bude zajímavé vlákno:) Ale fakt mi imponuje tvoje odvaha a to myslím jako vážně.

      0 0
      • raw 4  

        Presne..Tak kdopak se nam chytí?

        0 0
    • Smazaný účet  

      Kde jste, hrdinové smělí? A ano, já můžu rýt, protože nesplňuji ani jeden požadavek.

      0 0
    • racek_chechtavy  

      Bez fotky to se to asi nikam neposune, Tlapko :-)

      0 0
      • selmicka  

        Jasně :-) hned to jdu napravit, vybírám něco z toho mála fotek co mám v práci na disku ..

        Omlouvám se předem, že chybí záběr jak jedu na kole, ale zatím mi takovou fotku nikdo nepořídil :-(

        0 0
      • selmicka  

        Dobře, přidám trochu zimní (Velikonoční Jeseníky), málo fotek :-/

        0 0
        • tigermoth  

          Počkat! Nepohybovala ses předloni ke konci října na Jelení studánce? Nocoval jsem tam v pátek užnevímkolikátého, pak slečna co vypadala úplně jak ty a pak jeden pár a dva chlapi kolem třicítky s dobrou slivovicou co táhli na Šerák. Docela kosa tehdy..

          0 0
          • selmicka  

            Na Jelení Studánce jsem se pohybovala přesně 27. 3. (Velikonoční neděle) 2016, před tím snad 2004 zimní přejezd (mám to trochu z ruky), tak to musel být někdo jiný. Je to hezké místo na spaní :-)

            0 0
            • pocestny  

              Pěkné. Ale momentálně značně zdevastované. Uvažuju, že ten výtvor sprejerů přetřu šedou barvou, až tam opět půjdu. Nebylo by to moc práce. Ale ten obytný strop, ten už se pravděpodobně v dohledné době neobnoví. Jestli nedojde k nějaké rozumné dohodě s ochránci přírody, si myslím, že dojde ke kompletnímu stržení stropu. Byly tam nějaké konflikty, a takhle to dopadlo, pokud jste znalí, tak asi víte.

              0 0
              • selmicka  

                Jasně, máš recht, přišlo mi to nějaké poničené. Pamatuju útulnější Studánku, hezký dřevěný obytný strop. Nedovedu pochopit, co se tam stalo, skoro to na mě působí jako by to někdo zapálil, přístřešek je pomalu na spadnutí :-(

                Jinak milovníků Hrubého Jeseníku vřele doporučuju k přečtení Cestou necestou

                0 0
                • pocestny  

                  Sakra, tos' mi neměla posílat. Objednal jsem si to a ještě 4 knihy k tomu.

                  0 0
              • tigermoth  

                O nějakém tahání vím, ale co se tam konkrétně dělo netuším. Už jsem tam dlouho nebyl. Jak je to poničené?

                0 0
    • novas752  

      Já plánuju Rychleby až na srpen, „jen“ ve spacáku a neni mi 30 ani 37. :D Škoda, přeju hodně štěstí.

      0 0
    • Kysky  

      prej jeden. Já si myslel že jich tady budou stovky a ono za celou noc nic :-/

      0 0
      • InstinktCZ  

        Taky jsem čekal větší boj o místo, ale třeba to je právě tou chybějící fotkou :-) a nebo moc přísnýma podmínkama :-D

        0 0
        • selmicka  

          Přísný podmínky?? :-o To jsou jen minimální požadavky ;-)

          0 0
    • Breakpain  

      Foto? :)

      0 0
      • myscho  

        Celej postavy :D

        0 0
      • RebelYell  

        Zde?

        0 0
        • Breakpain  

          Moc malé, máš navíc … buď lešpím stalkerem :D

          Ale jako vypadá to na fajn slečnu ;) …

          0 0
          • RebelYell  

            Njn, není čas. Ale třeba by se ze strýčka dalo vydolovat víc ;)

            0 0
    • Frostty  

      Tak ok, ale beru běžky.

      0 0
      • selmicka  

        Běžky? Prima nápad :-D Myslíš že bude sníh? No nedivím se už ničemu, ale v létě raději jezdím na kole ;-)

        0 0
    • nomecz  

      no ja bych asi klidne jel, ale nevim jestli me manzelka pusti :-) Hod sem fotku at se muzu zeptat a zena bude klidna s kym tam jedu a nebude se o me bat :-)

      0 0
      • Spirit  

        :-)

        0 0
      • selmicka  

        Je mi líto, ale nesplňuješ požadavek ‚NEZADANÝ‘ :-p

        Promiň, ale zadanýho chlapa fakt nepotřebuju, aby mu večer volala manželka :-o

        0 0
    • tigermoth  

      Tož chlopi, jestli už zamluvila bydlení v penziónu TiŠe v Černé Vodě, je gentlemanská povinnost každého, kdo splňuje podmínky a nevypadá jak h°vnocuc po bouračce hlásit se k draftu, ne? Já kdybych to splňoval, tak jedu hned, to bude dobrodružné:)

