• Grinch

    Zdravím :)

    Rok se s rokem sešel a zas otravuju :) :) :)

    http://www.GRINCH.cz

    Pro letošní rok, jsem trošku vylepšil po minulých zkušenostech termín – Socka již nebude v květnu ale přesouváme ji na SRPEN

    Další vylepšení se bude týkat LOKACE – s termínem padla možnost tábora Na Bělidle kde jsme otravovali každý rok – místo konání SK 2011 se tedy přesouvá na Vysočinu na Náměšťsko n/O

    „LOKACE SOCKA KEMP 2011“http://w­ww.mapy.cz/#mm=TtTc­FP@dm=@sa=s@st=s@ssq=loc­%3A49%C2%B08%2712­.645%22N%2C%2016%C2%B07%­2734.15%22E@sss=­1@ssp=118053996_12297390­0_152525932_152399564@x=­137029344@y=132584000@z=­15

    Lokace je výborná, bohužel to tu nemám ještě ani za 3 roky co tu jsem vůbec najeto ale to se spraví a přinejhorším najdem něco přímo o Socce :D

    Takze co je jiste:

    SOCKA KEMP 2011 na 99% bude a na 1% nebude :)

    TERMÍN

    • POSLEDNÍ VÍKEND V SRPNU NEBO ZAČÁTEK ZÁŘÍ

    CENA

    • s lokací se bohužel mění cena: ubytování vycházína 250,–/os/noc – tedy celkem 500,–
    • strava klasickou formou – večerní sessions v ceně, snídaně a obědysamostravou na švihu
    • pro letošní rok jsem to vyšperkoval – večerní session přímov hospodě cca 500m daleko – zaplacena picí dávka na osobu (NOVĚ KAŽDÝOBDRŽÍ LÍSTKY NA CCA 5 PIV NA VEČER – KDO JE PROCHLASTÁ PIJE ZASVOJE Z VÝČEPU) – Opatření kvůli Krkonošské klice :)
    • jinak strava vecer klasicky steak, možno domluvit sele,gulášek,… kdo byl minule a předtím poreferuje :)
    • orientačně strava/pitivo 500,–

    CENA CELKEM 1000,–

    UBYTOVÁNÍ

    • oproti loňským letům luxus nad luxus – ubytovna po rekonstrukci,dvou­lůžkové pokoje s balkony, sociálky a sprcha na pokoji, velkéskříně, sušárna, kolárnam společenka s Plazmou ) pro případ posezeníu ubytky super altán s možností opékání nad ohněm atd…

    LOKACE

    V blízkém okolí se nachází řada pamětihodností a zajímavých míst. Pro aktivní dovolenou se nabízí pěší i cyklo trasy, možnosti koupání, rybaření i houbaření.

    Dalešická přehrada – v roce 1979 byla dokončena stavba dvou nádrží na řece Jihlavě, vznikla přečerpávací vodní elektrárna o ploše 1 136 km2.

    Lodní doprava – od 1.7.2007 brázdí Dalešickou přehradu výletní loď Vysočina, během plavby dostanete odborný výklad o zajímavých místech, kterými proplouváte, vhodné i pro cykloturisty, pojme 150 pasažérů, informace a jízdní řád na www.dalesickaprehrada.cz.

    Přečerpávací elektrárna – nabízí nevšední zážitek exkurze do nitra hráze, kde jsou instalovány 4 Francisovy turbíny, objednání exkurze na stránkách vodní elektrárny Dalešice.

    Jaderná elektrárna Dukovany – pro zájemce o techniku nabízí elektrárna moderně vybavené informační centrum, e-mail: infocentrum.edu@cez.cz.

    Mohelenská hadcova step – příjemná turistická trasa vhodná i pro rodiny s dětmi, jedinečná a nefalšovaná step uprostřed evropy s kouzelným výhledem na meandr řeky Jihlavy, step je volně přístupná, parkoviště přímo u stepi.

    Zříceniny hradů – na řece Oslavě se nachází 4 zříceniny – Lamberk, Nový hrad, Kraví hora a Levnov, na řece Jihavě je to 6 hradů – Templštejn, Kozlov, Holoubek, Kokštejn, Čalounice a Rabštejn.

    Rozhledny – přímo v místě je nejstarší rozhledna Českomoravské vrchoviny Babylon (27m, 491m.n.m.), dále rozhledna u Ocmanic (15,2m, 427,5m.n.m.) a v Hlíně u Ivančic (22,6m, 450m.n.m.).

    Mezi další památky a zajímavosti patří lovecký zámeček Vlčí kopec, Dalešický pivovar (z filmu Postřižiny) cca 5km, památník Bible kralické, barokní most a renesanční zámek v Náměšti nad Oslavou, slovanská epopej Alfonse Muchy v Moravském Krumlově, bazilika sv.Prokopa, židovská čtvrť a židovský hřbitov v Třebíči, muzeum Vladimíra Menšíka a Alfonse Muchy v Ivančicích, zámecký pivovar, hasičské a hornické muzeum v Oslavanech a mnoho dalších památek a akcí.

    TOTO JE POUZE INFORMATIVNÍ DRED – JDE O TO ZJISTIT KDO BY ZÁJEM MĚL A KDO NE, STÁTNICUJI TAK ZAS NECHCI PŘESOUVAT ZAMĚŘENÍ JINAM POKUD SE TO MINE ÚČINKEM

    Možnost diskuze a updatů propozic zde (pracuji na tom):

    http://www.GRINCH.cz

    Každopádně dškuji za přečtení!

    Martin/Grinch

    Anketa: Socka kemp 2011 a já (POKUD BUDE)

    0 0
    • roud  

      Já se jako každej rok hlásím jediný co mám za problém tak můžu buď na začátku srpna nebo na jeho konci jinak se válím u moře :O(

      0 0
      • Grinch  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
    • Kubánec  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • roud  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • Vojtas  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • cragsman  

      rád se zůčastním…sic jako nováček, ale zase s velkým nadšením:-DD…Lokace je super

      0 0
      • kubad  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
    • roud  

      Jinak pro ty co se ještě nikdy nezůčastnily počítejte s tím že vám ty kola pěkně vytuníme xD xD xD

      0 0
      • arnostik  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
      • vertak  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
      • cragsman  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
      • chose-cb  

        socka kemp a ma tam ekdo kolo pod 20k ???

        0 0
        • maajkee  

          ne :)

          0 0
        • Shadow.1  

          Každý, ale až při odjezdu, jak jsem pochopil :-)

          0 0
          • Internaut  

            ee? to je destrukční kemp?

            0 0
            • Shadow.1  

              no podle fotek a vyprávění jsem pochopil, že tam je každý ten největší servisman, co česká republika spatřila a hned ti vše opraví, vytuní, pomůžou… atd. :-)

              0 0
              • Internaut  

                a když pomoct nepotřebuju? :)

                0 0
                • roud  

                  každej potřebuje pomoct :O)

                  0 0
                • vysmátej bajker  

                  nebo pomůžou abys ji potřeboval :D.