      0 0
      • Breakpain  

        No, bál bych se spíš toho, když je tak akční, aby se nám z té milé slečny nevyklubala nymfomanka – sice je to vlhký sen každého chlapa, ale ona pak praxe může vypadat tak, že se zamykáte na záchodě :D

        0 0
        • pocestny  

          jak říkal můj kolega „lehnu na břicho a nedám“

          0 0
      • Lanzinho  

        líp bych snad neřekl.. ženský co znám tak když vytáhnou kolo jen za podmínek že je 25°+ a ještě jenom pár kilometrů po cyklině, v lepším případě se na tu cyklinu dovezou autem.. :D

        0 0
      • selmicka  

        Dobrodružné to bude, tím si můžeš bejt jistej :-D

        0 0
    • Albek  

      Vyskytuje se tu 1 usměvavý ANO

      nezadaný NE

      biker/lyžař ANO/NE

      svěžího těla i ducha NE/ANO

      (mládí 30 – 37 roků) ANO

      který má čas a chuť jet ANO/NE

      Diskvalifikace :D

      0 0
      • McBlacky  

        nj to je život. Takový akce jsou nejlepší, smrt výjimkám.

        0 0
        • Albek  

          jj život je pes,ale těch koček v něm :)

          0 0
      • selmicka  

        Lituju, ale neodpovídáš požadavkům :-)

        Má to někdo pech :-o

        0 0
        • Albek  

          Pech,nebo štěstí … každý to vnímá jinak :D

          0 0
    • pocestny  

      Věřím že slečně pár kluků napíše SZ, to zas asi jooo… Předpokládám, že jde o úplně jednoduchou situaci, že to plánovala s přítelem, a z přítele se mezitím stal ex-přítel…

      Ale plánovat akci s neznámým týpkem zrovna do penzionu TiŠe (kde má nejspíš zaplacen jen 1 pokoj) je trošičku úlet. Ten penzion je moc příjemný, a paní majitelka je skvělá. Ale když jedou bikovat třicátníci, kteří se skoro neznají, tak bych určitě chtěl v tom věku oddělené pokoje, určitý level soukromí atd.

      Realističtější mi přijde vzít sebou dobrou kámošku (samozřejmě nějakou plus-size, aby vynikla :-D), a kdyby šlo o kluky, tak nebude na škodu zajít taky večer zapařit k základně, i na stezkách během týdne najde známostí přehršel. Teď(!!!), píchni to kolo, blíží se k nám šikovní kluci…

      0 0
      • Breakpain  

        A konspirační teorie – že si chce případně užít i večer? :-) … Bo pokud ne … tak by to snad nepsala :-) …

        @selmicka:

        chceme fotku v bikinách s vysvětlením, jak jsi to tedy myslela :D

        0 0
        • MartinM  

          Klidne i bez vysvetleni.

          0 0
        • Barak  

          Tak já myslim, že je to bylo napsaný celkem jednoznačně, né? A kdo chce, pochopí. Přece není nutný, říkat to na plnou hubu.:-)

          0 0
          • Breakpain  

            Tak já to chápu jednoznačně … ale má to vady na kráse:

            • brání mi v tom přítelkyně
            • absence fotky
            • „zelená“ od zadavatelky, ale chápu, že schvalovací proces probíhá až při osobním setkání :) …
            0 0
        • selmicka  

          Vysvětlení je prosté. Jedná se v první řadě o bikování, snad uznáš, že ve dvou je to veselejší než týden jezdit po horách a po lesích, tak jak to zatím (nedobrovolně) provozuju ;-) Ve druhé řadě jde o legraci, zábavu a příjemně strávený čas – večer hospůdka, procházka, poznávání nových lidí .. No a ve třetí řadě pokud se stane zázrak, pokud se ukáže, že si rozumíme, tak sblížení se nebráním :-) Jasné? Nebo tu mám rovnou napsat: ‚Hledám lásku na celý ke sdílení radosti z pohybu‘??

          0 0
          • selmicka  

            Hledám lásku na celý život ke sdílení radosti z pohybu :-)

            0 0
          • pocestny  

            Však pohoda, já to naprosto chápu, jen píšu, že bych na to nešel přes ubytko v TiŠe, je to krapet odvážné. ;) Podle fotky sympoška, tak to už se někdo najde. Přeju ať to vyjde… minimálně to bikování.