                  0 0
                  • Internaut  

                    Takže to je destrukční kemp! Pak asi nebudu mít žádné vhodné kolo, které bych tam vzal… :(

                    0 0
                    • roud  

                      já bejt tebou vezmu to RB máš tu ošizenou verzi bez frézovaný zadní stavby :O) po pár pivech ti ji doděláme co ty na to ? :O) (ne je to pohoda kemp neměj strach jen si z toho děláme srandu) :O)

                      0 0
                      • Internaut  

                        Ale jednu úpravu bych možná potřeboval – jezdí to dost blbě do kopců.

                        0 0
                        • roud  

                          hele tímhle faktorem se zabýváme každej ročník ale zatím se nám krom toho že jsme krutě opili chrty nepodařilo vymyslet jiný řešení jak je předjet dokopce :O)

                          0 0
                          • lidumil  

                            Ty dneska nejezdíš :-)

                            Ještě by šlo chrtům vypustit kola :-)

                            0 0
                            • roud  

                              dneska jeste regeneruju uz mam tenhle tejden prez 180km :-)

                              0 0
                              • lidumil  

                                A já mám tenhle týden snad 20 hodin v práci navíc – heč :-(

                                0 0
                      • fadr  

                        No jasně potuníme, z toho RB bez frézované zadní stavby uděláme RB s frézovanou zadní stavbou :-)

                        0 0
                        • Shadow.1  

                          A to bez frézy… no není to kumšt?

                          0 0
                        • Internaut  

                          Sáhni na mé kolo a budeš mít frézovanou zadní stavbu Ty (tam pod páteří) :)

                          0 0
                          • roud  

                            hehe bude sranda :O)

                            0 0
                            • Shadow.1  

                              chudák… teď nebude chtít přijet, tak budeme tunit Raudova jednonohého invalidu :-)

                              0 0
                              • roud  

                                jj přivážou mi tyč ze smetáku ke kolu jako druhou nohu vidle tyhle ftípky známe :O)

                                0 0
                                • Internaut  

                                  To je vratné. Horší by bylo, kdyby někdo někdo začal canonizovat normální :) kola.

                                  0 0
        • kubad  

          jooo možná i přední se zadním dohromady se do limitu vleze :D

          0 0
        • Vojtas  

          ja ano 8-)

          0 0
        • Kublaj  

          já možná taky, ikdyž do socky do něj hodlám ještě investovat :D

          0 0
    • deko  

      Stejne jak cragsman. Doufam, ze nebudu delat hambu.

      0 0
      • vertak  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
    • roud  

      Jak už tu padlo letos zase všichni na zimákách ju ? A ne že si vojtas zase letos přivezeš tu svojí letní raketu…

      0 0
      • vertak  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
      • Vojtas  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
    • roud  

      Jinak carbonová kola procházejí na socce speciálním testovacím programem (v ohni)

      0 0
      • vertak  

        tzv. zahořovací test,pokud kolo neprojde nashledanou xD xD

        0 0
    • roud  

      Občas něco praskne xD xD xD

      0 0
      • arnostik  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
      • deko  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
    • alinceb  

      Rád bych se připojil jako další nováček, ale letos budu dělat určitě ještě socku – čili maskota…:D

      0 0
    • Grinch  

      TÍMTO BYCH CHTĚL APELOVAT NA VŠECHNY ABY:

      JEDNAK SE DRŽTE TEMATU – TZN ŘÍCI JEDU ČI NEJEDU A ZDRŽELI SE JEDNOSLOVNYCH DISKUZÍ :)

      JEDNAK PRO VŠECHNY CO SK NIKDY NEZAŽILI – JE TO V POHODĚ, ČEKÁ SE NA NEJPOMALEJŠÍ, KRKONOŠE NADÁVAJÍ, ŽE SE ČEKÁ, ALE JEDE SE DLE TEMPA NEJPOMALEJŠÍHO!!!

      VEČERNÍ SESSION NA POHODU, JE ZVYKEM USMĚRNIT VÝTRŽNÍKY A VEČERKA MAX 2HOD RANO :)

      RÁNO KDO NADÝCHÁ NEJEDE :D :D :D

      0 0
      • roud  

        Abych to všem přeložil do srozumitelného jazyka jede se dle mě (tedy nejpomalejšího) :O)

        0 0
        • alinceb  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
          0 0
        • Pi†el  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
          0 0
    • Kublaj  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • jIrI___  

      Máš to nějak kapacitně omezené?

      0 0
      • Vojtas  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
      • Kamikaze 591  

        Uvažuješ že by si jel? Bych se aj přidal, samému se mi nechce jet tak daleko.

        0 0
        • jIrI___  

          Uvažoval jsem o tom jen chvíli a pak to zavrhnul, je to ještě moc daleko na nějaké rozhodování a navíc bych tam mezi všemi byl jak chudý příbuzný :). A taky komu by se chtělo půl dne kodrcat nabalený vlakem tam, pojezdit 2 dny a další půlden kodrcat domů. Ptal jsem se spíš ze zajímavosti.

          0 0
          • Smazaný účet  

            kdyby jsme byli 3 z tohodle konce tak by se dalo i auto poresit… ale je to jeste daleko, takze je to hodne predcasne…

            0 0
            • sYs  

              Auto mám.. 3 lidi + 3 kola + bagáž, není problém :o)

              0 0
    • deko  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • slavekRM  

      Proč se to vlastně jmenuje Socka kemp? Kvůli kol asi ne, to je spíš jak přehlídka toho „lepšího“… Tak, že by ubytování? V tom případě to letos ztratilo smysl a je nejvyšší čas to přejmenovat na „Luxus kemp“ :-)

      0 0
      • Grinch  

        Socka kemp je to proto, ze s sebou tahame Rouda :)

        Puvodne to byla parafraze na jeden vel..ky kemp, kdy mne napadlo udelat za desetinovou cenu sraz se stejnym kopcem zabavy pro ty, co si ten Vel*kemp nemohou dovolit …

        Jeste se da rici, ze jezdime jako socky :)

        0 0
        • slavekRM  

          Dík za vysvětlení i když jsem to myslel spíš v humoru, na průběh vzniku si pamatuji.

          Vidím to tak, že je asi nejvyšší čas to vyzkoušet…

          0 0
    • kopečák1  

      jako další nováček se hlásim taky. To, co jsem zatim slyšel a četl vypadá na lagendární akci. A taky bych rád osobně potkal některý xichty z BF.

      0 0
      • Grinch  

        Koukám, že účast by mohla být legendární :)

        Zjistím ubytku u správcové s kolika pokoji se dá počítat na daný období a zda to pujde už teď zabookovat…

        a jinak – KDO DŘÍVE PLATÍ, TEN DŘÍVE JEDE :)

        0 0
        • alinceb  

          To se asi budu muset rychle rozhoupat…:)

          0 0
        • marapara  

          No uvidíme, teď ještě daleko dělat předčasné závěry. Aj bych jel.

          0 0
        • roud  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
          0 0
        • vysmátej bajker  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
          0 0
      • TJK  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
      • antuch  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
    • TJK  

      Me se to takhle jako ze hodne libi, u Dalesicky prehrady jsem byl na dovce a je to tam super.. takze ja se tesim zase jako loni :-D a jeste si tam na palande nebloknu zada a rano me nebudes muset dopovat nejakejma dryjakama proti bolesti :-D

      0 0
      • cragsman  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
    • antuch  

      a je to konečně tady…po nedávném decentním apelu na pana pořadatele konečně něco konkrétního…

      Takže já se už jakože nahlásil že určo pojedu:-D

      Doufám, že pojede i Pitel a chlapci ze severu, bo sou o jediní piči piva, co chvilu na socce vydrží kalit:-)

      Letos potáhnu tuplák nebo petku, aby mi to zas Fadr neodrovnal. A pro případné zájemce o tuning vrtáním a broušením nebo o polní ropzdělávání vidlice a její přestavbu na větší zdvih upozorňuji, že o nic nepřijdou:-)

      0 0
      • TJK  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
      • vysmátej bajker  

        Co takovej:

        0 0
        • TJK  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
          0 0
      • Pi†el  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
    • antuch  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • Grinch  

      JSOU 3 PROBLÉMY KTERÉ MOHOU NASTAT:

      a. je to podmíněno mýma státnicem v červenci :)

      b. ubytka nebude mít kapacity ale co vím tak by neměl být problém – i když nevím kdy začíná Flying Rhino :(

      c. může mi do toho vlézt nějaky střelecký závod – ale to budu vědět dostatečně dopředu…

      0 0
    • Grinch  

      Díky tomu, že večerní sessions budou v hospodě na zahradě v altánu, tak jsou vlastní pulitry trošku kontraproduktiv­ní :)

      a tímto chci zase apelovat na některé (Hradec, Liberec a Krkonoše :) ) abyse nechtěli zase pulitrama předzásobit na následující ročníky kdy naopak v hospodě nebudem :)

      0 0
      • antuch  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
    • folty.hans  

      vzhledem k nedostatku invalidních kol jsem se rozhodl vás svou účastí podpořit :-)

      0 0
      • Grinch  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
    • maajkee  

      Loni mi do toho vlezla práce, tak jsem si řekl, že příště musím jet stůj co stůj, takže už se těším! :)

      0 0
      • kubad  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
      • TJK  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
    • Shadow.1  

      Já jsem pro, určitě bych jel.

      0 0
    • roud  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • Kubánec  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • black.horse  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • Grinch  

      TAKZE NOVINKY:

      SOCKA KEMP 2011 – termín 26. – 28.8.2011

      pro ty kteri pojedou pres celou republiku je mozno se ubytovat jiz ve ctvrtek 25.8.2011!!!

      tedy muzeme zacit uz klidne i v sobotu…

      ubytovna je zarezervovana – cena 240,– za noc na dvouluzaky…

      hospoda zamluvena, pivo neni problem…

      na trasy letos kaslu – vytisknem si neco z netu :) a bude sranda az se vsici ztratime:D

      POCET LIDI 25KS !!!

      JINAK DOPREDU BUDU POTREBOVAT PAK UDAJE KVUI ROZKAZU NA UBYTOVNU – TU SI PLATI KAZDY SAM NA MISTE…

      0 0
      • roud  

        Termín vyhovuje dík :O)

        0 0
        • Pi†el  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
          0 0
      • maajkee  

        No je to sakra daleko, ale termín dobrej :)

        0 0
      • TJK  

        Sice nemam strach ze by nezbylo misto, ale preci jenom… co kdyz bude vic zajemciú nez volnych mist? BTW ja jedu na 100% :-)

        0 0
        • roud  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
          0 0
      • vysmátej bajker  

        Kdy budeš brát závazné přihlášky.Termín se nám s Mrkétkou schoduje z jednou každoroční akcí.

        0 0
      • kopečák1  

        Kdybys byl tak hodnej, udělej si za mě a Kubajse MTB dvě čárky! Díkec.

        0 0
      • Shadow.1  

        termín vyhovuje, počítej se mnou.

        0 0
      • pepe19  

        tak se taky přidám,snad se do té doby nic nezmění

        0 0
    • Grinch  

      Kdyby neco ZDE

      0 0
    • Grinch  

      predbezne zacnu stahovat prihlasky a penize za stravu a piti do konce cervna… zatim casu dost a mam praci se statnicema…

      jinak rozdil lidi + –5 nehraje roli…

      0 0
    • deko  

      Termin vyhovuje, jedu.

      0 0
    • miki  

      Jedu taky na 100%

      0 0
    • lidumil  

      Jj, taky se mi to líbí ale termínově to asi nevyjde – mám každoroční parkurové závody, kam chodím pracovně :-(

      0 0
      • lusk  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
      • maajkee  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
      • lidumil  

        Škoda, určitě to byly nějaký vtipný komentáře, že? :-)

        0 0
    • thomp  

      Cau Martine, zatim se nam moc nepovedlo domluvit na spolecny vyjizdce, ale snad uz to vyjde letos. v cervnu mam taky jeste statnice,ale potom by sme mohli projet nejaky trasy,at na konci srpna nebloudime;)

      0 0
      • Grinch  

        Zdarec no ja sem urcite pro – sem slibil doktorce ze zhubnu ale zatim to vypada ze sis spis budu muset uriznout nohu abych shodil nejaky kilo:D

        Klidne, ja sem od brezna na studijnim volnu:D takze se budu snazit neco najet…

        Staci dat vedet..ale uprednostnoval bych spise neco dopoledne nebo k ranu ta je odpoledne na uceni :D:D:D

        0 0
        • thomp  

          ja sem pres tyden v brne, abych se aspon vubec neco naucil:)

          0 0
    • camlost  

      zatím jsem jen ve fazi uvazovani, koneckoncu, mam to tam kousek, takze bych se na vas mohl jen prijet podivat.

      ale napada me – je to only for men, nebo lze privezt i slecnu? :-)

      podotykam, ze po shlednuti tuningovych uprav bychom prijeli na 15 kg vazicich (slovy mistniho klasika Romana) „kovadlinach“; mame hluboko pod 90 kg i s kovadlinami a postelemi.

      0 0
      • rud1k  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
    • roud  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • Grinch  

      Vtipy si nechte na socku…

      Tohle je ciste informativni o terminu a co a jak – ne diskuze plna OT a debatach o Roudove pupku…

      Kdo bude OT bude smazan ze seznamu socky :)

      0 0
    • roud  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • roud  

      Nějaké novinky ? :O)

      0 0
    • TJK  

      uz mas nejakej termin od kdy chces zavazne treba poslat prachy na ucet?

      0 0
      • Zdenda CUBE  

        A myslíš, že je to letos nutné, když ubytování a vše ostatní je přes restauraci a všechno si budeš platit sám na místě ??

        0 0
        • TJK  

          aha tak jsem trosku blbej, jelikoz jsem to z toho nepochopil :-)… me slo hlavne o ty volny mista… pak je to teda vpohode :-)

          0 0
        • Shadow.1  

          Přesně jak píše TJK, jistě se něco platit dopředu bude. Tím si zajistíme rezervaci místa a pořadatel jistotu, že někdo přijede… Jak se neplatí, tak buď přijede pulka, nebo dvojnásobek :-)))

          0 0
      • roud  

        Ty máš nějak moc peněz dlouháne xD xD xD

        0 0
        • Grinch  

          Platit se rozhodne bude, neb musim objednat sudy a jidlo, takze bude klasicky zrejme nevratna zaloha 500,– neb zname sve lidi, ale ubytko bude zavazne zamluveny ale plati se az na miste…

          a vidim ti tak na zacatek cervence cca…

          0 0
          • Markét  

            Ahoj zdravím :-D. Doma to probereme s Vysmátým . A jak psal Road jede se podle nejpomalejšího – tedy podle mne. :-D

            0 0
            • roud  

              Poslední roky se mě snažíš připravit o titul nejpomalejšího bajkera jen počkej letos si to rozdáme :O)

              0 0
          • kankrlicek  

            Grichi, jak to uděláš se mnou? Móc rád bych se zúčastnil, ale bohužel se mi nechce platit ostatním na žrádlo a pití s tím, že bych sušil hubu a byl o hladu :)

            Nejím maso a nepiju dokonce ani pívo. Máš řešení? :)

            0 0
            • Shadow.1  

              Nebuď škrt a přispěj ostatním!

              0 0
            • maajkee  

              Nejím maso a nepiju dokonce ani pívo. To je vražedná kombinace! :D

              0 0
              • miki  

                Tak to umře a bude zdravej jak řípa.:-)))

                0 0
                • maajkee  

                  hehe :D

                  člověk by měl přece umřít s plným břichem masa a vožralej! :D

                  0 0
                  • Zdenda CUBE  

                    Jo a nejlépe při souloži ;-)

                    0 0
                    • maajkee  

                      a při orgasmu :D

                      0 0
                      • roud  

                        Pro nás mladý co je to ten orgasmus ? :-O

                        0 0
                        • maajkee  

                          vyvrcholení děje :)

                          0 0
                          • roud  

                            to jako v divadle ?

                            0 0
                            • maajkee  

                              I tak se tomu dát říct :)

                              0 0
                            • jIrI___  

                              Prostě kašpárek dohraje svoje divadlo, odplivne si, schoulí se do kouta a odpočívá na další představení.

                              0 0
                              • lidumil  

                                No jak u koho, u starších by to mohla bejt poslední role poslední

                                0 0
                                • maajkee  

                                  No a u někoho se třeba někdy po tom odplivnutí neschoulí a dá si rovnou ještě jedno představení :)

                                  0 0
                                  • roud  

                                    a to je v ceně nebo si za něj musíš připlatit ?

                                    0 0
                                    • maajkee  

                                      Většinou v ceně :)

                                      0 0
                                      • lidumil  

                                        No to nevím … většinou je to za příplatek – Cialis nebo Viagra něco stojí :D

                                        Sakra jakto, že sedíte u kompu,když je tak krásně bych jezdil až bych bulil …

                                        0 0
                                        • roud  

                                          mno já už na kole byl chvilku ráno a odpolko jedu zas :O)

                                          0 0
                                          • lidumil  

                                            Jako kdy ráno, dyk to je teď :))) Je pravda, že po čtvrteční probdělé noci v práci a včerejším hokeji skoro do 22 hod jsem tem spánek moc potřeboval :)

                                            0 0
                                            • roud  

                                              byl jsme kolem devátý na skok testnout kolo měl jsem včera rozebranou kyvku a vyčistil jsem ji tak jsem chtěl vědět než vyrazím někam na dýl zda je vše ok :O)

                                              0 0
                                        • maajkee  

                                          Já na to žádný prášky nepotřebuju :D

                                          Jel bych hned, nicméně jsem zavřenej v práci jako ve vězení :)

                                          0 0
    • zdenyk  

      Tak já bych se s dovolením taky přidal. A pokud bude soudek přimlouvám se za něco lepšího než současnou produkci europivovarů, když už je to u legendárních Dalešic…

      0 0
    • Grinch  

      Tak Socky, trocha aktualizace…

      takže já osobně se Sockou 2011 počítám naplno, mám na to i dovolenou :D

      Půjde o to, že minimálně koncem prvního týdne v srpnu bude potřeba uzavřít přihlášky, tzn potřeboval bych dopředu NAJISTO mít vybrané zálohy (zatím bez debaty s hostinskou je to cca 500,–) abych nedomlouval něco, co zas budu muset dotovat z vlastní kapsy…

      Dále koncem toho samého týdne od Vás budu potřebovat mít vybrané nějaké osobní údaje – pobyt na ubytovně musí projít rozkazy a příslušnou legislativou – bohužel nejde zabookovat místo pouze per huba, vše musí být ofiko a najisto. Tzn kdo nebude chtít dát osobní údaje mně, tomu pak domluvím pohovor a paní správcovou, která je potřebuje…

      ale zatím pracuji na nějakém zjednodušení…

      jinak dojezd možný už ve čtvrtek – tím, že si každý platí ubytko sám na recepci je délka pobytu závislá na každém z Vás…

      Jídlo a pití na čtvrtek bookovat nebudu, leda, že by nás bylo dost…

      jinak v ceně zálohy předběžně 10 pivásků – domluvte se, jaký kdo chce, guláš a steaky, pečivo atd atd.. prostě klasika na Socce…

      každý nafasuje stravní lístky, který bude odevzdávat u pípy…tzn kdo je prochlastá, pije za svý :D

      Jinak moje budou „na prodej“ :D

      0 0
      • roud  

        se mnou počítej na 100% a pokud nemáš nic proti tak ti příští měsíc pošlu rovnou celou částku ať to nemusíme řešit na desetkrát…

        0 0
      • TJK  

        Pridavam se za rouda, jedu na 100%, pokud budes chtit, pisni mi do mailu castku za komplet co budes chtit vybrat a jaky info potrebujes, poslal bych to taky najednou.

        0 0
        • Grinch  

          kluci díky nechal bych to na nějaký letní měsíce, teď toho mám hodně a navíc se musím dohodnout s hostinskou kolik za to bude vůbec chtít – pobyt atd.

          takže nespěchat…

          jinak samozřejmě pokud dojde k nějakému omezení míst, tak to poberu dle registrace co vím (tzn stálice socky mají přednost :D)

          0 0
          • Nainen  

            V nejhorším si přes tebe domluvíme ten pohovor s paní správcovou a nějak individuálně se s ní domluvíme ;-)

            0 0
            • Grinch  

              To se klidne domluvte, ale spis Vas jeste natahne a jeste to bude bez zradla pitiva:D

              a samozrejme cekam, ze se na Vas vsech radne obohatim :D potrebuju koupit novy auto:D

              0 0
      • Vojtas  

        hele sefe, a kolik je odhanem celkova suma kterou nas tento bozsky vikend bude stat ? :D

        0 0
      • Shadow.1  

        Se mnou taky počítej :-)

        0 0
      • fadr  

        Good se mnou taky můžeš počítat :-)

        0 0
      • miki  

        Sice to mám autem cca 300kiláků ale přijedu taky na 100%.kdyžtak můžu vzít někoho po cestě sebou.

        0 0
      • Majkrosoft  

        Čau, pokud máš ještě volné kapacity, tak bych se chtěl předběžně přihlásit. Vypadá to na super akci tak snad se vlezu :)

        0 0
      • Peatreas  

        Tak pokud jede Majk, tak jedu taky :) někdo ho tam z Ostravy musí dovézt že? :D takže se hlásím :) P.S. Váhu neberu :D

        0 0
    • roud  

      Klasická otázka kdo bere váhu ? :O) (myslim závěsnou na kolo nepotřebuju vědět kolik váží Dabid Kunad) ;o]

      0 0
    • Grinch  

      jinak ofiko pozvánka už na webu včetně fotogalerie z minulých ročníků

      http://www.takticka-malorazka.cz/…zvanka-2011/

      0 0
    • marecej  

      taky prídem, ten ******* s rbčkom ma už sere

      0 0
    • Grinch  

      Tak kdo se připravuje?

      Předběžně je vše domluveno, podrobnosti se budou řešit tak měsíc dopředu… limit kolistů tak max 20–25, ubytování tak pro 30 mohu zajistit. kdyby chtěl někdo vyvenčit domácí mazlíčky, ať nejsou furt u plotny:D

      více na http://www.grinch.cz

      0 0
      • roud  

        tenhle víkend jsem chlastal první ligu takže příprava v plném proudu :O)

        0 0
      • Shadow.1  

        Příprava s Roudem probíhá… Už se těším…

        0 0
      • Peatreas  

        Pokud se vlezem s Majkem do limitu kolistů, tak se připravíme, a myslím že večer sváma udržíme krok, přes den to bude horší :D

        0 0
      • maajkee  

        Příprava v plným proudu, už se těším! :)

        0 0
      • Nainen  

        Těším se na premiéru a hltám kilometry abych přežil :-)

        0 0
        • Grinch  

          To máte všichni super, ale já už jsem rok nesundal kolo se zdi:D

          A nepředpokládám že se to do socky změní, takže tak:D

          a myslím, že lidí bude dost, takže eliminujeme chrty a bude to pohoda :)))

          0 0
      • Vojtas  

        nooo taky sem na tom mockrat nesedel hele :D

        0 0
    • roud  

      Tak u mě nastává maličko komplikace na přelomu srpna září se mi má narodit dcera :O) aneb Rouďák bude tatínkem :O)

      0 0
      • TJK  

        tyjo… tak to veeeelika gratulace! :-)

        0 0
      • Grinch  

        Dooprdele…

        no gratuluji no…

        Lidi jsme v háji, ono se to množí…

        Congratz obrovská a přeji vše nej!

        BTW nevšiml sem si že bys byl v tom.. u Tebe už člověk pár let nepozná kolikátej si měsíc :D

        0 0
      • hurvajz  

        Gratulace taťko čekateli. Hlavně neprodávej kolo, bude se hodit :o)

        0 0
      • kubad  

        hehe tos to teda stihl nějak rychle :D

        25.11. a bude to asi kluk

        0 0
      • maajkee  

        cože? to není sranda? :) Vždyť je ti jen 24 a už v tomhle věku se chceš vzdát bohatýmu najíždění kilometrů? :)

        Jinak gratulace samozřejmě, a hlavně ať se to narodí zdravý!

        0 0
      • kopečák1  

        A já se těsil že poznám osobně jednoho z největších rejpalů :-D :-D :-D

        Gratulace a hlavně ať vše klapne jak má!

        0 0
      • mates555  

        Taky velká GRATULACE !!!

        0 0
      • jIrI___  

        Fíha, tys do toho brzy prásknul. Až si nejsem jistý, jestli je gratulace na místě :)

        0 0
      • black.horse  

        Gratulace, dělá Cannondale dětský odrážedla?:-)

        0 0
      • Kublaj  

        Taky gratuluju :)

        0 0
    • Grinch  

      Takže dámy a pánové a Roude…

      Dnes jsem zjistil následující:

      1/ Roud bude mít potomka, tzn možná nepojede – tedy gratulace Roudovi a následně nám všem :D

      2/ UBYTOVÁNÍ:

      • kdo dojede ve čtvrtek – 220,–/noc + 10,– dýchavičný
      • kdo dojede v pátek – 250,–/noc + 10,– dýchavičný

      3/ Měla by být celá ubytovna jen pro nás

      4/ Možnost grilování a všeho přímo na ubytce, tedy asi nebude potřeba ani hospoda, jen zajistím dovoz pitiva těch pár metrů k nám :)

      5/ V případě mokra – klubovna s LCD, kulečníčkem, kuchyně, jídelna, sprchy a vše na ubytce

      6/ Kolárna:

      • kola se vejdou v pohodě
      • přístup přes recepční, zamčeno 2ma ocelákama, tzn safe mode
      • KAŽDÝ SI VEZMĚTE DEKU NA PŘIKRYTÍ KOLA A ZÁMEK (sichr jekulomet)

      7/ DOHODA S PANÍ SPRÁVCOVOU A VOJENSKOU POLICIÍ:

      • KDO SI CO POŠKODÍ, ZNIČÍ, TO SI TAKY ODSKÁČE
      • PŘI ODJEZDU PŘEDÁVÁNÍ POKOJŮ, takže nikdo nic neujebe nebo nezapře,půjde to na toho na koho je pokoj napsaný
      • v případě problému dojede VP :(

      8/ Na začátku července – potřeba plné jméno, datum narození, adresa, vše ostatní si každý vypapíruje na recepci při příjezdu, kdo bude chtít s někým být na pokoji, tak napište při registraci, jinak Vás pozpřeházím na páry sám…

      9/ CENY:

      • ubytování – každý platí sám na recepci v den příjezdu až doneděle!
      • jídlo a pití – 550,– předem NEVRATNÁ ZÁLOHA (viz výše)

      Další informace na www.GRINCH.cz v sekci Bike/Srazy

      0 0
      • roud  

        Jediný co je jistý je potomek :O) ale pokud nebudem zrovna rodit tak na socku bych rád dorazil :O) jinak díky všem za gratulace :O)

        0 0
      • mates555  

        Taky bych se rád dostavil :-)

        Klidně už od čtvrtka …

        0 0
      • Shadow.1  

        Počítej se mnou.

        0 0
        • Grinch  

          kdo se těší? :)

          Problém je že ubytku sice máme pro sebe, až na pár lidí, místa je tak 30 cca, ale řeším problém jak tuhle bandu ukorigovat na kolech.. to už je peloton jako kráááva…

          Jinak připravte se na to že si každej doveze mapu, tam si zaškrtá, kam se chce podívat a pak si v pátek sednem a prostě večer něco načmáráme a naplánujem a v sobotu pojedeme spontánně po čáře v mapě:)

          Vzhledem ke státnicím co mám předtím nemám času nazbyt:(

          Tak zatím hoď te návrhy, kam bysme se podívali – počítejte v pátek jen malou projížďku kolem přehrady atd a v sobotu tak cca 80km max… terénem tak 50km max

          0 0
          • Shadow.1  

            Já se třeba těším… :-)

            ok, zkusím se mrknout do mapy a časem sem něco nahodím…

            Ty se připomeň, až budeš chtít jméno, peníze atd…

            0 0
          • Pi†el  

            To bude slusnej grupac.. : )

            0 0
          • roud  

            Tak u mě pokrok vypadá to že budem rodit už na začátku srpna :O)

            0 0
          • Peatreas  

            Tak já se těším :) a pokud můžu mluvit za Majka tak ten určitě, taky. A jelikož je Majk výborný plánovač tras, který z nevinné vyjížďky dokáže udělat celodenní švih, tak určitě hodíme nějaké návrhy :)

            0 0
    • Grinch  

      Tak zatím žádné novinky, řeším zda budem oba večery na zahradě v hospodě (ale tam musím pořešit s hostinskou náklady na energie, stan atd) a nebo zůstaneme na ubytovně kde je taky zahrada a altán…

      osobně jsem spíše pro hospodu, jednak to nikoho nedonutí zdemolovat ubytovnu a s VP fakt nechci nic mít a jednak bude přísun všeho přímo pod nosem :)

      Jinak co se týče jídla, tak bude vyhovovat jako každoročně na pátek guláš + chleba, zbytek se dojí pivem :)

      na Sobotu nějaký steak na grilu… klasický každoroční porce plný rendlík guláše a cca steak z 300g masa…

      jinak prohlasujte si tady pivo jaké a kolik zhruba.

      Každý bude mít „lístky“ na 10ks pivka a co bude navíc si platí ze svého, to samé jídlo není problém dovařit…

      Takže kdo je pro jaké pivo?

      Snad by neměl být problém doobjednat do hospody třeba Plzeň atd, tuším, že tam jinak točí „G“

      0 0
      • roud  

        ja jsem pro plznicku :o)

        0 0
      • Shadow.1  

        Gečko ne prosím… Svijany, Plzeň – no problem ;-)

        0 0
      • maajkee  

        G proboha ne :) a Plzeň je pro konzervativce.

        Chtělo by to rozhodně něco místního, ať ochutnáme něco jinýho než tyhle komerční patoky :)

        0 0
        • alinceb  

          A ráno budete stát frontu na hajzl…:D

          0 0
        • Grinch  

          Tak cca 8km je pivovar Dalešice, kde se točily Postřižiny ale tam spíš myslím, že dojedem na kolech na čumendu se projít parkem (točí 13ku :) )

          Dohodněte se, zas je to jen o penězích… je rozdíl mezi Pardubicema a Plzní :) a zas ne každý je to pak schopen akceptovat…

          navíc mi navrhněte systém selekce lidí, protože míst bude cca 30 + – 1, a zájemců je víc :(

          0 0
          • alinceb  

            Já sem Vám jen přišel říct, abyste se mnou nepočítali…:D

            teda :'( fňuk

            0 0
          • Shadow.1  

            Projeď forum, podle toho jak se kdo hlásil.

            0 0
            • maajkee  

              To se nedá, páč v hlasování není uvedenej čas, kdy kdo se hlásil, já jsem se třeba přihlásil hned zkraje, když tam bylo pár lidí, ale nepsal jsem pak ještě příspěvek, že se hlásím.

              0 0
          • maajkee  

            já jsem klidně pro Pardubice :) Pro mě není Plzeň modla, je pořád ± stejná a ohraná :) Rád piju něco neobvyklýho, ale na mně to nezáleží.

            Jinak co se týče selekce lidí, tak přednost by asi měli mít lidi co tam byli v některým z minulých ročníků třeba. A pokud by pro mě nebylo místo, tak se mi svět nezboří a pochopím to. Nicméně já bych se klidbě vyspal ve svým autě, kdyby na to přišlo :)

            0 0
            • Shadow.1  

              Souhlas s Majkeem… ten kdo tam už byl by asi měl mít přednost…

              Plzeň nebo něco jiného… když to bude k pití… stejně jich nehodlám dát 10…

              0 0
              • Grinch  

                no nějak to pak pořešíme…

                Zatím se dohodněte na pivku , pozeptám hospodské co by byla možnost a jak spenězma hlavně, ty doby kdy sem mohl Socku dotovat ze svého už jsou pryč :D a bo bude ŽL, tak počítejte že vás pořádně skásnu:D

                0 0
                • roud  

                  Je nám to jasný je potřeba doplatit bydlení a nová pažba na flintu by taky bodla :oD

                  0 0
      • Pi†el  

        G se jeste radi mezi pivo?

        0 0
    • roud  

      Tak termín porodu 3.8. :O) takže socka by neměla bejt problém :O)

      0 0
      • maajkee  

        No záleží jak na tom bude mamina, šestinedělí může být pro některé krizové a bude třeba potřebovat každou pomoc, takže nepředbíhej skorotaťko :)

        0 0
        • roud  

          Je mi to uplně jasný ale jakmile bude dítě venku tak se stávám zastupitelným aspoň na těch pár dní :O) ještě jsem nedostal svatební oznámení od tebe kde je chyba ?

          0 0
          • maajkee  

            Jakože bych měl dávat oznámení každýmu? :) Stačí že jsi ho viděl na B-F :)

            0 0
            • Grinch  

              Hele vy dva, přeju Vám oběma štěstí a nastávající mamině a prckovi zdraví, ale KUA TEĎ TADY POTŘEBUJEME VYŘEŠIT PIVO NA SOCKU

              Takže si založte nový téma třeba „Hurá, budu tatínek“ a „Já pitomec se žením“ :) a tam si plkejte :)

              Takže jaký pivo? další anketa sem dát nejde kurnik…

              0 0
              • maajkee  

                no hele spíš napiš co můžeš sehnat a pak můžem zahlasovat :)

                0 0
              • roud  

                a co radsi zalozit vlakno jaky pivko na socku a dat tam i anketu a nekazit mi radost ? :oD

                0 0
              • Shadow.1  

                To „Já pitomec se žením“ jsi trefil slušně :-)

                Majkee, ja oznamko neviděl :-) chrťáku :-) hlavně mi ve schránce chybí pozvánka ke stolu nebo na pivo :-D)))))

                0 0
                • maajkee  

                  oznámko jsem dával do fotek :)

                  A ono kdybych měl zvát každýho s kým jsem si potykal, tak bych měl na svatbě stovky lidí, to prostě nejde :D

                  0 0
                  • Shadow.1  

                    Pěkný oznámko, škoda že jdete každý jiným směrem… nebo možná dobře…

                    :-) já si tě jen dobírám :-) ani bych ti na svatbu nešel :-P to se raději půjdu projet :D

                    0 0
                    • maajkee  

                      Právěže logicky se v tomhle bodě naše cesty střetávaj a od tohodle místa vede další společná ;)

                      0 0
    • TJK  

      ja vypiju vsecko a kdyz se po tom poseru tak neva :-)

      0 0
    • Grinch  

      Takže po včerejším rozhovoru s paní hostinskou budou Svijany 11 :D

      Souhlasíte?:) jinak pokud ne tak může být cokoli jinýho:) ale musíme dát vědět předem, jinak jídlo je už domluvený a jen se to musí napočítat…

      0 0
      • maajkee  

        Svijany 11° = naprostej souhlas :)

        0 0
      • roud  

        Souhlas :O)

        0 0
      • kubad  

        ideál

        0 0
      • Shadow.1  

        svijanský máz, úžasné :-)

        0 0
        • Grinch  

          Takže to rozveďme, co je v plánu:

          Na osobu v ceně…

          • 10ks Svijany 11´
          • gulášek (pátek)
          • cca 300–500g steaky (sobota)
          • po oba dny samozřejmě pečivo, nějaká mísa se sýrem, okurky, paprika,rajča­ta, atd
          • hospoda (sezení ve stanu na zahradě, obsluha, energie)

          Co si každý platí sám:

          • snídaně (každý co si vezme, ve vesnici není ráno krámek)
          • obědy (na švihu)
          • ubytování
          • nealko
          • alko (kdo propije svých 10ks)
          • atd. nad rámec výše uvedeného…
          0 0
    • folty.hans  

      počítejte se mnou, ať chudák roud není sám invalid. Třeba mě Kubad v Brně nabere :-)

      0 0
    • deko  

      Tak plan se zhroutil … Takze dojedu aspon v sobotu na celej den :-(

      0 0
    • Grinch  

      Vzhledem k množícím se dotazům…

      Ohledně zálohy – pořešíme tak přelom červenec srpen, až si každý bude jistý, že pojede, vzhledem k tomu, že tak budu napevno objednávat věci na Socku a záloh bude třeba…

      Doufám, že vše bude ok a že kdo, zaplatí, pojede (nerad bych vysvětloval, že nevratná záloha je fakt nevratná :)

      Jinak lidí počítám těch 35ks, což by mělo vyjít na všechny, co se do vlákna ozvali…

      s ubytováním problém není, problém bude jak se porovnáme v lese a na silnici, to bude dobrej štrůdl:)

      Dále každý deku a zámek do kolárny, přeci jen dojedou i Hradečáci :)))

      Jinak každý si připraví tužku na podepisování poslední vůle a papíru na blbost :)

      A jinak dobrou náladu, popřípadě nějaký kraviny kdyby bylo hnusně a nebo něco, na co se dá koukat na plazmě na klubovně :)

      Jinak spacáky a věci na spaní nejsou potřeba, vše je čistě povlečeno a jsou tam i ručníky atd…

      0 0
      • TJK  

        tesim se vic a vic.. uz aby to bylo :-)

        0 0
      • Peatreas  

        Tak to rád slyším, že se dostane asi na všechny, začínám se fakt těšit. Bude to moje poprvé :D

        0 0
        • Grinch  

          a snad ne naposled:)

          Jinak budu už po dovolený taxe nemusíte bát, že Vám s penězma ujedu :)))

          0 0
      • cragsman  

        jestli tam bude tak 30 lidiček tak to bude fakt moc povedená action. Jak píše Tom, už aby to bylo:-)

        Jinak z Brna a okolí mám jedno Thule volné:-))

        0 0
    • vysmátej bajker  

      nebudete někdo objednávat na Endura,potřebuji prachovky na HII.

      0 0
    • Grinch  

      Takže ovečky, páníček má po státnicích a je čas začít řešit Socku.

      Tento týden s paní hostinskou napočítáme vše aby to bylo ready a aby mi zbylo na bublifuk a pak z vás budu potřebovat dostat ty zálohy.

      dále pak budu potřebovat celé jméno a příjmení a datum narození a popřípadě pokud se lidičky znáte krapet více, tak i dvojice na pokoje.

      To by pak zatím bylo vše…

      Dejte vědět co a jak a do konce týdne budem vědět jak sme na tom.. ubytka je celá pro nás a místa je pro cca 36 lidí…

      akorát fakt nevím kudy a hlavně JAk v tomhle počtu pojedem… to chci vidět tu hospodu, se z nás zvencnou někde na obědě:)

      0 0
      • maajkee  

        Oběd budeme muset asi taky někde zamluvit předem :)

        Údaje ti máme psát na maila?

        0 0
        • Grinch  

          no jenomže když ještě nevíme kudy pojedem:D:D:D a po netu se mi nic zamlouvat nechce protože můžem dojet a můžou to být taky pěkný…

          S údajema ještě vydržet jak budu vědět cenu, to si to pak každý třeba rozmyslí:D

          0 0
      • kubad  

        no covece na muj vkus uz je to moc velka banda, takze asi beze me

        0 0
        • deko  

          No ja asi dojedu max na sobotu.

          0 0
        • maajkee  

          Ale prdy, chci vidět kdo že mě to tady čas od času pěkně stírá :)

          0 0
        • Grinch  

          Já bych počkal až kolik lidí doopravdy dostane odvahu:D

          je možný že to zredukujeme i na míň, uvidíme

          0 0
          • kubad  

            jj zatím to nezavrhuju, uvidí se

            0 0
          • deko  

            Tak ja a vertak dorazime jen na sobotu.

            0 0
          • roud  

            každej rok se přihlásí kotel lidí a pak jich dobrá třetina nejede a nevěřím že by tomu letos bylo jinak :O)

            0 0
            • Markét  

              Ahoj Fšem, moje maličkost a Vysmatej nejedeme. Poslední týden se Petrovi nechce jet přes republiku a motat se s opozdilci vracejících se z prázdnin. Takže si to užijte letos bez nás. Ahoj zase někdy snad. :-D

              0 0
              • maajkee  

                No jo no, ten poslední víkend v srpnu je trochu nešťastnej termín, ale když člověk pojede brzo ráno, nebo pozdě večer, tak aut moc jezdit nebude.