            Edit: díky za to vysvětlení níže, ted to čtu

            0 0
          • Breakpain  

            Já to pochopil, ale ono se do toho tak krásně nípe :) …

            A teď něco „normálně“:

            Kdybych byl single, tak se Ti tam hned nakufruju, bo jsi pohybově zdatná a od pohledu sympatická → nemusel bych doma pořád poslouchat „kde jsem“ ;-)… Asi jsem málo hledal :D

            0 0
      • Kysky  

        třeba nechce větší soukromí než společnej pokoj…třeba má taky pindíka :D :D

        0 0
      • selmicka  

        No vidím, že je zapotřebí ujasnit, jak se věci mají.

        1. Žádný přítel. Ubytko jsem rezervovala už někdy v únoru, abych měla jisté ubytování ve vybraném termínu. Trochu jsem doufala, že mezitím někoho potkám na biku v terénu nebo se s někým domluvím, ale nestalo se ..
        2. Majitelé mě znají, jsou skvělí oba, bydlela jsem u nich asi týden před 3 rokama těsně před tím, než jsem odjela do zahraničí. Nemělo to chybu! Paní k snídani připravuje vynikající míchaná (domácí!) vejce, vůbec je to u nich velmi příjemné.
        3. Kámošku? Rada trochu mimo realitu. Kámošky čekají rodinu (těhule) nebo prostě všechny mají malé děti. Nemít děti, nejely by stejně, znám je. Kámošky prostě mají strach se mnou jezdit, vědí jak jezdím, odrovnala bych je .-)
        4. Zapařit na základně! To je konečně rada :-) Vidím to tak, že nejspíš pojedu sama a po večerech budu pařit na základně :-D
        0 0
        • Macháně  

          Domaci michana vajicka, to bych se nechal ukecat :)

          0 0
        • Frýbik  

          Souhlas. Snídaně jsou tam výborné.

          0 0
      • jIrI___  

        .

        0 0
    • Fiend  

      Jen chlapa? Chjoo a ja bych zrovna tak rada jela :-D

      0 0
      • Breakpain  

        Nahoď foto a on se hned někdo najde ;)

        0 0
        • Fiend  

          Ja jsem se jen chtela obetovat tady pro slecnu kdyz jste ji dali vsichni kosem :-D

          0 0
          • Breakpain  

            Dala moc přísná kritéria ;) …

            „chlap“, „kolo“, „v (re)produktivním věku“ … by nestíhala najednou :D

            0 0
          • selmicka  

            Je to od tebe MOOOOOOOC milé :-) Díky!

            0 0
      • selmicka  

        Jasně :-) Tak se domluvíme! Získala jsem z těch odpovědí trochu dojem, že skuteční bikeři tu žádní nejsou :-/ každý tu má jen kecy ale skutek utek :-(

        Odkud přesně jsi, přímo z Olomouce??

        0 0
        • Breakpain  

          zazdila jsi to tím, že nesmí být zadaný O:-) … to Ti seškrtalo 90% zájemců :D

          0 0
        • Fiend  

          Sakra, az ted jsem si vsimla, ze reagovala, no tak nic :-D Nicmene by me taky zajimalo jak to nakonec dopadlo? :-)

          0 0
    • krabica  

      Podmínky sice splňuji, ale připosraně radši pojedu do Tater, jak jsem měl v plánu. :-)

      0 0
      • pocestny  

        Krabico, jžš, první týden prázdnin do Tater?! Jenom to je. To si užiješ…

        0 0
        • pocestny  

          Oprava: Jenom to ne.

          0 0
          • krabica  

            Hlavní štace mám projité, takže teď jsou na řadě méně turisticky exponovaná místa.

            0 0
        • krabica  

          Tak změna, jedu do Alp, nějaký vícedenní přechod ze Schladmingu. :-)

          0 0
    • scret  

      tady bude veselo:)

      celkem bych i jel, ale narovinu rikam, ze pichani mam az po krk, tak bych si rad zajezdil na kole:))

      0 0
      • honhav  

        ty a rekl jsi to doma? (myslim o tom pichani a kole?) – mozna bys obcas dostal propustku na bajka…

        0 0
      • Bafoon  

        :-DDD

        0 0
    • meris  

      Jaj, asi splňuji kritéria, jen ten termín jedu na Rejvíz a už je to domluvené. RS a okolí je v plánu. :-)

      0 0
      • goofy  

        Však z Rejvízu to máš co bys šutrem dohodil. ;-)

        0 0
        • meris  

          A možná ještě blíž :-) Ale stále chybí ta fotka :-)

          0 0
    • Hynas  

      Je pozice ještě volná?