                0 0
              • Grinch  

                Z Prahy ze Zbraslavi jste u nás do 2 hodin:)

                0 0
    • Grinch  

      tak první odpadl Kubad z důvodu velkého počtu účastníků…

      Kdo další? Jinak v týdnu dám kalkulace…

      0 0
      • maajkee  

        A když bych nejel tak by jel? :D

        0 0
        • lidumil  

          To by musel nejet ještě i roud :-)))

          0 0
        • kubad  

          jasné :-) ale muselo by být grupa do max 20 lidí prostě tohle je pro mě už Velo Camp

          0 0
          • maajkee  

            Tak to mě mrzí, jestli kvůli mně a pár dalším lidem kvůli tomu příjdeš o dobrou akci. Stejně tam víc jak těch 20 lidí nakonec určitě nebude.

            0 0
            • kubad  

              takhle jsme domluveni s Grinchem že pokud bude počet +/-20 tak jedu

              0 0
              • maajkee  

                Tak ono je to už za chvilku, myslím, že by už stálo za to požadovat platbu, třeba do 10.srpna a kdo nezaplatí ten by nejel a vidělo by se kolik teda fakt bude lidí.

                I když já třeba vloni platil a nakonec jsem nejel :)

                0 0
              • roud  

                davide pojeď byla by fakt škoda kdybys chyběl kdopak by mi narval pumpičku do výpletu ?

                0 0
      • Kublaj  

        hlásím že mi to taky (zase) nevyjde, nevím jak na tom tou dobou bude momentálně rozbité rameno :/

        0 0
    • Peatreas  

      Prošvihl jsem nějaké info, nebo se fakt zatím nic neděje? :)

      0 0
      • maajkee  

        No zatím celkem ticho po pěšině, na to že už to je za 3 tejdny :)

        0 0
      • Majkrosoft  

        taky jsem v očekávání :)

        0 0
        • Shadow.1  

          Tak to gratuluji :-)

          0 0
        • kubad  

          moja taky :)

          0 0
          • Grinch  

            no já momentálně čekám na nacenění víkendu

            cena za ubytko je jasná – cca viz výše kolik jsem psal (nocleh á 250 za noc tuším)

            jinak po váíkendu se na to vrhneme…

            docele mě termín štve, protože sem měl letět na SIAF na Slovensko a nebo do RADOMI do Polska na letecký den (cca 200tis lidí, asi 150ks techniky atd)

            tak jsem takovej rozmrzelej

            0 0
          • roud  

            vím taky to čeká se mnou xD

            0 0
    • Grinch  

      Pls můžete yem naházet pod sebe jména kdo jede?

      Stačí : „JO, nick“

      Ať mohu spočítat komu to vyjde a komu ne…

      Pak rozpočítám jídlo atd

      Díky

      0 0
      • cragsman  
        • JO, cragsman- :-))
        0 0
      • Shadow.1  

        JO, nick

        0 0
      • roud  

        JO, roud

        0 0
      • Majkrosoft  

        JO, Majkrosoft a pokud můžů mluvit za kolegu tak taky JO Peatreas, nevím jestli teď má přístup na net tak ať o něco nepřijde…pokud má tak se ozve :)

        0 0
      • maajkee  

        JO, maajkee

        0 0
      • Peatreas  

        Jak psal Majk, JO Peatreas :)

        0 0
      • arnostik  

        Jo arnostik

        0 0
      • Majkrosoft  

        jestli počítám dobře tak prozatím 8 kusů, což mě oproti nadšení výše celkem překvapuje

        0 0
        • arnostik  

          klasika jako každej rok…ikdyž tohle je opravdu dost málo :-(

          0 0
        • Grinch  

          Však nemuselo to lidem vyjít, jde o to se teď domluvit, blbé je, že s menším počtem vzroste cena za energie že?:(

          Těch pár kaček navíc snad nikoho nezabije a osobně nemusím zas vydělat tolik, že? :D:D:D

          Takže se budu snažit domluvit to rozumně…

          0 0
          • mates555  

            Jo já to mám taky v plánu … jen jsem to nějak přehlíd … :-)

            Ale nevidím žádná známá jména z předchozích ročníků :-O … až na rouda :-)

            0 0
          • maajkee  

            No kdyby nás mělo bejt 8 nebo 10, tak bychom mohli k nám na chalupu do železek a zadarmo :)

            0 0
          • Nainen  

            Zdenyk se v neděli vrací z Rumunska, tak ještě čekám jak se rozhodne… Bez něj bohužel nemám odvoz :-(

            0 0
    • weekend warrior  

      a je možné se nějak nezávazně přidat, kdybych náhodou byl v okolí?

      0 0
      • Grinch  

        Na projížďku určitě v tom problém není, večery ale za vlastní:D

        0 0
        • weekend warrior  

          tak útratu samo za sebe bych vždy a všude hradil…ani mě nenapadlo, že to máte jako zájezd s polo/plnoupen­zí:), respect tobě za pořádání…

          0 0
    • Vojtas  

      dlouho sem se neukazal…a mam blby zpravy, boli me noha a na kole nejezdim, opakovany vyrony kotniku, pada mi klenba, celkove nahouby :-/ Ale to je spis takova vymluva, ale na kole fakt nejezdim :-D No ale vlezla mi do toho nejspis takova akce, oslava kamaradciny svatby u nas na chate. Tak ze bych tam asi mel byt. Grinchi kdyztak se mi ozvy jestli je nejaky problem s ubytovanim atd.

      A kdo jedete uz ve ctvrtek? to bych dojel moc rad. Aspon zas na kukacku jako dycky.

      0 0
    • Grinch  

      No a co zbytek… Tech 20 lidi co se jeste hlasilo? Takhle.budu jak v praci u spravcovy a v hospode za ****** ze sem to bookoval cely pro nas :-(

      0 0
      • kubad  

        to snad asi budu muset jet taky :D

        0 0
      • litr  

        takže na žádost brig. generála Grinche, kterej si válí šunky někde v Tatrach sem mám napsat, že cena za ubytování viz výše:) a ostatní finance(jídlo pití hospoda) nepřesáhne 600,–

        0 0
      • arnostik  

        Nemas to jednoduchy hochu…ale semnou pocitej i kdyby nas melo jet par, vzdycky to byla dobra akce

        0 0
      • fadr  

        A jaký je termín grinchi??? Poslední srpnový měsíc určo nemůžu, panč předěláváme byt…

        0 0
    • M13  

      Je ještě nějaké místo?

      0 0
      • maajkee  

        Já myslím, že určitě.

        0 0
        • M13  

          Já právě taky, podle toho, kolik lidí se tady nakonec přihlásilo, ale raději se ptám.

          Rameno a ostatní dobrý?

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.