      0 0
    • umpalumpa  

      Měl jsem se narodit dříve… :D

      0 0
    • mastihuba  

      Jako v tom termínu mame nejakou silnicu Brno Ostruzna, ale Jaroslavek mne vyřadil, jako usedlyho strejdu, takze asi jen případná sobotní kavicka na základně. :)

      0 0
    • pocestny  

      Jak to nakonec dopadlo?

      0 0
    • selmicka  

      Nazdar Bikeři!

      Dovolená se nad očekávání povedla :-) Urazili jsme 360 km v 6 dnech, do kopce vydupali přes 8000 m, luxusní svezení, hluboké lesy, chladivé prameny, zatopené lomy, přesně jak jsem slíbila .. Dali jsme přejezd přes Rychlebské hory, lesy a louky do Javorníku, podívali se 2× na Borůvkovou horu (rozhledna, úžasné výhledy), prozkoumali opuštěné pohraniční vísky (Hraničky, Kamenice), svezli se 2× přes Sokolí vrch do Jeseníku, pili chladivou vodu z léčivých pramenů, dali si vynikající pizzu v Jeseníku, jedli zmrzlinu (měla 15 kopečků) na náměstí, jezdili po trailech na svazích Sokolího vrchu a do Vidnavy, navštívili Žulovou a Boží horu, každé ráno měli k snídani míchaná vajíčka, prostě podnikali kupu věcí, strašně to uteklo ..

      To jsme ani nejeli k jezerům za hranicemi v Polsku, nenavštívili kupu dalších míst, takže jsem si ušetřila kupu tras na příště a už mám rezervovaný podzimní termín (září), těším se na barevné lesy, osvěžující potoky a krásnou přírodu :-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Borůvková hora je super. Ta cesta na Boží horu je docela krpál, ne?

        0 0
        • selmicka  

          Rozhledna na Borůvkové hoře je krásná, nabízí úžasné výhledy na Krkonoše, Orlické hory, Soví hory na SZ, masiv Kralického Sněžníku, Hrubý Jeseník (Praděd, Keprník, Šerák), hřbet Rychlebek (masiv Sokolího a Studničního vrchu), Borový vrch a Boží horu, pohled do Kladské kotliny + Horního Slezska (jezera).

          No na tu Boží horu je to trochu do kopce :-) Záleží, odkud jedeš, zadem od Černé Vody je to lehčí (menší kopec) než ze Žulové ..

          0 0
      • jIrI___  

        A svatba bude? :)

        0 0
        • selmicka  

          Nelyžuje, na kole jezdí pomalu a nedovede fotit. Děti nechce (ani za 5 nebo za 10 roků). Takže nic nebude :-)

          0 0
          • Soreno  

            Tak co tam vlastne s tebou delal?

            Takze na zari budes muset sehnat nekoho jineho.

            0 0
            • selmicka  

              No tak doprovázel mě, na kole trochu jezdí, ale musela jsem čekat :-/

              Přesně, zase se budu muset rozhlížet :-)

              0 0
              • logoman  

                A to jsi ho sehnala fakt tady? :-D

                0 0
                • selmicka  

                  Ne tady. Měla jsem strach jet s někým, koho neznám. Vzala jsem kolegu z práce, měla jsem jistotu, že se sneseme :-)

                  0 0
                  • scret  

                    takze pichani nebylo nebo jak?:)))

                    0 0
                    • selmicka  

                      tak jsem ho utahala, že usnul jak nemluvně :-D

                      0 0
                      • scret  

                        chapu, takze nic nebylo…:))))

                        0 0
                        • vana.i  

                          To může znamenat i opak. Musíš číst s optimizmem

                          0 0
                        • selmicka  

                          naprosto přesně, chápeš rychle B-)

                          0 0
          • mr.downhill  

            no nekecej on se chudak obetoval vyslapal denne v prumeru 1,3km prevyseni a ty si ho nechces vzit jen kuli tomu ze nelyzuje a ze jeste nedospel k zaveru ,ze chce deti?

            0 0
            • -b-n-x-  

              Co s takovym, ktery nelyzuje? :-)

              0 0
              • scret  

                nelizuje?:)))

                0 0
                • mr.downhill  

                  to ja lyzuju rad… ale , kdyby me nutila zdolat na kole everest za 6dni tak uz bych ji vecer asi taky nelizoval. a to sem s ni chtel v tom zari jet…

                  0 0
                  • scret  

                    tak psala neco o michanych vejcich rano, tak muze byt treba i rano:))

                    Ikdyz ja jsem zastancem spise vecerniho dovadeni:))))

                    0 0
                    • Soreno  

                      Ráno moudřejší večera. :)

                      0 0
                  • -b-n-x-  

                    Tak ale zase budes mit hodne peknych poctivych downhillu :-)

                    0 0
        • tigermoth  

          Jak sonduje:D

          0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce